Reklama

středa 11. dubna 2018

Donald Trump is toast.*) Budeme my také doslova ‚toasted‘ v atomové válce?


Michal Brand
11. 4. 2018

Když Donald Trump vyhodil generála Flynna z pozice svého poradce, bral jsem to jako chybu na cestě změny, chybu na cestě k vysušení „washingtonské bažiny“, jak to dříve sám Trump formuloval.
Nechával jsem si k úvaze ještě alternativu, že se z jeho strany jedná o taktický ústupek, po kterém bude následovat tvrdý tah na branku – ke změnám, jejichž nutnost si kdysi dávno Donald sám uvědomoval
*) Slovník: „toast“ – ve slangu „zničen, mrtvý, ukončen, hotov“. Toasted – upečený.

Ke změnám, které Donald sám slíbil a které požadovali američtí voliči tak silně, že ani mediální nenávistná kampaň, ani falšování volebních výsledků táborem Hillary (prokázaní nelegální imigranti masově hlasující ve volbách, výzva bývalého amerického prezidenta Obamy, aby ilegální migranti hlasovali v amerických volbách, čímž se Obama dopustil vlastizrady, high treason, protože tím vyzýval k hrubému porušování Ústavy USA, té Ústavy, kterou byl jako prezident dodržovat, bránit a chránit a ne vyzývat k jejímu masovému porušování atd.).

Pak ale následoval nikoli tah na branku k vysušení washingtonské bažiny a k prosazení potřebných změn, ale Trumpovo rozhodnutí odpálit na Sýrii 70 raket Tomahawk jako „odveta“ proti legitimní a demokraticky zvolené syrské vládě. 

„Odveta“ za útok chemickými zbraněmi, který byl ve skutečnosti buď zcela zinscenován (záchranáři pobíhající na místě údajného útoku sarinem v sandálech naboso, v kraťasech, bez rukavic – tomu může věřit jedině autor scénáře „Skripal otrávený pohankou Novičok“). Nebo byl tento útok chemickými zbraněmi přímo spáchán americkými spojenci z AlKajdy a/nebo americkými spojenci z Islámského státu (zřejmě chlórem, který spojenci NATO z AlKajdy rádi používají). 

Takový scénář měly ostatně všechny „chemické útoky v Sýrii“: Syrská armáda úspěšně zatlačuje islámské teroristy podporované zeměmi „demokratického“ „Západu“, osvobozuje města a vesnice – a pak dojde k chemickému útoku, ALKajda a Islámský stát hned volají po pomoci letectva NATO a Západ je přímo nadržený začít bombardováním pomáhat svým teroristickým spojencům.

Tehdy jsem přestal věřit, že Donald Trump je pozitivní změna. Pochopil jsem, že ho „deep state“, nomenklaturní aparátčíci dostali. V e-mailové diskusi s jedním známým jsem tehdy napsal:
„Je hotovo. Trump is toast. Konec. Dostali ho. Nepochopil to, co sám řekl – že nepřítel, proti kterému bojuje, se nebude štítit ničeho. A že tedy on sám musí být proti tomuto nepříteli, proti washingtonské bažině, být připraven také bojovat i těmi nejtvrdšími prostředky. Pokouší se o kompromis se zlou mocí, se kterou žádný kompromis není možný. Už je hotov. Teď ho nechají dělat další a další ústupky, aniž by za ně cokoli získal. Pak ho nechají udělat nějaké ultra svinstvo, třeba rozpoutat jadernou válku v Koreji, případně v Evropě. Pak ho vyhodí, impeachnou, protože ho stejně nikdy nepřijmou mezi sebe, ať udělá cokoli.  Následně mu ještě pochčijí hlavu a prohlásí ‚vidíte, co je to za hajzla? to máte z toho, že jste volili někoho jiného, než jsme vám doporučili!‘ Donald Trump skončil, jen to ještě neví.“

Video, kde Donald Trump zcela přesně identifikuje deep state a o jakého nepřítele svobody a demokracie se jedná je ZDE.

Ale už ho dostali. Po vyhrožování Severní Koreji, po vyhrožování Íránu, vypovězení ruských diplomatů pod trapně průhlednou vylhanou záminkou Skripal a po všech dalších předchozích krocích, které nebyly žádnou změnou ale tupým pokračováním zločinné a vpravdě smrtelně nebezpečné politiky Trumpových předchůdců, po všem, co mělo být varováním, nyní vyhrožuje zahájením konfliktu s Ruskem. Záminkou je tentokrát další „útok chemickými zbraněmi v Sýrii“. Syrská armáda se dohodla s teroristy v Dumá, že „demokratická opozice islámských teroristů a vrahů“ opustí město, a postupně začala osvobozovat město. Bílé přilby, propagandistická odnož AlKajdy, hned následně přináší obvinění, že syrská armáda zaútočila chemickými zbraněmi na město, které právě téměř celé osvobodila. Nebudu to ani rozebírat. Hloupost, naprostá stupidita tohoto obvinění je tak očividná, že tomuto poslednímu šlágru pro-válečné propagandy NATO už nemůže věřit nikdo, kdo má IQ vyšší než dnešní datum. (Je jedenáctého, to není mnoho.)

