Reklama

pondělí 16. dubna 2018

Čínská námořní přehlídka

Jaroslav Loudil
16. 4. 2018
12.dubna se v Jihočínském moři uskutečnila největší námořní přehlídka v čínských dějinách. 10 000 námořníků na palubách 48 válečných plavidel defilovalo před zraky čínského prezidenta Xi. Konvoj plavidel vedly čínské jaderné ponorky, v konvoji plula čínská letadlová loď Liao Ning. Zdá se, že teprve čínská ekonomická a vojenská síla rozhodne v budoucnu boj mezi militaristickým útočným uskupením NATO a mezi zeměmi , přejícími si mír a mírovou spolupráci.


NATO je žoldácká útočná organizace ,jejímž cílem je soustavně zvyšovat mezinárodní napětí všemi dostupnými prostředky, lži, maipulace a podvody všeho druhu nevyjímaje. Dnes už NATO nebere ohledy vůbec na nic. Článek jedna smlovy o NATO říká, že organizace smí použít své zbraně pouze ve dvou přísně vymezených případech :

1. Pokud je nepřítelem zjevně napedeno území jednoho ze států NATO

2. Pokud je k útoků zbraní NATO vydán mandát RB OSN.

Předevčírem jsme byli opět všichni svědky použití zbraní organizací NATO , kdy nebyla splněna ani jedna z uvedených dvou podmínek. NATO se domnívá, že má : "Vždy, všude a ve všch záležitostech pravdu a všichni ostatní jen lžou." Pozoruhodné ! Tomu se jinými slovy říká totalita. Zhruba 30 zemí Západu odmítá názory zbývajících 160 států OSN a dělají si, co chtějí. Útok NATO na Sýrii byl podniknut v době, kdy se mezinárodní tým vyšetřovatelů teprve chystal - "možný útok" - na místě vyšetřit. NATO nepotřebuje meziárodní vyšetřovatele, jim je vždy všechno zcela jasné! A proto bombardují a útočí, kde se dá bez jakéhokoli mandátu. Stejně jako roku 2003, když bylo se zbraněmi ZHN v Iráku také všechno - "zcela jasné". USA tak v Iráku vyvolaly občanskou válku, kde zahynulo na 300 000 civilistů. Žádné chemické zbraně se ale nenašly.

Tak tomuhle se říká : "Prasácká politika!" Fuj !

https://www.youtube.com/watch?v=shyJfK_CSFk

7 komentářů :

 1. Neni vůbec divu,že občané voliči odmitaji marxismus a neomarxismus,
  Vzledem k tomu,že námi zvolená politickáí třida je tak neschopná,že neumí ani vymyslet přijatelnou doktrinu,ujali se špičky občanů voličů tvorby skvělé ideologie sami a dali ji prima pracovni název

  DIKTATURA SLUŠNÝCH OBČANŮ VOLIČŮ

  a jali se pracovat na jejim skvělém programu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zjavne ste vedľa - odmietame trockizmus - Marx mal pravdu, bol vlastne ekonom, odmietame Bronsteina a ich náhľady a ich myšlienky na riadenie "nového sveta"

   Smazat
 2. Dívám se na text Severoatlantické smlouvy a výše uvedenou pasáž o (ne)použití zbraní nevidím.
  Článek 1 zní "Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě Spojených národů, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být zapleteny, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Spojených národů."

  OdpovědětSmazat
 3. To je dobře že není Rusko samo Čína si též nenechá do ničeho kecat.

  OdpovědětSmazat
 4. Použití zbraní s ochuzeným uranem v Jugoslávii nebyla prasárna? To jsou asi zdravé a obohacující humanitární zbraně. když USA nebo kámoši z Británie použijí chemické nebo jiné svinstvo je to pro blaho lidstva a pokroku a když údajně někdo použije něco jinde je to hrozný zločin. Tak schválně žáci základní školy jakou barvu má chlor a jak se dá vyrobit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válečným zločinem je přeci vše, co nespáchají ozbrojené síly USA, Izraele a jejich posluhů. To nechápou jenom zvrhlí gójim, antisemité!

   Smazat
 5. Čína bude do 10-15 let vojenskou mocností číslo 1. Má největší profesionální armádu přesahující 2 milióny mužů a dělá něco , co nemůže nikdo jiný. Nakupuje vojenskou techniku od RF ( SU-30, Su-35, S-400, ponorky Kilo atd. a kopíruje ji), dále nakupuje v Západní Evropě ( vrtulníky , atd) a kopíruje techniku Západní Evropy a USA. A pak vyvíjí a vyrábí vlatní zbraně , některé vynikající( rakety DF-21, DF-41) , do roku 2020 bude mít 8 ponorek ) - nyní má 4 třídy 094 ( 12 balistických raket se 3/4 hlavicemi s doletem 7500 km) Další třída ponorek 096 na které Čína pracuje už má mít raket 24 a dolet okolo 12 000 km. Čína dále bude mít 4 letadlové lodě, kradmé stíhačky J-20 ( přes 20 jich už slouží) a J-31. Čína rozvíjí všechny složky ozbrojených sil, má druhý největší obranný rozpočet po USA a užívá ho daleko efektivněji, má zdroje, má téměř 1,4 mld lidí, okolo roku 2030 bude už světovou vojenskou mocností číslo 1. Už v současné době disponuje daleko větším počtem jaderných hlavic než je udáváno ( 260-400) , ve skutečnosti jich patrně bude mít okolo 1000. Kdo tomu nevěří, může si to najít na wikipedii v angličtině, a projít všechny složky ozbrojených sil Číny s výhledy do budoucna.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.