Reklama

čtvrtek 5. dubna 2018

Konečně už víme, jak přesně Putin otrávil Skripala aneb Jak se Velká Británie zamotala do vlastních lží a tím se sama usvědčila


Michal Brand
5. 4. 2018
Pojďme si udělat malou rekapitulaci celého Skripalova případu.
Vezmeme to chronologicky.
Skripal přišel domů, vybalil s dcerou zavazadlo, ve kterém bylo zařízení s Novičokem (britská, stoprocentně prověřená verze č.3). Otrávili se oba, pak zařízení zničili, protože se nikde nenašlo. Ale jistojistě to tak bylo, protože britská premiérka dokonce oznámila úžasnou zprávu, že Rusko již deset let zkoumá možnosti pašování chemických zbraní. Dělají to jistě proto, aby mohli otrávit Skripala. Binární chemickou zbraní, jejíž hlavní výhodou je, že se s ní snadno manipuluje, až do okamžiku použití, a proto není nutné zkoumat žádné speciální metody transportu.


Také nás britská premiérka ujistila, že do kufru byl Novičok Skripalově dceři podstrčen jistojistě na ruském letišti, protože jinde žádná letiště se zaměstnanci neexistují. Nebo tak nějak asi je vyloučena jakákoli jiná možnost.

Poté, co Skripal s dcerou otevřeli kufr a otrávili se Novičokem, vzali Novičok a rozetřeli ho po klice u dveří do svého domu, pak ještě po klice v autě a nasypali ho do klimatizace v autě. Protože nejprve se našli stopy Novičoku na klice u auta a v klimatizaci, pak – celé 4 týdny po otrávení Skripala – se našly ty úplně nejvýraznější stopy Novičoku na klice od domu. Brzy nás britská premiérka ujistí, že v Rusku se již řadu let vyrábí dveře. Tím dokáže jasnou ruskou stopu v Novičoku na dveřích.

Ještě štěstí, že po 4 týdnech konečně někoho napadlo odebrat vzorky z kliky u dveří Skripalova domu. A ještě štěstí, že nejvýraznější stopy Novičoku vydržely na klice celé 4 týdny. Ta klika musela být Novičokem úplně nalakovaná s dvojím nebo trojím nátěrem, že to tak dlouho vydrželo. Fakt klika.

Pak se Skripal a jeho dcera oblékli, nandali si na ruce rukavice, aby nic nekontaminovali, uřízli kus chleba, který i s nožem měli v inkubátoru, aby se na něj nedostal Novičok z kufru. Pečlivě chleba v inkubátoru zabalili do igelitu, dali si ho do kapsy a jeli na oběd. V autě se přiotrávili Novičokem z klimatizace a z kliky auta, jak zněla předchozí verze (verze č. 2, stoprocentně prověřená a naprosto jistojistá), který tam zřejmě omylem rozetřeli, když s rozbaleným kufrem pobíhali všude možně.

V restauraci se otrávili Novičokem, jak zněla ještě předchozí verze, ale naštěstí měli celou dobu na rukou rukavice, takže i když sahali na příbor, ubrousek, stůl, židle atd., tak se nikdo další v restauraci neotrávil, ani myč nádobí, ani číšník, prostě nikdo. Zázrak.

Pak šli z restaurace do parku, kde vyndali z kapsy chleba, opatrně jej vybalili z igelitu a dali jej dětem. Naštěstí stále v rukavicích, které si mezitím vyměnili za nové, čisté, takže ani kachny ani děti nemají žádné stopy zásahu Novičokem. Zázrak.

Pak si sedli na lavičku, někdo je otrávil Novičokem (verze č. 1, naprosto jistojistá, jak jinak) a oba zkolabovali. Na místo přijela chemická jednotka v atombordelu a policisté v normálních uniformách. Stopy Novičoku našli všude, ale naštěstí se nic nestalo ani policistům ani ostatním lidem, kteří na sobě atombordel neměli. Zázrak.

130 lidí bylo ohroženo, desítky lidí prý zasaženo, ale všichni jsou ok. Kromě totožnosti chlapce, který si od divného páru s rukavicemi na rukou vzal na krmení kachen chleba v igelitu (igelit vzápětí spálil, protože přeci musel být od Novičoku), není známa totožnost nikoho. Nikdo neví, kde byli ošetřeni.

