Reklama

čtvrtek 26. dubna 2018

Bourat či nebourat, to je oč tu běží


Karel Sýs
26. 4. 2018


Plátkové Metro referuje o Libeňském mostu:
„V období československé normalizace se počítalo s tím, že Libeňský most bude stržen a postaví se nový a širší most podle sovětského vzoru. Ten měl pojmout větší množství automobilů.“ Komanči nám chtěli svou nenechavou prackou šáhnout na kubismus!

Ale jen o pár odstavců dál se dočteme:

„Nový most má být širší.“ Tentokrát ovšem širší podle vzoru Brooklynského mostu!

U článku se skví fotografie: „Lidé a aktivisté tancovali v úterý na mostě tanec haka.“ (Titulek je divný. Aktivisté snad nejsou lidé?)

Opravdu, to je přesně to, co most potřebuje. Češi rádi tancujou na vlastních hrobech. A návdavkem se pobaví. Sranda neurazí, ale objížďku nezařídí. Zvláště když „na konkrétní návrhy objízdných tras je zatím podle radních příliš brzy… Náhradní spojení není zatím žádným způsobem řešeno“.

Nedaleký Hlávkův most je na tom taky špatně. Inu, kradlo se, kradlo, ale neopravovalo. („Faktem zůstává, že Libeňský most nebyl nikdy opravován.“) Žilo se z komoušské podstaty. Jak autor článku bezelstně prozrazuje: „V případě, že by musela být doprava na něm (rozuměj na Hlávkově mostu) zastavena, může ji alternovat trasa metra C mezi stanicemi Vltavská a Florenc.“

Trasa metra C nemůže Hlávkův most alternovat, funguje už od „československé normalizace“, alternovat může jen něco nebo někdo, co nebo kdo jaksi zaskakuje odjinud.

A tak na rozsýpajících se pražských mostech může bezpečně růst jedině rozmarýna.

Propánakrále, bez Husákových dětí by pražskou dopravu provozovala leda koňka!

- - -


120 komentářů :

 1. Jo přesně tak kapitalistům vše padá na hlavu nic se neopravuje nestaví kde jsou peníze z daní ukraďouskovaný.

  Západní fanoušku tady máš pěkný článek od bývalého us presidenta:

  http://svobodnenoviny.eu/byvaly-prezident-jimmy-carter-o-zahranicni-politice-usa-hranici-to-s-valecnymi-zlociny/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S prominutím, co to meleš? Kterýmu kapitalistovi co padá na hlavu? Tady je řeč o mostu, kterej patří městu.

   Smazat
  2. Ktrerýmu kapitalistovi? Ty sám jsi kapitalista, je tu takový režim, chápeš? Kapitalistický režim, takže stát je kapitalistický, čili jemu padá most na hlavu. Kdyby nestálo metro, kdyby komunisti nestavěli paneláky a místo toho dávali lidem prachy na výlety, zábavu a malovali omítky na baráky v Práglu, tak jsme tu jako v Botswaně.

   Smazat
  3. V Botswaně jsem zatím nebyl, takže to neumím posoudit. Ale kdyby bolševik nestavěl ty hnusné paneláky, tak Praha mohla být rozhodně o moc krásnější město. Tím jsem si jist.

   Smazat
  4. 14:18
   Dneska se staví předražený paneláky v záplavových oblastech....Zn.Plovoucí podlaha v ceně!!!!!

   Smazat
  5. 14:18 Rozhodně by byla krásnější. Byla by v ní sotva polovina bytů a ty by nestačily pobrat idioty z celé republiky. Díky panelákům se tam všichni vejdou.

   Smazat
  6. Že se od převratu nic neudržuje je prostý fakt.Ono když se jen krade,restituuje,tak na nic nezbývá.Proto se ruší nemocnice s lůžky,proto likvidace armády na směšný počet vojáků.Všechno se prodalo za hubičku západu,nejen průmysl,cukrovary ale zlikvidovaly se podniky jako POLDI Kladno,Pozemní stavby,ČKD,ŠKODA Plzeň atd.Co se nám však opravdu podařilo,je exekutorská komora,bezdomovectví a půl milionový dav nezaměstnaných.Také několik miliardářů,jako je Kellner,Babiš,Křetínský a mnozí další.To jsou ti žraloci,kteří se v tom našem rybníce přežrali a na zájmy národa nehledí.

   Smazat
  7. 15:53 Nezapomeňte, že kolem každého miliardáře jsou stádečka poskoků, kteří se na jejich zlodějnách přiživují. To jsou praví voliči "demokratických" stran. K nim se přidávají idioti, kteří třou bídu s nouzí ale rádi by patřili mezi "úspěšné", tak skáčí na jejich špeky a místo aby demonstrovali proti vlastnímu okrádání, tak demonstrují proti tomu, na koho páníčkové ukážou.