Islámští teroristé tentokrát pro jistotu ani nezveřejnili, o jakou údajnou chemickou bojovou otravnou látku se mělo jednat. Ale videa opět ukazují, nebohé islámské teroristy jak bez rukavic, bez masek, bez ochranných obleků odnáší „oběti útoku chemickými zbraněmi“ z místa zásahu. Fakt – tomuhle nemůže věřit už nikdo, kdo má IQ vyšší než 1 bod. I jedenáct je zbytečně vysoká laťka.

Podle sdělení Červeného půlměsíce, žádné oběti žádné chemické otravy nebyly v Dumá nalezeny. Syrské ministerstvo zahraničí pozvalo mezinárodní experty k prověření situace na místě. Rusko poslalo na místo svoje protichemické specialisty – a ti nenašli žádné stopy po žádné bojové otravné látce kdekoli v údajném místě údajného útoku. (A to nemohli lhát, protože taková lež by se snadno provalila.) USA navrhly v Radě bezpečnosti OSN rezoluci, která by odsoudila Sýrii (a minimálně nepřímo Rusko) za údajný útok údajnou chemickou zbraní. Každý, i Rusko, už ví, že je to jen záminka, alibi pro ihned následující bombardování a útok na další suverénní zemi ze strany „koalice ke všemu ochotných“ zemí NATO. Proto Rusko vetovalo tuto rezoluci / poukaz na válku USA proti další zemi.

Rusko navrhlo rezoluci, podle které by mezinárodní specialisté odjeli na místo údajného útoku údajnou chemickou zbraní a na místě zjistili fakta. USA ale nemá čas. Rezoluce byla USA a jejími vazaly zamítnuta. Na vyšetřování není čas. Bombardéry už tankují, nakládají bomby a rakety. Další humanitární genocida je na spadnutí. Trump, nebo spíše deep state, který už Trumpa plně kontroluje, chce útok do 3 dnů, vyšetřovat něco, na to nemá čas. Ani on, ani jeho válečný kabinet s poradcem pro národní „bezpečnost“ Johnem Boltonem, ultra fanatickým neo-conem a zastáncem jediné politiky – politiky „bombardovat, bombardovat, bombardovat“.

Francie zvažuje. Austrálie je připravena vyvraždit další desetitisíce a statisíce nevinných lidí v další zemi. Irák, Libye nestačily. 

Rusko ale už nemá kam ustupovat. A tentokrát jasně varovalo – útok na Sýrii dostane odpověď, Rusko je připraveno sestřelovat nejen rakety ale i k odvetnému útoku na místo odpalu raket. To znamená – ať už to budou americké lodě ve Středozemním moři, v Perském zálivu, letadla aliance „ke všemu ochotných“.

Pokud to mocenské elity USA a zemí NATO odstartují, Rusko si už nenechá nic líbit. Už nemůže. Už nemá kam ustoupit. Po odvetě přijde odveta, pak další „odveta“ NATO, další a další ... a pak jaderné zbraně. 

Jak už pře časem uvedli američtí stratégové – místem příští velké války bude Evropa, jednotná, spolupracující Evropa je pro USA tím největším rizikem, tou největší hrozbou. Lecos z geopolitiky USA už začíná být pochopitelnější, ne?

Ostatně, jako vždy – USA konflikt rozpoutají, podporují nejlépe obě strany a pak, když už je hotovo a vítěz je znám, se USA honem přidají, aby získaly svůj díl. Tentokrát zřejmě USA počítají s jadernou válkou v Evropě, která se jich nedotkne. Jak věří. Koneckonců, USA jsou bezpochyby připravené zatáhnout „raketový deštník“ po svém prvním útoku jadernými zbraněmi na Rusko. V čem ten deštník spočívá? V sérii nadzemních jaderných výbuchů (v Evropě na ose Finsko-Polsko-Česká republika-Maďarsko-Srbsko-Řecko), které zionizují vzduch. A přes takto zionizovaný vzduch neproletí žádná raketa. Nic, co má v sobě elektroniku. Jako když strčíte mobil do mikrovlnky na deset minut (nezkoušejte to). Takže mocenské elity USA zřejmě věří, že na ně rakety odvetného úderu ze strany v jaderné válce nedoletí. Vám to ale může být jedno, jestli to bude nebo nebude fungovat. Protože Vás spolehlivě zabijí jaderné výbuchy z „raketového deštníku“. „Obranného“, jak jinak, že?

Třetí světová válka, jaderná válka je na spadnutí.

Poslední válka v existenci lidstva je hned za rohem.

Jaderný holokaust pod vylhanými záminkami.

Už jsem to jednou napsal, ale je to nyní ještě aktuálnější:
Vy se neděsíte, že každý okamžik, může být poslední, kdy ještě vidíte svoje děti nebo vnoučata naživu a zdravé? 

Vy se neděsíte, že pod vylhanou záminkou chystají některé „naše“ západní mocenské kruhy zločin, pro který – i přes prožité hrůzy druhé světové války a holokaustu - lidský jazyk nemá ani jméno?

