Reklama

pátek 13. dubna 2018

CNN: Rusko zvyšuje sázky, aby varovalo USA před útokem na Sýrii!

Ruský velvyslanec varuje Spojené státy
- kou -
13. 4. 2018 PrvníZprávy

Ruské úřady dělají vše pro to, aby odradily Washington od raketového útoku na území Sýrie, řekla analytičk CNN Jill Doghertyová.
Podle jejího názoru Moskva chápe, že se situace může snadno rozvinout do jaderného konfliktu.
CNN: Jill, poslouchejte prohlášení ruského velvyslance v Organizaci spojených národů, které hovoří o rizicích.

Vasilij Nebenzja, stálý zástupce Ruska v OSN: „Bohužel nemůžeme nic vyloučit. Protože jsme viděli zprávy, které přicházejí z Washingtonu. Byli velmi válečnické. Vědí, že jsme tam (v Sýrii). Doufám, že si přejí dialog vhodnými kanály, aby se zabránilo nebezpečnému vývoji situace."

CNN: Jill, váš názor na rétoriku, s kterou v posledních dnech prosazovalo Rusko. Je třeba mít na paměti, že údery, možné údery ještě nebyly provedeny, ale současně existuje skutečná hrozba a následky.

Ruský analytik připustil, že Rusko a Spojené státy jsou blízko k válce!
Rusko: Budeme považovat raketový útok USA na Sýrii za válečný zločin!

Jill Doghertyová, analytička CNN: "Nepochybně. Všechno, co se děje to potvrzuje. Myslím, že Rusové a mnoho dalších vážně strach, protože je velmi nebezpečná, potenciálně velmi nebezpečná situace, která zahrnuje několik různých sil: Kurdy, Syřany, Íránce, a tak dále. To je velmi nebezpečné.

A navíc, Rusové, podle mého názoru, chtějí zvýšit své sázky, aby upozornili na to, co se může stát. Myslím tím: válka mezi Spojenými státy a Ruskem se zdá téměř nepochopitelná. Pokud do války ve reálně vstoupíme, snadno přeroste do jaderné. A o tom mluví Rusové.


Vystupují proti tomu, což podle mého názoru naznačuje, že se v současné době mnoho Rusů bojí skutečné války mezi USA a Ruskem. A tak se domnívám, že na mnoha úrovních Rusové dělají co možná nejlépe a využívají každou příležitost, aby varovali USA před tímto (útokem na Sýrii.).

Nezapomeňte, že ve skutečnosti je to jejich válka. Američané se také účastní, ale ve skutečnosti je toto místo (Sýrie), kde Rusko oznámilo své stanovisko. Připomíná to trochu PR kampaň. Ukazují, že tam šli. Zobrazují nové zbraně, které mají, vojáky, kteří fungují velmi dobře, bojují proti IS a tak dále.

Ve skutečnosti je to velká reklama pro Rusko, jeho bojové schopnosti a schopnost šířit svou moc daleko za hranice země. Proto nechtějí, aby byl tento obraz zničen, zničen něčím takovým."


Zdroj:  prvnizpravy.cz, cnn.com

7 komentářů :

 1. To je právě ten problém. Američani chápou válku jako nějakou reklamní akci. Ta stojí nějaké peníze ale výsledkem je zvýšený odbyt. Mrtví nejsou bráni v úvahu, protože to nejsou Američani. A i kdyby nějací byli, bude jich pár. A z tšch se lehce udělají hrdinové bez bázně a hany a ti ještě zvýší účinek - přesně jako v PR akcích. Sýrie je válka USA. Jinak by DJT nevyhrožoval raketami a neriskoval světovou válku. V červnu 1914 si nikdo nepomyslel ani ve snu, že atentát na Ferdinanda povede ke katastrofě I. SV. To samé hrozí i dnes. A stejně jako tenkrát "Evropa tančí valčík". Musíme dát jednoznačně najevo, že válku nechceme a nepůjdeme do ní. Jako to udělali Němci a Italové. Jinak platí, že "Rusko má pouze dva spojence na které se může spolehnour - armádu a loďstvo" (car Alexandr III.). A aby bylo jasno - My nemáme žádné spojence. Máme pány, ktré posloucháme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Car Alexandr III. byl moudrý muž. Dnes má Rusko ještě další dva spojence. Vlastní aerokosmické síly a vlastní jaderný arzenál. Díky Bohu.

   Smazat
 2. Emeričané: Všechny ty televizní stanice se možná již chystají na přímé přenosy emerických zásahu v Syrii, tak jak to předtím udělaly s Irákem. Je třeba shlednout pro připomenutí si na youtube: Válka, kterou neznáte, natočené Američany /nepsychopaty, psychopaté vesměs jsou v mediích i v těch našich - dotaz hlasatelky zpráv ČT 24: Co myslíte, kdy USA a spojenci zaútoči, dotaz směřován brýlatému vyzáblému korespondentovi, muži to napohled v Sýrii, který začíná tím, že se včera setkal s izraelskými generály/.

  OdpovědětSmazat
 3. židáček Jakub Szántó

  OdpovědětSmazat
 4. Američanům do dojde tehdy, až budou padat domy v USA, až budou vidět spoustu rakví zahalených americkou vlajkou, až na krajinou bude atomový mrak.
  Zatím jen z bezpečné vzdálenosti budou vysílat rakety, střely s plochou dráhou letu a civilní oběti jim nevadí, to jsou jen ti zlí Asadovi Syřané, nebo Rusové. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikomu nic nedojde, neboť už nebude kdo by to viděl...

   Smazat
  2. Žádné rakve s vlajkou nebudou nebo je nebude mít tam kdo dát.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.