Reklama

neděle 1. dubna 2018

Comedy Woman - tip kulturního referenta

Ekaterina Varnava
1. 4. 2018, P. Ďoubalík, video - titulky

Comedy Woman - legrácek není nikdy dost

Lednikovyj period - Děti (Doba ledová - Děti, Ледниковый период. Дети)


Odpočiňte si chvilku od politiky. Zapomenout na vše špatné vám pomůže firma "Skleroz corporation", která si patentovala unikátní přístroj na výmaz paměti. Normálně byste zaplatili nejméně 5 000 Euro, ale dnes to máte od nás z Nové republiky jako dárek. 
Comedy Woman, to je spolek opravdových srandistů, neúnavně valí stovky nových scének. Rusko prožívá své šťastné období, jen mám někdy pocit, že oni sami to nevědí a pořád si stereotypně myslí, že to "pravé" je jen to, co je od nich na Západ. Podobných legrácek a zábavných pořadů teď mají nepočítaně. Navrhuji, že bychom se na ně mohli občas podívat, jen tak, pro relax.

Včera se také v RF rozeběhl úplně nový zábavní projekt "Doba ledová - děti". V minulých letech jsem tuhle parádu na ledu (Lednikovyj period) sledoval s úžasem, nejlepší krasobruslaři a krasobruslařky, mistři světa a olympijští vítězové, vymýšleli pro diváky nádherné taneční jízdy, "scénky" na zadaná témata, nefalšované šou na ledu. Teď se totéž rozjelo s dětmi. Radost pohledět. Jaká škoda, že takové krásy zůstávají oku českého diváka skryty. Určitě dodám na NR, dnes jen upoutávka a maličká ukázka.

Nejprve vstupme do firmy "Skleroz corporation":
překlad a titulky: Ďouba NR

Záložní zdroj videa:
https://rutube.ru/video/93237266d4eccd5a59614a7194b841b4/utm_medium=video_descr&utm_campaign=cwoman
a všech dalších:
https://rutube.ru/metainfo/tv/7/?utm_medium=video_descr&utm_campaign=cwoman

Zde upoutávka na start Doby ledové - Děti, jednou z moderátorek je i Jevgenija Medveděvová. více příště:
Z neskutečného množství vybírám jednu ukázku z dřívějších ročníků "Doby ledové" - Taťjana Navka (manželka Dmitrije Peskova - pravé to ruky Vladimira Putina!) a Alexej Tichonov: Saragina Rumba:


Jevgenija Medveděvová a Alexej Jagudin, moderátoři Doby ledové - Děti 2018


7 komentářů :

 1. Miluji ruské krasobruslení, jenom jako laik, ale o to víc se kochám :-), takže i když ne vždy vyhrávají, vždycky je to pro mě nádhera. Je v tom něco "jejich", co tomu dává krásu bez ohledu na to jestli se daří.
  A tenle tip, Petře Ďoubalíku, to je opravdový supertip. Díky.

  OdpovědětSmazat
 2. Ďoubalíku, nedával jste pozor! Já na dobu ledovou koukala, a to se dělá tak, že vezmete mistra světa nebo olympijského vítěze v krasobruslení (nebo mistryni či vítězku) a dotyčnému přidělíte herce nebo zpěváka, který nikdy nekrasobruslil, nebo dokonce vůbec nebruslil - a ti dotyční pak nastudují (což bývá velká sranda) a pak předvedou ony nádherné jízdy a úžasná šou na ledě. A pokud si starší milovníci krasobruslení chtějí užít, doporučuji na YouTube Povilase Vanagase.
  To nové jsem ještě neviděla, ale rozhodně kouknu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážená 23:30, pozor jsem dával, nemějte strach. Nebylo cílem dnešního krátkého sdělení rozebírat detaily Doby ledové. Z přiložené ukázky (Doba ledová - pohár profesionálů) navíc zjistíte, že ne vždy platilo, co jste napsala (Navka i Tichonov jsou krasobruslaři). Určitě se budu snažit seznámit čtenáře s dalšími ukázkami a také s jedním obrovským skandálem, který se k Době ledové týká. Skandál způsobili Západní žurnalisté - závistivci, kteří tím současně odhalili tragickou neznalost filmu Život je krásný.
   Zdravím vás a předpokládám, že se shodneme na tom, že podobný pořad by se určitě líbil i u nás, Ď.

   Smazat
  2. A co pelmeně???

   Smazat
  3. уральские пельмени
   https://www.youtube.com/watch?v=BMoBwX9-U9w

   Smazat
  4. Koukla jsem na novou Dobu ledovou. Kristepane! Když v deseti neskáčete trojité skoky, tak už se je pořádně nenaučíte! A oni je skáčou...

   Smazat
  5. Není tam mezi nima taky tahle Comedy Woman? - https://www.youtube.com/watch?v=BOH8RgJJvT4

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.