Reklama

.

.

pondělí 23. dubna 2018

Drahošovy duchaplné perly

Jiří Baťa
23. 4. 2018
Jakkoli byl dříve pan Prof. Ing. Jiří Drahoš, PhD. kýmsi, tedy přesněji předsedou Akademie věd ČR, byla to persona, která zas až tak veřejnosti nebyla známa a pokud ano, pak jen zcela příležitostně. Ve veřejném životě a politice zvlášť byl outsaidrem, i když o sobě tvrdí, že politikem byl, protože prý už s titulu svého postavení s nimi občas mluvil. Měl však své místo, svou funkci, pracoval tam, kde mohl uplatnit svou kvalifikaci a odbornost. Nicméně, jakkoli se o něm vědělo do jisté doby málo, dnes se toho o něm již ví mnohem více a pohříchu to není vždy zrovna všechno jen to pozitivní. Buďme však upřímní, kdo jsme naprosto perfektní, každý máme nějakou tu chybičku, ovšem zase ne každý se dere za vidinou slávy, moci, peněz jako právě pan Drahoš.

Neúspěšná kandidatura na post prezidenta republiky mu však paradoxně zcela neočekávaně přinesla značnou popularitu.To zvedlo jeho sebevědomí, zjistil totiž, že se o něj jistá část veřejnosti až mimořádně zajímá, stal se celkem brzy populární, přičichl ke slávě, obdivu, penězům a to i přesto, že volby samotné pro něj, ale i mnoha jiných, nedopadly tak, jak si dělali čáku. Nicméně způsob, kterým se pan Drahoš jako kandidát na prezidenta prezentoval, zaujal také kromě té jisté části veřejnosti i osobnosti veřejného, kulturního a politického života, kteří v něm spatřovali nemalou naději. Rétorika pana Drahoše jim natolik zaimponovala, že mu začali věnovat mimořádnou pozornost, neboť zjistili, že to je přesně člověk, kterého pro své cíle potřebují, tedy člověk ohebný, falešný, prolhaný, domýšlivý, neupřímný, nečestný, netaktní a hlavně, že je výrazně prozápadní, protiruský, protizemanovský.

To jsou vlastnosti, které ideálně vyhovují lidem z pražské kavárny, havloidům, pravdoláskařům a ostatním, kteří jsou tzv. na opačné straně pomyslné barikády, tedy ti, kteří nesouhlasí s M. Zemanem, A. Babišem, prosazují antiruský a antičínský kurz, lidé, kteří jsou ideologicky (a často i finančně) závislí na západní politice. Pan Drahoš svou ješitností, licoměrností, zbabělou ochotou sebe i republiku obětovat zájmům západní moci a kapitálu, projevujíc neskrývanou loajalitou k západní police, k SSA, NATO a EU zkrátka člověk, kterého jim poslalo samo nebe. Je to pro ně naděje, že nastane-li situace a ČR se ocitne bez prezidenta (což nelze vyloučit), pan Drahoš by byl tím, který by, podle jejich představ, mohl zaujat jeho místo. Nepochybuji, že mnozí občané již zjistili, jakými morálními, charakterovými, lidskými, demokratickými a vlasteneckými vlastnostmi pan Ing. Drahoš oplývá, jaký je vlastně člověk, nicméně jaký pan Drahoš skutečně je, o tom vypovídají jeho výroky:


- Ve stejnou dobu, kdy se na Hradě koná slavnostní mše za kardinála Berana, vystupuje prezident této země s pozdravem “soudružky a soudruzi” na sjezdu komunistů. Té strany, která Berana 16 let věznila a nakonec vyštvala do exilu. Větší symboliky netřeba. (Zatímco sám by jistě neváhal, pokud by byl pozván, účastnit se spolu s  pány Hermanem a Bělobrádkem sjezdu Německého Landsmančaftu!)

- Takřka po půl století se konečně splnilo přání Josefa kardinála Berana. Přání být pohřben ve své milované zemi. Splatili jsme tak konečně dluh vůči této významné osobnosti našich dějin. (Mnoho povyku pro nic. Paradoxně, někteří z nich by zase nejraději  vyobcovali z Česka bývalého prezidenta E. Beneše).

- Můj dnešní rozhovor pro Seznam o politické situaci v České republice a našich plánech v rámci spolku #SpolečněproČesko. Jsem skutečně přesvědčen, že za   "mě" bychom už vládu dávno měli. ( No, podle jeho představ by všechno, ale   úplně všechno bylo a šlo úplně jinak.  Vždyť vládnout je tak prosté! Není nad falešné sebevědomí a nezkrotnou domýšlivost).