Napište svému poslanci, napište svému senátorovi, napište vládě, napište ministrům, napište svým europoslancům, napište ministryni obrany, napište ministrovi zahraničí, napište panu Babišovi, předsedovi vlády v demisi, napište svému prezidentovi

Kontaktujte politické strany – ANO, ODS, KDU-ČSL, SPD, Piráty, ČSSD, KSČM i neparlamentní strany.

Nenechme se zatáhnout jako ovce do války, kde my a naše děti budeme „vedlejší ztráta“, nenechme pasivně dojít situaci do jaderné války z vyfabrikovaných a podvodných záminek prolhaných mocenských elit.

Nebo se každý den ráno rozlučte se svými dětmi, jako kdybyste je viděli naposled.
Protože některý, nepříliš vzdálený den to naposledy opravdu bude.
Donald Trump nám na rozloučení zřejmě dává poslední dva dny.

63 komentářů :

 1. Ne, neděsíme se. Děsit lidi hovadinama které nemají s realitou nic společného je ostatně váš cíl, cíl těchto a podobných propagandistických sračkostránek. Ale nemáte šanci. Lidi kteří nemají v hlavě úplně nasráno se takovým blábolům jako
  "Tentokrát zřejmě USA počítají s jadernou válkou v Evropě, která se jich nedotkne. Jak věří. Koneckonců, USA jsou bezpochyby připravené zatáhnout „raketový deštník“ po svém prvním útoku jadernými zbraněmi na Rusko. V čem ten deštník spočívá? V sérii nadzemních jaderných výbuchů (v Evropě na ose Finsko-Polsko-Česká republika-Maďarsko-Srbsko-Řecko), které zionizují vzduch. A přes takto zionizovaný vzduch neproletí žádná raketa."
  jenom smějí, až se za břicho popadají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný protiraketový deštník neexistuje. Prověřili ho Severokorejci, když pálili jednu raketu za druhou přes Americké základny v Jižní Koreji a Japonsko a Americký protiraketový deštník nikde. Je to iluze a je to blafování, které někdy v pokru funguje a někdy ne. Severní Korea dokázala, že Američani s protiraketovým deštníkem blafovaly a žádný nemají.

   Smazat
  2. V Hospodářských novinách dali šanci na zpravodajství i chovancům ústavů pro mentálně postižené. Jeden z nich nazval svůj článek - Amerika chystá facku Bašáru Asadovi. Já bych jim používání mentálně postižených rázně zakázal. Takový Teodor Marjanovič si klidně žužlal palec v kleci a najednou ten jeho blábol spatří světlo světa a čtenář je zděšen, jestli už také nepodlehl blábolům ČT a nezbláznil se.

   Smazat
  3. 22:20

   Zaspal jste dobu, ani v době Regana žádný dešník nebyl. Ale zabralo to na blce jako byl Gorbačev. Sněte dál své hloupé vlhké
   sny.
   Václav

   Smazat
  4. Kde jste vzal ten svůj blábol? Vždyť nic takového jako je jaderný deštník neexistuje !!!!! Vy patříte asi na léčení. Nechci strašit, ale na vašem místě bych ty obavy měl. Děste se!!!!

   Smazat
  5. Až to začnne, deštník - nedeštník, tak to nejlepší co budeš moci udělat, bude smát se a za břicho se popadat. Užij si těch pár okamžiků, blbe.

   Smazat
 2. Zoufalci, dělají zoufalé činy. Američani jsou zoufale zadlužený národ, kterému se nedaří donutit svět, aby platil jejich zoufale dluhy. Pak si zvolí zoufalce Trumpa, který podle nich by mohl být lepší, než zoufalkyně Hillary Clinton a výsledek je ještě větší zoufalé ohrožení celé planety. Je to k uzoufání. Buďte na sebe hodní, protože nám už moc času nezbývá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čo zúfalci z EU.Desim sa toho,že svet obývajú iba zúfalci a ja patrím medzi nich.Asi sa z toho zbláznim.

   Smazat
  2. No tak , hodnej Pejsek , hooodnej Trumpik , tady mas za to cukricek a uz prestant stekat...Noo , hodnej...uklidni se.
   Mozna ,ze ti ta tvoje panicka Skripla koule mezi dverma...
   Tak kdepak je ten slibovanej a vyhrozovanej utok , kterej ma smest celou Syrii , ktera uz je beztak prazdna , protoze ji Syrskej president vyvrazdil plynem , za ucelem vyhrat valku.
   Plazi se pomalu jedna nebo dve valecny lod na mistourceni svetove valky ,aby se tam za tejden dopravily ? Herky a jerky , hele tyhle triky my uz dneska nezereme...
   Coz takhle vyhrat nejdriv v Afganistanu a v jemenu , kde vitezite uz 18 let....
   Uz mate nekoho kdo vam pujci , doufam ,ze nechcete jako Dolf valku se slevou , nebo dokonce zadarmo...
   Klid uz , nebo te rusak zase nakopne do kouli...A tentokrat si veme vokovany bagancata na to...Bez se radeji hezky probehnout do parku s blairem , may a pickrofonem a pak ti uceseme chlupy abys dobre vypadal...
   A na ty blbosti uz zapomen , nebo se ti ten zapal v hlave zhorsi a docista onemocnis ..

