Reklama

.

.

pondělí 16. dubna 2018

Eskalace lží

- vlk -
16.4.2018 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Projíždím internet na to, co mi ohledně posledního raketového útoku na Sýrii podstatného uniklo. A věřte, že si stále více připadám jako ten, kdo se přehrabuje v obrovské kupě hodně hutného hnoje.


A ten pocit je umocněn, když skutečně na něco narazím. Například na stále opakovaná vyjádření, jak USA, UK a Francie mají jasné důkazy o tom, že se v Dúmě útok plynem skutečně stal, že pro to mají nezvratné důkazy, které ospravedlní zahájení raketového přepadu, protože nelze tolerovat nasazení bojových plynů.

Takže důkazy a nezvratné…

To do slova do písmene tvrdil Macron podle izraelskému listu Haaretz 12.dubna. Konkrétně šlo o televizní interview a přímá citace zní:

„Máme důkaz, že minulý týden… byly použity chemické zbraně, přinejmenším chlór, a že byly použity režimem Bašára Asada,“

Mno, a v sobotu pozdě večer, na ČT 24 ve Zprávách ve 23 hodin užaslý divák je zírá na vstup francouzského korespondenta ČT Petra Zavadila, jak říká od času 04:25 min toto:

Macron byl vůbec první kdo prohlásil, že má důkazy o použití chemických zbraní. Ted po úderech Francouzi zveřejnili část zprávy tajných služeb, o kterou se přitom opíral. Z které vyplývá, že Francouzi NEMAJI k dispozici žádné vzorky z místa činu, ale že důvěřují záběrům, které tam byly pořízeny!!!!!!! Podle nich jsou autentické , čerstvé a jasně dokazují, že chemické zbraně jasně byly použity!!!!

Takže zaútočit na jakýkoli stát je podle tohohle, údajně nositele nové politiky a naděje pro Evropu na základě nějakých videí, o nichž nikdo netuší, kdo je pořídil, kdy je pořídil, za jakým účelem je pořídil a kde je pořídil???

To je ten nezvratný důkaz, který ospravedlní odpálení raket????? Vždycky jsem slyšel, že blbost není trestná. Myslím, že dnes tato obecně právní kauzalita přestala platit. Tenhle zvláštní druh idiocie trestný být zkrátka musí.

Tady jsem chtěl s tímto článečkem skončit. Jenže nemohu. Neb jsem narazil na záznam tiskovky Stropnického k útoku na Sýrii.

Komediant se opět vyznamenal! Opět jsme ti nejvěrnější z věrných, kteří ani stínem nepochybují, věří, odsuzují, uplatňují, atd.atd. Prostě klasická banánová republika bez vlastního názoru a stanoviska. Tím bych vás neobtěžoval. Za Babiše i komedianta se nemusíme stydět veřejně, stačí soukromě.


Komediant tam říká

Budeme vystaveni mohutné dezinformační kampani, velké internetové masáži, bude se spekulovat, bude se tvrdit, bude se vyvracet, bude se vymýšlet, budou se možná vyvěšovat i falešná videa !!!, bude se mluvit o různých ztrátách, já bych jen hrozně rád upozornil naše občany, aby to všechno dělili minimálně deseti.

Takže vážení občané, všechno dělte minimálně deseti! Ale prosím s výjimkou Macrona. Ten má nezvratné důkazy!!! Ve formě jakýchsi videí…..

No a na závěr si dáme ještě Babiše:

Úder proti syrskému režimu, který útočí chemickými zbraněmi na civilní obyvatelstvo, byl nevyhnutelný.

Ano komediant měl pravdu, budeme vystaveni dezinformační kampani! Vlastně už dávno jsme! Důkazů netřeba! Protože máme ty, které si umíme vyrobit nebo ty, které za důkazy přijmeme.

