Reklama

.

.

neděle 22. dubna 2018

Musím se smát, až se za břicho popadám ...

Jaroslav Loudil
22. 4. 2018
Musím se smát, až se za břicho popadám, když si čtu o výsledcích každoroční zprávy o stavu lidských práv ve světě, zpracované v USA. Nejhůře je na tom prý s lidskými právy Čína a také Rusko. Tento další americký paskvil je vyloženě ideologický a politický slint, který nemá se skutečnými lidskými právy prakticky nic společného. Čína je označována za - "největší zdroj nestability ve světě". Zajímavá myšlenka ze země, která nedávno vojensky bezdůvodně napadla Sýrii ,která válčí v Afganistánu , má vojenské základny ve 100 zemích světa a její vojenské výdaje činí 800 miliard Dolarů, což je asi 40 % globálních výdajů.

Pozoruhodné, že zpráva nijak zvláště nejmenuje třeba Saudskou Arábii ,tedy amerického spojence. Typická tuhá totalita, kde veškerá práva a moc v zemi uzurpuje jedna královská rodina. V Saudské Arábii nesmí ženy řídit auta ,lidé tam nesmí chodit do kin, ty ani neexistují. Náboženská police tam sleduje všechny a všechno, pak trestá. Ženy se tam smí venku pohybovat pouze v přítomnosti mužů - svých příbuzných. S cizím mužem nemůžou do kavárny ani na procházku. Atd, atd.

Pro srovnání v Číně dívky odlétají studovat VŠ do USA, Londýna, Paříže, pak dělají podnikatelky, vědkyně, právníky, političky,... Cestují po celém světě , kupují si nemovitosti na západním pobřeží USA či Novém Zélandu. Bezpochyby musí čínská absolventka Harvardu v USA ,která doma v Číně podniká , vydělává miliony, cestuje a vlastní vilu poblíž Los Angeles opravdu - "silně trpět tím hnusným čínským režimem" !! , ve srovnání s dívkou v Saudské Arábii ,která má tu - " velkou vymoženost" , že dostane trest 50 ran holí jen za to, že ji cizí muž pozval na čaj do kavárny a bohužel ji při tom viděla náboženská policie.

P.S. Zdroj nestability současného světa v žádném případě není Čína, nýbrž samotné USA. To snad vidí každý.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/americka-zprava-o-lidskych-pravech-kritizuje-rusko-i-cinu-cesku-vycita-vyroky-zemana-i-segregaci-romu-45741?seq-no=6&dop-ab-variant=&source=article-detail

5 komentářů :

 1. Souhlas,lidi nejsou tak uplně padlí na hlavu.

  OdpovědětVymazat
 2. Jo světoví teroristé mají plné huby humanismu a lidských práv.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804227205140-usa-lod-stredomori-truman/

  OdpovědětVymazat
 3. V USA se za mych mladych let "lyncovali" cernosi.
  Meli jsme tenkrat tendenci to pokladat za komunistickou propagandu. No a ted v "poucnych poradech" rikaji, ze to je pravda. A tahle porytecka pakaz z US (ostatne nejen z US, jako upiri si penezma infikovali hromadu poskoku ve svete) chce nyni mistrovat svet.
  Jen mne desi to stado idiotu, ktere jim to basti.

  OdpovědětVymazat
 4. Stádo idiotů, to je největší katastrofa pro tuto planetu. A jsou všude.

  OdpovědětVymazat
 5. tto stádo idiotů je navíc zpolitizované a usyrašené

  OdpovědětVymazat