- Kádrování ze strany soudruhů už jsme tady jednou měli. Nerad bych znovu zažil dobu, kdy nám budou komunisté diktovat, co je a není správné. Stačí, že jim premiér nadbíhá a prezident se rovnou nechá pozvat na jejich sjezd. (Že by závist? Apropó, prezident se nenechal pozvat, ale byl prostě pozván a on pozvání přijal. Ostatně, kdykoliv a kamkoliv je pozván pan Drahoš, nikdy neodmítne a navíc přijde i rurku v ruce i se svou „manažerkou“, paní Drahošovou. Je totiž neskromný a  o výhody z pozvání se s ní vždy podělí. Kdo umí, umí. Kdo ne....)

- Moje loňská návštěva stejného domova pro seniory probíhala naprosto odlišně - jako přátelská debata s klienty i personálem. Pro agresivní chování Tomia Okamury se před pár lety vžilo jedno velmi trefné přirovnání "šmejdi". (S těmi  tituly „šmejdi“ bych byl opatrný, protože na  rozdíl od Drahoše pan Okamura nejedná ani úlisně, ani falešně a neupřímně, ale mluví na rovinu a pravdivě. Jen se to panu Drahošovi špatně poslouchá).

- To, že tento pán (Okamura) ovlivňuje sestavování vlády, je prostě špatně. Kam se dá ještě klesnout?(Pan Drahoš se zřejmě obává, že by mohl šlápnou do jeho lejna! To by byla teprve katastrofa!)

- Vláda trestně stíhaného premiéra s extremisty a komunisty pod patronací současného prezidenta? Děkuji, nechci! (Ale vládu s vlastizrádnými  Hermanem, Bělobrádkem, Gálem, Němcovou, Farským atd., by bral, že? )

- Je úžasné, kolika lidem není lhostejná politická situace v naší zemi a neváhají svůj názor veřejně vyjádřit. Celé situaci se však dalo předejít: stačilo, aby prezident nepověřil sestavením vlády trestně stíhaného člověka. Kdyby aspoň platilo, že chybami se člověk učí... (Co bych za to dal, kdyby se tohoto přísloví držel sám pan Drahoš!)

- Máme už více než pět měsíců po volbách a další snaha o sestavení vlády končí nulovým výsledkem. Mají dotyčné strany vůbec zájem se domluvit? A kde je aktivní prezident, když je ho zrovna potřeba? (Na Hradě, pane Drahoši, na Hradě!)

-  Chování prezidenta představuje bezpečnostní riziko pro český stát. Je dobře, že na to upozornil nejen včera bezpečnostní, ale dnes i evropský výbor Senátu. Potřebujeme pojmenovávat věci jejich pravými jmény!  (Správně, tak to pojmenujme: v případě zvolení  pana Drahoše prezidentem a jeho následné chování by nepochybně představovalo mnohem větší bezpečnostní riziko pro český stát, než které údajně představuje M. Zeman. Obavy pana Drahoše jsou z toho, co dělá prezident Zeman, naprosto  plané, neboť on činí jen to, co mu přikazuje vlastenecké cítění a odpovědnost vůči občanům, které  ovšem pan Drahoš  postrádá).

- Je důležité, že s námi naši spojenci počítají. Česká republika patří na Západ! (No jak pro koho, ale pokud chce pan Drahoš na Západ, nikdo mu přece nebrání, že?)

- Vyhoštění ruských diplomatů je jedinou správnou odpovědí na nehorázná tvrzení ruské diplomacie. Jsem rád, že se česká vláda alespoň symbolicky připojila k obraně svého spojence. Na rozdíl od našeho prezidenta, který se rozhodl na území Česka hledat novičok.( A tato osoba mohla být i naším prezidentem! Uf, že jsme ale měli štěstí!)

- Chtěl bych poděkovat Danielu Hermanovi za jeho rozhodnutí. Pana Hermana si dlouhodobě vážím a přeji si, abychom se na podzim potkali na půdě Senátu.(Nebo jak již zmíněno, spolu na přátelském setkání s landsmančaftem v Mnichově! Pokud se stanou oba senátory, jako že je to pravděpodobné, tak ten senát bude stát za ...)

- Dnes jsme založili spolek Společně pro Česko. Jde o spolek otevřený všem, kteří se chtějí podílet na rozvoji a obraně demokracie ČR a kteří chtějí pracovat na vizi, jež tento stát nutně potřebuje. Pojďte do toho s námi! (Jistě se najdou lidé, kteří by se na takové vizi rádi podíleli, ale s panem Drahošem? To sotva! Nebo ještě lépe - nikdy!)

