Reklama

úterý 24. dubna 2018

Johnson informoval o vytvoření speciální skupiny zemí G7 "pro zkoumání chování Ruska"

24. 4. 2018     zdroj
Ministr zahraničí Boris Johnson uvedl, že země G7 vytvoří speciální skupinu "pro zkoumání chování Ruska". "Rozhodli jsme se založit skupinu G7 pro zkoumání ... zhoubného chování Ruska", cituje Johnsona agentura RIA Novosti. 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Ono to skončí, až Rusko dodá veškerý plyn na Východ. Evropa utře hubu a bude kupovat mnohokrát předražený plyn z USA a Norska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by Rusko zbankrotovalo dřív, než by se ochladilo. Žádný plynovod na východ je nevytrhne z bídy, protože ani Čína není tak debilní, aby nediverzifikovala svoje zdroje. 80% svých energetických potřeb získává z vlastních obnovitelných zdrojů. Navíc plynovod je ještě stále na rýsovacím prkně a jeho existence je více než otazná. Pokud k něčemu podobnému dojde, bude to Čína, kdo tam bude vlastnit ropná pole a tahat trubky přez svou Sibiř.

   Vymazat
  2. 19:03Ty ses taky nakej “otaznej”......

   Vymazat
  3. Tak jsem se podíval na IP adresy všech těch rusofobů v této diskuzi a až na jeden příspěvek je všechno z Evropských hovnot ...

   Vymazat
  4. 19:03 a vedel by si opísať tie "obnoviteľné zdroje Číny"? Pretože uhlie sa neobnovuje, že?

   Vymazat
 2. Proč se do politiky hrne tolik troubů? V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 3. 18:38 Protože je to fakt dobrej kšeft! Nemusíte mít vstupní kapitál, nemusíte si půjčovat, nehrozí vám bankrot, a v nejhorším skončíte jenom s menším ziskem, než by se vám líbilo. Ale nikdy nic neproděláte. Tak na takovou práci stačí každej blbec, kterej by nic jinýho ani dělat nemohl.

  OdpovědětVymazat
 4. Rusko je největší nepřítel planety Země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:04 a ty ses zase nejvetsi nepritel svy mamy, (zeptej se fotra s kym te ma?)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Nejcennějším zdrojem je hlupák! A protože se hlupáků rodí v přírodě poskrovnu, jen zlomek %, je třeba je vyrábět ve velkém. Dnes tato výroba začíná už v MŠ. Jak vidět tak u toho 19:04 se to podařilo nadmíru úspěšně. Aottj.

   Vymazat
  4. Jseš opravdu chabrus na hlavu...

   Vymazat
 5. At vsichni nechaji Rusko zit si po svem a bude klid ! Jenze klid nebude , nebo zapadni krajiny jiz mnoho investovali do rozkladu SSSR a ZISK 0 bodov , ci $ .Proto potrebuji valku , aby se masinerie nazrala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:34, ať Rusko 1) nechá být zbytek světa a 2) odevzdá ukradená území (Krym, Sibiř, Dálný Východ, Karelii, Povolží, Ladogu, Tatarstán, Kalmycko, Čečnu, Dagestán, Komu, Kozakii, Baškorstán, Ingušsko, Mari, Osetii, Chakasii, Mordvinii... a další země)

   Vymazat
  2. 19:50

   Ty se hlavně starej, abys odevzdal ukradený atlas a klávesnici a vrátil se včas do klecového lůžka.

   Tidehunter

   Vymazat
  3. Blbeček trolíček 19:50 A komu že to ukradli? Tebe?

   Vymazat
  4. A komu to maji vratit ?Cingischanovi?A co takhle Amici ,ze by taky vratili cele USA ?A Spanele pul Spanelska Arabum ?A Nemci at navali polabi az k Hamburku Slovanum.A basta.Blbe.

   Vymazat
 6. Po tomto človeku raz zostane veľké ticho a len sem-tam prenikne informácia, že je v cvokárni. Mayová dtto. Ľudia sú už tak scvoknutí, že to nevidia?! Potápa sa to tu. Británia, aj pevnina. Nechať vládnuť psychopatov, implantovať debilov z BV, vystupovať konfrontačne k vlastníkovi zdrojov, z ktorých fungujeme...Je to beznádejné.

  OdpovědětVymazat
 7. Ty, blbečku, vráť Sudety Sudeťákom a odpáľ do Patagónie, kde tvojim starým rodičom títo naplánovali budúcnosť.

