Reklama

neděle 1. dubna 2018

Dříve řadový sovětský poradce, dnes už je to oficiálně třetí muž americké administrativy.

Jiří Baťa
1. 4. 2018
Jen velmi stručně. Předseda Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paul Ryan navštívil tento týden Prahu, aby provedl intenzivní masáž na jedné straně , vymývání mozků našich nevěrohodných politiků na druhé straně. Jde o podobnost čistě náhodnou? Všichni dobře víme, že ideologicky usměrňovat, přesvědčovat, upevňovat názory, ideologickou morálku a radit našim politikům tu už jednou bylo, jen ti poradci byli z opačného konce světa! Jaký je tedy rozdíl mezi bývalým sovětským ideologickým poradcem, usměrňující myšlení a činnost našich politiků a současným, se stejným posláním angažujícího se třetího muže USA, předsedy reprezentantů Kongresu USA, Paula Ryana? Myslím, že rozdíl je jen v tom, že zatímco sovětský poradce brojil proti nebezpečí kapitalistického západu z ohrožování míru, americký představitel brojí proti Rusku s tím, že vyvolává situaci, která má americké spojence přesvědčit o reálné hrozbě Ruska, současně je přesvědčovat o potřebě ve zvýšení příspěvků z rozpočtů členských států NATO a připravovat světovou válku.

Paul Ryan ve svých ostentativních vystoupeních neopomněl zmínit současnou kauzu útoku na britského agenta Sergeje Skripala a jeho dceru. „Já si myslím, že důkazy v tomto případě jsou velmi jasné. Britové ten případ objasnili. Ta vražda je něco, co Rusové dělají. A nesmí to být tolerováno,“ říká naprosto bohorovně a sebevědomě Ryan, který z tohoto pohledu také pozitivně hodnotí postup Západu vůči Rusům, včetně vyhošťování ruských diplomatů. Bezprecedentní je však velkohubé Ryanovo konstatování, že Britové ten případ objasnili navzdory tomu, že svět se zatím nedozvěděl jediný věrohodný důkaz o použitém plynu a už vůbec ne žádný důkaz, který by ospravedlňoval Ryanovo drzé a lživé prohlášení, že ta vražda je něco, co Rusové dělají. Neskutečná, věrolomná licoměrnost! Vypadá to, jako by pan Ryan nás tady v Česku chtěl utvrdit (spíše z nás udělat blbce) v tom, že Američané jsou andílci, kteří by na člověka nevztáhli ruku, aby mu ublížili a nedej Bože, aby jej snad ještě zabili! Všechno zlo, vše špatné je podle pana Ryana jen dílem Ruska!

Pan Ryan, jak výše zmíněno, prohlásil, že Britové případ útoku na Skripala objasnili, aniž by zmínil jediný fakt, důkaz nebo třeba jen kusý, ale prokazatelný výsledek z vyšetřování. I na naší politické scéně se odehrávají názorové, ale i slovní „přestřelky“ z nichž je zřejmé, že ani našim politikům (až na výjimky) není zcela jasné, co a jak se v případě útoku na agenta Skripala a jeho dceru stalo a odehrálo. Přesto se jediným slovem neohradili proti velkohubému, lživému a falešnému konstatování pana Ryana! Je to jen důkaz naprosté připosranosti, řiťolezectví a falešné loajality. Zřejmě člověku, jakým je pan Ryan nelze oponovat a zpochybňovat jeho výroky, i kdyby byly sebe irelevantnější, nepravdivé a urážející. Není divu, že si pan Ryan tak pochvaloval přístup našich představitelů když se vyjádřil, že „To (vyhoštění diplomatů) je naprosto odpovídající reakce, ke které USA přistoupili ze solidarity k Velké Británii, a je rád, že se také přidaly i další evropské země včetně České republiky,“ říká Ryan. Má snad být tento postoj našich politiků důkaz Havlova „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí?“