   Smazat
  3. Vono teda toast , znamena vopejkat si ve strojku chleba na topinky. Co moje chaba pamet rika taky pripitek na zdravi nekoho...
   Ja jsem zase cetl ,ze prohlasil :
   "Get ready Russia, missiles will be coming at Syria. Nice and new and "smart"...
   Kdyz treba boxer chce nekoho prastit v ringu , mam dojem takhle nemluvi a kdyz jo , tak je vypatlanej a nemysli to vazne...
   New, jsou novy rakety , ale kde je vezme , to by musel pres noc zmenit vyzbroj na lodich a letadlech za nejake tajne a nezname rakety!!
   Nice znamena , pekny , hezky dobre vypadajici a vystupujici a zase nejak upatlane nevhodnej vyraz pro zacatek konfliktu...
   Smart pak znamena chytry a elegantni , a zase to je slovni zasoba salonniho frajera a seladona , alektery mimo salony na ulicich se asi moc neuplatni...
   Vejtaha az na pudu ale zadnej rvac , ti mluvi jinak...Bude asi Trump peknej /nice/ chudak , ze si musi takhle dodavat odvahy...Aby potom jiny museli umirat ... Sam to nespusti ,krasavec jesitnej a inteligentnti , nema GUTS /potrebny chaerakterovy vlastnosti a odvahu s tim spojenou a kuraz/ jedine kdyz to nekdo za nej vystartuje...nekdo jinej...

   Smazat
  4. Kdyz je nekdo "street smart" tak z Trumpa strach nema...To je zase jen BUBLINA , ktera za chvilku splaskne...
   Uz davno mel idiot zautocit misto zvatlani a stebetani pro potlesk divaku a divacek coz mu dela dobre jak je videt..
   Chce vyhrat s Macrofonem, May a Blairem , Johnsonem....
   Ani jeden netusi co Putin a ostatni rusove v Kremlu a mistri sebeobrany , kdyz dojde k veci , obnaseji...

   Smazat
 3. A pro takové kurvárny jsme cinkali klíči .

  OdpovědětSmazat
 4. Odpovědi
  1. Běž se rozloučit se svými dětmi a utíkej se rychle schovat do sklepa před jadernou válkou, máš prej na to pouhé 2 dny, idiote. Ale ty těm idiotským blábolům ve skutečnosti sám nevěříš, viď?

   Smazat
 5. V TV zprávách na Barrandově říkaly o „chemickém útoku"takže víme na které straně bohužel jsme.

  Pan Koller jen potvrdil moje slova voliči KSČM:

  Ale nedělejme si iluze. U nás se hraje stejná komedie a je zbytečné ji prožívat. Až na výjimky typu Svobodných nebo SPD nás zavedené partaje, nebo partaje účelově nově sestavené z politiků zavedených partají, nebo z neziskovkářů placených z USA a EU, táhnou, místy s pokryteckými revolučními hesly, do koncentráku zvaného EU. Tam budou pouze dvě skupiny, a to velkomajitelé posluhující sobě a americkým zájmovým korporacím, které kdysi kritizovali Trump a jejich otroci. Dokonce i část vedení KSČM podporuje naše členství v EU a má snahu spolupracovat s hlavními oporami bruselských a berlínských zájmů, jako jsou Piráti a Zelení. Někteří komunisté dokonce nestoudně lezou do zadku Hamáčkovu vedení ČSSD a jaksi pozapomínají, že to byla ČSSD, která svým Bohumínským usnesením o zákazu spolupráce s KSČM a dlouhodobým paktováním s KDU-ČSL a TOP 09 znemožnila vytvoření efektivní levicové politiky zaměřené na ochranu zájmů značné části občanů, především zaměstnanců a důchodců. Současná ČSSD se již posunula tak daleko doprava, že se dostala až někam za ODS, kde především aspoň Václav Klaus mladší má vysoce realistické názory.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:45
   V dnešni době kdy si každý třetí občan přečte první tři řádky je to komplikované vyjádření pravdy. Snažte se být stručnější a poté budete i srozumitelnější.
   václav

   Smazat
  2. Václave Celý článek:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Psychopati-a-organizovani-zlocinci-co-vyvolavaji-valku-Vrhaji-se-na-korist-jako-smecka-primitivu-Posledni-dny-ocima-Martina-Kollera-531625

   Smazat
 6. Malá odbočka:
  Paul Ryan ("třetí muž USA") opouští loď; na podzim už nehodlá kandidovat. Trump svého odpůrce v republikánské straně na rozloučenou označil za "a truly good man".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paul Ryan už nehodlá kandidovat , stejně jako Pelikán z ANO . Svůj úkol splnili , svoje rodiny zabezpečili svými kšefty tak proč se dál otravovat v nějaké špinavé politice . Katarský princ a šmejd Němec o tom vědí své . Jo panečku hadrák 89" to byla věc .Toto všechno jsou jeho následky a bude ještě hůř .

   Smazat
  2. Tak to naši poslanci šaškovali zbytečně. Dělali tady představení pro mrtvého muže. Smutné a ostudné. A že se v těch plamených řečech nezmínil, že už jde z politiky pryč a budou nám jeho pochvalné řeči prd platné.

