Reklama

.

.

neděle 22. dubna 2018

Klobouk dolů...

Petr Hájek,komentář
22.4. 2018 Protiproud
Jediný, kdo „udržel fazónu“ – byl opět prezident Zeman. Především tím, že jednal autenticky. Je nevěřící, ateista, levičák. Proto nešel do katedrály na znesvěcující mši, ale na sjezd, „posvěcující“ potenciálně možné „zmrtvýchvstání“ politiky – v níž věří. 

Víkendové „dvojpředstavení“, v němž hrál poctivě jen prezident Zeman, zatímco pokrytci a oportunisté se shromáždili v katedrále, aby zde uctívali... koho vlastně?

Muž proti „zbabělcům“, či prapor autentické politiky versus Festival pokrytectví a marnosti. Tak by mohlo znít (velmi decentní) hodnocení dvou událostí tohoto víkendu, jež svedl pozoruhodný běh okolností (nikoli náhoda, protože ta ve světě příčin a důsledků neexistuje) do jediného dne: Sjezd Komunistické strany Čech a Moravy, jejž navštívil prezident republiky (a promluvil na něm) – a návrat tělesných pozůstatků Josefa kardinála Berana do jeho opět těžce zkoušené vlasti.

Oba významné akty – nejen, ale především v symbolické rovině – Kavárna okamžitě spojila do útoků na Miloše Zemana. Její mediální paže (ČT, ČRo, Bakala) vytvořily fiktivní „skandál“, v přeneseném smyslu tak trochu podobný poslednímu slavnému „chemickému“ videu Bílých přileb v Sýrii: V televizním zpravodajství jsme viděli, že Kardinál Duka při mši kritizoval prezidenta, protože dal přednost sjezdu komunistů před uctěním památky Josefa Berana ve svatovítské katedrále.


V nastaveném „formátu“ se pak nad tím unisono rozhořčovaly mnohé osobnosti trpasličích politických stran, kteří ve své beznaději doufají ve vyvolání slovenského modelu „diktátu ulice“ voličské menšiny, jež byla poražena v parlamentních a prezidentských volbách: každá alespoň trochu emotivní záminka je vhodná k vyvolání sorosovských „demonstrací“ proti vládě vznikající pod prezidentovou taktovkou.
Mission Impossible?

Zamíchat návrat tělesných ostatků kardinála Berana do tohoto politického koktejlu by v normálních dobách znamenalo prakticky „Mission Impossible“. Doba však normální není, proto lze téměř cokoli. Nejenže se nad Zemanovým „výběrem“ rozhořčuje (téměř úplně) bezvěrecká kavárenská veřejnost, jež jinak Církev přímo nenávidí. Zmateni byli i mnozí poctiví katolíci přítomní v katedrále přímo či prostřednictvím televize.

Aby ne, když se do prezidenta takto veřejně „opřel“ i kardinál, jenž má s hlavou státu jinak docela přátelské vztahy. Dokonce takové, že za Dukovo setrvání v kardinálské (a primasovské) pozici po blízkých pětasedmdesátých narozeninách (kdy musí dle pravidel papeži nabídnout „demisi“), se Miloš Zeman přimlouval dopisem do Vatikánu. Lze tedy říci, že se Kavárně konečně podařilo nabourat do jedné nikoli bezvýznamné skupiny Zemanových voličů a podporovatelů?

Možná ano. „Nesplnitelná mise“ sice neměla parametry hollywoodského trháku – a jen částečně jeho vznešené a drahé kulisy – ale vycházela z podobného pohádkového principu: padouch a hrdinové jsou jasní po prvním záběru. Že není v reálném světě tak snadné rozeznat kdo z nich je kdo? No právě. K tomu slouží všechny ty symboly, jež působí na divákovo podvědomí, takže nakonec klidně přijme opačnou interpretaci dobra a zla. V době kardinála Berana to bylo velmi podobné.

Čtěte ZDE: ODS: Dnes již čiré politické zoufalství. Nepochopení času a prostoru? Je čas vymezit se vůči Čingischánovi! Sňatek s Kavárnou a všemi devianty světa? Ubohý boj proti přízrakům. Přijde někdy restart? S Fialou a husami ne

Významný čin


Fakticky se autenticky – a statečně – zachoval právě jen prezident. Jel na sjezd KSČM s radostným vědomím, že tím Kavárnu – její politiky i média – rozžhaví do běla. Ale nešlo mu jen o „běžnou“ provokaci. V projevu oslovil delegáty „soudruzi a soudružky“ (ironicky poznamenal, že jde o tradiční oslovení sociálních demokratů) a přihlásil se k levicovému vidění světa.

