Reklama

pátek 13. dubna 2018

Jaderná apokalypsa za dveřmi – aktuální stav

Michal Brand
13. 4. 2018    Zvědavec
Donald Trump vyhrožuje Rusku. O údajném útoku údajnými chemickými zbraněmi s údajně desítkami údajných mrtvých prohlásil:


Rusko slibuje, že sestřelí jakoukoli raketu vypálenou na Sýrii. Tak se, Rusko, připrav, protože přiletí, budou krásné, nové a sofistikované. Nemělo by ses paktovat s plynovým zabijáckým zvířetem.

Mimo pozornost médií ale možná Trump vyzradil hlavní důvod eskalace – USA potřebují lacino, v novém jelcinovském dumpingovém výprodeji skoupit ruské národní bohatství:
Naše vztahy jsou horší, než kdy byly, a to včetně studené války. Není k tomu důvod. Rusko nás potřebuje, abychom mu pomohli s ekonomikou, což by šlo velmi snadno. Potřebujeme, aby všechny národy pracovaly společně. Zastavíme závody ve zbrojení?
No, s ekonomikou Rusku nejvíce USA pomáhaly v divoké jelcinovské éře. Na základě rad amerických poradců tak bylo v ruské ekonomice, co jen šlo, ukradeno nebo rovnou rozbito. V devadesátých letech jsem do Ruska jezdil – bylo to ekonomické peklo, naprostý rozvrat. Vše pod vládou miláčka Západu Jelcina, na základě rad amerických poradců a „expertů“ ze Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a podobných „dobročinných“ spolků. Další pomoc USA Rusku s ekonomikou – to zní jako pozvat si Jacka Rozparovače na gynekologickou operaci.

Ale není divu, že USA potřebují další zemi, kterou by mohly vydrancovat a na dalších pár let zamaskovat jinak nevyhnutelný ekonomický krach. Zadluženost federální vlády USA činí 21 tisíc miliard dolarů. Roční federální deficit je cca tisíc miliard dolarů. Pokud USA ztratí svoji totální vojenskou nadvládu, svoji možnost kterýkoli stát - který by třeba přestal chtít akceptovat dolary - beztrestně a bez odvety vybombardovat, ztratí tím hlavní „krytí“ své měny, dolaru. Dolar přestane být akceptován a zhroutí se. Protože k pokrytí dovozů zboží i služeb z USA stačí všem zemím světa více než bohatě vývozy každé z těchto zemí do USA (data zde a zde). Téměř každá země světa má s USA přebytek obchodní bilance a tedy téměř každá země světa má z exportů více dolarů než potřebuje k pokrytí dovozů z USA.

Pokud dolar přestane být kryt vojenskou silou USA, přestane být nutně platidlem za ropu a jiné suroviny. Obchodování ropy v juanu je mimochodem zásadním ohrožením a prvním krokem ke konci existence dolaru (a ke kolapsu americké ekonomiky). Pokud by USA ztratily možnosti „natisknout si libovolné množství dolarů a za ně nakoupit svůj vlastní dluh“ a navíc možností „donutit všechny země nakoupit americký dluh“ (protože všechny státy musí držet dolary, donucené k tomu vojenskou silou USA i mechanismem obchodování zejm. surovin za dolary), musely by USA platit TRŽNÍ úrokové sazby. A pokud by USA měly platit tržní úrok, který si vzhledem k naprosté předluženosti USA troufám odhadnout na cca 10% v nejlepším případě, pak by USA musely vydávat jen na úroky ročně více, než kolik jsou celé příjmy státního rozpočtu USA. Nezbylo by ani na internetové připojení pro Trumpa a jeho tweety.

Vyplundrování ekonomiky Ruska by USA pomohlo. Navíc by se zřejmě velice rychle po „americké pomoci s ekonomikou“ Rusko ekonomicky zhroutilo a následně rozpadlo, s pomocí nějakých ušlechtilých neziskovek a nějaké té barevné revoluce. Tím by zmizela ze světa jediná země, která v tuto chvíli je schopna odolat americké vojenské agresi. Ani Čína zatím nemá tu vojenskou sílu, aby „ustála“, aby byla „příliš velkým soustem“ pro fanatické neocons a deep state z USA. Jen Rusko je v tuto chvíli vojensky příliš silné, jen Rusko v tuto chvíli kazí jinak „perfektní“ americkou totalitní moc nad všemi zeměmi a všemi národy světa. Ani Rusko by nevyhrálo válku s několikanásobně silnějším NATO, ale zasadilo by všem útočníkům až příliš citelné rány.