Zkrátka – eskalace lží!- - -


 

19 komentářů :

 1. Hnus velebnosti! Všechny je pohnat před mezinárodní trestní tribunál!

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, maju dokazy. Nejaky vrtulnik, predpokladam ze ruskej vyroby, ktory, udajne, zhadzoval nejake chcemicke bomby.
  A kedze povstalci vrtulniky nemaju, musel to zrobit priamo prezident Syrie.
  Pravda bude asi taka, ze skutocne vrtulnik mohol nejake bomby zhadzovat, ale je otazka komu patril.
  Pre stat, ktory si vyhodi Dvojicky do vzduchu, je problem zohnat vrtulnik ruskej vyroby, nahodit na neho vojenske farby Syrie alebo Ruska, a zhodit bomby na nic netusiace obyvatelstvo ?
  Obyvatelia nevedia ze stroj riadi nejaky agent CIA, pripadne clen teroristickej organizacie Nato.
  Obyvatelia vidia iba oznacenie vrtulnika.
  Ze to neni mozne ? Skutocne ?
  Ved staci jeden telefonat Porošnakovi do Banderistanu, a ten podaruje nie iba vrtulnik, ale aj nejaky MIG, ak vobec este nejaky v tom Banderistane vobec maju, ktory by nebol cely hrdzavy.

  OdpovědětVymazat
 3. Chtějí-li ruští politici opravdu se domluvit s ignoranty v US koloniích je jediná cesta. Ukázat např.zelenou barvu a zeptat se jaká je to barva. Odpoví-li zelená stačí pak přečíst např.chartu OSN chce mezinárodní agrese a falešná schizofrenie US slouhů je jasná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava-místo chce-co je

   Vymazat
  2. celá operace byla jen "průzkum bojem!
   amíci si otestovali, že nemají co nasadit v ostrém boji a Rusové seděli v zákopech nechca sa nechat vyprovokovat tlupou negrů.
   Až dojde na lámání chleba, nezastaví se bota spec-nac na schodech u vchodu do Bílého domu.
   To je vše. Na tomhle smetišti už je dávno jenom jeden kohout.
   A ta parta vobřezanejch si lže do kapsy, aby mohla usnout, byť na jednu jednu další noc bez strachu, že je zaživa zahrnou buldozery jednotek Nové Rusy, jež začnou budovat demokratickou společnost na Americkém kontinentě.

   Vymazat
 4. Na to, že mají nezvratné důkazy je možná jediná reakce. "No výborně, sem s nimi"! Aottj.

  OdpovědětVymazat
 5. Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii!
  https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odvysilala-falesne-obrazove-zpravodajstvi-ze-syrie-divakum-na-obrazovkach-ukazovala-misto-damasku-nocni-utok-ukrajinske-armady-na-mesto-luhansk-z-roku-2015/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakej pak skandal ? CT se netaji tim ,ze produkuje Ideologickou Propagandu a tak slouzi zahranicni Vrchnosti a nemusi vubec pouzivat CO SE NEHODI ! V tomto pripade je vse dovoleno..

   Vymazat
  2. A ze jsou statisice divaku a stedre na to vsechno plati a jeste ukazuji ,ze ty programy sleduji denne..
   To je nezavidenihodne...

   Vymazat
 6. Dnes v hlavních zprávách ČT: uprchlíci z Důmy (?) u bílých autobusů, kdesi (?) a mezi nimi holčička, která má údajně panenku něčím načichlou (prý asi chlorem). Autor? Jak jinak než CNN. A ČT to ještě doplnila tklivým medailonkem o statečných bílých přilbách, které opravdu ale opravdu nikdy nekamarádili s nikým s DAEŠ. Ten Stropnický měl pravdu, když hovořil o dezinformační kampani...

  OdpovědětVymazat
 7. proč eskalace?
  sionisté permanentně lžou a parazitují na všech národech, bez ohledu na politické a sociální zřízení a čas. Po věky věků! A nikdy jinak!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní16. dubna 2018 20:34
   Sionisté? Lžou a parazitují po věky věků?
   Sionismus je starý tak 120 let. To museli být nějací jejich předchůdci.

