Reklama

úterý 3. dubna 2018

Globalresearch: „Cieľom frašky s otrávením agenta je snaha Londýna pripraviť „diplomatické cesty“ k vojne na Ukrajine“

Eugen Rusnák
3.3.2018 GlobaleResearche, překlad HlavnéSprávy
Kanadskí experti predpokladajú, že skutočnou príčinou pochybného divadielka s otrávením agenta na území Veľkej Británie je očividná snaha Londýnu pripraviť „diplomatické cesty“ k vojne na Ukrajine. Uviedol to portál Globalresearch.


Globalresearch poukazuje na to, že Západ jednoducho musí mať nepriateľa za každú cenu. Potrebuje mať „agresora“, ktorého by mohla „zdržovať“ vojenská mašinéria NATO, na „prevádzku“ ktorej členské krajiny ročne utrácajú ťažké miliardy dolárov. Autori článku prízvukujú, že vedenie NATO a niektorí politici naschvál nafukujú bublinu a kričia o „ruskej hrozbe“, aby takto mohli obhájiť potrebu stáleho finančného „pumpovania“ aliancie, ktorá každoročne utráca gigantické finančné prostriedky akože „na obranu“.

Podľa autorov článku, Západu vyhovuje fraška, ktorú začala Veľká Británia, pretože podobným spôsobom sa znova dajú žiadať nové a nové financie na „obranu pred ruským agresorom“. Kanadskí experti pritom prízvukujú, že Londýn nemá žiadne dôkazy, že Rusko má prsty v otrávení špióna na území Spojeného kráľovstva. Poukazujú na to, že v prípade, žeby Londýn mal aspoň nejaké dôkazy, už by ich dávno použil.

„Veľká Británia, podľa všetkého, ani nepotrebuje žiadne dôkazy. Pretože skutočný cieľ tohto divadielka je, aby sa podarilo verejne obviniť Kremeľ z agresie a obhájiť obrovské náklady členských štátov NATO na obranu. Výsledkom týchto ničím nepodložených obvinení je to, že NATO sa zasa chystá zvyšovať svoj rozpočet a svoju prítomnosť pozdĺž hraníc s „nepriateľským Ruskom,“ uvádzajú autori článku.

Pripomínajú, že po ničím nepodložených obvineniach Veľká Británia vyhostila ruských diplomatov, čím začala diplomatickú vojnu. Jej príklad nasledovali niektoré krajiny, a samozrejme, Ukrajina, ktorá vyhostila 13 ruských diplomatov. Experti poukazujú na to, že západné elity začali špinavú hru a pokračujú rozoštvávať Rusko a Ukrajinu proti sebe.

Preto je podľa nich hlavným cieľom „frašky Skripaľ“ vyprovokovanie diplomatickej vojny proti Rusku a potom, pod zámienkou „obhajoby ľudských práv“ a prostredníctvom použitia nástrojov „medzinárodného práva a noriem civilizovaných krajín“ vyprovokovať na území Ukrajiny skutočnú vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou.

- - -29 komentářů :

 1. Naprosto souhlasím s článkem,hlavní nepřítel Rusko.
  Jenže,který stát okupovali Američané,tak je pořád ve válečném stavu a podobně to bude i na Ukrajině.Stačí snad uvést Afghánistán,nekonečné válčení.

  OdpovědětSmazat
 2. 7:44
  Jižní Korea - pravidelná cvičení, pravidelné provokace ze strany USA

  OdpovědětSmazat
 3. Ukrajinci nejsou přece tak pitomí....to je vede ta kolaboranská zločinecká sebranka kolem Porošenka,nejsou hloupí,oni ví,co s nima....nakonec to skončí trapasem západu,američané chtějí jen použít NATO v otevřeném boji....první zásah proti NATU bude kolosální,to Rusové vědí a tím to také skončí,jsem zvědav,jak se potom ten slavný západ s jejich USA o Ukrajinu postarají,tím skončí i Porošenko s těmi bandity.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budoucnost Ukrajiny zůstane v rukou Ukrajinců.
   Čím dříve pochopí, že pro USA a EU jsou ve skutečnosti nezajímaví, tím lépe pro ně. Rusko tu může přispět rozumnou a zdrženlivou politikou.
   Kdo si představuje, že NATO překročí (ze Slovenska? z Polska?) západní hranici Ukrajiny, je blouznivec.

