Reklama

pondělí 2. dubna 2018

Jak nám ukradli naši zemi

Paul Craig Roberts
2. 4. 2018                  PaulCraigRoberts
Dnes jsou Velikonoce, důležitý křesťanský svátek. Nenalézá se však v kalendáři počítačové společnosti Apple. Dnes je též tzv.apríl, v kalendáři Anglosasů označen jako Den bláznů (Fools Day), a ten v kalenáři společnosti Apple je. Podle programátorů firmy Apple tedy Den bláznů nad Velikonocemi triumfuje. Jak je možné, že americká společnost Apple zaznamenává v kalendáři svátek Cinco de Mayo (Pátý květen), připomínající vítězství mexické armády nad Francií v bitvě u Puebla z roku 1862, ale nezaznamenala Velikonoce? Zaznamenává i Hanukhab, slavený 13. prosince, ale ne Velikonoce? Kwanza, slavený 26. prosince, ale ne Velikonoce? Den Sv.Patrika, slavený 17. března, ale ne Velikonoce? První den Ramadánu, slavený 15.května, ale ne Velikonoce Poslední dny Ramadánu 15. až 17. června, ale ne Velikonoce.


Takto se nám tedy krade naše kultura a takto se nám zatemňjí naše vzpomínky. Za mého mládí byly svátky jara známy jako Velikonoce, ale dnes jsou nám prezentovány jako Spring Break (jarní přestávka). Čili čas pro opilecké a sexuálně promiskuitní bakchanálie na plážích Floridy.

Spojené státy vznikly jako národ křesťanský. To ovšem neznamenalo, že jejich občané museli být křesťany. Znamenalo to pouze to, že jste se svými bližními jednali tak, že jste se druhý den ráno na sebe mohli podívat do zrcadla. Pochopitelně, že existovala spousta pokrytců a dělala se i spousta hanebností, ale existoval jistý standart, podle něhož se věci posuzovaly.

A kde je ten standart dnes? Ten, podle něhož bychom mohli posoudit washingtonské ničení zemí, prováděné jen a jen na základě lží? Dnes už se Američan, pokud se totálně neodtrhl od vládnoucího establishmentu, do zrcadla s pokojem podívat nemůže.

Američtí „diplomaté“ říkají jiným vládám: „Dělejte, jak vám říkáme,nebo vás zbombardujeme do doby kamenné“. Takže žádný div, že druhý nejdůležitější křesťanský svátek z vůle jednoho nebo dvou atheistů a hrstky sionistů z kalendáře společnosti Apple zmizel.

Země bez sjednocující morální kultury ovšem přestává být zemí v pravém smyslu toho slova.

Vybral a přeložil Lubomír Man

39 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velectěná vesmírná civilizace, udejte prosím přesné souřadnice vašeho klecového lůžka. Zástupci pozemské civilizace vám chtějí, jak jinak než - pomoci od nemoci.
   Též zdravím.

   Smazat
  2. Ridi Aple buzerant vychrtly jez se jmenuje Cook a ma rad a ma rad cock v hube a v pr.li.Samozrejme bude dle mafie standartu take lzid obecny

   Smazat
 2. Pssst ! Pane Roberts z Atlanty ! To kvileni, chlastani a jebani na plazich Floridy delaji turiste z Evropy.
  Podle mnozstvi piva na plazich to delaji asi Cesi !
  My zde zijici usedlici - na Floride slavime svatky pokorne, BOHABOJNE, tise a pravidelne !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě, jsou ovšem ty Velikonoce v kalendáři Apple ano, nebo ne? Chlastání a jebání je, co vím, rozloženo dost rovnoměrně a na nadprůměrné úrovni, po celých USA. Je to vidět i v jejich kulturní tvorbě a dokonce, na výkonech některých jejich prezidentů. Nebo ne?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Neviem , ale naozaj to vyzerá , že ľudstvo dospelo ku konečnej!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Roberts z Atlanty, zasahnete
  prosim v muj prospech !
  Cenzura mi nedovoli napsat nic z toho, co se delo po ukrizovani naseho spasitele !
  Bez techto dulezitych znalosti, politicke situace v rimske provincii Judea - ceske autority jsou tak desorientovane, jako byl predchudce Pilata , kdyz se proboril do mestske latriny v Jeruzaleme.

