Reklama

úterý 17. dubna 2018

Česká televize úpí: Aeronet opět vyškolil 7 miliardového manipulanta a Hlídacípes.org vzteky zařval!


17. 4. 2018 SkrytáPravda 
Další a další důkazy se hrnou na Českou televizi, zatímco RRTV ji stále zoufaleji a bezmocněji obhajuje. A její satelity s páteří ohnutou až na zem směrem na západ už kulaté čtverečky popisují jako další ruskou propagandu, protože si s podvody tohoto mediálního kolosu propagandy nevědí rady.

Přistihnutí při podvodu a manipulaci je ruská propaganda a občan MUSÍ této hlášce uvěřit! Musí a musí!

Malá, alternativní média těžce šlapou kolosům propagandy USA a EU na paty a ty dělají stále větší chyby. Dokonce takové, že "práskají sami sebe" a zoufale popisují systém, na kterém jsou založeny, jak jsou propojeny a odhalují vlastní propagandistický systém víc, než by si přály.

A veřejnost se nestačí divit!

Samozřejmě je dobře, slušní lidé mají konečně důkazy jak vše funguje od nich samých a i dokonce od těch "nejctnostnějších ze ctnostných, například od Žurnalistika ve veřejném zájmu.

A i když bychom mohli jásat, ve skutečnosti jejich odhalení a nechtěné přiznání je tragédie. Káží vodu a nepijí, ale přímo chlastají dotační víno. Granty na lež.

A následně osočí, jako zde:

Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii! Stížnost za lživé obrazové materiály už míří k Radě ČT a také na RRTV! Rozpusťte už ten spolek manipulátorů z Kavčích hor!

Západní média zachvátila panika, takže se snaží okamžitě šířit do světa dezinformace a lži, a to včetně obrazových materiálů. Všechna média na západě čekala na mohutné údery, které ozáří noční oblohu nad Damaškem a obrazové materiály uchvátí západní veřejnost a potvrdí moc a sílu amerických zbraní. Jenže houby s octem, nic takového se nejen nekonalo, ale paradoxně jediné rakety, které byly vidět, byly ty ruské, které startovaly ze země s cílem sestřelovat americké Tomahawky a britské rakety Shadow Storm. V západních médiích proto vypukla panika, takže se začalo improvizovat. A nejvíce se improvizovalo v “americké” televizi na Kavčích horách v Praze. ***Česká televize totiž divákům celý den od rána až do noci ukazovala noční záběry explozí z města, které ovšem nemá s Damaškem nic společného.**** Jedná se totiž o noční raketové ostřelování města Luhansk raketovými systémy Grad ukrajinské armády ze dne 12. února 2015. Na tento obrazový hoax z YouTube skočila dokonce i ruská televize, viz. video zde.

A potrefená husa se ozvala a zakejhala, HlídacíPes.org vzteky zařval a odhalil se: zde, pozorně čtěte!

Česká televize vysílala falešné záběry ze Sýrie, raduje se Aeronet. Ruská propaganda se vrátila v kruhu (ZDE)

(I když přiznají, že Česká televize vysílá Fake News systémem propagandy, na Aeronetu nenechají nit suchou, aby zoufale odvrátili pozornost.)

"Česká televize prý skutečně ve svém zpravodajství k posledním událostem v Sýrii použila záběry, o kterých mylně uvedla, že ukazují bombardování Damašku. V tomto smyslu jde o editorské selhání. Záběry pocházejí z jiné doby i jiného místa (z roku 2015 z ukrajinského Luhansku) a vyrojily se záhy po americkém útoku na Damašek," zoufale vysvětluje HlídacíPes.org.

Test na odhalení propagandy se skvěle podařil, ale HlídacíPes.org vyje, skučí a sténá

Výsledkem je prý fake news v kruhu: proruský server viní seriózní média z toho, že šíří falešné zprávy opřené o informace novináře z oficiálního ruského média. Russia Today je prý sama výkladní skříní ruské propagandy. Její vedení má velmi blízko ke Kremlu a Vladimíru Putinovi. Obsah vysílání prý těmto faktům také odpovídá. V tomto případě se zdá, že redaktor ruské, státem placené televize sám naletěl na propagandu. Zda šlo o náhodu, ruskou propagandu či jinou zahraniční propagandu nelze zpětně určit. V každém případě se tyto záběry z Luhansku šířily po sítích, především pak po Twitteru, i přičiněním novináře Gazdieva velmi masivně. Dostaly se i do řady velkých médií. Nejen do České televize, objevily se například i v americké NBC News.