Emanuel Macron prohlásil, že má nezvratné důkazy, že údajný útok údajnými chemickými zbraněmi spáchala syrská armáda. Možná nám k tomu Emanuel namaluje i obrázek, který to „prokáže“. Emanuel zvažuje účast francouzské armády hned při rozpoutání třetí světové války. Děti nemá, tak je mu to celkem fuk.

Britská premiérka je připravena zahájit válku i bez souhlasu parlamentu. O nějakém souhlasu voličů ani nehovoříc. Britské ponorky již zaujaly bojová postavení k zahájení třetí světové války. Děti Mayová nemá, tak si asi myslí, že sama se schová ve vládním krytu. Koneckonců, možná ji přijde zajímavější zapsat se do dějin jako „premiérka, která statečně vedla národ do jaderné genocidy“ než jako „zbabělá podlézavá nula, která nedokázala ani vyjednat odchod z EU jako hrdý partner a dělala ze sebe celou dobu poníženého služebníčka“.

Německá premiérka Merkelová s celou vládou uprchla z Berlína v obavě z nadcházející jaderné války v Evropě. Odjela s celou vládou na zámek mimo Berlín. Děti sebou nebrala, protože žádné nemá. Útěk z Berlína před nadcházející jadernou apokalypsou odůvodnila tím, že potřebuje stmelit team. Výjezdní team-building výlety jsou jistě hlavní prioritou v takto kritické mezinárodní situaci.

V rámci propagandistické přípravné palby nyní prý „NATO žádá Sýrii o plný přístup pozorovatelů a lékařů do syrské Dúmy“. A proč tedy ty samé země zamítly rezoluci Rady Bezpečnosti OSN, která na návrh Ruska předpokládala – plný přístup odborníků na chemické zbraně do místa údajného útoku údajnými chemickými zbraněmi v Dúmě???

Na jiné frontě válečné propagandy


Odborníci z Organizace pro zákaz chemických zbraní došli po analýze k závěru, že Skripala a jeho dceru otrávil Novičok, mimořádně čistý, perfektní. Zcela perfektní a dokonalý Novičok, jen patrně zcela neúčinný, když je Skripal naživu.

Zejména když vzorky krve Skripalovi odebrali až po 18 dnech, a analýzu zřejmě dělali až v těchto dnech, tedy více než měsíc po údajné otravě. Zázrak. Když k tomu vezmeme do úvahy, že podle britských profesorů toxikologie Skripal přežil otravu stoprocentně a okamžitě smrtícím Novičokem. A přežil proto, že ho asi tak během 3 hodin po otravě v bytě našli britští zdravotníci v parku, dali mu ihned antidotum, které měli zcela náhodou u sebe (a které neexistuje, poznámka editora), a pak ho odvezli do nemocnice, kde prostě počkali až Skripal Novičok vypotí. Tedy ne vypotí, ale vlastně až se Novičok v jeho těle zcela samovolně rozpadne a působením imunitního systému Skripalova organizmu zcela zmizí, jak tvrdí britský „odborník“. Takže jinak stoprocentně smrtelný Novičok se ve Skripalově těle sám od sebe rozpadl, aniž by mu nějak trvale ublížil, přestože Novičok zanechává okamžitě po otravě trvalé poškození nervového systému, a zároveň se v krvi Novičok vůbec nerozpadl, ale počkal 18 dní na odebrání vzorků nebo rovnou 38 dní na provedení analýzy vzorků krve Skripala. A to prosím Novičok počkal v krvi v množství, které muselo být opravdu velké, aby se ze vzorků krve dala přesně určit nejen látka ale i její kvalita. Ve vzorku krve dost Novičoku na perfektní analýzu ale málo na otravu oběti. No jasně.

Organizace na ochranu zvířat požaduje po britské vládě vysvětlení, jak je možné, že ve Skripalově zapečetěném domě nechala britská policie uhynout žízní dvě Skripalova morčata a zubožit jednu kočku natolik, že musela být utracena. (Utracena byla pouze jedna ze dvou Skripalových koček – ta které se nepodařilo uprchnout před britskou policií; Skripal měl dvě kočky, jedna uprchla před britskou policií a zřejmě přežila. Druhou tak dlouho týrali žízní, až ji zuboženou museli utratit.) Mimochodem vzpomínáte si na příběhy v našich „svobodných“ médiích o morčatech a kočce, které podlehly otravě Novičokem? Nechali je chcípnout žízní a ještě z toho obviní Rusko.

