Reklama

čtvrtek 19. dubna 2018

Foldyna, Skála, Lenka Procházková a další se bouřili na Václaváku kvůli bombardování Sýrie: Zločin nelze trestat zločinem. ČT ukazuje fake news, manipuluje!

Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna (18.4.2018)
REPORTÁŽ
19.4.2018 ParlametníListy
Na Václavském náměstí se ve středu sešlo asi 250 demonstrantů, aby odsoudili nedávný útok našich západních spojenců v Sýrii. Jeden z nejplamennějších projevů pronesl místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, který burácel na celé náměstí. Svá velmi tvrdá slova namířil i proti České televizi. Nemlčela ani spisovatelka Lenka Procházková, která pálila do ministra zahraničí Martina Stropnického. Prý je to Maršálek, který žene novináře – mopslíky do útoku proti pravdě. 

Ve středu v podvečer odstartovala v Praze demonstrace odsuzující vojenský zásah Spojených států, Velké Británie a Francie v Sýrii. Účastníci akce chtěli dát důrazně najevo, že rakety dopadající na Sýrii nepřinesou zemi mír. Kam vede vojenská agrese, se prý už dříve prokázalo v Iráku a v Libyi. Jen k chaosu.

„Udržení míru musí mít jednu z nejvyšších lidských priorit. Žádná raketa není mírová, žádné bombardování není humanitární. Z hlediska mezinárodního práva je vojenský útok na druhý stát zločinem, nejde-li buď o sebeobranu, nebo o akci s mandátem Rady bezpečnosti OSN. I v mezinárodním měřítku se musí rozhodovat podle pravdivých faktů, ne na základě neověřených spekulací,“ uvádějí organizátoři v pozvánce na akci.

K hlavním řečníkům na akci, které se zúčastnilo asi 250 lidí, patřili místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna a místopředseda KSČM pro ideologickou práci Josef Skála. O slovo se však přihlásili také členové Komunistického svazu mládeže, komunistický poslanec Stanislav Grospič či spisovatelka Lenka Procházková. Ani jeden z nich si nebral servítky, když hovořili o tom, jak smýšlejí o Severoatlantické alianci.

Josef Skála podotkl, že by se nad Sýrií, ale nejen nad Sýrií, vznášel jedovatý mrak, kdyby tři západní země skutečně zasáhly raketami sklady chemických zbraní. Jenže žádný mrak se nad Sýrií nevznáší, což podle Skály vypovídá samo za sebe. Pokud se někdo snaží Sýrii pomáhat, je to podle komunisty Rusko. Ruské a syrské jednotky porazily podle Skály teroristy. „A proto jsou jak Rusko, tak Sýrie terčem nejhanebnějších pomluv,“ hřímal místopředseda strany pod sv. Václavem.

Poté se obrátil na českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). „My můžeme být v roli toho, kdo umožní vládnout vítězovi voleb,“ uvedl Skála s tím, že to komunisté mohou udělat jen tehdy, pokud se jim dostane ujištění, že Babiš bude ctít mezinárodní právo. „Nejen my, komunisté, ale celá levicová vlastenecká veřejnost se vítěze voleb musí zeptat nahlas: Hodlá se řídit mezinárodním právem?“ otázal se z řečniště Skála.

Demonstrantům také připomněl, že se NATO zrodilo v roce 1949 a hned v prvním článku své zakládací Washingtonské smlouvy říká, že se bude řídit stanoviskem OSN, pokud půjde o vstup do ozbrojeného konfliktu na cizím území. A dnes samo NATO tento svůj první článek porušuje.

Po Skálovi vystoupil místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, který doslova rozpoutal slovní bouři. Zdůraznil, že mír je třeba aktivně brhttps://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Foldyna-Skala-Lenka-Prochazkova-a-dalsi-se-bourili-na-Vaclavaku-kvuli-bombardovani-Syrie-Zlocin-nelze-trestat-zlocinem-CT-ukazuje-fake-news-manipuluje-532598ánit. Mír se nikdy nedá získat mlčením.

„Česká politická scéna, a byl jsem toho včera svědkem, se propadla do objektivizace zločinu,“ hřímal Foldyna pod sochou sv. Václava. „Byl, anebo nebyl porušen mezinárodní zákon? Vy všichni víte, že byl. Bylo porušeno mezinárodní právo tím, že útok na Sýrii nebyl odsouhlasen Radou bezpečnosti OSN,“ zesiloval hlas dál Foldyna. Dostalo se mu hlasitého potlesku.

