Reklama

pondělí 16. dubna 2018

Hitlerovské „vyjednávání“ USA, Británie a Francie


Michal Brand
16. 4. 2018
V pátek třináctého se USA, Francie a Velká Británie dopustily porušení těch nejzákladnějších norem mezinárodního práva a spáchaly zločin agresívní války ve smyslu Norimberského tribunálu s nacisty. Na předchozí nabídky Sýrie na vyšetřování údajného útoku údajně chemickými zbraněmi nikdo z této trojky kumpánů čas neměl. Neměli čas na zjišťování fakt, neměli čas na vyšetřování, neměli čas na jednání. Měli čas jen na svůj další zločin proti míru. Kdoví kolikátý v řadě. 

Omlouvám se za zkrácení článku chybným kopírováním, nyní byl doplněn. (I.D.)

Celý údajný útok se zřejmě ani nikdy nestal. Nicméně USA, Francie a Británie, kdysi demokratické země hájící a bojující za pozitivní hodnoty humanity, na základě očividně pochybných videí a „statusů na facebooku“ (jak uvádí zpráva francouzské tajné služby) se rozhodly, že bez důvodu, pod vylhanou záminkou bombardovat cizí zemi je tak nějak fajn.

Značná skepse je namístě po celé řadě podvržených videí ze strany Bílých přileb, Al Kajdy, Islámského Státu a jiných skupin „demokratické opozice podporované západem“. Viděli jsme video muže „zachraňovaného z vybombardovaného domu“, který leží, připraven, nalíčen v troskách a povídá si s budoucími záchranáři. Pak někdo zavelí „klapka, jedeme“ a muž je náhle v bezvědomí, záchranáři ho vytahují z trosek. muž úpí bolestí a záchranáři ho polomrtvého odnáší. Hurá, další snímek „nelidského syrského režimu a brutálního ruského bombardování“.

Egyptská policie dokonce zatkne filmový štáb, který natáčí v Egyptě videa „nebozí civilisté v Allepu trpí pod bombardováním syrským a ruským režimem“.

Norský režisér natočí video „hrdinný chlapec kličkuje před zabijáckými ostřelovači syrského režimu“ – ale je to jen další lež propagandy. Naší propagandy, „západní“ – v těch nejhorších tradicích Josepha Goebelse.

Jindy máme „útok sarinem“ – a Bílé přilby statečně zachraňují oběti útoku sarinem z místa, kde údajně vybuchla bomba se sarinem. A že tedy jsou Bílé přilby složené ze samých statečných chlapíků – v sandálech naboso, v kraťasech a triku s krátkými rukávy zachraňují a žádnou pozornost nevěnují ničemu jinému, dokonce ani sarinu, který je všude okolo nich. Nebohé oběti útoku sarinem pak Bílopřilbaři holýma rukama přidržují, když jim z těla oplachují vodou sarin. A nic se jim nestane. Zázrak. Čekám jen na nějaké vysvětlení nějakého experta, že sarin sice působí i přes kůži, ale příslušníci Bílých přileb že mají očkování. jistě nejvyspělejší britské očkování, protože britské zdravotnictví je nejvyspělejší na světě a vyléčí i mrtvé – a navíc má britské zdravotnictví k dispozici mlhu, zázračnou britskou mlhu. Nebo nějaké takové „vysvětlení“.

Víte jak se točí tato videa „děti zasažené sarinem“? Tady máte odpověď. Tady máme video, jak islámští teroristé v Sýrii natáčí videa „dětí zasažených sarinem“.

Západní presstituti mají o čem psát, americké, francouzské, saudsko-arabské, německé i britské dodávky zbraní islámským teroristům jsou náhle „pomoc trpícím civilistům“, západní war-magoři (novotvar z angl. warmongers) volají po „nesmlouvavé odvetě proti nelidskému Assadovi“. A ovčané mlčí, někteří dokonce souhlasně přikyvují.