   Smazat
  8. Praha by byla krásnější, kdyby neměla paneláky? No, sahala by asi až do Brna a tvořily by ji ty hnusné barokokové domečky na zahrádkách 200 metrů. Už se nějaké ty paneláky zbouraly? Tuším se nebourají ani ty, co měly životnost končící někdy v 90 letech. Jak to ti komunisti dělali?

   Smazat
  9. 18:34
   Dělali to dobře!☺

   Smazat
  10. 11:57 Jestli já melu tak ty nevíš v čem žiješ chlapče.

   Smazat
  11. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  12. penize nejsou na nějaky most zato na dvacet vrtulniku za dvacet miliard jen tak pro pobaveni dvaceti vojačku a padestai jeneralu aby měli jako vubec co řidit a proč byt jenerali

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta Ty jsi vůl, píšící a neznalý. Tramvaje vyráběla ČKD Tatra, jejíž nový závod s řízením provozu v reálném čase znemožnili představitelé "hadráku", neboť nebyl zájem "našich přátel" na Západě, aby se u nás vyrábělo 3000 tramvají v devíti provedeních ročně. Nyní se dováží tramvaje ze Švýcarska z 60% z českých dílů v kooperaci s Běloruskem. Ha, ha, ha.
   Rovněž vozy Tatra byly našim západním soudruhům "dobré k ukradení nápadů". Např. zadní nápravu začala bez licence používat firma M-B..., atd.

   Smazat
  2. Radosto, já tě potěším... Ty seš takovej pičus, že i Hovnolulan musí blednout tichou závistí pokud čte Tvoje literární perly. Přemýšlej o knize sebraných komentářů. Třeba tě ocení a získáš Magnéziu Literu.

   Smazat
  3. 13:47
   Ty dvě imbecilní hovada si zdárně konkurujou....možná,že jsou dokonce příBUZNY!!!!☺

   Smazat
  4. Pro "Radostu" a jiné troly:
   Vykašlete se na své současné sponzory, přestaňte kurvit své charaktery ještě víc, už takhle je to dostatečně odporné. Stáhněte se z veřejného prostoru, přemístěte se někam., kde vás nikdo nezná, nejlépe do nějaké cizí země a dělejte nějakou obyčejnou normální práci. Za pár let se tu na vás zapomene a vy budete moci žít alespoň trochu normální život. Máte před sebou ještě hodně let, samozřejmě pokud nebudete úplně blbí a nějak si příslovečně nenaběhnete na vidle. My, normální lidé, nejsme pomstychtiví, ani krvežízniví tak jako vaši současní páníčkové, kterým se snažíte zavděčit. My vás necháme normálně žít, když se nás nebudete snažit zabít a když přestanete ničit tuhle zemi a její lid. Ještě pořád na to máte čas!
   Karel z Prahy.

   Smazat
  5. Soudruhu,Ty sem zveš Rudou armádu?Ta už neexistuje ale to ty ani nevíš.Dnes sem jiní politici z řad ODS a KDU-ČSL zvou hrdinnou armádu USA!!!!Také Německá hrdá armáda,které náš ministr války héérec podřídil naší jednotku,již opět stojí na hranicích Ruské federace.Můžeš být jedním z dobrovolníků v první linii,v prvním sledu.US-army Tě budou z týlu podporovat.

   Smazat
  6. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 3. Prispevek Radosty se pozna na prvni pohled.Dlouhy ukecany nenavistny canc.A blb .Ty se z toho Ruska jednou pos.res.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musí se mu přiznat ,že buď studoval,nebo ovládá slušně marxák ,nebo dostává od někoho noty a za ty bláboly mu někdo platí od řádku.

   Smazat
  2. 13:39
   Ukradnul někde knihovničku ROH a chtěl si vydělat prodejem papíru, ale oni placený výkup zrušili, tak si v tom listuje a otravuje.
   To nevylučuje, že nějaký sorošboy právě takového týpka nepotřebuje a Radostu v tom nepodporuje. Alespoň pohlazením po hlavičce.

   Smazat
  3. 15:56 Jeho pindy nejsou z knihovničky ROH ani KSČ. Spíše čerpá z děl "bojovníků za pravdu a lásku". Ti vydávali pomatené fráze stejně "uvědomělých" pitomců jako jsou ti dnešní, za typický projev doby.

   Smazat
  4. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. my jsme ti pražaci vltavska krev mi prahu nedame za žadny svět miprahu nedame radši ji zbourame ...prorok genius karel hašler či je zlata stověžata praha naše našeji i ticha vltava či jsou pražske pozemky a jměni naše či jsou i všechny ulice naše jen nevime či je radnice

   Smazat
 4. V.V.Pjakin 2.4.2018
  Samozřejmě, psané je to pro situaci v Rusku. Není ale situace u nás "podobná"?

