Reklama

středa 4. dubna 2018

Britské důkazy

Vladimír Žinčík
4. 4. 2018       z diskuze novinky468105
Dnes v pořadu 60 minut (ruská televize, pozn. red.) vystoupil ruský chemik a vyjádřil hypotézu, že podle všech zatím známých faktů z bristkých médií je situace následující:
1) pokud byl užit plyn, tak by nikdy nemohli mít dostatek chemické látky na prozkoumání o jakou látku se jedná. Z krve to nelze zjistit!!!


2) Pokud by byl použit "novičok", tak by Scripal nepřežil déle než minuty.

3) S největší pravděpodobností byl použit VX, který je možno dávkovat na koncetrace, kdy může působit od několika minut až po několik hodin.

4) tomu odpovídají fakta, že někde Scripala potřísnili VX a potom to po několik hodin roznášel po místech, kde se pohyboval a teprve poté oba zkolabovali.

5) na provedení laboratorní analýzy je potřeba několik miligramů vzorků, které však nemohli při tak nízké koncentraci nikdy nasbírat.

Finále zní: Británie nemá důkazy, že je to novičok, nemá důkazy, že to provedla RF. Celé je to jen mediální humbuk a provokace.

Mayová by měla okamžitě odstoupit a s ní také Stropnický a Babiš.

38 komentářů :

 1. To je pravda.
  Tereza, Boris, Andy i hééérec a ten spravedlivý pták...
  A ti, co obviňovali prezidenta ze zrady, by sami měli stanout před soudem

  OdpovědětSmazat
 2. Babičok a 20% v předčasných volbách...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:18
   raději bych byl kdyby skončil stejně jako demoblog cca 3,3%

   Smazat
  2. Odstoupit ale rovnou do vezeni a k trestum za jejich zlociny !!

   Smazat
  3. Vedeli od sameho zacatku , ze to vse jsou jen LZI.

   Smazat
 3. jenom se tak opatrně ptám, zkoumal někdo mozky britských politiků?
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politikům Malé Británie (v minulosti Velké) se evidentně zalíbil verš Jiřího Wolkera: "Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě."

   Smazat
 4. Po tom, co předvedla naše politická "špička" v této kauze bych navrhoval, aby každý uchazeč o místo v politice absolvoval test IQ. Není přece možné, aby nás reprezentovala taková banda de billů. Uznávám, že s testy charakterů to bude horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni nutně nemusí být takoví debilové, pouze spoléhají na to, že se je obyvatelstvo natolik zhlouplé, že jim projde vše a podaří se jim vyvolat hysterii a chaos, z kterého budou těžit. Nicméně je potřeba rozlišit, kdo je skutečný politický hráč a ovlivňuje dění ve světě a kdo je pouze loutka a užitečný idiot a pouze realizuje příkazy zákulisí, tam řadím Borise Jonsona.


   Například ten novičok (now we choke) tohle označení je velmi chytře vymyšleno, aby asociovalo, že je to něco Ruského. Ve skutečnosti ten název vymysleli v USA a do povědomí lidí ho dostali pomocí seriálů. A není to ani konkrétní látka, ale označení skupiny látek.

   Obě strany než Gorbačov prodal SSSR vyvíjeli chemické zbraně. Po odevzdání všechno připadlo a dostalo se pod kontrolu USA a všude v Rusku vše kontrolovali Američtí poradci, kteří pomáhali zavádět kapitalismus. Výzkum chemických zbraní byl v Rusku zrušen a zůstal pouze v USA. On nemá až zas tak velký vojenský význam, protože se snadno může otrávit i útočící strana, je to problematické. Ale je to silná karta v informační válce, nepřítel vyvíjí a používá chemické zbraně musíme ho zničit (například Husajn). A úplný nesmysl je to použít na jednotlivce, pokud to ovšem není útok v informační válce, kdy z je potřeba z nepřítele udělat toho zlého.

