Reklama

úterý 3. dubna 2018

Dcera Sergeje Skripalja promluvila - vše je jasné!

Tady ani facepalm nestačí!
3. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroj zde a zde

Nikdy vás nepřekvapovalo, že v povídkách o Sherlocku Holmesovi byli vyšetřovatelé londýnské policie vykreslováni jako idioti?


Touto větou začíná video, které včera publikoval Ruslan Ostaško. Rozebírá podivný příběh s otravou "Novičokem", komedii britských vyšetřovatelů, kteří se zamotávají do svých verzí, mluví o 41 otázce, kterou položilo ruské MZ nejen Londýnu, ale překvapivě i Francii, ale hlavně - přináší první informaci o výpovědi Julie Skripalové, která highly likely vnesla do případu jasno. Budete se divit!
K videu nejdou přidat titulky, překlad proto dávám v textové podobě, viz níže.
překlad z mluveného slova: Ďouba NR


Nikdy vás nepřekvapovalo, že v povídkách o Sherlocku Holmesovi byli vyšetřovatelé londýnské policie vykreslováni jako idioti? Já, upřímně řečeno, jsem si vždy myslel, že je to takový literární postup, který je použit, aby na pozadí tuposti vyšetřovatelů intelekt Holmese blýskal ještě jasněji. Po kauze Skripalja si to už nemyslím. Téměř na 100% si myslím, že Artur Conan Doyle psal podle skutečnosti, a spíše zveličoval a ne zmenšoval intelekt vyšetřovatelů jejího veličenstva. Dokonce i člověk, který nikdy neměl nic společného s vyšetřováním trestného činu, si všimne, že britská vláda se zamotává ve výpovědích, a tyto výpovědi a s nimi spojená obvinění Ruska se mění co dva, ne-li každý den. Připomenu jen několik epizod z té schizofrenické historie:

Britové tvrdí, že pouze Rusko má možnost vyrábět otravný plyn "Novičok". To je samozřejmě lež, ale teď to nechme být. V ten stejný čas říkají, že uměli přesně rozpoznat otravnou látku, použitou proti Skripalovi. To je síla! Pak ale není jasné, s čím tu látku srovnávali, protože pokud ho porovnávali právě s tím "Novičkom", který umějí vyrobit právě jen v Rusku, pak není jasné, odkud se vzal u Britů. A jestli Britové nemají "Novičoka", pak jak určili, že je to "Novičok", a ještě vážnější, jak zjistili, že byl vyroben v Rusku? Na to nemají odpověď a ta nejspíše ani nebude. Nebudou odpovědi, protože Britové nemohou ani logickou verzi otravy vyhotovit tak, aby vydržela byť několik dnů.

Pamatujete na prohlášení v amerických i britských médiích, že jedem byla namazána klika dveří domu Skripalových, jakoby na ní odhalili stopy, že je už vše jasné, zbývá najít člověka, který namazal kliku jedovatým plynem přímo na příkaz Putina? Už málokdo pamatuje, že nejprve nám říkali, že jed přivezla z Moskvy sama Julia Skripalová v kufru, to znamená, že jí ho podstrčili v Rusku, kufr v pohodě prošel přes hranici a nikoho neotrávil v letu nad Evropou, až potom, u nich doma, když ho otevřela sama oběť, jed zafungoval.

Vidíte, jak rychle se mění verze, přičemž nelze říci, že je to evoluce nebo upřesnění nějaké základní verze, ne, tady se doslova před očima mění jakoby celý obraz činu a britská vláda kašle na to, že výsledkem je fraška a ne vyšetřování. Nyní v případu nastal obrat: ukazuje se, že za vše může tajná biologická zbraň Ruska - pohanka! Tady ani facepalmy (gesta údivu nad neskutečnou blbostí) nestačí.
Tajná zbraň Putina (pohanka) - Ruslan Ostaško