V situaci, kdy je politická levice i pravice v troskách, a zemi ovládá „antipolitické“ hnutí, šlo o významný politický čin. Miloš Zeman se tím přimlouvá za obnovení standardního politického provozu, za soutěž standardních politických stran, za klasickou politiku proti kavárenské (havlistické) politice „nepolitické“. Mohl si možná odpustit teatrální výzvy k „pokání“ (komunisté to nejednou udělali), ale je jasné, že pro primitivní mediální džungli si musel nechat alespoň něco na úrovni „první signální“ k obraně svého odvážného vystoupení.

Ještě podstatnější byl ovšem symbolický obsah. Prezidentova přítomnost na sjezdu komunisty samozřejmě definitivně legitimizuje. Po téměř třiceti letech, kdy jsou pravidelnou součástí parlamentu, zastupitelstev na všech úrovních – a kdy se přesto vládnoucí mediální falanga (a politici, kteří se jí bojí) tváří, že neexistují. Že voliči, kteří jim pravidelně odevzdávají statisíce hlasů, jsou občany druhé kategorie, jejichž zájmy mohou a musí být v parlamentu ignorovány.

Zbabělí socialisté dodnes nenašli odvahu zrušit své (víceméně „omylem“ přijaté) takzvané Bohumínské usnesení, kterým si v pravěku zakázali spolupráci s KSČM na vládní úrovni. Tím na více než dvě dekády znemožnili pravdivé (volebním výsledkům odpovídající) rozdělení sil v parlamentu. Proto vznikaly stále se opakující povolební „paty“. Ve spojení ČSSD-KSČM by se snadno vytvářely levicové vlády.

A tehdy by také mohla existovat skutečná pravice. Nikoli její topolánkovská respektive fialovská karikatura (o M. Kalouskovi nemluvme, ten jako „TOP“ lidovec neměl s pravicí nikdy nic společného). Bez levice pravice nemůže být (a naopak). A bez nich ani regulérní politická soutěž nazývaná mechanicky stále ještě „demokracií“. To byl hlavní smysl Zemanovy přítomnosti na komunistickém sjezdu. Zda i to je dnes už „Mission Impossible“ se teprve ukáže.

Čtěte ZDE: Čistý zázrak: Dosud největší útok Páté kolony na brány Hradu občané zastavili. Majitelé Kontejneru v šoku. ČT ztratila řeč. Ruští hackeři vs. západní "poradci". Dostali jsme odklad. Válka proti národu pokračuje

Festival pokrytectví


Je příznačné, jaký festival pokrytectví to okamžitě spustilo. Zvláště v podání pár desítek politiků z těch několika tisíc lidí přítomných v katedrále. Jak jinak, skoro nejpřesněji vše charakterizovala jako vždy mediálně oblíbená „denní husa“, poslankyně za ODS Miroslava Němcová. Její mimořádný politický rozhled, jakými obskurnostmi žije (dovnitř i navenek) spolu se svými soudruhy, vyjádřila takto:

„S radostí vítáme, že se podařilo splnit přání Josefa kardinála Berana a můžeme po padesáti letech od jeho úmrtí uctít návrat jeho ostatků do vlasti. Tento návrat je významným momentem života naší společnosti. Ukazuje na to, že zločiny komunistického režimu nejsou zapomenuty (...) Tento návrat nese hlubokou symboliku v době, kdy čelíme ataku na dosavadní svobodný vývoj naší společnosti po roce 1989. V době, kdy si můžeme v plném rozsahu připomenout význam díla kardinála Berana i pro náš dnešní život, dochází k návratu komunistů k moci. Děje se tak z vůle prezidenta republiky Miloše Zemana a premiéra v demisi Andreje Babiše. Tento vývoj je ohrožením demokratického a svobodného života v naší zemi.“

Její hloupost je nejen příslovečná, ale dosahuje rozměrů dokonalosti. Co však víc: je totiž pravděpodobné, že tato paní (a s ní i valná většina vedení ODS) si tyto bláboly skutečně myslí. Političtí trubci a pokrytci, kteří se chtějí vést na mediální vlnce – a možná si stále ještě myslí, že jsou pravičáci. Ale tady nešlo jen o politickou „horizontálu“, ale také duchovní „vertikálu:

