Reklama

středa 11. dubna 2018

Bílé přilby opět zasahují: Divadlo pro idioty

Jaroslav Štefec
11. 4. 2018   (z facebooku)
Neokonzervativní síly na Západě se definitivně zbláznily a tlačí nás do války. A jako obvykle, p.t. obecenstvu perou do hlav malé děti. Abychom, jati lítostí nad nebohými drobečky, radostně souhlasili ve stylu vize šílené Langšádlové se spořádaným odpařením v jaderné apokalypse ve jménu pravdy, lásky, svobody, demokracie a, jak jinak, evropských hodnot.

Obrázek je s proklikem

Jaroslav Štefec

Co je fascinující na přiloženém videu (které "bílé přilby", organizace založená, vycvičená a financovaná CIA, předkládají jako (jediný) důkaz "chemického útoku provedeného "krvavým Assadem"), je neskutečně idiotská "odmořovací akce", při níž jsou viditelně naprosto zdravé děti, bez jakýchkoliv známek začervenání očí, dávení po poleptání sliznic atd., atd. demonstrativně oplachovány vodou z hadic, a jsou jim prováděny jakési sprejové inhalace a přikládáno na obličeje něco, co zřejmě mají být kyslíkové inhalátory

Proč některé děti brečí je zcela zřejmé, když si všimnete chování těch hňupů, což mají být zřejmě ti "vyškolení záchranáři v bílých helmách", kteří cpou špinavé paznehty děckám do naprosto normálních, nezačervenalých a neoteklých očí a imitují jakousi jejich "prohlídku", asi aby zdůraznili svou profesionalitu. Přitom jediné, čeho byste podobným "odmořováním" naprosto spolehlivě dosáhli zejména u dětí s jemnou pokožkou, je navázání chlóru na vodu, její vsáknutí do oblečení, a následné rozsáhlé lehčí či těžší poleptání celého povrchu těla pod oděvem.

Kdo má aspoň minimální ponětí o účincích byť jen malých koncentrací chlóru ve vzduchu (byl prezentován útok chlórem, což už je samo o sobě totální kravina) a způsobu, jakým se chlór odstraňuje ze zasažených povrchů, musí vidět, že to je jen jedno velké divadlo, vylhaná šaškárna, která má ale "pro blbečky", za které jsme jako občané považováni, zdůvodnit cosi, co je hazardem se samotnou existencí naší civilizace.

Tohle definitivně nedopadne dobře z jednoho zásadního důvodu: Rusko už nemá kam ustoupit. A my jsme bohužel hned v první řadě. A ještě detail - nenechte se odradit titulkem, že video bsahuje drastické záběry. Žádné tam nejsou. Tedy kromě záběrů na kretény z hereckého komparsu, snažící se vypadat jako "záchranáři". Tak to je fakt drsné.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5598071/Tony-Blair-backs-military-action-Syria-suggests-Theresa-strikes-without-vote.html

Marek Obrtel - komentář

Ahoj Jardo.
Zdravím Tě a děkuji za přiléhavý komentář.
Mluví mi z duše a sám jsem měl v plánu něco podobného prezentovat, protože mne podobné akce, čím dál častější, už opravdu nadzvedávají ze židle, jak neomaleně, tupě a bez jakýchkoliv "skrupulí" nám autoři a režiséři podobných divadel "valí klíny do hlavy" věříce, že jim na to snad "skočíme" a všemu uvěříme...
Musím však říci, že se, bohužel, tito organizátoři války příliš nemýlí, spoléhají-li na hloupost a zmanipulovanost většiny příjemců těchto vylhaných zpráv...
Sám se dostávám dost často do různých slovních konfrontací ohledně událostí typu Skripala, různých "útoků" Tebou popsaného typu či již skoro zapomenutého letu MH-17 atd. atd., a nestačím se divit, s jakou vehemencí až agresivitou a neochotou přijmout jakýkoliv pádný protiargument (sami zcela bez jakýchkoliv podpůrných argumentů a stanovisek...) jsou zastávány právě ony "mainstreamové" postoje, šířené za účelem davové manipulace s možností rychlé "odvety"... Zejména, týká-li se kritizované "provinění" Ruska, Sýrie, Novorossije apod.
Naslouchači těchto zaručených zpráv a vysvětlení nejsou nejen schopni vnímat věci v kontextu, dovozovat nepravdivost sdělení z uveřejněných materiálů, ale (a to je mnohem horší), nejsou schopni ani zpětně vyhodnotit a uvědomit si, že v drtivé většině případů (ne-li skoro ve všech) nebylo různými vyšetřováními, posudky, analýzami a kdečím dalším prokázáno vůbec nic, ba co víc, předložené důkazy jedné strany (té nařčené) uvedené mechanismy zcela vylučují, zatímco "ona křičící strana" žádné nedodá, případně nařčené straně neumožní jakýkoliv podíl na vyšetřování a získávání důkazů.....
To je na tom všem nejhorší a to mne děsí a sem tam naplňuje jakýmsi pesimismem....
Nepomůže ani to, že já sám, jakož i převážná většina kdysi sloužících vojáků (zcela jistě chemiků a zdravotníků) mohu prezentovat vlastní zkušenosti s účinky dráždivých a nervově-paralytických BCHL, nabytými v průběhu výcviku v OPZHN.... Zasažení látkou řady "VX" nelze přežít v řádech desítek minut, natož hodiny..... Zasažení sarinem (není látka řady VX - je slabší) na kůži přežívá krysa v řádu několika minut, na sliznice pak cca do jedné minuty a obojí není pěkný pohled, to mi věřte....
A tak dále...
To, co v současné době sledujeme, má jednoznačně charakter PsyOps (Psychological Operations) a to je obvykle předstupeň otevřených válečných operací....

