Reklama

úterý 10. dubna 2018

Blahopřání Viktoru Orbánovi

Jaroslav Loudil
10. 4. 2018
Průkopník neliberální demokracie v Evropě, Viktor Orbán, získal ve včerejších volbách v Maďarsku ústavní většinu při mimořádně vysoké volební účasti! Gratulace do Budapešti otci pěti dětí, člověku, který není podělaný strachy z každého nadřízeného papaláše EU či NATO a nenechá si od nikoho diktovat co má dělat. Obří rozdíl proti politikům kasty - "Havlistů a Sluníčkářů", kteří jsou zcela dezorientováni a soustavně lapají po dechu jako kapr na suchu, když ihned po ránu nedostanou další řízný pokyn z Washingtonu, jak mají myslet a co mají dělat. Bezdětná Merkelová a bezdětný Macron nemají budoucnost ani jako fyzické osoby a nemůžou ji tedy ani vytvářet Evropě.
P.S. Zeman 52 %, Putin 77 %, Orbán 50 %. Sluníčkáři, spí se vám dobře ?
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/viktor-orban-madarsko-parlamentni-volby-fidesz-budapest_1804090644_dp

57 komentářů :

 1. Pane Loudile
  jak vidno respektování volebního výsledku
  se po neúspěšném vyjednávání o ministerstvo vnitra
  přesunulo do protestních organizovaných akcí
  na podporu nerespektování voleb*

  OdpovědětSmazat
 2. Papousci v ceskych kontrolovanych mediich Globalisty ! Prislo narizeni od Globalistu , ze mate pri vyprazdnovani strev delat vse pozadovanym smerem a zadne osobni inklinace - napr. olizovani prstu se nepoovoluji !

  -------------------------------------------------------

  Informativni velicina cislo 1 v Americe - RUSH LIMBOUGH dnes rekl, ze Amerika je na pokraji obcanske valky !

  Ze je hluboce polarizovana a proto ma dvojity system VZDELAVANI a dvojity sytem medii a dvojity system hodnot a kultury.

  Ja to nepoznam ! Vsichni jsme zde na strane presidenta Trumpa.

  Rush Limhough SILNE kritizoval San Francisko a Californii celou ! Rekl, ze v S.F. jsou po ulicich vykaly, infekcni jehly a ze je to vykladni skrin odpurcu naseho presidenta. Ze je to misto , kde vladnou Globaliste !

  - Tam jsou bezdomovci a spina. Dluhy a sebevrazdy a mesto se topi v drogach.
  (A ne, aby jste mi zase nadavali ! Ja tyto informace pouze hodil do cestiny !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když dáváš informace do češtiny, dobře děláš. Když ale nadáváš a tituluješ nás hurvínky a jinými slovíčky, když se vytahuješ a mluvíš z cesty, jsi po právu mazán.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A on někdo odmítá respektovat výsledek maďarských voleb?

   Smazat
  2. Honolulu mluvi o ceskem hurvinkomajdanu

   Smazat
  3. 5:41 A kdo u nás nerespektuje výsledky voleb? Já nic podobnýho nezaznamenal.

   Smazat
  4. 7:47
   9. DUBNA 2018 18:20, AKTUALIZOVÁNO 21:24 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
   Až tisíce lidí protestovaly v řadě měst proti vládě bez důvěry a trestně stíhanému premiérovi

   Jinými slovy vnitro nedáme...*

   Smazat
  5. 8:21 Demonstrovat proti vládě, která se tváří, že ke svému působení nepotřebuje důvěru Sněmovny, ti přijde jako nerespektování výsledků voleb? Mně teda ne, mně se tenhle stav taky nelíbí. Tvrdili, že chtějí makat, půl roku je pryč a kde jsme?

   Smazat
  6. Kdyby dali ministerstvo vnitra ČSSD
   žádné protesty by nebyli...
   Bojí se trestního stíhání*

   Smazat
  7. Článek je o maďarských volbách, hňupe 12:44

   Taky musíš, jak ten hričák, ochcat každý roh.
   A teď si představ,
   kdyby tě tenkrát vzali komoušové do partaje !

   Smazat
 4. Ale jinak super, a pak že nemůže stát dlouhodobě vést pravice. Jde to. Levičáci propadli a v Maďarsku opět vyhrála pravice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní10. dubna 2018 2:40
   On ten Orbán je více pragmatik, než pravičák. Ovšem co lze podporovat, je jím prosazovaná neliberální demokracie. To by měla být naše středoevropská cesta. P.K.

   Smazat
  2. 8:55

   P.K. se pohybuje politikou jako lasička zrcadlovým bludištěm. Pitomiova škola se nezapře.