Když už kardinál Duka připustil – a dokonce sám podpořil – tyto trapné politické exhibice nad ostatky kardinála Berana, neměl zachovat alespoň formální aspekty církevní slavnosti? Jak je možné, že dovolil, aby po celou mši byli přítomni nevěřící? Po bohoslužbě slova se měli přece sebrat a odejít „ze sálu“. To by se to tam propucovalo! Ostatně Němcová a spol. to přece mají již na Hradě dobře nacvičené. Následovat ji opět mohli Kalouskové, Schwarzenbergové, Halíkové ... no prostě všichni nevěřící, jejichž přítomnost mši znesvěcovala. Chudák pan kardinál Beran!
Kam s kloboukem?

Pokud si „diplomat“ kardinál Duka myslel, že něco napraví pozdější filipikou proti chystané obscénní urážce Krista a Církve v brněnské (noční) Huse na provázku, mýlil se. Nemluvě o tom, že toto jeho vyjádření se už – pochopitelně – do Bakalovy ČT nedostalo.

Zůstala tak jen pachuť zpolitizovaného představení nad ostatky našeho vzácného krajana a katolíka při jeho návratu do rodné země. A opět se vrací v kritické situaci. Při probíhající „popravě“, českého státu, na níž tak intenzivně a oddaně pracuje většina politických pokrytců (na rozdíl od komunistů skutečných bolševiků naší současnosti) přítomných v katedrále nad hroby českých králů.

Takže jediný, kdo „udržel fazónu“ – byl opět prezident Zeman. Především tím, že jednal autenticky. Je nevěřící, ateista, levičák. Proto nešel do katedrály na znesvěcující mši, ale na sjezd, „posvěcující“ potenciálně možné „zmrtvýchvstání“ politiky – v níž věří.

Klobouk dolů!

29 komentářů :

 1. Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

  Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22. dubna 2018 23:28

   "A ty si co za devianta"!?

   Pokud jste si z hlouposti dovolil, Vy starej paznehte, hodnotit příspěvky jiných a nepodepsat se z titulu, své nadřazenosti?!

   Omezený kopírovací mazači a manipulátore s lidmi!

   Ramón

   Vymazat
  2. https://uloz.to/live/!7p695iLONxbN/redakce-kopirajtu-z-nova-republika-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-mkv-avi-mp4

   Vymazat
  3. Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
   - Vydrž - paže tuž!

   Vymazat
  4. 13:41
   Jestli si chceš tláskat kačera těch tvejch havlozvratků,tak jen DOMA A,ANONYMNĚ!!!!!

   Vymazat
  5. Milada 23. dubna 2018 13:40

   Ale to vídeo sedí paní Milado 1+++

   Dík za odkaz.

   Vymazat


  6. Příspěvky zcvrklých, dutých kopírovacích hlav,
   Se svými ubohými štěky od A - Z.

   _______________________________________________

   Anonymní 22. dubna 2018 23:28

   Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

   Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

   Odpovědět

   _______________________________________________


   Anonymní 23. dubna 2018 13:41

   Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
   - Vydrž - paže tuž!

   _______________________________________________

   To jsou hlubokomyslné komposty, vrchol drzosti!

   Ramón


   Vymazat
  7. Je zřejmé, že "Ramón" má veliké mezery ve vzdělání. Proto krátká ukázka:

   --- "Když byl Ježíšek ještě malý, chodil v Libni do školy, nosil v brašně chleba s učením a myslel na voloviny. Jednou, když nevěděl z měřického tvaroznalství a silozpytu, co je Učení všech Učení a Umění všech Umění, postavil ho pan učitel čelem ke zdi a tlouknul mu šňupáčkem o ni, volaje: Tak ty se nebudeš učit? Ty budeš dělat velkému Marx-Leninovi vostudu?

   A byl Ježíšek po prvé bit, protože teprve teď se národy učí dle učitele všech národů Jana Ámose Komenského, aby nikde nechyběla hůl.

   Když pak přišel pan katecheta na náboženství, dal po zazpívání Internacionály otázku: Co je to, Ježíšku, Slezská Trojice?

   Tu Ježíšek ještě tím prvním bitím zpitomělý řekl: Svatá Trojice byla sestra panenky Marie. A byl bit zase kaučukovou trubkou na chodidla, dle učitele všech národů, kterého dnes obzvláště uctívají po celé východní Evropě, aby nikde nechyběla kaučuková trubka.