   Smazat
 7. Zdá se mi, že většina komentátorú si neuvědomuje rozdíl mezi autorem článku a jeho komentátorem.
  Saží se o vlastní článek. A bohužel nebo bohudík se jim to nedaří. Jste jak scenáristi, kteří se být lepší než autor ( zavedeno madein USA) viz jejich drahé přepisy kasiků.

  OdpovědětSmazat
 8. 23:25
  Takový rádoby vykladač pravdy je i Jan Kopecký. Rád bych se mýlil.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 9. 23:36 "Václav" -

  Netuším sice proč byste se rád mýlil, ale mohu Vám doporučit poslechnout si pozorně následujících patnáct minut když už jste rádoby zabrousil na tu "pravdu":
  https://www.youtube.com/watch?v=k9jgEjPyKVs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím co tím chtěl básník Kopecký říct. Přečtete si menifest nebo proti manifest. Já
   Vám a speciálně Vám, říkám nepřepisujte klasiky!

   Smazat
 10. Většina diskutujících si nechce uvědomit, nebo neuvědomuje, že podle výroků Trumpa, Mayové a činnosti různých hebreofašistů, je dnes TA NOC, kdy se TO může s velkou pravděpodobností stát... protože Rusko už nemá kam ustoupit.

  A dnes to není o dreadnoughtech, či o superdrednaughtech, o pár stovkách opravdu těžkých dalekonosných děl na celém světě (max. dostřel řádu desítek kilometrů) o několika zeppelinech velkých jako drednaughty, ale křehkých coby kolosy lehčí než vzduch...

  Za těch sto let se Smrťák pořádně vybarvil a zgiganštěl... díky Němcům, Američanům, Kaiserům, králům, i presidentům nabyl PRAXI na konečné řešení všech lidských otázek... včetně židovské rebe, protože gama záření nezajímá nějaká politika, náboženství a podobné nesmysly. Smrťák si oblíbil švába... protože snáší výborně radiaci, jako snad nikdo jiný a sežere všechno. I zdechlinu paní Mayové a její královny... i když na ně si pár generací počká, nežli jim v krytech dojdou zásoby... Švindlštajn, přežije-li, nakonec také umře hlady. Nebude mít z koho žít, s kým kšeftovat, koho vykořisťovat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, já nejsem expert, ale Židé jsou věřící lidé. Židé, psáno s malým "ž", jako třeba křesťané, mají víru. Soroš všude prohlašuje, že nevěří v boha, nemá víru, tak do toho nepleťte Židy, ani židy, takhle jim neříkejte. Říkejte jim třeba šmejdi a hajzlové.

   Smazat
  2. 0:15 Muslimové jsou přeci také hluboce věřícími lidmi, toužícími "zabodovat" u Alláha, a po Posledním sudu být v Rajských zahradách po pravici Alláhově a ne v Džeheně...

   Přečtěte si TORAH (jste-li křesťan, pak Starý zákon, a je tam genocidy, krutosti, tyranie... že s tím v kapse místo not fungovali i plagiátoři, jako Inkvizice, Hitler, Pinočet, z úcty k vám vynechvávám Ben Guriona a ... Ono to je totiž tak, že je Čert jak Ďábel. Páni žerou, slaví, dobývají... a kmáni jejich národů to krví platí.

   A neobviňujte mě, že někoho JÁ někam pletu. Oni se tam ti mocní sami cpou ve své neukojitelné, chorobné nenažranosti...

   Smazat
  3. Prosím, nejsem věřícím, ale všechno to napadání jíných náboženství (pokud nenarušují naše současné právní zákony je o ničem. Pravdou je, že jakokoliv stát stejně jako rodina je schopný přijmou jen tolik nových občanů, kolik je jich schopno vychovat. A to v případě lidí, kteří se nechtějí přizpůsobit je naprosto nemožmé. Ono je to vlastně nemožné i v případě přijmutí malých dětí do dovu let. Dle JUDr. Kolářové je to možné.Dle mého názoru v určítém věku a při určíté situaci může dojít k hledání původu (těch dětí) a potom je naprosto nemožno předpovědět jak se tito zachovají. Můžeme tak klidně srovnat se soužitím čechů a němců po desítky nebo stovky let. (mylím ty normální občany ne politiky). Vhodná propaganda a na problém je zaděláno. Dle mého názoru není nic lehčího než rozeštvat lidi.
   Václav

   Smazat
  4. 01:01
   v případě dětí do dvou let,
   můžeme to tak klidně srovnat s ..
   myslím ty normální....)

   Smazat
  5. Pane Václav problém je v tom že ty zákony si podle svých potřeb dělají ti zdegenerovaný zvrhlý paraziti. Bez víry není nikdo jde jen o to jak jeho víra je v souladu s potřebami všech lidí a hlavně možnostmi planety země.

   Smazat
  6. 01.07 Ať je mláděti pét dní, dva roky či kolik, nese si svoji genetickou výbavu a vy můžete pouze dočasně, pod hrozbou náboženské policie například, "učesat" vnější projevy některých genů... které se projeví, pro vás zřejmě nečekaně, jakmile povolí tvrdá pevná ruka nekompromisně vynucující dodržování pravidel místního národa.