- Členství v Evropské unii je zdrojem prosperity naší země. Naprostá většina vývozu směřuje do členských států EU. Měli bychom v EU aktivněji prosazovat naše národní zájmy; k tomu potřebujeme sedět u stolu, kde se tvoří podstatná rozhodnutí. (Škoda, že neřekl, u jakého stolu a s kým, protože pokud v této věci koná M. Zeman, tak takové jednání napadá a ostouzí!)

- Dlouhodobě odmítám kvóty pro přerozdělování migrantů. O tom, zda a koho přijmeme na území státu, musíme rozhodovat sami. Migrační krizi musíme čelit ochranou hranic EU, spoluprací s tranzitními státy, eliminací pašeráků a pomocí lidem v místech, kde krize vzniká. (Zde není od věci připomenout jeho vyjádření, pronesené v rámci volební kampaně, že nějakých  2600 imigrantů by nemělo být pro Českou  republiku problém přijmout!)

- Naše spojenectví se státy NATO je nejsilnější zárukou naší bezpečnosti. Budujeme i silnou armádu, ale je naprostou iluzí se domnívat, že bychom se za všech okolností dokázali ubránit sami. A bezpečí je podmínkou existence suverénní České republiky.(Obávám se, že s pomocí pana Drahoše toho také moc nedokážeme!)

- Byl jsem nominován občany, ne politickými stranami, jak tvrdí paní hejtmanka Jermanová. Díky podpisům více než 140 tisíc občanů této země je změna na Hradě možná.(Byla by možná, ale jen fyzicky, protože politicky by to šlo do kopřiv! Ale zase nás pan Drahoš přesvědčuje, že za něho by bylo všechno růžově a OK! Ta jeho ješitnost a namyšlené ego fakt nemá konkurenci!)

- V poslední době se objevily nové útoky směřující na moji kampaň; směřují především k tomu, že přispěvatelé ode mě budou žádat protislužby. Jasně odpovídám, že všichni dárci mě podpořili zcela nezištně, což potvrzuje jejich společné prohlášení. (A tomu jako máme věřit? Vždyť ani kuře nehrabe zadarmo!)

- Před šesti lety odešel člověk, jehož jméno se stalo symbolem boje za svobodnou demokratickou společnost. Jeho ideály nesmí být zapomenuty.
Václav Havel,5.10.1936 – 18.12.2011.(Tak na ty jeho „ideály“ se opravdu, ale opravdu nedá zapomenout!)

- Na prezidentské standartě je od roku 1920 vepsáno heslo "Pravda vítězí". Dnes bohužel čím dál častěji vítězí "fake news". Byl bych rád, aby se masarykovský duch cti a slušnosti vrátil a udělám pro to vše, co je v mých silách. (To by se musel najít jiný Drahoš, protože ten současný s tím jeho evidentním „fake news“ to bude sotva možné!)

- Ukázka, jak nemá vypadat osobní aktivita hlavy státu. Můj názor je opačný: sankce mají smysl, anexe Krymu je v rozporu s mezinárodním právem.( Iá, Iá, Iá, aneb Když to říká Drahoš, tak to asi bude pravda, že?)

- Dnes je Mezinárodní den seniorů. Někdy svým blízkým můžeme udělat radost třeba jen tím, že jim zavoláme a řekneme, že na ně myslíme.(Z jeho pohledu by stačilo na seniory jen myslet, on už je na zbytek života zajištěný víc než dost. Já ale říkám, že jenom myslet nestačí, že je třeba pro seniory také něco  konkrétního udělat).

- Každý rok si den naší státnosti s úctou připomínám. Buďme hrdí na svoji zem. Na svoje hrdiny. Buďme dobrými Čechy. (Tak to říká ten pravý, který  by byl za mrzký peníz ochoten vlast vyměnit za loajalitu k západním mocnostem, k USA a NATO! Proto by měl s (falešnou) hrdostí k své zemi být velice opatrný.)

    Toto je výběr z „velkorysých, velkohubých a duchaplných“ názorů, úvah a myšlenek zveřejněných panem Drahošem na stránkách Twitteru. Červené v závorkách je pak můj „nemístný“ komentář! Jak patrno, pan Jiří Drahoš má „zatím“ namířeno do Senátu, stejně jako zmíněný pan Herman. Pokud si dáme dohromady vize těchto pánů, co od nich můžeme v budoucnu očekávat?