Pan předseda Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu zcela otevřeně bezskrupulózně využívá každé příležitosti, jak zaútočit na Rusko. Vyjádřil se také, že by nebylo od věci dále rozšířit sankce vůči Rusku. Namyšlenost, sebevědomí a neskonale drzá provokace je smyslem názoru pana Ryana, co se týká Ruska: „Myslím, že by se sankce měly zaměřit na finanční kontrolu - ať už na ruské oligarchy nebo na Kreml ( bylo by ale zajímavé, jak by na takovou „finanční

kontrolu“ nazírali sami Američané, kdyby se u nich něčím podobným zabýval někdo z jiné, cizí země!) Důvodem jsou dezinformační kampaně, které se začaly objevovat v našich demokraciích. Rusko se snaží zanést chaos do demokratických zřízení všude na světě.(Jenom naprosto nevinní a čistí Američané se distancují o vměšování do režimů jiných států , to je vrchol pokrytectví!)) Snaží se demokracie podkopat! (O co se asi snaží USA v jiných státech, např na Ukrajině, V Sýrii? Když už ne o podkopání demokracie, protože ta tam ani nemusí být, je jejich zájem upřený zcela jiným směrem, na geopolitické situaci a postavení, na ekonomiku, nerostné a přírodní zdroje, celkově si podmanit režim a panovat k obrazu svému!) Naprosto nepochybně víme, že se pokusilo ovlivnit prezidentské volby ve Spojených státech. (Pozoruhodné když my zase víme, jak se v této věci dohadují, protože tzv. důkazy jsou natolik rozporuplné, že sami neví kolik bije!) Také víme, že se pokoušejí ovlivňovat volby i v jiných demokratických zemích. Takže naším úkolem je odhalit nejenom tento fakt, ale zjistit i jejich metody a zdroje.“

Našim loajálním politickým přizdisráčům nezbývá, než budou tyto drzé názory akceptovat a také všestranně podporovat stupňovanou protiruskou aktivitu USA. Jinak budou mít utrum, finanční toky budou přerušeny a co by potom ti chudáci dělali? Postoj některých našich politiků (především pravicového, případně až ultrapravicového zaměření) z pohledu české státnosti, vlastenectví, hrdosti z příslušnosti k slavnému slovanskému národu, hájení národních zájmů je natolik zpochybněná, že pokud by v Česku skutečně existoval právní stát, desítky ne-li stovky politiků by již muselo být za katrem pro vlastizradu. Jejich konání je natolik evidentně protistátní a protivlastenecké, že všude jinde by takové politiky dávno paralizovali od jejich politické činnosti. Jenže to bychom asi chtěli příliš, právní stát u nás neexistuje, zato vlastizrádné, neřku-li přímo protistátní jednání má zelenou. Jak by také ne, když má tak vřelou, přátelskou a všeobjímající (falešnou) podporu mírumilovných válečných štváčů z Bílého domu!

51 komentářů :

 1. Přijel, řečnil, odjel. ČR bude dle jeho požadavků zbrojit, vydat občana Ruské federace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havlov je hovnostat

   Smazat
  2. když muže byvali bolševik dělat prasedidenta a sernatory a posrance tak nevidim jeden duvod proč by nemohl radit rusakum přeci se jen obratil vitr a to je potřeba využit nema valnou cenu pitvat naše poloměry stejně jako ruskle či americke zatim si pokažde s nami vytřeli vždy co chtěli stejně jak naše jelita že ano

   Smazat
  3. Baťa
   pouze opakuje to, co je všeobecně známo.
   ZCELA
   ovšem pominul tu realitu, že příteli Ryanovi vláda a poslanci za jeho projev "S USA na věčné časy"
   nejen zatleskali a na výraz úcty i povstali,
   (vlastenci za KSČM před projevem odešli ze sálu),ale předseda Parlamentu to následně dorazil svým projevem, kterým tak potvrdil plnou podporu zločinným plánům USA proti Rusku a národům, které se nechtějí podřídit.

   NĚCO tak lidsky odpudivého, jako byla celá ta maškaráda, se najde snad jen v ČR.
   ALE nepřekvapilo mě to.
   Můj bývalý šéf (ročník 1912), mě vyprávěl, jak to tady fungovalo za Protektorátu,jak se lezlo Němcům do zadku a donášelo se,
   po válce pak Rusákům a nyní se tato generace, jejichž předkové byli možná kolaboranti, plazí před světovými agresory a parazity - USA.
   A tato verbež prý zastupuje své voliče !