Od první otravy Skripala a jeho dcery v bytě Novičokem z utajeného a zmizelého zařízení z kufru uplynulo odhadem 2-3 hodiny. Novičok je pětkrát smrtelnější než nervový jed VX, jak tvrdí západní výzkumy, které ovšem vůbec neexistují a o Novičoku žádní západní výzkumníci nikdy neslyšeli. Dále Novičok paralyzuje oběť během 30 sekund až 2 minut, jak tvrdí stejné neexistující výzkumy. Nicméně Skripal i jeho dcera se pohybovali po městě naprosto bez jakýchkoli obtíží nebo problémů minimálně dvě až tři hodiny. Zázrak.

Skripal i jeho dcera jsou naživu po zásahu tou nejsmrtelnější nervově paralytickou látkou, jakou svět zná. Zázrak.

Po velkou část onoho osudného dne měl Skripal vypnuté GPS u mobilu, aby nevěděl, kde se nachází. Mobil ale nevypnul, takže data o jeho pohybu museli mít provozovatelé mobilních sítí, neb každý mobil se pravidelně hlásí, aby systém věděl, na který vysílač poslat případně telefonický hovor nebo SMS pro daný mobil. Data o pohybu Skripala se ale provozovatelům mobilních sítí ve Velké Británii ztratila, ukradli je ruští hackři.

Celé to udělali ruští agenti, kteří se na přímý rozkaz Putina chtěli Skripala zbavit, protože za 10 let v exilu v Británii ještě nevyzradil nic, co věděl, ale teď by mohl začít mluvit. Také se ho chtěli zbavit, protože se prý chtěl vrátit do Ruska a údajně prosil Putina o milost – tam by asi chtěl hned po milosti udělené Putinem kandidovat ve volbách a jistě by prý vyhrál ruské prezidentské volby. Proto se ho nechal Putin zbavit. Aby mu omylem nedal milost.

Skripal i jeho dcera byli zasaženi jedem 5x účinnějším než VX. Oba jsou naživu, přestože je lékaři nijak neléčili, protože jim nemohli odebrat ani vzorky krve, když neměli jejich souhlas. Odebrat vzorky krve povolil britský soud až 18 dní po otravě. Skripal i jeho dcera byli podle předběžných zpráv doživotně zmrzačeni, doživotně neschopni komunikace po zásahu nejnebezpečnější otravnou látkou jakou kdy svět viděl. Nejen že oba přežili zásah nejsmrtelnější otravnou látkou, ale Skripalova dcera se dokonce již probrala z bezvědomí nebo umělého spánku, nebo o co vlastně šlo, a už komunikuje. Zázrak.

Snad se její stav náhle nezhorší – třeba kdyby Putin převlečený za britskou zdravotní sestřičku podstrčil Skripalově dceři láhev ruské vodky s arzenikem, aby se jí zcela nenápadně zbavil. Předem si řekněme, že v takovém případě bude viníkem jedině a jednoznačně Rusko, protože ruská vodka nemůže být odnikud jinud než z Ruska. Naše Univerzita obrany dokonce ještě ani netuší, že něco jako vodka může existovat a v životě nikdo z vědců na Univerzitě obrany neslyšel o tom, že by se něco jako ruská vodka mohlo pít. Britští výzkumníci jsou na tom úplně stejně. V životě neslyšeli o ruské vodce, v životě žádnou neviděli, ale hned jak dostanou vzorek vodky, která otráví Skripalovu dceru definitivně, tak okamžitě určí ruskou palírnu, která tuto vodku vyrobila.

Skripal byl otráven pohankou. Nejnovější verze. Verze č. 5 nebo kolik. Pohanka byla z Ruska. Tím pádem je zřejmé, že za otravu Skripala může Rusko a Putin osobně tento pokus o vraždu nařídil. Pohanka se pěstuje výhradně v Rusku. Britské zemědělské univerzity vylučují, že by se z jejich laboratoří a polí mohla pohanka nepozorovaně dostat mimo přísně střeženou zónu. Kromě toho jednoznačně potvrzují, že pohanka se v Británii vlastně nikdy nikde nevyskytovala. Navíc britští výzkumníci a zemědělci, stejně jako všichni odborníci v České republice o pohance nic neví, nikdy v životě o pohance neslyšeli, donedávna pochybovali, že pohanka vůbec může existovat. Univerzita obrany v Brně chystá článek, ve kterém vyvrátí ruskou propagandu, podle které se pohanka pěstuje i v jiných zemích než v Rusku. Rektor zemědělské univerzity sice prohlásil v nestřeženém okamžiku do televize, že pohanku může pěstovat každý, kdo má alespoň první třídu základní školy. Ale jeho prohlášení naštěstí brzy zapadne.

