Reklama

středa 18. dubna 2018

... i za cenu rozpoutání 3. světové války aneb Trump přemlouvá Saudskou Arábii k dalšímu zločinu proti míru ve smyslu Norimberského tribunálu s nacistickými válečnými zločinci

Michal Brand
18. 4. 2018
Jako by všech těch lží a nesmyslů ze strany Mayové, Trump a Macrona nebylo dost! Každý den dokáže někdo z této nesvaté trojice přinést další a další absurdní obvinění nebo přímo zločinný plán. Jediné, co je přeruší čas od času, jsou Merkelová, Schultz, Junckers, Tusk, Mohengrini a další a další se svými vlastními hloupými a vpravdě zločinnými plány. U nás Kalousek, kníža Schwarzenberg, Fiala, Langšádlová, Gazdík, Stropnický, Zdechovský, Bělobrádek a další a další.


Trump nechce stáhnout americké vojáky ze Sýrie a nechat tuto zemi syrskému lidu, jak zněla presstitutská verze informace. Trump chce, aby Sýrii ilegálně okupoval a islámské teroristy nadále přímo vojensky podporoval ještě někdo jiný, než režim USA.
Trump vyzval Saudskou Arábii, notorického sponzora islámských teroristů, aby vojensky okupovala Sýrii a přímou vojenskou akcí tak podpořila islámské teroristy. Koneckonců, stejně už Saudská Arábie roky finančně i dodávkami zbraní podporuje Al Kajdu a Islámský stát, tak si teď alespoň „ohlídá svoje investice“ do teroristických organizací, ne? Saudská Arábie je prý připravena nelegálně, v tom nejhrubším porušení základních principů mezinárodního práva, okupovat Sýrii – a společně s islámskými teroristy tam opět vraždit a terorizovat obyvatele Sýrie. Samozřejmě, jak se praví v klasické české pohádce „v zájmu civilizace“ – tentokrát s upgradem na „v zájmu svobody, demokracie a lidských práv“.
Saudská Arábie, režim, který je oslavován za to, že ženy již mohou začít řídit auto, je opravdu ten nejvhodnější na šíření „demokracie, svobody a lidských práv“. Ale co – když může režim, kde ženy donedávna neměly absolutně žádná práva a zahraniční pracovníci a pracovnice nemají absolutně žádná práva dodnes, když takový režim může předsedat výboru OSN pro lidská práva, tak proč by nemohl vraždit a terorizovat Syřany? Jak jsme již řekli – samozřejmě v zájmu „demokracie, svobody a lidských práv“.
A že je Saudská Arábie vhodný kandidát na převzetí štafetového kolíku válečných zločinů v Sýrii od USA! Saudská Arábie již několik let vyvražďuje tisíce a tisíce Jemenců za tichého souhlasu „demokratického, na lidská práva zaměřeného Západu“. Další válečný zločin a zločin proti lidskosti již Saudské Arábii jistě nepřijde jako nějaká zátěž svědomí. Řekl jsem „svědomí“? Pardon, asi slovo použité zcela omylem.
USA nyní nelegálně okupují značnou část území Sýrie – zejména strategické oblasti. Jak jinak – kde se nachází ropa. „Demokracie“ se zdá být pojem Newspeaku pro „ropa“.