S pozdravem,

Marek Obrtel

33 komentářů :

 1. Trapné, trapné, trapné. Hollywood v Syrii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Videl jsem nejake fotky , ale vypada to , ze se vrazdili jen male deti...Chteli to udelat horsi a vyvolat hnev verejneho mineni... Ale to sem skripave nedari a tak Utok bude velmi nejapny... A obrana je pripravena doufam
   .Uz ty hlasky , jsou orpavdu slabomyslny. Protoze bily prilby vede arab , tak dostali Nobelovu cenu aby delali divadlo tam kam je poslou !!! Ale delaji chyby a provali kde co ??

   Smazat
  2. Ja jen doufam ,ze rozzuri lidi a ti se konecne vzchopi ...

   Smazat
  3. 10:38, děti od 1 do 12 let, dospělí tam prakticky nebyli.

   Viděl jsem konečně i videa. První jakože chlor. To popsal p.Štefec přesně, sám mám zkušenost s fosgenem, jen malou dávku, a nepřál bych to nikomu.

   Video s NPL, bezkomentáře. Oči zavřené, děti se klepou na zemi, směšné. I relativně malá dávka NPL a ještě k tomu plyn způsobuje, že se hladké i příčně pruhované svalstvo sevře v křeči. Tzn. jste bez pohybu, v křeči. Oči otevřené, zornice stažené, nejsou skoro vidět. V mnoha případech při větším postižení je v křeči hladké svalstvo a vše vychází z těla ven všemi otvory. Zastaví se dýchání, bránice nefunguje... co jsme viděli ve videu?

   Ty otrávené děti by se mohly dohledat a dokázat tím, že Západní medicína dělá zázraky i v Sýrii v polní nemocnici.

   Smazat
  4. Ruda -----I když je dokázáno,že chemické zbraně v Sýrii byli použity islámskými vrahy řízenými režimy USA,Izraelem,Británií,Tureckem a Francií ,tak se američtí vládní fašisté rozhodli pro vražedný útok proti syrské a ruské armádě .Je rozhodnuto už k vůli tomu,že islamisté všude prohrávají i přes obrovskou vojenskou pomoc Izraele a USA.Sami teroristé ISIL přiznávají použití chemických zbraní .--- http://www.kurdistan24.net/en/news/7a0f6294-ab7f-4d15-b5af-3ff4b444ab3f/Syrian-rebels-admit-chemical-use-against-Kurds. Jakmile Američané dají rozkaz ,tak se to svinstvo použije. Už po několikáté ----http://www.kurdistan24.net/en/news/9a54dffe-3ee2-44a8-804b-a79a82f6595b-----------------------------------A také nalezené laboratoře US teroristů v osvobozených oblastech.--http://21stcenturywire.com/2018/04/08/syria-the-egregious-western-media-chemical-weapon-fraud-in-eastern-ghouta/---------------------------------všichni tam najdeme mnoho informací o zločinech.

   Smazat
  5. USA potřebují válčit a je jim jedno kde a proč. Válka bude. Jinak ekonomika USA půjde ke dnu.

   Smazat
  6. Je charakteristické, že si zbabělí amerové netroufnou bojovat proti jejich takzvané říši zla, ale vyžívají se na potratgových, asi tak 1000 krát slabších zemích, jako je Korea, Vietnam, Afganistan, Irak, Sýrie. Ani tak nejsou schopni vyhrát, ani za X let.

