Reklama

čtvrtek 12. dubna 2018

Jaderná apokalypsa za dveřmi – jste naplánováni jako vedlejší ztráta

Michal Brand
12. 4. 2018
Donald Trump vyhrožuje Rusku. O údajném útoku údajnými chemickými zbraněmi s údajně desítkami údajných mrtvých prohlásil: „Rusko slibuje, že sestřelí jakoukoli raketu vypálenou na Sýrii. Tak se, Rusko, připrav, protože přiletí, budou krásné, nové a sofistikované. Nemělo by ses paktovat s plynovým zabijáckým zvířetem.”
Mimo pozornost médií ale možná Trump vyzradil hlavní důvod eskalace – USA potřebují lacino, v novém jelcinovském dumpingovém výprodeji skoupit ruské národní bohatství: „Naše vztahy jsou horší, než kdy byly, a to včetně studené války. Není k tomu důvod. Rusko nás potřebuje, abychom mu pomohli s ekonomikou, což by šlo velmi snadno. Potřebujeme, aby všechny národy pracovaly společně. Zastavíme závody ve zbrojení?“


No, s ekonomikou Rusku nejvíce USA pomáhaly v divoké jelcinovské éře. Na základě rad amerických poradců tak bylo v ruské ekonomice, co jen šlo, ukradeno nebo rovnou rozbito. V devadesátých letech jsem do Ruska jezdil – bylo to ekonomické peklo, naprostý rozvrat. Vše pod vládou miláčka Západu Jelcina, na základě rad amerických poradců a „expertů“ ze Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a podobných „dobročinných“ spolků. Další pomoc USA Rusku s ekonomikou – to zní jako pozvat si Jacka Rozparovače na gynekologickou operaci.

Ale není divu, že USA potřebují další zemi, kterou by mohly vydrancovat a na dalších pár let zamaskovat jinak nevyhnutelný ekonomický krach. Zadluženost federální vlády USA činí 21 tisíc miliard dolarů. Roční federální deficit je cca tisíc miliard dolarů. Pokud USA ztratí svoji totální vojenskou nadvládu, svoji možnost kterýkoli stát - který by třeba přestal chtít akceptovat dolary - beztrestně a bez odvety vybombardovat, ztratí tím hlavní „krytí“ své měny, dolaru. Dolar přestane být akceptován a zhroutí se. Protože k pokrytí dovozů zboží i služeb z USA stačí všem zemím světa více než bohatě vývozy každé z těchto zemí do USA (data zde a zde). Téměř každá země světa má s USA přebytek obchodní bilance a tedy téměř každá země světa má z exportů více dolarů než potřebuje k pokrytí dovozů z USA.

Pokud dolar přestane být kryt vojenskou silou USA, přestane být nutně platidlem za ropu a jiné suroviny. Obchodování ropy v juanu je mimochodem zásadním ohrožením a prvním krokem ke konci existence dolaru (a ke kolapsu americké ekonomiky). Pokud by USA ztratily možnosti „natisknout si libovolné množství dolarů a za ně nakoupit svůj vlastní dluh“ a navíc možností „donutit všechny země nakoupit americký dluh“ (protože všechny státy musí držet dolary, donucené k tomu vojenskou silou USA i mechanismem obchodování zejm. surovin za dolary), musely by USA platit TRŽNÍ úrokové sazby. A pokud by USA měly platit tržní úrok, který si vzhledem k naprosté předluženosti USA troufám odhadnout na cca 10% v nejlepším případě, pak by USA musely vydávat jen na úroky ročně více, než kolik jsou celé příjmy státního rozpočtu USA. Nezbylo by ani na internetové připojení pro Trumpa a jeho tweety.

Vyplundrování ekonomiky Ruska by USA pomohlo. Navíc by se zřejmě velice rychle po „americké pomoci s ekonomikou“ Rusko ekonomicky zhroutilo a následně rozpadlo, s pomocí nějakých ušlechtilých neziskovek a nějaké té barevné revoluce. Tím by zmizela ze světa jediná země, která v tuto chvíli je schopna odolat americké vojenské agresi. Ani Čína zatím nemá tu vojenskou sílu, aby „ustála“, aby byla „příliš velkým soustem“ pro fanatické neocons a deep state z USA. Jen Rusko je v tuto chvíli vojensky příliš silné, jen Rusko v tuto chvíli kazí jinak „perfektní“ americkou totalitní moc nad všemi zeměmi a všemi národy světa. Ani Rusko by nevyhrálo válku s několikanásobně silnějším NATO, ale zasadilo by všem útočníkům až příliš citelné rány.

