Reklama

neděle 15. dubna 2018

BZ, BZ, BZzzzzzzzzzzzz, slyšíte?!

Zradometr
15. 4. 2018, P. Ďoubalík, video - titulky

Švýcarští odborníci příliš nepodrželi londýnské hlasatele novičokové agrese a jim podřízené podržtašky v dalších státech. A vždyť vše bylo na počátku tak krásně jasné! 


Ministr zahraničí RF Sergej Lavrov cituje závěry švýcarské laboratoře. Rusofóbové pozor! Z toho vám bude trochu BZzzzzzučet v hlavě.
Moc prosím, nemohl by se nález Švýcarů trochu provětrat v ČT? Nemohl by se k tomu vyjádřit třeba Herec, Knihovnice, Koblížkář, a koneckonců - vždyť máme i Chemika!?


30 komentářů :

 1. Ďoubalíku ale ty jsi držák jak Sergej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to bylo s posledním tzv. "chemickým útokem" v Sýrii:

   https://www.youtube.com/watch?v=0F3AEpWtD78

   Vymazat
 2. Švýcarská laboratoř (AC Labor Spiez) náleží k několika málo designovaným laboratořím, které jsou samotnou OPCW akreditovány k vrcholně spolehlivým analýzám podporujícím kontrolní mechanismy Úmluvy (CWC).
  A proto, pokud v poskytnutém vzorku byla specialisty v ACL Spiez zjištěna látka BZ, pak v něm bez pochyb i byla.
  Je to ovšem látka (co do své struktury i toxického účinku) na hony vzdálená fosfor-organickému novičoku A234.
  Něco tady hodně nehraje, když naopak laboratoř OPCW (stejně tak designovaná!!) v dodaném vzorku novičok nalezla.
  Pak ovšem ten, kdo ty vzorky pro jednu i druhou "připravoval", byl pěkným "popletkou", a při přípravě krevních vzorků k analýzám zaměnil ampulku s látkou BZ s ampulkou od novičoku.
  Briti mají, co vysvětlovat! Tím se ale poslední dobou už ani neobtěžují jsouce podporováni stejně tak darebnými politiky vazalských zemí kryjícími se za své floskule o spojenecké solidaritě (ve zločinu a ve sdílených "hodnotách").
  Stejně jako US huni, kteří se svými nejvěrnějšími také nejdřív střílejí, a až poté "vyšetřují". To když jim teče do bot ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo Franto v současné době se už nedá věřit ničemu a nikomu - to to ta civilizace dopracovala. Jak prohlásil jeden náš archeolog - má již všechny příznaky zániku jako civilizace v minulosti
   Vaska

   Vymazat
  2. 9:42, nekecejte, propána, takové podrobnosti nikdy nepronikly na veřejnost.

   Vymazat
  3. Re (10:11):
   To, co a jak píšete, dává jednomu tušit, že pod svou čepicí už toho ani tak moc nenosíte.
   Nu což!, když vám to stačí ....

   Vymazat
  4. Ta oficiální zpráva o novičoku nic neřekla, v tom, co je pro plebs, prý nic o typu jedu nebylo, v tom, co bylo jenom tajné a znají to jenom vybrané státy, víme jenom od Makrona a spol a kupodivu je to prý novičok. Takže ta informace od Švýcarech je jediné, co se odlišuje a je konkrétní. Novičok je jako by řekli, že to je jídlo, ale neřekli název a složení, Lavrov to uveřejnil.

   Vymazat
  5. 14:03, pokud Lavrov uveřejnil něco, co nebylo pro veřejnost, Rusko bude zbaveno práva na sdílení informací v rámci OPCW. Pokud měli nejasnosti, měli to řešit v rámci OPCW, pripadne v rámci diplomatických linek, ne přez veřejná média.

   Vymazat
  6. 17.52 - typickej bzzzzzzz - raf raf - bzzzzzz - ty řešíš něco přeZ veřejná media? Já jsem myslel že by se to mělo řešit přeS veřejná media. Vrať se do školy ty rouro, hlavně nech Rusko a Lavrova na pokoji. Počítačovej strašáku.

   Vymazat
  7. 17:52 Jakou máte jino obranu, když britská pobočka OPCW zatají informace, které zpochybňují oficiální britské tvrzení a vy to víte a můžete dokázat? Není náhodou povinností i britské pobočky OPCW být absolutně objektivní? Neporušila právě tato pobobča pravidla OPCW? Pokud by měl být někdo potrestán, tak tato pobočka a ne Lavrov, který to na ně prásknul. Pamatujte: "Žalovat se nemá, ale hlásit se to musí".

