Reklama

pátek 6. dubna 2018

Jaroslav Loudil
6. 4. 2018
Rakouský prezident, rakouský kancléř ,třetina vlády , 150 velkoprůmyslových podnikatelů, vědci, umělci, novináři ...atd. odlétají na celý příští týden do Číny. Rakouský prezident bude v Číně chválit gigantický čínský ekonomický skok vpřed v posledních 35 letech a celá tato olbřímí mamutí delegace se v Číně pokusí navázat všestranné přátelské vztahy s Pekingem.


Nikdy v historii takováto - "delegace" - z Rakouska nikam neletěla. Rakušané vědí co dělají, to není náš Kalousek, Bursík, Langšádlová, Farský, .. a spol. , kteří při každém kontaktu s Čínou bubnují na poplach , že jsou prý - "ohrožena lidská práva". Uvedení lidé žijí dnes už jen z podstaty, jsou už dlouho překonaným druhem a libují si, když jsou až po uši ponořeni ve stojatých páchnoucích vodách Havlismu , který se ukázal jen slepou uličkou vývoje konce 20 století.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/tretina-rakouske-vlady-se-na-tyden-stehuje-do-ciny_474641.html

38 komentářů :

 1. Tak tato návštěva Číny v čt nebude .
  Pražských studentů by se měl sjednotit demokratický blok proti Babišovi v předčasných volbách . Proč za Čínu peskujou prezidenta Zemana ? Tibet to je obchodní partner Kalouska :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Náš mainstream je vlastizrádný a podporuje vlastizrádce.
  Jediná politika, kterou oni uznávají, je politika protektorátní, pouze a jedině ve prospěch západních pánů a protektorů. Proti našemu národu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náš mainstream, naši vlastizrádci ( od roku 1989) , západní pání a protektoři jsou všichni jednoho etnika - " toho vyvoleného). Proto se podporují a jsou proti našemu národu.

   Smazat
 3. Pane Mudr Davide. Naprosto zbytečně sem dáváte tento příspěvek, poněvadž nás o každém krůčku Rakouského prezidenta a celé delegace bude do puntíku a pravidelně informovat ČT a ČR. Zajisté se také připojí další média.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako vtip dobrý(možná)!

   Smazat
  2. A co na to potomci vídeňských kuchtiček a kočí, co se sto let snaží být stredobodom světa ? "Jdeme na pivoóó".

   Smazat
  3. hahahahahahahaha !!!!!!

   Smazat
 4. Rakušané si letí narychlo bezcelně nakoupit.
  Nová Americká celní strategie
  na Evropu dlouho nenechá čekat*

  OdpovědětSmazat
 5. Co je to za Mongolce na tý fotečce? A proč má ten napravo rudou kravatu? Není to sám Maucetún? A nalevo to je mladej Kim Ir-sen, ne? Ještě tam do třetice chybí tenhle soudruh - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten pán vládne půlce světa,a jakou tam mají civilizaci a pořádek,kde jsou oni oproti tomu našemu protektorátnímu Miliprdu ?,...nemáš to v hlavě vpořádku.....měl by jsi vidět,jak to vypadá v Americe..Detroit a Kalifornie,kdysi vzor.....dnes američané utíkají na mexickou Bahu,tam je pro ně ráj nazemi,proto ten plot,co chtějí stavět.....ještě příjde na Ameriku několik pohrom,což není problém,a vůbec o nich neuslyšíme,to je nakonec i v proroctvích,před kterými i indiáni varovali...to už ti sluníčkáři a študentíci budou větší a bude se jim ta nebetyčná blbost připomínat,podstata bude zcela pryč a budete začínat pěkně z ničeho,z toho,co jste si ještě nerozbili,budete lepit střepy,abyste vůbec něco měli,pak začnete dostávat rozum......

   Smazat
  2. 7:34 To teda! - http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/516279/policista-brutalne-umlatil-na-ulici-retrivra-tyci-ho-bil-3-hodiny.html

   Smazat
  3. Každá žlutá opice patří sem! Odemknout jim to byla bota! - http://images.fineartamerica.com/images-medium-large/charitable-chinese-man-feeding-everett.jpg

   Smazat
  4. Však se brzy dočkaš!!!!!
   Ale ta fotka se povedla,ten vedle je pan bratr????☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. Opět zde znečišťují diskuzi jedna nebo více cvičených proamerických opic. Ulevilo se vám? Když jste zde vyprázdnily svoje tlustá střeva plná nevábně páchnoucími exkrementy. :-)

   Smazat
  6. 9:54
   Teď je tady jen ten imbecil že 7:52 a 7:57,ale Hovnonulana i Hovnodolní můžeme očekávat během dne!!!!☺

   Smazat
  7. 10:26 Kdo už může bejt imbecilnější nežrudej kreten živící se žraním putlerovejch hoven jako ty zkurvenej zdegenerovanej bolševickej čechomužiku!