Námitka Ruska, že Pohanka může pocházet i odjinud, rozhořčila Babiše, který prohlásil, že to je odporná lež bez důkazů, protože u nás pěstujeme pouze řepku. Zeman nechal BISku, aby prověřila, zda se u nás někdy pěstovala pohanka. Němcová to označila za vlastizradu. Stropnický si předvolal ruského velvyslance, aby mu vynadal za drzé a lživé tvrzení, že se u nás pěstuje něco, na co není dotace EU (dotace zaplacená ve skutečnosti z dividend a vnitrokorporátních transferů ždímaných z české ekonomiky).

Nejnovější verze č. 6 nebo kolik. Se Skripalovou dcerou letěl z Ruska podezřelý Rus. Během letu jí zřejmě do zavazadla podstrčil tajnou nádobku z Novičokem, otrávil jí během letu pohanku, pomazal dveře od domu Novičokem, nalil Novičok do klimatizace auta a pak jim ještě na lavičce v parku nastříkal Novičok do obličeje.

Také jsme se dozvěděli, že britské laboratoře nikdy v životě nevyráběli ani vzorky Novičoku, nikdy ho nezkoumali, netestovali, protože o něm vlastně až do března nevěděli. Podle nejnovější verze o Novičoku ZÁROVEŇ dávno věděli a znali ho, proto ho také okamžitě poznali při útoku na Skripala. Zároveň ale nikdy neměli žádné vzorky Novičoku. Přesto látku při útoku na Skripala porovnali s neexistujícími vzorky a hned věděli, že je to Novičok, o kterém ani netušili, že existuje. Podle nejnovější informace dokonce vědí, ze které ruské laboratoře pochází, protože sice až do března 2018 vůbec nikdo, kromě proradných Rusů netušil, že Novičok existuje (protože knihy prodávané na Amazonu, kde je Novičok popsán, čtou jen Rusové), ale i tak dokázali britští výzkumníci bez znalosti existence Novičoku a bez jakýchkoli vzorků pro srovnání okamžitě a přesně určit, která ruská laboratoř Novičok vyrobila. Laboratoř se zřejmě nachází v Kremlu, v Putinově koupelně, nebo něco takového nám brzy britští výzkumníci oznámí. Britští výzkumníci potvrdili ZÁROVEŇ, že nevědí odkud Novičok z kauzy pochází, že nejsou schopni ani doložit, že byl z Ruska, ale ZÁROVEŇ vědí úplně přesně, ze které laboratoře v Rusku pochází. Stačil jeden den. (A dva, tři nepříjemné telefonáty z britské - nebo americké? - tajné služby. A pak už jen obyčejný strach britských výzkumníků.)

Data o lokaci Skripalova mobilu od mobilních operátorů ukradl ruský hacker Nikulin. Ten zmanipuloval volby amerického prezidenta, když podvodem připočetl Trumpovi 35 milionů hlasů. Z vazby na Pankráci také zmanipuloval italské volby, hlasování o brexitu, zmanipuloval Katalánce k požadování samostatnosti a hacknul kormidlo Titanicu, který kvůli tomu narazil do ledovce. Díky návštěvě Ryana v Czechochechen protektorate byl naštěstí Nikulin vydán do USA, kde z něj Boblík z Edelstadtu dostane pravdivé přiznání. Jistě se konečně dozvíme, že za pomocí upraveného Tetrisu (nezapomeňme, že Tetris je ruská počítačová hra) podvodem dosadil do Bílého domu Donalda Trumpa. Také se dozvíme, že Nikulin pravidelně chodil na Petrovy kameny, zejména o Valpuržině noci, kdy na Petrovy kameny přilétal na koštěti i Putin osobně a rozdával tam úkoly k narušení nerozborné jednoty EU.

Nebo tak nějak to jistojistě bylo. Fakt. Říká to britská vláda. A ta nikdy nelhala a nelže.

A když už britská vláda vědomě lže, jako lhala v případu iráckých zbraní hromadného ničení, tak k takovému případu dochází maximálně jednou, dvakrát, třikrát za deset let.

Nebo o trochu víckrát, no!

104 komentářů :

 1. Kua, nie a nie vyvolat vojensky konflikt s Ruskom.
  Nech robia co robia, stale sa im to nedari, stale sa im to vymkne spod kontroly.
  Preco ? No lebo PUTIN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není důležité, že s otravou Skripala to není pravda a vše se odehrálo úplně jinak. Důležitá je jednota států NATO, které bez jakýchkoliv důkazů udělali to, co po nich chtěly státy jako USA a Velká Británie a vyhostili velký počet Ruských diplomatů. Je to takový test, kdy až USA zavelí k vojenskému útoku na Rusko s vymyšlenou a nepodloženou příčinou, všechny státy bez rozmyslu, odmlouvání a protestů, zaútočí na Rusko. O to jde. Celá věc s otravou je vymyšlená, ale důležité je pro USA, že následky pro Rusko jsou takové, jako kdyby to byla věc pravdivá.