O chvíli později spustil Foldyna slovní palbu na Českou televizi. „Nedá se k tomu vést diskuse, nedá se objektivizovat zločin. Stali bychom se stejnými zločinci. Parlament si to může dovolit, protože tam je parlamentní půda a je tam imunita. Mně to nevadí. Mně vadí to, že Česká televize ukazuje snímky, které jsou fake news, ukazují lži a snaží se ty věci ovlivnit,“ už doslova běsnil poslanec do mikrofonu.

V České republice platí zákon z roku 1950, který říká, jak se ochraňuje mír. Ten, který podněcuje k válce, může dostat až patnáct let,“ sdělil účastníkům akce zákonodárce. „Nebojí se redaktor České televize, který vymyslel ten fake news, že se ho to dotkne?“ ptal se poslanec.

Ve světě se prý vede hybridní válka, ale také hybridní politika, kterou podle zákonodárce vedou neziskové organizace. Francouzský prezident Emmanuel Macron tvrdil, že má důvěryhodné informace k provedení útoku, ale pak se ukáže, že to jsou videa z YouTube. „A jsou to bláboly,“ nebral si servítky Foldyna. „Obávám se, že takto jsme oblbováni, ale my nejsme národ, který si to nechá líbit.“

Pak už se s demonstranty rozloučil.

Jenže netrvalo dlouho a sv. Václav si vyslechl další tvrdá slova. Tentokrát z úst bývalého ministra zahraničí za ČSSD Jana Kavana. Prohlásil, že je třeba odsoudit víkendové bombardování Sýrie. Toto bombardování je třeba odsoudit už proto, že zatím nebylo prokázáno, že v Dúmě došlo k chemickému útoku. Naši tři západní spojenci ale nečekali na prošetření incidentu a ihned začali bombardovat. A to bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN. Útok nebyl předem zkonzultován v parlamentech USA, Velké Británie a Francie.

Britské premiérce Therese Mayové se vysmál za to, že její rozhodnutí o útoku podpořilo jen 28 procent Britů. „Zločin nelze trestat zločinem,“ zdůraznil Kavan.
....
....


(celý text reportáže najdete ZDE)

73 komentářů :

 1. Babičok bude respektovat mezinárodní právo, pokud z toho budou prachy. Prachy, za který se dá něco koupit nebo směnit za něco cenného. A se zločincema se obchoduje dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rakety a patrony se nedaji zastavi papírem mezinárodnich smluv.

   Ty se totiž poruši jako prvni,jen si vzpomente na
   FüHRERA.
   To je chiméra.
   Ustupováni do ŠESTÉ priority povede k vymazáni všeho živého a kdo zbude bídně chcipne a bude u toho brečet

   JÁ TO VĚDĚL,PROČ JSEM NEPODPOROVAL POSTAVIT TY MAJITELE VELKÝCH PENĚZ PŘED SOUD,KTERÝ BY UŽ NAŠEL ZPŮSOB JAK JIM TY PENÍZE ZABAVIT.

   Stejně je ti nenažranci použivali k vyvoláváni válek proto,aby na moji mrtvole vydělali.

   Smazat
  2. Režimy USA,Británie,Francie,Izraele a další jsou tak zločinné,že si mohou zadat s A.Hitlerem.------------https://www.facebook.com/610882789027213/photos/a.643437602438398.1073741833.610882789027213/1649482358500579/?type=3

   Smazat
  3. No a je vymalováno. Babiš se spolčí se socdem. SPD je ze hry a má to spočítáno tak, že pokud ho bolševici nepodpoří, tak se vesele obrátí o pomoc k vlastizrádným pidistraničkám, předpokládám, že piráti zůstanou stranou.
   No a podepíše všechno co mu přistane na stole, "vlastenec", takový minimacron.

   Smazat
 2. Ano stateční Český občané vyjadřují názor většiny.


  Tady skvělé z parlamentu pravdoláskaře utřely:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klekla-na-nas-Albrightova-Nejsme-nevolnici-USA-Debata-snemovny-nad-Syrii-dopadla-tak-ze-pravdolaska-zdesene-kouka-Nahlednete-532502

  OdpovědětSmazat
 3. A herci taky rádi něco cenného, very jak much.

  OdpovědětSmazat
 4. Smutné, že se na tak významné demonstraci sejde 250 lidí.
  No jo, pražáci...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ONA PŘIJDE CELÁ REPUBLIKA, ALE POŘADATELÉ BUDOU MUSET PROPAGOVAT NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ

   a jako jeho prvni bod otevřeni diskuznich rubrik na webech stran a hnuti,které tyto s hrůzou zoufale blokuji ,dokud vzteklí voliči nezajisti pro sebe sami hnuti Voliči za Voliče..

