Reklama

pátek 13. dubna 2018

Jak Američané reagovali na Trumpovu raketovou hrozbu vůči Rusku


13. 4. 2018  Sputnik
Prezident USA Donald Trump uveřejnil tweet, v němž pohrozil Rusku novými a chytrými raketami v Sýrii. Reakce na to byla tak bouřlivá, že Trumpovo jméno se okamžitě dostalo do světových trendů této sociální sítě. Přičemž reagovali ani ne tak Rusové, jako Američané.

 


Převážně občané USA požadují, aby se hlava Bílého domu vzpamatovala. Jiní se začali vysmívat svému prezidentovi a připomněli mu jeho slib nehovořit o odvetných plánech vůči těm státům, které nevyhovují Washingtonu. Podívejte se na reakci obyčejných Američanů na další neuvážené prohlášení jejich vůdce.

 „Rusko slíbilo, že bude sestřelovat všechny rakety, které budu namířené proti Sýrii. Připrav se, Rusko, protože přiletí, skvělé, nové a chytré rakety! Nemáš být partnerem Zabíjejícího Plynem Zvířete, které zabíjí své lidi a působí mu to potěšení."

A tak reagovali Američané:


„Jestli to není nějaký podivný bluf, tak jste ztratil můj hlas v roce 2020."


„Exkluzivní! Vojenský rekord Donalda Trampa!"„Je třeba velká hůl, aby se hovořilo tiše. A ty křičíš se zlomenou větvičkou v ruce."

„Může ho někdo obléci do plenek a naplácat mu, pokud se neuklidní?"

„Neupozorňuje, ale povídá o plánech! Co se stalo s jeho vychvalovanou schopností překvapovat?"

„Dejte mu globus a několik hraček — vojáčků. To by mělo stačit."

„Nedělejte to! Zeptejte se sami sebe, kdo tím vyhraje?… Hrajte šachy a ne domino!"

 „Prezidentský portrét r. 2018, Donald Trump v Bílém Domě."


„Hovoří oranžový šašek, který chce připravit o lékařskou péči miliony lidí. To je prostě pomalá masová vražda."

„Prosím vás, prostě se zastavte… Všichni víme, že Asad a Sýrie nejsou tak hloupí, aby otravovali plynem vlastní občany… Je to spiknutí Izraele."
- - -


7 komentářů :

 1. No konečně! Že by se obyčejný lid postupně všude ve světě začal probouzet? Že by si ze všech těch válkychtivých a prolhaných magorů ( včetně mediálních kurev) začali lidé obecně dělat práskačku? Ale bez toho nikdy nebude na téhle zemi klid. Jak se to dělá v parlamentu, když řeční svoje přitroublé srajdy nějakej demagogickej blb? Začíná se šoupat židlema, poslanci se zvedají a odcházejí. Jiná obrana proti tomu totiž není. Má smysl hádat se magorem? Ne - nikdy! Jen odejít, a dát mu tak najevo, že na něj kašlu. Ať si žvaní. Odcházet z divadla - z kina - nedívat se na TV - nic nečíst, včetně projevu odporu vůči mediální břečce. Ne jako na novinkách, kde je úplně jedno, co tam kdo píše, protože diskuzní smečka žvatlá úplně ke všemu -článek, že kdesi jakýsi holub posral ulici - a k tomu dvě stě diskuzních příspěvků ( nejméně) kde ji posral, proč ji posral, jak ji posral, jakej to asi byl holub, co s holubama, - tak totiž dnes vypadají diskuze ke všem článkům. Kdybych já psal články, a přečetl si k tomu ty hovadiny, co dokážou lidi vyplodit, urazil bych se, a víc bych nic nepsal. Proč? Blbcům, kteří články ignorujou, píšou úplný hovadiny, hádají se, nadávají si, navzájem se uráží? Jaký smysl mají podobné aktivity? Aby konečně někdo prozřel, a řekl si, že podobné výjevy jsou úplně pod úroveň? Takže - pokud je to pravda, že už běžní amíci - a právě běžní amíci si dělají z Trumpa, a z jeho válkychtivých zhovadilostí prču, je to nejlepší možný způsob, jak může být udržen konečně trvalý mír. A taky díky mediím - paradoxně - všechno zlé je pro něco dobré, tak se i běžní primitivové mají možnost poučit, jak se ve světě lže, jak se jim lže, a jak se s nimi manipuluje - jak už skoro celý svět USA nenávidí - a na všechno - ale úplně na všechno hodit bobek. Stejně už za těmi všemi žvásty není žádná reálná hodnota, už se žvaní jen tak, aby se žvanilo.Žvásty pro žvásty - jeden den hot, druhý den čehý.

  OdpovědětSmazat
 2. Trum a Babiš mají něco společného, oba jsou "podnikatelé", oba mnění názory za pochodu. a neprosto zmateně, oba se obklopují ještě věšími blci než jsou oni.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 3. Jeho válka s Ruskem v Sýrii trvala cca 40 minut. Vejde tak do historie USA a to jako první prezident, který vedl válku kratší než 1 hodinu.

  OdpovědětSmazat
 4. HONOLULU, kde jsi na obhajobu svého prezidenta, který se stal, no on už dávno byl idiotem!? Ugriluje tě zrovna tak jako mě.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejhorší ale je, že musíme být rádi, že tam není Hitlery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlas - je to fuk! V USA by klidně mohli volit tím způsobem, že by si kandidáti na prezidenta hodili mincí - mělo by to stejný efekt. Tam už dááávno nevládne prezident, prezident, ale nadnárodní společnosti; potažmo finanční domy; prezident je jen takový šáša pro lid, by se mu ucpala huba, že máme ještě tudlenctu demokracii.

   Smazat
 6. Je divné že nestávkují cítí se v bezpečí ale to se může rychle změnit.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.