A pak to prý drze stáhl, omluvil se a velká média ze západu a u nás si v tom vymáchala huby, až to zločinný Aeronet odhalil...
Vysvětlení:

Nalétnou-li malá média pohrdlivě nazývána "alternativní", neb pracují pouze pro svou čest a pár korun z reklam, jsou to proruští zločinci a vlastizrádní kolaboranti za ruské ruble. Pokud se však zesměšní mainstreamová masmédia, mohou za to opět ti "proruští zločinci kolaborující za špinavé, ruské ruble". Jenomže kdybyste si dali větší práci, zjistíte, že tato smyčka propagandy má svá pravidla: většinou HOAX a Fake News, ale skvěle propracovaný, vytvoří Bloomberg či CIA, od nich to přežvýká ČTK v další smyčku a kolo propagandy už jenom papouškují mluvící či píšící hlavy propagandistických médií v čele s Českou televizí bez vlastní myšlenky.

Prostě jako ovce zabečí sborově jednotnou vůli: kdo nejde s námi, jde proti nám.

Děkujeme partičce HlídacíPes.org, že sama občanům vysvětlila, jak jejich propaganda vzniká, funguje a masíruje lidi.

A děkujeme Aeronetu za skvělou editorskou práci a přinucení propagandy přiznat pravdu!


- - -


 

42 komentářů :

 1. Odkaz na sólokapra na Aeronetu:

  https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odvysilala-falesne-obrazove-zpravodajstvi-ze-syrie-divakum-na-obrazovkach-ukazovala-misto-damasku-nocni-utok-ukrajinske-armady-na-mesto-luhansk-z-roku-2015/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 12:26 - proč ne, když USA mají k ruce ukrajinské státní bojovníky, reálně střílející a vraždící spoluobčany. Jinak by musely zpravodajství točit v nepřátelském prostředí, ale tam již jsou Bílé přilby.

   Smazat
 2. Američané lžou světu do očí, ruská televize usvědčila Pentagon z šíření dezinformací. Washington tvrdí, že všechny rakety zasáhly cíle, ale syrské letiště Dumer je nedotčené! Zastaralá syrská PVO čarovala, až bude disponovat komplexem S-300, západ a Izrael trefí šlak! Stropnický varoval před dezinformacemi, jenže jediné dezinformace přichází od amerických “partnerů” a z Kavčích hor!
  https://aeronet.cz/news/americane-lzou-svetu-do-oci-ruska-televize-usvedcila-pentagon-z-sireni-dezinformaci-washington-tvrdi-ze-vsechny-rakety-zasahly-cile-ale-syrske-letiste-dumer-je-nedotcene-zastarala-syrska-pvo/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Špatně jste to pochopil. Americké rakety měly za úkol "vyčistit vzduch" nikoliv poškodit letiště Dumer.Musíte číst mezi řádky, jako kdysi před 50 ti léty.
   Ale vážně, nepřipomíná vám to bývalou normalizaci ze 70 tých let jen je v opačném gardu.

   Smazat
  2. 13:03 Vážně nepřipomíná. Odkazy na tehdejší "propagandu" dnešní "uvědomělí" jen říkají, že sice lžou, ale tenkrát se prý lhalo také. Tak schválně, uveďte nějaký příklad tehdejších lží. Právě dnešní doba dokazuje, že to žádné lži nebyly.

   Smazat
  3. 15:25
   Naprostý souhlas. Vždy je potřeba se na věci dívat stále ze stejného úhlu pohledu a ne jej měnit, a ohýbat jak se mi hodí.
   Dvojí metr je tu čím dál tím citelnější.