   Smazat
 5. A co naši studenti, těm létající bomby na civilní obyvatelstvo vůbec nevadí. Studentům asi řekli, že to je vrchol demokracie, kterou studenti tak vehementně vždy brání. USA pro svět znamenají největší nebezpečí. Nejhorší je to, že bombardováním cizího státu Tramp si řeší vnitřní politické problémy a proto spustil fiktivní chemický útok, který neměl žádné oběti a nezůstaly po něm žádné chemické stopy, ale stačil k tomu aby bylo vypáleno 101 raket na cizí stát. Opakuje se scénář, který byl uplatněn v Iráku a Libyi. U nás se odhalili a projevili ti kteří otevřeně podporují vznik III. sv. války, ale počítají že hynout nebudou oni ale někdo jiný a někoho jiného děti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má někdo tušení kdo a jak takhle oblbuje naše děti? Není to jen ve školách, týká se to i těch, co už do školy nechodí. Zabýváte se tím někdo?

   Smazat
  2. Samozřejmě je to známo,kdo ty děti oblbuje,

   jJE TO PRVNI PRIORITA ŘIZENI SVĚTA,ví někdo tady na ni odkaz?

   Smazat
  3. V praxi je to nějak tak:
   Pokud jsou rodiče ochotni děti nechat sedět u televize v dnešní době, a že to dělají, základ je už tady. Stačí si vzít ČT D-čko, agitační možná i víc než kanály 1, 24 atp. Nejsou to nevinné pohádky, ani náhodou. (Plus většina tamějších seriálů na vymývání mozku jsou USA-sitcomy.)
   Od prvních, druhých tříd základních škol, někde dokonce od školek (!), se vyučuje povinně angličtina, děti, které ještě neumí ani česky. Nechápu, jak tohle může být povoleno, ale je to fakt.
   Další bod - většina pedagogů (jistě ne všichni, ale velké procento) je silně prozápadní a nestydí se to propagovat před žáky, kteří si to nechtě vezmou jako vzor. Už na základních školách.
   Nejhorší službu v tomhle prokazují nově vystudovaní, mladí učitelé (a vzhledem k tomu, že dneska na pedagogickou fakultu jde studovat opravdu každý druhý, nejméně), do jednoho zpracovaní svými školami. A ty je orientují jasným směrem. Mají za to, že mají vlastní názor, který můžou ostatním vnucovat. Jediné, co doopravdy mají, je nabiflované to, co jim na fakultě nadiktovali.
   Pokud se někteří divili, kam se během demonstrace poděli studenti, můžu mu říct s určitostí (i já studuji) - 80(? víc)% studentů vysokých škol to vůbec nezajímá. Nic. Netýká se jich to, nic neřeší, jsou zcela mimo. Pokud jde o jejich názory, žádný nemají, takže se dají strhnout každým, kdo za nimi přijde s tím, že "tohle je správné, pojďte demonstrovat proti... pojďte volit toho...", přičemž sami neví, proti komu protestují ani koho volí.
   A podstrčí-li se těmhle lidem propagační plakátky (na každé dveře kabinetu jeden, sic), jsou svolní naprosto ke všemu.
   Zbylá procenta jsou buď silně prozápadně zapáleni, nebo... někdo snad taky ne. Ale není jich mnoho.
   Asi takhle mladí lidé, mrzí mě to psát.

   Smazat
  4. Tedy je třeba jim podstrčit příslušné propagační plakátky - ne?

   Smazat
  5. Teoreticky vzato - ano. Myslím, že by to klidně fungovalo. Podobná síla by ale zrovna moc k čemu nebyla, první by je zase obrátil o 180%. A hlavně je to plánováno shora, ne od studentů, ale přímo od vedení, podporované kdoví až odkud, a tihle naši Velcí bratři by sem nikdy nic jiného nepustili. Když byly prezidentské volby, směly tu všude ležet pouze stohy lejster propagujícíh jednu stranu (jasné jakou), nic jiného! (Aby to někoho třeba nezmátlo.)... Ani přednášky nejsou apolitické, zvlášť některé. A přijde na tom někomu z posluchačů něco nepatřičného (co jsem se ptala)? "Ne. Co by mělo?" .....

