Reklama

středa 11. dubna 2018

Bude Trump bombardovat Damašek čili je svět na pokraji války?

Ruslan Ostaško
11. 4. 2018         zdroj
Otázka, zda americký prezident nařídí bombardování Damašku a vojenskou intervenci v Sýrii se opět dostala na pořad dne. Není tomu tak dlouho, co jsem si s mnoha dalšími experty již kladl tuto otázku, proto má smysl se podívat na to, co se ve světě změnilo mezi těmito dvěma obdobími maximálního napětí, kdy se zdálo, že svět doslova balancuje na pokraji skutečné horké a možná dokonce jaderné války mezi velkými mocnostmi. To se jenom zdá, že Sýrie je daleko a že vlastně začínat skutečnou válku mezi USA a Ruskem kvůli Sýrii, nemá smysl. Geopolitická konfrontace má svou vlastní logiku, která se nevměstnává do obvyklých lidských představ o tom, co a proč má smysl dělat. 

Když byl v Sarajevu proveden atentát, který spustil setrvačník první světové války, také si málo kdo myslel, že je to možné, ale řetězec událostí, invektiv a odvetných opatření, které nakonec vedly k rozsáhlé válce, již nebylo možné přetrhnout a zastavit. Sýrie je takovým současným analogem tehdejšího Balkánu - je to také region se zvýšeným chaosem a region, v němž se překrývají zájmy téměř všech velkých geopolitických hráčů. Proto tedy může na syrské zemi vzniknout to nejžhavější místo, od něhož vzplane celý svět.

Doufám, že se to nestane, ale situace se může otočit jakkoliv. Jde i o to, že na druhé straně hledí, za oceánem, existují skuteční fanatici, pro něž je svět nemyslitelný nejenže bez USA, ale ani bez americké hegemonie. Jsou ochotni zničit celý svět, pokud se tento svět nechce podřizovat jejich přáním, a právě takoví fanatici, jako je například McCain, vždy najdou důvod pro válku. A důvod, spojený se Sýrií, není o nic horší než jiné, a dokonce nejen že není horší, ale má důležité přednosti, vždyť Sýrie je Blízký východ, fakticky "biblická země", což má pro mnohé americké politiky důležitý ideologický význam. Považovali nás přece, už od dob SSSR, za všeobecné zlo, a to nejen geopoliticky, ale i morálně, ideologicky a dokonce i mysticky. Zároveň všichni považují USA za "zářící město na kopci", za ztělesnění dobra a také všechno dobrého proti všemu špatnému. Nám se zdá, že hlavní fanatici jsou v DAEŠ. Ne, v USA je spousta hroznějších fanatiků, a nejen McCain je takový, je také mnoho mladých mccainů, kteří jsou ještě horší.

Včera v noci, když se v amerických médiích objevily zprávy, že Generální štáb USA za několik hodin předloží Trampovi seznam cílů pro úder na Sýrii, bylo v amerických sociálních sítích dost těch, kteří čekali na třetí světovou proti Rusku s pro mě nepochopitelným nadšením, zřejmě si myslí, že na onom světě je budou zdarma krmit rajským fast foodem nebo ještě něčím podobným. Holt, čtení jejich komentářů bylo děsivé. Děsivě mně bylo z jasného uvědomění si, že na planetě existuje velká jaderná mocnost, v níž je část obyvatelstva a část politiků, kteří jsou prostě blázni potrefení rusofobií a megalománií. Nebezpeční blázni.

Přičemž existují i zcela normální lidé, kteří nechtějí umírat, kteří nechtějí válku, z nichž mnozí hlasovali pro Trumpa a kteří psali, že budou usuzovat, zda se prodal globalistům nebo ne právě podle těch rozhodnutí, která přijme ohledně Sýrie. Minule to bylo stejné a Trumpův problém, který by možná ani nebyl proti tomu vážně "bouchnout" po Sýrii, spočívá v tom, že kromě rizika války s Ruskem bude mít velké problémy ve své vlasti a sice proč.