Ex-důstojník GRU (Hlavní správa rozvědky Generálního štábu Ozbrojených sil RF) Sergej Skripal byl otráven nervově-paralytickou látkou "Novičok", kterou přivezla z Ruska v balíčku pohanky jeho dcera. S takovým oznámením přišel britský TheSun, odkazujíc se na zdroj z okruhu sledování incidentu v Salisbury. EuroNews upřesňuje: podle údajů policie, které přináší tabloid, smrtelně nebezpečnou kaši přivezla známá dcery bývalého plukovníka. Julia Skripalová prý sama chtěla ve vlasti koupit pohanku, bobkový list a přísady, ale nestihla skočit před odletem do prodejny. Proto poprosila nejmenovanou ženu přivézt alespoň kroupy (pohanky) pro snídani. V jednom z těch pytlíků se nacházely části nervově-paralytické látky "Novičok" - říká zdroj.

A teď pozor - dotaz: Jak se to shoduje s tím, že prý největší množství látky bylo nalezeno na prahu domu Skripalových? Když složíte do jedné všechny verze britské strany, tak vychází, že poškození otravou otevřeli sáček s pohankou přímo na prahu domu, a tam, jak vidět, ji hned začali jíst, čímž se rychle otrávili. Ale vždyť to je nesmysl, úplný, ale Britové dělají dojem, že tak je to potřeba.

ve videu jsou na tomto místě zobrazeny otázky ruského MZ
Otázek k britské vládě je velmi mnoho, přičemž množství roste každým dnem. Ruské MZ oficiálně publikovalo seznam 41 otázky k případu Skripalja a požaduje odpovědi od Londýna. Seznam není zdaleka vyčerpávající, přesto jeho přečtení stačí, aby každý více či méně objektivní pozorovatel získal jasné a pevné přesvědčení, že oficiální Londýn lže a tupě zamlčuje pravdu.

MZ ještě publikovalo 2 doplňující seznamy otázek, jeden pro Organizaci pro zákaz chemických zbraní, která se účastní vyšetřování otravy a jeden jako překvapení pro Francii, kterou Britové také přivedli k vyšetřování, jen o tom nikomu neřekli. A ruské MZ se o tom nějak dozvědělo a chce vysvětlení, upozorňujíc, že už zná odpovědi na některé otázky, a ty odpovědi se britské straně silně nebudou líbit. Tady už je vidět, že se za věc vzali nejen ruští diplomaté, ale i lidé v uniformách, kteří zjistili mnoho zajímavého. A není dobré si myslet, že naše otázky lze jen tak ignorovat, nelze. Britský DailyMail již publikoval novinku o otázkách ruského MZ, když napsal, že "Moskva zadala Londýnu 41 "cynickou" otázku a obvinila v neodpovědnosti". Nic. Ať si nazývají otázky "cynickými", to není důležité.  Důležité je, že přivádějí k prozření britskou společnost a mohou být použity také politickými protivníky Theresy May. Dříve nebo později se to určitě stane a pak už jí nějaké pohádky o otrávené pohance nepomohou. A těm, co nevědí, zde je informace o tom, že Julia Skripalová, zraněná se svým otcem, plukovníkem GRU Sergejem Skripalem, se probrala, hovoří a přijímá jídlo. Připomínám, že je jakoby otrávili chemickou zbraní "Novičok", které by 2 gramy stačily na zabití 500 lidí, ale tady větší dóza nestačila na zabití dvou. Dokonce se proslýchá, že Julia Skripalová již vypověděla o případu, cituji z otevřených zdrojů v internetu (Grupp Kompromat):
Skupina Kompromat jako první publikovala exkluzivní výpověď J. Skripalové