  "„My nepotřebujeme tvůrce, budovatele, výrobce, který by byl inteligentní, my potřebujeme debilního spotřebitele. Pouze debilnímu spotřebiteli dokážeme sebrat jeho stát. Proto musíme debilizovat vzdělání, aby lidé vycházející z vysokých škol nebyli schopni udržovat tu infrastrukturu, kterou zdědili po svých otcích a dědech.“
  A v mnohém se jim to povedlo. Dnes se první ročníky technických vysokých škol fakticky proměnily v určitou obdobu stalinských středních škol pro dělníky a rolníky (1919-40), kde se učili negramotní lidé z vesnic i měst, kteří se chtěli stát inženýry a vědci. Oni neměli základní vzdělání, a aby mohli jít na vysokou školu, tak je ve zrychleném režimu učili, aby si dokázali osvojovat nové znalosti.

  Učili je, jak se učit a poskytovali jim tam základní znalosti. Dnes technické vysoké školy musí napřed doučit studenty, aby mohli pokračovat v získávání nových znalostí, aby se dokázali učit technické obory. Co zde chci zmínit? Mnozí jsou toho názoru, že to kapitalismus je vinen tou tragédií v Zimní višni. V souvislosti s tím bych se jich chtěl zeptat, a jaký konkrétně kapitalismus? No přece kapitalismus, a hotovo.

  Jenže kapitalismus je v USA, kapitalismus je v Německu, ve Francii, i ve Švédsku je kapitalismus. I v Bolívii a Venezuele je dnes kapitalismus. No a v Rusku je také kapitalismus. Přičemž všude se ten kapitalismus kvalitativně velice odlišuje. A v čem spočívá ta kvalitativní odlišnost?

  V kvalitě života. Přičemž bezpečnostní systémy jsou za, zdálo by se, jedněch a těch samých podmínek ve státech prvního světa, v lídrech kapitalismu, principiálně odlišné. Jak s ohledem na povolené stavební materiály, tak i s ohledem na stavbu objektů. Tam je na prvním místě bezpečnost lidí, protože tam žijí oni, ale u nás je stát odsouzený ke zhroucení. A tak měl podle záměru globálního prediktoru postavit takovou infrastrukturu, která by se stala nebezpečnou pro lidi žijící v naší zemi. Aby to nebezpečí vycházelo právě z její infrastruktury. A tu měli stavět lidé, kteří absolvovali toto nové omezené vzdělání a podle nových předpisů nového kapitalismu. Proto je po naší zemi takových středisek jako Zimní višeň ohromné množství. A co ještě bylo důležité v té přestávce udělat?

  Vychovat nového člověka. Člověka, pro kterého je nejdůležitější ideou, že vše je na prodej."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakina čtu, poslouchám a tohle není jeho styl. Pokud tohle někde říkal tak snad jenom v nadsázce... je to asi záměrně vytrženo z kontextu. Chybí taky zdroj. Takže za mne sorry...

   Smazat
  2. 13:55 Nemá smysl se s vámi dohadovat, nejlépe, když si to sám přečtete:
   http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-04-04-2018/
   (27:38-31:46)
   Jaká nadsázka, i u nás jsou ve vedení státu, úřadů, apod. "odborníci", kteří zapříčinili škody při povodních, stavbě a údržbě tunelů, mostů, dálnic a dálnic, nesplavnost řek, spadlé lávky, atd.atd.
   Bourat "umí" každý trouba...
   L.S.

   Smazat
  3. Anonymní26. dubna 2018 11:39
   Opět perfektní pjakinova analýza.
   „..psané je to pro situaci v Rusku. Není ale situace u nás "podobná"?“
   Jako by to psal pro Česko, vždyť vše se odehrává podle stejných sorošnot. P.K.

   Smazat
  4. Ono se mělo opravovat, ale neopravovalo se. Až se postaví nový most nebude se zase opravovat. Zase se to na někoho hodí. Jen se přesměrovávají toky peněz!!!! Chtějí v Praze metro trasu D. Ale mosty padají, takové hospodaření není ani v Turecku.

   Smazat
  5. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  6. 16,23 až se náhodou za splnění všech podmínek a prim tam budou hrát ekologisti, co budou po zbourání starého mostu výstavbu nového blokovat alespoň 10let, tedy až se náhodou nový most postaví, po několika měsících provozu se zjistí , že je tam hafo problémů a projektových i realizačních průserů. Takže se bude dalších 5 let opravovat. Viník se samozřejmě nenajde, jen celkové náklady na most se zvednou alespoň 5x proti původním rozpočtovým. A ne že bych to Pražákům nepřál, každé volby volí jinak než zbytek státu.

   Smazat
 5. Tak slimácký násilníci jsou už odsouzeni podmínky a vyhoštěni na 5 let no neberte to za těžké ublížení na zdraví. Jestli je tu bureš pustí máme se na co těšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš byl mezi prvními, který chtěl uzavřít hranice EU. Nepiš sem nic a jestli můžeš, nepiš vůbec. Jsi schopen jednoduché úvahy, proč ho nemají největší gauneři rádi!?

   Smazat
  2. Anonymní26. dubna 2018 12:20
   „Babiš byl mezi prvními, který chtěl uzavřít hranice EU.“
   Jo, jo, Babiš byl jiná osobnost, než mu Jourová vypláchla mozek.