Významná část jeho voličů hlasovala pro něj právě proto, aby USA odešly z Blízkého východu a vůbec odevšad, a začaly utrácet peníze doma, ne na vojenské avantýry v zahraničí. Tito voliči Trumpovi neodpustí, pokud zapadne do té samé války, kterou velice chtěla rozpoutat Hillary Clintonová. Ale Trump chce i jít do druhého volebního období, takže pro něj bude každý takový ztracený hlas tragédií. A také je pro Trumpa a jeho sponzory válka ... osobní obchodní katastrofou. Trump je přece vlastníkem turistických hotelů a jeho sponzory jsou stavitelé silnic, mostů a kanálů, letišť a další civilní infrastruktury - pro ně odvedení bilionů dolarů na skutečnou intervenci na Blízkém východě, i když nepovede k válce s Ruskem, znamená, že bilióny dolarů nedostanou oni osobně, protože nebudou existovat žádné megaprojekty v oblasti infrastruktury.

Zdaleka není náhodná ani následující shoda: Trump minulý týden řekl, že velmi brzy USA opustí Sýrii, což vyvolalo paniku v Pentagonu, CIA a médiích. Jednalo se o oficiální prohlášení, pak se uskutečnilo tajné jednání, podle něhož se údajně s Trumpem dohodli "zatím" ze Sýrie neodcházet, a už doslova o den později se vyrukovalo s fejkovým chemickým útokem v Sýrii. Trumpa se snaží všemi možnými způsoby udržet od odchodu ze Sýrie, a to i přesto, že ve srovnání s minulým případem, kdy USA zasadily raketový úder na syrskou leteckou základnu, se situace v samotné Sýrii výrazně změnila v neprospěch USA, což přiznávají dokonce i američtí experti.

Každým okamžikem se může všechno změnit, ale zatím se zdá, že Trump hledá jinou cestu jak ukázat sílu, aby jej doma moc nehryzli a aby se ani nezapletl do skutečného konfliktu s Ruskem v Sýrii. Je možné, že jako takový projev síly se mu podaří zapsat si na svůj účet útok izraelských leteckých sil na syrskou vojenskou základnu, ale pravděpodobně bude Trump nucen hledat ještě nějakou možnost něco pobombardovat bez mimořádných důsledků. Pokud se mu podaří zastavit americkou elitu, která chce hodně krve, pak válka nebude, ale pokud ne, měli bychom se radovat, že máme velmi dobrý jaderný štít. 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Kteří voliči Trumpovi neodpustí? Doufám, že vyvolají-li USA nás všezničící válku, najde se ve světě dost sil i ke zničení říše zla za Atlantikem, novodobé Atlantidy... Pak bodou v USA volit jenom ti přeživší, t.j. ti ve vládních superbunkrech ... a ne nějací Honololuluové a pracující Američané... přežijí tedy jenom TI VYVOLENÍ A JEJICH TECHNICKÝ PERSONÁL VČETNĚ OCHRANKY. A ti nebudou volit nějakého presidenta USA, ALE ZAHOLDUJÍ ŽIDOVSKÉMU KRÁLI, NÁSLEDNÍKOVI KRÁLE DAVIDA, KTERÝ VZEJDE Z DEEP STATE. Tohle věštit, nemusíme být zrovna BÁBA VANGA. K tomu totiž směřuje svět od konce DEVATENÁCTÉHO STOLETÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo přeživší bude živit na radioaktivní půdě? Kdo na ně bue dělat? Baterie dojdou, kde elektřina, kde pitná voda? V bunkru nebudou věčně, zásoby dojdou. Co ti superbohatí přeživší získají z jaderného konfliktu? Snad jim ani nezávidím. Budou mít volbu, dobrovolně ukončit svůj život, nebo umřít na ozážení a mor, který opět budou přenášet zvířátka, která zcela jistě přežijí a budou jich biliony, žrádla a grilovaného k tomu budou mít více než dost.

   Smazat
  2. 10.21 TO PŘECI VYŘEŠÍ jejich SPASITEL, který po apokalypse sestoupí na to, co zbylo z toho Světa a založí to očekávané židovské Království Boží na Zemi. Ta válka mu má otevřít cestu k sestoupení na Zem a k naplnění svého poslání.