   Dlouho ještě potom hřímal přeškolený pan kaplan nad plačícím Ježíškem: Ty zrůdo kapitalistická, to nemáš ze sebe, ty máš jistě styky s Vatikánem.

   Teprve odpoledne, až mu otrnulo, našel si Ježíšek polínko, sundal svatozář a udělal si z ní vobruč, hnal si to kolem Rokytky, kde se kluci cvičili ve křtění a v roští si honili čuráčci.

   Když pak dospěl, všechny krásné ženy mu usedaly na ústa a všechny měly jediné přání, aby jinoch zemřel docela blizoučko jejich vnitřností, toliko zakryt krásnými tvary a vítězným úsměvem. Ale Ježíšek ještě nechtěl chodit po čtyřech, protože četl spisek páně Batisty o pohlavní zdravovědě, že hoši nemají strkati pyjí ani do uch od seker, ani do skleněných cylindrů, poněvadž se tak přichází k moc špatným zkušenostem." ---

   Vymazat
  8. „Ten Ramón je nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó.“

   Vymazat

  9. Anonymní 25. dubna 2018 13:24

   Nová republiko, jste vy autory i těchto "anonymních" úchyláren! Pane MUDr. Ivane Davide? A vy chcete být alternativou ...?!!!
   Ramón

   _______________________________________________


   FESTIVAL POKYTECTVÍ:

   Vystavil redaktor editor v 22:48:00


   25 komentářů :

   Anonymní 22. dubna 2018 23:28
   Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

   Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

   Odpovědět
   Odpovědi

   Anonymní 23. dubna 2018 13:37
   Anonymní 22. dubna 2018 23:28

   "A ty si co za devianta"!?

   Pokud jste si z hlouposti dovolil, Vy starej paznehte, hodnotit příspěvky jiných a nepodepsat se z titulu, své nadřazenosti?!

   Omezený kopírovací mazači a manipulátore s lidmi!

   Ramón   Anonymní 23. dubna 2018 13:40
   https://uloz.to/live/!7p695iLONxbN/redakce-kopirajtu-z-nova-republika-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-mkv-avi-mp4


   Anonymní 23. dubna 2018 13:41
   Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
   - Vydrž - paže tuž!


   Anonymní 23. dubna 2018 14:01
   13:41
   Jestli si chceš tláskat kačera těch tvejch havlozvratků,tak jen DOMA A,ANONYMNĚ!!!!!


   Anonymní 23. dubna 2018 14:13
   Milada 23. dubna 2018 13:40

   Ale to vídeo sedí paní Milado 1+++

   Dík za odkaz.


   Anonymní 23. dubna 2018 14:25


   Příspěvky zcvrklých, dutých kopírovacích hlav,
   Se svými ubohými štěky od A - Z.

   _______________________________________________

   Anonymní 22. dubna 2018 23:28

   Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

   Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

   Odpovědět

   _______________________________________________


   Anonymní 23. dubna 2018 13:41

   Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
   - Vydrž - paže tuž!

   _______________________________________________

   To jsou hlubokomyslné komposty, vrchol drzosti!

   Ramón

   _______________________________________________

   Odpovězte než vše, opět bez odpovědi smažete pane MUDr. Ivane Davide. Mlčení a mazání, znamená souhlas?
   Ztrácíte absolutně svou věrohodnost, natož jako lékař?

   Ramón

   Odpovědět

   Vymazat
  10. Anonymní25. dubna 2018 13:27
   Nová republiko, jste vy autory i těchto "anonymních" úchyláren! Pane MUDr. Ivane Davide?
   Ramón

   _______________________________________________

   Anonymní 23. dubna 2018 14:38
   Je zřejmé, že "Ramón" má veliké mezery ve vzdělání. Proto krátká ukázka:

   --- "Když byl Ježíšek ještě malý, chodil v Libni do školy, nosil v brašně chleba s učením a myslel na voloviny. Jednou, když nevěděl z měřického tvaroznalství a silozpytu, co je Učení všech Učení a Umění všech Umění, postavil ho pan učitel čelem ke zdi a tlouknul mu šňupáčkem o ni, volaje: Tak ty se nebudeš učit? Ty budeš dělat velkému Marx-Leninovi vostudu?

   A byl Ježíšek po prvé bit, protože teprve teď se národy učí dle učitele všech národů Jana Ámose Komenského, aby nikde nechyběla hůl.

