Reklama

.

.

pondělí 23. dubna 2018

Běda, tohle nebere konce!

The Saker
23.4.2018   ICH, překlad Zvědavec
Začněme krátkým souhrnem událostí.
Asi před měsícem Nikki Haleyová oznámila Radě bezpečnosti OSN, že USA jsou připraveny porušit pravidla právě této samotné Rady bezpečnosti OSN, pokud by mělo dojít k chemickému útoku v Sýrii.

Rusové poté oznámili, že mají důkaz o tom, že v Sýrii se připravuje operace s chemickými zbraněmi pod falešnou vlajkou.


Poté dojde k (údajnému) chemickému útoku (na místě obklopeném, a v podstatě kontrolovaném vládními silami!).

OPCW (Organizace pro zákaz chemických zbraní) vyslala vyšetřovatele (navzdory západním mocnostem, které důrazně prohlašovaly, že není třeba žádného vyšetřování).

Anglosionisté poté bombardují Sýrii.

Rada bezpečnosti OSN následně odmítne odsoudit porušení svých vlastních pravidel a rozhodnutí.

A konečně Američané hovoří o „dokonalém útoku“.

Teď mi řekněte - máte z toho pocit, že to skončilo?

Pokud mi řeknete, že 32/103 (tj. 32 úspěšných raket z celkového počtu 103 raket, vypálených na Sýrii, pozn. překl.) je sotva dokonalé, odpovím, že vám nedochází to hlavní. Ve skutečnosti, pokud se k tomu dá vůbec něco říci, je 32/103 jen dalším podnětem k opětovnému bombardování!

Zaměřme se na chvíli na něco jiného a položme si otázku: Co vlastně bylo tím anglosionistickým útokem demonstrováno?

Široká veřejnost na Západě je v tak „zombáckém“ apatickém stavu, že útoky pod falešnou vlajkou mohou být nyní klidně oznámeny čtyři týdny dopředu.

Evropané nyní žijí podle hesla „mou ctí je solidarita“ (obměna nacistického hesla „mou ctí je věrnost“).

Pod vedením USA západní země nemají žádné námitky vůči válkám, které byly zahájeny v rozporu s jejich vlastními vnitrostátními zákony.

Rada bezpečnosti OSN nemá žádné námitky proti válkám, které byly zahájeny v rozporu s Chartou OSN a mezinárodním právem.

Vedoucí představitelé ČLR se ve své nekonečné moudrosti chovají tak, jako by pro ně nebylo v sázce nic osobního a chovají se jako náhodní diváci.

Izraelci nyní prostřednictvím neokonzervativců z OSN zcela ovládají impérium a využívají jej k tomu, aby „udělali pořádek“ v sousední zemi.

Dokážu si představit námitky, které by zněly asi nějak takhle:

- Ale útok byl naprostým selháním!

- No a co? Impérium nezaplatilo žádnou cenu za provedení útoku.

- Ale Američané přeci před tím přivírali oči! Zaútočili z jordánského vzdušného prostoru a z Rudého moře! Rusům se úplně vyhnuli! Oni se jich bojí!

- A co má být? Pořád bombardovali ruského spojence naprosto beztrestně.

- A určitě tím nenaznačujete, že Rusové měli zahájit válku s USA kvůli útoku, který nemá na svědomí život ani jednoho člověka?

- Ne, samozřejmě, že ne, ale tím, že Rusové neprovedli žádnou akci, nepodařilo se jim odradit je od jakýchkoliv budoucích útoků.

- Ale co mohli Rusové dělat?

Tak *tohle* je správná otázka!

Podívejme se na to trochu detailněji. Zhruba řečeno, Rusové mají na výběr ze tří typů odvetných opatření: politického, ekonomického a vojenského. Nicméně každé z nich má specifický soubor nutných předpokladů, které jsou, mírně řečeno, v současnosti nejasné:

Opatření Politické Ekonomické Vojenské
Předpoklady Předpokladem je, aby měl zbytek planety minimální dávku slušnosti, čestnosti a respektu pro zákonnost. Předpokladem je, že ostatní země, zvláště Čína, budou ochotné a schopné podporovat taková opatření. Předpokladem je, že Rusko má vojenský potenciál, aby porazilo anglosionistickou „koalici“.
Současná realita Rusko si může stěžovat, nadávat, protestovat, odvolávat se na vyšší hodnoty, logiku a fakta - nikoho to nezajímá. Číňané a ostatní nejsou v současnosti ochotní udělat nic na podporu Ruska. Rusko může vojensky porazit anglosionisty, ale bude tím riskovat budoucnost planety.  