   HNUS !

   Smazat
 2. memorandum o nákupu vrtulníků za miliardy a Nikulina na řetězu,to si zmetek odvezl do USA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:26 Jemu nenadávejte, on se pouze zachoval tak, jak mu naši poskoci umožnili. Jistě škodni nebudou a národ ? Na ten se sere, ten bude potřeba až za čtyři roky.

   Smazat
 3. Cesi, mate pouze dve moznosti na prezti ! Bud pujdete s Amerikou legalne zvoleneho presidenta Trumpa , nebo s Ruskem presidenta Putina ! V pripade, ze pujdete s globalisty, tak u nich prevladani ti, kterym rikate zapadni Turci a nakonec docilite toho, ze vam nafackuji jak Americane, tak Rusove !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi do háje s těmi svými blbinami!

   Smazat
  2. No právě Paul Ryan patří do těch klanů, které jdou proti Trumpovi a z Nikulina budou chtít udělat uměle vykonstruovanou kauzu, že došlo k ovlivňování voleb. U nás to působí směšně, ale obyvatelé USA mají do hlav nahraný jiný méně kriticky pohled na skutečnost než my (asi ve smyslu, že vše nejlepší je v Americe a jak si vůbec může dovolit někdo o tom pochybovat - mnoho českých elitářů na to naskočilo a vyměnilo dříve svaté Rusko za nově svatou Ameriku).

   Můžeme být dočasně mostem mezi USA a Ruskem. Později bych začlenil Čechy do Slovanského světa (Ruského civilizačního okruhu), který je nám bližší. To co se nám na Rusech nelíbí jsou buďto pomluvy a nebo to nejsou skuteční Rusové, ale zrádci, kteří se zaprodali západu a jsou stejní jako západ (Egyptský civilizační okruh pod kuratelou služebníků Satana).

   Smazat
 4. Kdykoliv jednate s nekym - S KYM - KOLIV z Kongressu ! Tak si laskave zjistete, ke ktere skupine patri a za kterou skupinu kope !
  Jste desorientovani a neinformovani ! Mate predzvykane a upravene informace, temi, kteri ve vas vidi pouze dojnou kravu ! !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nech se už konečně léčit. Kongres USA, jeden hajzlík vedle druhého, tak jaképak rozlišování!

   Smazat
  2. vždy ke skupině židů

   Smazat
  3. Němci zbožňují Turecko od 1. světové. A Hitler byl obecně Islámem nadšený...

   1. stezka, která má,měla,bude mít za úkol oddělit "neposlušnou" část Evropy od Ruska, dle západního scenáře jsou pobalstké krajiny, majdan v Bělorusku, Ukrajina již vyšla, Bulhaři jsou na lopatě, Rumuni věčné prasata a samozřejmě na kolenou poslušné ŘECKO plus tolik oprášené Turecko. V kterém již na zalidnění příchozí i Turci čekají. Zatím je Ergodan pouští pomalu.

   Druhou stezku, určilo Rusko tím, že si vrátilo Krym. Jednoduše strategická část, kterou nikdy nikomu opět nedaruje.
   Turecko zavazí k průniku do Syrie. A tím, že zavazí, je jeho existnce méně podstatná, Evropa na hlavu padlá. Pokud bude trvat stupidita Evropy, Rusko přijme i vylidnění Turecka - ve svůj prospěch.
   Turci tedy budou mít nové domovy, my jsme v prdeli.

   Turecko (ne Turci), se dlouho jeví jako stát na odpis z různých důvodů a z různých stran. Je to složité, no řada i profesorů, sociologů dávno kecala o změnách hranic, sociálních systémů, religie. Katolická cirkev sama prohlásila, že nemá již v Evropě co dělat. Najednou...
   Přitom již tehdy to někteří hlasatelé zaručeně ze svých palic neměli.