"Ten den jsme s otcem seděli na lavičce v parku, užívali si vzduch britské svobody, najednou naši pozornost přitáhl muž, který se pomalu přibližoval k nám z druhého konce aleje. Něco na něm bylo divného - snad nápis "FSB (Federální služba bezpečnosti)" na prsou, snad plynová maska, možná čapka - ušanka. V rukách nesl nádobku, podobnou na dezodorant, s nápisem "Plyn Novičok - Prostředek k likvidaci vlastizrádců". Když přišel k nám, vykřikl "Putin tě pozdravuje, kryso!" a stříkl z nádobky přímo do tváře mého otce. Já i můj otec jsme se začali dusit a muž v plynové masce začal zpívat hymnu RF. Ale dokončit ji stejně nestačil. Z blízko stojícího auta se ozvala píšťalka a zvolání "Dimo, rychleji, mám dnes ještě schůzku s Trumpem!". Muž v plynové masce odpověděl: "Už běžím, Vladimire Vladimiroviči!" a 
směřoval k autu".
autor videa Ruslan Ostaško, první politolog a bloger, kterého znám, který se utkal
 s polským žurnalistou Tomašem Macejčukem v ringu v čestném  boxérském zápasu
Rozšiřující učivo:
Diskusní pořad, kde Polák Tomaš Macejčuk vyprovokoval Ruslana tím, že mluvil o jeho předcích jako o "rudých fašistech". Zato dostal po mordě od Ruslana v přímém přenosu:

Následně Macejčuk vyzval Ruslana na box:

...a Ruslan přijal, boj proběhl, Ruslan na body zvítězil
Jen to, prosím, nevykecejte našim bulvárním "novinářům", ti by to určitě dokázali hodně překroutit...

33 komentářů :

 1. Kurna, ten Putin to je teda macher. Ten vedel este aj to, ktoru pohanku, zabalenu v sacku, si vyberie spominana zena.
  A ze ju otvarali na prahu domu. Podla TheSun je to mozne.
  Oni si totiz myslia, ze pohanka sa je neuvarena, kupena v sacku.
  Boze, ak je toto pravda....
  A toto dalsie, ze sedeli na lavicke, uzivali si slobody, to nestoji za pozornost, pretoze je to totalna blbost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je všechno omyl. Žádný jed, ale pohanka otvírala dveře, sahala přitom na kliku, a šlápla na práh. Pachatelka tedy není zrní, ale nevěřící pohanka.

   Smazat
  2. Mozno by stalo za to, aby sa obcania GB zacali zaujimat, ake zakony, ake podmienky boli prijate voci GB ohladom Brexitu, odchodu z EU.
   Neustale sa EU a GB zaoberaju Ruskom,Putinom,otravenim akehosi agenta, ale v pozadi podpisuju zakony, riesia Brexit.
   A o ten sa teraz nikto nezaujima.
   Az skonci kauza Skripal, budu obcania EU a GB prekvany, ake bludy sa dohodli v Brusely.
   Ale o to teraz ide.Odvratit pozornost ludi a medii na niekoho ineho.

   Smazat
  3. Pro anonyma ze 13.45...i vy jeden,máte stopro. pravdu.Děkuji,za komentář,srdečně mě pobavil.

   Smazat
 2. mimo trocha
  Antonino Vadala a mafiánska skupina, v ktorej pôsobil, nemohla mať na svedomí vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vyplýva to z vyjadrenia hlavného prokurátora Bruna Cherchiho. Hoci slovenské médiá, námestia a opoziční poslanci stále hovoria o talianskej stope, táto je odteraz nenávratne slepou uličkou.

  Talianske médiá www.fanpage.it a www.veneziatoday.it uverejnili už 13. marca, teda v deň, keď bol na Slovensku zatknutý Antonino Vadala, články s informáciami o vyšetrovaní mafiánskej skupiny, ktorej bol Vadala členom. Talianskej polícii sa totiž podaril husársky kúsok – infiltrovali do skupiny vlastného agenta a tak bol vlastne Vadala pod stálym dohľadom policajných zložiek z viacerých štátov. Nepriamo tak potvrdili, že Vadala ani nikto z jeho skupiny nemohol byť za organizovaním vraždy Jána Kuciaka.