   Bydlel jsem několik desetiletí v domě, kde si hluboce věřící neplodné katoličky braly za své cikáňata a soused, když neseděl, měl ženu z olašských. Malé to byly krásné, okaté dětičky, učení nic moc, ale docházka do školy byla jako u našich dětí. Ale s pubertou a s dospělostí objevila ta krásná děťátka svůj původ (hormóny aktivovaly vrozrené geny) a většina se vrátila k těm skutečným "svým"..

   Chcete-li pracovité pastorky, berte Vietnamské, Japonské (ne Ainu), pravé (etnicky) Číňany... ale i ti budou, až nastane jejich čas, tíhnout ke svým... To platí maioritně o čistokrevných. Kříženci (míšenci) narážejí na vykořeněnost - že patří kamkoliv a nikam současně...

   Prostě geny jsou geny a tak to stanovila příroda. Viděl jsem psa, který od štěněcího kojence vyrostl v tlupě koček. Choval se jako kočka, i přední tlapky skládal po kočičácku, lehal pod židlemi jako kočky (měl problém se vejít:-), kočky byly jeho rodinou, ale přesto to byl pes a jeho potomky byla štěňata. Kdyby si multikulturáci huby za všechny Sorosovy prachy utlachali. Příroda je přeci mocná čarodějka a pobožní, je to přeci z Vůle Boží.

   Smazat
 11. Lehce obelhatelný debil a tak si říkám, jestli by nebyla lepší ta ludra.

  OdpovědětSmazat
 12. Trump všechno odpískal
  https://www.youtube.com/watch?v=J6NHqb22idA
  Vzbouřenci střílejí jen do vzduchu, protože mají povoleny jen dva plné zásobníky pro přepravu.

  Není ten Trump směšný blbec? Blahopřeji našim demokratům takové božské štěstí jako je náš zámořský spojenec.

  OdpovědětSmazat
 13. Velka valka nebude !
  Regionalni valky budou ! Jsou potrebne !
  Clanek ve kterem se popisuje nenavist k Trumpovi je pravdivy.
  To ale neznamena, ze nema podporu.

  S Pavlikem je konec , napadla ho Jeanine Pirro pred celym narodem - je to dva dny a znicila i jeho GOP.

  Pochvala za vykonanou praci je zde bezna a potrebna pro referencess / letters (doporucujici dopisy) dulezite pro pristi zamestnani. To ale neznamena, ze jsou pravdive.
  (Zboril NEUMI mluvit ! Koho nam to doporucujete
  Kopecky ?)

  Toast = oprazenost, ozehnuti ohnem - napr. syr, chleb , nebo president Trump Globalisty !
  Baked = upecen !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V jednom detailu si dovolím 0:29 opravit: hlupákům zásadně nikdy nic nedoporučuji.

   Smazat
 14. Jeden z diskutujících v ruské TV (včera večer) řekl, že mu TRUMP připomíná JELCINA (v čase 24:55):
  https://www.youtube.com/watch?v=KkFNjtIBxA4

  To není úplně hloupý postřeh.....

  OdpovědětSmazat
 15. Svět se nebouří . Žádné demonstrace proti válce .

  OdpovědětSmazat
 16. A kde jsou naši vševědoucí a nejmoudřejší a nevinní studenti? Ti snad schvalují válku? Ale jo, schvalují! Proč? Protože je vedená USA a to znamená, že je to humanitární válka s humanitárními bombami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Studenti, jsou stádo ovcí používané liberály k prosazování jimi propagované ne/demokracie.

   Smazat
  2. Až studenti zjistí, že jim mobil bude k ničemu a fet neseženou možná ani jídlo, sociální sítě nebudou fungovat a pocítí šílený strach co jim nedá spát, potom zjistí, že je něco špatně a někdo je využil.

   Smazat
 17. Já jsem napsal na US Embassy v Praze, a ted´ napíši i na britskou Embassy v Praze, že jsou ulhaní bastardi. My nejsme stejně tupí,jako jsou jejich voliči doma. My nemáme nic společného s mentalitou jejich voličů v jejích vlastních zemích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:32

   Tož dej vědět, až ti pošlou omluvný dopis -

   Smazat
 18. Tak Vážení, určite Vám došlo že NATO nie je žiadna obranná aliancia . Je to krvelačná agresívna vojnychtivá beštia. Po tom absurdnom zinscenovanom divadle čo predviedli rebeli s udajným použitím chemických zbraní ktoré natoči každý hlupák s par priemernými štatistami ONI NATO to použijú ako zamienku k vojne ktorá môže viest j jadrovej katastrofe ! Je zaujímavé že,, slušní ludia ,, na Slovensku teraz čušia ked ma príst k vojne , nevadí im zabijanie v Sýrii . Smrt dvoch mladých ludí im vadila čo aj mne vadí ale mne vadí aj krvelčné zabíjanie v réžii USA i NATO všade vo svete. Slušní ludia a Pražská havlérka zabíjanie po tisícoch , milionoch neodsudzujú, podla bombardáka Havla je humanitárnr zabíjanie !

