Reklama

středa 11. dubna 2018

Drastické záběry z Důmy? K smíchu!

Jaroslav Loudil
11. 4. 2018
Podíval jsem se na video v odkazu, které má prý ukazovat : "Drastické záběry z Důmy zasažené chemickými bojovými látkami" ! Musím říci otevřeně, že přesně takovéto video vyrobím zcela sám za pouhých 20 minut a bez vynaložení zvláštních prostředků . Co k tomu  potřebuji ??
1. Pár dospělých dobrovolníků, kteří se nechají za kapesné 300 kč  v hotovosti na osobu vykoupat vodou ze zahradní hadice  a budou se při tom tvářit vyděšeně.


2. Pár dětí  z rodin fanatických islamistů z Al Kajdy, které budou rovněž koupány studenou vodou, případně jim trošku můžeme  k pláči pomoci pepřovým sprejem.  Za vykoupané dítě může být sazba řekněme 2000 Kč, při použití pepřáku 4000 Kč. Kdo by tohle rád nepodstoupil ??

3. Prostor na zahradě mojí matky.

4. Jednoho blbečka s kamerou.

5. Ochotné idioty, kteří budou spatlané video šířit do světa.

P.S. Na videu navidím ani jednu mrtvolu! Mělo jich být přitom nejméně padesát! Kde jsou? Že by to nejzajímavější kameramana nezajímalo? "Záchranáři", kteří vůbec nevědí, jaké chemické látky byly použity pracují holýma rukama bez rukavic a nic jim není!!  USA se pokoušejí na základě takovýchto podvržených videjí dotlačit svět na práh Třetí světové války! Budeme jim to snad stále baštit ? Jako nějací obětní beránci atomové války??

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pri-chemickem-utoku-na-mesto-duma-zasazeny-stovky-lidi-rika-who-44935?dop-ab-variant&seq-no=2&source=hp&timeline--pageItem=44916

22 komentářů :

 1. Ano, budete
  Havel Cesko obetoval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždycky jsem zastával názor, že ženu ani květinou neuhodíš. Mayovou bych dnes bez mrknutí oka nakop do břica a Merkelovou do prdele. A zpravodajský tým ČT ........

   Vymazat
  2. hezky řečeno.Souhlasím.

   Vymazat
  3. A v obou případech bys trefil Sorosa do koulí!!

   Vymazat
 2. Obrací se Orwell v hlíně,
  stále si svět dělí svině.

  OdpovědětVymazat
 3. Žádný kašel, žádné křeče, prostě amatéři všechno. Splachují jim vlasy směrem do obličej, asi aby ten chlor dostali do očí, nebo co. A tady to přijímají všichni s vážnou tváří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To divadlo hrají amatéři. Někdo šetřil na profesionálech.

   Vymazat
  2. Jen aby z té komedie nebyla tragédie.

   Vymazat
  3. V diskuzi na RT někdo bílé přilby pochválil, že se zlepšují, ale ještě nedosáhli dokonalosti ve lhaní. Otrava chlorem vyvolá nekončící záchvat kašle. Místo toho vidíme děti trápit studenou vodou. Kašlat asi zapomněli nebo to režisér neví.

   Vymazat
  4. Navíc při zasažením chlorem je nutné sundat oděv, protože vodný roztok chloru je žíravina. Na to poněkud zapomněli. O kašli po útoku chlorem mi už vyprávěl pradědeček, který bojoval v 1. světové válce. Vojáci, kteří byli schovaní v kráteru po předchozím výbuchu munice a sundali si masku dříve, se nadýchali chloru který se tam držel, a nepřežili to. Měli poleptané sliznice a plíce.

   Vymazat
  5. nejduležitějši je klepat telefonem aby bylo jasne i nevěřicim že situace je velice dramaticka a taky aby se divaci začli třast jako ten telfon a všechno pěkně zužit na jednu třetinu pak je to dokonalost sama

   Vymazat
 4. Was,untermensch???

