Reklama

pátek 6. dubna 2018

Britský politik vyzval Borise Johnsona, aby odstoupil kvůli svým lžím!

George Galloway, britský politik a novinář

- kou -
6. 4. 2018  PrvníZprávy
Britský politik, novinář a bývalý člen parlamentu George Galloway prohlásil, že šéf britského ministerstva zahraničních věcí Boris Johnson by měl rezignovat, za své lživé výroky o „případu Skripal“.
Podle Gallowaye se britská vláda, zejména premiérka Theresa Mayová a Boris Johnson, „nacházejí v nesmírně ponižující pozici".

„Domnívám se, že Boris Johnson musí rezignovat proto, že se nejen připojil ke sboru hlasů obviňují Rusko, ale zašel o krok dále, když lživě vystupoval na státní televizi,“ uvedl Galloway RT.

Politik upozornil na slova ministra zahraničí, že expert výzkumné laboratoře v Porton Downu potvrdil „účast“ Ruska v otravě Sergeje Skripala a jeho dcery Julie.

„Takže, podle ministra mu odborník řekl, že atentát byl dílem ruských rukou, že nikdo kromě Ruska to nemohl udělat, to není jen omyl, ale klam, který je ještě horší,“ řekl Galloway.

Boris Johnson opakovaně vystupoval s pozoruhodnými výroky o „případu Skripal". Nedávno srovnal otravu bývalého plukovníka GRU s Dostoevského románem „Zločin a trest". Podle něj je každý přesvědčen o vině podezřelého a jedinou otázkou je, zda bude chycen.

Šéf britského ministerstva zahraničí navíc obvinil Vladimíra Putina z organizování otravy Skripala.

Johnson rovněž prohlašoval, že se osobně zeptal odborníků z výzkumného centra v Porton Down na ruského původu látky a obdržel „kategorickou“ odpověď ojistotyu vědců, že látka byla vyrobena v Rusku. Přičemž však laboratoř nemohla určit původ nervové látky, kterou byl otráven bývalý plukovník GRU a jeho dcera.Související článek:

37 komentářů :

 1. George Galloway (narozen 16. srpna 1954) je britský politik , vysílatel a spisovatel . V letech 1987 až 2015, s rozdílem v letech 2010-12, zastupoval čtyři volební obvody jako poslanec , zvolený za kandidáta na labouristickou stranu a později na stranu Respektu .

  Na počátku své kariéry byl Galloway oponentem Saddáma Husajna , ale byl obviněn Davidem Aaronovitchem a Christopherem Hitchensem, že změnil názor na iráckého vůdce, když se stalo západní politikou, že ho nepodporuje. Galloway navštívil Irák v roce 1994 a přednesl řeč Saddámu Husajnovi, který skončil s prohlášením: "Pane, pozdravuju vaši odvahu, vaši sílu, svou neúnavnost." Ujal se, že se v řeči věnuje iráckému lidu. Galloway svědčil v roce 2005 senátu Spojených států amerických o údajných nezákonných platbách z programu OSN " Ropa za potraviny" . Galloway podporuje palestinskou stranu v izraelsko-palestinském konfliktu , odmítá sionismus a podílel se na pomocných konvojách Viva Palestina.
  V roce 2003 byl Galloway vyloučen z labouristické strany, který byl uznaný vinným národním ústavním výborem strany ve čtyřech z pěti obvinění z toho, že se strana dostala do nepořádku, včetně vyzvání Arabů, aby bojovali proti britským vojskům!
  Ramón

  OdpovědětSmazat
 2. Boris Johnson je slovem nenavistny blazen.Jak je mozne ,ze choromyslny je ve vysoke politice ?Neni pravda prvni ani (urcite)posledni ,ale to uz neni zadna legrace .Z toho mrazi, pratele!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:11
   Zatím jeho debilita stejně jako debilita premierky T.M. nepřekonali bývalého předsedu Tomyho B. Tento masový vrah se omluvil za lživou politiku, která vedla k válce a nesmírným nenahraditelným ztrátám životů, obrovským ztrátám materiálním. Taková omluva to je jen teatralní gesto. Dle mého názoru je něco jako A. Hitler.