   „Jsi schopen jednoduché úvahy, proč ho nemají největší gauneři rádi!?“
   Protože si bere sám to, za co jim dříve musel platit. To naštve. P.K.

   Smazat
  3. 12:20 Ha ha vím proč ho nemají rádi protože jim vezme koryta.

   Tady si můžeš přečíst koho si vůbec volil:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Aliance_liber%C3%A1l%C5%AF_a_demokrat%C5%AF_pro_Evropu_(strana)

   Smazat
  4. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 6. Konečně tu Libeňskou hrůzu zbourat "do krabičky" když je kubistická, složit na soukromé pozemky členů Klubu za starou Prahu a starosty Prahy 7 - aby se těmi cennostmi mohli kochat a darovat jim to, a postavit místo toho MOST novéhý, pevný, kapacitní, aby se mohl opravit i Hlávkův most a další...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já teda stavbám mostů vůbec nerozumím, ale pokud by stavba nového, nebo oprava stávajícího mostu měla stát zhruba stejně, tak jsem taky pro stavbu nového. I délka realizace by měla být podobně dlouhá. Ale životnost nového bude zase cca sto let, zatímco životnost opravovaného bude pravděpodobně kratší. Navíc nová stavba by mohla být navržena tak, aby lépe odolávala velkým povodním, které pravděpodobně přijdou.

   Smazat
  2. Kolik tak asi činí provize v případě stavby nového pražského mostu?

   Smazat
  3. To je úplně stejná otázka, jako kolik činí provize v případě rekonstrukce mostu.
   Takhle bys nepostavil nikdy nic.

   Smazat
  4. Rusko postavilo dálniční část Krymského mostu za 30 měsíců. Libeňský most je dlouhý 1,8 km, to je necelá desetina Krymského. Pokud naše západní vyspělé stavitelství není horší než v zaostalém Rusku, tak nový most by měl být postaven za 3 měsíce. A když uvážíme, že Vltava není moře, nebudou do dna zatloukány piloty 90m dlouhé a nebude 35m nad hladinou, tak to bude ještě dříve. Řekněme za dva měsíce, přes prázdniny. A to se dá vydržet.

   Smazat
  5. Dobře Ty... tomu říkám věcná analyza diskutovaného problému. Jaký rozdíl proti nenávistným blábolům bez obsahu páně Radosty. Trola 1. kategorie

   Slávek z Brna

   Smazat
  6. Ad 14:31 - s matematiky za 1 - za ironii taky.
   20let se tu vše pro lidi zanedbávalo, takže teď nezbývá než bourat a znovu stavět. a tak si místo jedné firmy, která by opravovala , namastí kapsy 2 firmy- jedna , která bude bourat a 2. která bude stavět. A o to tu jde.

   Smazat
  7. Anonymní26. dubna 2018 12:29
   „Konečně tu Libeňskou hrůzu zbourat ..“
   To není hrůza, ale zanedbaná hodnotná stavba.

   „.. postavit místo toho MOST novéhý, pevný, kapacitní, ..“
   Současný most je dostatečně kapacitní, vždyť se stavěl podle dobové koncepce, že veškerá doprava se povede přes centrum Prahy. Tato koncepce je již zavrhnuta, ale ještě ne zcela odstraněna. Stále nejsou okruhy dokončeny.
   Také mi nejde do hlavy, že most byl poškozen povodní, ale chtějí pro nový most využít současné pilíře, takže to tak špatná konstrukce není. P.K.

   Smazat
  8. Anonymní26. dubna 2018 14:31
   Nás neoblafnete. To nemůžete takhle počítat, protože oni tam velký kus mostu už odněkud přivezli loďmi hotový. P.K.

   Smazat
  9. A nám někdo v podobném způsobu stavby brání ?

   Smazat
  10. 16.28 Současné pilíře chtějí použít "rekonstrukcisté" - což podle odborníků není moudré a projekt nového mostu bude mít pilíře od základu nové. Původní most odpovídal kapacitně době Sentinelů, koňských potahů a i tehdejšímu počtu, hmotnosti a jiným parametrům tehdejších vozidel. Materiál je v mnoha místrech na konci životnosti, je nehomogenní (várky betonu tehdy každá jiná... mnohá ošizená... a ta "hodnota" té stavby je pouze na pohled. Argument, že je ta zřícenina posledním kubistickým mostem v Evropě dokazuje, že všude jinde měli dávno rozum a starý nevyhovující most nahradili novým, bezpečnějším, funkčnějším, A V BUDOUCNOSTI I VZHLEDOVĚ PAMÁTEČNĚ HODNOTNĚJŠÍM.