   Smazat
  2. Buducnost Ukrajiny je momentalne v rukach USA a ukrajinskeho parlamentu,v ktorom momentalne sedi okolo 80 percent poslancou s židovskym vierovyznanim. Takze tam treba hladat pricinu toho, co predstavitelia Ukrajiny momentalne predvazdaju, kam zenu obyvatelstvo tejto krajiny.
   Ukrajinsky narod je totalne zdegenerovany. Od padu komunizmu a rozpadu ZSSR sa nedokazali postavit na vlastne nohy, nedokazali pouzivat hlavu na rozmyslanie, iba na pitie vodky.
   Nedokazu si v hlave zrovnat vsetko to, co sa unich deje, veria iba tomu, co im statna garnitura povie. To je podla nich svete. A zvlast, ak sa im povie ze za tym je Rusko.
   Obyvatelom Ukrajiny nevadi, ze im vladnu politici, ktory maju po 2-3 statne obcianstva.
   Ak sa nemylim, taky Porosenko ma obcianstvo Ukrajiny, Izraela, a asi aj Svajciarska.
   Cize ked to tam ,,vypukne,, spominany prezident ma na vyber kam utecie. Ukrajinci na vyber nemaju. A nikomu to nevadi.
   Nikomu nevadi ani to, ze prezident ide na dovolenku ktora ho stoji stovky tisic dolarou, pritom obyvatelia Ukrajiny nemaju co do huby, pretoze vsetko zdrazelo.
   A nikomu to nevadi, pretoze RUSKO ......

   Smazat
  3. Máte pravdu, doufám a věřím, že se to tam v historicky krátké době vyřeší, protože to jak jsou ukrové zblblí by chtěli aplikovat i u nás. Zkouší to stále, chtějí vědět, co si ještě necháme líbit, to je ta hymna, to že děti budou chodit do školy ode dvou let a jiné píčoviny. Všechno to je řízeno z jednoho centra a naši politici tomu pomáhají. Záleží jenom na nás co si ještě necháme líbít, jestli budeme žrát předražené sračky atd.atd.

   Smazat
  4. 8:49 Proto taky poslední nadějí nejen Ukrajinců je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 4. To bude rychlá vojna.aby se Rus nezastavil za měsíc v Londýně...U toho buzeranta obtloustlého Johnsona!!

  OdpovědětSmazat
 5. Jo usa shání prachy kde se dá ale stejně jim to nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 6. Případná válka nebude otázkou měsíce ale hodin. Lidstvo nutně potřebuje snížit počet na desetinu. Degenerace a zvrhlost dostupují vrcholu a mnoho lidí již se nedokáže vůbec kontrolovat a vědomě pracují na své zkáze.

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní 8:57.
  Kdyby USA zabavili konta svých mafiánů,splatí dluhy a ještě jim zůstane.

  OdpovědětSmazat
 8. Parlamentní demokracie má problém s dlouhodobým udržením svobody. Postupem času si politici hledají cestičky a metody, jak se udržet u moci co možná nejdéle. Nejlépe po celý produktivní život a i v důchodovém věku.
  Na Ukrajině došlo k násilnému převratu, v očích našich "vrcholných" politických představitelů se jednalo o "krok k demokracii". Změna režimu musí přijít ve volbách, jelikož násilný převrat by byl "západem" považován za nedemokratický, teroristický, nezákonný převrat. A volby .... nebudu se rozepisovat, jakým způsobem se v "demokratickém" světě ovlivňuje volič, jak se překládají obyvatelstvu informace a jak si, vesměs negativní společenské jevy aplikované parlamentními stranami, platí volič z vlastních daní.
  Umí se lidé domluvit?
  Mají občané něco společného? Ať podnikatel, zaměstnanec soukromé firmy či státní zaměstnanec?
  Je tím zájmem spokojený miliardář, či správní rada nadnárodního koncernu? Případně evropská komise?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 9. Naštěstí nejsme sami
  kdo miluje ostrovany*

  https://youtu.be/D6sWHCZ9BWc

  OdpovědětSmazat
 10. Až se všechny kolonie spojí
  Británie ať se bojí*

  OdpovědětSmazat
 11. Kdyby USA? Vždyť ty tam rozhodují o všem. Chytřejší Okrajinci odešly a to co tam zůstalo jsou většinou lenoši a stačí jim že si můžou napálit horilku a to co jim příbuzný pošlou z ciziny. Rusáky nemají rádi protože Stalin tam zaváděl pořádky a to neni pro ně zajímavé. Po něm nastoupil největší okrajinec Nikita a ten zavedl staré pořádky "Pij horilku a mlč" .