Jakou změnu přinesl Trump do americké politiky? Žádnou. Pod trapnými záminkami (Skripal, neexistující útok chemickými zbraněmi v Douma i neexistující útok chemickými zbraněmi v Sýrii před rokem) eskaluje napětí až na samou hranu jaderné války.
Změna, kterou sliboval, změna, jejíž naléhavost pro Ameriku si plně uvědomoval, změna, pro kterou byl zvolen Američany, tato změna nepřišla, nepřichází a nepřijde. Od něj ne. Kdo v to ještě doufá, odmítá si přiznat zklamání z Trumpova naprostého selhání. (Mimochodem, původní link na Trumpův projev s českými titulky na youtube, link, který ještě minulý týden fungoval, už byl – samozřejmě demokraticky, lidsko-právně a svobodně – smazán. Tak zatím snad tento nový link chvíli vydrží – uložte si ten projev, stáhněte si to video. Ať nezmizí, jak za Hitlera zakázané knihy.) Donald Trump je smutným důkazem, že ke změně nevede sama o sobě ani chyba v Matrixu, k pozitivní změně nevede ani tak drtivé vítězství ne-nomenklaturního kandidáta, že se výsledky nedají zfalšovat.
Donald Trump a „jeho“ prezidentství jsou smutným důkazem, že USA mají „vládu jedné strany dvou názvů“. Tímto morem stranické diktatury, nebo diktatury nomenklaturních aparátčiků, nazvěme to jakkoli, je Západní Evropa očividně zasažena také – v míře, která může být smrtelná. Bez přehánění. Projděte si za poslední dva roky (nebo klidně i delší období) zprávy – a uvidíte události, které jasně identifikují naprostou stupiditu (kolektivní stupiditu, dále zde a zde) západních politických „elit“.
Začít lze u negramotných polo-kriminálních elementů neschopných práce ani u sebe doma na poli – vítaných jako „univerzitně vzdělaní inženýři, lékaři a doktoři věd, kteří nastartují ekonomický růst a přinesou z Čadu, Afghánistánu a Bangladéše technologický pokrok do technologicky zaostalé Evropy“. Pokračovat lze na Západě módními a dominujícími teoriemi (široce aplikovanými) o tom, že pohlaví člověka neexistuje a je to jen „sociální konstrukt“ – a v „tvrdém jádru“ čehosi (v tvrdém jádru hroutící se západní civilizace?) si můžete „svobodně“ vybrat asi tak z 60 „pohlaví“.  Děti jsou v západní Evropě i v USA a v Kanadě – promiňte mi ten výraz – debilizovány vymýváním mozku, že nejsou ani chlapci ani děvčata ale nějaké „to“. Cílem „elit“ jsou uměle vytvoření psychicky labilní jedinci, zoufalí, bez kořenů, bez jakékoli vnitřní hodnoty nebo orientace – snadno ovladatelní, duševně nemocní lidé. V budoucnu halasní žadatelé „práv“, tedy privilegií pro jakoukoli destrukci základních principů fungování společnosti.
Úroveň vzdělání je v sestupné spirále, s různými multikulti experimenty, inkluzemi a výchovou k lásce k islámu se blíží volnému pádu. Máme 30% vysokoškoláků, zatímco před lety jsme jich měli okolo 10%. Ale inteligence lidí se nezvýšila tak dramaticky – to nároky pro získání vysokoškolského titulu šly tak dramaticky dolů. Dnes můžete být „vysokoškolsky vzdělaný“, když prolezete a prožvaníte se pomocí prázdných blábolů nějakým oborem „genderových studií“ a sesmolíte „diplomovou práci“ o kulturním konstruktu menstruace. To jsou ti vysokoškolsky vzdělaní, mladí, flexibilní lidé, kteří volí Drahoše a TOPku. Vzdělání na úrovni učňovského oboru s maturitou – jen nejsou tak manuálně šikovní a bylo by katastrofou postavit je kamkoli v praxi (kamkoli mimo žvanění v neziskovkách nebo ve státních úřadech, nejlépe v „evropských úřadech“, protože nic českého není pro tuto „intelektuální elitu“ dost dobré, jak to není z brusele, je to pro ně z ....... )
Nero prý nechal zapálit Řím, aby měl kulisu pro svoji (prý úděsnou) hru na loutnu. Politická „elita“ „Západu“ obrazně řečeno upaluje celé generace lidí, svých vlastních národů, zapaluje celou Evropu jako kulisu pro svoji „hru na loutnu“ – pro svoji politickou moc. S důsledky úděsnými mimo jakoukoli pochybnost.
Německá multikulturní fronta napíše a vydá návod „jak poznat fašistu“ (v časopise „pro rodiny“) - a víte, jak poznáte typického fašistu/nacistu nebo typickou fašistku/nacistku? Mají rodinu, mají děti, mají se rádi a mají mezi sebou dobré vztahy, jsou „nenápadní, blonďatí, milí, starostliví“. Také tedy prý podle multkulturalistů poznáte typickou fašistku/nacistku nebo fašistu/nacistu podle toho, že mají i modré oči a blond vlasy - aby byli multikulturalisté navíc ještě rasisté, když už jsou prokazatelně oni sami skutečnými fašisty.
Politická „elita“ „Západu“ se věnuje tak „důležitým“ věcem, jako je zavedení společných záchodů. Zajímavé bude, jak to přijmou „inženýři a lékaři“ importovaní masově z muslimských a navíc výrazně intolerantních zemí. Ale spíše bychom mohli politickým „elitám“ říci, ať si udělají společné záchody všichni pro sebe a jdou se už konečně ............. - no, však Vás to taky napadlo, že?
Theresa Novitchok Mayová nejen ztrapnila celou Británii vylhanou kauzou Skripal (a také svým lokajským kapitulantstvím při vyjednávání s EU o Brexitu), ale již před lety veřejně prohlásila, že pedofilové a sexuální násilníci musí mít právo adoptovat cizí děti – protože jinak by bylo porušeno „lidské právo“ pedofilů, sexuálních násilníků a dalších úchylů. Chápete to? Chápete, že je vůbec možné, aby nadále běhala po světě a nebyla na izolovaném oddělení psychiatrie? Já ne.
V Kanadě dojde dvaapadesátiletý otec sedmi dětí k „názoru“, že je vlastně šestiletou holčičkou. Odejde od vlastní rodiny a jiná kanadská rodina se dvěma malými dětmi ho ADOPTUJE a on si teď společně s jejich malými dětmi hraje jako šestiletá holčička. Chápete, jak je vůbec možné, že nejsou na uzavřeném oddělení psychiatrie všichni zúčastnění? Všichni zúčastnění - on, rodiče dvou dětí, kteří ho „adoptovali“, a všichni pracovníci sociálky, místní správy, policie i soudu, kteří této kauze pro psychiatry přihlíželi, nezasáhli a nebo toto šílenství přímo podporovali, chápete, jak se mohli vyhnout hospitalizaci? Já to nechápu, já ne.