   Smazat
 2. A přicmrdálisté ze všech stran a hnutí, ziskových i zištně neziskových, obdivují na befehl Sanhedrinu Deep state "císařovy nové protiatomové šaty"... holé zadky vlastních národů nevnímaje.

  A zatím se do Evropy k likvidaci určeným BĚLOCHŮM TVOŘIVÝM EVROPSKÝM lifruje odpad z celého světa, aby byl s při jednom recyklován válkou připravovanou a cíleně rozehrávanou největší verbeží z velelhářů, zlodějů, parazitů, k holokaustu toho nejlepšího, co světem hýbalo k pokroku a k humanismu...

  OdpovědětSmazat
 3. Magore Radosto, pokud se nepřejmenuješ, tak nebudeš čten těmi, na které směruješ svou převýchovu. Já už tak činím. Vezmi si příklad z kámoše honolulua, ten už na to přišel dávno :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:43 už byl optimálnímu niku blízko:

   NOVIČOKL.

   Smazat
  2. Ten co se momentálně vydává za radostu,ten co tu byl jako brouk pytlík a zejména ten narcis z Floridy by si měli vyměnit maily a komunikovat spolu přímo a ne prostřednictvím těchto diskuzí.Můj názor.Na takové exhibující jedince fakt musí mít člověk žaludek.

   Smazat
 4. Teď se snažím pochopit myšlenky Velkého myslitele výše. Že ruský kozák již několikrát musel čistit evropský chlév od Napoleona, Hitler a i dalších, kteří se v jednom šiku se zbytkem Evropy snažili dobýt Rusko a vytvořit nový řád dle svých představ je historický fakt. Také teď je situace, kterou systémově vyvolávají naši noví pánickove a jsem zvědav, jestli se toho dožijeme, kolik dnešních "Rusobijcu" je bude vítat šeříky. Zatím nás překvapivě R považuje za přátele, uvidíme jak dlouho!Jerry McPie

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlas s autorem Rusko nemůže ustoupit a Putin řekl že spojence neopustí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitlerovi se také ustupovalo a jak to nakonec dopadlo víme všichni. Lidé jsou prostě nepoučitelný.
   Přeji Rusku odvahu a úspěch proti těm šílencům. V Sýrií se bojuje proti rozpínavosti zrůd.

   Smazat
  2. 13:26, no je mi líto, ale přesně tentýž příměr s Hitlerem používá západní propaganda na Putina. A věřte, že 95% planety tomu věří.

   Smazat
  3. 95% planety Amíkům a obecně Anglosasům a jejich slouhům nevěří. Číňané správně uvedli, že tzv. Západ je jen malá hrstka zemí, ale že lidstvo je podstatně větší.

   Smazat
  4. Mimo zoufaleho kviceni zase nemaji ani jeden fakt. To je musi opravdu rozzurit a jsou obavy aby samym rozcilenim NEUSVEDECILI SAMI SEBE , protoze uz nevi co delaji...
   A blbi sou na to dost...

   Smazat
 6. Těm zrůdám co tyhle false operation točí už je jedno, jestli jim někdo věří nebo ne. Prefabrikují si záminku pro své další akce.Hodnota v banku je příliš lákavá.
  Drtivá většina obyvatel bude mít za chvíli starosti jiného druhu, a oni si ten svět uřídí.

  OdpovědětSmazat
 7. Proběhl útok na kurz rublu, prý bělorusové a kazachstánci obracejí kormidlo na západ,Čína jen vydává prohlášení.Moc spojenců Rusko nemá.Teď konspirace s otravou agenta, prefabrikovaný útok chemickými zbraněmi, dělají vše pro zmaření fotbalového MS, vše pro nedokončení Nord streamu.Je to šílené.Kdoví, jak to dopadne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kazachstán hlasoval v OSN proti Rusku a Bělorusko možná umožní přejezd techniky NATO přez svou jedinou dálnici k Rusku, protože je v lepším stavu než ukrajinské silnice.

   Smazat
 8. Radosto,ty jsi korunovanej vůl.A ten tvůj příspěvek,jak říkal Franta je mnoho řečí o lidkém výkalu.

  OdpovědětSmazat
 9. Něco jsem tam napsal a ono se to neobjevilo.Tak znova:Radosto ty jsi korunovanej VŮL.Ten tvůj příspěvek je jak říkal Franta,mnoho řečí o H...E.

  OdpovědětSmazat
 10. Musím podepsat každou věru, kterou tady oba pánové napsali - bohužel. Situaci vidím velmi černě.

