Reklama

pátek 27. dubna 2018

"Bílé přilby" vykrmuje Británie. Jejich provokace v Sýrii se podobá té, která rozpoutala 2. světovou válku

Alexandr Šulgin, OPCW RF
27. 4. 2018, P. Ďoubalík

Docela drsná závěrečná řeč A. Šulgina na včerejší tiskové konferenci v Haagu, video - titulky


Včera proběhla v nizozemském Haagu tisková konference OPCW s účastí svědků událostí, které se měly stát ("highly likely") v syrském městě Dúmá. Tiskovku raději ignorovali zástupci OPCW z USA, VB a FRA a státy - nohsledové. Mám obavu, že naše vyvážená, objektivní a pouze pravdu rozšiřující masmédia tuto ZÁSADNÍ událost přehlédnou.
Na TK vystoupilo 17 přímých svědků chemického "neútoku", včetně malého chlapce Hassana, který hraje ve videu "Bílých přileb" téměř hlavní roli, ač se o ni neprosil. Všichni potvrdili, že žádný chemický útok nebyl. Jejich svědectví je zásadním obviněním těch, kdo pomocí fejkových zpráv a útoků pod falešnou vlajkou ohrožují svět. Video "Bílých přileb" s falešným chemickým útokem se stalo důvodem k raketovému útoku na Sýrii, ke kterému jsme se prostřednictvím našich podržtašků připojili, bohužel, i my. A naše státní televize horlivě napomáhala v šíření té klevety. Pokusí se teď stejně horlivě ukázat výpovědi 17 svědků? Budiž to testem ČT.

Alexandr Šulgin (1951), stálý zástupce RF v OPCW
Ve své řeči přirovnal A. Šulgin provokaci v Dúmá k provokaci v polských Gliwicích v roce 1939. Více o útoku SS pod falešnou vlajkou, nazvaným "Konzerva" např. zde.

překlad z mluveného slova a titulky: Ďouba NR (pokud se ještě titulky nezprovoznily, stane se tak, snad, v nejbližší době)
aktualizace 13:50 - titulky stále ještě nefungují, netuším proč, než se to spraví, zkuste automatický překlad, Ď.

Rozšiřující učivo:

Některé další pasáže z TK:
Haag 26.4.2018 - o tom mlčí západní média, 12 minut

V Haagu budeme soudit USA, 35 minut

záložní video zde

Celá TK, 86 minut:

Článek na Sputniku ohledně TK zde
vyjádření zástupce OPCW z Velké Británie (Peter Wilson) ukazuje, že přímými svědky ze Sýrie zcela opovrhuje

30 komentářů :

 1. Tim se prokazuje kdo se provinil proti Sýrii a srovnat se s temi staty ktere utocili ve stejnem pomeru kolik raket vy nam tolik my vam. Akorat Syrie by si je musela vypujcit od nekoho kdo podobne strely ma��

  OdpovědětSmazat
 2. Malá "velká" Britanie, matka současného největšího zla USA, je historicky poznamenána jako nelidská koloniální moc, která svou mentalitu nijak nezměnila ani v této době.
  Je v podstatě horší jako dřívější nacistické Německo. To kdyby neprovedlo holokaust židů, tak by vedle britanie
  bylo jako docela humánní stát.
  Omlouvám se tímto všem slušným lidem nejen v Britanii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tehdy hodili přes palubu všechny státy se smlouvami A teď se to opakuje a určují si rozhodovat o celém světě a jejím jedno každý člověk!

   Smazat
 3. Jo angláni zamrzly v koloniální době dochází suroviny tak je ukradneme slabšímu.

  A článek od „extremistické"SPD:

  http://svobodnenoviny.eu/prosazujeme-podporu-mladych-pracujicich-rodin-s-detmi/

  OdpovědětSmazat
 4. Takže kdo podá na ČT žalobu za podněcování útočné války podle § 406 a § 407 trestního zákoníku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že lze podle těchto paragrafů žalovat Putina za destabilizaci Blízkého Východu a útok na světový řád?