Naše republika, stejně jako ostatní postkomunistické země mají jednu obrovskou výhodu – před třiceti lety došlo v těchto zemích k očistné kůře revolucí, kdy totalitní moc tuposti a ignorance uvnitř byrokratických politických struktur byla na nějakou dobu eliminována a doposud nestihla paralyzovat funkčnost politiky a společnosti v plné míře, tak jako „na Západě“. My jsme vyčistili byrokratické struktury tupé a ignorantské moci jako Herkules (Héráklés) Augiášův chlév. A máme plné právo být hrdí na zdravý rozum, který jsme si ponechali. (I když „magistři přes menzes“ Čechy a jejich zdravým rozumem opovrhují – brání jim totiž v jejich snaze o parazitování na ostatních v „zaměstnáních“ nevyžadujících nic složitějšího než prázdné blábolení multikulti žvástů - a hlavně „Nemyslet!“, příkaz doby.)
Trump je odstrašujícím příkladem, že ani chyba v Matrixu nestačí. Nezvládl to, vzdal to - lekl se nepřítele, kterého předem správně identifikoval, ale pak se bál s ním bojovat. Snaží se o kompromis s deep state, s nomenklaturním aparátem. Snaží se o kompromis s tím, s kým žádný kompromis není možný. Bude se jen více a více snažit zavděčit totalitním strukturám skryté politické moci. A časem možná udělá nějaké opravdu velké sv...tvo, ke kterému ho zmanipulují anebo dotlačí. Možná rozpoutá jadernou válku v Koreji, i když tam mu to zatím kazí Severní i Jižní Korea a jejich společná snaha o dialog, usmíření a uzavření míru. (Konečně! 60 let po konci války někdo konečně začíná se Severní Koreou jednat o něčem jiném než o sankcích – konkrétně právě o tolik potřebném uzavření míru.) A možná Trump rozpoutá jadernou válku v Evropě pomocí rozbušky „Sýrie“. Snaží se o to očividně, seč jen může.
Ale ani to ho nezachrání. Skryté totalitní struktury moci v USA mu stejně nikdy neodpustí – neodpustí mu, že ukázal, že je možné porazit totalitní moc. Že je možné vyhrát nad mediální propagandou 24/7, nad manipulacemi, nad volebními podvody. Že to prostě jde. Trumpovo vítězství ve volbách je důkazem, že to jde. Jeho následná kapitulace a prohra na tom nic nezmění.
Proto Trumpa nejprve znemožní a donutí ho k opravdu zlým věcem. Pak ho stejně impýčnou. A ještě nám pak vítězoslavně oznámí, že to máme za to, že jsme nechtěli Hitlary Clintonovou.
Námitka, že ani mocenská „elita“ není šílená, je neplatná. Jednak pro mocenskou elitu, izolovanou ve svých slonovinových věžích, platí, že po jisté době každá uzavřená skupina bez nemilosrdné zpětné vazby ztratí schopnost racionálně reagovat na podněty zvenčí (kolektivní stupidita). Jako příklad této neschopnosti jakkoli racionálně reagovat na vnější podněty snad stačí výzvy „musíme se semknout¨ jako „reakce“ na teroristické útoky, případně „reakce“ na masovou nespokojenost Evropanů s politikou a směřováním EU, reakce, která by se dala vyjádřit slovy „více toho, co se vám nelíbí“ („Více Evropy“). A jednak pro mocenskou elitu platí to, co jsem již jednou napsal – z dostatečně velké kanceláře vypadá i válka jako obyčejná, zábavná počítačová střílečka. Jakákoli válka.
Ponaučení z toho všeho je prosté.
Bez široce založené aktivizace občanské společnosti, bez široké a horizontálně rozprostřené aktivity občanů, bez revoluce slušných lidí nebo bez revoluce střední třídy není žádná pozitivní změna možná.
Špinavá válka USA a jejích vazalů z NATO za pomoci Al kajdy a Islámského státu proti Sýrii není válkou pro nic jiného, než pro získání další země k vydrancování. Válka za ovládnutí nalezišť ropy. Válka za ovládnutí tras pro plánované plynovody.
V této špinavé válce se mocenská elita neštítí ničeho – lhaní, vraždění, vyzbrojování a financování islámských teroristů, pošlapávaní těch nejzákladnějších principů mezinárodního práva a dokonce i těch NEJZÁKLADNĚJŠÍCH PRINCIPŮ LIDSKÉ MORÁLKY.
Jsou schopni čehokoli – i rozpoutat třetí světovou válku, jaderný konflikt, který ukončí existenci lidstva. Existenci Vaši, moji, Vašich dětí i všech ostatních lidí, které máte rádi.
Prosím.