  A o krasne sv. Mary Magdalene nevi take vubec nic i kdyz je ochrankyni emigrantu !

  OdpovědětSmazat
 5. ČESKA REPUBLIKA je pane Robertsi uz 100 let sekularnim statem.Nedejte nic na to,ze byla schvalena cirkevni loupez.Sekularni a vetsinove ateisticka zustava stale.Na rozdil od USA.Zaplat panbú

  OdpovědětSmazat
 6. Země bez sjednocující morální kultury ovšem přestává být zemí v pravém smyslu toho slova.

  Vybral a přeložil Lubomír Man

  Katolické smyšlené svátky
  nejsou ani kultura a o morálce téhle církve
  je třeba mluvit pravdu.
  Církev žijící ve hříchu
  není z Boží vůle*

  OdpovědětSmazat
 7. UFOune ! 19:47 - V pripade , ze prijde Archandel Michael, tak je to dobry pro kazdeho !
  Prinasi lidem podporu , odvahu, sebevedomi, dobre zmeny, nove moznosti a uzdravuje bolest z minulosti !

  Ale proc ti mame verit, ty skareda zelena jesterko, kdyz jsi nam lhal o ALDEBARANU ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. --- no, ... jde jen o jeho inkarnaci, o jeho částečnou inkarnaci.

   Smazat
  3. 20.37 -jděte s vaší vesmírnou civilizací do hajzlu vy demente praštěnej! Tady jde o vážné, až velmi vážné věci, a nikdo není zvědavej na vaše blbý slinty. Vemte si prášek, a dejte už s tím pokoj. Zařiďte si nějakou kancelář, a tam lidem ( pokud tam bude někdo chodit) vykládejte všechny ty blbiny o vesmírných civilizacích. Už jste odevzdal své tělo vědě? Až umřete, aby se ve vás mohli ponimrat,a zjistit, odkud pocházela ta vaše fantasmagorie, a která část vašeho mozku byla zasažena těmi kokotinami? Ale na diskuzích s tím dejte pokoj vy trapáku!

   Smazat
  4. 20:55 Tak sláva, oni už nějací lidé prokázali, že život ve vesmíru neexistuje? No, tedy, nebýt Vás, kolego chytrej, byl bych hloupej.

   Smazat
  5. 20.59 - a my se tady máme nimrat v úvahách, jestli ve vesmíru existuje život? Snad se zde diskutuje k určitému, konkretnímu článku s konkretním obsahem, a o ničem takovém tam není zmínka. Pokud chcete zde na NR diskutovat, držte se tema článku, pokud si potřebujete poblábolit o vesmíru, zajděte si někam do hospody, třeba k tomu podnítíte pár ožralů. Ale tady s tím dejte laskavě pokoj! Jestli jste toho schopen. Nebo vás ty vesmírné civilizace pověřily, abyste je právě tady prezentoval?

   Smazat
  6. 21:19 Ten článek je konkrétně o Velikonocích a já konkrétně o Velikonocích napsal příspěvek, ten první v pořadí,... který byl cenzorem ale už smazán. Byl o tom, že slavit ho, je už nesmysl.

   Protože ve společnosti zatím ještě většinově přetrvává taková pomatenost mysli, jakou trpíte i Vy, kolego chytrý, my hloupí, kteří myslíme, nemáme prostor jinde.

   Smazat
  7. Naopak, pokud se vrátíme k pohanskému pohledu na svět, pak má svátek Velikonoc zásadní smysl. Všechny církve, které si ho ukradli pro svou zparchantělou ideu ho totálně zmrvili. Např. Jakým tupstvím je možné slavit svátek každý rok jiný den, a to v intervalu pěti týdnů? Země kdysi Měsíc neměla, nevznikly by tak historické báje o Proselénech na různých místech světa. Po zachycení Měsíce Zemí zřejmě teprve začaly cykly ročních období a jarní rovnodennost a pozice Měsíce má na plný nástup jara zásadní vliv. Proto také svátky Jara.