   Smazat
  2. Pro 16:27, to není reálné, žádnou pořádnou armádu NATO nemá. Zvládne tak akorát bombardovat domorodce z letadel. Branci v dnešní době nemají smysl, kdo by je vyzbrojil a zaplatil jejich výcvik a pokrok se zastavit nedá, necvičená živá síla je dobrá pouze na rozvracení států uvnitř, ve skutečné válce jsou branci bez kvalitního výcviku nepoužitelní. A ta NATOvská armáda, která v Sýrii samozřejmě není tam dostává dost od Syrské armády s podporou Rusů na prdel. Ta doba, kdy byli možné horké války, kdy dva nebo více států si šli po krku (v něčím zájmu) a všechno co měli na prali proti sobě všechno co měli je už dávno pryč.

   Američtí Jestřáby jsou natolik hloupí, aby plánovali úder proti Rusku, ale rozhodně nikdo z obyvatel Evropy nepůjde do války to je nesmysl. A navíc je USA technologicky pozadu, i když si to plně neuvědomují. Všechno je to pouze snaha vyvolat chaos a hysterii a pomocí zrádců v Rusku nějak odstavit Ruský národ a dát ho do područí nějaké loutky jako byl Gorbačov a Jelcin.

   Mnohem větší nebezpečí jsou migranti, které sem USA záměrně (skrze své loutky dosazené ve vládách států Evropy) ve velkém vozí, aby v Evropě vzplály požáry občanských nepokojů a zachránili si postavení hegemona na úkor Evropy.

   Smazat
 2. Když si srovnáte postup zpráv, kterými nás náš mainstream krmí, tak má autor, bohužel, pravdu. Zní to naprosto šíleně, ale opravdu nám tyto zprávy takto podávali a podávají. S tím, že jiná možnost nepřipadá v úvahu a musíme jí vzít tak jak nám ji dávají. Jinak jsme agenti Moskvy a nepřátelé EU, USA transatlantické spolupráce, nepřátelé NATO a vůbec vyvrhelové! Myslel jsem si do nynějška, že největší imbecil na mezinárodní politické scéně je Boris Johnson. Mýlil jsem se. Ti co mu věří a ti co dělají, že mu věří ho spolehlivě trumfnou. Včetně našich rektoskopů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak začínala první a druhá světová válka, kdy elity států v Evropě vehnaly lidi do vraždění lidí, kteří se ani neznali a nic proti sobě neměli. Výsledek již známe a bylo to 30 milionů mrtvých a pak 70 milionů mrtvých. Má to stoupající tendenci a nyní elity donutí lidi aby zabíjeli další lidi a výsledek bude další miliony mrtvých.

   Smazat
  2. Cena havlismu
   Kdo podporoval havla je vinnen za genocidu

   Smazat
  3. 1.světová válka = 30 milionů mrtvých
   2.světová válka = 70 milionů mrtvých
   3.světová válka = X milionů mrtvých ? nebo snad miliard ?
   Gazdíku , Kalousku , Štětino , Langšádlová , Němcová mnozí další váleční štváči chcete být taky mezi nimi ? My normální rozhodně ne !

   Smazat
  4. Takže to celé je vlastně falešná zpráva = kachna = lež. Skripalovým se zřejmě ni nestalo a byli jen "využiti" pro útok na Rusko, aby" neprasklo, že v Sýrii padli zajetí příslušníci SaS
   byla zastavena výstavba Nord Streamu II, Rusko bylo vyloučeno z Rady bezpečnosti OSN a ztratilo právo veta a určitě ještě x d dalších pohnutek. A protože nic nevyšlo, nakonec to bude prezentováno jako zpackaná akce tajných služeb... a bude kolem toho tolik informačního smradu a ouře, že s v tom normální člověk prostě nevyzná a hodí to za hlavu. Vždyť ráno musí do práce, pak nakoupit , udělat s dětmi úkoly... proč by ho mě zajímat nějaký Skripal za Lamanchem nebo novičok bůhví odkuď...