   Praze stačí na Vltavě 1 historický Karlův most, jeden z nejstarších evropských mostů v trvalém provozu, byť pro "pěchotu". Kolem něho je dost novějších mostů, které od něho převzaly dopravu. Ale Libeňák je pouze snahou LOBBY MAJETNÝCH nejenom Z BÝVALÉHO PŘÍSTAVU a pod. ODKLONIT dopravu z Holešovic - směr Dělnická východ-západ... Pohledněte do mapy a pochopíte... nebo třeba ne, ale potom to bude váš problém - nejste-li majetkově zainteresován.

   Smazat
  11. 16:44 Ten "plavený" kus byl z 19km jen jeden, nad průplavem. Stavěli ho o kousek dál na uměle zbudovaném poloostrově, dovezli ho 5km na pontonech a zvedli do výšky 35m. Je dlouhý asi jako Libeńský most nad Vltavou a smontovali ho za půl roku. Kdyby takový "kousek" měli v Praze, tak by pod ním nemusely být ve Vltavě žádné pilíře - žádný problém s povodněmi.
   Jak to dělali s Krymským mostem se můžete podívat tady:
   https://www.youtube.com/watch?v=VC5ncqqyr6Y

   Smazat
  12. Anonymní26. dubna 2018 21:32
   Tak dobře, vzdávám se, jsou to chlapíci. P.K.

   Smazat
  13. 19:12
   Přeci nemáme to moře, po kterým bysme si ten kus odněkud přivezli.

   Smazat
  14. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 7. Navrhuji most zbourat, nový se slávou otevřít a případným "škarohlídům", kterým se to nebude zamlouvat, připomenout legendární větu z filmu Bílá paní: "Drž hubu a plav..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 8. Vykašlete se na své současné sponzory, přestaňte kurvit své charaktery ještě víc, už takhle je to dostatečně odporné. Stáhněte se z veřejného prostoru, přemístěte se někam., kde vás nikdo nezná, nejlépe do nějaké cizí země a dělejte nějakou obyčejnou normální práci. Za pár let se tu na vás zapomene a vy budete moci žít alespoň trochu normální život. Máte před sebou ještě hodně let, samozřejmě pokud nebudete úplně blbí a nějak si příslovečně nenaběhnete na vidle. My, normální lidé, nejsme pomstychtiví, ani krvežízniví tak jako vaši současní páníčkové, kterým se snažíte zavděčit. My vás necháme normálně žít, když se nás nebudete snažit zabít a když přestanete ničit tuhle zemi a její lid. Ještě pořád na to máte čas!
  Karel z Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 26. dubna 2018 14:49
   Tento příspěvek byl určen blbci Radostovi, a jiným trollům. Hlavně Radostovi,intimnímu příteli našeho "VELIKÉMU TVŮRCI" pornofilmů pro 4% menšinu Jandovi pro.
   Karel z Prahy.

   Smazat
  2. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 9. Jestli technický stav překrásného Libeňského mostu
  je dobrý a bourat se nemusí
  jsou podobné úvahy o jeho likvidaci
  útokem na naši kulturu*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně dobrý byl technický stav i Trojské lávky - než spadla, naštěstí jenom s párem lidí. Kultura, na niž poukazujete, je kulturou smetiště, kulturou starých lidí zavalujících VLASTNÍ byty, domky, pozemky "historickými materiály" páchnoucími do okolí, obtěžující ostatní nutností je obcházet oklikou či objíždět - smrad, či zúmyslně neprůchodná/neprůjezdná "komunikace".

   Ti staroušci, postižení demencí, sbírají jako památkáři "hodnoty" které spotřebují prostředky chybějící ve zdravotnictví, v důchodovém systému, pro pocit těch ubohých lidí, že něco vlastní. Že proto nejsou totální socky. Památka je starý mlýn či hamr S TECHNOLOGIÍ PŘEDPRŮMYSLOVÉ DOBY, ale ne starý betonový most po konci životnosti. Jenom pro to, že si někteří odborníci pamatují jméno jeho architekta.

   Smazat
  2. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 10. Cesti vlastenci pripravuji prevrat ! Opozdene, ale KONECNE uz !
  Dvoraku, az budes mit koule v jejich sveraku, tak budes spivat jako SKRIVANEK a reknes jim jmena vsech cenzoru.

  Odmenou ti bude trafika SOPRANISTY v prazske opere.

  Ja jim prijedu do Prahy pogratulovat a tobe zatleskat do opery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. tragedie doby že o opravě nebo stavbě noveho mostu rozhoduji nejěci politici co nepostavili a pitomou latrinu za celičky svuj mizerny a dobře placeny život zdravy rozum řika že rozhodovat by měli odbornici ale otazkou kde
   je vzit když každy děla jen pod sebe ne pro vlast a slavu a školu ma většinou ze splzně ato ještě jen z nadražni čekarny

   Smazat
 11. NEVOLNICI, mosty mezi lidmi se musi bourat
  a ne stavet !
  Zase vam usel politicky atentat na kardinala Duku od stoupencu monsignora Halika.
  Prisleplici vzdyt to nejlepsi co se vam stalo bylo a je navsteva svetlonose honolula

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty sračky ti diktuje ten zrzavej úřednického debil,chcípáku bez mozku?!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. 17:36
   Zrzavej kurevnickej debil....