   Když pak přišel pan katecheta na náboženství, dal po zazpívání Internacionály otázku: Co je to, Ježíšku, Slezská Trojice?

   Tu Ježíšek ještě tím prvním bitím zpitomělý řekl: Svatá Trojice byla sestra panenky Marie. A byl bit zase kaučukovou trubkou na chodidla, dle učitele všech národů, kterého dnes obzvláště uctívají po celé východní Evropě, aby nikde nechyběla kaučuková trubka.

   Dlouho ještě potom hřímal přeškolený pan kaplan nad plačícím Ježíškem: Ty zrůdo kapitalistická, to nemáš ze sebe, ty máš jistě styky s Vatikánem.

   Teprve odpoledne, až mu otrnulo, našel si Ježíšek polínko, sundal svatozář a udělal si z ní vobruč, hnal si to kolem Rokytky, kde se kluci cvičili ve křtění a v roští si honili čuráčci.

   Když pak dospěl, všechny krásné ženy mu usedaly na ústa a všechny měly jediné přání, aby jinoch zemřel docela blizoučko jejich vnitřností, toliko zakryt krásnými tvary a vítězným úsměvem. Ale Ježíšek ještě nechtěl chodit po čtyřech, protože četl spisek páně Batisty o pohlavní zdravovědě, že hoši nemají strkati pyjí ani do uch od seker, ani do skleněných cylindrů, poněvadž se tak přichází k moc špatným zkušenostem." ---


   Anonymní 23. dubna 2018 14:45
   „Ten Ramón je nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó.“


   Anonymní 24. dubna 2018 0:21
   Ramón


   Anonymní 24. dubna 2018 15:51
   Kopírajti na NR, opět jste dokázali cenzurovat odpověd na vaši choromyslnost a sexuální úchylku, týkající se zájmu o onanii u mužského pohlavý, vy vyschlé impotentní skořápky.

   Pane Jírovec, vy jste se obklopil tlupou? Raději se nepredklánějte nebo se ten váš úsměv rozzáří duhovou oblohou?!

   Tím, že mažete mou odpověď vám a ta vaše onanie spojená s čů®áčky, zde stále "trčí na hoře", vás usvědčuje, anonymní manipulanti s NR!?

   Zdraví alfa samec Ramón.


   Ps. A znova mažte, jen mažte...
   _______________________________________________

   Odpovězte než vše smažete pane MUDr. Ivane Davide.
   Jinak ztrácíte absolutně svou věrohodnost, natož být lékařem?

   Ramón

   Odpovědět

   _______________________________________________

   Slaboduchým, budiž odpoštěno?!?!?!?


   Václav Dvořák 25. dubna 2018 17:07

   Uveďte příklad, že se stalo, co popisujete. Jsem přesvědčen, že napíšete pravdu. Informace máme rádi.

   (zkráceně ED) Zdraví alfa samec Ramón!

   Vymazat
 2. Také smekám a to nejen před prezidentem, ale i před vašimi komentáři, pane Hájku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud budou židi stěhovat ostatky rabína Mojše Karpelese ze Lvova do Prahy,taky nebudou napadat prezidenta za neúčast - platí i pro jiné církve.Nejsme klerikální stát, to věčné katolické harašení kostmi je už poněkud okultní.

   Vymazat
  2. Nejlepší náboženství je bierskokalické, denně se v chlášteře modlím.

   Vymazat
 3. Vy komunisti (vcetne Hajka a Zemana) nejste nic jineho nez hyeni lejna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:00
   Ptal se tě někdo ty slabomyslný havlolejno?!!!!!

   Vymazat
  2. 8:00 To je divný nikdo v KSČM není sluho slouhů.

   Vymazat
 4. Lze ocenit, že prezident země ateistů a když už, tak země odkazu Wicklefa a Husa, si zachoval svou jedinečnost. Jeho projev se mi ale nelíbil, s některými částmi opravdu nejde souhlasit.Osobně mám blíž ke komunistům, než k Zemanovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nehledě na to, že jeho levicové vidění světa je značně deformované.

   Vymazat
  2. President zapomnel uvest, ze v USA byly take procesy (nenaridil jim to SSSR, ale z vlastni iniciativy) a dodnes se za to neomluvili. Viz US DVD o smrti manzelu Rosenbergerovych. USA tim zacaly svou teroristickou cinnost, ktera stale uz 30 mil.zivotu, KSC tim koncila!