  OdpovědětVymazat
 5. Útok USA na Sírii, jestli k němu dojde, je důsledkem toho, že USA v Sírii neuspěly a nepodařilo se jim za celou dobu, co vedou vojenské akce s podporou teroristů, dosáhnout toho, aby území Sírie ovládli a nastolili tam svojí vládu, která umožní vybudování plynovodu z Kataru do Evropy a prodej Katarského plynu Americkými společnostmi a v druhé řadě rozkradení a přisvojení si, zásob ropy, které se na území Sírie nachází. Tedy z těchto záměrů se nic nepodařilo a přitom na dosažení tohoto cíle bylo utraceno Američany, za dobu pěti let války v Sírii, sedm trilionů dolarů a výsledek žádný. Trump prohlásil, že se stáhne ze Sírie, ale jak je vidět generálové v Pentagonu mu to neschválili a spustili scénář, který byl již dopředu avizován všemi, co v Sírii působí, že je Američany připravován a to je fiktivní útok chemickými zbraněmi. Je až s podivem, že USA, které ve filmové tvorbě patří mezi špičku, dokážou zpackat tak triviální záměr, natočit údajný chemický útok chlórem a sarinem. Omývat člověka zasaženého chlórem vodou z hadice, znamená spustit chemickou reakci , která nezvratně poškodí zdraví zachraňovaného. Všichni ti, kteří mají základní vzdělání vědí, že to co ukazují na záběrech o chemickém útoku ze Sírie, světová média, je naprostá pitomost. A západní media neberou v zřetel ani fakt, že nemocnice v blízkosti údajného chemického útoku, neměla jediného pacienta, který by vyhledal ošetření a byl zasažený chemickou otravnou, bojovou látkou. Jinými slovy, vše to bylo připravené jenom proto, aby USA měly příčinu zaútočit na Sírii raketami, když pomocí jim vyzbrojených teroristů, jejich poradců a zbraní za sedm trilionů dolarů, se jim pokořit Sírii nepodařilo. V této souvislosti vzpomeňme na válku ve Vietnamu, kde USA použily miliony tun chemických zbraní, bomb z napalmem a dodnes jsou celé tisíce kilometrů území Vietnamu nepoužitelná pro život. Nikdo z Američanů nebyl pohnán před válečný soud za válečné zločiny, které USA páchá po celém světě. USA v současné době je nejnebezpečnější stát pro život na planetě Zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ja si myslim, ze se jim to castecne povedlo. V soucasnosti ovladaji hlavni naftova pole Syrie a okupuji vychodni cast za Eufratem a krom Syrie, Ruska a Iranu proti tomu v OSN nikdo nic nenamita. To je prece obrovskej uspech. Predstavte si, ze ukradnete sousedovi televizi, ale zavolani policaji seberou souseda s tim, ze vas urcite krive obvinil, protoze je jim znamo, ze nemate zaplacenou pokutu za spatne parkovani. To je prece ohromny uspech. Ne? :)

   Vymazat
 6. Je dobré si poznamenat názory našich představitelů na podobné provokace. Pro koho pracují Ti s jasným názorem na vinu Asadova režimu? Z čeho žil Islámský stát? Z prodeje ropy? Komu tu ropu prodávali, kdo je školil, kdo je vyzbrojoval, kde se léčili, kde probíhal nábor, jak zajišťovali logistiku válečných operací?
  Chemické zbraně by v nás měli vzbudit rozhořčení a mělo by nám stačit vyjádření právě "těch některých autorit". Těch, jejichž morální kredit považuji za propadlý. Celá válka a pokrytectví západu v nás má vzbudit rozhořčení a touhu, udělat si pořádek doma. Pokud by se Američanům podařilo zavést si doma pořádek, válek by ve světě výrazně ubylo. Politika chaosu, teroru a preference silových řešení nejsou z dlouhodobého hlediska perspektivní. Dříve, či později se zvedne vlna odporu, jak ve světě, tak v samotných USA.
  Kde je naše míra tolerance a kam sahá mandát našich volených zástupců? Kam se Ti jedinci podějí v případě vojenských operací na našem území? Mají slíben azyl v zahraničí? Pak by bylo naší povinností zapamatovat si jejich tváře pro případné uplatnění trestu. Mají odpovědnost, pokud ne před zákonem, tak před lidem. Lid by neměl být tak ohebný, jako zákon. Jeho paměť by měla být pěstována, za účelem dosažení alespoň nějaké spravedlnosti.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 7. Tady je jak to bylo s protesty:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bakala-Odhalena-pravda-o-protestech-studentu-531582