   Smazat
 5. Je to úplně jedno, aktéři z USA, Anglie a Francie nikdy neuznají, že lhali. Proč by měli, jsou navyklí lhát již celá století.

  OdpovědětSmazat
 6. Naše média jsou vskutku vyvážená, pravdu z jedné strany vyvažují lží z druhé strany. Takže orientace je velmi snadná. Kdo by chtěl víc ?

  OdpovědětSmazat
 7. Podle mně v Gliwicích Němci neútočili. Hitler stále otálel s postupem na východ, kam ho tlačily západní velmoci, tak mu (pravděpodobně) sionisti rukama VB připravili důvod vyrazit na východ.

  Nebylo by to poprvé, kdy sionisti rozdmychávají válku pomocí false flag. Už Ferdinanda d'Este zabil "vlastenecký srb" v žoldu CIA.

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koloději, ty jeden rasisto, máš to v hlavě dost popletené. Zkus si o těch událostech něco nastudovat.

   Leo

   Smazat
  2. Koloději, podle vás byl důstojník SS Alfréd Helmut NAUJOCKS ŽIDEM? Člověče, to vám prozradil váš primář v léčebně? Nebo máte hodnotnější důkazy? Svědectví Napoleona z terapeutické skupiny a velitele tajné divize Vesmírné armády Koloťuků tamtéž?

   Smazat
 8. Nikdo relevantní se TK neúčastnil, nikde se o tom nepíše. Většina světa očekává verdikt specialistů OPCW a potvrzení o útoku asadovskou soldateskou. Tohle je úplně marginální záležitost, přečtěte si zprávy z kteréhokoliv koutu planety. V žádných zprávách (kromě ruských) o tom nenajdete ani zmínku. Kdyby se účastnily relevantní země, potom by to bylo něco jiného.

  To je to samé, jako u Skripala. Nikde nebylo nějaké tiskovce v Moskvě ani zmínka. Tohle jednoduše není zajímavé. Všichni očekávají, s čím vyjde Británie a jakého králíka vytáhne z klobouku. Tak se prostě věci mají. Do zpráv se dostávají pouze události prezentované Reuters.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chceš říci, že do zpráv se dostávají pouze události prezentované "spindoktory do Reutersů"? Tak by to bylo správně.

   Leo

   Smazat
  2. Ano, Leo, přesně to chci říct.

   I tak, kdyby se cokoliv podobné stalo v opačném garde, bude Rusko stejně bojkotovat podobnou prezentaci. Jenže tehdy by stála světová veřejnost opět na straně Západu a OPCW by již měla negativní verdikt.

   Smazat
 9. Souhlasím s P.Wilsonem, že OPCW není divadlo a že tiskovka znehodnocuje práci lidí z OPCW. Rusko mělo počkat na výsledky, takhle je z toho fraška. Anebo se něčeho bojí a chce vnést zmatek. Ani Putin nevyloučil útok BCHZ a Asad to opětovně potvrdil. Všichni čekají na chemiky, tohle je úskok. Proč to dělají, se lze jen dohadovat. Možná ty zbraně použil některý z jejich koní v syrské válce a SAA to nebude. Ale mohl by to být samozřejmě i Dajš al-Islam. To nejde jednoznačně dokázat a nakonec by se mohlo stát, že Asad obviní Rusy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slož si už konečně fakta dohromady, dej je na časovou osu a nebudeš psát takové hlouposti, jakých ses dopustil v 17:31.
   Musíš začít v Turecku, kde již před dvěma a půl roky byly objeveny chemické laboratoře Islámského státu.

   MM

   Smazat
  2. Jsi docela hloupý, MM. Nebo naivní. Zapomeň na nerozborné přátelství B.Asada a V.Putina, vděk za rozbombardovanou zemi, tohle v Sýrii nějak moc nefrčí.