   Smazat
 3. Český rozhlas dnes neustále omílá rezignaci šéfa GIBS a tvrdí, že byl k tomu donucen, zdravotně to odskákal, nic nezákonného neudělal a dva nejvyšší státní zástupci udělali falešné obvinění pana Murina. Tak dva nejvyšší státní zástupci a vůbec nejvyšší st. zástupce podle sdělovacích prostředků a k nim navázaných poslanců demokratického bloku veřejně lžou a činí falešná obvinění na adresu statečného plukovníka Murina. No to je napováženou, to by měl okamžitě asi ministr spravedlnosti zasáhnout a rozprášit tu bandu lhářů a pohnat před minimálně kárnou komisi, jinak to vrhá špatné světlo na státní zastupitelství i celý náš demokratický systém. Ale ono se nic neděje, všude klídek a pan plukovník se mezitím v péči nejlepších lékařů zdárně uzdravuje aby jako čistá lilie si mohl užíval zaslouženého důchodu a vnoučat. Takže něco je tady zjevně špatně. Kdokoliv může tvrdit o komkoliv cokoliv aniž by riskoval postih a to vše za účasti sdělovacích prostředků, politiků i orgánů státní moci. Ne, tady nebude nikdy lépe.Zlatí zasra..komunisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:39
   Královského důchodu, a něco určitě má v bankách v zahraničí.

   Smazat
 4. Lépe už BYLO!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:52 Jak se také říká: "Doby, kdy to stálo JENOM za hovno, jsou dávno pryč."

   Smazat
 5. Přestal jsem sledovat Českou televizi, hlavně program ČT 24 a "jedničku". Ty lži a lživé komentáře a rozhovory s Romancovem, Šírem, Dvořákovou vedené Tvarůžkovou, Železným a ostatními tzv. redaktory, jsem už nevydržel sledovat. Lhát a propagovat válu, vedenou zločinci Hitlerova ražení, jako je Tramp, Meyová, Macron, na to musí mít člověk žaludek a je vidět, že ho v České televizi mají, ale pěkně zkažený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Troufám si tvrdit, že Česká televize je jedním z nejzávažnějších zdrojů psychických poruch u nás.
   Česká televize není jenom o 7 miliardách korun, které skončí v nějaké černé díře. To je i o desítkách tisíc psychicky vydeptaných lidí, jejichž léčba stojí další miliardy.
   Škodlivost ČT se dá srovnat snad jen se středověkými morovými epidemiemi.

   Smazat
 6. Jenom doufám, že tentokrát to šéfům Čt neprojde a ponesou za mystifikaci naší veřejnosti plnou odpovědnost, včetně ukončení své činnosti v Čt a jakémkoliv jiném médiu. Zcela nepravdivě nám ukazovali už počínající skutečnou válku, kterou si nikdo, asi krom Čt, nepřeje. Musí za to zaplatit. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:30 Ale kdepak. Ještě to využijí jako důkaz toho, jak škodlivé jsou "ruské dezinformace" a jak to vypadá, když jim ČT uvěřila. Žádný novinář se jich nezeptá, proč nepoužili oficiální záběry syrské TV a převzali cosi od kohosi. Ostatně stejně, jako to dělají v případu Dúmy.

   Smazat
  2. 15:41 A už vůbec nikdo se nezeptá, jak to, že když jsou to záběry z Luhanska, tak proč ukrajinské protiteroristické jednotky ostřelovaly plošně civilní město.

   Smazat
 7. Je zajímavé jak všichni řeší falešné news,ale nikdo nemluví o tom,jak ČT lhala o ukrajinské operaci.A ted konečně všichni vidí jaký svintsva tam dělali.
  To by se mělo řešit.

  OdpovědětSmazat
 8. No, pokud by to bylo tak, jak píše hlídací pes, tak by na tom obrázku mělo být logo Sputniku, nebo od koho že to nakonec čété okopírovala. Obvykle, bývá to dobrým zvykem, tam nechávají značku tévé, ze které to přebírají. Pokud tedy přebírají obrazový materiál, měli by to mít zdrojováno a uvést to. A mně bylo divné, že včera v hlavních zprávách nám Železný předlouze provokativně vyprávěl, jak jsou bílé přilby cool a jak je nesnáší akorát Sputnik a RT, ukazoval jejich záslužnou práci, už ale neukázal ty záběry, jak tyto záchrané práce probíhají, jak mrtvoly ožívají a děti se předávají z náruče do náruče a dělají si selfíčka. Tam musí být v newsroomu asi dost zděšení a panika a nastoupilo zlaté čété pravidlo: Když to nejde silou, půjde to jenom větší silou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hnus!

   Smazat
  2. Hlídací pes zaslouží česnekový obojek a teplou boudu v troubě

   Smazat
 9. Jen sledujte ČT 24, abyste věděli, jak dakeko může manipulace a lež zajít!