Kdo nesouhlasí a dovolí si klást otázky, je zaprodanec Ruska, komunista, anti-demokrat, Putinův agent. Kdo má mozek, je nepřítel. Deja vu let padesátých – největší „bojovníci za demokracii a lidská práva“ se nejvíce podobají těm nejtotalitnějším bolševikům - jak vejce vejci. Jen ty fangle a prázdná hesla se změnila. Metody a způsoby uvažování jsou stejné.

Seymour Hersh, jeden z mála žijících novinářů (drtivá většina „novinářů“ jsou presstituti, kteří ničemu nerozumí a jen papouškují jakoukoli pitomost, kterou pronesou mocní), nositel Pullitzerovy ceny, provedl poměrně podrobné analýzy celé řady útoků pod falešnou vlajkou, útoků chemickými zbraněmi, které spáchali islámští teroristé a které západní válečná propaganda ihned připsala syrské vládě. Např. zde a zde a zde. Jak ukazují i další analýzy, podvržené útoky nebo útoky pod falešnou vlajkou byl útok v Ghoutě v roce 2013 (analýzy například zde a zde a zde a zde), útok v Idlibu v dubnu 2017 (zde)...atd atd atd

Ale Seymour Hersh je výjimkou. Mezi presstituty nikoho nenapadne nic zpochybňovat nebo si vůbec klást jakékoli otázky. Například proč by syrská vláda používala chemické zbraně vždy zásadně ve chvíli, kdy jsou islámští teroristé na hlavu poráženi a potřebují urgentně dodávky zbraní nebo přímo leteckou podporu svých spojenců z NATO. S kuriózním „vysvětlením“ přišel prorektor CEVRO institutu Tomáš Pojar, podle kterého se syrská vláda snaží za každou cenu takto pomáhat islámským teroristům, se kterými bojuje, protože je „Assad nevyzpytatelný“.

Myslím, že to ukazuje několik věcí. Zaprvé, úroveň vysokého školství u nás, stejně jako na celém západě, dosáhla úrovně pověstné bolševické „vokovické sorbony“, tedy „vysoké“ „školy“ pro ty komunisty, kteří byli tak pitomí, že jinou školu než stranickou by nevystudovali ani s tou sebevětší protekcí. Zadruhé to dokazuje, že kdo má dostatečně fanatickou víru (té správně verze, která je zrovna u moci), nepotřebuje ani logiku, ani fakta, ani mozek. A může být prorektorem.

Co předcházelo poslednímu útoku koalice islámského terorismu proti Sýrii? USA a spol. navrhly rezoluci v RB OSN, která by odsoudila syrskou vládu za neexistující nebo přinejmenším nevyšetřený útok chemickými zbraněmi. Pachatel nebyl znám, zato odsouzený už ano. Po zkušenostech s Irákem a Libyí nikdo nemohl pochybovat, že tato rezoluce není nic jiného, než alibi dalšímu zločinu proti míru a proti principům mezinárodního práva ze strany navrhovatelů (USA a spol.). S vítězoslavným úsměvem by hned vzápětí začalo bombardování Sýrie ze strany USA, Francie a Velké Británie, bombardování „na základě rezoluce RB OSN“. Vrah hledal povolení na vraždu, kterou už naplánoval.

Co požadují pachatelé nyní? Navrhují novou rezoluci. Tato rezoluce má „odsoudit chemické útoky“ – a pachatele už Trump, Mayová, Macron a všichni ostatní „politici“ ze zemí NATO označili. Takže rezoluce odsuzuje syrskou vládu za chemické útoky – jak za ty, které jako útok pod falešnou vlajkou spáchala Al Kajda nebo Islámský stát nebo nějaký jiný spojenec NATO, tak za ty, které se možná vůbec nikdy ani nestaly.