To lze skutečně shrnout do jedné věty: Anglosionistická hegemonie je hrozbou pro celou planetu, ale nikdo kromě Ruska a Íránu není ochoten se tomu postavit. Není to ironie?!

Takzvaný „křesťanský Západ“ se stal ochotným hostitelem sionistického parazita a jediní, kdo mají odvahu a morální integritu tomu čelit, jsou pravoslavní křesťané a muslimové! Sic transit gloria mundi...

Mnohem důležitější je však tohle: Ačkoli je pravda, že američtí neokonzervativci neuspěli s masivním útokem tak, jak chtěli, a ačkoli je pravda, že americký útok byl tak nepřesvědčivý a chabý, musíte úplně zapomenout na tyto skutečnosti. Na faktech jednoduše nezáleží. Ani na logice. Záleží pouze na tom, jak je to vnímáno!

A vnímáno je to takhle: „My“ (anglosionističtí vládci a jejich vazalové) jsme „nakopali“ Asadovi „zadek“, a „my“ to „uděláme znovu“, když budeme chtít. To je vše, na čem záleží v „impériu iluzí“, kterým se anglosionistická hegemonie stala.

Jakmile tohle pochopíte, budete také muset souhlasit s tím, že Trump má pravdu: Byl to „dokonalý útok“ (a znovu opakuji, nikoli v realitě, ale ve světě iluzí, který je kolem toho vytvořen).

Kruh se nyní uzavírá.

Anglosionistická hegemonie požaduje, aby se celá planeta klaněla a uctívala ji. S výjimkou Ruska a Íránu všichni pokorně poklekávají nebo v nejlepším případě trpělivě odvrací pohled. Ve své vlastní klamné realitě mají Američané pocit, že jsou oprávněni kdykoli udeřit na Rusko nebo Írán. Írán nemůže udělat nic, aby je zastavil, a zatímco Rusko může, ale bude tím riskovat budoucnost celé naší planety.

A teď mi řekněte - opravdu si myslíte, že to skončilo?


Alas, This Is Far From Over! vyšel 16. dubna 2018 na ICH. Překlad v ceně 315 Kč Zvědavec.- - -
 

27 komentářů :

 1. Západ bral v 90.a nultých letech kredity na budoucí zisk z ruských zdrojů a tyto kredity utratil. Následně přistoupil ke "kvantitativnímu uvolňování", čili vytiskl další dolary, tentokrát nekryté ničím, aby deficit zaplácl. Současně vydané dolary jsou měnou krytou také ruskými, případně íránskými zdroji a Západ oprávněně požaduje svůj majetek. Kdyby Rusko otevřelo hranice a dalo k dispozici vše, co vlastní, včetně lidí, nemuselo by k něčemu podobnému jako dnes dojít. Takže má pravdu Západ, když tvrdí, že Rusko ohrožuje řád a světovou bezpečnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:19 To vše je jen z vaší hlavy nebo jste to někde četl? Uvítám sdělení zdroje...

   Vymazat
  2. Chcete úplně všechny zdroje, které jsem přečetl? Tak to sorry, to nejsem schopen vám sem dodat.

   Ale fakticky od počátku 90.let se o ničem jiném nemluví. Prostě blbý odhad. Mužik se znovu zachoval jinak, než kapitáni kapitálu předpokládali, a hodil do "nezvratného chodu dějin" opět vidle.