   Stačí přemýšlet. Západ vždy o svých krocích oznamuje. Před každým chemickým útokem (vlastním) v Syrii, nyní burcuje v milovaném Kosovu. Pokud Srbové nějak neumožní urychleně základnu RF, možná končí. Opakuji, my také.

   Zvoní hrana, jen komu a kdo zapláče. Britové si sami sobě ty hodiny můžou šoupnout na 12:00.

   Smazat
  4. Jen tak na dodatek. Kolik let Vám říkali o islamizaci Evropy? Jen neřekli o Arabském jaru a to, že je poté sami organiovaně dovezou. K čemu dodatky, když víte co mají v hlavách. Tedy někteří.

   Smazat
 5. A smazali jste SLUSNY - prispek - cis. casu - 2:28 !
  Vasi cenzori vsak nesmazou prispevky a nadavky, jako je "POTRAT OPICI KURVY", ale slusne prispevky stale mazou, kdyz se jim to nehodi, do jejich predstav a cilu !

  Smazali jste informace o tech, kteri by vam dali prehled o vnitropoliticke situaci - uz 4x !

  A ja vam to pripomenu zitra znovu !
  Aby vam doslo, ze mate na vsechno dvojity metr mereni !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On i slušně napsaný příspěvek může být sprostý. A mazání honolula nikoho nermoutí snad jen jeho samého.Jeho nadřazenost a povýšenost pramení z jeho pocitu méněcenosti mezi těmi zbohatlíky někde tam v tej Emerice.

   Smazat
  2. 5:30 Místo nářků nad mazáním jste mohl napsat ty "důležité informace". Není to divné, že místo nich tu od vás je jen zbytečné tlachání? Připomínáte mi americké dokumenty, kde většinu času tráví opakováním toho, co už řekli a nebo slibováním, co ještě řeknou. Vaše příspěvky jsou ještě dokonalejší. Vy už k věci neřeknete vůbec nic.

   Smazat
 6. Nesouhlasím s tím, že republiku lze vést jako firmu. Ovšem lze ji jako firmu hodnotit.

  Ve zkratce, tehdá jsme měly slušné státní rezervy a jinak hodně, dnes máme "slušné" statní dluhy a jinak nic.

  OdpovědětSmazat
 7. nick honolulu ZDAVI nicka Horniho Dolniho !
  Tak se mi zda, ze hurvinci z nas maji zachvaty alergie !
  (Pssst ! A ja mam zachvaty smichu.)

  Vy tam v Praze - poslouchejte to, co rika Rush Limbough a nebo treba Mark Levin , aby jste vedeli, do kterych zadnic se vetrit ! Vy jste jako vas Sobotka, vzdy na spatne adrese !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu byl a je stale FELCH!!!!

   Smazat
  2. 10:12 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 8. 5:45 - a mate nadprumerne vysoky pocet sebevrazd - 4 denne, t.j. 1500 rocne -
  to o vas pise zahranicni tisk !
  Asi si jdete vzajemne na nervy, coz je nepochopitelne pri vasem vedomi dokonalosti !

  OdpovědětSmazat
 9. Na technet.cz vyšla legenda o agentu Skripalovi sepsaná jistým "odborníkem" v této branži K.Pacnerem.
  Uvědomil jsem si, že mi to něco připomíná:
  V 60tých letech u nás vyšlo několik děl "literatury faktu" (třeba "Dirigent zákulisí")o západních špionech. Byla to směs skutečných fakt smíchaná se správně směrovanými výmysly s jednoznačným záměrem. Psal to pod nějakým pseudonymem dr.Miroslav Hladký, kupodivu původně taky redaktor MF jako Pacner a později velký šéf na Barrandově. Skládal to podle materiálů dodaných expertem přes antipropagandu StB mjr.L.Bittmanem (v r.68 defektoval do US).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, taky jsem si to dočetl, v průběhu čtení jsem kroutil hlavou a smál se a říkal jsem si, jestli to technetu stojí za to, takové bláboly a on to stařičký dobrý Pacner. PR na jeho novou knihu. Všecko pěkné bláboly, vycucané z nějakých ruských bulvárních médii. Nejvíce mě rozesmálo, jak Skripal patřil do oddílu, který v Afganistánu vtrhnul do prezidentského paláce a zavraždil pána domu. Ten Pacner to snad ani po sobě nečte. A takové blbiny, jakože španělskému špionovi vyplatili Rusové 200 tisíc dolarů, zatímco Skrypal od Britů dostal za 9 let 100 tisíc. Bláboly. Časově to naprosto je vycucané z prstu. V 1999 se vrátil do Ruska, pracoval tam jako šéf kádrováků(!) a do 2001 jezdil občas do Španělska, kde předal 21 tisíce stránek čehosi a udal 300 důstojníků. A Rusové nechali svého jednoho z nejvyšších úředníků na GRU jezdit do Španělska se šanonama. Španěl ho udal v 2002 a Rusové ho zatkli teprve v 2004. To je fakt tak trapné, že by to sloužilo jako odstrašujícícpříklad pro novinářské začátečníky.