   Smazat
  6. Veru kde su bojovnici za pravdu demokraciu herci a studenti,i na Slovensku,este nedostali instrukcie hlavicky dute od svojho panicku

   Smazat
  7. Už je to skoro týden a vy to budete omílat a omílat...
   Na Západě už se o tom vůbec nemluví, protože se ukázalo, že je to vše propaganda,která se nepovedla.
   A co se týká slavné vlády v demisi a poslanců, kteří mají zastupovat své voliče,
   tak to jste viděli, když tady byl na soukromé návštěvě přítel z Ameriky:

   Všichni, mimo komoušů, mu tleskali ve stoje,
   radovali se,že byli poctěni tak významnou návštěvou a svým postojem tak dokázali,jací lokajové a podrazáci jsou ČEŠI.

   Kdyby parlament navštívil ze záhrobí i Leonid Brežněv,
   tak mu ta podlézavá svoloč bude také tleskat a v zákulisí ještě líbat zadek, taková špína reprezentuje lid ČR,
   není divu, že nás okolní svět nebere vážně,
   pouze jako kolonii a poskoky, kteří na písknutí splní každé přání silnějšího.
   HNUS !

   Smazat
 6. Švédská politická korektnost se stala terčem vtipů
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=103&v=UVPEKdlMovY

  OdpovědětSmazat
 7. Tady se volá po totalitě:

  http://svobodnenoviny.eu/clenka-evropskeho-parlamentu-vyzyva-k-zakazu-politickych-stran-ktere-kritizuji-pristehovalectvi/

  OdpovědětSmazat
 8. SMUTNÉ JE,ŽE DEMONSTRACE NECHTĚLA NOVOU OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII

  a spoléha se,že se JIM pod ocasem sejde pět a půl demonstranta,kteři už předem vědi,že takový podnik je NEÚČINNÝ.

  NIKOHO Z NICH NEMÁ ZÁJEM PROSAZOVAT OTEVŘENÍ ZÁMĚRNĚ ZABLOKOVANÝCH DISKUZNICH RUBRIK POD ČLÁNKY STRAN NA JEJICH WEBECH.

  Prý by to znamenalo ve stranách a hnutich převzit odpovědnost za opravdový vývoj ve státě, aby si k tomu od občanů voličů taky dali poradit

  TO NEUDĚLAJI,NEBOT DIALOG ZNAMENAJÍCÍ DEMOKRACII NECHTĚJÍ!

  A své voliče radši kopnou do zadku,aby jim přište na tech pět a půl demostranta nepřišli vůbec!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tu tak nestydatě lžete?

   Smazat
  2. Pane Dvořáku,

   napište prosim,zda požadavek otevřeni diskuznich rubrik na webech politických stran a hnuti je lhani a nepotřebný.
   Vždyt by to tam vypadalo jako zde na webu NR no nemáme pravdu a lžeme?

   To,že demonstrace byla špatně navštivena je vážně špatně.
   Ostatně,co vlastně chcete prosazovat než pravdu jako my občané voliči, jen to napište at víme co psát,aby jsme vás neurazili a demonstrace by byly mohutnějši?

   Mnoho % zdejšich přispěvků by mohlo přijit přimo k politickým stranám v tomto

   NÁVRHU PŘIMÉ DEMOKRACIE OBČANSKÉHO TYPU,KTERÝ BY ŠEL USKUTEČNIT HNED,LEVNĚ A BEZ PERIPETII.

   Pokud máte jiný názor klidně ho napište nebot pak už nevime jak se orientovat a budeme se NEUSTÁLE mýlit a to dokonce možná za 8 395 132 dušiček.

   Odpvite nám prosim nebo máme spíše počitat s mlčenim???

   Smazat
 9. Příště bude duhový pochod a tam nebude 250 lidi ale 250000, tatže víte na čem jste jako národ český

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo rozumný by šel na nějaké srocení důchodců s ještě nemocnými jejich rudými mozky??

   Smazat
  2. 14:31
   Vychlastaná dutá palice vypustila havlopšouk....!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  3. 14:31 idiot. Neví, která bije.

   Smazat
  4. 14:31 ach ta inkluze, ta vyváří nepoužitelný odpad jako jsi ty, tupý blbe. Tvůj květák na krku žádný mozek neobsahuje, tam je pouze dobře nas-ráno.

   Smazat
  5. 14:31 Tam chodí jenom rozumní. Idiotům jako jsi ty jsou určeny jiné demonstrace. Ty se Štěpánovou, Kalouskem a knížepánem. Na ty může chodit i ten, kdo má hlavu jen proto, aby mu nepršelo do krku.

   Smazat
  6. 14:31 To bude krásné když padneš za trumpa mayovou macrona a západní hodnoty.