Jiří  B a ť a , 21. dubna 2018

69 komentářů :

 1. Neúspěšný kandidát byl a je pouhým marketingovým produktem.
  V záři reflektorů,kamer a mikrofonů začal být přesvědčen, že se kolem něj točí zeměkoule a není první, ani poslední, kterému to stouplo na mozek.

  Čím déle se o tomto nýmandovi bude psát, Baťo,ať už pozitivně, nebo negativně, tím bude mít tento duševní
  mrzák pocit, že je VIP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "- Před šesti lety odešel člověk, jehož jméno se stalo symbolem boje za svobodnou demokratickou společnost. Jeho ideály nesmí být zapomenuty.
   Václav Havel,5.10.1936 – 18.12.2011.(Tak na ty jeho „ideály“ se opravdu, ale opravdu nedá zapomenout!)"
   Dnes psali, že od Havlovo amnestia až do r. 1998 bylo v Česku zavražděno 61 policistů. Hlavně, že byl strašlivý řev pražské kavárny proti Klausově amnestii...

   Vymazat
  2. 19:23
   Ten udavač věčně zlitej neměl NIKDY PŘIJÍT,NATOŽ TAK POZDĚ ODEJÍT!!!!

   Vymazat
  3. Soumrak inteligentu a Zdiplomovanych PARASITU je nevyhnutelnej.. Celej zivot se ohanel diplomem az dokazal co je , svoji nekonecnou ubohost tupost a zacal sirit a smrad z bahna jeho hnijicicho se mozku nebo co to ma...
   Nasprtat se neco a pak to opakovat do nekonecna vyrabi akorat PLyny skutecne na rozdil od Tech Syrskych..
   Otravil vsechny pak absolutne...
   Kaspar krizenej s mumii a beze spetky cehokoliv se snahou kasparit a zavdecit za kazdou cenu... A dnes uz i takovych je nedostatek a jejich kvalita klesa na dno bazin...

   Vymazat
  4. Profesor každou větou dokazuje, že patří mezi absolutní lidský odpad. Níž už ani nelze klesnou. Dorovnal už i Havla a Kalouska.

   Vymazat
 2. Jiří Jírovec23. dubna 2018 11:19

  S těmi seniory to nesmí dopadnout jako s nezaměstnanými v písničce V+W Polka specielně aktuální:

  "[... ať se natiskne leták] v tom letáku ať stójí, ať se nikdo nebójí, pomoc mají jistou, že na ně vzpomínáme, že peníze nemáme, tak jim ten leták dáme, nemaj co dělat ať si čtou."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:19 - Tragikomična není nikdy dost. Takhle jsem se už léta nezasmála, ta má je mnohem lepší než ta vaše pane vysmátý Jírovec, odkaz pod NR je vpravo, dle mého babského úsudku. Toto mohu stále dokola a dokola!

   https://uloz.to/live/!7p695iLONxbN/redakce-kopirajtu-z-nova-republika-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-mkv-avi-mp4

   Vymazat
  2. Ramón Jasně obhajovat drahoše běžte na havloidní stránky sem jeho příznivci nepatří.

   Vymazat
  3. Ano,ten Ramón....zkuste něco napsat na ECHO 24....tak Vám budou ještě měsíc chodit stupidní urážlivé komentáře,které nemají logiky ani smyslu,vydávají se za vzdělance,přitom neví ani kolikrát o čem píší,jejich dějiny světa je nějaký Gavól,o kterém nic neví,...president podělaný a počuraný v knajpě pod stolem,o kterého se starala ošetřovatelka,která údajně byla i zároveň Íčhardovou konkubínou....hrouza,hrouza.....

   Vymazat
  4. Anonymní24. dubna 2018 2:01 - (štěkař)

   tonicekkopr 24. dubna 2018 6:41

   Toníčku - anonyme, ke komu se obracíte, žádný takový zde nad vámi není je smazán, kritizoval, ale nechválil, císařovy nové šaty!?

   Ramón

   Vymazat
 3. Bydlím v nevelkém městečku, kde skoro každý o každém ví. Drahoš tady má podporu buď zdegenerovaných studentů, nebo současných zbohatlíků. Převážně potomků těch, kteří zavčas převrátili kabát a začali mít ty jediné správné názory. Tj. potomků bývalých komunistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:13 nebojte děti i vnuci, pánů Davidů, Dvořáků, Manů, Loudilů, Baťů a dalších. Jež mají Vítací potomstvo a havloidní potomstvo (s tím má problém I David, svěřil se u Jílkové, "neukočíroval jsem to ideově v rodině?"), tyto Drahoše a Hermany v Praze rádi zvolí do senátu za Prahu.