  Prípadom dovozu kokaínu z Južnej Ameriky a jeho ďalšou distribúciou sa už niekoľko rokov zaoberala Guardia di Finanza di Venezia. Pracovalo sa v totálnom utajení, aby sa neohrozila bezpečnosť nasadeného agenta. Podarilo sa im odhaliť, že Ndrangheta založila firmu na dovoz ovocia z Južnej Ameriky a spolu s ovocím dovážali aj kokaín. Ako uviedol poverený hlavný prokurátor Bruno Cherchi, vyšetrovanie sa týkalo viacerých krajín, ako aj Slovenska, kde mal Vadala pobyt. Potvrdil, že existovala „koordinácia zo strany EuroJust-u a slovenských príslušných zložiek“. Na informácie bolo uvalené embargo, aby sa neodhalila činnosť agenta. A ako dodal, „dosiahli sme veľmi významný výsledok aj vďaka spolupráci, ktorú nám poskytli slovenské príslušné inštitúcie a Eurojust“.

  Vadala a jeho spolupáchatelia boli pod kontrolou zvonka i zvnútra, takže finančná polícia mala dobrý prehľad o komunikácii medzi členmi skupiny. Keby pre nich predstavoval Kuciak čo i len malý problém, nepochybne by o ňom museli spolu komunikovať a polícia by tú informáciu musela zachytiť, lenže žiadna taká komunikácia neprebehla. Vadalovci budú súdení za drogové a súvisiace delikty, ale paradoxne, táto situácia ich zachráni od ešte ťažšieho obvinenia, a síce z vraždy mladého slovenského páru.  Na Slovensku sa ešte stále debatuje o talianskej stope, ale treba konečne povedať: táto ulička je slepá, Vadalovci to neboli. Hoci od samého počiatku bolo zjavné, že vražda nemá rukopis talianskej mafie, niektoré slovenské médiá však vytrvale ignorujú ostatné možnosti a stále oprašujú „taliansku“ verziu. Ktovie či to nebude tým, že fandia opozícii, ktorá sa cez majdan chce tak veľmi dostať k moci a definitívny koniec talianskej stopy môže byť aj koncom tej peknej rozprávky o zodpovednosti Ficovej vlády za smrť dvoch mladých ľudí, pre ktorú chodia každý piatok na námestia

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je asi po prvé v dějinách lidstva, kdy je mafián šťastný, že měl infiltrovanou skupinu.

   Smazat
 3. Až se všechny kolonie spojí
  Britové ať se bojí*

  https://youtu.be/AerugcEcxwc

  OdpovědětSmazat
 4. Чехословацкая сборная по хоккею обыграла сборную СССР 9:3

  27 февраля 2018 года в Ледовом дворце «ВТБ-Арена» состоялся матч-открытие международного хоккейного турнира «Кубок Победы». Встреча организована в преддверии празднования 75-летия Победы. Инициаторами выступила группа офицеров силовых структур – любителей хоккея с шайбой. В числе организаторов Федерация хоккея Москвы, первичный профсоюз Следственного комитета России, Лига силовых структур России и др. Председатель Оргкомитета турнира Владимир Оськин отметил, что матч проведён во исполнение «Указа Президента РФ о патриотическом воспитании граждан России». Во встрече приняли участие легендарные хоккеисты СССР, России, Чехии и Словакии. Со стороны России – Александр Якушев и Владимир Мышкин. Состав команды Чехословакии: 1 Марсель Кучера, вратарь; 22 Мартин Клемпа, вратарь; 2 Франтишек Птачек, защитник; 4 Роберт Пукалович, защитник; 7 Бедрих Шербан, защитник; 8 Йиржи Калла, защитник; 8 Любомир Покович, нападающий; 9 Роман Стэнтен, нападающий; 10 Мирек Дворжак, защитник; 14 Антон Лезо, нападающий; 15 Юзеф Стумпель, нападающий; 21 Бранислав Янош, нападающий; 23 Томаш Кухарчик, нападающий; 25 Иван Дроппа, защитник; 33 Мартин Машкаринец, нападающий; 75 Вацлав Крал, нападающий; 91 Отакар Янецкий, нападающий; Милан Новый, тренер; Дариус Руснак, тренер; Штефан Довина, генеральный менеджер. Итоговый счёт встречи 9:3 в пользу чехословацкой сборной. Победители матча оставили свои автографы на хоккейном свитере с фамилией «Путин» и номером «1», специально выпущенном чехословацкой стороной для этого матча. Этот подарок будет передан Президенту России Владимиру Путину. С чехословацкой стороны во встрече также приняли участие генеральный менеджер чехословацкой сборной Штефан Довина, директор АО «Евроатом» (Словакия) Андрей Кочура, директор по спецпроектам АО «Евроатом» Владимир Волков, председатель Межрегионального координационного совета Международного Конгресса промышленников и предпринимателей Андрей Тюняев и другие .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 3.4.2018 - 13:32 nám poněkud motá hlavu ☺, protože dnes již pouze jen někteří starší rozumí a umí rusky. Navíc odkaz je nepřesný. Stačí zadat
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=243&v=c4u7198-4N8 a uvidíte to, o čem rusky píše, tj. utkání hokejových (dne 27.2.2018) vysloužilců SSSR a ČSSR. Ovšem jak toto souvisí s problémy osočování Ruska - to ví jen autor a Bůh ☺

