Reklama

neděle 1. dubna 2018

Petr Sak:


6 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Lépe pozdě než nikdy. Agentura Exanpro je vhodný informační doplněk.

  OdpovědětSmazat
 4. KLOBÚK DOLU - "smekám" po nahliadnutí do tejto knihy dr.Petra Saka. Ide skutočne o to, že dr.Sak poriadne zapracoval na teórii bezpečnosti z takých hľadísk (ano, aj sociologické, aj právne, aj spoločensky-psychologické), že dal metodiku ako sa vlastné DNES v roku 2018 pozerať na problémy bezpečnosti po jednotlivých oblastiach ľudského a spoločenského života v ČR i na Slovensku.
  Zatiaľ nám predstavovali problematiku bezpečnosti prevažne vojensko-policajní experti a politologickí analytici z medzinárodných vzťahov. Nie nadarmo je pre samotný obsah diela ešte dôležitejší ten podtitul "Nekonvenční pohledy na minulost, přítomnost a budoucnost LIDSTVA". Vychutnal som si obsah a potešilo ma obdobné zmýšľanie. VĎAKA. Ing.Peter Zajac-Vanka

  OdpovědětSmazat
 5. Děkuji autorovi knihy za svým způsobem potvrzení platnosti KSB a DVTŘ. Myslet je třeba globálně a konat lokálně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.