   Smazat
  7. Bohužel, 11:43 má pravdu. Na "Parade Pride" přijde stonásobně víc účastníků. Není tomu tak dávno, co jich v Berlíně byl milion a prezervativy byl pokryt každý decimetr čtvereční nejbližšího okolí.

   Já osobně neznám fakticky nikoho, kdo by akceptoval cokoliv jiného, než je v hlavních sdělovacích prostředcích. Kdo by se alespoň na okamžik pozastavil nad tím, že by to mohlo být i trochu jinak. Nedávno mi jeden kolega tvrdil, že Rusko má na Donbase odpalovací rampy s bakteriologickymi zbraněmi a že bychom měli na ně zaútočit dřív něčím podobným, než to odpálí.

   Smazat
  8. Václav Dvořák 19. dubna 2018 14:58
   14:31 idiot. Neví, která bije

   Pane Kopecký, tak "tento" je jim vzorem, vždyť je jedním z nich!

   CENSOR, s.r.o., je vulgární hulvát! Vždy, sesmolý jednu hlubokomyslnou větu? Na rozšíření našeho, nejspodnějšího obzoru...
   Auditor

   Smazat
 10. DOKUD SI DOMORODCI ČR NEVYTVOŘI VLASTNI HNUTI

  dejme tomu Voliči za Voliče bude teror sprosté politické třidy pokračovat bez konce.
  Bezmocni ovčané uvidi brzy,jak jim bude z EU zaslána směrnice která přikazuje ZAKÁZAT STRANY,které nebudou respektovat EU neomarxismus ,prý diktatury humanismu potažmo islamismu a kritizovat ničeni států přilivem samopalniků,kteři se poraženi budou tlačit do Evropy vést tam pokračováni svých masakrů které jim předepisuje KORÁN.

  TO BUDE PŘENESENO NaMI ZVOLENÝM PARLAMENTEM DO ZÁKONA.

  Tak se cil zrušeni demokracie a podpora vlády menšiny nad většinou obyčejným terorem stane REALITOU!

  Pošlapávani lidských práv většiny,které je dnes většině ordinováno se jim pak opravdu svinsky vyplati!

  OdpovědětSmazat
 11. Jak lvové bijem o mříže,
  jak lvové, v kleci jatí.

  Ta klec se jmenuje kapitalismus. Dobře nám bude, až budeme mimo ni - až ho pošleme tam, kam už dávno patří - na smetiště dějin.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ŠTEFANE,ZKUSTE BÝT KONKRÉTNI A NAPIŠTE,

   rád podpořim dilo nesmrtelnéno našeho světce A MENTORA pana Dr.Ing.J,Mrázka CSc,který založil českou školu brouků,kteři se nYni budou muset naučit chtě nechtě

   JAK KŘIŽIT KUSADLA!

   Smazat
 12. Článek jsem četl nepříliš důkladně /trvá mně dosti dlouho, než něco pochopím/, komentáře vůbec. Hle, co chci napsat: Psal jsem již, myslím to bylo včera, že USSA jsou šilencem sedícím na sudu prachu a vyhrožujícím že pokud nedostanou, to co chtějí, odpálí sud i s rukojmími. Rukojmí je celý svět. Včera jsem slyšel na youtube Craigs Roberts říká něco podobného: Rusové ustupují a Emeričané je zatlučují čím dál tím více do kouta. Proč pluje nějaká celá velká emerická eskardrona k Syrii? Nevím, jak dalece je Syrie důležitá pro Rusko. Mají Rusové předhodit Syrii šílencům z USSA? Mají vyklidit Syrii, aby se Syrie změnila na takovou zemi jako je Irak? Co bude následovat pak? Pokud to je Rubikon pro emerické neokonservatisty, tak hádejme co asi udělají. Nepřekročit Rubikon znamená zřejmě pro USSA - smířit se s tím, že jako hegemon skončí, budou sledovat vzestup Číny i Ruska. Doma budou sledovat zmenšující se bankovní konta. Mají k dispozici obyvatelstvo, které nedosahuje kvalit Čiňanů ani Rusů - Emeričané jsou tlustí, pohodlní a zřejmě nedisciplinovaní, nikoliv jako Čínané, kteří jsou opakem těchto vlastností. Pokud je postaví Rusové před volbu, žádné bombárdování ani syrské infrastruktury bez ruských strát /tak jak to udělali nyní/, co asi udělají. Odpalí ten sud? Budou si bláhově myslet Rusové zase neodpoví, budeme moci řádit tak jako v případě Iraku a Srbska?
  Jsem hluboce zklamám nízkou účastí na té demonstraci. Uvažují, že snad masové demonostrance za odtažení kovbojů z výletu domů - masové demonstrace v USA - by možná pomohly. Masové demonstrace v ostatních zemích světa. Zatím si lidé myslí, že se nic neděje. Titanik pořad pluje, hudba pořad hraje. Pouze pár hysterických blbečků - Craig Roberts, Hájek a já mezi nimi /já proto že jsem sugestibilní, nikoliv že bych byl chytrý/ si myslí, že jsme na pokraji nukleární války, na pokraji Armagedonu. Zdá se mi, že zatím děj plyne jako v holywoodských filmech - zlo je na postupu. V důsledku působení zla vždy v těchto filmech teče krev. Končí happy endem, ale ne vždy /China Town/. Všimněte si, že tyto filmy jsou vždy o prachách, které jsou esencí života Západu - nikoliv život, ale prachy /viz knihy Ericha Fromma/.
  Za všechno může slaboch Gorbačov. Pokud už dospěli ti sovětští komunisté k názoru, že je třeba to zabalit, tak přece neměli to udělat za cenu tak velkého oslabení Ruska neměl se Gorbačov spokojit s ústním příslibem, že nedojde k rozšířování NATO /ostatně jakou cenu mají papírky - viz Chamberlain s papírkem vystupující z letadla - blb na n-tou/.
  Co je třeba udělat? Při dalším vyhrocení situace zorganizovat masivní demonstrace - co tak jiného asi můžeme udělat? Další vyhrocení se bude konat asi za 2 týdny.
  Jo, a dejte mě prosím Vás, zde na Nové republice /jedině na čtení tohoto blogu stačí moje intelektuální a časová kapacita/ zavčasu vědět abych přijel na tu demonstraci, nikliv jak teď, že jsem se to dozvěděl 4 hodiny před demonstraci.
  Podpis: Hysterický blbeček.