   Smazat
  5. Pořád stejné pohádky. Začalo to 11.9.2001, kdy dvě letadla narazila do dvou mrakodrapů a spadly tři mrakodrapy, zjevně proto, že ten třetí se leknul, aby do něj také nenarazilo letadlo, a tak raději dobrovolně spadnul sám. Další letadlo narazilo do Pentagonu, jehož trosky se nikdy nenašly a nakonec čtvrté letadlo spadlo v pensylvánských polích, které se však také nenašlo. V roce 2014 Rusko majdanem svrhlo proruského prezidenta a nasadilo nacistického protiruského fanatika Porošenka. Následně provedlo invazi na Ukrajinu, kdy však po čtyřech letech krutých bojů ještě nikdo na Ukrajině nespatřil ruského vojáka ani nikdo žádného nezajal ani neviděl překračovat hranici. Zřejmě technologicky pokročilá neviditelná armáda. Pokud by se někomu zdálo, že to je poněkud nelogické, běžte se zeptat Kalouska, Báry Štěpánové, Němcové, redaktorů ČT nebo studentů UK, prostě kavárníků nebo jejich užitečných idiotů, oni určitě něco logického vymyslí.

   Smazat
  6. 18:23
   Těchto persons se nedovolávejte. Ty radši přežít a dál škodit. To je jejich heslo.
   Václav

   Smazat
  7. To neni zadny konec nekonecnych ruskych akci za zniceni EU a vsech statu vynikajicich nadmernou NATO-Pentagon mirumilovnosti.
   MOSKVICOK, SVINDLICOK,Babicok , jak se to rymuje.
   Cela EU nadale tanci MERKELCOK A KAZACHOK.
   Dalsi utok je podepsani EU smlouvy s MONSANTO. Otraveni cele populace EU , naplanovane Ruskem je ted dalsi akci ., zarucenou Sebevrazednym Osivem primo z USA a to zarucene zasahne celou populaci EU , ktera zere chleba a pije pivo.Protoze zivotu nebezpecna osiva prijdou z USA, duveriva populace sveta nic nezjisti az pozde, kdyz bude hynout...Velmi zaludne...
   Ano zakerny utok ma cil znicit i proslule pivovary , pivem ktery snizi markantne EU populaci.
   Rusove protoze Monsanto nemaji /jak podezrele je ze Rusove nemaji a nechteji Monsanto, ptame se !/, zacnou vyrabet Zdrave pivo , znici konkurenci a ovladnou tak celej svet !!
   Protoze i US-Whisky vyrabena ze zita tez bude ZAMONSANTOVANA spolehlive z Kremlu.
   Jednoduchym Monsanto-Dabelskym trikem pak nic netusici vlady a populace zhynou a bidne...
   Rusti diplomate , vyhnani ze vsech statu sveta pak jako pomstu nic nevyzradi ...
   Pak je tu jeste rafinovana pomsta cinska , ale to az priste !!

   Smazat
  8. Nový název pro salmonelu - "NOVIČOK".
   K.S.

   Smazat
  9. po priletu si dali kebak a tim to zacalo mel jsem ho jen jednou a stacilo, mel jsem stejne priznaky v polsku nam davali 3 dny infuzi...

   Smazat
 3. Jiří Procházka, Velké Meziříčí
  Čt, 5. dubna 2018, 05:45:49 |
  Souhlasím |
  Nesouhlasím |
  +141 / -350
  Nacistické Rusko je rozvojový stát. Přesněji řečeno středověký stát. A středověké metody také agresívní ruská sběř používá. Díky bohu za naše členství v NATO které nás chrání před nacistickými ruskými zvířaty. Pro Rusy neplatí žádné mezinárodní smlouvy a proto je třeba s nimi tvrdě zatočit. I s ruskými kolaboranty u nás.
  Hezký den :-)
  Jiří Procházka, Velké Meziříčí
  Čt, 5. dubna 2018, 06:43:05 |
  Souhlasím |
  Nesouhlasím |
  +34 / -86
  Jiří Procházka, Velké Meziříčí
  Čt, 5. dubna 2018, 05:45:49 | Souhlasím | Nesouhlasím | +111 / -99
  Nacistické Rusko je rozvojový stát. Přesněji řečeno středověký stát. A středověké metody také agresívní ruská sběř používá. Díky bohu za naše členství v NATO které nás chrání před nacistickými ruskými zvířaty. Pro Rusy neplatí žádné mezinárodní smlouvy a proto je třeba s nimi tvrdě zatočit. I s ruskými kolaboranty u nás.
  Hezký den :-)
  ***
  Děkuji za tolik plusů, jsem dojatý, že se mnou souhlasí většina národa. A ty mínusy? Je fajn, když ruským trollíkům praskají cévky. Obojí je skvělé.
  Děkuji, děkuji, děkuji...
  Mmmmmmm
  Jen se divím lidem z Velkého Meziříčí, že mezi sebou snesou takového idiota, jako je pan Jiří Procházka.
  Velká Británie viní z útoku na Skripala Moskvu a za člověka v pozadí považuje přímo ruského prezidenta Vladimira Putina.