   Smazat
  3. 9:00
   Od Blbsteina ty komentáře fakt sedí!!!!☺

   Smazat
  4. P.K. - Naštěstí to nejste vy, kdo určuje cestu naší země.

   Smazat
  5. 20:25
   A víte to určitě? Co když nám sem anonymně píše nějaký významný kmotr a jen se tváří jako trouba? Jak to poznáme?

   Smazat
  6. 20:28 - Jsem si jist. Žádný "významný kmotr" by neztrácel čas čtením NR.

   Smazat
  7. 20:28
   Jasně Kraďousek a ty jste (PI)potomci Johany Šílený!!!☺☺☺☺

   Smazat
 5. Pokud tam nějakou pravici nají, tak proč ne. U nás se za ni vydává jen banda naprosto bezcharakterních grázlů.

  OdpovědětSmazat
 6. 2:55 - Pane Kopecky , to jste Vy ? Krehulka ?

  OdpovědětSmazat
 7. A k čemu to? Co nevidět nám Brusel volby zruší. K čemu nám bude vítězství té, či oné partaje, když neuspokojená menšina si vydemonstruje její izolaci, ne li rovnou kriminalizaci?
  Kdyby se stoupenci vítězných stran, hnutí, nebo jednotlivých politiků chovali stejně, jako stoupenci těch poražených, už tu máme občanskou válku. A je pro mne nezodpovězenou otázkou, zda o ní někdo skutečně neusiluje.

  OdpovědětSmazat
 8. A bude jako vždy a všude, po vítězství ve volbách se připlazí placené ovce z "nevládek" a popřípadě též z pidistran, které také překvapivě prolezli do sněmovny, na václavák nebo jiné náměstí, v jiné zemi, a před sebe nastrčí Viky či jiné děcko, ato nám začne tvrdit, že staří lidé by již neměli volit, protože jim , dětem, pak kazí jejich budoucnost. Růžovou budoucnost, plnou "bradatých" chlapců a dívek v burkách, cupitajících 2 kroky za svým pánem! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že v Maďarsku to, alespoň zatím, nebude. Orbán vcelku rychle pochopil, jakou veš by si v podobě nevládek pustil do kožichu a zatím si je drží dál od těla.
   Jestli se máme alespoň pokusit o nějakou demokracii, měly by se tyhle party postavit mimo zákon. Pokud chtějí lidi změnu, můžou jí uskutečnit při volbách a ne na ulici.

   Smazat
  2. Pane Karle zez Plzně . Lepší už to nebude , spíš naopak . Bohužel to vypadá tak , že tyto šílenosti kterých jsme dnes a denně svědky zastaví až 3 světová válka . Snad po ní lidé přijdou k rozumu . Mám na mysli těch několik co to přežijí . Podle Sibyly jich bude asi tolik kolik se jich vejde pod vozovou koňskou plachtu .

   Smazat
  3. 7:04 Naštěstí ta světová válka je zbožným přáním pár jedinců, jako jsi ty. Takže my ostatní můžeme být v klidu.

   Smazat
  4. bohužel je na spadnutí tak jak si jí nikdo rozumný nepřeje

   Smazat
  5. Anonymní10. dubna 2018 7:04
   Hele, Ty SibyloII, řešením je zrušit sorošovy nevládky a zavést demokracii. Závisí to jenom na odhodlání nás občanů. V Maďarsku jde touto cestou Orbán, v Česku má k tomu nejblíže Okamura. P.K.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Anonymní10. dubna 2018 9:05
   Tvůj převlek za sapéra Vodičku Ti nepomůže. Jako sláma z bot z Tebe čouhá sorošova škola. P.K.

   Smazat
  8. 9.05... Hezky a pravdivě jste pojmenoval svatého Václava... Pitomio z Blaníku (s chrápajícími německými nájezdníky na jeho ochranu)...

   Smazat
  9. Re 8 .00
   Máš pravdu , že ta světová válka je zbožným přáním pár jedinců . Nejsem to ale já kdo si ji přeje . Musíš obrátit svůj zrak na takové psychopaty jako je Trump , Cain ,šéf NATO Stoltenberg a mnoho jim podobných .Najdeš je taky u nás v Česku . Např.: Langšádlová , Němcová , Kalouse ,Štětina a ostatní si do tohoto seznamu dosaď sám !

   Smazat
  10. 15:52 Hovno - válka je potřeba! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Smazat
  11. 17:16 - tyhle zvrhlosti psali pouze náckové a fašisti. Jsi jedním z jejich pohrobků?