   Smazat
  3. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. jak někdo mohl postavit takovy unikat jako je kadluv most je zadadou hlavolamu a dali by se nato nachytat i devisovi turisti pač je dokazano že zřiceniny tahnou ekonomiku

   Smazat
 12. TO JE JEDINĚ DOBŘE TY PARAZITE RETARDOVANEJ!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 13. Jen tak dál. Bourat je to levnější a nezapomeťe vy idioti započítat náklady na bourání, odvoz a případnou reciklaci. JÓ soc. dem ekonomové a lidovečtí, ÓDS zloději a podvodníci ti tomu rozumí.
  Čert vem nějaké památky.
  Václav
  Pardon zapomněl jsem na chemického ekonoma Kalouska

  OdpovědětSmazat
 14. 17:40 - pane profesore ceskeho pisemnictvi z Luniku v Kosicich. Z vasich vet neni poznat, co je dobre ?
  Vychcipani cenzoru nebo zboreni mostu parazity ?

  V pripade, ze je to vychcipani cenzoru, tak s vami SOUHLASIM !
  V pripade bourani mostu parazity dostavte se s kladivkem k mostu !

  OdpovědětSmazat
 15. Vychcípání deníků jako je Honolulan,Blbosta Hovnodolní dement....aké u tebe máme jistotu,že tady ty přemřelo dlouho ty zvratky tapetovat nebudeš!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 16. Vychcípání dementů.....

  OdpovědětSmazat
 17. Jak to Cenzore ty dobytku, ze mases moje prispevky, ktere jsou slusne a konstruktivne se snazi zajistit vzestup ke slave Vaclavu Dvorakovi a nechavas zde primitivniho hovnometika jako je 18:18 s inteligenci trilobita ?
  Cezore ty pracujes fanaticky na snizeni I.Q. prumerneho Cecha, pro benefit tvoji smecky predurcene k zaniku prozretelnosti vesmirnou.

  OdpovědětSmazat
 18. 19:12
  Komu říkáš DOBYZKU, ty hovne vygumovanej???!!!!!
  Táhni utírat prdel tomu zrzavýmu,tupýmu kurevníkovi a ty zvraty tapetuješ na Fuckingtown post!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. 18:18 - a zase ti neni rozumet ! Ktery denik chces vychcipat, ty primitivni prehlizena chciplinko ?

  Ty jsi cilovy / konecny produkt o ktery cenzori usiluji.
  Prehlizene kureci hovinko, ktere neni vnimano , mazano a je uplne neskodne.  OdpovědětSmazat
 20. 19:19 prestan zde jebat cestinu ! Vzdyt ty zde pisemne koktas vice nez ja a ja ziji 50 let mimo Cesko ty DOBYTKU negumovanej a prosazovanej !

  Slovo CENZOR je to nejsprostejsi slovo v cestine !
  Autore basniku pane SYS, urcite se mnou souhlasite - ze ano !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:26
   Tebe český jazyk nemohli ve zvláštní škole NAUČIT,TAKŽE JE ÚPLNĚ JEDNO,JAK DLOUHO LŽEŠ Z uASS latríny!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 21. 19;19
  Ty lejno z trumpetolatríny,JSI JEN K SMÍCHU TY NEGRAMOTNÁ SENILNÍ SOCKO Z PAPUNEKLU....ŽÁDNÝ KAMARÁDY NEMAS,PROTO TADY DURCH UND DURCH TAPETUJEŠ TY uASSacký slabomyslný žvásty!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 22. Cenzore nas oblibeny president Trump to vyhrava na cele care a s partou globalistu je zacatek konce.
  Protoze jsi nemehlo imbecilni s tezkopadnim myslenim, tak ti to jeste nedoslo. Budes se muset rychle zreknou tvoji smecky blbecku a pridat se k nam ty podsvice nestastne a desorientovane.

  OdpovědětSmazat
 23. 19:32
  Vyhrává????
  Leda v poslechu u vysloužilejch kurevníkovi....A jeho mladá cvrdliká na pohřbu s čokovopicí,to je teda PERZONA!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Le pardon:Vyhrává leda v pelechu u vysloužilejch kurev....☺☺☺☺

   Smazat
 24. 19:26 uz jsi zase zoufaly, tak utikas do svych fantazii. (Papundekl, kamaradi, socka,) a dalsi predstavy.

  Vyrid tvemu sefovi, ze je ten nejvetsi VUL v office, ze te drzi a plati. Tak pruhledne nemoho, neschopne a natvrdle jako jsi ty je mozna drzeno diktatem nepotismu, ale to ho neomlouva.