  A co když ho otrávili Britové? Když pracoval na obě strany mohl teď práskat Rusům. Kdyby raději drželi hubu. A mám ještě jednu teorii: co když ho otrávil Putin osobně, protože mu Skripal dlužil 15 rublů. Já byl u toho když mu je Puťka půjčoval.
  Mmmmmmmm
  Ale houbeles, Skřípalovci se v KFC nadlábli US salmonelových kuřat.
  To je ten „NOVIČOK“.
  TREP.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:28 Člověče, nechce se mi věřit, že se pohybujete volně mezi lidmi. Vy se musíte odlišovat i vizáží. Nechápu bezpečnostní složky, že ještě nezakročily.

   Smazat
  2. Pokud pan Procházka z V. Meziříčí myslí vážně to, co napsal, je mi ho upřímně líto. Takoví lidé zřejmě žádná fakta nepotřebují, v určitém emocionálním rozpoložení se začnou vyjadřovat jako hovada. Něco tak odporného jsem již dlouho nečetl. Příspěvek pana Procházky lze klasifikovat jako projev k hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob, násilí proti skupině obyvatel či jednotlivci, podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod.
   J.K. Praha

   Smazat
  3. Havel rikal to co Prochazka, to vam ovsem nevadilo

   Smazat
  4. JK z Prahy. Vy nevíte, že za zabití Rusa obdržíte 850.-$ ?

   Smazat
  5. Chudáku Procházko , jsi jasným důkazem , že i po kastraci mozku se dá žít !!!!

   Smazat
  6. Anonyme 16:29!
   To od Vás není hezké, takhle odporně urážet hovada, když se srovnání s "prohazkou" nemohou bránit!
   Ďuro Trulo

   Smazat
  7. 18:36!
   To je perfekt, ikdyž bych místo zelených papírků raději bral Kč. A s těmi Rusy se nějak domluvím (po skripalovsky) a o zisk se po bratsky podělíme.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  8. Ach jo procházko, seš svéprávný? Pochybuju velice.

   Smazat
  9. Pan Procházka pravděpodobně neexistuje, takže si s jeho bydlištěm nelamte hlavu. Je to jen další z trolů, které u nás platí naše nebo zahraniční tajné služby k ovlivnění veřejného mínění.

   Smazat
  10. Kdeže Trulo, usmrcení musí být verifikovano.

   Smazat
 4. Vážení kolegové diskutéři! Mrzí mne, že si tu děláte ze všeho srandu. To si opravdu MI5 a 6 opravdu nezaslouží.Článek je skvělý, vyčerpávající. V rámci objektivity si dovolím tvrdit, že vše dopadne dobře. Britské tajné služby objevily jed na klice bytu, na klice auta a já jakožto vysloužilý chemik věřím, že budou mít kliku i při dalším vyšetřování. Už jen proto, že by ten srandovní seriál o novičoku skončil příliš brzy. Zatím jsme u vyhošťování diplomatů. Nechcete si tipnout co bude v příštím díle?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nebude ms2018 ve fotbalu v rusku, solidárně rozhořčení fotbalisté tan=m odmítnou jet.

   Smazat
  2. Tipuji vyhošťování nás všech tak jak to naplánoval Hitler. Jenom s menší opavou. Nepříjdou sem germáni, ale negramotní aláhovci. Dnes jim Plzeňská filosofiská fakulta věnovala čas který nevěnuje jen tak někomu. Arabská kultura nebo tak nějak.
   Máme zde více "Filosofů" než mněl demokratiký Helenský stát. Ale všichni jsou naprosto na h..no. Protože vše lze vykládat několika způsoby. A tento je vražedný nejen pro náš stát, ale i pro veškeré obyvatele planety.
   Václav

   Smazat
  3. Za výbuch nádrže v Kralupech bude obviněn Putin, protože nám dodává ropu, která hoří.

   Smazat
  4. Mi nebude vadit když Anglie a Francie nepojede na mistrovství světa ve Fotbale v Rusku. Bude mnohem větší šance,že se do finále dostane Argentina a Portugalsko a Ronaldo a Messi budou mít šanci každý dát alespoň jeden gól a mi výhra ve Fortuně bude stačit na umazání jednoho většího a jednoho menšího dluhu u bank a více jich nemám - takže bude fajn, bude fajn, bude fajn.