   Smazat
  2. No asi tak ako novičok s ruskom a vadala s vraždou kuciaka. :-)

   Smazat
 5. On se Artur Conan Doyle ani trochu nemýlil ve svých detektivních románech. Opravdu v britské policii nejsou ti top lidé. Policejní služba je trvalý problém. Vyžaduje ke své činnosti ty nejlepší lidi a při tom na ní není nic, co by ty nejlepší lidi lákalo.
  To je ovšem problém i naší policie, nejen britské.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč si Britové myslí, že Evropani jsou tak blbí že jim uvěří kdejakou fejkovinu. Britové jsou již trapný s obviňováním Ruska a uráží lidskou inteligenci. Co na to Chovancova úderka hlídající čistotu zpráv a odhalování dezinformaci? Ať dodají Britové jasný důkaz, nebo ať mlčí a Rusku se omluví. Bez důkazů je to jenom podlá pomluva, rozeštvávání meznárodních vztahů a zatahování dalších zemí do tehle tragikomedie.

  OdpovědětSmazat
 7. Nejvíc se mi líbilo, jak Johnson v nějaké promluvě v parlamentu vtipkoval, že Rusové předložili postupně deset verzí toho, co se stalo. Všichni se smáli. Ale asi jim nedošlo, že Rusové ty verze upravují podle toho, co dávají Britové na veřejnost. Takové inteligenty mají Britové v parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 8. Ruslan , Ruslan , Ruslan

  OdpovědětSmazat
 9. Je to dobrý, je to dobrý, je to dobrý! Jako idioty britský policejní aparát líčí i historky Poirota. Jenže zatím je úplně jedno, zda otrávili tu dvojici Britové, Francouzi, Američané či možná na oplátku Indové, účel této hry byl celkem splněn - Západem kýžené napětí ve Světě poskočilo směrem k válce. To byla taková Gleiwitz a "útok" Němců převlečených za Poláky na německý vysílač za Hitlera Prostě Británie byla pověřena vytvořit aspoň 1. stupeň "causa belli" a to se ji zatím daří, nemyslete si, těch blbců, co báchorkám věří, je na Západě více, než si možná myslíme.
  Však od pobných inteligentů, jak jsou líčeni detektivové Scotland Yardu - českých senátorských trafikantů, to schytal i prezident Zeman - voliči, zapište si jména těch senátorů, abyste věděli, koho nevolit, nevolit, nevolit! Dostali strach, co se bude dít, když by se provalila pravda a tak lhát, zatloukat a zase lhát, jen když to na Česko nepraskne. Ale obavy jsou zbytečné, nepraskne - vždyť to všichni vědí, jaké skvělé chemiky máme - že jsou nade vše, co mají jiné státy NATO! Aspoň v tom smyslu nás všichni čeští současní popírači pravdy přesvědčovali nejméně 20 roků!
  Pozoruhodné je konstatování těch trafikantů, že zjevení pravdy bude vlastně nepřátelským gestem vůči "spojenci", který nás jen zrazoval, zrazoval a zrazoval a hlavně námi jako národem notoricky pohrdal!!! Oni, nadlidé a superkolonizátoři nad "podružnými" národy a jejich bohové nad těmi koloniálními. Oni, představitelé vrcholného uzurpátorského a vražedného imperialismu, kteří mají na svědomí desítky milionů povražděných, hladem a infekcemi pomřelých, k smrti utýraných - genocida - to jediné, co dokonale Malomocná Británie kdy dovedla!