Jako například útok v Dumá, který vypadá naprosto celý jako fake, jako útok, který nikdy nenastal. Pouze melodramatická videa cvoků, kteří hystericky pobíhají, ječí na děti, stříkají jim něco do očí, stříkají na ně z hadice vodu apod. Děti jsou vyděšené, čemuž se vůbec nedivím, protože kdyby mi bylo šest a někdo se mnou cloumal, ječel, stříkal mi něco do očí a poléval mne studenou vodou z hadice, tak bych byl také vyděšený. A kdyby mi bylo jenom pět, nebo kdybych byl západní politik či velitel NTAO, tak bych takovému videu dokonce i věřil jako důkazu.

Mimochodem, stříkat vodu na oběť útoku chlorem mi nepřijde úplně rozumné, protože chlor a voda dohromady vytváří kyselinu chlorovodíkovou a kyselinu chlornou. Ale chemie je pro propagandisty oblast zcela neznámá; holt absolventi novodobých vokovických sorbon případně absolventi islámské teroristické univerzity řezání hlav.

Podrobný rozbor nesrovnalostí v údajných „důkazech“ údajného útoku chemickými zbraněmi v Dumá je zde. Prošel jsem si i videa natočená islamisty na místě – a kloním se k názoru, že jde o kompletní podvrh.

Výpovědi svědků přímo z místa hovoří o podvrhu. Francouzský Macron i Donald Trump hovoří o nezvratných důkazech. Slovní spojení „nezvratný důkaz“ má od jakéhokoli představitele kterékoli z těchto dvou zemí zcela ironický podtext již od dob války proti Iráku nebo proti Libyi na základě různých „nezvratných důkazů“. Američané mají pro jistotu tentokrát důkazy nezvratné leč naprosto tajné. Franz Kafka, Proces. Francie pak spoléhá na prohlášení islámských teroristů na facebooku a na přímý dotaz na údajné důkazy odmítá odpovědět – s odkazem „je to tajné“.

Video zveřejněné islámskými teroristy ukazuje oběti „útoku chlorem smíchaným se sarinem“ – chlor, resp. jeho sloučeniny se sice používají k dekontaminaci od sarinu, ale což, kampak na Bílé helmy a NATO s chemií nebo jinými „ruskými buržoazními pavědami“. Byla to prostě směs chloru a sarinu, nebo možná chloru a nějaké nervově paralytické látky. Nebo možná pohanka s Novičokem. Říká to NATO, tak je to pravda. A kdo se na něco ptá, je zaprodanec imperialismu – jak to říkali bolševici předchozí a jak to opět říkají bolševici novodobí.

Také „trio bombardonis“ požadují, aby syrská vláda okamžitě kapitulovala a odevzdala svoje území jednotkám NATO – pod záminkou „zajištění neomezeného přístupu k humanitární pomoci“. Kdo bude rozhodovat o tom, kam a komu má přijet „humanitární pomoc“? Donald Trump a jeho válečný kabinet proti-syrských fanatiků a podporovatelů islámského terorismu? Zase pojedou „humanitární konvoje“ plné amerických dodávek zbraní islámským teroristům. Syrská vláda bude fakticky pod kuratelou okupační moci, protože jakákoli její činnost bude buď umožňovat „neomezený přístup“ nebo nebude a pak „půjde o porušení rezoluce OSN“ - a to je další záminka pro západ bombardovat Sýrii a vyzbrojovat islámské teroristy.

Další požadavky rezoluce jsou o nic méně ultimativní v duchu tradic Adolfa Hitlera a jeho „vyjednávání“, které právě my, Češi, známe dobře z Mnichova. Sýrie má „v dobré víře, konstruktivně a bez předběžných podmínek“ jednat s „opozicí“. Tedy s islámskými teroristy. Syrská vláda má podle návrhu této rezoluce v dobré víře, konstruktivně a bez předběžných podmínek jednak s Al Kajdou, Islámským státem a jinými odnožemi těchto teroristických skupin. Židé prominou – to je jako po holokaustu navrhnout rezoluci požadující od Židů, aby v „dobré víře, konstruktivně a bez předběžných podmínek“ jednali s SS o budoucím uspořádání Německa. Je to stejně chucpe.