   Smazat
  2. Ještě, k těm našim politikům, ty co vypadají jako naprostí idioti to jsou právě ty figurky, protože jinak než figurky v cizích rukou se nejsou schopní uplatnit. A z pozice své pomyslné nadřazenosti si myslí, že lidi jsou stejně zabednění jako oni sami (bohužel část obyvatelstva to potvrzuje, zvlášť mladí nezralí, ale to jim nelze úplně vyčítat ((rodiče to nezvládli - pak hold si mnozí musí projít telecími léty)) - viz například teď u souseda pochod za po-slušné Slovensko).

   Smazat
 5. Je to ostuda , ze Ceska republika vydala cudzieho obcana do usa , ked vedia , ze mucia vaznov! CR,vraj moze zabudnut na 2 cechov zadrzanich na Kryme , podla mzv Ruska.Teda 1:1 , bude CR pokracovat ?

  OdpovědětSmazat
 6. Zmíněné vyjádření Dr.Malceva (chemik) dnes v ruské televizi (v čase 13:28) je ZDE:
  https://www.youtube.com/watch?v=-sqOFqHtD0Q

  OdpovědětSmazat
 7. Proč furt točíte dokola ty samé věci?

  My nevíme, jakým způsobem se vzorkovalo. Lidé z Porton Down jsou bez jakýchkoliv pochyb specialisté. Pokud prohlásili, že detekovali látku A234, tak to bude nejspíš pravda.

  Stejně tak čestně prohlásili, že nemůžou prokázat původ. Není divu, stěží je dost látky na prokázání jedu, nežto reziduí v něm. A nepochybuju, že byl na ně vyvíjen obrovský nátlak, aby se pousilovali.

  Ale je také pravda (už jsem o tom dvakrát psal), že neletální koncentrace u látek A23x, hlavně A232 a 234 v důsledku vysoké toxicity je velmi těžké detekovat, jsou hluboko pod det.limity. A ty vyšší by byly mnohem fatálnější.

  Jenže opět zopakuju. My nevíme, jak se vzorkovalo. Kde všude "Novičok" byl. Na klikách, na dveřích, v pohance. To je jak špatná detektivka. Přesto není možné tvrdit, že Scotland Yard nebo laboratoře lžou, až se jim od huby práší. "Stopy" lze přece doplnit dodatečně a "hloupí" policajti a ještě "hloupější" chemici najdou to, co by měli. Jak je možné, že se tak toxická a vzácná látka nacházela na tolika místech, aniž by to vedlo k jiným intoxikacím?

  Spíš to vypadá, že si s námi kdosi hnusně pohrává. Jako kdyby to kdosi nastražil. Buď někdo ne moc chytrý, arogantní, a jeho dětinská, přesto fatální hra se začíná rozkrývat, nebo někdo ďábelsky prohnaný, kdo arogantního blbouna chytil do pasti.

  Anebo se jedná o obyčejnou akci z kriminálního prostředí, možná i se zapojením některé z tajných služeb. Jenže tam se používají jiné zbraně. Ačkoliv roku 1995 se už použil v kriminálním prostředí tento způsob...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen technická poznámka. A234 i při nízké koncentraci lze detekovat právě kvůli vysoké toxicitě. Biochemická reakce na ACHE tady funguje.Viz skripta pplk. Halámka. Máte ale úplnou pravdu s tím, kde všude to našli. Klíčový je opravdu reakční čas britské chemické jednotky, věděli proč tam jedou. Specifické antidotum na A234 neexistuje a nevyléčí. Člověk živoří a stejně pojde. Proti VX existují poměrně účinná antidota a proto je pravděpodobnější, že bylo použito VX. Zvláště proto, že se Skripalova dcera zlepšila. Mohlo klidně jít o variantu VX, pplk Halámek je velmi podrobně popisuje ve svých skriptech. A234 vzbuzuje velký respekt i u našich chemiků, 2 mg na metr krychlový zabijí do minuty 50% procent lidí, kteří byli této koncentraci vystaveni.To moc nevypadá na kriminálníky. Z tohoto důvodu je snazší použít VX.