   Vymazat
 3. Este stale sa tu najde "ma..or" co to nechape ! Vsakze 9:30

  OdpovědětVymazat
 4. Ehm. Než něco vypustíte, ověřujte, taky jsem byl dvě hodinky napálený - protože Lavrov. Ale gospodin Serjoga by měl vyměnit kádr, který mu podsouvá dezinfo, jelikož to s látkou BZ není pravda.

  Laboratoř Spiez se ostře ohradila proti výrokům ruskeho ministra ZV a důrazně zopakovala, že je shoda ve svých analýzách s ostatními labáky OPCW. Tím konfirmovali výsledek Britů. Ad punctum.

  Škoda, že zrovna Lavrov že sebe udělal pitomce a lháře díky nekompetentnímu personálu. Bude to mít ještě dalekosáhlou dohru, tohle se jen tak nesmaže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:09 A odkaz by nebyl? Ta vaše "informace" jinak má nulovou vypovídací hodnotu a pitomec a lhář jste spíše Vy, "vážený"...

   Vymazat
  2. 10:28, zkuste najít odkaz na oficiální stránky labáku ve Spiez. Četl jsem to tam včera, odkaz z historie vymazal, ale citoval jsem z něj už tady v tomto příspěvku:

   http://www.novarepublika.cz/2018/04/pohlad-odbornika-na-pouzitie-chemickych.html?showComment=1523768271368&m=1#c7532447345334172836

   Vymazat
  3. ZMIZNI ZRÁDČE LAVROV MÁ PRAVDU

   a to i kdyby pravdu neměl.Di toho ŠKRPÁLA dobit a nás tu nesmol svým BABIČOKEM který je řizen diversanty ve svém vedeni v čele s bývalým ministrem VÁLKY Pepou Goeblsem hercem jak poleno!

   Vymazat
  4. 10:28, http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/orign_wm/public/skrin_tvittera_4.jpg

   Vymazat
  5. ne. nic tam není. ten doc. je interní. netrol zbytečně

   Vymazat
  6. 10:48 Poslouchal-li jste Lavrova pozorně řekl, že v odebraných vzorcích byly stopy chemické látky BZ, vyvíjené v USA a státech NATO a také určité stopy látky A-234 ("novičok"), jak známo vyvíjené napříč spektrem. Ta německy psaná informace, na kterou odkazujete, naproti tomu o látce BZ nemluví, spíše "papouškuje" dřívější informace ....
   Vyvodit z ní, že ruský ministr zahraničí je "pitomec a lhář" to je opravdu od vás "odvážné"...

   Vymazat
  7. 11:29 Ten tvitter nepopírá slova Lavrova, jen potvrzuje, že ve vzorku byl nalezen také "novičok", o čemž Lavrov hovoří také.

   Vymazat
  8. 11:56, neřekl jsem, že je Lavrov lhář a pitomec, ale že tak bude vnímán. Já jsem kritizoval lidi okolo něj, kteří dodávají informace.

   Spiez, správně, "papouškuje". Tedy nepotvrdil zprávu Lavrova, ale naopak, OPCW.

   12:16, bohužel musím odporovat. Žádné "také" tam není. Pouze: "it is no doubt that PD has identified ...."

   Lavrov se o "Novičku" zmiňuje jen v tom smyslu, že kdyby to byl on, potom by Skripalove nepřežili". Čili tuto verzi odmítá.

   Vymazat
  9. Citoval jsi akorát ze zprávy z 5.4, to je dost staré. Takže když tam není to nové potvrzení, že to je novičok, tak je to o ničem. V 5.4 neměli ještě vzorky, které dostali.

   Vymazat
  10. Ať je ta látka jakákoliv, jisté je, že vyrobit nebo získat a následně použít jí mohl kdokoliv s tím, že s nejmenší pravděpodobností to byli Rusové, protože kdyby chtěli zabít Skripala, tak to mohli udělat už v době, kdy jej uvěznili za špionáž, popřípadě později jakýmkoliv jiným způsobem, který by neukazoval přímo na ně (třeba ho zapíchnout na ulici a naaranžovat to jako loupež). Pochybuji, že ruské tajné služby zaměstnávají pouze lidi s IQ pod 80. Naopak v rámci neutuchající protiruské kampaně to nejspíš byly USA nebo GB, což je pro ně typické (např. útok na Irák v r. 2003 pod vymyšlenou záminkou o ZHN). Je to pořád stejná písnička, podobně jako u 28. ruských sportovců, kterým byly na začátku února nejvyšší švýcarskou arbitráží zrušeny jejich doživotní zákazy závodit s odůvodněním, že žádný důkaz o jejich dopingu neexistuje (to už "objektivní ČT" neodvysílala). V Sýrii je taky dost zajímavé koukat na postižené v důsledku zasažení chlórem. Myslím, že největší příkoří způsobují těm postiženým záchranáři, kteří ty chudáky polévají studenou vodou, čímž u mnohých vyvolali rýmu. Při zasažení chlórem by všichni museli mít krvavé slzící oči, obrovské vystupující puchýře na celém těle, nezvladatelný dusivý kašel a měli by zvracet. Nic z toho není vidět ani náhodou. Politikové a média z nás dělají úplné pitomce. Už vidím, jak Asad dva dne před úplným osvobozením Dúmy, použil proti vlastním voličům chemickou zbraň. To má logiku jen pro kavárníky a jejich užitečné idioty (studentíky a umělce).