   Smazat
  2. 14:11 Sám jste si odpověděl. Ve vysoké politice je právě proto, že je to choromyslný idiot a zdaleka není sám. Myslím, co se idiotů v politice, u nás týče, tak můžeme skvěle konkurovat

   Smazat
  3. 14:11 V každém státě jsou v nejvyšších politických kruzích takoví lidé. To není nic nového.

   Smazat
  4. Boris Johnson je demokrat. V dnešní době co demokrat to lhář, zloděj a vrah.

   Smazat
  5. Ad Bagoun - souhlas, ale je třeba uvážit i další závažné okolnosti. Euroatlantická ideologie (politika) je rozdělena do dvou táborů (1) neocons (Obamova klika, deep state, Ryan) a (2) Trumpova vládní expositura, která přebírá vedení (konečně). Neocons dlouhodobě plánují střet s Ruskem, jeho destabilizaci válkou (cizíma rukama, jako v Sýrii) a současně organizují ideologickou kampaň: doping.aféry, Skripal (Mayová, Jonson, vazalové z EU), požáry v Rusku, demonstrace – majdany (SR, ČR)... Díky Trumpově vládnocí expozituře se vojenská destabilizace zpozdila, zatímco ideologická již odedávna běží a nedala se zastavit (Trumpovi hraje do karet). Výsledkem je, že Johnson a Mayová jsou lháři a EU politické vedení hlupáci, nechali se zatáhnout do ideologické války. Je totiž více než pravděpodobné, pokud by záměry neocons a Trumpa byly totožné, nedostavila by se žádná mediální blamáž a protiruské aktivity by byly vzorně realizovány.

   Smazat
  6. Borisko je ako slovenský magor Matovič, ako by ich jedna mater mala

   Smazat
  7. Jen samý rudocancy užgrynadaných čechomužiků co nic nepochopili a nikdy nepochopí! Tu přeci nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové historie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margaret Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

   Smazat
  8. No, ty máš 18:21 už fakt dost...superblb, který se jen tak nevidí

   Smazat
  9. no tak tuhle tapetu čtu už asi popátý. jasnej Jandův vytěrák. admine smazat!!!

   Smazat
  10. 20:20 je jasnej Davidův vytěrák! Často proto pěje jeho hit "Jsem kretén, tím už zůstanu, chtěl bych jen non-stop žít ..." tak to už radši dám "Říkal si hurikán!":)

   Smazat
  11. 18:39 Kdybys nenosil na hlavě jen mokvající mozol tak na přijdeš sám o co šlo: zjistit, jaký je stupeň loajality Západní civilizaci mezi východníma mongolcema! A jak to zjistíš ty vole jeden, když nchceš běhat někde se siderickým kyvadýlkem a ptát se na nesmyslný otázky "pána Boha v místnosti"? No jedině velkou špionážní akcí! Uděláš atentát a pak obviníš gaunera a sleduješ reakce! kdo reaguje pohoto a na nic se neptá, ten je loajální! Na toho se dá i v budoucnu kdykoliv spoléhat! Kdo se ale kroutí jako ficohranolovci a jiná verbež, na ty je třebas dávat bacha a odstavit je od lizu ještě před zahájemím Barbarosy Dvojky a osvobození cChujlostanu ...

   Smazat
  12. Kde berete ty informace,mohl by jste sdelit zdroj?? Dekuji Kleba Epstein

   Smazat
  13. 6:53 Čirá logika! Každýmu krapet rozumnýmu je jasný že "novičok" je pýčovina eNtou a vůbec o něj a ani žádnýho Skripala tu nejde! Je to nácvik krizové situace ke které pravidelně vyzývá blázen Cibulka! On operuje s jakýmis kyvadélkem a tvrdí že ono odhalí ruský fízly. Prt odhalí! Ale hereska na to šla chytře - od podlahy. A koukejme jak se odkopali! Ti vyžadovači "důkazů"! To až začne Barbarossa II. tak taky se budou ptát na "důkazy"? Bude potřeba jen takové spojence zaangažovat, kteří se řídí jedinou zásadou, o kterém se zpívá v této zlidovělé písničce - https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Smazat
  14. Pardon, toť soukromý link, správný je zde! - https://www.youtube.com/watch?v=OhF4Y3Mvj2g

   Smazat
 3. Skripalův případ plní stránky médií už více jak měsíc, takže nebyl tak nějak čas se zeptat britských politiků cože to vlastnš dělali ti důstojníci SAS v syrském bungru odkud se koordinovala činnost "umírněné opozice", kde je vybrala syrská vládní vojska.
  A to je asi z britského hlediska dobře.