   Smazat
  12. Anonymní 10. dubna 2018 11:08

   Moje replika (9:05), na kterou reagujete, byla "ODSTRANĚNA ADMINISTRÁTOREM BLOGU".

   Zněla:
   9:02 - "Pitomio z Blaníku, veď nás přímou cestou k zářným zítřkům! Ale nezapomínej cestou na základní pravidlo: "Každej Maďar může za to, že je Maďar"!"

   a byla reakcí na příspěvek P.K. 9:02:
   "Hele, Ty SibyloII, řešením je zrušit sorošovy nevládky a zavést demokracii. Závisí to jenom na odhodlání nás občanů. V Maďarsku jde touto cestou Orbán, v Česku má k tomu nejblíže Okamura. P.K."
   ----- -----
   Píšu to sem jenom proto, že jsem mírně udiven, že zrovna tento můj příspěvek byl smazán.

   Netuším, zda "administrátorovi" vadil ten "Pitomio" /mimochodem časopisu Reflex soudně povolený - za určitých okolností/ anebo ten Jaroslav Hašek. Pak už padají v úvahu jen Blaník nebo zářné zítřky. Inu, hlavu si tím lámat nebudu...

   (Chrápající německé nájezdníky jste si přidal Vy, za ty pochopitelně neodpovídám.)

   Smazat
 9. Zprávy (perličky) ČT o volbách v Maďarsku: Orbána volil zejména venkov(jak jinak, venkov=debilové, známe), mládež demonstruje před parlamentem pro ti Orbánovi(ani správným(!) postavením kamery se nezakrylo, že jich bylo tak třicet), Orbán vyhrál proto, že přišlo mnoho voličů, nespokojení Maďaři s volbami chtějí emigrovat!!!!(Zřejmě do Afriky a Arabských zemí, když tam teď zcela jistě občané z těchto lokalit houfně nepřibudou. Kéž by takoví vypadli i z naší země. ČT, to bude dalších okecávánía nenávisti kolem Maďarska. A Séréš? Už séréš...

  OdpovědětSmazat
 10. To jsou jenom kecy, toho volilo město, toho venkov, toho vzdělanci, toho primitivové, mladý, starý... Jak se říká jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Jestliže politici stále jednají podle zákona kurníku, to jest, že ti nahoře serou na ty dole, tak podle toho ty volby dopadnou. Ještě se sice trochu lidi oblbnout novým materiálem Piráti, Babiš, ale jak se říká všeho dočasu.

  OdpovědětSmazat
 11. Je velice dobře pro Evropu že v Maďarsku vyhrál Orbán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:59
   A co teprve pro Asii a Oceánii!!

   Smazat
  2. 8:59 A v čem je to pro nás dobře?

   Smazat
  3. 9:05

   Nejspíš tím, že brání "křesťanské hodnoty" proti "Židům"? - Alespoň to jasně vyplývá z jeho slov, kterým bude zdejší sebranka jistě radostně aplaudovat:

   "Bojujeme proti nepříteli, který se od nás odlišuje. Není otevřený, skrývá se, není přímý, ale falešný, není poctivý, ale podvodný, nevěří v práci, ale spekuluje s penězi, nemá vlast, ale má pocit, že vlastní celý svět."

   Podobně brání Erdogan islám proti "sionistům".

   No, nekupte to.....

   Orbán je křížencem Jánose Kádára s Jörg Haiderem. Maďarský lid ho miluje stejně jako Miklóse Horthyho.
   My ale máme sapéra Vodičku, takže víme svoje.....

   Smazat
  4. 9:20

   Už i Bělobrádek s rybíma očima naslinil prst a chytil směr větru! Jakoby jeho někdejším americkým školením vycepovanou orientaci poryvy větru z Panónie rozkolísaly?

   Spolu se Zemanem, Babišem a Stropnickým vítězi (Viktorovi) pogratuloval a nezapomněl přitom zmínit "obranu křesťanských hodnot Evropy".

   Smazat
  5. 9:20 Doporučuji vám "mokrý hadr na hlavu".
   Prý to pomáhá...

   Smazat
  6. 9:33
   "...Podívala se přitom na nadporučíka Lukáše a pronesla ještě jednou rozhodně:
   "Ekelhaft, wirklich ekelhaft." To rozhodlo o krátkém románku.
   Obdržel informace od garderobiérky, že jsou to manželé Kákonyiovi, pán že má na
   Sopronyi utca číslo 16 železářský závod.
   "A bydlí s paní Etelkou v prvním patře; ` řekla garderobiérka s podrobností staré
   kuplířky, "ona je Němkyně ze Šoproně a on je Maďar, zde je to všechno pomíchané.""