   Smazat
 2. Izraelský útok byl průzkum bojem, zda se jim povedlo "detekovat" a "odkrýt" ochotu k obraně potenciálních cílů nevím. F

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšete nesmysly!

   Israel prostě zničil iránskou výzbroj dodanou Hizballáhu. Takových operací provedl v posledních letech několik desítek a většinou se tomu vůbec nevěnuje pozornost. Skutečnost, že Rusové obě letadla pouze sledovali, ale nezaměřili jako cíle, mluví sama za sebe.

   Možná Vám také ušlo, jako většině ostatních, že mezoi Izraelem a Sýrií dosud trvá válečný stav. Smlouva podobná té s Egyptem nebyla uzavřena.
   Izrael tedy hájí důsledně zájmy vlastní bezpečnosti a nepodrobuje se NIKOMU. Nevede války za někoho jiného, ani za USA!

   Smazat
  2. To, co popisujete, je pouze vedlejší, navíc neúplný výsledek. F

   Smazat
  3. 11.22 Takže až někdo zničí na oplátku izraelskou výzbroj v Izraeli, aby jí nemohli být například vyvražďováni Palestinci nebo ohrožováni sousedící státy s okupovanými územími a blokována svobodná plavba do Ghazy... budete jistě také souhlasit a jásat,... nebo se připojíte k všeobecnému "quikotu" který se rozezní ze všech diasporovaných zemí, a budete vzpomínat holokaustu a svolávat všechny atomovky na stát, který si dovolil ochránit Izrael před jeho vlastní státnězločinností v cizině?

   Co být jako skutečný žurnalista neutrální, měřit všem (tedy i IZRAELI, USA a GB ...) tou samou měrou?

   Smazat
  4. 11:43

   Izraelskou výzbroj v Izraeli nikdo nezničí. Čímž celá Vaše konstrukce padá.

   Pokud máte důvod Izrael nebo kohokoli jiného nenávidět a osočovat, je to Váš osobní problém. Poraďte se případně s presidentem republiky.

   Smazat
  5. 11.48 Adolf také počítal, že výzbroj GERMÁNIE nikdo nezničí tisíc let... a považujete-li objektivní a neutrální pohled na vaše milované za projev nenávisti, je to váš problém a možná i citát z návodu k použití "Průmyslu holokaustu" pro etiopské myslitele ... Poraďte se, v případě nejasností, s jeruzalémským rabínem.

   Smazat
  6. Fandil jsme Izraeli v roce 1967, když jej chtěli Arabové vyvraždit. Dnes vím, že založení Izraele byla velká politická chyba, která dodnes stále miliony arabských obětí! Protože jak válka v Zálivu, tak ta proti Iráku, proti Lybii, občanská válka v Libanonu, vraždění Palestinců v Jordánsku, války se Sýrií jsou důsledkem založení umělého státu. U jeho zrodu stáli židovští teroristé. Tito teroristé/teroristky se stali/y i prvními a stále následujícími předsedy vlády a ministry státu Izrael. Neschopnost vedení Izreale najít modus vivendi se svými arabskými občany a se svými arabskými sousedy je osudový a bude stát u zániku Izraele. Je mi to líto, mám mnohé Židy v oblibě, ale s tou hloupou arogantní a apartheidní politikou Izraele my nic nenaděláme. Můžeme jen protestovat a nechat se urážet, že jsme antisemiti a náckové. To je tak všechno, co můžeme dělat.

   Smazat
  7. 11:48 Ano máte pravdu, že nikdo zatím židáků výzbroj nezničí, ale všeho dočasu. Jestli něco začne v Sýrii, tal se přidá Irán a ten to židákům tak nějak odplatí a já doufám, že hodně. USA budou mít trochu jinou práci a plný zadek RF. Takže uvidíme. A jinak to střílení Palestinců snajpery před zdí se vám líbí? Tak vydíte skutečnou ochranu zájmů židáků. Tak já tedy ne!