Proč ale ta eskalace teď? Proč to riskování ze strany USA a jeho vazalů?

Možná chtějí „Blitzkrieg“ druhé operace Barbarossa stihnout dříve, než Rusko příliš posílí svoji obranu novými zbraňovými systémy.

Možná to „naše“ mocenské elity chtějí zkusit dříve, protože jim připadnou větší šance na „vítězství“ teď než třeba za dva roky.

Vy jste naplánováni jako vedlejší ztráta.

Jak se těšíte na tuto svoji roli v komparzu? - - -

46 komentářů :

 1. Zdá se, že Tramp je ze všech politiků, kteří dosud po této planetě chodili, ten nejblbější. Západ je v krizi. A co je to krize? To je stav, kdy se k moci dostávají lidé typu Trampa a normální se tam nedostanou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě není nejblbější, vžádném případě. Jenže dostal USA v nejhorším stavu za dlouhé desítky let. A teprve teď, s mnohaletým zpožděním, je dostihují důsledky rozhodnutí z posledních až 20 let, možná i déle. A přitom myšlení lidí na všech úrovních, paradigmata jejich uvažování, také trpí obrovskou setrvačností, která jim nedovoluje včas si uvědomit novou situaci.

   Smazat
  2. Hodnotit Trumpa je obtížné. Jeho souboj bažinami je trvalý a těžký. Nejlepší hodnocení je ve srovnání. Co by bylo, kdyby na jeho místě byla Clintonová.
   Admirál

   Smazat
  3. Kdyby v historii neplatí. Je tam Trump a je to lidská svině - bažina nebažina.
   Plavčík

   Smazat
  4. 18:52
   Je tam pouze do času. Ten čas potřeboval někdo jiný. No každý rozumný člověk vědel, že je nikdo. Bohaté, no přecejen lejno.

   Zbytek je na americe... Jen ať netleskají dalšímu ..., jinak si mžou v klidu podát ruce a rozejít se. Tak nebo tak, západ končí. Snad ještě dnes nikdo nezeptá proč.

   Smazat
 2. Skripalová dcera má před svatbou a zda se, že již se jí nedočká. Britové vědí, že kdyby ji pustili na svobodu, jejich blamáž a diletantství, by vyšlo na světlo Boží. A proto se zdá, že jí předají Američanům a ti ji zařadí do programu na ochranu svědků a zmizí s cizí identitou někde ve světě. Když nebude souhlasit, zmizí stejně. Nikdo se už to nedoví. Američani a Britové si nemůžou dovolit, aby se vrátila zpět a hlavně, aby hovořila. Zdá se, že jí nenechají hovořit ani na kameru , aby se vyjádřila, protože nejspíš nechce hovořit to co si přejí a hlavně co potřebují Britové a Američani. Všechno je to hlavní důkaz proti Britům, kteří to na zakázku pro Američany udělali a rozjeli proti Ruskou kampaň se sankcemi. Se Skripalem bude provedeno to samé a nikdo ho už neuvidí. Tady vidíme v přímém přenosu demokratické principy západu. Vymyslet svinstvo o otravě Novičokem a Chlorem a na základě výmyslu pozabíjet raketami nevinné lidi, jako v Iráku, Jugoslávii, Libyi, Sírii.

  OdpovědětSmazat
 3. Komunistický blok byl odstraněn, ale většího bezpečí jsme se nedočkali, naopak. Je tedy jasné, že je zločiný a to mnohem více kapitalismus.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 4. Ke konfliktu nedojde, Trump začíná mít stejnou rétoriku jako ten korejskej magor. Trump by se měl zamyslet než něco napíše, je to horká hlava.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesnější by bylo řící nevzdělaný blb, asi jako Bush jr. Hergot, kdo jim to tam vybírá.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Radosto, už nejsi ani trapný, zůstala jen
   blbost a debilita. V.J.Horák

   Smazat
  2. 14:29 Je to marný, marný, marný. Říkam to furt. Nereagovat, nevšímat a ten blb zahyne na nezájem.

   Smazat
  3. Radosta je troll. Přece ani žádný bývalý stalinista nemůže být takový imbecil, jako trolo Radosta.

   Smazat
  4. Blbosto má tyto diagnózy F73 a A52 a podle toho ty jeho havlozvratky vypadají.

