Reklama

pátek 13. dubna 2018

Důkazy na objednávku: To jsou aktivity Bílých přileb v Sýrii (VIDEO)

- rp -
13. 4. 2018 zdrojzdroj
Syrský prezident Asad je opět považován za monstrum, USA, Izrael a Velká Británie chrastí zbraněmi, konfrontace s Ruskem vede svět do války - a vše je založeno na informacích propagandistické organizace „první pomoci“ nazvané "Bílé přilby".

Použil bomby proti svým vlastním lidem, masivně je masakroval, bombardoval nemocnice a školy a nyní už potřetí použil jedovatý plyn. Obvinění proti demokraticky zvolenému prezidentu Sýrie Bašáru Asadovi znějí ze Spojených států, Velké Británie, Izraele a jejich vazalských států a propagace médií jsou tak neuvěřitelné, že žádní čestní Evropané tomu nemohou věřit, píše v článku na německém webu jouwatch Hagen Grell.

Trump tweetoval o Asadovi jako o zvířeti, a jak bychom si potom mohli myslet, že média, politici a aparátčíci nám lžou.

Žádná ze zemí obviňující Asada zatím nepředložila důkazy, které by nebyly založeny na snadno konfigurovatelných, ale vysoce emocionálních snímcích. Nejenže nebyla provedena nezávislá vyšetřování, ale protiasadovská koalice, vedená USA, odmítla dokonce zvážit vyšetřování ze strany ruských spojenců Sýrie.

Asad je stejně špatný darebák jako Putin, samozřejmě, všechny rozmanité zájmy Izraele v regionu, přístup ke zdrojům pro Británii a geopolitické cíle USA jsou ale bezvýznamné a samozřejmě, že nezahájily tyto státy „změny režimu“, v roce 1953 v Íránu, 2003 v Iráku, v roce 2011 v Libyi a v roce 2014 na Ukrajině. Ne, tak to určitě není, napíší nám systémová média.

Proč zavíráte oči k mnoha stopám, že samotní rebelové ISIS zabíjeli jedovatým plynem? A proč „Bílé přilby“, což je organizace, která byla založena ve Velké Británii, ukazuje otevřeně sympatie k ISIS džihádistů a byla přichycena při masivním padělání obrazového materiálu?

Pro ty, kdo si ještě nevšimli téměř modloslužebné a nekritické lásky systémových mediálních elit k "Bílým přilbám", jsou nyní uvedeny některé příklady.

Hollywood udělil za dokument o Bílých přilbách Oscara. Moralizování byla na jevišti typická pro elitní pop a showbiz.

Wikipedia popisuje Bílé přilby jako "soukromou organizaci civilní obrany" a uvádí: "Jejich role v propagandě islámských skupin v syrské válce je kontroverzní"

Naopak britské noviny The Guardian se odvážně pustily do kritiků "Bílých přileb".

A tady se podívejte jak se vyrábí zpráva na zakázku:

James Le Mesurier, bývalý britský žoldnéř, založil bílé přilby v roce 2013. Skupina byla oceněna za své "humanitární" úsilí v Sýrii, ale ve skutečnosti fungovaly spíše jako logistická a propagandistická rada syrské pobočky al-Kajdy, s kompletním tréninkem od Le Mesuriera.

Proč USA již zaplatily "Bílým přilbám" 23 milionů dolarů? Proč Británie financovala "Bílé přilby" 32 miliony liber?

Proč vůdce „Bílých přileb,“ Raed Saleh, známý terorista, získal vízum pro vstup do Spojených států, aby mohl převzít Oscara za dokument o Bílých přilbách?

Proč o syrské civilní obraně, existující od roku 1953, dlouho před "Bílými přilbami", se nikdy systémová média nezmínila? Civilní obrana je složená ze skutečných dobrovolníků, kteří jsou na rozdíl od Bílých přileb členem Mezinárodní první pomoci a dokonce mají v Sýrii oficiální telefonní číslo 113.

Jak to, že existuje nesčetné množství nahrávek, kde „Bílé přilby“ na svých vlastních sociálních profilech na Facebooku nesou vlajku ISIS, fotí se s teroristy, videa, ve kterých křičí Allahu Akbar a v některých případech dokonce jsou účastníky izraelských poprav vojáků syrské armády?