  OdpovědětSmazat
 10. Již můj děd říkal, že ve VB je velká nouze o rozum, proto se britským vyšetřovatelům nedivím, když tvrdí, že tento plyn se dá vyrábět jenom v RF a nikde jinde na světě. Tak ve VB, tedy určitě ne, tam na to žádné "kapacity" prostě nemají. Max. tak James Bond a spol. Krael z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové historie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margaret Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu!

   Smazat
  2. 19:55 - váš poúrazový stav je velmi vážný. Doporučuji dlouhé procházky v přírodě.

   Smazat
  3. 22:11 ty si dej sám bacha na úraz lopatou! Pak bych ti asi osobně zvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, zdegenerovanej čechomužíku!

   Smazat
 11. Jako sranda nic moc. Kompromat nevydal podobný blábol, nic o zmrtvýchvstání Julie S., zato k "Novičku" vydal spoustu jiných zajímavých informací. Což posilňuje můj názor, že s dost velkou pravděpodobností mohl pocházet z Ruska, pokud to je vůbec tato látka.

  Pojem z Ruska, znamená z kriminálního prostředí. 90.léta tam byla mnohem horší než u nás a jeden případ otravy s podezřením na tento typ BCHL (organofosfát) se tam stal v srpnu r.1995.

  Jenže otrávený bankéř zemřel těsně po převozu do nemocnice a schytali to i další lidi, co byli v blízkosti.

  Zajímalo by mě, proč Britové nedali Rusům část vzorku? Hodně se to podobá na MH17, tam je taky úplně odstavili. Ono se to dá údajně skutečně rozlišit díky různým promotorům kazalyzátoru. Leonid Rink, který se vyjadřoval ke Skripalům, by mohl vědět mnohem víc. Mimochodem, věděl i hodně o tom případě z r.1995. Ehm, opravdu hodně...

  Apropos, KG kooperuje s NG, bral bych i tento článek s rezervou, protože NG už v případě přišla s jakýmsi Ťjunovem, jako tutovým korunním svědkem. Ňák se toho náš mejnstrím nechytil. Asi mělo mělo skutečně hodně vypovídající hodnotu, asi jako Bellingcat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kompromat vydal "podobný blábol", možná ne ten váš Kompromat. Úroveň "sradny" doporučuji ponechat na úsudku čtenářů, vždy se najdou lidé, kteří se z různých důvodů vtipům nesmějí, zatímco jiní se dobře baví. Nedovolil bych si já, ani Ruslan Ostaško, vycucat zdroj z prstu, zde ho máte: https://compromat.group/svodka/pol/1428-ekslyuziv-opublikovan-nizhe.html

   Smazat
  2. Máte pravdu, to je skutečně jiný kompromat, i když mají podobné články i témata. Možná stejná hrupa, o Skripalovi tam byl rozsáhlý článek 30.3.2018.

   Ale mě stejně nepřesvědčíte. Já jsem viděl na internetu snímek z místa činu, a tam byl jasně viditelný samovar, balalajka a Putinův pas. Museli tedy spolu s Putinem pít čaj na té lavičce a Novičok byl evidentně v tom čaji. Putin logicky pít nemohl, protože jsem ho viděl před týdnem v TV.