   Smazat
  5. Pane Radosto,chtělo by to zpětnou vazbu,jinak budete pro smích.Víte jak se říká,aktivní blbec je horší než třídní nepřítel...

   Smazat
  6. Neber si Marxe, Lenina do huby, neomarkxisto-leonisto.

   Smazat
  7. 14:29....16:19, nesouhlasit se dá i slušně.

   Smazat
 6. Bububu,
  jedna bomba a 100 let podlezani, omlouvani, zavirani...

  OdpovědětSmazat
 7. Sankce Ruska proti USA a všem jeho spojencům, kteří je podporují !
  Týkají se ropy, plynu, zemědělských výrobků, raketových motorů, spolupráce atd.

  Podrobně se protisankce probírají v právě proběhlém poradu "60min", hned v úvodu, po info o zákazu "telegramu" v rf:
  https://www.youtube.com/watch?v=4Pa5ScglEL0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přetrhání všech kontaktů je cílem Spojených států. Odtrhnout západní Evropu (EU) od Ruska a Číny. Jinak vznikne ohromní ekonomický celek a ten odstrčí USA do podřadné kategorie zbankrotovaného státu.

   Smazat
  2. 15:22

   Dobré ráno. O nic jiného zde nejde.
   Výsledkem bute totální izolace UK, USA a Kanady. A pokud se neuklidní, tak také nemusí existovat, což zmíněné státy přály Evropě přes války. Jedno zda občanské, nebo obětní...

   Smazat
 8. Ten celý západ (což jsme i "my", heč) , je doslova, údajný.
  Na započetí jaderné války stačí, aby jedna paní povídala.

  OdpovědětSmazat
 9. Autore magore,nestraš tu furt válkou,radši čti fakta.Gerasimov to zcela zarazil,ten slavnej Harry Truman už to taky otáčí...Tak tu nešiř paniku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Situace se rychle vyvíjí. Některé články ještě nezaznamenaly naznačený americký ústup.

   Smazat
  2. 15:06 Já žiji v České republice v střední Evropě. :)))

   Smazat
 10. Radosto - duševní mrzáku...Co tu furt zapácháš???Ty tvoje vejblitky nejsou ani trochu ftipný....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to tvrdí smrad z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína s diagnozou A52? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 11. 14:56
  Aktuálně, Spojené teroristické státy již dolétaly.
  Касается двигателя ХХХ... Teď jsem zvědavý na reakce od provokaterů.

  OdpovědětSmazat
 12. Nick honolulu speaking ! (A nenadavejte mi ! Ja to nemam ze sve hlavy !)

  Toto je vazna situace !

  12 valecnych lodi je na ceste k brehum Syrie.
  Jejich cilem je znicit armadu presidenta Asada, ktere se podarilo znicit ISIS.

  Syrska armada na to reaguje tim, ze svoji vyzbroj stehuje na ruske zakladny a svoje letadla daleko od more na vychod zeme.

  Turecko dostane KURDISTAN za odmenu pujde-li v koalici s trestnou americkou vypravou proti syrske armade !

  Americti obcane NECHTEJI valku s Ruskem a zadaji, aby vsechno rozhodovani vzal do rukou Kongress.

  Nase zpravy nam rekly, ze president trump je v "boxu"
  v (krabici) Zionistu a nema jinou moznost nez rozhodovat pouze tak, jak si Zioniste preji !
  ZDURAZNUJI vam, ze to neni z moji hlavy a jsem zodpovedny POUZE za preklad. Za nic jineho !

  DEFINITIVNE si nepreji valku s Ruskem a chci aby president mel moznost uskutecnit to co slibil ve volebni kampani !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Honolulu,

   ujelo Ti, že Ruské námořníctvo je už na cestě k US kocábkám.
   Co dál? Hodí American poker, ruskou ruleru? V žádném případě tam nekončí jako poslědně. Jedni odtáhnou, nebo chcípnou.

   Smazat
  2. Milovaný Trump odtáhl. Příště si snad dá pozor na hubu, aby zase, ten blbec, nešel přes čáru.

   MM

   Smazat
 13. 15:49 dodatek !
  V Iranu se dobrovolnici hlasi na pomoc syrske armade ! V Rusku, lide nosi do krytu zasoby potravin a vody.
  president Trum nechce, aby prislo k napadeni ruskych zakladen v Syrii a cela akce ma byt podobna te akci, jako byla uspesna akce proti Libyyi a odstaveni diktatoka Kadafiho .