   Smazat
  2. 10:03, ď. za info o ACHE, nejsem biochemik.

   Jenže pokud je to relativně lehce dokazatelné, proč rozhlašovali, že se jedná o A234? Alespoň jsem tak pochytil v psaných médiích. Nějak si neumím představit, že by tito techničtí človíčkové lhali, zde hodně záleží na kreditu.

   O selektivním antidotu, kde je základem atropin plus další látky, jsem ovšem někde četl, ale nevím, jak je účinné. Možná jen málo i při malých dávkách.

   Co se týká první pomoci, má se za to, že to byla šťastná volba záchranáře, který na uvolnění křečí použil atropin a náhodně se trefil v dávce :)))))

   Víte, já moc nevěřím na konspirace, kde je nutno použít větší množství lidí jako kompars s vědomím, že lžou. To se občas proflákne a v nevhodnou dobu, protože nemůžete pobít všechny neloajální svědky.

   Ale už je nesporné, že je Británie lehce v pasti, protože původ otravné látky bude teď těžké hodit na Rusko. Pokud... nepromluví Julia Skripal a ta může říct cokoliv.

   Smazat
  3. Omlouvám se za nepřesnosti, tady se to nedá tak jednoduše popsat. Biochemicá reakce na ACHE okamžitě určí, že byla použita NPL. Princip NPL je pořád stejný, inhibice neurální ACHE na nervových synapsích. Tedy blokovaná Acetylcholinesteráza nerozloží acetylcholin a nedojde k rozpojení nervových synapsí. Výsledkem je křeč a kolaps.Když se to u nás vyvíjelo, tak potřebovali nervovou tkáň, nejlepší bylo použít mozek ale s lidským byl problém tak se použily mozky opic. Skelet všech NPL je velmi podobný a modifikují se na něm funkční skupiny. Velikost molekuly ovlivňuje rychlost pronikání NPL do organismu, ale obvykle čím je rychlejší, tím je méně stabilní.Člověk z Vyškova mi řekl, že existují detektory, které automaticky v krátké době určí přesně složení molekuly, pokud je možné ji nasát jako plyn do detektoru. Pokud máte přesný popis molekuly můžete s jistou tolerancí určit danou látku. Proto se udržují referenční databáze BCHL. Pokud to není plyn, tak je to mnohem obtížnější určit. A234 je poněkud nestabilní ale velmi toxická.Co je zajímavé, tak i pplk Halámek se v případě A234 odkazuje na americké vojenské zdroje, nikoliv ruské. Z toho plyne, že velmi rychle určíte, že byla použita NPL a přibližně která. Určit přesně NPL je složitější, musíte to porovnat na referenčním vzorku, protože určité NPL jsou si dost podobné. Proto jim nevěřím, že věděli hned o A234. Proč ne A230 nebo A232 ? Co se týká antidot, tak AČR používá směs, která je celkem unikátní. V bojovém nasazení pak nepřemýšlíte o tom co si aplikujete. Tedy Britové podali to co mají. To účinně funguje, pouze pokud to zabrání NPL dostat se k nervové tkáni, tedy v případě A234. Tady je klíčový čas podání antidota. Pak je to prakticky nemožné léčit. U VX je léčba výrazně účinnější i když už je zasažena nervová tkáň. Následky ale i tak přetrvávají dlouhodobě, jen máte větší šanci to přežít. Můj soukromý názor je, že to nebyla A234 ale něco jiného.

   Smazat
  4. 11:59, takže ACHE detekuje jen NPL jako primární indikátor. Tedy na této úrovni by asi těžko určili která skupina NPL to je. U bližší analýzy asi kvantifikace není důležitá, jen kvalitativní analýza. Zajímalo by mě, jaké metody používají třeba v terénu na identifikaci konkrétní molekuly. Stroje nemusí být zřejmě velké a komplikované, protože se jedná téměř o jednoúčelové zařízení s konkrétní databázou spekter. Třeba ten detektor z Vyškova. Jedná se o plynovou chromatografii? Jaký je detektor? Nechce se mi to vyhledávat, ani Halamkovu práci jsem nečetl.