17 komentářů :

 1. Snad abych se zeptal, v čem to vlastně nám ti skuteční komunisté vlastně lhali. Mám tak chabou paměť, že si valně na nic podstatného nevzpomínám? Klidné spaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:04 Pan Michal Brand svým vyjádřením, že "před třiceti lety došlo k očistné kůře revolucí" jen potvrzuje svou tezi o kolektivní stupiditě. Zřejmě patří do kolektivu, kde je narušená zpětná vazba falešným hodnocením minulosti.
   Když naříká nad debilizací společnosti a úpadkem morálky tak by si měl uvědomit, kde je začátek onoho úpadku. Nezačíná to náhodou tím, kdy jak říká "totalitní moc tuposti a ignorance uvnitř byrokratických politických struktur byla na nějakou dobu eliminována"? Nebyl to naopak spouštěč všeho, co na našem dnešním režimu kritizuje? Převratem nebyla tupost a ignorance eliminována, ale naopak se spolu s diletanstvím, sobectvím a bezohledností dostaly k moci.

   Smazat
  2. Taky si kladu stejnou otázku, jenže tehdy si většina myslela, že je to automaticky lež. Dneska obávám se, naopak, mediálním sdělením hodně lidí stále věří, i když jsou lží. To jsou paradoxy....

   Smazat
  3. Takový jeden se slabým mozkem pod programem KSČM zde na tomto webu oznamuje.

   OBČANI,VY BY JSTE CHTĚLI DĚLAT REVOLUCI,ALE ZÁKLADY ČEŠTINY VÁM UNIKAJI.

   No a dočkal se této odpovědi

   JAKO REAKCI NA VAŠI PŘIPOMÍNKU,

   ze které je jasné,že má odpoutat pozornost od hlavních problémů sočasnosti vám se smutkem v duši oznamujeme,že naše vedeni NEPOLITICKÉ společnosti OSV,JEJÍŽ ČLENEM JSTE I VY,
   povolilo okamžitě tzv NAŠI revoluci,která dostává předběžný pracovni název

   REVOLUCE SLUŠNÝCH OBČANŮ VOLIČŮ

   A tak se bohužel vaše oprávněná kritika odsouvá na druhou kolej NO NI?