  OdpovědětSmazat
 19. EU umírá, konečně nic neroste do nebe a její dekadence, například v povyšování minoritních a pro rozvoj lidstva naprosto nevhodných tendencí uvnitř zemí EU, jako je homosexualita nebo gender. filosofie aj., na stejnou úroveň původní rodiny, je jedna z vícero jejích zhoub. Další je přitom k těmto snahám naprostý opak, tj. umožňování a dokonce zvýhodňování ideologie, která staví ženy pod úroveň mužů, tj. povinnost jejich zahalování na veřejnosti, svatby s nezletilou, nerovnost jejich slova před zákonem atd. Proč toto tzv. "elity" v EU podporují a dělají, je to skutečně pouze dekadencí EU nebo jen uskutečňování zvrhlého Kalergiho plánu? Popřípadě obojí, tak u frau Merkel, Macrona a Junckera je to jasné, je to obojí! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 20. Nejhorší je, že náš národ byl vždy mírumilovný, nikdy jsme nikoho nenapadali nikdy jsme nešli do válečného sporu, raději jsme platili voly a stříbrem. Ustoupili jsme Hitlerovi. Po revoluci jsme vstoupili do agresivního spolku, stali se z nás agresoři, strážci pořádků v zemích o které tam o nás ani nestojí (Afghanistan). Tyto země, se kterými jsme byli vždy dobrými přáteli jsme si proti sobě znepřátelili. Ceníme zuby na Rusko, které nám pomohlo ale také ublížlo. Anglie, Německo, Francie, kdos bez viny hoď kamenem. Rusové se za roky okupace po kapitalizaci Evropy omluvili. Omluvili jste se vy za Mnichov, Jaltu, kde jste nás s čistým svědomím přifařili do sféry Ruska? Babiš rozšíří naše kontingenty v cizině. NATO nás poklepe pozádech. Vzhůru do boje za zájmy Spojených států chemických...nebo mě tu někdo přesvědčí, že ty naše vojenské mise v zahraničí jsou v zájmu našeho státu a pro nás užitečné? P.S. Raději bych platil občas voly, máme jich v politice velmi mnoho. No on kdo by takový nenažraný dobytek od nás vzal, který ani táhnout pořádně neumí... M.R.

  OdpovědětSmazat
 21. "Britské ponorky zamířily k Sýrii" Tak už víme, k čemu byl vyvolán případ Scripal. Mayová nechtěla vypadat jako Blair.

  OdpovědětSmazat
 22. Západ stojí o novou válku s Ruskem aby mohl utáhnout šrouby a zcenzurovat takzvaná alternativní média, jako ruské agenty. Bohužel.

  http://www.epshark.cz/clanek/596/jsme-na-prahu-nove-studene-valky

  OdpovědětSmazat
 23. USA - semeniště imbecilů a idiotů. Totéž platí o jejich obdivovatelech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel máte pravdu. Amerika udělala ze svých obyvatel naprosté nevzdělané primitivy, bez vlastního názoru, úsudku. Když jen vemu co sem chodí za filmy pro dospělé. Všichni ti Supermani, Betmani, Spajdrmani, Transformensmani... Je to naprostý úpadek národa, který je takto ovšem lehce ovladatelný. Toto vše se importuje k nám. Z mladých se dělají ovce, které nevědí a neznají nic, bez úsudku, vlastního myšlení, jen proto aby byli odkázání na ten jediný správný nazor, který jim už je vtloukán do hlavy. Tohle už znám, to byl tady před revolucí taky. Ale tak pitomí, jako jsou ti dnešní mladí jsme snad nebyli. Názorný příklad a vzorek zneužívané mládeže byla Viki nebo to byla Kiki? Úplná česká Mariana.

   Smazat
 24. Největší ksindl je Pelikán.Tenhle ultrazmrd by měl být souzen pro vlastizradu!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. a pokud toho pitomečka s tupé napadne zaútočit na Sýrii,pak věřte tomu,že válka se nebude odehrávat pouize v Sýrii a Evropě.Ten americkej ksindlostát si to tentokrát vyžere i na svém území....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, vyžere, ale my s ním. A ta domněnka o bariéře pro rakety i kdyby byla zrealizována a byla funkční, tak stačí se podívat na mapu. Z RF lze poslat zbraň poslední odplaty i severně i východně. Takže i ty nejzelenější generálské usmozky vědí co buzola. A ta bariéra z jaderných výbuchů není trvalá a je zajímavé, že autor, kterého považuji za válečného štváče neuvedl, jak se přes tu ionizovanou oblast dostanou rakety nato nebo us. Protože arsenály obou stran jsou na počtech 1 800 až 2 900 jaderných raket. A jsou takové, které se pohybují k cíli mimo atmosféru a i žáček páté třídy ví, že ionizovat vakuum nelze.


   a

   Smazat
  2. 8:52
   Ten ksindlostát měl bejt zničenej a půda zasypaná solí už dávno!!!!!!