Emanuel Macron prohlásil, že má nezvratné důkazy, že údajný útok údajnými chemickými zbraněmi spáchala syrská armáda. Možná nám k tomu Emanuel namaluje i obrázek, který to „prokáže“. Emanuel zvažuje účast francouzské armády hned při rozpoutání třetí světové války. Děti nemá, tak je mu to celkem fuk.

Britská premiérka je připravena zahájit válku i bez souhlasu parlamentu. O nějakém souhlasu voličů ani nehovoříc. Britské ponorky již zaujaly bojová postavení k zahájení třetí světové války. Děti Mayová nemá, tak si asi myslí, že sama se schová ve vládním krytu. Koneckonců, možná ji přijde zajímavější zapsat se do dějin jako „premiérka, která statečně vedla národ do jaderné genocidy“ než jako „zbabělá podlézavá nula, která nedokázala ani vyjednat odchod z EU jako hrdý partner a dělala ze sebe celou dobu poníženého služebníčka“.

Německá premiérka Merkelová s celou vládou uprchla z Berlína v obavě z nadcházející jaderné války v Evropě. Odjela s celou vládou na zámek mimo Berlín. Děti sebou nebrala, protože žádné nemá. Útěk z Berlína před nadcházející jadernou apokalypsou odůvodnila tím, že potřebuje stmelit team. Výjezdní team-building výlety jsou jistě hlavní prioritou v takto kritické mezinárodní situaci.

V rámci propagandistické přípravné palby nyní prý „NATO žádá Sýrii o plný přístup pozorovatelů a lékařů do syrské Dúmy“. A proč tedy ty samé země zamítly rezoluci Rady Bezpečnosti OSN, která na návrh Ruska předpokládala – plný přístup odborníků na chemické zbraně do místa údajného útoku údajnými chemickými zbraněmi v Dúmě???

Na jiné frontě válečné propagandy

Odborníci z Organizace pro zákaz chemických zbraní došli po analýze k závěru, že Skripala a jeho dceru otrávil Novičok, mimořádně čistý, perfektní. Zcela perfektní a dokonalý Novičok, jen patrně zcela neúčinný, když je Skripal naživu.

Zejména když vzorky krve Skripalovi odebrali až po 18 dnech, a analýzu zřejmě dělali až v těchto dnech, tedy více než měsíc po údajné otravě. Zázrak. Když k tomu vezmeme do úvahy, že podle britských profesorů toxikologie Skripal přežil otravu stoprocentně a okamžitě smrtícím Novičokem. A přežil proto, že ho asi tak během 3 hodin po otravě v bytě našli britští zdravotníci v parku, dali mu ihned antidotum, které měli zcela náhodou u sebe, a pak ho odvezli do nemocnice, kde prostě počkali až Skripal Novičok vypotí. Tedy ne vypotí, ale vlastně až se Novičok v jeho těle zcela samovolně rozpadne a působením imunitního systému Skripalova organizmu zcela zmizí, jak tvrdí britský „odborník“. Takže jinak stoprocentně smrtelný Novičok se ve Skripalově těle sám od sebe rozpadl, aniž by mu nějak trvale ublížil, přestože Novičok zanechává okamžitě po otravě trvalé poškození nervového systému, a zároveň se v krvi Novičok vůbec nerozpadl, ale počkal 18 dní na odebrání vzorků nebo rovnou 38 dní na provedení analýzy vzorků krve Skripala. A to prosím Novičok počkal v krvi v množství, které muselo být opravdu velké, aby se ze vzorků krve dala přesně určit nejen látka ale i její kvalita. Ve vzorku krve dost Novičoku na perfektní analýzu ale málo na otravu oběti. No jasně.

Organizace na ochranu zvířat požaduje po britské vládě vysvětlení, jak je možné, že ve Skripalově zapečetěném domě nechala britská policie uhynout žízní dvě Skripalova morčata a zubožit jednu kočku natolik, že musela být utracena. (Utracena byla pouze jedna ze dvou Skripalových koček – ta které se nepodařilo uprchnout před britskou policií; Skripal měl dvě kočky, jedna uprchla před britskou policií a zřejmě přežila. Druhou tak dlouho týrali žízní, až ji zuboženou museli utratit.) Mimochodem vzpomínáte si na příběhy v našich „svobodných“ médiích o morčatech a kočce, které podlehly otravě Novičokem? Nechali je chcípnout žízní a ještě z toho obviní Rusko.