   Smazat
 2. Vážení, kolik bylo účastníků na tzv."protiválečné" demonstraci? Dvěstě na milionovou Prahu? Kolik bylo demonstrantů na podporu prozápadní politiky? Desetitisíce? Jasně že Česko chce válku! Chce totální válku, chce bojovat proti hydře, co se opět začíná rozrůstat na východě, až do úplného konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak se nachystej a můžeš vyrazit ale ostatní do toho netahej.můžeš sebou vzít stropnického a spol. tady tuším nikomu chybět nebudou.

   Smazat
 3. Chlapče,chlapče.Z toho co jsi uvedl je jasné,že s bojem proti"hydře" jak píšeš se možná přibližuje konec existence lidstva na Zemi.Probůh,už se probuď a začni uvažovat vlastním MOZKEM.Jedině to ti může prospět a otevřít oči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:37, Právě že myslím mozkem a nevytvářím si nějaké iluze. Na podporu jakékoliv akce neoliberálů jsou zaplněna náměstí, mládež plně podchycena - budoucí lídři, všichni věrně probruselští v jednom šiku, a na výzvu proti válce se sejde pár seniorů. Základem je dodat zemi ty správné lídry. Nejlépe ideologické, ti fungují lépe než koupení.

   Jestli válka bude nebo ne, je úplně jedno sedmdesáti procentům zdejší populace. Tito lidé se starají o svoje problémy, kterých mají dost. 28% jsou mladí válečníci. Pokud je někdo vyzve, pojďte svrhnout Zemana nebo pojďte do války s Ruskem, tak půjdou.

   A zbytek opět nebude tušit, jak se to všechno mohlo stát. Vlastně bude vědět to hlavní, za všechno zlo může Rusko a největší netvor všech dob PUTLER.

   Smazat
  2. On má místo mozku kýbl fijalových sraček,...ten se už nevzpamatuje.....

   Smazat
  3. KAŽDÝCH 70 LET JE TŘEBA TUTO MLÁDEŽ VYBIT

   tak pane 8 .21 jim v tom nebrante.
   Žádné ze dvou světových válek se mladikům nepodařilo zabránit a se zpěvem a nadšenim se hnali do masakru,který bude ted už konečný!

   NIKDO Y NICH UŽ NEPŘEŽIJE A BUDE KONEČNĚ POKOJ!

   Smazat
  4. 10.22 ASI NEMÁTE TAK ZCELA PRAVDU, PROTOŽE DÍKY POVELVETOVÝM KLEPTOVÁDÁM budou ti mladí nadšenci jedinými, kteří budou mít po ruce prostředky ochrany proti zbraním hromadného ničení. Ty pro nás byly pečlivě rozkradeny a zničeny už za "panování" Hradního Vaška I.

   Smazat
 4. No Prahu by to chtělo zapálit jako ten Řím. Těch dvě stě demonstrantů bylo stejně mimo pražských. Ti co nejsou paraziti tak dělají od rána do večera a paraziti přece nebudou demonstrovat proti sobě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech to na volby,uvidíme,kolik jich bude,zase 4xpo5% podvodem....tentokráte už se to ohlídá...nová policie už se formuje a justice?,..budeme snižovat stavy,tím začnem.....

   Smazat
  2. Toníčku,TO BY MUSELO VZNIKNOUT NOVÉ HNUTI,

   na př Nová republika nebo VOLIČI ZA VOLIČE,jinak nás bude vést dále sprostá třida politické třidy Šmejdů,no ni?

   Smazat
 5. Přesně vychcaný trump by poslal další nastrčené figurky do boje.

  OdpovědětSmazat
 6. A víte jak poznají (podle Šámalové) v KLDR amerického agenta? Čte Playboy a má foťák. Tak takové stupidity hlásá ta protekční slepice divákům ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:23 Úplnš jsem čekal, že nám Šámalová prozradí, jak v KLDR učí děti poznat vlka. Podle ní nejspíš podle toho, že mluví a polyká celé babičky a Karkulky. Ta káča si asi koupila nějaký dětský komiks a hned je chytrá až na půdu. Až si koupí americký komiks tak nám může moudře povyprávět, jak v USA učí děti poznávat ruské agenty. Pravděpoddobně se dozvíme, že ruský agent nosí válenky a ušanku s rudou hvězdou.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.