   Na váš odhad na látku VX poukazuje taky fakt, že Británie odmítla poskytnout vzorky a tím, že obvinila Rusy jako pachatele, nebudou připuštěni ani v rámci OPCW. Jenže mně nesedí to prohlášení o A234 z lab. v Porten Dawnu. Pokud by lhali, proč nepodpořili svou vládu? Lež jako lež, a vyhnuli by se tak tomu, že by se v blízké budoucnosti sami mohli stát oběťmi.

   Smazat
  5. Dal jsem si práci, abych vám odpověděl.Pro rychlé stanovení nervově paralytických látek ve vzduchu je možné použít automatické signalizátory, ty využívají
   k detekci nervově paralytických látek sledování inhibice
   použitých cholinesteras, přičemž aktivita enzymů je sledována kolorimetricky. Reakce je realizována na textilní pásce po automatickém nástřiku jednotlivých reagencií. Zcela jiným typem přístroje jsou miniaturizované hmotnostní spektrometry,např. RAID-1, RAID-M, RAID-S a RAID-E (Bruker Daltonics).
   Naměřená data z okolního prostředí jsou porovná-
   vána s databází uloženou v paměti přístroje a při shodě se signalizuje přítomnost otravné látky ve vzduchu. Nevýhodou těchto přístrojů může být falešně negativní detekce vzorků obsahujících látku typu „novichok“, jejíž přesná struktura není veřejně známá a není proto uložena v databázi. To by teoreticky vysvětlovalo, že se ten chemik, při rychlé detekci zmýlil. Nikdo a nic není dokonalé.


   Smazat
 8. Tu přeci nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové historie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margaret Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo dá přes držku tobě tlamo plesnivá 8.39? Najde se nějaký ten vilém dobyvatel, který smradlavou veš, jako jsi ty, luskne mezi prsty a hodí do hnoje?

   Smazat
  2. 8:39, Alžběta I. neměla přídomek Veliká.

   Smazat
  3. Ne, May je spis vedle Blaire. Putin je svetova jednicka a zaujame misto mezi ty, ktere jste vyjmenoval.

   Smazat
 9. Ale to my přece všichni víme. Politici to vědí, media to vědí, přesto že bude blbě žvanit dál. Je to úžasná ukázka zhovadilého pokrytectví na prinicpu císařových nových šatů. Všichni čuměli na nahatýho císaře, a všichni přitom chválili jeho krásný šat, neboť se báli, že řeknou-li pravdu, přijdou o svůj úřad. Ten, kdo tuto pohádku vymyslel, byl úžasný genius, ta pohádka je živá na sto procent - a bude živá pořád. Lumpů, kteří se pokloní komukoli a třeba i zaboří držku do hovna, jen aby nepřišli o svoje pozice a úřady, je spousta - všichni! Ono také nejde o nic laciného - ty úřady platí za hovno práci všem těm hnusným parazitům těžký prachy, a právě pro to pokrytectví si je hýčkají a korumpujou. To pokrytectví se od nich očekává - na tom stojí převraty i války a vůbec všechno utrpení obyčejných lidí, kteří žádné úřady a pozice nemají. A pro ty hnusné cirkusáky v politice, pro elity, a vůbec pro všechnu tu přeplácenou havěť, by bylo naprosto nejvyšším trestem, kdyby museli žít životy obyčejných lidí - určitě by raději dali přednost šibenici. Kdyby tyto všechny úřady a posty nebyly přepláceny, našup by zmizelo to odporné pokrytectví, a pohádka císařovy nové šaty by se zdála být nepochopitelná.