   Vymazat
  3. 8:19, 18:28: Když to Vaše sdělení člověk čte, tak mě tam chybí jasně vyjádřený emocionální vztah k tomu co jste napsal. Nejste náhodou zastáncem věty: Pouze silní mají přežít, na prostředcích přežití nezáleží, nezáleží na tom, že 9/10 planety zahyne. Povstanou noví bojovníci. Trochu mě ta filosofie připominá také příznivce eugeniky - oplodňování žen semenem vybraných mužů ze spermobank, pochopitelně za slušný peníz. Vybraní mužové - třeba McEnroe, Redford apod. budou donory toho semene. Nechápete, že obě verze - o přežití těch nejsilnějších jsou vyplody chorých mozků, naprostých diletantů - jakým ostatně byl i čelní hlasatel této teorie - Adolf Hitler, který nic pořádně neuměl a ničemu nerozuměl, samozřejmě jako malíř byl rovněž nula - že to je vyplod chorých mozků, psychických ambiciozních deprivantů, kteří celý život se ženou za tím, aby se postavili nad ostatní. Cílem lidského života má být služba bližním - to řekl Christus - nikoliv jejich ovládnutí. Všimněte si, že v čele dnešních rozhodovacích struktur společnosti bohužel stojí lidé bažící po moci, kteří nic neumějí - vemte si třeba takového Junkra, ale totéž se dá říci o Makronovi a Trumpovi. Hlavně že se pořád říká o tom, jaký padouch byl Stalin. Oni jsou v podstatě stejní. Pardon možná ne. Za Stalinem něco zůstalo - fungující Sovětský svaz. Jestli zůstane za tím Trumpem alespoň takový /nedokonalý/ svět, jaký známe dnes, toť otázka.

   Vymazat
 2. To byla perestrojka Gorbačova, jak by dopadl socialismus s lidskou tváří A.Dubčeka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby v historii neplatí! Dopadl tak, že na něj dupla bota sovětského okupanta a dílo zkázy dokonaly stalinističtí diletanti za normalizace.
   Bylo jim na českých a slovenských náměstích odzvoněno klíči. To je historie!

   Vymazat
  2. Ad Dvořák - vidím to jinak! Na českých a slovenských náměstích zvonily klíče, aby vítaly euroatlantickou kulturu a její válečný vývoz demokrácie a svobody (multikulti, genderismu, trvalého rozvoje na dluh...).

   Vymazat
  3. Historická pravda je, že klíči si lidé odzvonili lidskost a společnost založenou na rovnosti a spravedlnosti.

   Vymazat
  4. 16:24
   Tyhle sračky ti naříkal naštěstí už zdechlej udavač Havel nebo seš tak neskutečně geniátální sám o sobě???!!!!

   Vymazat
 3. Pokud jste zvrhly a zdegenerovny parazit tak ano.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo ve světových dějinách západ jen vyhrožuje nic dobrého od nich čekat nemůžeme.

  OdpovědětVymazat
 5. Pánu Bohu děkuji za to, že žiji v zemi ,která je orientována na ZÁPAD a jsme ve svazku EU a NATO .Nechápujak někdo prosazuje posun k FAŠISTICKÉMU chudobinci jménem rusko!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:07 Zřejmě ani nejste schopen pochopit jakou "hloupost" jste právě napsal.
   Jednostranná orientace na jakoukoliv mocnost se v historii našemu státu nikdy, dříve či později, nevyplatila ...

   Vymazat
  2. Děkujete Bohu, protože kdyby naše země nebyla v NATO, tak by mohla dopadnout jako Jugoslávie či Sýrie. To nic nemění na tom, že to co provádí "západ" a NATO je bezpráví a odsouzeníhodné svinstvo. Proč si "západ" ten "chudobinec" tak snaží podmanit? bv.

   Vymazat
  3. Jsme-li v NATO, riskujeme preventivní i odvetný úder ruských, čínských a kdo ví ještě jakých raket. Koledujeme si o zničení národa jen kvůli pár kolaborantům a politickým bezmozkům. Jediná cesta k bezpečí je odchod z NATO, a to rychle!

   Leo


   Vymazat
  4. 10:07 Jen jste to popletl fašistický západ chce přepadnout Rusko a má stejné cíle jako hitler tak asi tak. A chudé Ruso opravdu není proto by ho rádi vyloupili.

   Vymazat
  5. COto blábolíte oJUGOSLAVII .Tam vznikla válka díky Srbsku Miloševič neunes rozpad JUG,proto dostal po zásluze na prd---.A Syrie 500 000 mrtvejch kvuli zločinci Asada nemá USA nic společného Doporučím zeptejte se RUSÁKA.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 16:42, KURVA umíš reagovat jinak než jen otevřít hubu a vypouštět z ní vulgární hnůj na toho, s kým nesouhlasíš?

   Vymazat
  8. 18:51
   Kurva je ta osoba,která tě nechala vyskytnout!

   Vymazat
  9. Ad 14:44 - hluboce se mýlíte jak s Jugoslávií tak i se Sýrií. Jen papouškujete NATO-propagandu, která doprovází všechny války, kterými USA a jejich vazalové rozvracejí státy, které jsou tak nebo onak neposlušné.

