Reklama

neděle 15. dubna 2018

Jen žádné informace!

A. Utkin
15. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroj: RT, video - titulky

Není nad upřímnost. Ex-inspektor OSN v Iráku Anton Utkin řekl, že Británie udělala chybu, když neudržela výsledek švýcarské laboratoře ohledně případu Skripal pod pokličkou. 


A my si už domyslíme, jak to mělo být. Vždyť funguje tak osvědčená finta: máme důkazy, máme informace, ale nic neukážeme, je to tajné!Video RT má název: Ex-inspektor OSN: Soudě podle všeho, v krvi Skripalových našli látku BZ, vyráběnou v USA
překlad a titulky z audia: Ďouba NR
10 komentářů :

 1. :))
  jak říkám pane vážený
  kvalita na kopě sloje hnilobného procesu uhlí
  je jako krystal obdařený světlem*

  OdpovědětSmazat
 2. :))
  jak říkám pane vážený
  kvalita na kopě sloje hnilobného procesu uhlí
  je jako krystal obdařený světlem*

  OdpovědětSmazat
 3. Pravda je vražedná pro ve světě vládnoucí oligarchii. Proto se standardně lže a pokud hrozí zpochybnění "pravdy", tak se nesmí publikovat. To jsou zákony života kapitálu a jejich porušení kapitál existenčně ohrožuje. Takže vše, co slyšíme z úst kapitálu a jeho sluhů musíme považovat primárně za lež a podvod, můžeme pak po prověření připustit, že ojediněle mohlo jít o omyl. Ale i omyl - tj. kapitálem vyřčená pravda - je zhoubou toho režimu.Tak nevěřte, nevěřte, nevěřte, byť by vám to sladce znělo!

  OdpovědětSmazat
 4. Myslím, že je úplně, ale úplně jedno, že vycházejí najevo další a další informace v případu Skripal. Ruské federaci jsou tyto nové informace stejně k ničemu. Celý západní svět, přirozeně včetně ČR, těmito informacemi bude pohrdat, oponovat jim nebo je prostě nebude brát na vědomí. Vždyť ústy Babiše a Stropnického a jim podobných prozápadních politiků je vše nad slunce jasnější:"Viníkem je, bylo a bude Rusko, neboť tak se západ rozhodl a tak to také bude, co západ bude západem..." Západ se rozhodl vytřít si s Ruskem p...l, takže na tom nějaké závěry ze Švýcarska nemohou nic, ale vůbec nic změnit.
  P.S. Jsem ze severovýchodního cípu naší země a stále netrpělivě čekám, že se stránkách PL nebo NR objeví pozvánka k účasti na protestu obyvatel ČR proti vlastizrádné politice představitelů naší země, kteří znehodnocují nejen právo a spravedlnost, ale napomáhají neskutečnému satanskému zlu. Tím nás všechny ženou obrazně i doslova do horoucích pekel. Věřím, že je nás víc, kteří tomu nehodlají jen přihlížet....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal jste to hezky, ale měl byste se lépe dívat kolem sebe. Slevy v Lidlu, Penny, Kauflandu, obžerství a tupé seriály, to je výsledek na náměstích listopadu 89 zamrzlého svědomí. Dobře to napsal klasik Karel Kryl-..k výkazu ztrát připište sebe, že jste jen mlčeli, Bože tak trapně..

   Smazat
 5. Proč k tomuto tématy a dále k Sýrii automaticky klávesnice vyťukává "západní S.W.I.N.E"?
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 6. Ta zpráva OPCW ještě nebyla ke zveřejnění uvolněna, a tak o jejích závěrech nevíme mnoho, vlastně nic (krom několika předčasných úniků).
  Což jen umocňuje již i tak velké pochybnosti nad celou tou provokativní maškarádou zn. skřípal a ta jeho ...
  Nezaznamenal jsem nic k dost důležité otázce, a sice, zda-li? a kdo? z oněch designovaných laboratoří (ACL Spiez a OPCW Haag) byl přímo přítomen při odběru biologických vzorků od těch dvou postižených?
  Není přece možné někomu odebrat krev (popř. moč a pod.) a poté ji dát odeslat někam k vyšetření. V takovém případě není pro znalého a "šikovného" člověka problémem jakékoliv vzorky před odesláním "cinknout" (angl. spike the specimen/sample with ...) cíleným přídavkem buď samotné látky nebo jejími charakteristickými metabolity, aby to jakože signalizovalo přítomnost daného jedu v organismu.
  A jinou otázkou také je, zda-li obě laboratoře mají k dispozici k porovnání i relevantní výsledky klinických studií věnovaných otázce "osudu" daného jedu v lidském organismu za různých podmínek intoxikace (od neletální až po smrtnou). Od Sovětů je sotva mohli získat (ledaže by ten Mirzajanov ...).
  Patrně to nemají pro látky ze skupiny tzv. novičoků. Které až dosud byly jen jednou z mnoha zajímavostí voj. chemie a které se do arzenálů chem. zbraní nikde ve světě nedostaly. A proto jim jistě ani nebyla věnována taková pozornost. Nebyla by dodnes, pokud by tyto nenesly tak lákavý nezaměnitelně ruský název (se zlověstným angl. fonet. přepisem). Tak lákavý pro False_Flag_Op..
  A tak jakýkoliv "charakteristický" chemický fragment, popř. fosforylovanou AChE/BuChE, budou vydávat za důkaz otravy novičokem. Což ale výpovědischopnost analýzy příliš nezvyšuje, natožpak, aby to ukazovalo na skutečného viníka.
  Nepochybuji o tom, že i po uveřejnění zprávy a jejím poskytnutí do Ruska budou dál vedeny spory o tom, zda-li obě zprávy vůbec dávají hodnověrné důkazy a neslouží jen politickému zadání od těch podlých anglosionistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den pokud vím,vzorky musí OPCW odebrat přímo na místě,nelze je předat zprostředkovaně.Nic bližšího k tomu neni,kolik vzorků,kde kdy,to by mělo být asi v té utajované zprávě.Pochybuji,že jsou blíže známy metabolity například A-234 popřípadě ostatních.Otázka je zda po zveřejnění chemických "informací" od Vil Mirzayanova v roce 2008,některé laboratoře ve světě nezačaly pracovat na syntéze,toxicitě,detekci a následné ochraně použitím modernějších antidot,která nebyla kolem roku 1992 známa.Na pokusných zvířatech možná i profil metabolitů,které vznikají po expozici mateřskou látkou.

   Smazat
 7. Kdy uvidíme a uslyšíme uzdravené Skripalovy, živého a zdravého Nikulina, vraha Kuciaka a jeho přítelkyně? Nikdy, nebo jenom ve stavu spánku?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.