   Smazat
 10. Ryanovu tyjátru u nás scházela už jen veřejná přísaha věrnosti.
  A nejlépe ta masová, na Václaváku, s ryanovským pokrytectvím a patosem v češtině.
  Čtvrté říši, a na věčné časy ...

  OdpovědětSmazat
 11. Pan Baťa to popsal naprosto přesně to víte to je „demokracie" být vlastizrádný odpad.

  OdpovědětSmazat
 12. Soudruzi, prostě naši demokraticky zvolení poslanci, zástupci lidu, přijali Předsedu sněmovny reprezentantů ze spřátelených USA.
  A vy, minorita ruských kolaborantů, se z toho zlostí třeba poserte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:13 Jasně zástupci totalitní menšiny že „demokrate".

   Smazat
  2. 09.13
   vysvetli mi, ze ty, za komousu byvaly predseda KSC jses ted uzasny komunistobijec :):):)

   Smazat
  3. 9:26
   Ne soudruhu. Demokraticky zvolení zástupci demokratické většiny. Už jsi se posral?

   Smazat
  4. 9:31
   Proč bych měl jakkoli vysvětlovat tvoje smyšlené debility?

   Smazat
  5. 9:13
   Ty havlobanderovskej idiote,uASSackej ksindl nejsou nic jinýho než vrazi a celosvětový okupanti!!!!!!
   Žádnej přátelé to NIKDY NEJSOU A NEBUDOU,TAK SI TO TY RETARDE NECH VYTETOVAT NA ČELO!!!!!!

   Smazat
  6. Soudruhu, ať si přijímají koho chtějí, ale pokud to nemá být ve prospěch ČR, tak k tomu jim nikdo mandát nedal a svou psí oddanost páníčkovi můžou projevovat někde v soukromí, případně v hodinovém hotelu.

   Smazat
  7. á, blb 9.13 je tady zase.

   Smazat
  8. pro 9.13
   nevadí,že ho přijali,nevadí ,že promluvil ve sněmovně.Ale vadí, že přes sněmovnu mluvil s občany tohoto státu jako s posledními,nesvéprávnými poskoky USA.
   A pokud tobě to nevadí,tak se do role toho poskoka pasuješ sám.A nemá to s tvým soudruhováním a minoritou co dělat.
   Tak kdo je tady kolaborant blbečku.
   A pokud to nevnímáš ,tak musíš mít hodně vymeteno.

   Smazat
  9. Pozor za kazdou "navstevou " jsou vzdy rozkazy pro sluhy. A poskoky !!

   Smazat
  10. 9:24 Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej dobytku!

   Smazat
 13. Pro občany ČR přinesla "návštěva" Paula Ryana, a všechny události s tím spojené, jeden důležitý poznatek.
  Všechny politické strany a hnutí, s výjimkou KSČM, zastoupené v Poslanecké sněmovně prokázaly, že nejsou ochotny a schopny hájit české národní zájmy ! Hanba jim... !
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že hanba je málo. Ostatně skutečný význam toho slova ani neznají, nic jim to neříká.
   Je ale nezbytně nutné konečně odstřihnout škodnou od moci. Ke zničení už toho sice po jejich téměř třicetiletém řádění moc nezbylo, ale můžeme si být jistí, že s nimi se žádné obnovy země nedočkáme ani my, ani generace příští.