   Nám to může být šumabuřt, fakultky(nemocnice) mít stejně nebudem.

   Pouze, když za váš region dorazí kandidovat pražák viz. dříve za sever Falbr, Paroubek, žeňte je svinským krokem, vetřelce!

   Vymazat
  2. 21:38

   "Ramón"? Jenom další v řadě debilů, kteří nemají co říct, tak si hrají na bojovníky za svobodu slova!

   Vymazat
  3. Pane Jírovec a jsme u toho, anonymní debilové 23. dubna 2018 21:50, zde mají centrální úložiště.
   A co napsal, krom uvedené vulgarity, on sám osobně k článku na dané téma? Nic.

   Je jen a pouze slaboduchým hlavou!

   Zdraví Ramón

   Vymazat
  4. 21:50 kde je ten debil 21:38, ať si ho také přečtu?

   Ramón

   Vymazat
 4. Stručně.Křivák od pohledu.Co jiného čekat od jeho případných keců.

  OdpovědětVymazat
 5. "Pokud se stanou oba senátory, jako že je to pravděpodobné, tak ten senát bude stát za ...)"

  Senát už teď stojí za ..., nemusí se čekat na Drahoše a Hermana. A nejen Senát...
  Reforma ústavních orgánů, státní správy a samosprávy je cestou ke změně morální a hospodářské devastace našeho státu a společnosti. L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Senátu, coby ústavní pojistky, chce kandidovat také J. Paroubek.

   Vymazat
  2. Do Senátu je třeba podpořit a opětovně zvolit MUDr. Evu Sykovou, která - narozdíl od Jiřího Drahoše - ve vědě opravdu něco znamená. Kandidují proti sobě ve stejném volebním obvodě.

   Vymazat
  3. Paroubek je jedinej rozumnej kandidát na příštího prezidenta.

   Vymazat
  4. Víte proč má Drahoš brýle , tím mu napovídají co má říct .

   Vymazat
 6. Podlehnout v druhém kole prezidentských voleb proti Zemanovi jen o 152 tisíce hlasů nebyl pro tehdy ne moc známého prof. Drahoše nějaký neúspěch! Teď vidíme, že pro prezentaci ČR je značně vhodnější než Zeman.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně poklonkáře a sluhu západu co by popouškoval všechny jejich nesmysly.

   Vymazat
  2. Ty hňupe 12:00, prý "pro moc neznámého", jsi fakt tak dutý nebo jen tupý inkluzivní student? Toho arogantního blba, ta vaše havlovize a celkově celý mainstream tlačili jak o život. Jen tupé ovce jako ty, to nepoznali a tohoto beznárorního idiota volili. Prezentaci toho falešného trouby máš částečně obsaženou ve článku a jestli jsi to nepochopil, tak to nikoho nepřekvapuje.

   Vymazat
  3. Kdyby proti němu stal Fišer ,tak by to bylo 8,5 milionu !!!

   Vymazat
 7. 12:00
  Pro jakou reprezentaci ČR???!!!!
  Vždyť sa prouASSacká verbež v čele s Blbišem NIKOHO NEREPREZENTUJE,JEN SKÁČE PODLE NOTIČEK TOHO CELOSVĚTOVÉHO OKUPANTA, TY HAVLOZBLBLO!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Nechte Drahoše na pokoji, nemá slysl pitvat co kdy řekl.To nejpodstatnější řekl dávno před volbami když se ho ptali zda do své kampaně dává také své peníze a on odpověděl, že rozhodně ne protože mu kampaň musí zaplatit ti co ho chtějí na funkci presidenta. Tím pan Drahoš řekl vše.

  OdpovědětVymazat
 9. Jo na PL vyskakoval že kdyby byl president tak už máme vládu. Odstranily by bureše ANO by vedl kavárník stropnický předseda vlády fiala ministr financí kraďousek ministr školství gazdík ministr zahraničí herman.

  OdpovědětVymazat
 10. Drahoši - jsi nula.hloupá tupá nula bez vlastního názoru,amorfní rozplizlá hmota.Svou úlohu jsi splnil a teď už ani ty a ani tvoje moudré plky NIKOHO,vůbec nikoho nezajímají...Jsi jako otravný ovád...