  OdpovědětSmazat
 4. No jo, nevyšla provokace s "ruským" plynem v Sýrii, tak holt se musel plyn z Ruska objevit jinde.

  OdpovědětSmazat
 5. Těch, kteří by měli "odstoupit" pro šíření lží a nenávisti v souvislosti s "novičukem" by i u nás byla celá řada. Ve vládě, v poslanecké sněmovně i senátu ! Hanba jim !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, pokud nevíme, co je vlastně pravda, tak nelze jasně prohlásit ani co je lež.

   Smazat
  2. 15:47 Obecně platí, obviníme-li někoho ze spáchání nějakého činu, musíme to také být schopni dokázat. Důkazní břemeno je na nás, ne na straně obviněného.
   Nejsme-li toho schopni jsme "lháři" a za křivé obvinění musíme nést případné důsledky.

   Smazat
  3. Obávám se, že s touto dialektikou neobstojíte.
   Vždyť přece každé malé dítě pozná lež, že nahý král je údajně oblečený. Ale pravdu, proč tomu tak je, znát vůbec nemusí.

   Smazat
  4. 16:02 No, ale on může mít nějaké informace od tajných služeb, které my znát nemusíme.

   Smazat
  5. 16:39 Má h...., to by jinak "řval"...

   Smazat
  6. "Anonymní 6. dubna 2018 16:39
   16:02 No, ale on může mít nějaké informace od tajných služeb, které my znát nemusíme"?

   Tak jeto stejně id°ot, jelikož takové informace se přecházejí bez povšimnutí a my o nich nemáme mít potuchu, tudíž nedopustit o nich vůbec přemýšlet a ještě hůře (ne)pochybovat!

   Britové se chovají jako cirkusáci, bez šapitó.

   Pragmatic

   Smazat
 6. Cesi ! Vyridte prosim pani Samkove na clanku vysse , ze nick honolulu , neudrzel stolici smichem z cenzoru na jejim clanku a je totalne zablokovan !

  OdpovědětSmazat
 7. Cesi jste dominovani cizokrajnymi opicemi, ktere k vam nepusti dulezite informace. (Ktere nejsou z moji hlavy.)
  Ty exoticke opice se jmenuji CENZORI.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento protirusky otvoreny vojnovy akt kriveho obvinenia Ruska,dava pravo Rusku pravo reagovat a srovnat so zemou Chemicke centrum v Portu a sidlo lzive MI6 ! Podobne to urobila amerika ked chirurgickym zasahom chcela znicit sidlo Libyjskej tajnej sluzby , v diplomatickej stvrti.Len sa minuli o 1 budovu a padlo Velvyslanectvo Francie...nik neprotestoval , nestazoval si a karavany isli dalej.V pripade Ruska , by si uz nik nedovolil klamat a podvadzat !

  OdpovědětSmazat
 9. B.Johnson je sice rádoby vtipálek, avšak i hlupák, ale ne takový, aby nevěděl co mluví. U Teresy je to pravděpodobně normál, jako u zřejmě každého brit. premiéra, od Chamberleina přes Toniho Bl. Ještě "nebyli u lékaře a již na tuty přesně vědí jakou chorobou trpí" a kdo je nakazil a všude to vytrubujou Vůbec jenom představa T.May, při řešení velkých hospodářských nebo bezpečnostních potíží V.B., je velice triskní. Během likvidace jediného atentátníka (muslima, jak jinak) policií před "jejím" palácem v Londýně, běhala na parkovišti uvnitř palácového komplexu jako k.... v bludišti. Schopná je asi jako u náš mistr profesor drahouš "Nevím". Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 10. To by se u nás, v pupku Světa, nestalo, neboť naši ministři v demisi jsou řádně a demokraticky zvolení zástupci Lidu.