   Smazat
  8. 9:54 Možná tvůj! Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ... pěkně vás všecky vzít na parníček a do kotle - hnátama napřed. A ten oslizlej mozol co vám raší mezi rachitickými ramínky pěkně oblejvat studenou vodou, abyste neomdleli bolestí předčasně a užili si to dokud za ním nezaklapne ocelovej dekl:))))

   Smazat
 6. Seznam se dnes zařadil mezi protiruské Geblsovské , kavárenské politruky .
  Pitin je světový politik . Vy jste řiťolezní otroci .

  OdpovědětSmazat
 7. Dávno překonaným druhem (už 29 let) jsou komunističtí imbecilové jako jsi ty, Loudile.

  Proč by měla česká média mohutně informovat o jakési cestě Rakušáků kamsi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nic, vaše tupá hlava z takové informace beztak nedokáže nic vydedukovat. Hleďte si toho co vám naservírují tuzemská protektorátní ohlupovadla a tímto se nezatěžujte.

   Smazat
 8. Dokonce i ten prezident? Ten, co ho naše kavárna Rakušákům záviděla? No to nezůstane bez odpovědi, budou stávky, protesty a určitě i patřičně přebarvené fb fotky.

  OdpovědětSmazat
 9. Zajímavé je, že rakouští politici si v současném rozbouřeném světě zachovali ve Střední Evropě chladnou hlavu a zdravý rozum.
  V ostatních státech jsou to jen výjimky (Zeman, Orbán)...
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak to se snad Kalousek, Buzík a spol oblíknou do tibetské vlajky a vyrazej do Vídně, aby ukázali, co je správné. Ne?

  OdpovědětSmazat
 11. Amazing article thanks for sharing.

  OdpovědětSmazat
 12. Předčasné volby ! Babiš stratil hlasy vlastenců . Pidi strany možná nepostoupí . Kalousek a Tibet geyboys směr Wiena . Okamura posiluje . Dablin 4 se blíží .

  OdpovědětSmazat
 13. Český prezident s delegací podnikatelů tam už byl. Stejně bychom měli přistupovat k Rusku. Je blíže a také to je obrovský trh, který může platit surovinami. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale starostí o blaho našich podnikatelů :-D

   Smazat
 14. Jo Rakousko sleduje vlastní zájmy a ne zájmy cizáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Zajeď si někdy do jistých (dnes už většiny) čtvrtí Vídně ať vidíš jak je tam černo. Buď rád že jsi rád, ty blbe jeden.

   Smazat
  2. 13:35 Jo blb si Rakousko se chová jako suverénní stát ne jak slouhové v ČR.

   Smazat
 15. Škoda že nikdo z našich "obhájců lidských práv" neměl dostatek odvahy se zeptat Paula Ryana na dodržování lidských práv v USA. A že by bylo o čem mluvit!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Návštěvou v Parlamentu si ten "přítel"
   pouze potvrdil,
   jaká jsou Češi spolehlivá, podlézavá svoloč.

   Akorát komunisti odešli před jeho bratrským projevem,
   ostatní pakáž, která má zastupovat své voliče,
   nejen mohutně zatleskala,ale na výraz vděčnosti i povstala.
   Přijet sem ze záhrobí i J.Goebbels, tak by to bylo stejné, špína vládní a poslanecká.

   Styďte se,zástupci lidu !

   Smazat
 16. Můžeme se uvztekat, můžeme prskat, soptit, konfabulovat, nic to není platné, Čína na naše kritiky nereaguje, natož aby se napravila k naší podobě! Ti jsou ale hloupí, že se nenechají ani tunelovat, ani bakalovat, ani trumpovat, ani bruselovat, ani vyhladit! Rakušané tam určitě letí s "vážným varováním" a pokusem o záchranu Číny.
  Ještě před 15 roky nám tvrdila česká madia, že Čína je na chvostu rozvojových zemí, aby nám nebylo líto, že se rozvojovou zemí stáváme jaksi my. Možná, že kdybychom se směli dozvědět pravdu také o KLDR, že by nám vypadly oči z důlků a to je ta země jistě vyčerpávána permanentní hrozbou válkky se strany "mirumilovných SSA".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě už vypadly z důlků nejen oči, ale hlavně mozek.

   Smazat
  2. Ad 13:33 od 11.34. Díky za upozornění, vše jsem v pořádku našel. Díky též za zajímavý, poučný a plodný příspěvek. Snažte se i napříště. Že jste býval ve škole šprt, to se pozná!?

   Smazat
 17. No kdyby tam letěl Zeman,tak by se Havliste s pražskou kavárnou asi pokakali ,to by byla přimoo zrada čes.republiky

  OdpovědětSmazat
 18. Prosim, vymente tu fotku. To je byvaly rakousky prezident. Na Tydnu, z ktereho jste to prevzali, je fotka spravna. Dekuji.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.