  OdpovědětVymazat
 11. Myslím, že osoba Drahoš nestojí za tolik pozornosti, kolik jí tu věnujete. Přišel, nesplnil očekávání, a už po něm ani pes neštěkne.Kandidovat může, ale silně pochybuji, že má nějakou šanci. Jediné, k čemu byl určen, bylo porazit Zemana. Byl shledán neschopným a všechno, co se dál děje, je z jeho strany jen nepochopení situace. Zemana neporazil, takže už není nikomu k ničemu. Do Senátu je dost jiných kandidátů, které je třeba odměnit za zásluhy bezpracným korýtkem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se mýlíte. Už jsem několikrát v rádiu nebo na netu zachytil info, že tam a tam bude hostem onen Drahoš. Nic neskončilo. Cíle zůstávají stejné. Když už do něj tolik nainvestovali...

   Vymazat
  2. Ale jo, investovali do něj, tak by chtěli nějakou návratnost, ale i senátor musí s něčím přijít, aby se odlišil od ostatních kandidátů. Nejde přece o to, jestli bude Drahoš někde hostem, ale jestli to ještě někoho zajímá. Tak uvidíme. Koneckonců, pokud se do senátu dostane, bude jedním z 81 senátorů, tam moc nenaškodí.

   Vymazat
 12. Blboš je prostě Tupoš, provařený soudruh.
  Další ukázka, co všechno u nás nosí titul "profesor".
  Vedle Fialy nebo té katolické buzny.

  OdpovědětVymazat
 13. Baťa jsi odpornej rudej LHÁŘ .Nebudu rozebírat tvé bláboly .Doufám ,že pan Drahoš na tebe podá žalobu.Je odporné co je v našem stáťe za ksinl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 14:21 to akože chceš popierať jeho citované výroky? No ani sa nečudujem, k tupcovi ako Drahoš vzhliadajú len rovnakí tupci, takže si v spoločnosti rovnako bezvýznamných tupoňov akým si ty aj drahoš.

   Vymazat
  2. 14:21 Svatá pravda, pokud jste tím ksindlem myslel sebe. Zřejmě se chováte podle svého vzoru, pana Drahoše. Jste stejně tak slušný, tolerantní, spojující národ, bojující za svobodu slova a demokracii.

   Vymazat
  3. Ty slovenskej čobole starej se o své ovce a nestrke rypak do ČECHU.Aten druhej jouza máte pravdu zastávám to co píšete o panu Drahošovi.Vaše dehonestace příklady je pro srandu

   Vymazat
  4. 14:55 Napsal bych, že jsi blbý čehún, který uráží bratry Slováky, ale ty nereprezentuješ Čechy, ale kolaboranty, cucající svým rypákem struky válečné hydry. Táhni ke svým pornojandům a nepleť se mezi slušné lidi.

   Vymazat
  5. Pouze jsem reagoval na to co psal čobol a to blbeček už víš TROUBO??Struky válečné hydry chápu posledních par let RUSA.Pokud myslíš toto tak máš pravdu .Rusáckej kolaborante

   Vymazat
  6. 15:20
   Pravda je u tebe lež, a lež je u tebe pravda.
   Jen jsi svým dalším, ubohým komentářem potvrdil, že nejsi Čech, ale válečnické prase.

   Vymazat
  7. 15:38 Ty ses do toho nějak zamotal.Lež pravda pravda-----Ty jsi DOBYTEK který podporuje fašouna RUSA

   Vymazat
  8. 14:55 Že máte problém s chápáním mě nepřekvapuje. Jak vy si představujete po Drahošovsku "slušnost, toleranci, spojování národa, boj za svobodu slova a demokracii" (poznámka pro blbečka: to je myšleno ironicky, čili pravý opak) jste předvedl svým sprostým, netolerantním příspěvkem 14:21, navrhujícím potlačování svobody slova a popírajícím principy demokracie.
   Vím, že vůl jako vy to nepochopí. Ale co bych pro bližního svého neudělal.

   Vymazat
  9. 16:22

   Pořád se říká, že nejlepším přítelem člověk jsou pes nebo kniha. A vida: on je to vůl.

   14:21 ..... 16:22 = Okno do duše českého voliče?

   Vymazat
  10. 16:25
   Podporovatelé pedofila u kolaborantskýho hajzla Drahoše jsou lejna z genofondu havlolejnolahvárenský eurohovnotný žumpy!!!!!
   Aneb:Nevadí mi,že VŮL JE VŮL,vadí mi,když si o sobě myslí,že je LEV!!!!

   Vymazat
  11. To je bžunda. 16:08 obrací lež v pravdu, a pravdu v lež, a navíc to ještě ani nechápe. No, co čekat od placených pornojandovců :-)))

   Vymazat
  12. 14:21 Můžeš si jeho křivý úsměv naložit do octa ale von by ti tam plaval jak má dutou hlavu.