  OdpovědětSmazat
 11. Jenže takové politické klauniády se staly běžnou praxí politiků nejen v Británii, USA, ale asi po celém Světě, když se to potřebuje, je to dobrá komedie k vydírání, nejen politickému, alůe i třeba vojenskému, hospodářskému, prostě k vyrobení potřebných druhů válek. (Samozřejmě občanům jako blbcům mohou političtí supermani předložit co potřebují k věření.) No a tak se kauza vyrobí - oběť, jed, původce, výrobce a když je scénář hotový, tak, možná po nějaké divadelní zkoušce se už jede na ostro.
  Podívejme se domů, takových kauz, samozřejmě se smíchem mnohde přijímaným, je i u nás na vidle. Tak třeba UKONČENÉ jednání o vládě vydírané ANO: vydírající SOC.DEM. Vyhrál vyděrač či vydíraný? Nebo je to remíza. Tedy málo platné, vyhrálo pokud jde o charakter ANO, neb je to poprvé od r. 1989, kdy se vydíraný vzepřel. Zatím vždy - např. vydíraná soc. dem podlehla vydírajícím lidovcům.
  VOLIČI BY SI MĚLI PROTO ZAPAMATOVAT: Strany, které při vyjednávání o sestavení nebo podpoře vlády vydírají, jsou NEVOLITELNÉ. Strany, které jsou v pozici vydíraných a na vydírání přistoupí, jsou rovněž nevolitelné. VYCHÁZÍ MI TEDY, ŽE PRO SLUŠNÉ LIDI JSOU NEVOLITELNÍ tč. SOC. DEM. a z dřívějška minim lidovci, ODS, Top 09 a ? Je to paradox, ale komouši vychází jako čistí a čestní. Čím to je, že ta vlastnost vydírat, vydírat a vydírat se váže na kapitál jako vteřinové lepidlo!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudný volič si nemusí nic pamatovat. Stačí jen průběžně sledovat situaci a závěr se mu nabízí sám!

   Vše vzniklo, když se objevila kauza Čapí hnízdo. Do té doby byl "Na západní frontě klid".

   Otázka zní: Proč se tato kauza objevila?

   Odpověď se nabízí: Pán Čapího hnízda byl PRVNÍ politik, který nazval pravým jménem VEŠKERÉ podezřelé kauzy jako zlodějiny, které by zasluhovaly VYŠETŘENÍ PČR. Lidé ve státě od don "revoluce" o tom hovořili, ale politici byli HLUŠÍ a slepí!

   Proto se sjednotily všechny politické strany, které nemají čisté svědomí a bylo by pro ně velmi nepříjemné, kdyby veškeré "nečistoty", nebo aspoň část(!) z nich vylezla na světlo denní. Domnívám se, že by lidé k volbám ani nešli, nebylo by totiž koho volit.

   To by musely vzniknout nové politické strany ale zcela postaveny "na zelené louce". Kde by byla ale záruka toho, že by do nich nenalezli "staří harcovníci a dinosauři"?

   Smazat
 12. Nedávno v ruské televizi odvysílali diskusní studio s nazvom pust

  govorjat s otcem Litviněnka. Vedle něj seděl muž, který byl Brity

  obviněn z Litviněnkovy vraždy. Otec zavražděného Litviněnka s ním jednal

  jako s blízkým rodinným přítelem. A jmenoval člověka, který se podle něj

  vraždy jeho syna dopustil. Je to spolupracovník americké CIA, který

  pomáhal Litviněnkovi zběhnout za hranice.

  OdpovědětSmazat
 13. Stokrát opakovaná třeba i nepravda se stává jedna velká lež. Dobrý je to svědectví sestřenice z Ruska, kde ona ta Nána pitomá říká něco i otrávení z ryb a to ještě má své myšlenky napsané od Ruských Novýchčekistů a pak je tu možnost, že CI5 má nový seriál. Babi raď, jenže Rusko má díky Sovětské propagandě těžkou pozici a ten ON pan gasudár tomu zlu sloužil a tudíž mu věřit nelze. Kdy to nejde, tak to nepůjde.

  OdpovědětSmazat
 14. VÁŽENÍ:
  Nový název pro salmonelu - "NOVIČOK".
  K.S.

  OdpovědětSmazat
 15. 1; V USA havarovala stíhačka amerických vzdušných sil. Je to už třetí letadlo, které za uplynulých 24 hodin havarovalo.

  OdpovědětSmazat
 16. Také jsem to psal v článku níž že by měl odstoupit a ten pán mě dal za pravdu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.