   Smazat
 14. Paul Ryan je takový snaživý americký Pavlík Morozov.
  Bylo to k pláči vidět naše "demokraty" jak devotně slintají při jeho neuvěřitelně nabobské a pokrytecké řeči.

  OdpovědětSmazat
 15. 9.32...můžeš to přijít zkontrolovat
  Jsi v těchto tělních dutinách jako doma.

  OdpovědětSmazat
 16. Paul Ryan, jak bylo řečeno splnil dva úkoly. Jeden dostat na jejich stranu Nikulina, což se povedlo. A potom zasít potřebné semínko na utrácení našich peněz na jejich výzbroj. To ukáže čas. Prachy jsou holt prachy a USA ekonomika na tom zrovna není tak, jak by potřebovala.

  OdpovědětSmazat
 17. PROC ? Vy nikdy nedokazete rozeznat existenci
  DVOU Amerik ?
  Vzdyt to bije do oci a kazdy Eskymak, nebo cernoch to pozna okamzite , akorat vy to nepoznate !

  Existuje Trumpova Amerika a existuje globalisticka Amerika ! Kazda z nich ma rozdilne predstavy o nasmerovani zeme !
  Vy vse generalizujete dohromady !

  OdpovědětSmazat
 18. Přijede turista z USA vy v Praze se můžete posrat . Tolik hňupu vám uteklo z kriminálu a jednoho Rusa jste nemohly pustit na vycházku ? Všichni by byly spokojeni . Takový hubený malčik a teď bude mit z vatermučení břicho jak Fantoci .

  OdpovědětSmazat
 19. To nejvetsi PRASE je zde prispevkar - 10:12 !
  On se zde rad, (uz nekolikrat), zminuje o nechutne sexualni perverzite zabalene do anglictiny !
  A toto podradne obute lejno - 10:12 - pracuje v hamburgrarne - zamestnani pro pubertaky !
  Neni divu, ze tam nikdo nechodi !

  OdpovědětSmazat
 20. Nepratele presidenta Trumpa se stale snazi dokazat , ze volby v listopadu 2016 byly zmanipulovany Putinem a jeho hackers ! Oni se nemohou smirit s prohrou voleb !

  Vy jste pravdepodobne nahrali Globalistum v jejich snaze dehonestovat nase volby !

  Priklanite se ke Globalistum ? ?
  Zaplatite to existenci vaseho statu !

  OdpovědětSmazat
 21. Globaliste NEDAJI A NEDAJI pokoj !
  Ted vysetruji sexualni zivot presidenta a neuvedomuji si, ze nam vsem, kteri jsme ho volili je to
  lhostejne !

  A zitra bude zase neco noveho a jineho, a to vse sabotuje praci a agendu presidenta a jeho lidi !

  Prestante byt servilni, kazdou chvili k nekomu jinemu !

  OdpovědětSmazat
 22. Zde je "nadrazeny" honolulu ty zmetku - 9:18 !

  Pises, ze i slusny prispevek muze byt sprosty ?

  Samozrejme ! My to vime ! Kazdy je "sprosty", kdo je proti snaham tvych orientalnich despotu !
  Pripominas my HADA v africke bushi !

  OdpovědětSmazat
 23. Milá redakce,vymažte ten RETARDOVANEJ uASSackej HNŮJ JEDNOU PRO VŽDY!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprav si radši už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho mongoloida začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
 24. Tak Rusové to dělají, jak říkají USáci.Tak jsou vinni aniž USáci znají fakta! A co dělají USáci? Od vzniku svého státu jen vyvolávají války,nejdřív téměř vyvraždí původní obyvatelstvo ve své zemi, potom vraždí civilní obyvatelstvo v různých zemích světa, odvolávají se na Boha, a cítí se přitom jako nejlepší národ na světě. A toto trvá téměř 250 let. A všechno je v pořádku!!!
  Anebo ne?
  Morave

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.