Proč ale ta eskalace teď? Proč to riskování ze strany USA a jeho vazalů?

Možná chtějí „Blitzkrieg“ druhé operace Barbarossa stihnout dříve, než Rusko příliš posílí svoji obranu novými zbraňovými systémy.

Možná to „naše“ mocenské elity chtějí zkusit dříve, protože jim připadnou větší šance na „vítězství“ teď než třeba za dva roky.

Vy jste naplánováni jako vedlejší ztráta.

Jak se těšíte na tuto svoji roli v komparzu?

27 komentářů :

 1. Jiří Jírovec12. dubna 2018 20:02

  Devatenácté století charakterizovala pára, dvacáté světové války a to současné pak rychlost s jakou se pohybují informace.

  Objeví se a zmizí. Američané chtějí ze Sýrie, pak se objeví chlor, hrozba tvrdého postihu a pak hned Trumpovo přání pomoci, sankce sem, sankce tam, Rusům s ekonomikou.

  Zpravodajské služby nestačí kout pikle dostatečně rychle a politici nestačí vůbec nic.

  Skripal prý byl otráven smrtelným jedem. Protože v Británii jsou stále šílené krávy, bylo Rusko vyzváno, aby okamžitě vysvětlilo, jak to udělalo. A začala akce s vyhošťováním diplomatů. Asi k nelibosti tajných služeb, kterým přece jenom vadí, že takový krok ohrozí sítě a kontakty, které se pracně a dlouho budují.

  Putin pravděpodobně pronikl až k Mayové, Scotland Yardu a vůbec všude, aby mohl zaplavit svět (mis)informacemi o tom, jak a kde byl jed ukryt, dopraven a rozpatllán, aby spolehlivě zabil.

  Do toho přišla informace, že se Skripal chtěl z Británie vrátit do Ruska a žádal Putina o milost.

  Pravdivá je nepochybně informace o tom, že Skripal již nikdy nepromluví. Američané mu prý dají novou identitu a uschovají někde na svém území.

  Když zprávy o zavazadle, pohance a nádobí v restauraci vychladly, objevila se další horká stopa: novičok byl na klice Skripalova domu.Jenže on šel po několika hodinách kamsi s dcerou nakupovat a pak teprve zkolaboval na lavičce.

  Smrtelný jed, který kromě smrti způsobí, tedy když k ní nedojde, že se postižený změní v živou mrtvolu. Třeba jako ten chudák policajt. Nakonec přežil do stavu, kdy se rozhodl, že se bude věnovat hlavně rodině. Pak ještě byla vypuštěna zpráva o tom, že zasaženo bylo něco přes stovku lidí a ti mají chodit jednou za týden na kontrolu na středisko.

  To, že novičok nezabil, je nepřímým důkazem rusté účasti. Holt socialistický šlendrián. Ani ten jed neuměli pořádně vyrobit.

  Po měsíci se objevila stopa, která zdánlivě potvrzuje přítomnost jedu Skripalově domě. Našli tam mrtvá morčata a kočku. Kdo čte jen titulky, může si myslet, že zkurvený Putin neušetřil ani němé tváře. Pak to ale zase zvrtlo, protože podle medií morčata pošla, protože neměla v misce vodu a zbědovanou kočku utratili britští zvěrolékaři.

  A pak něčemu věřte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:02 Věřím v debilitu degenerátů, to mi vcelku stačí.

   Smazat
 2. Uvidí ještě někdo někdy Skripalovi, Nikulina, anebo vraha Kuciaka?

  OdpovědětSmazat
 3. www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12670-dukaz-inscenace-chemicky-utok

  OdpovědětSmazat
 4. Jako děcko, jsem prožil druhou světovou. V Ostravě jsme ji skoro ani nepoznali. O tom že se ve válce bombarduje jsme poznali až závěrem, při angloamerickém leteckém útoku, který zbořil několik budov a zabil několik stovek lidí, převážně Čechů. Nedaleko Ostravy ale byla válka, jaká má být.
  Teď přemýšlím, jak by ta válka začala. Zřejmě by jsme se v noci probrali a zjistili že nejde elektrika. Mobil hluchý, intenet nefungující. Ani sirény by nehoukaly a bylo takové divné ticho. Hrobové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš by to bylo tak, že byste se probudil a zjistil, že jste mrtvý.