   Vymazat
  11. Jedna věc je laboratorní rozbor, druhá věc je, jak, kým a kde byly získány (namíchány) ony vzorky. Poskytovali je Britové, přesněji britská pobočka OPCW, u které nelze vyloučit střet zájmů. Kdyby umožnili přítomnost i nařčené strany, pochybnosti by nebyly. Pročpak to tak vehementně odmítli? V britké společnosti snad už neplatí presumpce neviny a právo na objektivní proces? Že se vůbec tak hloupě ptám, když vím, že včera jim nedělalo problém ani napadnout bez důkazů Sýrii.

   Vymazat
 5. Program informační války se nerodí v okamžiku, kdy o tom píší noviny. Je programován mnohem dříve, v potřebném komplexu a pořadí. Např.: informace Bílých přilb, Skripal – novičok, Mayová/Johnson – chránit občany a potrestat Rusko i Asada, Trump (neocons) pokyn Anglii, Franci, USA k bombardování, podpora EU, NATO…, vše v příslušných termínech. Předpokládá se, že při úspěšné realizaci vznikne požadovaný zmatek, chaos, válečná vřava a nebude třeba už nic dokazovat, vysvětlovat. Nové informace, překryjí ty staré. Ovšem „ouha“, pokud něco programově nevyjde, tak se informátoři objeví jako lháři, nebo blbci, a musí už lhát „furt“, jak u nás, tak v EU, tak USA.

  OdpovědětVymazat
 6. Freude, Freude, Freude, vzdycky na tě dojde!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milos-Zeman-zemrel-oznamil-Cesky-rozhlas-Pak-prisla-omluva-532077

  OdpovědětVymazat
 7. Pak je taky možnost, že lab. in Spiez nepředpokládala, že přísně tajný dokument v partii o BZ Rusové zveřejní. Pak je logické, že když OPCW na Švýcary hupla, že vše popřeli. Je to jedno, ale pohádku o zabijáku novičoku, který prý působil na skřípaly a nezabil je, má jediné vysvětlení: ten, který jed podal, měl po ruce protijed a včas ho podal. Tedy věděl, co otravu vyvolalo a tím se usvědčil. Kdyby chtěli skřípaly odstranit Rusiči, protijed by asi nepodávali, že -:)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, oni si myslí, že Rusové budou pořád dodržovat nějaká pravidla, psaná a nepsaná, zatímco oni budou veřejně lhát jak se jim zachce. Proto ten šok, Lavrov do téhle doby naprosto striktně dodržoval pravidla a teď by zveřejnil něco tajného. To muselo jednou přijít.

   Vymazat
  2. Žádný šok se nekoná. OPCW se jasně ztotožnila s analýzou GB a lab. ve Spiezu to potvrdila. Proč nad tím spekulujete? Jestli se z ruské strany, a ještě k tomu z tak vysoké pozice, někdo podobným způsobem ozve, Rusko v OPCW končí jako nespolehlivý a neloajální člen.

   Vymazat
 8. No vysvětlení BZ je jenoduché - to nám určitě Malověrná Británie řekne, že testovali vlastní výrobu toxických plynů a jedné laboratoři podhodili cíleně a záměrně jiný vlastní výrobek - taková kontrola, že laboratoře neopisují, se přece dělá - i když to někdo vnímá jako podělané. Takže shrnuto: Britové otrávili Skripalovi, důvodů měli "hafolu". A aby podrthli tu hafolu důvodů, tak to pojistili údajným shozením sarinu a chlóru v Dumě v Sýrii. A důvod k humanitárnímu vraždění je na světě a to přece diktatura kapitálu potřebuje a po ničem jiném prý netouží, sám jsem je slyšel, jak se dušovali, že to je jediné pro ně životadárné!

  OdpovědětVymazat
 9. Novičok není Ruská, ale Americká bojová látka a mají to i patentované, tak nevím proč se svět uvádí v omyl a šíří se poplašná zpráva http://www.federmann.cz/titulni-strana/zrcadlo-internetu/110-zrcadlo-nejenom-cs-internetu/619-novicok-a-konspirace.html

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.