   Vymazat
  13. člověče na pravdu se nejvíc zlobí.
   co napsal p. Baťa je bohužel pravda
   chvála bohu, že je tu ten pan Zeman

   Vymazat
  14. podle gramatiky odhaduji že pán je vzdělanec

   Vymazat
  15. Kousni se do zadku a vyskoč!!!

   Vymazat
 14. "Kádrování ze strany soudruhů už jsme tady jednou měli. Nerad bych znovu zažil dobu, kdy nám budou komunisté diktovat, co je a není správné."

  Tady přesně řekl, čeho se nejvíc bojí. Dnes, soudě podle jeho výroků, jedině lidé jako on mají "právo" kádrovat nepohodlné a diktovat, co je a není správné. A o to by neradi přišli, to jim Zeman, Babiš a levice ohrožují. Že to "správné" slouží jen jim a jejich kmotrům cudně zamlčují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14;27
   Hlavně,že havlolejnolahvárenský svině nekádrujou ty Vygume!

   Vymazat
  2. 23. 4. 2018 14:27

   Jsem šokován jednáním auditora, který přepisoval moje poznámky na diskusi o Masarykovi. Pokud je to obvyklá praxe na tomto webu, tak potěš koště. To znamená, že když pod mé IP napíšete že chci zabít Kalouska, tak budu vypátrán "hlídacími psy demokracie" a zatčen ?
   Přitom jsem napsal jen v celku nevinnou poznámku, že "někdo má rád vdolky a jiný holky. Já že mám rád obojí ale ne Masaryka." A byl z toho nechutný kulečník slovních výměn vámi překrucován.
   Jsem z toho znechucen a odrazen, abych se nadále zučastňoval "diskusí" na takto nespolehlivém webu. Jste pro mně jen mucholapky pro sběrače informací na lidi, komisi pro "neamerickou (česká sekce) činnost".
   Jsem starý člověk, narozený rok po smrti Masaryka, takže o něm osobně nemohu opravdu nic soudit. Jenže mojí rodiče a prarodiče žili nejen jeho dobu ale i toho starého rakouska. Jak říkali, nic nového. Četníci stále stejní, jen sundali kokardy z přilbic. Šavle a zbraně vždy připravené na nespokojence. Hlad a bídy většiny, nezaměstnanost, stávky a represe. Nebyl a není důvod ho toho ryka nějak adorovat.
   Altman

   Vymazat
  3. 11:19 Altman
   Promiňte, ale příspěvek na který reagujete je o Drahošovi. Trochu mi uniká vaše šokování a znechucení tímto webem, stejně jako souvislost vašeho příspěvku s probíraným tématem.

   Vymazat
  4. Altman, prosím, jaké je Vaše ctěné jméno, jestliže žádáte mé vysvětlení! Předpokládám, že nejste panem Drahošem?
   Vždy je něco za něco v této společnosti žádáte, nestyďte se představit, samozřejmost vymizela.
   Děkuji za odpověď a odpovím.
   Altman

   Vymazat
 15. Takže, jaksi to vypadá na mnoho povyku pro nic, pokud by tyto blouznivé výroky byly perlami, museli bychom my, kterým se tyto bláboly nelíbí býti sviněmi. Takže to je spíše házením prasečin hloupou sviní.

  OdpovědětVymazat
 16. Omlouvám se za příspěvek mimo téma, ale musím to napsat.

  TAK !!!
  P. Radosta = David Chládek - Úhonice.
  Celkem se divím, proč mu Úhoničáci nedají někde ve tmě na budku.
  Karel z Prahy.

  OdpovědětVymazat
 17. Zdejší rudí diskutéři dovedou být ve svém vyjadřování až neuvěřitelně vulgární.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:44 Na havloidní šmejdy nemáme rejžek černý novotný a další co článek to perla a ty nadávky presidentovi fuj špíny.

   Vymazat
 18. Křivoškleb DRAHOŠ se Demokratické Žumpě náhodou povedl !

  Něco takového najít,to umí jedině HAVLOIDI!

  Pavel Beran

  OdpovědětVymazat
 19. Buďme spravedliví, jako Drahoš má vypadat představitel vysokého školství po inkluzi. Chlapec krapet předběhl dobu.

  OdpovědětVymazat
 20. Je vcelku jedno jestli to jsou opravdu Drahošovy perly /jakože jsou/ nebo to jsou perly "bojovníku za demokracii" ohlupujících český lid. Podstatné pro ty "bojovníky" je že ty perly denně vidíme /mělo by být napsáno také slyšíme/ v mainstreamu, především v české televizi, hlavním to ohlupovácím nástroji. Vše se děje podle: Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou. Stačí jmenovat jen jednu Drahošovou "perlu" - totiž tu o novičoku.