   Jen prosím o upřesnění: mám si ten hadr dát na hlavu v úvozovkách nebo bez úvozovek? A má být studený nebo vlažný? Člověk má vždycky pozorně číst příbalový text - hlavně kontraindikace!

   Smazat
  7. 9:05
   A z tebe, strejdo, zase čouhá mentalita Herrmanna Göringa ("Kdo je Žid, o tom rozhoduji já!") Můžeš si podat ruku s t.č. absentujícím zakladatelem Slovanské strany Miroslavem Povolným. Dva zabedněnci chtějí přivést národ na cestu pravou.

   Smazat
  8. Ne 9:05, ale Anonymní10. dubna 2018 9:35 ("P.K.")

   Smazat
  9. 9:05 Hele a vy to nevíte???????

   Smazat
  10. 11:37 Hele, Orbán je v Maďarsku už docela dlouho a na mě to doposud nemělo vůbec žádnej vliv. A to jsem za doby vlády Orbána párkrát v Maďarsku byl. Na vás ano?

   Smazat
 12. Orbán + Maďarsko pro svoji vzpouru proti ultraamorální EU jsou označováni jako extremistické!
  Co je ovšem pozoruhodné, též na výkonu spíkrů třeba z ČéTé, že z každého, kdo není ve shodě s neonacistickým Bruselem je označován za esxtremistu. Tak se u nás označuje mj. Okamura a jeho SPD - a čím je extrémní? Tím že žádá podíl občanů na vládě prostřednictvím obecného referenda. Jsou tedy Švýcaři extremisté??? Dalšími extremisty jsou KSČM. Proto, že žádají neutralitu a vystoupení z NATO - jako Rakousko, Finsko, Švédsko, Irsko, Švýcarsko - jsou proto tyto země extremistické??? Tedy ČéTé a jiní medializátoři si nevidí do úst a jejich hlasové výplody nejen páchnou notorickou lží, ale naprostým překrucováním skutečnosti. Extremistické partaje u nás jsou ty, které přisluhují EUpodobě nacismu, kteří také touží po válkách, velkém mordování, spektáklech atomových bomb. Před 75 roky jsme se pozastavovali nad ideologií Velkoněmecké říše a dnes nám tatáž ideologie seskupení vazalských zemí SSA v tzv. EU nevadí!? Paradox?! Zpustnutí morálky Západní Evropy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to paradox ani zpustnutí morálky Západní Evropy. Je to zákonitý výsledek konečné fáze vývoje a degenerace kapitalismu. T

   Smazat
 13. Tohle pošťuchování je na hovno. Nejlépe kdyby byly nové volby aby se to vyjasnilo a socani s lidovci vypadly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můj názor je úplně opačný. Nové volby jsou na hovno. Jak si to ti mocní představujou? Jako že budeme chodit k volbám tak dlouho, dokud oni nebudou spokojeni? No to ani omylem.

   Smazat
 14. Zadny z vas nema pravo byt arbitrem a hlidat co se smi a nesmi, kdyz sami takovi nejste .

  Chrlite sprostarny i na autority zvlolene vetsinou
  lidu - ktere maji 100 % legitimitu.
  Citim k tobe zast ty exoticka nespravedliva zrudo - 15:47

  OdpovědětSmazat
 15. Mě zaujala ta pasáž, že Orbán vyhrál volby díky vysoké účasti. Po vysoké účasti před volbami volala opozice, aby Orbán nevyhrál. Tak tedy nevím ??
  No a naokraj k naší politické scéně. At se Babiš z vysoka vykálí na tzv. "Demokratický blok", který se k výsledku voleb chová nedemokraticky, ukáže , že je chlap s koulema a jde do toho klidně s Okamurou a komunisty - pokud se oni toho nebojí. Jinak ANO nebude líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:36 Nějak si už z principu neumím představit, že by se programy ANO, SPD a KSČM shodly. To není o tom, máš koule - nemáš koule. Tohle by bylo nefunkční společenstvo, kde by se rozhodovalo tak, jak by řekl Babiš.

   Smazat
  2. 18.51 Ovšem zřejmě jejich programy nejsou kompatibilní s programy a skutečnou politickou praxí KDU-ČSL, TOP 09, Pirátů... se kterými koketuje i ODS ve snaze znemožnit prošetření POPŘEVRATOVÝCH ZRAD A ZLODĚJEN...

   Smazat
  3. No jo, tak teď to záleží na Babišovi, s kým, na čem (a co za to) se domluví a jak se k tomu postaví jeho voliči.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.