  OdpovědětSmazat
 25. 19:38 zkreslujes realitu a to je dukaz nejake nemoci ! t.zn., ze jsi prirodou osizeny nedomrdek !
  A to nejlepsi co se ti v zivote stalo je, ze jsi potkal me ! Jinak jsi nikdy nedokazal byt vniman !
  A ted me neotravuj ja chci napsat Dvorakovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:47
   Sám seš obdařený F73 a A52,TAKŽE ZMLKNI SAJRAJTE SMRADLAVEJ!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 26. 19:41
  Ty prasopse,sám jsi neschopnej čehokoliv NORMÁLNÍHO OD SVÝHO VZNIKU....JEN TADY OPĚVUJES TOHO ZRZAVÝHO KUREVNICKÝHO AGRESORA,KTEREJ JE PRO SMÍCH CELÝMU SVĚTU!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 27. Vazeny pane Dvorak ! Vasi cenzori pletichari za vasimi zady a intrikuji proti vam !

  Pozadal jsem autora Karla SYSE , aby jsme vas spolecnymi silami zachranili, az vas prazska ulice bude honit s klacky vytrhanymi z plotu.
  Navrhl jsem brloh po medvedech jako schovavacku za snizene najemne na Aljasce.

  Predstavte si, ze to bylo smazano vasimi zlomyslnymi cenzory, kteri pracuji proti vasi osobni zachrane a mazou ustupovou cestu na Aljasku.

  OdpovědětSmazat
 28. 19:56
  Jednozávitovej debil a jeho vlhký představy!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 29. A nyni panove pridejte se svym zpevem k Johnny Hortonovi, Karlu Sysovi a me - hudebne nadane malickosti SVETLONOSE ze Smichova !

  Zazpivame panu Dvorakovi pisen o unikove ceste na Aljasku.
  NORTH TO ALASKA (Johnny Horton na YouTube)

  OdpovědětSmazat
 30. 20;06
  My známe jinou:Běž do PRDELE,Hovnolulane!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 31. Pane Dvorak, vsimnete si, ten imbecil, ktery vam preje vyprask od prazske ulice (19:59) odmitl zpivat.

  To ze budete potrebovat lopatu na vylopatovani kakancu po medvedech bylo zlomyslne smazano a zatajeno take.
  Tak aspon nezapomente teple rukavice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 32. 20:14
  Jak říkám,F73 a A52...tyhle diagnózy na tebe padnou, jako prdel na hrnec,Blbsteine!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 33. Pane Dvorak !
  Cenzori proti vam pletichari a na vasi pozici, chteji dosadil Kopeckeho, ktery zavede registraci a tim zazene vase nejhodnotnejsi prispevkare. (Napr. ME!)

  Az vam zde zustanou jen zmetci jako je napr. 20:11, tak nebudete mit zadnou navstevnost a Aljaska vas nemine i kdyby vam prazska ulice nechtela namlatit.

  OdpovědětSmazat
 34. 20:25
  F73,A52,A56,Q90....s těma diagnóza budeš v půlce léta I ŠTĚKAT A BĚHAT PO ČTYŘECH!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 35. 20:20 - ty jsi FLASINETAR, ktery se stale opakuje a jsi nudny jako ctyricaty gulas.

  Neni nutne donekonecna upozornovat na tvoji mentalni disabilitu... Zde neji urad , ktery ti zaridi DAVKY, tak prestan otravovat nedochudce a nevnucuj se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 36. Nez odejdu !
  Tato diskuze byla znicena cenzory tim, ze byly odstraneny klicove prispevky a nejen moje.
  Ted kdyz to nekdo cte, tak to nedava smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 37. 20:32
  Sežeň si urnu a začni se shánět po kremační peci,brzy jí ty uASSackej chcípáku budeš potřebovat!!!!!☺☺☺☺
  ☺☺
  A tu starou svini Albrightová můžeš vzít sebou,nebudete nikomu chybět!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 38. Ale ten most se rozpadá, co se tady řeší?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozkrádačka, co jiného? To dá rozum...

   Smazat
  2. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 39. Pane Sys autore !
  Vsiml jste si, ze kam vleze honolulu, tam je NEJVETSI navstevnost i kdyz je vetsina toho co rekne smazana.
  Na neho se lepi 3 krasavice ! Clio, Thalia a Polyhymnia.
  Na Dvoraka se lepi parta zvana Shenanigans a na 20:41 se lepi vykaly Pavianu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 40. 21:23
  Carla retarda,aneb jednozávitovej trumpetohulibrk v akci!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 41. Autore !
  T.j., jako hra na cetniky a na zlodeje, , kdo je rychlejsi .
  honolulu jim vleze do zahradky a vysere se jim mezi indoktrinacni jahody. Oni to musi slozite uklidit a jejich policajt 21:27 je bridil a nemehlo !

  Rikam slozite, protoze nez to zmizi, tak si to vzdy nekdo precte a poreferuje to v hospode.
  Takeze inklinace davu k nasemu viteztvi a snazeni je v dohlednu. (Thalia tomu napomaha.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 42. 21:48
  PIŠ ČESKY ZMRDE ZKURVENEJ, TY TVOJE NÁHODNĚ POSKLÁDANÝ PÍSMENKA Z POLÍVKY NEDÁVAJÍ SMYSL!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 43. Huuuu, ha, ha, ha,
  cesky Honore de Balsac vam znovu a znovu cura na makuvky a ten vas postizeny policajt 21:54 utek do kanala.