Co z toho vyplývá?

USA, Francie a Británie se chovají jako říše barbarství. Cílem není nic jiného než zničit, zlikvidovat, cokoli se nepodvolí a co si navíc dovolí fungovat a nabízet vlastním občanům na místní poměry dobrý životní standard a dobré podmínky života. Jako nešlo o nic jiného, než zlikvidovat, zničit, rozvrátit Irák, Libyi – a dnes Sýrii. Nejde o demokracii, nejde o lidská práva, nejde o žádný „smutek“ nad skutečnými oběťmi (oběťmi války teroristů proti obyvatelstvu Sýrie). Jde jen o to rozbít, zničit a rozvrátit další zemi. Ve velké „hře“ - protože z dostatečně velké kanceláře to vše vypadá jako počítačová střílečka. Tomu, kdo tu hru znovu a znovu rozpoutává, se zatím nikdy nic nestalo a tak si hraje.

Jen ti mrtví, ti skuteční mrtví ve špinavé válce NATO ve spolupráci s Al Kajdou a Islámským státem, jen ti mrtví jsou opravdoví.

A nemají k dispozici žádný „restart the game“ button.

35 komentářů :

 1. Rád bych, pane Michale Brande věděl, jak jste schopen doložit onu úroveň „vysoké“ „školy“ pro ty komunisty, kteří byli tak pitomí, že jinou školu než stranickou by nevystudovali ani s tou sebevětší protekcí. Tedy oné bolševické „vokovické sorbony“. Nejsem jejím absolventem, znám ale několik titulovaných RSDr., za nevzdělance bych je rozhodně neoznačil. Nejsem bez vš. titulů v exaktních oborech, jak jste na tom Vy, prosím, když tak hladce i obsáhle soudíte? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše "argumentace" je naprosto mimo mísu a jako "správný" buržoazní politruk místo polemiky jen uboze urážíte autora ! Autor má totiž nezpochybnitelnou pravdu a členové vlád teroristického paktu NATO jsou už od roku 1999 váleční zločinci a to podle závěrů Norimberského tribunálu, který uvedl, že Největší zločin proti lidkosti, je příprava a vedení Utočné války !!!

   Smazat
  2. Článek pana Branda je velmi dobrý. A to že použil srovnání CEVRO a vysokou školou ÚV KSČ
   na podstatě článku nic nemění.

   Smazat
  3. 7.00 Tím srovnáním ale pan Brand nehorázně nadhodnotil kvalitu výuky v CEVRO. Možná se spletl a myslel VUML a CEVRO rovny jsou... Protože Vokovická Sorbona byla kvalitou výuky rovna nejlepším thelogickým vysokým školám tohoto světa... bez ohledu na vyučovaná "bohosloví"

   Smazat
 2. RSDr. tituly byly nazyvany Rozhodnutim Strany Doktor a dnes to jen pokracuje...
  Cekal jsem na hejna bombarderu a jinych utocnych letadel , ktery zustaly nejak na zemi..MOzna proto ,ze se prodrazej a cvicit novy piloty taky..
  .Za ty v tech rakvich...
  Inteligenti se rozhodli vsecko rozmlatit a tim padem neni mozne urcit, kdo utoky chlorem zpusobil a hned potrestat pachatele...A tak se utoky mohou opakovat . Herky jerky. Copak nikdo nechce spravedlnost ??? Proc neni v zajmu USA ty plynove utoky zastavit ,
  jednou pro vzdy ?
  A proc ? Nikdo to nevysvetli a tak se vse muze konat zas a zas...Vypukne plyn , rakety vylitnou jako trest .
  Divny. Plyn se vyskytuje hlavne kdyz teroristi prohravaji....A kdy se vysetri , ze Usaci dali teroristum 20 tun chlorovych bomb.
  Prohlasil to jeste pred utokem nacelnik
  stabu Gerasimov . Proc mu to nevyvratit nebo potvrdit. Misto hysterickyho hitlerovskyho jeceni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čekám, kdy trolové a frikolíni k "Putlerovi" objeví i "Trumplera"., Horší je to s "filmařkou MAYOVOU, která by se měla malovat s PARAPLETEM, jako britský "schmade" Chamberlein, který podepsal s Daladierem, Mussolinim a Hitlerem Mnichovský diktát (prostě Francouzi a Britové jsou našimi "věrnými" NATO spojenci, že?) takže je na ně "spoleh", že nás kdykoliv prodají komukoliv za šušeň.