   Vymazat
 5. Skvěle to president udělal co je nám do pánbičkářů.

  OdpovědětVymazat
 6. Nelze sedět s jedním zadkem na dvou židlích. Na mně to dělá dojem, že i tento pietní akt návratu p. kardinále Berana byl úmyslně naplánován na tuto sobotu, kdy už dávno oznámil Zeman svůj úmysl vystoupit na sjezdu komunistů. Nezlobte se ,že se budu trochu rouhat - komunisty potřebuje k podpoře menšinové vlády a respektování výsledku bezpochyby demokratických voleb. A kardinál Beran mu k tomu těžko pomůže. A ptám se proč to trvalo celých 20let , když jeho závět je známa snad 50let ????

  OdpovědětVymazat
 7. Proč je s. Petr Hájek tak skvělý leninista?

  Protože nepochází z opice, na rozdíl od nás prostých pracujících.
  Viz jeho ipsissima verba*): http://www.cepin.cz/cze/clanek.php?ID=896

  Ano, soudruh Petr Hájek nepochází z opice, jako že je Lenin nad ním, přímo nad jeho českou hlavou!

  POZOR!
  CEP není, opakuji NENÍ neziskovka! Neziskovky zakládá a provozuje Soros, hlavní neomarxistický vrah z Wall Streetu a Bilderbergu.
  Naopak Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP) je vzdělávací a výzkumný institut (think tank = tank myšlenek) založený národním Vůdcem Václavem Klausem starším, jako občanské sdružení, s cílem vytvářet CO NEJVĚTŠÍ ZISK!

  Já to raději zopakuji, pro pomalejší soudruhy: CEP je ziskový přímo UKRUTNĚ, díky dobrovolným příspěvkům Velikého Putina a jeho soudruhů.

  Prostě: CEP funguje stejně ziskově jako Nová Republika; což každého komunistu a putinistu naplňuje pocitem hluboké víry ve Vědu Věd, čili v marxismus-leninismus-stalinismus-putinismus.

  Pohov!

  „Dobré je vše, co posílí naši moc.“ (V. I. Lenin)

  P. Radosta
  -------------------------------------------------------

  *) Prosím: To NEJSOU sprostá slova, vážně ne; tak mezi sebou mluvíme my dělníci, co pliveme na elity s oprávněným a stále vzrůstajícím odporem.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak si vůbec Duka mohl dovolit kritizovat prezidenta Miloše Zemana za to že nepřišel na pietní akt pro kardinála Berana, ať to byl kdo to byl. Co je tomu černoprdelníkovi do toho kam prezident jde.Duka není zástupce boží v ČR, ale podělaný božský politik zastupující černopedelníky, kteří vždy byli "Kam vítr tam plášť". Kritika prezidenta byl vrchol sprostoty "svatého kardinála Duky". Ten by se měl především starat o svoje věřící OVCE, modlit se k bohu a nestarat se o nevěřící.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JO DUKA TEN UŽ MA SE SVYMI KAZATELI VYSTARANO NA TŘICET LET DOPŘEDU OTAZKOU JE JESTLI MU TO JUREČKA S VATIKANEM NEPRODLOUŽI ŽADNY STRES Z KAPITALISMU NAOPAK PŘEŽRANY PŘECHLASTANY A PŘECHYTRALY KAČEK KOLIK SI ŘEKNE A JEŠTĚ INFALČNI DODATEK BAY NEZHUBNUL HALT PRELAT JAK ZA PRVNI REPUBLIKY KAZAT VODU A SAM CHLASTAT A ŽRAT JAK ZAJEZD Z POSRANECKE SNĚMOVNY SE SERNATEM

   Vymazat
 9. dvacate prvni stoleti a stale nadbytek černoprdelniku duchem chudych voveček s pomatenymi komunisty přeplněna gebls bedynka na všech kanalech nejkanalovějši představa že nějaki duka bere penize ze statniho rozpočtu za kulevaloš mě stale vic a VIC PŘESVĚDČUJE ŽE MOJE CESTA NEZNABOHA JE CESTA NEJJEDNODUŠŠI A NEJLEPŠI

  OdpovědětVymazat
 10. Kardinál Duka, nechť se stará o katolíky a ostatní členy společnosti ať se nestará. Není to v jeho náplní práce.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 11. oprava: a o ostatní členy společnosti......
  Morave

  OdpovědětVymazat