  OdpovědětSmazat
 13. 12:50: ještě malý dodatek: proč je třeba požádovat America go home? Syrie má vladu zvolenou demokraticky, vládu, kterou občané chtěji. Rusové tam jsou na pozváni Syrie. Emeričani jsou vetřelci. Ustupování Emerice, to není cesta života ale cesta smrti. Viz situace už ve školkách - sexuální hrátky malých dětí, degradace školství, naše televize - ubohost - lepší byla za totality, peníze vládnou všemu - ať s takovým životem Farský, Kalousek, Fiala, Bělobrádek, ten brýlatý místo předseda KDU-ČSL /to je ale vypatlanec/, ať jdou do prdele.

  OdpovědětSmazat
 14. Na Václavském náměstí se ve středu sešlo asi 250 demonstrantů,...

  Děláte si politické body pro sebe
  a nebo si trénujete projevy ?

  Až bude v každém kraji na každé vývěsce
  leták dopředu informující o mírovém shromáždění lidí ČR
  budete hovořít před asi 250 tisíci lidmi*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TO CO PÍŠETE,ŽE SE BUDOU LIDÉ HOUFOVAT JE NESMYSL

   pokud nebudou mit občané jasný program ZA KTERÝM BUDOU STÁT a nezajisti si strany nebo svou vlastni stranu občanů voličů,která by ho prosazovala je vše jen obyčejný sen.

   A TO SPROSTÁ POLITICKÁ TŘIDA DOBŘE VÍ!

   Takže dejte na nás a zkuste nejprve prosazovat body NÁRODNIHO PROPGRAMU s jeho prvnim požadavkem

   otevřit zablokované diskuzni rubriky na webech polit.stran které jim my občané platime a které nám upíraji!

   Smazat
  2. Komunisticti nastenkari spatne plni sve povinnosti. Meli by byt prisne, ale spravedlive potrestani. A nejen oni, ale i jejich rodinni prislusnici.
   Jedine stalinsky teror zajisti, ze na pristi demonstraci prijde az 260 demonstrantu a pred nimi budou s bojovnym kvicenim pochodovat soudruzi Ivan David a Vaclav Dvorak s Doubalikem, ktery poveze na voziku ozraleho Milose.

   Smazat
  3. Vtipné HA HA HA. Kam chodíte pro inspiraci? Že by vzpomínka na váš oblíbený VÚML?

   Smazat
  4. 14:57
   Nynější pan prezident je PROTI VOŽRALOVI HAVLOVI,KTEREJ PADAL Z LETADLA NA LETIŠTNÍ PLOCHU PO DRŽCE ABSTINENT,TY DUTÝ VEMENO Z KACHNY!!!!!