  OdpovědětSmazat
 12. Krize ekonomická a pád západního trhu
  řeší se válkou
  Zatím stačí podplácení místních
  pro úspěch transformace vydírání
  získaným vlivem na makroekonomiku a církevní politikou.
  Až poteče do bot a lidé prozří tyhle manipulace
  je na řadě násilí...
  Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem*

  OdpovědětSmazat
 13. Ukrajinci? Ti na všechno serou! Statisíce jich pracuje v Rusku, tisíce v ČR, jsou v místě kde pracují s celými rodinami. Doma na Ukrajině zůstávají jen starci, kteří jim pečují o děti, zatímco oni v jiné zemi vydělávají peníze. Pak jsou tam jejich zasrané elity, a politici, kteří jsou financováni bůhví odkud, nebo jsou živí z podstaty, vojáci, a ti, kteří si na ně hrají. Jediný, kdo se neustále zabývá politikařením kdekoliv, Ukrajinou, žvásty a bláboly o novičoku apod. jsou media. Ta produkují tisíce článků pro důchodce u počítačů, kteří se nad tím rozčilují. Media se musí přece taky něčím živit - ne? Živí se psaním článků - kde mají pořád brát temata, za předpokladu, že píšou články denně, asi jako dělník je denně ve fabrice u pasu? Proto omílají pořád to samé, jen s jiným slovosledem, zpřeházejí odstavce, a vymalováno. Ti, kteří si přejí být denně zahlcováni články a komentáři, to stejně nepoznají. Lidi, co jsou stále doma, se zabavují různě - buď luštěním křížovek, nebo čtením bulváru, či takzvané publicistiky, a k tomu plkají na takzvaných diskuzích. Vemte si ty blbé žvásty na diskuzích - denně totéž-třeba ty blbosti které tady píše exot s přezdívkou "unknown" - to je tak blbé, že nemá smysl to komentovat, přesto to smolí denně. Denně ty samé žvásty. Důkaz, že u počítače sedí pořád. Tak pro takové se píší ty články. Ukrajinci ani nevědí, že se o nich takové blbosti píší - ti se snaží vydělávat peníze, kde se dá.

  OdpovědětSmazat
 14. Jsou zde skvělé komentáře k Ukrajině a Ukrajincům. Já si to dovolím shrnout. Ukrajinec je verbež. Každý kdo podporuje verbež bude následně zklamán, neb verbež nedovede oplácet jinak než jako verbež. To, že dosud nedošlo k nějaké rozumné změně na Ukrajině je důsledkem skutečné degenerace a vzniku verbeže. Tak už přestaňte uvažovat o Ukrajině jako normálnímu státu, nemyslete na ní a radši se jděte projít tak jako to teď jdu udělat já.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda - že jsou verbež. Ale mazaná a chytrá, a my jich zaměstnáváme kvanta. Celé rodiny - on, ona, bratr, švagrová - dokonce to dokáže bydlet společně v jednom bytě, předělaném na ubytovnu - po dnešku. To je také -co? Skupovat byty lidem nad hlavou, a dělat z toho ubytovny pro Ukrajinskou a jinou verbež - pak to v noci hulí v postelích, a dokáže to zapálit celý panelák. Dělá to kravál - a co my, češíci -pitomečci? Proč jsme tenhle švajneraj dopustili? Vždyť se podívejte, jak s námi elity a zbohatlíci jednají - jak s dobytkem! Ano, verbež UKrajinská a jiná oplácí nám jako verbež, a dokud se my nezměníme na verbež, budeme trpět, ale naše změna už je na dobré cestě. Už jsme pomalu a jistě taky taková verbež!

   Smazat
 15. Ukrajinci nejsou žádná verbež, ale naprosto většinově dost nešťastní lidé, kteří nemají možnost postavit se současné nelegitimní moci. K těm provokacím - tuším, že se vlemi brzy objeví nové obviňování za seystřelení letadla (MH-17) a pak už to bude jen gradovat. Ukrajinci, ta slušná většina, má mnoho společného s náma - jsou v prd**i, my zas v bruseli. Volby toho moc neovlivňují, protože hluboký stát podporovaný parazity demokracie jsou dostatečně ukotveni v našem systému. Jejich provokace nemáme jak zarazit a tak je třeba se smířit s tím, že jednou bude nějaká kapka tou poslední ... pak to začne lítat. Nejsme občani, jsme ovčani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jsou Češi verbeží
   věří celý západní blok...*

   Smazat
  2. Že jsou Češi verbeží
   věří celý západní blok...*

   Smazat
  3. Tak jsem se vrátil z procházky a jak tak koukám, většina s mým výrokem na adresu Ukrů souhlasí, usuzuji z toho, že za zhruba tři hodiny jsou jen dvě hloupé reakce. No a pro ty, kteří reagovali tak hloupě jen přidám, že významm slova verbež je banda , chátra. Tak od roku 1991 kdy se oddělili od bývalého SSSR neukázali nic jiného, než řvát na náměstí, vraždit Ruské obyvatelstvo, krást po celém světě a páchat násilí.To, že jich pár je slušná je jen to pověstné, že vyjímka potvrzuje pravidlo. Proč to jde jinde a ne na Ukrajině? Odpovězte si sami. Záchrana je jenoduchá , rozpad Banderostátu a rozdělení mezi státy, keré si tu chátru vezmou pod sebe a pokusí se jí polidštit.