  Nase zpravy rikaji, ze tim, ze president Trump padl do lecky Zionistu ztraci podporu jeho volicu a bude loutka v rukou Deep state, kterou kontroluji zioniste.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to už dávno je. Honolulane, dobré jitro!

   Smazat
  2. Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
 14. Prominte moje preklepy a chyby. T.j. pouze otazka casu, kdy mi cenzura zavre hubu - tak specham !

  OdpovědětSmazat
 15. 16:08 - t.j. pohled z druhe strany
  ty primitivni dobytku !
  A mel by jsi mi byt za nej vdecny, protoze tvoje Ct. 24 ti ho rekne jinak a to podle objednavky toho, kvuli kteremu chcipnes na radioaktivitu. - opozdeny
  retarde !

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. 16:01 - neuslo mi to, vim to z nasich
  vcerejsich zprav !

  Rusove tam maji i ponorky a je mi jasne , ze nezastavi-li president Trump trestnou vypravu, tak prijde ke stretnuti s Ruskem !

  Ve 12:00 naseho casu bude mluvit Rush Limbaugh samozrejme, ze si ho poslechnu !
  Sean Hannity rekl Americe, ze washingtonska bazina (Deep state) je potrubi plne hoven ("sewer").
  Samozrejme budu vedet nazor i z Texasu (Alex Jones) ! To vse jsou osobnosti, ktere mluvi k millionum obcanu a maji velky vliv !

  Lide rikaji, ze od te doby co "FBI" v rukou Globalistu udelala proti zakonny najezd na urad Michaela Cohena - advokata presidenta Trumpa, tak Trump je v "krabici".

  Stephen K. BANNON je zpet u presidenta a chysta se znicit Muellera (FBI) a Rosensteina jeho sefa.

  Bannon je byvaly namorni dustojnik, umi pit jako rusky admiral a ma povest 'antisemity', asi ho neco drazdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele , Honululáku, nám je tvůj milovanej Trum už docela u řiti. Je to prevít jako Bushové, Clinton či jak se všichni ti šašci jmenovali. Jeden stejnej lidskej odpad.

   Ferda

   Smazat
 18. 16:58
  Krátce,jasně,výstižně....palec nahoru!

  OdpovědětSmazat
 19. 16:58 - Ferdo mravence, ty makuvko jednoducha - nebyt Trumpa tak valka proti Rusku by zacala v prosinci 2016. A ted jdeme na clanek pod Robertsem. Rad ho ctu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby s historii neplatí, troubo. Trumpova administrativa ohrožuje mír, jako dlouho nikdo před ním . Je to hlupák, exhibicionista, bez programu, válečný štváč, který si nevidí do huby. Tak se ho moc nezastávej, Honolulane.

   Ferda

   Smazat
 20. Kapitalismus a demokracie končí, kope kolem sebe jak chcípající kobyla!

  Přesně jak GENIÁLNĚ předpověděli Marx, Nesmrtelný Lenin, Veliký Stalin a Veliký Putin: Západ, čili svět zahnívajícího kapitalismu a do morku kostí prohnilé demokracie, chce ve svém umírání do zániku strhnout celý širý Kosmos.
  Ano, není jiné vysvětlení pro tu ŠÍLENOU snahu neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu, snahu o rozpoutání celosvětové jaderné války.
  Co s tím uděláme, drazí soudruzi? Stačíme včas humánně zlikvidovat všechny elity, nebo alespoň západní elity, dřív než nás strhnou sebou do záhuby?
  Leninu žel, nejspíš nestačíme. Takže zahyneme, spolu s našimi rodinami.
  Ale ve smrti nás bude posilovat vědomí, že umíráme pro dobrou věc, pro Slovanstvo, pro socialismus, pro Velikého Putina.
  A Veliký Putin na nás a naši oběť nezapomene. Po letech, až se naše spálená česká zem opět zazelená, až naše bory a lučiny již nebudou prudce radioaktivní, tak přijdou Putinovi molodci se svými rodinami, jako kdysi přišel Praotec Čech se svým kolektivem.
  Ano, přijde Praotec Rus, obnoví slovanské osídlení, jež bude vyznávat naše západoasijské hodnoty: Naši Pravdu a zdravou nenávist.
  S tímto radostným vědomím se nám bude umírat opravdu MNOHEM lépe.

  „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře.“ (V. I. Lenin)

  P. Radosta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Radosto, ty jsi prostě splachovací. V.J.Horák

   Smazat
  2. V.J.Horák 20:10

   To je u blbců běžný jev.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.