Reklama

pátek 6. dubna 2018

Britanie se v případu Skripal chová jako mafiánský stát


Paul Craig Roberts
6. 4. 2018      PaulCraigRoberts

Velká Britanie zneužívá princip evropské solidarity a svým válečnickým obviňováním a vylučováním Ruska z vyšetřování Skripalovy otravy se chová jako válečnický stát, prohlásil televizi RT někdejší viceprezident (1994-2000) Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE) Willy Wimmer, který předtím sloužil jako státní tajemník německého ministra obrany. „Myslím si, že za to, jak se bez ohledu na jinou zemi a též proti všem evropským a mezinárodním pravidlům a předpisům britská vláda k tomuto případu staví, měli bychom Britanii nazvat státem mafiánským“.

„Prosazování válečnické rétoriky není ostatně v historii britské politiky nic nového“, řekl Wimmer s poukazem na rozhodnutí Britanie vstoupit do války s Irákem. “My Evropané máme v tomto směru s Brity už své zkušenosti. Stačí vzpomenout na Tonyho Blaira. Lžou od jedné války k druhé. Což je ten důvod, který mě vede k názoru, že dokud se Britové nebudou chovat normálním a legálním způsobem, měli bychom mít všichni za to, že i tahle další britská lež je vedená s cílem jít do války. Tentokrát proti Rusku“.

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 komentářů :

 1. Odezní Skripal a začne nová causa:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804067104890-syrie-zbrane-provokace/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paul Craig Roberts,
   byl náměstkem ministra financí pro ekonomickou politiku a spolupracovníkem redaktora Wall Street Journal. Byl sloupkařem pro Business Week, Scripps Howard News Service a Creators Syndicate. Měl mnoho univerzitních jmen. Jeho internetové sloupce přitahovaly po celém světě následující.

   Během svého času v administraci Reagana se stal Roberts známým jako "nejhorlivější" zastánce ekonomiky na straně nabídky a jeho obavy z deficitu rozpočtu USA vedly jej ke konfliktu s dalšími představiteli Reaganovy doby, jako byli Martin Feldstein a David Stockman. Je kritikem Federálního rezervního systému a centrálního bankovnictví obecně.
   Také napsal články propagující teorie, že útoky z 11. září a útok Charlieho Hebda byly operace s falešnými vlajkami.
   Stark

   Smazat
  2. Tak to slapl jak se rika do lejna v dobe kdy za dementniho Reagana( druhe 4 roky v urade) se do posic nasunuli ti nejspravnejsi a bohu nejoddannejsi bratri a vytvorili mafii ktera vladne dosud . jak se to projevilo vi pouze ti kteri vedi o USA vice a nebo tam ziji jmena konci vetsinou na stein a podobne poznate dle nosa -kosa .On i Trump si s nimi uziva ,maji dlouhe pazoury a jeste delsi penize a neberou si ohled na kterou stranu ,je jedno ci doleva ci doprava -ucel a vysledek je dulezity a zatim jim to funguje . Vytvorili nove slovo HOLOKAUST a zanej se schova vse anti superanti rasismus KKK a dalsi z chorobnych mozku nove deviantni propagandisticke nazory a rules ktere se postupne stavaji i zakonem .
   Velice srandovne zni jmeno Bornstein cili Narozenzid

   Smazat
 2. 22:56, 2:11 Ať žije slepičí rozum omezenců. Hurá !

  OdpovědětSmazat
 3. Víte tak mě napadlo, že společnost stále žije tak jak to je popsano v Orwellových knihách a to ještě více než v době totalitního režimu u nás. Kdysi totiž zapadní bojovníci u nás v tom totalitním režimu vzbudili dojem, že ty knihy byly napsány s myšlenkou na totalitní socialistický režim a tak tomu věří někteří i novodobí kapitalističtí blbci. Ještě si připominám, jak se ty západní země dívali po roce 1989 na nás přivandrovavších do zemí svobody, jak na nějaké podřadná individua. Stejně tak se divají mnozí od nás a Polaci všichni na Rusy - prý civilizační úroveň Poláku je daleko větší než Rusů - říká takový jeden, co propaguje na youtube emerický superstát a rodné Polsko, co by nástupnce Jagielonského Polska. Jmenuje se Bartosiak.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.