   Smazat
 16. bohužiaľ - mám to skoro cez plot - máte úplnú pravdu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já to mám také přes plot - na Západě jsme my všichni z bývalého "ostbloku" jen verbež, untermensch. Jak se Vám to líbí? Je to jen rétorika šorošovců mající za cíl rozes**t mezi sebou obyčejné lidi. Nebuďte namyšlení, nebuďte hloupí.

   Smazat
 17. Nejsem namyšlenej , možná hloupej. Ale Ukři, kteří vraždí své spolubydlící a tím Rus je, tak si nic jiného než opovržení nezaslouží. Dokonce jsou schopni jen pro jisté peníze od armády jít do války proti Donbasu. To schvalujete? Němci také pak říkali ale to my ne, to SS. Prdlačku SS, všichni a to dnes dělají Ukrajinci a jak vidno vlastně jim to vyhovuje. Alespoň drtivé většině. Nemyslím tím ty na východě , to jsou Rusové. To co si o nás myslí druzí, tak je mě úplně fuk a hlavně ti ze západu mají co kecat. Ale co je podstatné, tak vlastně v novodobých dějinách jsme nikoho nevraždili takovým způsobem jako Ukrajinci. Musel bych se propadnout hanbou ,abych vzal zbraň proti těm na východě.Jsou to chudáci, nemohl bych tam zůstat, mají kam utéct. Neudělali to, platí daně na zbrojení a vraždění. Nejsou to chudáci ,je to verbež.

  OdpovědětSmazat
 18. Okrajinci jsou Rusáci pokurvený Polákama.

  OdpovědětSmazat
 19. Tahle teorie možná i odpovídá skutečnosti. Britské jednoznačné a okamžité rozhodnutí, naznačující, že Britové div nemají kamerové záběry toho jak Putin podepisuje příkaz k likvidaci Skripala nebo ten obrovský tlak na ostatní evropské státy, aby byly s postupem Británie solidární a zbavily se co nejvíce ruských agentů v jeden čas, naznačuje, že západ připravuje nějakou akci. Navíc Ukrajina po schválení příslušného zákona a po obdržené požadované vojenské podpory je již plně připravena k provedení vojenské akce k násilnému převzetí Donbasu. A západ to ví a je s tím evidentně nejen srozuměn, ale zjevně i nápomocen.

  OdpovědětSmazat
 20. Je zřejmé, že 25 milionů občanů na Ukrajině, kteří mluví Rusky, se nesmíří se svým potlačováním. Na druhé straně Západ podporuje a snad i velebí znovuzrození frankismu ve Španělsku a politcké procesy ala proces v Jeně po požáru Reichstagu Adolfa Hitlera. Jen blbec může naletět na obvinění Pidgemonta z defraudace a velezrady za to, že agitoval pro sebeurčení Katalánců. Jsou vůbec ještě kroky Bruselu směrem k inovované europodobě naci-faši vratné? Nejen Kyjev vleče svou zemi do války, ale také EU se v tomto směru činí - a kdo se brání? Koho by to napadlo, že budou proti Rakousko a Uhersko! Že by se osudy těchto zemí za 2. světové války tak hluboko vryly do paměti těchto dvou národů - a ještě větším paradoxem pak je označení vlád těchto zemí skoro za ultrapravicové!!! To snad ty ostatní, co pracují pro válku a zničení vlastní části Evropy mají něco společného s levicí!?
  Solidárnost s Malomocnou británií? To je více, než srandy kopec - s čím jsou ty státy solidární? Se snůškou lži, které se mají stát neustálým omíláním (v současnosti již 6. verze, jak se to stalo) pravdou. Je to více jak měsíc, co Malá Británie vypracovala scénář a podle něj sehrála divadlo - scénář plný nelogičností a podle toho i to divadlo se stalo komedií, navíc ani ne směšnou, ale jak se říká "na zabití". A tuto komedií Brexitová malá británie představila v Bruxeles, kam s ní May vlez. Prý to je Shakespeara hodno, vyšlo z toho ale h...o. A to nyní tak celým EU páchne, snad východní vítr to spláchne! Ach ne, prosím ne, v Bruselu dýchají Z PLNÝCH PLIC, někdo ALE ŠKRT A METAN VZPLÁL, BUM A NEZBYLO NIC!
  Jinak si myslím, že neonacistická Ukrajina i s podporou postnacistických evropských zemí daleko nedojde a pokud Kyjev přitvrdí, tak se může se svým východem rozloučit a mám i pocit, že také Podkarpatští Rusíni budou raději s Maďarskem! Jinak já si nemyslím, že Ukrajinci jsou verbež, to jen jejich vedení - a nebo byli také všichni Němci svedení Hitlerem verbež?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.