   Smazat
  8. Izrael je genicidni stat.Jejich vrazdeni zacalo uz v r.1948 .A Ceskoslovensko jim v tom pomahalo.Vyhlazeni celych vesnic i s detmi a starci .Inspiraci nasli u nacistu.A zrejme to stale trva a se souhlasem fasizujiciho zidovskeho obyvatelstva.Bohuzel i se souhlasem Evropy.

   Smazat
 3. Mít Asad jaderný arzenál jako Kim, U$A by stáhla ocas, "mělo by ho mít" i nevyspitatelné Mexiko.
  U$a by si vyzkoušelo, sedět vedle rozpáleného kotle před výbuchem, měli by konečně jiné starosti. Než se neustále navážet do všech koutů světa.
  Ještě, že jím Rusko disponuje, byli bychom jinak už sežehnuti, toto jaderné vyrování je musí držet, alespoň v rámci mantinelů.
  Jak říkal jeden senátor U$A dokumentaristovi Michaeli Moorovi: "Není byznys, po světě je málo válek!".
  M. M. který natočil snímek Bowling For Columbine, U$A stále provokuje. Další dokument 911stupňů Fahrenheita se zabývá vztahy mezi americkým exprezidentem Georgem Bushem a vlivnými saúdskými rodinami.
  Studio Walta Disneyho se snažilo zabránit produkční společnosti Miramax, aby film v USA distribuovala?
  Spojenci a po nich mrtví kojenci ...
  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MM je blázen, jeho "dokumenty" jsou propadáky a v USA z něj mají srandu. Válka je výborný podnik. Jednak válka samotná a pak také období po válce, to je už dávno jasné. Tedy samozřejmě jak pro koho, ale ti, kteří rozhodují z toho mají vždy profit. Čím výše tím větší. Stačí jen pomyslet na to, kolik uměleckých artefaktů z muzejí Iráku, Lýbie a Sýrie se dostalo k neznámým soukromým sběratelům. Jsou zas bohatší. Tyto památky mají nesmírnou cenu pro lidstvo a oni jsou vlastníky jeho paměti.

   Dokonce o tom píše i Agáta Christie ve svých románech o Poirotovi.

   Smazat
 4. Trump už musí, zašel už příliš daleko, kolem sebe má ty nejostřejší válečné jestřáby. Myslím, že už couvnout nemůže, to by skončil. Už můžeme jen čekat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA je to snad dědičné zatížení prezidentů, že musí věst každý válku a štvát lidí proti sobě. Každý má plná ústa demokracie lidských práv a nakonec výsledkem jsou zmařené životy, prolitá krev nevinných lidí a barbarský zničené státy. To všechno bez jakékoliv zodpovědnosti a náhrady škody postiženým. Žádná výtka OSN jen mlčení.