   Smazat
 3. Přátelé, město Doumá bylo obklíčeno syrskými vládními jednotkami a bylo otázkou hodin, kdy bude osvobozeno. A pak přijde Assad, všechno zhatí a pustí tam plyn...Debil jako Rusové, když na sebe upozorní nepovedenou akcí na zlikvidování tuplovaného hajzla ruským plynem novičok. A ještě se jim to ani pořádně nepovede. Břídilové ruský.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neopisujte příteli (/;<D). Za tenhle hebrejský výrok PRÝ dostal malý Icik v "pomoně" za jedna už včera... Byl prý za to navržen na přijetí u Mayové a Macronová mu prý poslala políbení.

   Smazat
 4. Docela by mne zajímalo, kdo dává informace panu Babišovi, stačila návštěva u pana prezidenta a dostal informace z "jiného soudku". Pochybuji, když ráno pan Babiš vstane, že si vleze na Novou republiku. Měl by za panem Zemanem chodit častěji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to není tím, že dva bratři ve "víře" ovládají různé ambasády. Jestli Babišovi našeptávají info Na tržišti a panu presidentovi v Badeniho, je ten z Badeniho moudřejší. Shalom.

   Smazat
  2. Ad 8:33
   s ambasádama to nemá moc společného.
   Zatímco ten oligarcha je oportunistou ve všem, kromě svých osobních kšeftů,
   tak náš současný Pan Prezident čte a čte a čte, různé zdroje, a pak si dělá VLASTNÍ názor.
   To rozhodně neznamená, že mi ty jeho vlastní názory vždycky sedí, ale jsem mu za to vděčný, protože ve vrcholné funkci nemít vlastní názor znamená přejímat názory od těžkých vah. A dnes rozhodně těžkou vahou nejsme my, voliči.

   Smazat
  3. 8:52 Babiš je chytrý chlap a ne nějaký trouba z Brna. Tak dlouho jste volili oranžový sajrajt, až vaše byty dostal Kabala. Známí u Babiše pracují, mají slušnou mzdu a hrozilo, že z fabriky bude vietnamská tržnice. Řídit firmu nemůže kdejaký Vláďa, na to potřebuješ používat hlavu.

   Smazat
  4. 9:42 Chytrost je cosi jiného, než vyčůranost. On je vyčůraný sám pro svoje kapsy, ne pro ty naše, jenže někdy se mu prostě nepodaří čůrat po větru, viz. i vyjádření k útoku agresora, a diplomati, a Skripalovy, a Nikulin... A i teď mu oranžový sajrajt bude znova dobrý, už znova vyjednává.

   Smazat
  5. Ad 9:42
   nemíním zpochybňovat Babišovy podnikatelské kvality. Pokud podniká za rovnocenných podmínek s ostatními podnikateli, nelze mu nic vytknout.
   Pokud jsem ale použil pejorativum 'osobní kšefty', je to jenom proto, že podnikatel Babiš se vrhnul do politiky a nakládá s veřejnými penězi. A pak samozřejmě každodenně bude v podezření, jestli např. s někým nevytváří sítě vzájemných protislužeb tak, aby čistě ve svém zájmu těžili z veřejných peněz.