   Smazat
  5. Až ten nesmysl
   informování občanů ze všech koutu ČR
   někdo vyzkouší na dobré téma
   což válka a manipulace s pravdou je
   pak lze hovořit o smyslu či ne*

   Smazat
  6. Milouše na vozíku s transparentem
   ZA PAPEŽE
   si dokáži vybavit jako Švejka na kripl-káře
   ZA CÍSAŘE PÁNA*

   Smazat
  7. 16:31
   A ty pojedeš na koloběžce a na zádech budeš mít ceduli s nápisem:VOLOTRCI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE!!!!☺

   Smazat
  8. ..spojme se
   také jsem otrok
   jako ty a každý v téhle kolonii
   v četně králů krys
   Tak jo to beru*

   Smazat
  9. Václav Dvořák 19. dubna 2018 15:07
   Vtipné HA HA HA. Kam chodíte pro inspiraci? Že by vzpomínka na váš oblíbený VÚML?

   Pane Kopecký, co Vy k tomuto "fenoménu"?
   Auditor

   Smazat
 15. 150 komunistickych a nacistickych dementu neni zrovna moc.
  Ja vam soudruzi rikal, ze mate rozdavat klobasky, pivo a koralku.
  To by mozna privezli na vozejku i ozraleho Milose.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:49
   Vychlastaná dutá palice vypustila havlopšouk!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. Páni, to je stejně zajímavé... že jak určité straně dojsou argumenty, jeden by řekl, že bude radši mlčet. Ale o to víc se v poslední době projevuje, a to výhradně útoky a nadávkami. Myslíte, že tohle někoho přesvědčí?
   Odpovím: bohužel, myslíte zcela správně! Na určitých místech (fb) podobné výpady působí jako zaklínadlo, hned máte tisíce likeů. Co výše píšu o dnešních mladých lidech, tohohle se to týká vysoce. Vždycky se chytnou někoho, kdo (podle nich) chytře mluví, tj. to dává sežrat někomu jinému, vysmívá se, uráží a tak. Je to příjemný postoj, je to ohromně pohodlné a ještě si přijdou, že jsou chytří, když se dali "k tomu chytrému. Dokonale to bylo vidět na reakcích na prezidentské debaty před volbami.

   Smazat
  3. 14:49 Milánku, kdyby se sečetlo IQ těch 250 demonstrantů, tak by jistě vyhráli nad součtem IQ těch demonsranců "za demokracii". Na těch "masivních" demonstracích se kvalita myšlenek a účastníků musí dohánět kvantitou. Ale i tak tam rozum stojí stranou a nestačí se divit, kde všichni ti demontranti byli zašití, když ho pánbůh naděloval.

   Smazat
  4. No, vzhledem k tomu ze do KSC vstupovali ti nejvetsi debilove, kteri si pak navic nicili mozkove bunky na stranickych chlastanicich alkoholem a vzhledem k tomu ze je vetsina z nich uz senilni a dementni, tak by bylo celkove IQ vsech tech 150 kretenu asi tak 65, mozna 70.
   A s tim soudruzi uz nic nevyhrajete. S tim ani neudrzite moc a stolici.

   Smazat
  5. 17:59
   Tak nám vysvětlí ty VEMENO Z KACHNY bez.mozku,PROČ NEJVĚTŠÍ OŽRALOVĖ BYLA TA VERBEŽ KOLEM.UDAVAČE HAVLA?!!!!
   Ten smrad svědčí o tom,že ses teď právě posral,alkoholixy!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  6. Pana Havla narozdil od ozraly Zemana nikdo na verejnosti podnapileho nevidel.
   Vy komuniste a naciste jste pijanstvim naopak proslaveni.
   Jen si vzpomnen na posledni akci Nove republiky v restauraci Mars!

   Smazat
  7. 19:03
   Neviděl????
   Takže noviny až v Německu si z udavače dělali prdel???!!!!
   Jdi si dát panáka metanol,když si nejsi schopnej nic pamatovat!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  8. 19:03 To je pravda, že u Havla nebyl rozdíl v jeho podnapilosti na veřejnosti a v soukromí. U notoriků žádný rozdíl není vidět. A když byl ožralý na šrot, tak byl komunista nebo nacista?

   Smazat
 16. Myslel jsem si, že jsem napsal něco podnětného - nevím snad k nějaké adekvátní reakce na vážnou politickou situaci. Prozatimní komentáře jsou spíše slohovým cvičením než adekvátní reakci na to co jsem napsal. Vyjimkou je třeba autor 15:OO. Některé příspěvky spíše připominají produkci Cynické svině z youtubu. Jsou dvě možnosti: a/ jsem opravdu hysterický blbeček b/ ta horší možnost - nejsem hysterický blbeček. Horší možnost pro většinu pisatelů komentářů, kteří stejně jako většina lidí si vůbec nejsou vědomí vážnosti mezinárodní situace. Pro mně z nepochopitelných důvodů. Málo čtou? Málo přemýšlejí? Podpis: Autor 12:50.