   Smazat
  2. Trump je naprosto nepředvídatelný narcistický maniak, který se vůbec neumí pohybovat ve vysoké politice. A na domácí scéně si neumí udělat pořádek se svými neokonskými valečnými štváči, a jak to vypadá, podléhá jejich vlivu víc, než by bylo vůbec zdrávo. Ovšem, USA měly v r.2016 opravdu velmi špatné možnosti – mohli volit buď chazarsko-židovské oligarchii poslušnou sorošovic loutku Clintonovou, nebo nabubřelého samolibého Trumpetu, tedy v obojím případě velmi špatná volba.Ze dvou nevhodných morálně zcela pokleslých kreatur se vybralo relativně menší zlo. Špatné je na tom to, že v obojím příadě jde přece výhradně jen o ZLO!!! Je dnes více, než jisté, že si Trump prostě neumí udělat pořádek s tou americkou neokonskou špínou, jež je prolezlá vládními strukturami, stejně tak jako v Demokratické i Republikánské partaji. A tato neokonzervativní (neofašistická) US špína,se snaží jak může, rozpoutat válečné peklo na Zemi. Od r. 2014 je to proti Rusku jedna zesilující provokace za druhou, neustálé falešné obviňování, vyrábění false flags, a neustálá snaha o vojenskou konfrontaci. Samozřejmě, že provokace se ze strany USA přidaly i proti Číně, protože Čína a RF - to jsou v současnosti jediné dvě světové mocnosti, které se nemíní podřizovat tomu odpornému americkému imperialismu, který si zákulisní mocenský, drzý USdeep state již od r. 2001 až do současnosti vyšrouboval do naprostého a neuvěřitelného absurdna. Jejich cíl je jasný : ovládat, zotročit a ekonomicky škodit všem zemím světa, protože oni – nadlidé z USA jsou ve svých pomatých palicích přesvědčení, že jsou polobozi, kterým celá Země patří. Rusko a Čína se jim dle jejich mínění musí podřídit, nebo je o své loajálnosti a poslušnosti vojensky přesvědčí........To už tu před 80-ti lety předvedl Hitler, a jak se zdá, stále je nenažraná euroatlantická oligarchie přesvědčená o tom, že si může rozpoutávat války jak se jí zachce!!!!! US fašisti musí dostat konečně tvrdou lekci, jinak se nepoučí !!! Doufejme, že se podaří rychlé vojenské spojenectví RF, Čína, Indie, Írán proti neofašistickým zrůdám z USA,VB a Francie. A vy, všichni nochsledi, patolízalové a vlastizrádci z celé lokajské EU, tím, že děláte rektální alpinismus největšímu nepříteli světa : USA, se podílíte i na svém vlastním zničení. Kdo toto nevidí, (ať už záměrně, či ze své naivní hlouposti, nebo z vlastních, nízkých, podlých a zištných důvodů), jakou totální špínu v posledních měsících rozpoutává válkychtivý Washington, tak ten je už naprostý idiot a brzy pozná, co to je rozpoutané válečné peklo, které Satan Made In USA, nejen pro Evropu již pilně a intenzívně chystá!!!!
   Nejhorší na tom v české kotlině je, že i mnoho mladých lidí, kterým nejen mainstream, ale i školy od dětských let vymývají propagandisticky mozek, aby byli na té „správné“ (US) straně.
   Spojení pošetilých šílenců : Trump + Mayová + Macron + Merkelová + Junker přivede svět do III.WW. Bůh nás ochraňuj !!!!

   Smazat
 5. Bude muset zapracovat Syrská PVO a poslat letadla k zemi.
  Z 11 raket bylo 8 sestřeleno.

  Tady imám z eu slintá k Maďarským volbám:

  http://svobodnenoviny.eu/vysoky-predstavitel-eu-k-vitezstvi-orbana-v-madarskych-volbach-blok-musi-zabranit-diktaturam/

  OdpovědětSmazat
 6. Trump je obyčejnej buzerant a válečnej štváč....Amerika je země ksindlu a zároveň největší světový terorista...Ať mu Rus pořádně natrne to jeho tupé,kokotovi...

  OdpovědětSmazat
 7. 10.57 Na ja, šámes Radosta. Voni se musejí v té jejich synagoze strašně nudit. Už mají vytřeno? Nemyslím v hlavě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemají, voni se poprali s honoluluem vo košťata. A v jejich hlavách netřeba vytřít, čisto jim bylo přiděleno s jejich počátkem.

   Smazat
 8. No ještě se k tomu nevyjadřila Čína a ta je dost důležitá,pokud se přida k Rusku ,Syrii a Iranu,budou to mit Amici is EU dost problématické

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čína se jistě zachová tradičně, t.j. jako COMPRADOR svých vlastních zájmů.

   Smazat
  2. A jak by se měla Čína chovat? Celá desetiletí byli se SSSR na křížku.

   Smazat
 9. Vždycky uroním slzu, když slyším, jak impériu magorů záleží na syrských civilistech. Impériu, které vyvraždilo 2 miliony Vitnamců a před nedávnem 2 miliony Iráčanů, mimo jiné Vitnamce například defolianty.
  Předevčírem Trump odcházel ze Sýrie definitivně, aby se dneska vrátil v plné zbroji odhodlán vybombardovat Damašek do doby kamenné. Chemický útok teroristů, který měl být jako útokem Asada a o kterém se avizovalo asi měsíc dopředu, opravdu nastal, ale není jisté zda se neodehrál jenom v myslích západních presstitutů. Což je scénář, který se opakuje už asi po desáté.
  Co si o tom má normální člověk myslet?
  Došel impériu magorů nejenom rozum, ale i imaginace?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně je zajímavé sledovat, jak to na tom západě funguje. Tak mají tam nějakého šaška prezidenta a ten je odkázaný pouze na nějaké hry presstitutů a tajných služeb, které nemají s realitou nic společného. No a teď se musí tenhle blázen na základě těhletěch hovadin rozhodovat. No potěš brko.