  OdpovědětSmazat
 11. Tyrani týrají děti ! Nevěřím ,že by Assad něco takového provedl , ví co by ho čekalo !!!Ti co to z inscenovali do pekel ! Ať boží trest zasáhne jejích území!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Jako obvykle, opakovaně uveřejňuji svůj příspěvek (z 9:36), smazaný podlými agenty CIA a Mossadu, + jejich domácími přisluhovači:

  Omyl soudruha Štefece

  S. Štefec píše, ve svém jinak SKVĚLE soudružském textu, i toto: „Neokonzervativní síly na Západě se definitivně zbláznily a tlačí nás do války….“
  A to je omyl, nepochopitelný, vážně, drahý soudruhu Štefeci. Ve svém věku bys měl vědět, že neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu se NEZBLÁZNILI, když tlačí svět do války. Ano, světová válka je JEDINÝ způsob, jak se světové elity ještě chvíli udrží u moci, v Euroamerice a jí porobených zemích.
  Proto je – z hlediska našich dědičných nepřátel - rozpoutání světové války rozhodnutím RACIONÁLNÍM, byť racionálním sui generis.
  Co to vše pro nás znamená? Že budeme brzy osvobozeni, osvobození nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, postupující na Západ. Díky tomu ani nemusíme organizovat Milošovo referendum o vystoupení ČR z EU a NATO – když oba vražedné pakty budou brzy rozdrceny na odpornou změť zahnívajícího masa a práchnivých kostí, že.
  Ano, po osvobození naší vlasti se přidáme – my soudruzi schopní nosit a používat zbraň – ke Slovanské osvobozenecké armádě, a půjdeme s potomky slavných ruských bohatýrů plnit dějinný úkol nás Slovanů, úkol, uložený nám samotnou Velebnou Matkou Přírodou: Půjdeme osvobodit Evropu od evropských hodnot, půjdeme učit osvobozené evropské pracující masy o našich zdravých západoasijských hodnotách – o Naší Pravdě a zdravé nenávisti.

  „S námi Nesmrtelný Lenin, kdo proti nám?!“

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:30 Ty bolševickej hajzle! Naši spojenci ze Západu přece bojují po celém světě jen za mír, svobodu a demokracii. Všude kam přišli nastal pořádek, blahobyt a vládnou tam demokraté. Náš spojenec nejvěrnější USA je dokonce tak obětavý, že ač má jen 4% obyvatelstva Země tak si dokáže utrhnout od huby a vydává na zbrojení 40% světových výdajů. To je přece chvályhodné a jenom bolševik jako ty nechápe, že to dělá v zájmu míru, aby byl všude na světě klid a spokojenost s výdobytky kapitalismu. A na naše evropské hodnoty nám nešahej. Ty jsou na úrovni Boha, se kterým mohou obcovat jen vyvolení. A kdo o nich pochybuje, musí být upálen v plamenech našich sdělovadel.

   Smazat
  2. 15:56, naprostý souhlas, my už máme dávno sbalenou plnou polní a jen co to odpískají, bereme mačety a začneme s řezáním hlav rovnou od ruské hranice směrem na východ. Neustaneme, dokud se jich nebude válet pod našima nohama 149 milionů.

   Smazat
  3. 17:16
   Icik zase zaspal a NEPOCHOPIL IRONII!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. 17:27, na nikdy nemluvím do větru. Odpověď byla drzému provokátorovi.

   Smazat
 13. Mám jediné přání. První rachetli přímo na mě a další dvě, jednu pro debila Trumpa a druhou pro svini Mayovou, asi tak kilák vedle. Aby byl ten jejich konec o poznání delší, než ten můj.

  PS
  Je zvláštní, že Jandové, kteří se nám, kteří na válečné křepčení západu poukazovali již nejméně před rokem, a kteří se nám tenkrát za to vysmívali, dnes pomalu mizí.
  Asi jim došlo, že se do krytů pro VIP nedostanou a chcípnou spolu s námi.

  OdpovědětSmazat
 14. 14.30 Američané dělají bordel od severní afriky , Kosova , Ukrajiny a blizkeho východu . Ještě by mohly vystavovat na Kima , Putina a Írán . Bežte si hrát na vojáky k hranicím USA zmrdi . Referendum pro vystoupení z NATO !

  OdpovědětSmazat
 15. Takového šaškárně amaterské může věřit jen dement.

  OdpovědětSmazat
 16. Mají to blbě natočené. Oči po zásahu chlorem musí být oteklé a červené. Postižený musí silně kašlat a sípat a ne být klidný, kůže musí být poleptaná. Režisér to nějak nezvládl.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.