  OdpovědětVymazat
 21. Doba Temna: Drahoš a Hermann v senátu. A na lepší časy se neblýská. Ještě k jedne Drahošově perle: jsme na straně Západu, tedy s USSA. Jen pro připomenutí: USSA má za sebou Koreu /3 miliony mrtvých/, Irak /1,5 mil mrtvých, vlastní ztráty - 5000 tisic vojáků/, Vietnam /3 miliony mrtvých Vietnamců, vlastní ztráty 55 tisic vojáků/, Syrii /500 tisic mrtvých, kolik mrtvých Emeričanů?/, Ukrajinu a další aféry. Poslední dvě jsou příklady nepřímého působení - cizíma rukama hady chytati. USSA jde od jednoho válečného konfliktu ke druhému - od zkázy jedné země ke zkáze druhé země - vše ve jménu demokracie. Co to byli za volové ve vedení naši země přimknout se na stranu takového mafiána jako USSA. Od mafiána se dočkáme jen mafianských způsobu.Bohužel vypovídá to rovněž o nás, občanech České republiky. Jak mohli lidé chtět takovou cestu, že prý se na ní jezdí mercedesy a kdo ví ještě jakými auty.Jsme na Titaniku, plujeme k vlastní záhubě. Je třeba vystoupit - z NATO a z EU i za cenu přechodného zchudnutí naši země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste válečný štváč.

   Vymazat
  2. 15:39: Vy budete nejspíše emerický mirový holoubek.

   Vymazat
  3. 15.39 Valecne stvace hledejte jinde.Treba na ministerstvu zahranici.Anebo u Drahošu v byte.

   Vymazat
 22. Ja semje puvodnim povolanim haviř.Před 5 lety sem vstupil do politiky a včil robim do kultury na magistratě v Haviřově, bo je to třeba K panu Drahošovi: Znam furu kolegu, tež haviřu, keři pochaza z Jablunkova a Drahoša poznaju. Varuju před nim veřejnost. On je schopny pro funkci spojit se i s ďablem. Tož bacha na něho.

  OdpovědětVymazat
 23. Pan Drahoš by si rád vybíral. Bylo referendum (volby), zda ho lidi chtějí, nějak se mu nedařilo. Tak ať jde třeba do ....

  OdpovědětVymazat
 24. pošlete ten vobřezaný kontejner už jednou provždy do Terezína

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Baťo, pořád si říkám, že pan Drahoš s touto intelektuální výbavou nebude mít v další ,,kariéře,, šanci. Jestli to ale není škoda.
  Už během kampaně a pak v debatách se vyjevila jeho mysl i jeho charakter. Ale ta mysl - to mne místy až mrazilo - pan Drahoš, tím jak se jeví jeho myšlení , zdá se, nenamáhal léta létoucí mozek. At už bylo jeho postavení jakékoliv, nějak dokázal svými povahovými sklony a povrchní, živou myslí, zvládat svou práci – jeho myšlení je ovšem značně reflexivní. Tedy nenavyklé jít s úvahami do hloubky- prostě reaguje prvoplánově na vnější vstupy. Proto se i dopouštěl různých logických lapsusů – neuvědomoval si je.
  Může soudný, zralý a na bolestné a zdlouhavé promýšlení věcí navyklý jedinec říkat takové věci jako,že - kdybych já byl prezident, tak už je vláda, anebo předčasné volby ? Prostě nemůže. Má uvažovaní dítěte. Zeman je proti němu naprostý génius. Senilita (či co to je) Drahoše způsobila v něm i nesoudnost..takže se bude snažit stát se v dalších volbách opět prezidentem. Nohy má hbité dost....a to mu stačí - můžeme se proto těšit na další perly z páně Drahošova mozku. No nestojí to za to pane Baťo?
  Já se těším. Já se těším na slušného (možná bude vymyšlena jiná nálepka) Drahoše jak zase zesměšňuje třeba tvář Klause ml. Těším se na výmluvy typu – špatné křeslo ve studiu. Těším se na úvahy typu - ,, já to říkám pořád, pokud si demokracii nenecháme vzít, tak o ní nepřijdeme,,. Posledně moderátorka panu Drahošovi napovídala – co viděl v televizi, ( nikdo ani nemrknul, ehm) no příště to bude asi výraznější a více se nasmějeme…nestojí to za to pane Baťo?
  zdravím Lazarov D.

  OdpovědětVymazat