   Vymazat
  2. SIONISTÉ DNES JSOU U.S.A.KONGRES

   tak se těšte,že vůbec jejich Trumpetu NEPOTŘEBUJI a budete všichni brzy humanitárně vybombováni.
   Už ted tleskejte naši vládě,která toto da schválit svému Prdlamentu.

   Vymazat
 8. Jasné déjà vu! a pak, že se historie neopakuje?! Opakuje! a stále dokola. Jen zprvu jako špatná komedie, pak již jen jako nechutná fraška ...
  Co o té první, co si ji US huni zaranžovali v Zálivu, napsal již před lety Jean-Paul Dubois (ve své knížce Život po francouzsku) toto:
  Sedmnáctého vypukla válka v Zálivu (17.1.1991) ...
  A tak jako každý Francouz jsem tedy usedl před televizi a sledoval, jak se Amerika zhostila oblbování světa. Zkreslování skutečnosti. Překrucování smyslu. Falšování příčin. Přehánění důsledků. Smyšlená svědectví. Padělání důkazů. Zpronevěřování se cíli. Zastírání utrpení. Zamlčování obětí. Ti lidé zpoza Atlantiku ztělesňovali civilizovanou formu barbarství. Ti manipulátoři vědomí, ničitelé myšlenky, zasévači loupeživých idejí vytvořili z obrazu křivé zrcadlo, které za pomoci zaplacených prášilů deformovali dle své libostí a potřeb.
  Kdyby se to zítra ukázalo jako nezbytné, válka, stejně jako mír, by se mohly odehrávat v kelímku na vyplachování úst.
  ----
  Rozdíl mezi tím r. 1991 a dneškem je snad jen v tom, že místo jednoho globálního oblbovatele a teroristy v jednom jich máme trojnásobek. Oč sebevědomějších, o to trapnějších.

  OdpovědětVymazat
 9. Jo a takový bezcharakterní nuly nám budou vládnout.

  OdpovědětVymazat
 10. Situace již pokročila tak daleko, že jak Stropnický, tak třeba europoslanec Zavadil z ODS říkají, že akce má za úkol oslabit Rusko a naši spojenci jsou Anglosasové, takže je to třeba hodnotit z tohoto pohledu. Prostě pravda je jen pro slabé. Jestli toto už není válka, tak nevím. P.K.

  OdpovědětVymazat
 11. Následující úvaha: Téměř všechny pravicové strany - kromě SPD - které zastupují myslím kolem 65 procent voličstva - schvaluji útok v Syrii, schvalují tedy to, co dělají USSA, chtějí de facto válku /odhledneme zde to, že žádný chemický útok nebyl, že video, kde jsou "oběti" chemického útoku vyrobili syrští tzv. povstalci, zřejmě na příkaz USSA/. Jelikož tyto pravicové strany volilo u nás většina obyvatelstva, de facto válku s Ruskem, to znamená třetí světovou válku chce většina obyvatelstva. Pokud ne, kde jsou protesty proti postoji těchto partají? Lidé i v Britanii i ve Francii i v USSA volili politickou garnituru, která žene svět do války. Nikde se neprotestuje. Zřejmě si lidé říkají, co je nám po nějakých Arabech. Tak tedy, když zemřeme všichni v jaderném holoucaustu, bude to projev demokracie, dálo by se říci bude to hlas boží, bude to hlas lidu.
  Pro ozřejmění, pro případ těch předčasných voleb, pokud se jich dožijem - kdo ví co nám ještě obranci demokracie na Blízkém vychodě nachystali - tedy pro to ozřejmění, jediné dvě parlamentní strany, které odsoudily útok "spojenců" byly KSČM a SPD. Z toho plyne, že jediné dvě strany, které válku nechtějí jsou tyto strany. Podpis: prosťáček.

  OdpovědětVymazat
 12. Stropnický , Zavadil a velká část pracovníků ČT jsou vyvoleného etnika, které také stojí za útoky na státy BV. Proto ta shoda.

  OdpovědětVymazat
 13. Docela mě mrzí od Vlka, že nekomentoval vyjádření Zemana, kterého on někdy až "fanaticky" nemusí.

  OdpovědětVymazat