  OdpovědětSmazat
 10. Autorovi článku bych rád jen připomněl slova Švýcara Paracelsa „Všechno je jed, ve všem je jed. Záleží pouze na dávce.“ On tu (z dnešního pohledu samozřejmost) znal a krásně vyjádřil již před pěti sty lety!!
  A teď autor toto!
  A proto i účinek toho tzv. novičoku (vč. dynamiky nástupu jeho fyziologického účinku) závisí jen a pouze na dávce (která se nakonec do organismu dostane a na bráně vstupu (tedy zda jde o intoxikaci perkutánní, inhalační, ingesční aj.).
  Totiž, to i sůl kamenná (ta nad zlato!) se stává jedem, pokud se jí do organismu dostane nepřiměřeně vysoké množství.
  Proto autorovo tvrzení ad 2) je nesprávné a tím i dost "na vodě".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panebože - vy se v tom přímo vyžíváte. Proč pořád melete o tom novičoku? A účincích na organizmus a tak dále - vždyť o nic takového vůbec nejde. Jde jen o žvásty, sračky, a politický hnůj. Chápu, že jste si na Wikkipedii něco našel a přečetl, a teď jste děsně chytrej vy perkutánní intoxikante. Všechny ty žvásty a bláboly jsou "na vodě" ale jsou lidi, kteří bez toho nedokážou žít. Bohužel. A pro ty se to píše, aby měli radost ze života. Čtu, píši diskuze, tedy žiji radostný život.

   Smazat
  2. Re (10:11):
   Pište si, prosím, po libosti co vám jen slina na klávesnici přinese.
   Ale nevyzuřujte a neokříkejte nikoho, když napíše něco, čemu vy ani za mák nerozumíte, zvlášť pokud vám to nepasuje do vašeho (šťastného) vidění světa. Vypadá to pak, jakoby jste na nic víc už ani neměl/-a ...

   Smazat
  3. 9:54 Autor toho vyjádření není novinář, ale špičkový ruský chemik. Jeho názor souhlasí i s vyjádřením 11:49, který rozhodně ví, o čem mluví. K vašim pochybnostem k bodu 2) bych jako prostou úvahu dodal, že pokud oběti měli evidentní příznaky otravy (pěna u úst a křeče), tak nejspíš už obdrželi takovou dávku, která by u Novičoku byla smrtelná, kdežto u VX by smrtelná být nemusela. VX je 5 až 8x "slabší", než Novičok.

   Smazat
  4. Re (16:55):
   Zkuste se ještě jednou zamyslet na tím bodem 2) který říká, že "Pokud by byl použit "novičok", tak by Scripal nepřežil déle než minuty".
   Ale takhle obecně se to nedá říci! Správně by měl konstatovat, že "pokud by byl použit novičok v dávce vyšší než smrtelné, pak by ..." Jinak to totiž fakt nedává smysl, protože nikdo nezná skutečnou dávku toho jedu, jaká se snad měla do toho skřípala dostat! Vy ano? I ten novičok má danou střední lethální dávku (LD50), třebaže i nižší než ta VX.
   A pokud byl skřípal zasažen sub-lethální dávkou, mohl být zachráněn. Což snad i byl, protože již ohlásili, že se vyzdravila jak jeho dcera, tak i on sám (tedy, pokud to celé není od áá až po zet britským výmyslem).
   A nadto, i stejná dávka téže látky nevyvolá stejný (fyziologický) účinek, pokud se do organismu dostane různými "branami vstupu". Nejrychlejší a nejzávažnější otrava těmito látkami je při dané dávce vyvolána přes oči (oční sliznice), nižší a pomalejší bude nástup inhalační otravou a nejpomalejší pak aplikací přes nepoškozenou kůži. A i u té záleží na tom, jestli je to kůže např. na dlaních či předloktí atd.
   Tož tak ....