   Smazat
 5. Výborně napsáno, od plic jsem se zasmál. Chtělo by to přeložit do angličtiny a rozeslat do všech deníků v Anglii a do komentářů, diskuzí atd..., aby se pobavili nad stupidností svých politiků i tamější obyvatelé. Hezký den, Pavel Hloušek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad překlad a rozeslání. A taky mě baví název "Czechochechen protektorate".

   Smazat
 6. Článek je jistě nadsázka, v mnoha věcech pravdivá ale přece jen mi to nedá něco napsat.Jako Novičoky jsou na západě označovány BCHL vyvinuté v rámci projektu Foliant v SSSR. Jedná se primárně o látku R33, sovětský ekvivalent americké VX a dále látky označované jako A230,A232 a A234. Tedy vše jsou to Nervově Paralytické Látky. Princip funkce NPL starých i nových typů je stále stejný. Blokuje se funkce neurální ACHE, takže nedojde po přenosu nervového vzruchu k rozpojení nervovývh synapsí a člověk kolabuje v křeči. Detekovat velmi rychle NPL lze pomocí biochemické reakce ACHE. Také existují nejnovější detektory, které nasávají vzduch a dokáží detekovat složení molekul analyzovaných látek. Tedy velmi rychle určí přibližný typ NPL. Pro přesné vyhodnocení NPL je potřeba provést porovnání s referenčním vzorkem v databázi BCHL, to už vyžaduje jistý čas. Takže vojenský chemik se špičkovou výbavou dokáže prakticky velmi rychle říci, že byla použita NPL a přibližně jaká. To je objektivní fakt. To je důležité pro armádu, aby věděla, jak maximálně dlouho může být v zasaženém prostoru a jaké další postupy zvolit. Nyní k výsledkům vývoje tzv. novičoků.
  1. R 33, unitární BCHL deklarovaná jako VX v roce 1989, vyrobeno 15 000 tun.
  2. Binární R 33, vyrobeny desítky tun, testovaná v roce 1988-89, přijata do výzbroje v roce 1990.
  3. A-230, unitární BCHL na bázi prekurzoru Novičok, vyrobeny desítky tun, testovaná v roce 1988-89,
  přijata do výzbroje v roce 1990.
  4. A 232, unitární BCHL na bázi prekurzoru Novičok-5, vyrobeno jen několik tun, nepřijata do výzbroje.
  5. A 232, binární BCHL na bázi prekurzoru Novičok-5, vyrobeno jen několik tun, testována 1989-90,
  schválena do výzbroje 1989, 5-8krát účinnější než VX.
  6. A 234, binární BCHL na bázi prekurzoru Novičok-7, vyrobeny desítky tun, testována 1993, 10krát
  účinnější než soman.
  Takže tzv. Novičoky reálně existovaly a zřejmě dále existují.
  Článek v mnoha případech správně popisuje slabá místa různých verzí. Při teoretickém použití A234, je nutné podat antidotum tak rychle , aby NPL nepronikla k nervové tkáni. Potom je proces prakticky nezvratný a neléčitelný. Tady ve vyšetřování Britů nesedí vůbec nic. Je více pravděpodobné, že byla použita jiná NPL. Tomu odpovídá zdravotní stav obětí, pokud je pravdivě popisován.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To dokazuje, že SSSR a postsovětské země disponovaly takovým potenciálem, že při vhodných podmínkách by byli schopni vyhubit všechny obratlovce na planetě.

   Viděl jsem zápisy ze soudních jednání k Jugoslávii. Důkazy se tam neplítvalo, u protistrany se úplně ignorovaly, zato rétoriky a propagandy žalující strany tam bylo "něúrekom'. Už jen tento váš příspěvek v diskusi by bohatě stačil na obvinění Ruska.

   Při této příležitosti znovu zopakuju svojí otázku z minula. Proč Ukrajina "čuší ako voš pod chrastou"?

   Smazat
  2. Britové ovšem tvrdí, že jejich záchranný systém je tak účinný, že jsou schopni pacienta v podobných případech stabilizovat do pěti minut. Viděl jsem rozbor situace a opravdu, první pomoc (antidotum) přišla od registrace podivného chování dvou lidí v drahém oblečení cca po čtyřech až pěti minutách.

   Co se týká spektrometrického zařízení ohledně kvalitativní analýzy, není potřeba konkrétní látka, stačí referenční analog, netoxický. Ale pouze pro kvalitativní analýzu.