   Ve WP jsou zas přesvědčeni, že důvodem Putinova útoku chemickými zbraněmi na Evropu je z důvodu, aby je přiměl ke spolupráci. Obvykle se něčemu podobnému směju, ale první apríl byl o den dřív, takže jsem se nesmál.

   Smazat
 12. Teresa May je highly likely idiot.

  OdpovědětSmazat
 13. Novinčok nezabíjí do 5min. ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše je jinak,dcera přivezla tatínkovi lahvinku osvědčeného,pajtovaného českého alkoholu.

   Smazat
 14. No, a je to tady. Byl to Putin, o je jasný!!

  OdpovědětSmazat
 15. Byl to náš pančovaný líh který prý přivezla dcera otci k narozeninám a který se nedopatřením dostal do Ruska, odkud ho tajně propašovali do Anglie.Myslím že byl pro Mayovou a Johnsona.Jakto že jim ho někdo nedonesl?

  OdpovědětSmazat
 16. Tak Julia Skripal možná přece jen promluvila a bylo to podobně, jak je uvedeno v tom žertovném článku.

  Na otázku novinářů, proč dosud nemohli svou občanku navštívit zástupci konzulátu, bylo odpovězeno, že slečna Skripal si to zásadně nepřeje. Tohle je oficiální vyhlášení britské vlády.

  Před chvílí vyhlásil zástupce Scotland Yard, že byly získány zásadní informace, které potvrzují verzi britské vlády. Můžeme se jen domnívat, o co vlastně jde, protože taková OPCW sice nepotvrdila zemi původu látky A234, ale ani nevyvrátila s tím, že bude muset spolupracovat s L.Rinkem, který měl prsty v podobném případu v Rusku r.1995. Může se jednat o něco podobného, což by ovšem zčásti vylučovalo roli Kremlu.

  Jenže roli Kremlu je nutno dokázat, aby se mohlo Rusko vyhodit z OSN jako teroristický stát. Nepovedlo se to s MH 17, povede se to teď.

  OdpovědětSmazat
 17. Co k tomu říct? Hloupí a omezení Britové (holt množit se mezi sebou na ostrově není nejchytřejší nápad) chtěli dokázat že eskapády Jamese Bonda jsou realita,ale neuvědomili si,že jejich fušeři OPRAVDU nedosahují kvalit agenta 007.Takže nezbývá než mlžit,vytvářet hysterii a hlavně.....za všechno můžou Rusové.

  OdpovědětSmazat
 18. Uniklo že zasedání OPCW Haag, dnes. Organofosfát skupiny z programu Novičok/Foliant podle použitých katalyzátorů vykazuje na Rusko jako zemi původu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jed, který otrávil Skripala, pochází ze státní laboratoře, tvrdí německý chemik

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/468158-jed-ktery-otravil-skripala-pochazi-ze-statni-laboratore-tvrdi-nemecky-chemik.html

   Kolo "štěstí" se točí dál...
   Hej, pamětníci, pamatujete si někdo, že by takový maglajs byl za socialismu ????

   Smazat
  2. Byl. Např. CSSR bylo obviněno, že dodalo Semtex Lybii, aby mohli shodit PanAm na Lockerbie. Čím víc se blížil převrat v 1989, tím víc toho bylo.

   Teď vyšla zpráva, že Rusko nebude připuštěno k vyšetřování v rámci OPCW. Rusko prohlásilo, že v tom případě odmítne všechny jejich závěry. To je už šílenství.

   Smazat
 19. Kauza Skripala se nápadně podobné kauze otráveného špiona Litviněnka před lety plutoniem.
  Nakonec to po dohadech utichlo, žádné důkazy,že ho otrávili Rusové se nakonec nenašly, ale byl kolem toho podobný poprask.Připadá mě to jako podobná provokace.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.