   Smazat
  5. Re-20:36 - úvaha, že po zasažení dávkou jedu nižší než smrtelnou oběť přežije, je jistě správná. Otázka je, jak přežije. Jsou jedy kde i po LD50 ta polovina co přežije, se uzdraví do plného zdraví. A jsou jiné jedy, kde i po dávce výrazně menší než smrtelné nastává nevratné poškození organismu. Míra poškození samozřejmě závisí na dávce, podstatné je ale to, že stav zasaženého se už nezlepší. Podle toho co se dalo dočíst, Novičoky jsou typickým příkladem této druhé skupiny. Psali, že jakýsi vědec z vývoje se omylem intoxikoval, přežil ale ochrnutý a dementní. Po čtyřech letech zemřel... A "protože již ohlásili, že se vyzdravila jak jeho dcera, tak i on sám" je zřejmé, že nebyl zasažen jedem ze skupiny Novičok. "(tedy, pokud to celé není od áá až po zet britským výmyslem)".

   Smazat
  6. Re (00:45):
   Jistě to nejsou jen ty tzv. novičkoky, které způsobují nevratná poškození cholinergniho systému, a to i přesto, že oběť otravy tuto překonala.
   To i po těžších nelethálních otravách např. somanem či tabunem apod. byly dokumentovány symptomy dlouhodobého poškození jak periferní (motorické) nervové soustavy, tak i psychického stavu obětí (a tedy jejich CNS). Poškozené osoby pak vykazovaly do té doby nepozorované "záchvaty" psychické lability, od vznětlivosti až po apatii, aj. poruch svého chování.
   Jo, nahromaděný neurotransmiter acetylcholin je pěkná sviňa.
   Stupeň (posttraumatického) poškození organismu po otravě jistě bude záležet na míře, v jaké se AcChol nahromadil v nervových synapsích, a jak dlouho pak na nervový systém působil. Pokud byly ty dvě udávané oběti ihned uvedeny do hlubokého umělého spánku a drženy v něm po celou dobu léčení (což briti uvádějí) nemuselo k až tak velké kumulaci dojít, i když (na druhé straně) psali o tom, že oba zasažení vykazovali ("klasické") příznaky hodně těžké otravy s křečemi a "pěnou kolem úst" již kdesi venku.
   Kdo z nás je tam však takto viděl? Je to všechno stále jen ve stylu "věřte - nevěřte" ...
   Hlavní roli v tom totiž nehrají oběti, ale kterýsi NOVIČOK!! Který nemůže nebýt než jen ruským a nejlépe z ruské tajné labiny.

   Smazat
  7. Jen pro doplnění. Pan prof pplk.Halámek ve svých skriptech uvádí hodnotu LCt50 3 mg za minutu na metr krychlový pro A234. Pro A232 dokonce jen 2mg. Ale jak jsem psal dříve, můj soukromý názor je, že došlo k falešné detekci A234 na hmotnostním spektrometru. Tento problém je mi znám. Osobně se domnívám, že byla použita jiná NPL. Pokud platí, že byli tak dlouho zasaženi A234, tak nefungují ani kauzální antidota. Při použití jiné NPL, např. VX však může dojít k výraznému zlepšení, k čemuž jak vidno došlo.

   Smazat
 11. Multikuli vedení KSČM v akci:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vojtech-Filip-Bohuminske-usneseni-je-mi-ukradene-CSSD-prestreluje-pozadavky-My-s-SPD-ve-vlade-Vylouceno-530763

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "že rozdíl mezi programem SPD a KSČM je výraznější než mezi KSČM a ČSSD" Ježíš co to tam je za idioty a jaké mají priority? No jistě hrabat. Dublin IV za dveřmi a oni mají takovýhle starosti s nějakými rozdíly. Ať už jdou konečně komanči do p@dele, nebo alespoň Filip. LA