   Smazat
 5. Ty uASSacký SVINĚ LŽOU,VRAŽDÍ A OKUPUJOU CIZÍ ÚZEMÍ OD SVÝHO VZNIKU.....PUTINE,NATRHNI JIM PR...L AŤ TA VERBEŽ KONEČNĚ POCHOPÍ,ŽE JE SVĚT NIKDY NEPOTŘEBOVAL A NEPOTŘEBUJE!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Nikto z venci nemuze potvrdit , zdali vzorky pokytnuty OPCW , byli ty od Skripalu ! A na tom je to postaveno , proto cela vec byla posunuta k projednani v EU , bez moznosti Ruska dostat se ke vzorce.Ted Skripalovi zmizi a nik se jich jiz nebude ptat , co se delo skutecne.Skripalovi jednoduse zaprodali svou zemi. Mozna je budou vydirat navzajem a vyhrozovat stratou jednoho z nich , jestli nepristoupi na program ochrany svedku a zmizeni z dohledu.To jsou ty zapadni hodnoty , pro ktere se oplati i rozpoutat valku.

  OdpovědětSmazat
 7. „Rusko slibuje, že sestřelí jakoukoli raketu vypálenou na Sýrii.
  ..pro úplnost
  a zničí toho kdo ji vypálí*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A krysy prchaji z Titaniku jako prvni a jako obycejne...

   Smazat
 8. 20:58
  V roce 1810 bylo pozdě!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. A jakoby toho nebylo dost, Mongolsko se rozhodlo nakoupit ponorky. O zakázku projevily zájem loděnice v Komárně.

  OdpovědětSmazat
 10. Když Putin prohlásil že mají nové zbraně tak určitě je mají nachystané a v záloze něco o čem lidi nevědí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si pište, Rusové jsou odjakživa skvělí šachisté, a žádný stratég neodkryje předčasně své karty, kdo si to myslí tak je blázen a koleduje si o malér a kdo nemá rr, jako Rusko, je amatérrrr a nebo Ušák.

   Smazat
  2. Souhlasim s Vami, jen se obavam, ze tech zemi, ktere "maji v zaloze neco, o cem lide nevedi...", bude mnohem vice, nez kdo tusi...
   Ciste technicky i nase armada ma "neco", o cem nevime - ne nadarmo mame jeden z nejlepsich (proti)chemickych utvaru na svete. Podle me je skutecne funkcni kvalitni chemicka zbran minimalne stejna prasarna jako atomovka. Kdyz flaknete poradnyho macka s chemickou naplni (treba i toho blbyho Novicoku) napriklad na Prahu (nebo pochopitelne jakoukoliv jinou huste zalidnenou aglomeraci na svete), tak tam do par minut nezustane ziva noha...
   Myslim, ze v dnesni dobe muze primy konflikt rozhodnout jen rychlost utoku/reakce, moment prekvapeni, nebo zrada ve vlastnich radach te, ci one zeme. Zbrani na nekolikanasobne zniceni Zeme maji vsichni dost...

   Smazat
 11. Velmi dobry clanok vystihujuci vsetko kolem . A ze sme pocitany ako vedlajsie straty sme vedeli uz vtedy , ked nas nasi politici predali do NATO.

  OdpovědětSmazat
 12. Netušil jsem, že se RF paktuje se SSA. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. No konečně redakce smazala toho ukrajinského nácka. Díky.

   MM

   Smazat
 13. Nic nebude, Donald už začíná couvat.

  https://aeronet.cz/news/valerij-gerasimov-pohrozil-trumpovi-potopenim-americkych-lodi-ve-stredozemnim-mori-a-nastal-obrat-americane-se-stahuji-uss-donald-cook-miri-pryc-od-syrskych-brehu-byvaly-sef-izraelske-rozvedky/

  OdpovědětSmazat
 14. Se SLOVANY na věčné časy a nikdy jinak !

  OdpovědětSmazat
 15. Ale co Poláci?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Chorvaté - genocidní vrazi bratrů Srbů?!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.