   Ano, dnes jsou rádi, že jsou islamisté pryč, ale to je asi tak všechno. Vyfotí se s vojáky, možná jim dočasně ponechají bázi v Tartúse (pokud bude Rusko platit), ale jinak na ně nespoléhají. To jsou naprosto pragmatičtí lidé, po sedmi letech války hodně zdrsnělí, umí obchodovat a půjdou tvrdě za svým cílem. Oni vědí, že Rusko nemá prostředky, že tiskárnu na dolary má USA, a proto se snaží k nim najít cestu.

   Stejně tak zapomeň na nepřátelství mezi Asadem a EU, vždyť Asad nedávno obdržel Řád Čestné Legie a nic se nemění na tom, že to před nedávnem vrátil. Asad má k Evropě velmi blízko. K Rusku ne, čímž se odlišuje od svého otce. Putin si tohle všechno uvědomuje a pojistil si Sýrii v tom, že Asada sice uznává jako presidenta země, teď se mu to hodí, ovšem ne na věčné časy. Pěkně o tom píše T.Spencerová.

   Takže, v Dúmá nebyl jen jeden chemický utok, a není jisté, co a kde se stalo, ani kdo je za tím a k čemu to mělo sloužit. Možná to fakt spískal Asad, možná Rusko, možná Dajš al-Islam. Možná nějaký zapomenutý výsadek SAS. A možná se fakt už nic dalšího nestalo. Jenže vzhledem na nálezy poloprovozů s chemikáliemi a neustálé varování před nebezpečím útoku BCHZ, je ta ruská verze: "nic se nestalo", tak trochu potírající sama sebe.

   Smazat
  3. Hezké fantasmagorie bez logiky a hlavně+ bez faktů. Zbytečně píšeš.
   MM

   Smazat
  4. MM, a fakta jsou podle tebe co? Ty tvoje, kdy označíš něco za fantasmagorii, protože se ti to nehodí?

   Nebo komedie s výpověďmi nějakého děcka v Haagu? Ta se týkala jen toho jediného skutečně sporného videa, co prezentovaly WH, na základě čehož se pak udál útok Západu. Ale to neměl být jediný důkaz, protože Západ podle svých zpravodajů tvrdí, že se v té oblasti stalo víc útoků a nepopřel to ani Asad ani Putin. Jim bys snad věřit měl. Stejně tak se ozývalo několikanásobné varování před chem.útokem z ruské strany. A potvrzují to i džihádisté vyvezení do Idlíbu. Liší se jen v tom, že hází vinu jeden na druhého.

   Dokud nepřijdou chemici a potvrdí či nepotvrdí přítomnost BCHL, a v případě pozitivního nálezu následně neproběhne forenzní vyšetření pachatele, je situace v Dúmě stále nejasná. A je zjevná snaha, aby to tak zůstalo. A protože Rusku reálně hrozí, že bude obviněno, snaží se světovou veřejnost přetáhnout na svou stranu. Ne snad proto, že by bylo pachatelem, ale proto, že se poučilo z podobných akcí Západu, kdy se velice efektivně spojil tlak na světovou instituci spolu s propagandou.

   Takže ty tvoje výkřiky typu "fantasmagorie" si můžeš nechat pro svou prababičku.

   Smazat
  5. Pro 7:35 - Opět stavíš svoje fantasmagorie na tvrzení, že "k nějakým útokům docházelo", což není nic jiného, než "jedna paní povídala". Trvám na tom, že píšeš bez faktů, jen abys něco napsal.
   MM

   Smazat
  6. MM - ještě jednou. Ne já, ale PUTIN + ASAD. Potvrdit podezření by mělo OPCW. Ne podle mého, ale PODLE RUSŮ. Stačí takhle?

   Komedie v Haagu je jen ruská pojistka, kdyby náhodou zas chtěl někdo najít v Dúmě třeba Novičok anebo něco jiného. V Sýrii je hodně proudů a OPCW ne vždy konzistentní. A to zas netvrdím já, ale třeba Chazin nebo Spencerová nebo Meyssan a další. Důkladně to popisují právě ruské zdroje.

   Nikde jsem netvrdil, že podezírám Rusy nebo Asada, chybí tomu logika. A je také možné, že se kromě videofejku v nemocnici už nic dalšího nestalo. Já nejsem šéf oddělení policie Východní Ghúty, nemám ty poznatky. A ani on možná ne.