   NA www.kosovoonline. cz je mj. zpověď důstojníka CIA Baera, který popisuje, jak rozeštvávali a korumpovali všechny strany budoucího vnitřního konfliktu v Jugoslávii. USA (a jejich nástroj NATO) podporovaly džihád propti Srbům, podporovali ustašovce v Chorvatsku a nakonec i albánskou drogovou mafii na Kosovu (UČK).
   V Sýrii byly režimní represe jen proti sunitským extrémistům. Pak USA spolu s vazalem Tureckem a feudály ze Zálivu importovali do Sýrie mezinárodní bojovníky džihádu (včetně těch z Bosny a z Kosova, dále z ruského Kavkazu).
   Bylo by prima, kdybyste se lépe informoval a nebyl závislý jen na "informacích" ulhané bedny ČT.

   Vymazat
  10. 19:02, musí se uznat, v CIA jsou šikulky. Nikdy nebyla na světě tak výkonná tajná služba. I ty drogy z Kosova. Uvědomujete si, že z toho je dvojnásobný účinek? Jednak devastujete konkrétní území a jednak na to excelentně vyděláváte, takže se to všechno zaplatí samo. A ještě zbyde hodně i pro vás.

   Vymazat
  11. Apropos drogy. Není tajemstvím, že nejoblíbenější město Američanů v Rusku je Jekatěrinburg. Tamní magistrát i vláda Sverdlovské oblasti jsou silně Američanům nakloněni, stojí tam budova WTO, Jelcin Centrum, no a právě v tomto městě je nejvíc narkomanů a spolu s nimi extrémní nárůst HIV pozitivních. Jekatěrinburg je také jedno z mála mesr, kde je nejvíc ohrožených lepších obytných čtvrtí od ostatního města. Tak trochu, nejen vizuálně, začíná připomínat město Philadelphia. Nádherný výsledek.

   Vymazat
  12. 10:07: Bohužel Vy jste mlumíví hlava - viz jiný článek - T. Spencerova o Syrii.

   Vymazat
  13. 10:07: Vy jste mluvící hlava - viz článek Terezy Spencerové o Syrii, tam je použit tento termín, pro Vás se hodí. Je třeba nejen mluvit, ale i myslet. Berte to jako dobrou radu. Myslící hlava se vyznačuje tím, že poslouchá různé názory, nejen českou televizi, jak to je ve Vašem případě.

   Vymazat
 6. Pjakin 16.4.2018:
  "Kdysi prý žil takový čínský stratég, myslitel Sun-c', ať už se jedná o mýtickou osobu či ne, není to podstatné, protože ten traktát Umění války mýtický není. A s ohledem na umění vedení války je ten traktát velice obsažný. Já jsem si poslechl mnoho odborníků a dalších, kteří probírali to, co se stalo v Sýrii, kteří vycházeli… No, mluvili o všem možném kromě toho, k čemu reálně v Sýrii došlo.

  Je třeba pamatovat na dvě válečné lsti, které popsal Sun-c' již ve druhém třetím století našeho letopočtu, kdy byl zformován ten kanonický text Umění války. Takže co tam uvedl: „Stokrát se střetnout v boji a stokrát zvítězit, není tím nejlepším z nejlepšího. Vůbec nejlepší je totiž pokořit cizí armádu bez přímého střetu.“ To byla jedna z těch strategií a teď ta druhá: „Nejlepší je vést válku tak, abyste překazili nepříteli jeho záměry, jako další narušili jeho spojenectví a teprve potom porazili jeho armádu. Vůbec nejhorší je obléhat pevnosti. "

  "Jestliže si to promítneme na současnost, tak uvidíme, že USA právě vedou ten nejhorší způsob vedení války. Oni všude obléhají pevnosti. Všude. "

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to zjednoduším. Pan Sun C' hovořil o tzv. hybridní válce, jejíž autorství se přisuzuje žijícímu gen.Gerasimovi.

   To by bylo docela směšné (pro Gerasimova možná lichotivé), jenže autorství určené Gerasimovi je záměr, aby se mohla ruská strana obvinit naprosto z čehokoliv, co se kdy sprasilo anebo jako důvod k "odvetnému" útoku. Což je taktéž druh hybridní války.

   Hybridní války se využívali od starověku, také antický svět, aniž by ve Středomoří cokoliv tušili o existenci pana Sun C'.

   Vymazat