  OdpovědětVymazat
 8. Ty jo, trollícipubíci jedou pžesčasy.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Johnsone, vaše uvažování, to nejsou myšlenky, ale diagnóza.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Johnsone, Rusko má opravdu zhoubné chování, ale pouze vůči takovým křivákům jako jste vy. Na tu normální část obyvatel naší planety má vliv zcela opačný !!! Vy a vám podobní jste tak charakterově rovní, že když spolknete hřebík, tak vyserete vývrtku.

  OdpovědětVymazat
 11. i u nas je ministr zahranici nejvetsi blb.

  OdpovědětVymazat
 12. Pjakin 16.4.2018:

  "...že ta diskreditace a rozruch okolo nezpůsobilosti vlády Theresy Mayové a jejího ministra zahraničí Borise Johnsona vytlačila z mediálního programu otázku brexitu. To je to hlavní. To byl ten důvod, proč brexit hodili na krk této podivné vládě šašků. Takže se vůbec nenechte mýlit. Jak vypadají v očích veřejnosti, je těmto šaškům absolutně ukradené, stejně jako je člověku jedno, jak vypadá v očích zvířat v klecích v zoologické zahradě. Je mu to jedno.

  Chová se tak, jak se mu chce, jak potřebuje, jak mu předepisují sociální vztahy. To znamená, že pro Theresu Mayovou a Borise Johnsona je splnění úkolu uloženého vyšším vedením Velké Británie daleko důležitější, než jak ně lidé budou hledět.

  Ona ví, že britská vláda bude vnímána jako vláda šašků, že tím budou zpřetrhávat vztahy, ale jí je to vřele ukradené. Ona plní rozhodnutí výše stojících soudruhů, a je na to hrdá, vnímá to jako dobře splněnou povinnost. Vůbec se necítí být ponížená, nestydí se před těmi barevnými, těmi lidskými nedodělky, vždyť ona patří k bílým sáhibům velikého Britského impéria.

  USA tedy měly jen dva spojence, protože globalisté potřebovali potopit tyto dva státy: Macrona a Velkou Británii. A ten proces se rozběhnul. Už teď se mluví o omezení pravomocí kabinetu ve Velké Británii, a odtud není daleko k demisi. Potom nastoupí přehodnocení brexitu a všechno to další. Dále. Nač ještě potřeboval globální prediktor ten útok? Na Sýrii. Aby předvedl nezpůsobilost a bezmocnost spojené armády Západu ve vztahu k Rusku a jeho spojencům."

  OdpovědětVymazat
 13. Prohlášení o nesouhlasu s kroky vlády ČR vůči RF v kauze Skripal a kauze Nikulin
  24.04.2018 21:36

  Dobrý den všem,

  kteří jste se podepsali pod naše Prohlášení. Počet podpisů je k dnešnímu dni 640. Rádi bychom předali panu velvyslanci RF Prohlášení alespoň s 1 000 podpisy. Myslím si, že to není moc, ale ani málo. Pokud zkusíme ještě trochu napnout každý svoje síly, určitě to zvládneme. Prosím, zamyslete se jestli ještě máte komu říci nebo jak, popř. kde text Prohlášení můžete ještě sdílet.
  https://e-petice.cz/petitions/prohlaseni-o-nesouhlasu-s-kroky-vlady-cr-vuci-rf-v-kauze-skripal-a-kauze-nikulin.html#517

  OdpovědětVymazat
 14. Tohle blba by měly zavřít do ústavu provokuje a provokuje.

  OdpovědětVymazat
 15. Clovek v tisni by se mohl pripojit.A zazadat o vetsi dotace .Petra Prochazkova by urcite pomohla .A Štétina taky.

  OdpovědětVymazat
 16. Nemusí být vytvořena speciální skupina
  pro pozorování chování pana Jonsna
  Pan DŽonson
  reprezentant ostrovanů
  středověké mentality a zřízení
  je typický pro svůj primitivizmus...idiot*
  --------------------------------------------------
  myšleno nikoliv jako nadávka
  nýbrž diagnóza mentality primitiva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte tedy tradiční diagnozu "druhý stupeň oligofrenie"... Když nebritští pacienti prvního stupně oligofrenie jásají nad televizí propagovanou postarší matkou tří dětí a jejího mimina - když v jejích letech mají nebílé a k tomu chudé, také nepracující matky, ženy nepracujících partnerů, již nejméně dětí pět...

   Vymazat
 17. Ten chlápek na ilustračním foto vypadá jako král KAZISVĚT VI., HLAVA NAMAZANÁ (pardon, hlava pomazaná - i když se to navzájem nevylučuje).

  OdpovědětVymazat
 18. Chovanci raplhausu ustanovili komisi pro zkoumání Chocholouška. Ten komik mně zase pobavil.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.