Reklama

pátek 27. dubna 2018

Inštruktori NATO, ktorí cvičia príslušníkov ukrajinskej armády, sa po prvý raz zúčastnili na ostreľovaní pozícií doneckej domobrany

Ilustrační foto: us dělostřelecký lokátor
Eugen Rusnák
27.4.2018 HlavnéSprávy
Zástupca veliteľa operatívneho veliteľstva Doneckej ľudovej republiky Eduard Basurin na tlačovej konferencii v Donecku vyhlásil, že inštruktori NATO, ktorí cvičia príslušníkov ukrajinskej armády, sa po prvý raz v histórii konfliktu na Donbase zúčastnili na ostreľovaní pozícií doneckej domobrany.



Prezradil, že donecká rozviedka zistila, že inštruktori NATO – dôstojníci z USA a iných štátov cvičia ukrajinských vojakov v narábaní s delostreleckými prostriedkami AN/TPQ, ktoré sa vyrábajú v USA a ktoré Spojené štáty dodávajú ukrajinskej armáde. Po prvý raz v histórii dôstojníci NATO nielen boli prítomní „pri čine“, ale dokonca velili ostreľovaniu pozícií doneckej domobrany ukrajinským delostrelectvom.

Zástupca veliteľa operatívneho veliteľstva Doneckej ľudovej republiky Eduard Basurin uviedol, že pozície doneckej domobrany v mestečku Jasinovataja ostreľovali ukrajinské mínomety kalibru 82 a 120 milimetrov.

- - -








20 komentářů :

 1. Americké bílé holubice rozšiřují zóny své pravdy a lásky v další zemi. V banderostánu to už velmi brzy bude vypadat jako v zemích jako je Irák, Lybie a Afghanistán, kde už pravda a láska zvítězila na celé čáře.

  OdpovědětSmazat
 2. donecka domobrana by mela rozmistnit sniperi ktery by meli dustojniky NATO ktery se primo ucastni ostrelovani pozic donecky domobrany bez milosti eliminovat cili zlikvidovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Minomety střílí horní skupinou úhlů, takže mnohou "sedět" zašití za kopečkem, nebo v hluboké díře a palbu korigují podle hlášek od návodčích - jako byla svého času Savčenková.

   USAčtí žoldnéři, i ostatní NATO hrdinové z poválovania (říkal náš slovenský major z povolání) nestojí o návrat v pytli pod fanglí, ale o návrat pro metály, příplatky k žoldům, k prebendám a k rentám. Takoví zbytečně neriskují.

   Smazat
 3. Radosto, dneska ti dýler prodal asi špatnej matroš:DDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta všech trolíků starosta je na víkendovém trolím školení...

   Smazat
 4. Mám o ty americké hochy na Ukrajině velkou starost. Je tam velmi rozšířený AIDS a Putin jim na krk věší právě ty nakažené osoby. Je to jeho nová biologická zbraň s názvem "Nový Čmok". Hrozí, že tuto nemoc roznesou při své rotaci v rámci NATO i do Česka.

  OdpovědětSmazat
 5. Čo bolo, to bolo, teraz deď máte tu farebnů rvoluciu na předměstí Vídně idstě to pi či

  OdpovědětSmazat
 6. Škoda, že "Zástupca veliteľa operatívneho veliteľstva Doneckej ľudovej republiky Eduard Basurin" nemá pro své tvrzení jediný důkaz. A pokud má, tak nevím, proč v článku není uveden.
  Bez toho je to jen obyčejnej drb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To chceš, ty vole, aby kvůli tobě uvedl jméno ukrajinského vojáka, který mu to prozradil?

   Doufám jen, že domobrana má také minomety, a že už se snimi naučila zacházet.
   PB

   Smazat
  2. 19.40 jste si jistý, že ukrajinská armáda o svém ostřelování nevede dokumentaci???

   Smazat
  3. Vedou to obě strany.

   Smazat
 7. asi ho jistě má, kdybys ty srágoro mladej sloužil na vojně tak bys věděl že vojna není kojná a operativně taktická data jso přísně tajná. řekl co mohla a je na tobě mu věřit nebo nevěřit, to ale je už tvůj problém

  Slávek z Brna

  OdpovědětSmazat
 8. to je jasná Dg. MIMONA . je to bohužel neléčitelné a v terminální fázi už pacient zacykleně blábolí stále stejné věty vytržené z kontextu. Vyhoří a posléze následuje milosrdný exitus.

  už aby to bylo...

  OdpovědětSmazat
 9. Jo to dostaly fašouni ty nejlepší vrahy civilistů.

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 15:59.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Co je to za ŠÍLENÝ blábol?!

  Ten článeček je TAK PITOMOUČKÝ, že se na sajty Nové Republiky musel dostat jen v důsledku ideo-politické sabotáže!

  Všichni víme, že zde řádí agenti CIA a Mossadu; PŘÍMO ZDE, na naší milované Nové Republice, osvědčeném orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace!!
  Zákeřní agenti CIA a Mossadu mažou příspěvky nás dobrých komunistů a putinistů, znovu a znovu a znovu!
  A teď se vyhoupli na další úroveň ideo-politické diverse: Vpašovali na naše DRAZE MILOVANÉ sajty NR provokační prozápadní textík!!!

  Naštěstí my všichni roduvěrní Češi a Rusové známe pravdu, naši LENINSKOU pravdu: Žoldáci NATO vraždí Rusy, komunisty a putinisty na tzv. Ukrajině OD SAMÉHO ZAČÁTKU!!!!!
  A ne „po prvý raz“, jak se nás marně snaží přesvědčit jakýsi Čobol „Eugen Rusnák“.
  Ano, my všichni komunisti a putinisti víme, že tzv. Oranžová revoluce byla KOMPLETNĚ zrežírována a zaplacena CIA a Mossadem.
  Víme, že OD SAMÉHO ZAČÁTKU genocidy Rusů, komunistů a putinistů na tzv. Ukrajině řádí smečky ze řetězu utržených Euroameričanů, sionistů, a dokonce neg... tedy tzv. Afroameričanů z US Army.

  Pro živého Lenina, až vyjde najevo SKUTEČNÝ rozsah genocidy Rusů, komunistů a putinistů na Ukrajině, v Pobaltí, v Polsku i v Česku, tak svět ustrne – DĚSEM!!!!!!

  Prostě, drazí soudruzi z načalstva Nové Republiky: Měli byste ten výše uvedený NESTOUDNÝ článeček i jeho pachatele co nejdříve humánně odsunout do Brusele, nebo aspoň do Mnichova, kam bytostně patří.

  „Bratrská internacionální pomoc ze dne 21. 8. 1968 zachránila naši vlast před hrůzami kapitalismu a demokracie!“

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám krásní ruští vojáci vrátí co nejdříve!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 12. Děkuji Rusákum za krásné dětství v míru .
  Dnes se obkličuje Rasija .

  OdpovědětSmazat
 13. Ministryně Šlechtová bude vítat cizineckou legii v pytlích z těch států kde jsme agresoři. Aktivní zálohy se budou hlásit v Německu, to byl tah ministra Stropnického . Ve zbraních máme 5500 vojáku ku 22000 je to 1 ku 3 ,takže jeden voják má tři velitele !!!
  Unikatum!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Nato je musí hlídat , jinak by ty americký kanóny prodali opolčencum :-)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.