Reklama

pondělí 2. dubna 2018

Čína dnes zavedla clo na zboží USA

Jaroslav Loudil
2. 4. 2018
Důležitá zpráva dnes přišla z Pekingu. Čína ode dneška zavedla dovozní clo ve výši až 25 % na 128 druhů výrobků USA, například na vepřové maso, víno, ovoce atd. Uvidíme ,kdo to déle vydrží !! USA měly loni obchodní deficit se zbožím 811 mld. USD a jejich hrubý státní dluh nyní činí : 21,11 bilionu USD, což je bratru přes 106 % HDP. Zadlužení USA i při dnešní historicky minimální nezaměstnanosti 4 % rychle roste a jen za první !!! čtvrtletí 2018 vzrostl hrubý státní dluh USA o 500 miliard Dolarů , což je asi 12 bilionů Korun. Gigantická suma za pouhých 90 dní ! Státní dluh USA nyní roste o 6 miliard dolarů denně , tedy o 140 miliard Korun za jeden den !!, každou hodinu o 5 miliard Korun. Hrubý státní dluh USA je větší, jak dluh všech ostatních zemí světa dohromady !

P.S. Doslova celý svět se dnes musí skládat na to, aby živil věčně nenažrané Dluhové barony za Oceánem ! Obyvatelé USA si dnes žijí výrazně nad poměry. S tím je třeba urychleně skončit. Americkým pijavicím je třeba jednou provždy utnout penězovody a zajistit jim tak tolik potřebný propad životní úrovně. Možná se pak konečně přestanou naparovat jako hlolubi na báni nad svou výlučností.

https://www.marketwatch.com/story/heres-how-the-us-got-to-20-trillion-in-debt-2017-03-30

16 komentářů :

 1. Moc tomu nerozumím, ale četl jsem, že v USA si lidé šetřili na důchod a když přišla "hypotéční krize", tak banky v USA krachly a lidé nedostali nic. "Někdo" sežral úspory lidí, příspěvky zaměstnavatelů a příspěvky státu. Peníze se nevypaří, jenom změní majitele. Čeká lidi, kteří si spoří na důchod u nás to samé? Pan Kalousek na tom založil důchodový systém a pokud to dobře chápu a krachne soukromá bankovní společnost, tak nedostanete nic a peníze které vám dal stát a zaměstnavatel vám někdo beztrestně ukradne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výrok ,,peníze se nevypaří, jenom změní majitele" bohužel neplatí. Existuje zákon o zachování energie, zachování hmoty, zachování náboje a další, ale peníze mohou být zrušeny bez náhrady.

   Smazat
  2. Článek není přesný, není pravdou že "Američané si žijí nad poměry ". Výrazně nad poměry si žije především jedno procento kterému patří polovina bohatství USA. jsou to především majitelé společnosti FED, velkých bank, médií, zbrojních a farmaceutických , ropných a dalších firem. Všechny tyto firmy jsou ovládány jedním etnikem - " tím vyvoleným ".

   Smazat
  3. 9.07 zil jsem tam pres 20 let a stale tam "ziji" - Americane si ziji nad pomery. Mozna, ze tak 60% hur nez tady v CZ, ale nad pomery. Protoze kdyby meli zit z toho, co vyprodukuji a splatili svuj dluh, zili by si hur nez v Bangladezi.Bez splaceni dluhu jak v Indii.

   Smazat
 2. Ano, je to tak. Je mnoho anglických důchodců, kteří si spořili na důchod v soukromých investičních společnostech, které spekulovaly třeba na Islandu, a po odsouzení finančníků a znárodnění bank, nemají angličtí důchodci nic.

  OdpovědětSmazat
 3. Tip na dobrý nákup :
  Jediné vepřové konzervy z Čínského trhu
  clu nepodléhají...
  DEMOKRACIE V RÝŽI*

  OdpovědětSmazat
 4. Jo skvělá Čína jen ať s usa pijavicemi zatočí je třeba si utáhnou opasek.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Loudil už fušuju i do ekonomie, hmmm.

  OdpovědětSmazat
 6. Dokud bude většina lidstva k směnému obchodu používat doláče tak se nic nezmění a vytisknout jich můžou nekonečné množství a protože z pohybu každého doláče mají tiskaři profit tak čím jich je víc tím je větší profit. V případě že dojde k přerušení tohoto parazitizmu budou mít držitelé doláčů v ruce to čím je doláč krytý tj ho.no.