   To je těžko ohlídatelné a proto oligarchové, včetně sv. Babiše, by z principu neměli fungovat v politice, přinejmenším ne přímo.
   A když to neošetří zákon, měli by to zohlednit voliči.

   Smazat
  6. 8:24 Já mám neodbytný pocit, že Babiš vůbec netuší, co se děje. On šel do politiky, aby si pohlídal prachy a když dostane nějaký dotaz, tak prostě něco plácne, protože to pro něj prostě důležité, důležitý je mamon. Ale to je hluboký omyl. Vše by pro něho mohlo vzít překvapivý konec.

   Smazat
  7. 8:52 Naprostý souhlas. Také ne vždy s prezidentem Zemanem souhlasím, ale je to naprosto jedinečný člověk, jako on by měl konat každý politik.

   Smazat
 5. Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem. Naopak teroristé, saudové, vojensko-prlmyslový komplex USA a Izrael ano, takže můžeme přepodkládat kdo je za tím útokem.

  http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-ze-prezident-basar-al-assad-zabiji-vlastni-lidi-plynem-je-totalni-nesmysl

  OdpovědětSmazat
 6. Líbí se mi článek a také to, že nikdo neudělal radost soudruhovi radostovi z radostova.

  OdpovědětSmazat
 7. A organizace co má chránit mír Ruské návrhy odmítla jen slouží západním zločincům.

  OdpovědětSmazat
 8. jak je možné, že v době internetu existuje plno lidí, co pořád věří, že Asad použil plyn - české titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=0F3AEpWtD78&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejná otázka by se dala položit jak je možné, že Sobotka dělal premiéra a vládla ČSSD.

   Smazat
  2. 9:45 A můžeme se těšit na další vládu čssd. Jsem zvědav co udělá bureš na dublin co řekl nechci tu migranty a vyhrál volby.

   Smazat
 9. Však ta zločinná trojice - amící-frantící -britíci - nechce vědět pravdu, na co vyšetřovat, když oni potřebují humanitárně vraždit. Víte jaký krásný den to byl pro sadisty, jak pookřáli v černém domě, elyspaláci či na dolní ulici, nabrali dechu k novým zvěrstvům a ve svých myslích se stali pány/dámami světa. Ale i ve Světě dojde na spravedlnost a i boží mlýny pro lidské vyvrhele, kteří by si mohli podávat ruku i s Himlerem či Hitlerem, pokud by jim ji náckové podali, aby se neumazali.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žije slepičí rozum. Třikrát hurá !

   Smazat
  2. 10:12
   Omyl!
   Ať žije pavi rozum!
   Mozek má páv menší než slepice a péra(péro) jen na parádu!!!!☺

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Radosta je zřejmě zaměstnanec gay-pornoherce Jandy a má za úkol vyrábět "důkazy" o existenci "ruských agentů" na webových diskusích

   Radosta = Pornohercův Pepek Vyskoč

   Smazat
 12. Pane Brand, opět výborně! Jenom by se mi chtělo vždycky křičet - to by měli číst všichni povinně, snad by se některým otevřely oči. Těch strašlivých nespravedlností a krutostí už je příliš. A velmi cením Vaše připomenutí těch, kdo ztratili kvůli těmto zločinům život, na které nikdo vůbec nemyslí! Dnes vynikající italský komentátor Giampaolo Rossi ve svém sloupku na Il Giornale uvádí tu historii násilné změny vlád v Syrii, jak se hodilo US, GB a dalším,prostřednictvím tajných služeb, hrůza. Moc děkuji za krásný text

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:17

   Výborný odkaz - děkuji!

   http://blog.ilgiornale.it/rossi/2018/04/13/siria-1957-false-flag-e-la-storia-che-si-ripete/

   Myslím, že to byl Eugene Ionesco, kdo v době vietnamské války poznamenal, že se denně setkává s lidmi, kteří podporují USA, SSSR nebo Čínu, ale s nikým, kdo by byl na straně vietnamských rolníků.