   Smazat
 10. Situace je hodně, ale hodně špatná. To dnešní vyjádření Trumpety na twítu je vlastně oficiální vyhlášení války Rusku. Ne Sýrii, mají se připravit Rusové. To znamená, že chce válku s Ruskem. Odvolat to už nemůže. Mohl, ale nezasáhl, nenakopal generalitu a CIA do zadnice nevyrazil je z úřadů i za cenu, žeby riskoval atentát jako Kenedy nebo Regan. A Rusové jasně řekli a znovu zopakovali, že nebudou jen sestřelovat rakety, ale i nosiče. Tím už také nemohou couvnout. Politický manévrovací prostor se smrskl na čekání co nastane a na přípravu k válce. Jestliže Rusové zlikvidují US letadla nebo lodě jsme ve válce. Jestliže je nezlikvidují budou pro smích a všichni si v Sýrii na ně vystřelí a nejen tam. Co bude na Ukrajině a v Pobaltí? Jediné co teď Putin může udělat je bleskově posílit pozice v Sýrii a vyhlásit pohotovost nebo dokonce mobilizaci celé armádě. Urychleně poslat ponorky a lodě na moře. Pak už jen čekat na pozicích. Buď se USA zastaví a stáhnou se k jednání nebo bude válka a nebude to válka jen v Sýrii. Bohužel to spíš vypadá na válku, poslední válku, protože to co vede USA jsou ještě větší magoři než za Kenedyho. Nakonec Nosterdámus předpovídal, že další 3. válka začne na moři a národové proti sobě vrhnou ohnivá kopí. Co to asi bude? Je divné jak k těmto hrátkám obyvatelstvo mlčí a mlčí i Čína, Indie, Brazílie, Maxiko a další lidnaté státy světa. Asi doufají, že se válce vyhnou. Možná, ale následkům ne.

  OdpovědětSmazat
 11. „Bude Trump bombardovat Damašek čili je svět na pokraji války?“
  Svět je dále, než jenom na pokraji války. Jisté oblasti světa jsou ve válce ideologické, jiné jsou ve válce studené a jiné již ve válce horké. Takže válka probíhá, můžeme se pouze ptát, zda přijde horká válka do Evropy. Ale horká válka je výhodná pouze pro výrobce zbraní, jinak pro nikoho jiného. Při jisté míře schopností, lze vše zařídit na vyšších úrovních, s mnohem nižšími náklady.
  Na Seznamu byl poučný rozhovor o sporu vančurova RegioJetu s globálním FlixBusem, který vstupuje do Česka. Globální společnost chce dominovat ve všech státech. Vančura by si rád udržel významný podíl v Česku, kde doposud dominoval. Ale finančně silný FlixBus tahá za delší konec a tak nabízí RegioJetu, aby se začlenil, tj. odevzdával jim 30% zisku, nebo tržeb. Potom mu posvětí a podpoří jeho další rozvoj.
  To je názorná ukázka války. Nejpodstatnější je, kam tečou finance a války se vedou o směrování toho toku. Jakou formu ta válka bude mít, záleží na okolnostech. Po sametu bylo Československo moudré, tak vstup globalistů zvládlo bez rozmlácení - dobrovolným rozdělením a předáním aktiv. Srbsko mělo silnější národní cítění, tak tam bylo třeba přitlačit. O tom to je. Nejde o nic osobního, pouze o směrování toku peněz. Dokud bude liberální praxe, že za peníze lze koupit vše, i vlády, potom války o směrování toku peněz budou trvat stále. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ehm, Nicky Haley prohlásila, že i kdyby se nic neprokázalo, Asad musí zemřít, Sýrie bombardovat a Rusko dostat za vyučenou jednou provždy.