   Smazat
  7. Dobrá, děkuji za uspokojivé vysvětlení. Mějte se pěkně, přeji hezký zbytek dne.

   MM¨

   Smazat
 10. Ale praxe teatrálně zinscenovat cokoliv, co poslouží kapitálu v boji s právem, spravedlností, pravdou, cokoliv co zaseje co nejvíce nenávisti mezi národy a co nakročí bez občanského odporu co nejsnadněji k agresívním válkám, genocidě a holokaustům, to je pro oligarchii životodárné, mírový svět je pro ni naopak smrt. Občané jsou zde na to, aby vykonávaly ony akty antihumanity a kopali druhým i sobě hroby. Aby bez remcání stáli pohotově k službám vládnoucí diktatuře kapitálu. Naprosto stejné provenience a stejné "pravdivosti" jako chemické zbraně v Sýrii, je i novyčok, Kuciak a další divadla. Nejdříve se zrodí potřeba, na tu se vypracuje scénář, pak se vyberou herci (oběti i vrazi), provede se "čin" a spustí se křik "to ne my, ale oni". Hned se znají důvody, kdo to spáchal a čím a jak byl "čin" proveden. Tedy: za údajným útokem plynem v Sýrii stojí SSA, za novyčokem vláda Malé Británie, za Kuciakem prezident a slovenští oligarchové. A tak to bylo v řadě minulých a bude i v řadě budoucích "dramat". Aktéry budou od začátku až do konce vždy titíž - CUI BONUM - jimž slouží výsledek!

  OdpovědětSmazat
 11. Druhou světovou válku jednoznačně rozpoutalo Německo s SSSR napadením Polska r.1939.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve školách se to učí jinak. Válku rozpoutalo Rusko (SSSR tam ani nefiguruje) proti bezbranné zemi, Polsku, s úmyslem dobýt mírovou Evropu. To prý byla doktrína válečného komunismu, kterou Rusko vyznávalo. Přitom nositel této teorie je vyznáván jako bojovník proti zvířeckému Stalinovi. Následně chtělo Rusko dobýt Ameriku a tím i celý svobodný a demokratický svět.

   I předchozí války byly přesně v tomto duchu. Imperiální tmářské carské Rusko vytáhlo vždy do svobodné, osvícenské a vyspělé Západní Evropy, aby ukořistilo její poklady a podrobilo si její svobodné národy.

   Smazat
  2. Nevím, kde dochází k těmto myšlenkovým zkratům, ale pravda je samozřejmě jinde. WW2 začala hybridními válkami (Čína, Habeš, Španělsko). Přepadením Polska Německem začala v Evropě. SSSR (nikoli Rusko!!!) obsadilo původně ruské území až ke Curzonově linii. Bylo to území, které Polsku nikdy nepatřil a bylo odjaktěživa osídleno převážně rusky mluvícím obyvatelstvem. SSSR odebral zhroucenému Polsku, co nebylo Polska, ale patřilo k Rusku (dnes formálně Bělorusku).
   MM

   Smazat
  3. Milý MM, to samozřejmě může být částečně pravda, ale já jsem popsal v kostce učivo na základních a středních školách.

   Smazat
  4. 9:01 - ano, rozumím, ale bylo by příště vhodnější napsat, odkud je ta překroucená informace. Samozřejmě k vašemu odsudku náplně učiva v dnešních českých školách se připojuji. Děti jsou duševně mrzačeny a mrzačí je strany, které vládly od roku 1989! Měli bychom víc křičet, aby se poměry změnily!
   MM

   Smazat
  5. No já jsem to napsal hned na začátku :)

   V SR teď probíhá boj o ovládnutí SRo. Viz "mladá pravda" v akci:
   https://www.hlavnespravy.sk/kovacic-hanzelova-v-rtvs-je-uz-neunosne-prepustaju-chcu-aby-sme-vysielali-konspiracie/1387648

   Smazat
 12. https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201805040356-i18l.htm

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.