   Smazat
  8. Tak já jsem tedy četla, že podle současných poznatků vznikl Měsíc před asi 4,6 miliardami let spolu se Zemí, kdy obě planety zkondenzovaly z prvotního plynoprachového mračna, ze kterého vzniklo i Slunce. O jeho skutečném vzniku se vedly a stále se vedou spory.

   Smazat
 8. 20:07 & 20:13
  To co se stalo v roce 29 A.D. (ukrizovani Krista ), nema nic spolecneho s zadnou cirkvi..

  Byla to nepodarena revoluce proti cirkvi, vedene CAIAPHASEM a cirkev se jmenovala PHARISEES !

  Byla to revoluce proti olagarchii , ktera se jmenovala SADDUCEES. Revoluce byla podporovana vlastenci , kterym se rikalo ZEALOTS.

  Tyto udalosti, to byla snaha o reformu celeho tehdejsiho zrizeni ! Je skoda , ze lide v Cesku o techto udalostech tak malo vi !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:38 Zlo bojuje proti tomu, co ho ohrožuje a tím je dobro. Stačilo, aby je Ježíš takto "oslovil".

   Smazat
 9. V letosnim roce spada PASSOVER (zidovsky svatek) na stejnou dobu, a ta je od 30. brezna - do 7.dubna.

  Na jednou z minulych Passovru, byl hostem president Obama !
  Pssst, to je tajemstvi ! Asi mu neco nechutnala, nebot potom zacal podporovat Iran a ten nema rad Israel !

  OdpovědětSmazat
 10. nikdo to nechce přiznat!
  na první pohled se rvou o koryta V Paříži, Washingtonu, Londýně, Kyjevě nebo v Praze hordy sionistů toužící po světovládě a zotročující celý svět

  OdpovědětSmazat
 11. Aspon v katolicke cirkvi jsou Velikonoce nejdulezitejsi svatek. Nejvetsi cirkev v USA je ta katolicka. Ma nejvic clenu. Nechala si ukrast Velikonoce, ten nejdulezitejsi svatek. Kdyz jsem tam letos jednal na fare s knezimi, aby katolicka cirkev jednala s vladou, ktera nejvic zabiji v tomto tisicileti, ani jeden knez ze 2 nebyl pro tento navrh a kdyz jsem prisel podruhe, jeden odmitl jednat se mnou a nechtel nic udelat pro to, aby Izrael nezabijel Palestince. Co si pak myslet o k.cirkvi v USA, ktera se modli jen za to, aby vojaci z jejich farnosti se vratili zivi z "rozsirovani demokracie"?
  Rozhodne tahle kradez jen dokazuje, ze k.cirkvi rozhodne tohle vse nevadi. Aspon jejich kleru! Ani v kalendari nasi farnosti v SL, CA velikonoce nejsou znaceny cervene, Velky patek ano.
  Chovani katolicke cirkve (v CZ jsem svadel daleko vice boju o ukonceni zabijeni nez v USA, marne, s ostrym odporem od fary az k Dukovi)a demokratickych statu je zrale na UZAVRENI TEHLE NEPODARENE PARTIE NA ZEMI. Je sance, ze se toho dozijeme co nejdriv.

  OdpovědětSmazat
 12. Ukrizovani Krista byla politicka vrazda nedozirnych nasledku ! Byl to zacatek t.zv. "kolektivni" viny, kterou Zidy musely snaset, jak v Antice, tak az do moderni doby.

  Prvni rana prisla v roce 38 A.D. v Alexandrii !
  AULUS AVILUS FLACCUS - byvaly milenec Mary Magdaleny - krasavice volnych mravu, dal povrazdit 40 000 Zidu !