  Takovy kruty narez kazdy den, co zde posledni dobou dostavate, je vas odchod do nicoty.

  OdpovědětSmazat
 44. Radosto, ty si z nich delas mistrne srandu.
  Rozevri destnik, budes ted poprskan.

  OdpovědětSmazat
 45. Aha - tak ty zeres pismenkovou polevku, 21:54, kterou jsou krmena cikanata.
  Co tu delas mezi dospelou intelegenci ? Zmizni !

  OdpovědětSmazat
 46. Pražáci, běžte se svým mostem do ussácký prdele, my máme naléhavější, životní starosti. Úchyláci z 60%.☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 47. Kalhotky Janira nás vytáhnou z bryndy kapitalismu a pseudodemokracie
  https://www.lechaton.cz/luxusni-spodni-pradlo/kalhotky-klasicke-a-vyssi/kalhotky-klasicke_P12736V148584B3862.html?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=Lechaton.cz+%7c+DRTG+%7c+produkty&utm_content=14+dn%c3%ad&utm_term=

  Pusťte z hlavy most, kupte si kalhotky.

  OdpovědětSmazat
 48. Divím se, že někdo má tolik času tady diskutovat o takových blbostech. Situace je taková, že stejně je společnost rozdělená zhruba na dva tábory podle ekonomické situace a politika je jen zástěrkou a rozbuškou pro zdůvodnění stávajícího postavení. Ve skutečnosti kdejaký moula, co se povyšuje, zůstane moulou a trouba, co svádí svoji neschopnost na druhé, troubou. Ekonomický růst bude brzo nahrazen poklesem, takže moula se stane troubou a trouba moulou, už si nebudou muset nic vyčítat.
  Libeňský most je příkladem hranice, kterou politik nemůže nikdy překonat, protože nemá žádnou odpovědnost.
  Tu odpovědnost nese vždy nějaký jednotlivec, který obvykle na politiku zvysoka kálí a ostatní vztekem mohou třebas i puknout, je jim to prd platné.

  OdpovědětSmazat
 49. Zbourat či nezbourat. Myslím ten Prag. Byl bych pro zbourání. Ponechat jen Hradčany a staré město a zbytek srovnat se zemí.
  Založit nové hlavní město na hranici Čech a Moravy, v omezené velikosti, bez dálničního spojení, pouze s okreskami od hadráku neopravovanými.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 9:01 - Jako rodák z Prahy a obyvatel Kobylis ti za tu tvoji velmi duchaplnou úvahu moc děkuji.

   Smazat
 50. BOURAT ZPUCHŘELÝ PROTILIDOVÝ REŽIM!

  Drahý, předrahý soudruhu Sýsi!
  Děkuji Ti z celého svého srdce, svého rudého, zcela vlevo posazeného srdce komunisty a putinisty.

  Děkuji Ti jménem členů naší místní organisace Strany, jimž jsem Tvůj textík přečetl, anžto – jako demokracií zbídačení starobní důchodci – nemají připojení k internetu, který by nejraději zrušili.

  Děkuji Ti jménem rusko-sovětských soudruhů, našich dřívějších a budoucích osvoboditelů od kapitalismu a demokracie, od NATO a EU.

  Ano, Tvůj článeček je doslova PERLOU, rudou perlou v bahnité šedi dnešních dnů.
  Kolik, ach KOLIK takových rmutných dnů zbývá do opětovného příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace?!
  To ví jen Nesmrtelný Lenin a Veliký Putin, Leninův náměstek na této Zemi.

  Každopádně, brzy po osvobození od jha NATO a okovů EU, ještě v průběhu normalizace naší společnosti, počneme budovat nový, krásný, široký a dlouhý libeňský most.
  Bude muset být tak široký, aby se na něj vešly vedle sebe tramvaje z ČKD Stalingrad, vezoucí naše pracující do závodů, i kolony nákladních vozidel Tatra a ZIL, vezoucí materiál na obnovení naší vlasti, dnes na uhel spálené třicetiletým (sic!) bezuzdným řáděním kapitalismu a demokracie, řáděním, jemuž teprve v posledních letech nasazuje uzdu náš národní Vůdce Babiš, spolu s národním Vůdcem Milošem.

  A samozřejmě také suť povezou ty náklaďáky, řízené našimi pracujícími s osmahlými, hrdými čely: Suť z pyšných paláců, dnes stále ještě strmících u Vltavy, paláců, postavených z naší krve a našeho potu.

  Ty, předrahý soudruhu Sýsi, jistě o tom přešťastném stavebním ruchu napíšeš ŘADU překrásných básní. Už se vážně nemohu dočkat příslušných výtisků Tvorby a Dikobrazu.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.