   Smazat
 26. Můžeme zapomenout na konání fotbalového MS, dokonce je možné, že se nezprovozní ani Nord stream 2. O jižním potoku nebo tureckém ani nemluvě.Tradiční sousedé, Kazachstán a Bělorusko podivně mění kurz- to celou dobu toho spolehlivého souseda hráli?Nebo je to jen hra politiků, a občané to vidí jinak?
  Je mi z té eskalace, a hlavně možných důsledků smutno. Ale rozumím tomu, že dál si nechat po sobě plivat, nehorázně obviňovat, včetně více či méně otevřených nepřátelských kroků, to už dále nelze tolerovat. Útoky na kurz rublu, sankce, dvojí metr ve sportu a vše cíleno na to, aby obyvatelstvo ruska povstalo- jak oligarchové, tak obyčejní lidé.
  JE pošlapáváno mezinárodní právo otevřené agrese proti státům, nerespektování hranic, jsou vyráběny falešné videa a událost, a ty zločinnými sdělovacími prostředky hromadného ničení šířeny po světě-bez možnosti šířit protinázory obviněných stran na svou obranu.
  Prostě musí se říci dost.
  A já- a klidně si to u mně šmírovači- pokud mě máte někde v kolonce- poznačte a podtrhněte- s těmato hodnotama, s těmito názory a praktickými kroky které prezentujete jako západní- já s nimi nesouhlasím, neztotožním se s nimi, a pokud dojde i na věc, budu proti nim bojovat

  OdpovědětSmazat
 27. Ať žije Sovětský svaz – mírová hráz!

  Soudruzi, ruku na srdce: Sice jsme PLNĚ PŘIPRAVENI zemřít, my komunisti a putinisti, za naši ideu spravedlivého světa a Veliké Rusko, ale ..
  Ale - přes vědomí dějinné povinnosti - žít, ŽÍT by se nám chtělo, prudce a ze všech sil z ruin zvedat naši na uhel spálenou vlast (slova našeho národního Vůdce Miloše).
  Ano, jsme ochotni zemřít na barikádách při obraně Vlasti, Národa a jeho Strany proti USákům a Němčourům, ale raději bychom žili a milovali naše soudružky ženy a soudruhy nejvyšší představitele, a zároveň budovali ocelárny a koksovny, panelová sídliště a přehrady, dětská hřiště a velkovepříny.
  Co s tím? Lze ubránit Veliké Rusko před útokem NATO a EU, a nezemřít přitom hrdinskou smrtí?
  Já tvrdím, že lze: Spojením všech pokrokových sil naší rodné Západní Asie pod jeden prapor.
  Ano, pokud budeme svorní jak Svatoplukovy pruty, tak nás neporazí ani NATO, ani samo peklo.

  Ale jak se my Češi sjednotíme s Rusy, po téměř 30 letech rozvratu a demokracie, bezvýchodného individualismu a sobectví, navíc s částí (byť malou) našeho obyvatelstva zasaženou morem křesťanství i jiných evropských „hodnot“?
  Jednoduše: Po odchodu naší vlasti z obou vražených paktů (NATO a EU) podpoříme Velikého Putina v jeho NÁDHERNÉM boji za obnovení SSSR, Varšavské smlouvy a RVHP.
  Ano, obnovený Sovětský svaz bude pevnou záštitou míru a pokroku sám o sobě; a s ostatními socialistickými zeměmi vytvoří velmoc TAK VELMI MOCNOU, že imperialisti konečně pochopí dějinné zákonitosti marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu, a sami v klidu rozpustí USA i EU.
  Může proti tomuto plánu něco namítat rozumný soudruh? No nemůže, jinak by ho stihl PŘÍSNÝ Stranický trest; to dá rozum, ne? A s neuvědomělými nesoudruhy se o tom bavit vůbec nebudeme; proč taky, že?
  Takže je vše jasné. Předejte prosím můj námět svým základním i obvodním organizacím Strany, NEPRODLENĚ, ať se proces urychlí. Vždyť Armáda Ruské federace-osvoboditelka může přijít již za pár měsíců, a vyhnat z naší vlasti všechny okupanty z EU a NATO! Vážně: Stačí jen chtít a napsat Velikému Putinu Zvací dopis č. 2.
  A pak už to půjde všechno úplně samo, jako vždy.

  „A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!“ (humánní sokolská píseň)

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 28. Anti Ruska Koukalová pomlouvá Ruské sportovce . Hodně mě sklamala . Dnes vypadá jako troska .

  OdpovědětSmazat
 29. NATO je sebranka která nemá obdoby . Během pár dnů zjistili že novičok byl použit . Divné je že oběti stále žijí . Kde je padesát otrávených civilistu . Pozabíjeli vlastní děti . Hovada . Vladimír vás zastaví , nic jiného mu nezbývá .

  OdpovědětSmazat
 30. Drž hubu zmatků uASSackej podřadnej!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmatků spoustu má v lebeni leda tenhle tvůj vypouštěč, ty chujleří rudoprde:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
  2. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!
   A prestaň si dělat z huby sráč,mamrde!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. Nač,těkavý bezhubý mamrde (v lžidodebilovštině "soudruh"?), já přeci jeho spisy číst nepotřebuju! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   ☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.