  OdpovědětSmazat
 17. Jestli nekdo tech komunistickych idiotu napocital 250, tak jich bylo ve skutecnosti jen tak asi 100. Zbytek byli novinari a cumilove, kteri se na to panoptikum zrud prisli ze zvedavosti podivat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem zaslechl, že tam z chodníku neartikulovaně poštěkával jakýsi zjev, na první pohled těžce retardovaný. Tak to jste byl vy...
   No ještě že tam nebyly děti, mohly by z vás mít noční můry.

   Smazat
 18. 18:46
  Hele ty alkoholixy,nechtěj nám ty havlozvratku namluvit,že umíš počítat do 100????!!!!
  Leda do 10....a to tak piv nebo frťanů,na vic tvoje vrozená těžká demence nestačí ani s nápovědou!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporucil bych ti komunisto nejake prasky na uklidneni.
   Pokud neprestanes kvicet a dupat, spadne ti ze zdi tvuj oblibeny obraz Adolfa Hitlera.

   Smazat
  2. 19;09
   Tobě při modlení před obrazem udavače Havla a ostatní lejnolahvárenskohavlistický pakáže po opakovaný návštěvě těchto stránek prdne cévka a budeš tahat protézu za sebou,alkoholixy!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 19. Kde jsou naši studentíci ? Huba plné demokracie . Proti prezidentovi a premiérovi jste nahnali děti ze škol .Proti válce je učte pání učitelé a profesoři .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemají čas, pilně studují. Jak správně ubalit jointa.

   Smazat
 20. Zákon na ochranu míru byl zrušen k 1.1.2010.

  OdpovědětSmazat
 21. Záznam vystoupení Jaroslava Foldyny:
  https://www.youtube.com/watch?v=aH0t71tstK4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václav Dvořák 19. dubna 2018 14:58
   14:31 idiot. Neví, která bije.

   Pane Kopecký je opilý nebo ubohý? Vy chcete od něho změnu k lepšímu! Mrkněte jak mě rychle smázne, za užití jeho vulgarit!
   Auditor

   Smazat
 22. Ti demonstrující na Václaváku odsuzovali válku, agresi a ty, kteří tato svinstva obhajují! Těch 250 lidí z toho nebude mít žádný užitek, nedostanou větší prebendy ani je nebudou chválit a ukazovat v televízi. A proto diskutéři tady (18:46. 20:51, 19:09 i jiní) nadávají komunistům - to jsou tedy přesvědčení, že pouze komunisté jsou proti válkám? Je tu sice o něco hodnotnější diskuze než pod výše uvedeným článkem o projevu p. Procházkové ( tam jsem mohla přelousknout tak 2, max. 3 příspěvky, ostatní jsem fofrem zarolovala), ale stejně je to k zamyšlení. Jak prolhaně, sprostě, absolutně hloupě tady řada diskutujících vystupuje. Doufám, že je to zlý záměr, protože tolik blbců na jednom místě není normální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...tolik blbců na jednom místě ..."
   Vrána k vráně sedá. A navíc je Nová republika zatím (ty blbce a provokatéry) bere jako chráněný druh.....

   Smazat
  2. Komunisticke soudruzce Nedvedilove se vrazdeni zen a deti pomoci plynu libi?

   Smazat
  3. Soudružka Nedvědilová je rasistka jako každej komanč, a té na několika tisíckách syrských dětí nesejde, stejně jako Putinovi, který je zavraždil jedem.

   Smazat
 23. 5:28
  Co zase LŽEŠ o plynu ty havlosračko vožralá?!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. To je směšné. Tak na té mikrodemonstraci, kde bylo víc organizátorů než účastníků, bylo vysloveno, že není právem někoho bombardovat.... že to je zločin. Takže mám tomu rozumět, že Rusko je zločinný stát, který bombarduje. A narozdíl od USA, bombardovalo i města, kde bylo civilní obyvatelstvo. Potom pod heslem "Stop válce", by se nemělo demonstrovat pod koněm, ale před ruskou ambasádou.

  Svolejte demonstraci tam a uvidíte, přijde celá Letná.

  OdpovědětSmazat
 25. Á potrefené husy se ozvaly. Díky za milé oslovení a loučím se soudružským pozdravem Práci čest

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.