Reklama

čtvrtek 19. dubna 2018

Co vyřezala BBC z rozhovoru se Sergejem Lavrovem?

...tohle budeme muset vyříznout...


19. 4. 2018, P. Ďoubalík

Na Brita jste si dovolil dost... Chováte se poněkud neprofesionálně... - podobnými slovy musel mírnit ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov (1950) moderátora britské televize BBC, který s ním vedl "Těžký rozhovor".


Pozvali ho do pořadu s názvem "Těžký rozhovor" a měli to opravdu těžké. Raději třetinu "nevhodných" pasáží vystřihli (z cca půl hodiny zbylo 20 minut). Je přece nutné chránit obyvatele Británie před nevhodnými informacemi, ne? 
Být to v Rusku, křičel by slavný Západ: "cenzura!!!". Ale v Rusku teď většina diskusních pořadů jede v přímém přenosu, naživo, vždy s přítomnosti opozice, tzv. liberálů a zástupců jiných zemí. Nějak se nám to převrátilo.
(...ne, to ať neříká, to nepotřebujeme slyšet...)
Myslím, že S. Lavrov nejvíc "dostal" moderátora BBC, když odpověděl na dotaz ohledně výhružného tweetu D. Trumpa o chytrých raketách. Odpověď byla lakonická, pohled nesmlouvavý, vyznění jasné. Tento moment je také ve videu, viz níže.
(...a tohle už vůbec ne...)

Zde jsem udělal titulky k informaci o výše zmiňovaném pořadu a níže pak přidávám odkazy na pořad samotný:

překlad z audia a titulky: Ďouba NR

Lavrov pro BBC News (bez titulků):

https://www.youtube.com/watch?v=kU47DmNPies

https://www.youtube.com/watch?v=Ep6Qzk38guU

https://www.youtube.com/watch?v=opVn5wvzPfo

https://www.youtube.com/watch?v=IHbt86ndFhE


Bonus:
Kdysi jsem maloval žertovné angažované obrázky, několik přikládám, za "ČT" si v tomto případě dosaďte "BBC", za "Františka" dejte "Johna" a bude to fungovat
15 komentářů :

 1. Díky, skvělé. Lavrov je třída, srovnejte to s šaškyy jako Johnson nebo trpaslíky jako Stropnický.

  OdpovědětSmazat
 2. Včera večer jsem se díval na další díl Kauzy Jaromíra Soukupa a tak mě napadlo. Je velmi podezřelé, že všichni pořadem dotčení mlčí, Soukup tvrdí, že na vše má důkazy, že se nebojí jít do konfrontace u soudu.Jen mi není jasné proč mlčí policie, státní zástupci a nekonají jak jim ukládá zákon, prověřovat všechna podezření na spáchání trestného činu, nebo snad nemají televizní přijímače ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vašnosti, říká vám něco termín "Švejk" ? Taky by mohli dostat přes držku a to voni neradi.

   Smazat
  2. 8:47 Buďte bez obav, příslušné orgány si vše jistě pečlivě natáčí a dostanou-li od svého "páníčka" potřebné zadání, tak Jaromír Soukup ještě "uvidí"...
   Alena Vitásková, Michaela Schneidrová a jiní mohou vyprávět...

   Smazat
  3. 8:47 Dopadne to podle vzoru USA. Policie bude vyšetřovat a vydá závěrečnou zprávu: "Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo zjistit, kdo ty pravdivé informace o zločinech XY vynesl na světlo, upouštíme od jeho potrestání".

   Smazat
 3. Také proto lžou i u nás když lže ten jejich západ.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak tento moderátorský přístup by se britové mohli učit od moderátorů v česku- neustálé skákání do řeči levicovým politikům zatímco pravicovým se naslouchalo s téměř zbožným přitákáváním.Jak ubohé.

  OdpovědětSmazat
 5. Jinak vtipy - velmi vtipné, nejvíce jsem se smal u posledního vtipu.

  OdpovědětSmazat
 6. ...A to chtěl jít Lavrov nedávno do důchodu (P. mu to prý rozmluvil).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lavrov do nijakeho dochodu ist nechcel je to hoax od televizie- lavrova do dochodu posielaju ti ktorym stupol na kurie oko

   Smazat
 7. Odpovědi
  1. Pan Lavrov nema na te nasi zemicce rovny protejsek od doby, co byl odvolan R. Tilerson.

   Smazat
  2. Anonymní20. dubna 2018 7:45
   Tilerson Lavrovovi nesahá po podrážky

   Smazat
 8. Lavrov je extra třída....zbytek anglosaských chazarů je na úrovni zvláštní školy.

  OdpovědětSmazat
 9. navyser v janurii na tlacovke na otazku koho si predstavuje na svojom poste ,odpovedal v mojej buducnosti nevidim nic ine ako iba to efektivne a zastresovat MZV tak ako som to robil doteraz -

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.