   Smazat
 13. Sledujeme v přímém přenosu neuveřitelně trapné představení. Vlastníci medií si myslí, že můžou vyrábět pravdu, ale pravda je absolutní kategorie nade vším, což degeneráti jaksi nechápou.

  OdpovědětSmazat
 14. Co zajistí věčný mír a klid na práci?
  Jedině vítězná proletářská revoluce v USA a Izraeli.

  Ano, soudruzi, tak se věci mají: Víme, že teprve vytvoření prvního státu dělníků a rolníků na německé půdě (čili Německé demokratické republiky) přivedlo Němce-fašisty a křižáky k tvořivé mírové práci. A naopak: Po dočasném ústupu socialismu a Sovětské armády z NDR se z Německa opět stal agresivní stát, viz německé okupanty v naší vlasti, německý útok na Jugoslávii, německé žoldáky vraždící partyzány v Afghánistánu atd.

  Prostě: Dokud v USA a Izraeli bude panovat kapitalismus a demokracie, budou Velký ďábel (USA) a Malý ďábel (Izrael) zdrojem válek, násilí, bídy, útlaku a nevědomosti.
  Více zde: http://www.marxists.org/cestina/marx-engels/1848/manifest/ch01.htm

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:00

   "Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!"

   Můžete opravdu slíbit, že to nebude dřív??
   To by bylo docela fajn.

   Smazat
  2. Kadíš si do kalhot hrůzou, z toho pomyšlení na osvobození naší vlasti od EU a NATO, že, buržouste či kulaku, parazite OSVČ?
   Bliješ děsem, při pomyšlení na naši revoluční spravedlnost, že?

   Tak to děláš dobře, i když smrdíš jak periferie New Yorku: Zanedlouho náš Miloš s naším Babišem uspořádají referendum o našem CO NEJRYCHLEJŠÍM odchodu z NATO a EU.
   Náš zubožený lid již zvedl hlavy (jen si přečti zdejší články SKVĚLÝCH komunistů a putinistů), takže výsledek bude jednoznačný: Pryč z obou vražedných paktů, zatahujících nás do útočné války proti Velikému Rusku!!

   Co pak bude stát mezi naší vlastí a nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?
   Nu, co, vlastizrádný bruselante? Nu jen Slovensko, a to na krásné ruské vojáky a jejich neprůstřelné tanky nevystřelí ani ránu. A pak kus Maloruska (nesprávně „Ukrajiny“).
   A i takový ignorant jako ty - študovaný příslušník odporné elity – ví, že hrdinní partyzáni z Donbasu mohou osvobodit zbytek Maloruska od majdanských fašistů + žoldáků NATO za pár dnů, jakmile jim Veliký Putin dá volnou ruku.
   Nu, a pak to bude stejné jako v květnu 1945 a srpnu 1968: Zaprášení, zpocení, hladoví, nevyspalí, ale NEVÝSLOVNĚ šťastní Velkorusové zatančí kozáčka na Staroměstské ploščadi kolem hořících Abramsů, vodky s námi popijí, pomilují se s našimi soudružkami ženami a dcerami (případně i s. matkami, že).

   A bude zase dobře. Náš národní Vůdce Miloš vydá sérii svých Dekretů, přesně dle vzoru E. Beneše, našeho prvního socialistického presidenta.
   Takže přijdeš o všechen „svůj“ nakradený majetek, eurohujere podělaný, a půjdeš do Lázní Jáchymov, kopat uran.
   Tudíž si kadíš do kalhot & bliješ do klína OPRÁVNĚNÝM strachem z dějinné spravedlnosti.

   „Chladnou hlavu, horoucí srdce, absolutně čisté ruce!“ (Felix Edmundovič Dzeržinskij)

   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.