   Smazat
 12. To je úplně fuk, zda to bylo tak či onak, ať již aktér, oběti či plyn. To bylo a je zcela vedlejší, důležité bylo dobře propagandisticky vypracovat s předem daným cílem daleko dříve, než se konalo. Prostě je to vymýšlení a realize Gleiwitz, tehdy v provedení Adolf Hitler a spol, naní v provedení May a spol. Nutno očekávat, že takopvé akce jsou a budou i nadále vypracovávány týmem odborníků NATO a distribuovány do jednotlivých členských zemí, aby ta příčina války byla za každou cenu ze země vydupána - tedy vykonstruována. Jde o život kapitálu v jeho imperiálním stádiu a přece jen v myslích sluhů této diktatury vrtá Karel Marx a jeho předpověď!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tak. To je reálný fakt. A proletělo to všemi novinami, všemi státy. Všichni gramotní občané, s přístupem k internetu, televizi, nebo tištěným novinám, kteří si přečetli ty nesmysly, tak zhruba 30 procent nad tím opravdu dumá a věří tomu, 30 procent zvažuje, jestli mají věřit, a zbytek už nad tím ani nedumá. Jako se už u nás nedumá nad vypadlými ňadry Šinkorové nebo nad rakovinou hrtanu Jiřího Pomeje. Media jsou od toho, aby tam zaměstnaní žvatlalové žvatlali žvásty, z nichž ty, které se těší velkému zájmu, se opakují a opakují. Se zpřeházenými odstavci a změněným slovosledem, ale to domorodý lid nevnímá, no a ty, které nezabodovaly, se neopakují. A bohužel - ve světě nejvíce bodují senzace typu Charlie Hebdo, nějaká ta střelba nebo najíždění do lidí,teď ten hacker dodanej do USA na mučení, nebo ten novičok, zatímco pro naše domorodé obecenstvo je to Kramný,Čapí hnízdo, trenýrky nad hradem, tibetská vlajka, nebo medaile strejce Brady. Ale že by šlo o věc samotnou? Ani náhodou. A tak mně napadlo, kampak asi zmizely všechny ty články z produkce novinek o podříznutých hrdlech zajatců s působivými obrázky, kde dotyční zajatci vždycky sedí pokojně v půlkruhu kolem svého katana, všichni ve slušivých oranžových kombinézách (asi šitých v Hollywoodu), kteréžto článečky se na domorodé hlavy snášely dnes a denně, jako jasný důkaz o zločinnosti islámu. A když jsou domorodci zpracováni, od té doby ( asi tak tři roky) už se žádný podříznutý krk neobjevil. To je mi divné. A řekl bych, že sluhové nikdy žádnou "mysl" nemají. Konají a skáčou podle pokynů, jako každý správný sluha.

   Smazat
  2. Na váš dotaz, proč se ty obrázky U NÁS neobjevují, je jednoduchá odpověď. Není zájem, aby se lidi strašili něčím, co nám sem chtějí nasáčkovat, to by se prostý lid mohl třeba víc bránit a i ti pitomci, co je chtějí vítat, by se mohli konečně probudit. A to je nežádoucí. Jinak videa, jak s námi chtějí muslimáci "zatočit" najdete snadno na zahraničních webech a možná, když si dáte práci, najdete i to vaše žádané uřezávání hlav. LA

   Smazat
 13. Naše hloupá politická elita netuší, že jejich "podpora partnerovi v alianci" je podporou odsouzenců na odchod ze scény bývaléimperiální a koloniální mocnosti a globálního finančního centra. Prvním již dávno není a druhým v posledních letech přestává být ve prospěch Číny. Jenže to by miseli rozumět globální politice, alespoň tak jak jí rozumí prostý dělný lid postupně sbírající vědomosti o KSB a DVTŘ...

  OdpovědětSmazat
 14. novicok sa v rusku ani ked bolo v rusko v zostave zssr a ani ako samostatne nikdy nevyrabal- to potvrdil Anton Utkin vbyvaly inspektor pre chem.zbrane v Iraku- a akademik chem.nauk, sam vypracoval postup pri niceni chem.zbrani v RF a povedal ze trieda latok pod nazvom Novicok RF nikdy nevyrabala - Novock je nazov zo zapadu ktory pod zamienkou nicenia chem latok v Uzbekistane , vzala na zapad cele know how vyroby

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.