  CLAUDIA PROCULA neter cisare Tiberia se rozvedla s Pontiusem Pilatem, ktery soudil Krista a ktery se zblaznil. Stala se prvni Evropankou - Krestankou !

  Dalsi rana prisla v roce 70 A.D. Rimane zabili
  1 100 000 Zidu a 94 000 jich odvlekli do Rima na otrocke prace . TO NAM RIKA ANTICKA KNIHOVNA !

  Jen pro zajimavost ! Jedna ze 4 rimskych Legii, ktere znicili Jeruzalem byla z CARUNTUM, mesta mezi dnesi Bratislavou a Vidni. Jmenovala se XV. APOLLINARIS !
  Legie Boha Apolla. Navstivte tamejsi museum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:44 Vždy jsem uznával Vaše znalosti. Děkuji. Něco z toho jsem ale už znal,... od Vás. Já zase vysvětlil, že Ježíš se neobětoval za lidi, jak tvrdí křesťanské církve, ale naopak proti nim, totiž oproti zlu a v důsledku toho byl na Zemi "anihilován" a ztratil na Zemi veškerá svá práva a tedy se už nesmí vrátit. Zároveň to odnesli nejvíce Židé, kteří ho umučili protože byl dobro a vadil jim tedy, ohrožoval je a byli za to na dva tisíce let vyhnáni do diaspory a likvidováni pogromy.

   Smazat
  2. každý národ má nárok na sebeurčení, včetně všech obyvatel Palestiny. A ti si vybrali osud tenkrát i dnes.

   Smazat
 13. 21:24 - dovolte mi male vysvetleni velebny pane !

  Nam americkym Katolikum NEJDE ukrast nic ! My jsme verni Krisu a jeho svatky oslavujeme, at uz se to nekomu libi, ci nelibi !

  Po strance politicke - my nemame radi Islam a protoze Israel je prirozeny nepritel Islamu, tak nikdo nebude vystupovat proti Israeli ! At uz z katolicke nebo protestantske cirkve !

  Israel je v nebezpeci od Iranu a dnesni valka v Syrii je by proxy, Iran ji pravdepodobne vyhra !
  Rad bych vam vysvetlil nekolik veci, ale cenzura mi stejne zavre hubu ! Tak az casem. Preji uspech ve Vasi praci.

  OdpovědětSmazat
 14. Když tak na ty politiky koukám, tak myslím, že Fools Day je daleko případnější svátek než jakýkoliv jiný! K naší smůle...

  OdpovědětSmazat
 15. Uz zde zase radi CENZOR - jako lump v palirne !

  Je to osel s GENY oslu Tureckych !
  Vsak pockej - jak ti Iran - Persane - nakopou prdel ! Kdyby jsi nemazal prispevky, tak by jsi se neco
  dovedel -
  ZABEDNENCE ! (Se smyslem pro humor - Dobrmana !)

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vemeno jed psat do te vasi svobodne republiky a nerus zde ry retarde ,z kazdeho tveho blabolu cisi debilita a alzhaimer tahni k certu prekazis debile

   Smazat
  2. 5:06 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 17. Stačí číst ty globalizační pindy to je na facku tomu co to vymýšlí.

  OdpovědětSmazat
 18. "Spojené státy vznikly jako národ křesťanský. To ovšem neznamenalo, že jejich občané museli být křesťany. Znamenalo to pouze to, že jste se svými bližními jednali tak, že jste se druhý den ráno na sebe mohli podívat do zrcadla."

  To je opravdu k popukání! - Autor k těmto svým vývodům nejspíš dospěl na základě toho, že nekřesťanské domorodce noví Američané pro jistotu vyvraždili.

  Prolhané pokrytecké žvásty hodné skutečného demokrata!

  Není Vám pane Mane líto času, který ztrácíte překládáním podobných sraček???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musí být, 23:23, skutečně lidský postoj Paul Craig Robertse nutně „sračkami“? Za co se máte, ubožáku?

   Smazat
 19. Paul Craig Roberts

  OdpovědětSmazat
 20. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.