   Smazat
  2. Jak se vubec takova slepice mohla dostat tak vysoko? Vzdyt je uplne vypatlana...

   Smazat
  3. Dnešní USA generují do vyšších a rozhodovacích míst právě takové vypatlance. I ten prezident se jim povedl. A to je velmi velmi nebezpečné.

   Smazat
  4. Anonymní11. dubna 2018 17:34
   Přesně o tom to je. Rusko odmítá platit globalistům „jejich“ procenta, tak se musí k tomu přesvědčit, nebo je nutno ho rozložit. Zbývá doufat, že to bude pro ty globalisty až moc velké sousto. P.K.

   Smazat
  5. Hmm, Nicka Haley... té starší paní musel někdo v mládí hrozně ublížit, že je duševně takhle uhnutá. Spáchat kolektivní sebevraždu s jí podobně vyšinutými; ale chtít vzít s sebou, či dokonce poslat před sebou miliardy lidí které ani nemůže znát... a mít přitom hubu plnou křesťanských hodnot a křesťanské morálky... To je pokrytectví hodné zájmu pana Šejtána. Nejhorší Peklo Alláhovo je prý pro pokrytce... takže Amíci a eurošpičky mají hromadnou slevu...

   Smazat
 12. Jako obvykle, opakovaně uveřejňuji svůj příspěvek (z 10:57), smazaný podlými agenty CIA a Mossadu, + jejich domácími přisluhovači:

  „Směr: New York!“
  aneb
  Nový text proslavené bojové písně

  Drazí soudruzi, připravujme se pilně na dějinné střetnutí mezi naším slovansko-čínským Východem a agresivním Západem, odporným domovem našich dědičných nepřátel Euroameričanů.
  Ano, již brzy – možná za pár dnů – vydá Veliký Putin rozkaz k odražení brutální agrese EU a NATO vůči Damašku a Donbasu, a jeho molodci vyrazí vpřed, přes spáleniště, přes krvavé řeky, jako za časů Velké vlastenecké války.
  Nadcházející válka vejde do dějin Vesmíru jako Velká osvobozenecká, a my roduvěrní Češi, my komunisti a putinisti si můžeme již dnes osvojit jen mírně upravený text bojové písně našich soudruhů dědů:

  Přes spáleniště, přes krvavé řeky,
  jdou mstící pluky neochvějně dál.
  Na naší straně srdce, právo věky,
  jdem vpřed jak čas, jak pomsty hrozný val.
  S potomky slavných ruských bohatýrů
  vnuk husitů jde bok po boku vpřed.
  Jsme zbraň i hráz rodícího se míru,
  jsme nových dnů přední úderný sled.
  Refrén:
  S velikou armádou rvát se jdem se smrtí,
  nás s Ruskou armádou nikdo nerozdrtí.
  My svorní a silní pěsti své zvedáme,
  společně v boj, půjdeme vpřed
  a nebo spolu padneme.
  S Uralu zříš, kde západ tone v kouři,
  do srdcí věrných požár Damašku šleh.
  Váš vzdorný hlas je nám majákem v bouři,
  sílí náš krok, horoucí vzpoury dech.
  A my už jdem, v pochodu milionů,
  roste náš zpěv z krve a popele,
  smrt rozsejem v ozvěnu dětských stonů,
  rozbitých snů odvážní mstitelé.
  (Refrén)
  Nad Hudsonem až nové ráno vzplane,
  v červáncích svitne slunce z východu.
  Za pluhem zas svobodný oráč stane,
  vykročíme k šťastnému pochodu.
  My zemi zořem od pólu až k pólu,
  rovný jsme národ mezi národy.
  My do konce už zůstaneme spolu,
  věrná stráž štěstí míru, svobody.

  Více zde: http://www.youtube.com/watch?v=_5avcpoUjx0

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je velký, odvážný mstiteli. To je třeba všude, opakovaně tapetovat.
   To Putinovi ukáže, kde je jeho místo!!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.