  Příkladem jsou moderátoři pořadu ve vysílacím čase 18:30- Hlavně paní Tvarůžková! Položí otázku a jestli se odpvěď neubírá "správným směrem", nenechá hosta ani domluvit a pokládá otázku novou!!!

  A NIKDO z hostů se proti tomu NIKDY neohradil a netrval na možnosti dopovědět odpověď. Už jen proto se vyplatí se na ni koukat, až ta situace nastane! Já jen čekám na její reakci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ba ne, Tvarůžkovou "vyškolil" Vyvadil, když do něj arogantně gravírovala.
   Ale je to už možná dva roky.
   PB

   Smazat
 10. Lidé nečumte na lživé informace z ČT a neplaťte těm zlodějům!!

  OdpovědětSmazat
 11. Připomínám, dnes na ČT Barandov Aréna pana Soukupa, aneb kdo chce být v obraze a ne pod obraz jako na ČT principála Dvořáka.

  OdpovědětSmazat
 12. Britové prý budou všechny zasažená místa novičokem dekontaminovat za několik miliard liber a bude to trvat mnoho měsíců. Poslední zprávy byly, že Skripalovi zachránila typická britská mlha, protože novičok je rozložitelný vodou, takže možná stačilo počkat až bude třikrát pršet a bylo po starostech. Ovšem pokud ten jed nebyl novičok, ale cosi, co se musí odstranit, pak by ty manévry 2 měsíce po činu dávaly smysl.

  OdpovědětSmazat
 13. President Trump je v tom nevine ! Kvuli cenzure vy
  nevite , co se v Americe deje !

  Zadna obcanska valka v Syrii neexistuje . To co se deje je zincenovana invaze a Asad ji odrazil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to už bylo tak i v Čečně.
   Přišli externí džihádisté podporovaní zvnějšku, zblbli místní romantiky, a ejhle, občanská válka jako vyšitá.
   PB

   Smazat
  2. Vždyť kde by vzali tolik mrtvejch lidí - to studentům daj kilo a režisér to řídí, a stejně žádnej New York nenííííí ...Píseň J, Janouška.

   Smazat
 14. 90 % nejdulezitejsich informaci toho, co se deje ve svete, se k vam nedostane ! Zijete v informacnim temnu !

  OdpovědětSmazat
 15. Na zaklade informacni manipulace, BLOKADY a zatajovani nejdulezitejsich zprav, ani vase autority nevi kam nasmerovat vasi republiku.

  OdpovědětSmazat
 16. ČTK otrocky přebírá bláboly od Reuters a ještě se tím chlubí.

  OdpovědětSmazat
 17. Nedělejte si iluze,v ČT se nic nezmění,je to mediální velmoc. A vláda nebo sněmovna aby do toho řízli?? To si může myslet jen naivka.K pochopení je jen ta naprostá bezmoc platičů poplatků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každá země je řízena z vnějšku, i USA.
   Více méně.
   Zrovna tak media - proto také lžou víceméně ve stejném duchu.
   PB

   Smazat
 18. A když bude nejhůř, půjde se do spacáků."ČT nedáme!"
  V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. navrhuji "kukly", v těch se ty pytle sr a ček budou lépe uklízet

   Smazat
  2. Kukla je moc uzavřená, tam by mohl být ruský chlór. V.J.Horák

   Smazat
 19. https://www.novinky.cz/domaci/469479-poslanci-resili-nalety-v-syrii-jsme-kvuli-vam-za-kaspary-vycetl-babisovi-kalousek.html

  KALOUSEK SE PRÁVĚ PROHLÁSIL ZA VRCHNÍHO KAŠPARA

  OdpovědětSmazat
 20. Jasně skvělá práce od VK je do nich až z nich budou cucky létat.

  OdpovědětSmazat
 21. On dneska ještě někdo čte Aeronet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:39 Dneska už ho nečtu. Četl jsem ho včera a příště ho budu číst zase až zítra. A co čtete vy, kromě politicky korektních pohádek pro "pravé demokraty"?

   Smazat
 22. V české televizi nejsou všichni lumpové .....,
  zřejmě to byl záměrně aby se konečně zveřejnila pravda o válečných zločinech na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 23. Redaktůrci ČT to jsou takoví novodobí svazáci s modrými šátky kolem krku. Ale chovají se úplně stejně jako v minulosti svazáci s těmi rudými šátky. ČT nemá žádné skutečné zpravodajství, ČT šíří pouze propagandu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.