  OdpovědětVymazat
 8. Komedianti se vždy hodí máme s tím zkušenosti viz hlaví komediat vlády Babiše. Ten plynule přechází z funkce do funkce jako kdy kdysi u ODS jeden ministr který snad rozmněl všemu ve všeomíru (Stránský) dne po něm neštěkne ani pes. Komediat byl Regan a ten přesvědčil blce Gorbyho že Amerika je to pravé. Zaprodanec který je dodnes uctíván např. presidentem mé země (kterého jsem z nutnosti volil)

  OdpovědětVymazat
 9. Ukazují nám jakoby drastické záběry údajně zasažených chlorem, ale ukázat Julii Stripalovou, to neukážou. Patrně je v tak příšerném stavu, že by museli i Rusové Putina defenestrovat. Jinak si nedovedu představit, proč by ji jinak nenechali prohlášení přečíst na kameru. Litviněnka ukázali na smrtelném loži, ale Skripalovi ani náhodou. Jak asi musejí vypadat po týdnech v umělém spánku, že.

  OdpovědětVymazat
 10. Bile přilby týráni !!! Mediální blbci nevědí co se blíží ale vědí nesmí o tom psát ani vysílat !!! Jsme na pokrájí světové války ,stejně jsou tu luzou co nás tak nazývají i oni .Gorbymu slíbili ,že se NATO na východ nerozšíří ale skutek útek . Západů se nedá věřit za zlámánu grešli !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Celý ten tzv. chemický útoj je fejk.
  1. Mělo se útočit chlorem a chlor je žlutý plyn běžně dostupný v tlakových lahvích a chemikáliích na dezinfekci vody, případně čistících prostředcích a dalších prostředcích. Pokud by byl použit i tabun nebo yperit, jak se nám snažili novináři nakecat, tak by všichni záchranáři i jimi zachraňovaní z videa již byli po smrti. Na videu vidíme bílý kouř spíše od dýmovnic než chlorový mrak.
  2. Nikde nevidíme použití plynových masek u tzv. záchranářů. Museli by mít rovněž poleptané plíce, sliznice a kde jsou dávící se v křečích se dusící a umírající lidé? Mělo jich být mraky.
  3. Chlor při působení s vody vytváří kyselinu chlorovodíkovou. To by pěkně záchranáři pomohli obětem oplachováním studenou vodou. Zvláště na oči. Nemluvě o mokrém oblečení nasáklém chlorem. Stačí, když si vezmete Savo a polijete si s ním oděv. Hned uvidíte co dělá chlor v nízké koncentraci.
  4. Každé malé dítě i dospělý, když jej polejete studenou vodou nebude vypadat moc šťastně.
  Celé je to nevěrohodný podvrh stejně jako případ Skripal nebo řada podobných svinstev. Každý kdo měl chemii na základní škole a zamyslí se nad tím musí konstatovat, že je to trapný podvrh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Splachovani chloru /Cl/vodou je zcela spravne a vytvorena Kyselina se rychle tak rozredi a je neskodna /podobne jako kuchynska sul NaCl/. Po vybuchu granatu se zacne valit zelenozluty mlhovy mrak , pred kterym vojaci v zakopech utect nemohli ale deti a dospeli /kde se nestrilelo/ staci uniknout , protoze se siri ta vlna chloru celkem pomalu.
   Take varuje stipanim do nosu, ust a oci. tedy prvni reakce je utect se zatajenym dechem...Posleze se mrak rozredi , prestane skodit a zmizi.... V otervrenem prostoru pak potrebujete vetsi mnzstvi na koncentraci plyny. Dodavka z USA 20 tun chloru ISIS. Rusove varovali predem /Gerasimov a Putin/.
   Ja sam jsem "chutnal" omylen koncentrovanou kyselinu HCL , ale sloupal se mi jazyk a trochu sezloutli zuby...A neni k jidlu...

   Vymazat
  2. Splachování vodou, dlouhotrvající a nikoliv namočení obličeje a oblečení, jak je vidět na videu. Navíc se objevilo tvrzení, že byl použit sarin. To je úplná pitomost, z toho by se takto tedy neumyli.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.