  OdpovědětSmazat
 7. Vysvětlení stoupajícího zadlužení vlády USA spočívá, mimo jiné, v rozpoutaných závodech ve zbrojení! Náklady na zbrojení se nyní zvýšily v USA z oficiálních cca 600 mld.USD na 800 mld.USD ročně. To znamená, že náklady na zbrojení členských zemí NATO již činí více než jeden bilion USD ročně a mají stoupnout o další stovky miliard USD ročně při dosažení výše nákladů 2% HDP. Čím jiným to asi může skončit než další světovou válkou?

  OdpovědětSmazat
 8. Jak je možné že vůbec krom napalmových neb lépe jaderných bomb na makovice těm žlutým opicím psiskosmažným cokoliv dodáváme! Na počátku 20. století ovládali lidé evropské krve celý svět: tvořili třetinu jeho obyvatel, přímo vládli polovině jeho rozlohy a kontrolovali Afriku, Indii, jihovýchodní Asii i části čínského pobřeží; jejich technika, průmysl, filozofie, věda a umění neměly sobě rovné; svět patřil jim a pouze jim. O století později je však všechno jinak: lidé evropského původu nejsou ani 9% světové populace a jejich země zaplavují neběloši; svůj průmysl i technologie ochotně přepustili svým potenciálním nepřátelům; jejich státy, sociální systém i média ovládají parazitičtí cizáci a nemilosrdnou řečí demografie hledí do očí nepříliš vzdálenému biologickému zániku a vyhynutí. Dík zkurveným komoušským rasozrádcům, jejichž sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a nikoliv o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme donedávna bývali! Jako dobrý příklad může sloužit Jermakovo dobytí Sibiřského chanátu 1582, v důsledku srovnatelné s dobytím Mexika a Peru či ovládnutím severoamerické pustiny, protože zrodilo bílé impérium ovádající severní a střední Asii i kus severní Ameriky! Pro šíření naší rasy v Africe pak je daleko nejvýznamnější událostí porážka Zulů u Krvavé řeky 1836 jako počátek bílé kolonizace jižní Afriky. Ovšem naše vzájmená řevnivost po rozdrcení tzv. boxerského povstání v Ćíně vedla k začátku pádu, počínaje porážkou Ruského Impéria japonskými skrčenci v roce 1905 a konče tím, že Číňané vlastní jaderné zbraně asmějí se nám do očí místo aby řepěli v kládě. A tak se nelze divit že Jižní Afriku ztrácíme, podobně jako jsme ztratili např. Alžírsko!- https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak toto jsou myšlenky opravdu debilního hulváta s velkým D. Nejsi ty výplod té kavárny? Při vyřknutí: hnus, fuj a ubohá žumpo, tě jen chválím.

   Smazat
  2. 21:21 Zajeď pšoukuz lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem a odtáhni za nim do toho Rusácka. Třeba ti tam poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele, ty rasozrádnej lžinegerskej mongoloide ... svůj k svému, ne? :D:D:D

   Smazat
 9. 10:29 - dozajista dobrej matroš-kdes' to sehnal?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neumíš ani otevřít odkaz na youtube? To už je to poslední, tobě rudochu asi žádnej jinej "matroš" nepomůže. Leda tak ještě prdy tvýho liliputího fýrera z Kremlu, bez kterejch nejsi schopnej se ani vyhrabat ráno z doupěte:)))

   Smazat
 10. 10:29 Sám jste si odpověděl. Je pravdou, že pomocí vyspělých technologií (především zbraní) si "bílý evropský člověk" podmanil téměř celý svět. Nyní ve své nenažranosti a v honbě za ziskem předal technologie ostatním. Ovšem to není ten základní problém. Ten spočívá jednak v tzv. lidských právech, bez dodržování lidských povinností a ztráta kolonií, ač přinášela bezstarostný a bohatý život mnoha evropským státům byla sice pro tyto bolestivá, ovšem ne tak zničující jako je nynější ztráta pudu sebezáchovy a dobrovolné, dalo by se říci radostné, postupování svého životního prostoru středověké kultuře barbarů. Nejhorší je však poznání, že největší náš nepřítel nejsou oni, ale vlastně my sami sobě. Výmluva, že lid obecný s tím nemůže nic dělat je cesta do pekel a pokud dopustíme postoupení našeho životního prostředí (významný krok k tomu se již může odehrát letos v létě) agresivním náboženským fanatikům zahyneme. LA

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.