A jak je možné, že „Bílé přilby“ jako údajnou autentickou charitu zveřejnily video, ve kterém není vidět poškozená osoba nebo zachráněná, ale jenom křik a sténání, a režisér v pozadí vyzývá k natáčení?

Podle mého osobního názoru jsou Bílé přilby klasickou, zcela propagandistickou organizací koalice USA-VB-Izrael v Sýrii. Proud nehorázných obvinění konečně dá koalici US-VB-Izrael důvod, pro který mohou srazit Sýrii a zničit Asada, vytvářet chaos, přivést celou oblast pod jejich kontrolu a nakonec vtáhnout Rusko do velké války.

To by mohlo znít hystericky, i kdybychom uvažovali o změnách režimů v Íránu v roce 1953, v Iráku v roce 2003 a v roce 2011 v Libyi. Avšak důkazy předložené v tomto článku nejsou pro nás jenom výzvou k nedůvěře k mainstreamovým médiím a koalici US-VB-Izrael, ale neměli bychom poslouchat, jak nás ženou do další války. Neměli bychom být chytřejší?Související článek:

14 komentářů :

 1. Dokud nebudou naši novináři klást takovéto otázky našim politikům, tak se nic nezmění. A klást je nebudou, protože jsou stejní "tvůrci veřejného mínění", jako Bílé přilby. Mohl by se o to pokusit Soukup na Barandově, když už se snaží být alespoň trochu objektivní. I když třeba jeho hodnocení demonstrantů je hodně mimo realitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když má Assad pod kontrolou téměř celou zemi, jak to že nemá pod kontrolou oný Bílé přilby???

   Smazat
  2. Bílé přilby odjeli mírovým koridorem spolu s ostatními teroristy. Je to jedna parta, jedna pakáž!

   Smazat
 2. Ked sa pohadate so susedmi ziscenujte chemický útok, naypte detom do očí trochu mletej papriky, vnukov posypte múkou nech vyzerajú bledé, svokrovcom naordinujte viac stručikov cesnaku nech sa im zníži tlak a budu vyzerat strašne s vytreštenými očami aby vyzerali ako po za sásahu plynom, to všetko natočte a potom ich polevajte zahradnou hadicou a krhlou. Toto natočené video zaveste na youtube a suseda obvinte s chemického útoku. Určite Trump bude s Mayovou i Macronom šaliet. Pripojí sa ČS mainstreem, predajné presstitutky a USA,England, France suseda zničia raketami, letectvom a máte to hotové. Sused sa vyparí a máte navždy pokoj a susedské vzahy su vyriešené vdaka Trumpovi a hore uvedených blbečkov. Tak sa v budúcnosti budu riešit medziludské vztahy.

  OdpovědětSmazat
 3. 15:32
  Soukup je takový značně nečitelný. Jenom jasnovidec asi pochopí jeho záměry. Jeho působení v r. 1989 při hadráku a dnešní komentování této komedie pro mne nedělá ze Soukupa věrohodnou osobnost.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 4. Soukup je inteligentní exhybicionista už od pohledu. Pokud si chcete přečíst něco výjmečného doporučuji Kunšteka.

  OdpovědětSmazat
 5. Domnívám se, že pan ředitel Soukup uzavřel tichou koalici s Babišem, který ho finančně podporuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:17
   To snad nemyslíte vážně. Pokud by to byla jenom částečná pravda neplatila by poznámka 17:31 (inteligentní exhybicionista), ale musel by být naprostý vůl. Babiš jako takový je již dnes odepsaná persona. Jeho hnutí Ano je slepenec, který se už začal rozkládat.
   Václav

   Smazat
  2. Soukup je spravedlivý a hlavně nezaujatý jako Moravec a politruci z čt .

   Smazat
  3. 19:58 Soukup je spravedlivý s nezaujatý a kruh je hranatý.

   Smazat
 6. Lidi přemýšlejte!Proč ty slavné Bílé přilby se vyskytují jen ve spojení s Islamisty.Když jsou takoví lidumilové,proč nepracují u zraněných u Asada.Jistě vám dojde,že jsou nepochybně s Islamisty jedna ruka a proto ty jejich amatérsky hraná videa či fotky.Každý kdo něco ví o chemii se musí smít těm zásahům v zamořeném prostředí bez ochranných pomůcek.Tož tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:49 Tož tak to je i můj názor.

   Smazat
  2. Tož to je hovadina jak barák.

   Smazat
  3. 23:16 - proč píšeš kraviny? Silence is gold!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.