   Smazat
  3. Spektrometry mají databázi BCHL ve své paměti, takže pokud mají referenční údaje určí tu látku přímo. Protože tzv. novičoky nejsou oficiálně známy, může to vést k jejich falešné detekci. Z toho co je známo, vás už 3 mg v metru krychlovém do minuty usmrtí. Nepomohou ani kauzální antidota. Myslím, že je velmi nepravděpodobné, že by přežili A234. Nebo se poměrně dobře zotavili.

   Smazat
  4. Pokud mohu také něco napsat.
   Vypadát to,že název Novichok je snad pouze nějaká nepřesná definice vhodná tak pro média. .Objevilo se to někdy kolem roku 1994
   odkaz zde: https://fas.org/nuke/guide/russia/cbw/jptac008_l94001.htm

   Chemical Weapons Disarmament in Russia Problems and Prospects 1995 Mirzayanov a spol.Asi poprvé publikují několik skupin tzv Novičoků A 230,232 atd.
   Proč už v té době nebyla zveřejněna kompletní data :chemická struktura,vzorec,molekulová hmotnost,toť otázka a bylo publikováno až o 13 let později.
   https://www.stimson.org/sites/default/files/file-attachments/Report17_1.pdf strana 25

   Vladimír Uglev,který pracoval přímo na vývoji nervově paralytických látek ,tvrdí že název Novichok je obrazně řečeno zavádějící,ale že ten výzkum sloučenin existoval
   Odkaz zde:
   https://thebell.io/en/the-scientist-who-developed-novichok-doses-ranged-from-20-grams-to-several-kilos/

   Steven Hoening rok a půl( (2007 Compendium of Chemical Warfare Agents)před vydáním knihy od Vil Mirzayanov( An Insider's Chronicle of the Russian Chemical Weapons Program 2008)
   popisuje strukturu A234 naprosto odlišně něž Mirzayanov.
   file:///C:/Users/PC/Downloads/compendium-of-chemical-warfare-agents%20(1).pdf
   Hoening A234 : N-2-diethylaminomethylacetamidido-ethoxyphosphonofluoridate ,C8H18FN2O2P molekulová hmotnost 224.212
   Mirzayanov ::([(2-chloro-1-methylpropoxy)fluorohydroxyphosphinyl]oxy)carbonimidic chloride fluoride ,C5H8Cl2F2NO3P molekulová hmotnost 269.998

   Domnívám se,že po uvedení informací od výše zmíněného chemika(který se na vývoji,
   nervově paralytických látkách nepodílel)několik států,se snažilo syntetizovat uvedenou škálu tzv.Novičoků,či přibuzných sloučenin.
   Studovat možnou toxicitu a ochranu.Dostupná jsou zatím pouze data od iránských vědců ohledně syntézy
   Odkaz zde:
   http://www.spectroscopynow.com/details/ezine/1591ca249b2/Iranian-chemists-identify-Russian-chemical-warfare-agents.html?tzcheck=1,1,1,1,1&&tzcheck=1&tzcheck=1&tzcheck=1
   Proběhla i informace . Ruští odborníci zjistili, že profil hmotnostní spektrometrie sloučeniny A234 byl předložen do veřejné databáze výzkumným pracovníkem v Americké armádě Edgewood Chemical and Biological Center kolem roku 1998,pak byl smazán.
   Odkaz zde: http://russia.tv/video/show/brand_id/21385/episode_id/1735867/video_id/1833607 1:11:50
   Je velmi obtížné se v té problematice orientovat,já nevím,které informace jsou validní,snažím se udělat nějaký obrázek z dostupných informací.
   Nevím proč Velká Británie neuvedla detekovali jsem látku pod uváděným názvem A234 s následující chemickou strukturou a vzorcem.
   Aspon něco by se vědělo,ale ani dle toho se nedá určit kdo za otravou stojí.

   Smazat
  5. 13:27, ano máte pravdu, mají to v dtb. Ale občas se to musí kalibrovat (kvalitativně) a na to postačí ten netoxický analog, případně dva. Ty musí být pochopitelně v dtb. také.

   14:26, Británie název A234 uvedla, ale později, a v médiích se stále pertraktoval název Novičok popsaný Mirzajanem. Možná záměrně.
   O té MS A234 vím, jen jsem zachytil datum její publikace r.1994, asi omyl.

   Dík za odkazy, asi jste z nich už dříve citoval. Mirzajanov uvedl vzorce až po těch dvou publikacích bez vzorců, ale přitom tvrdí, že to je možné vyrobit. Proč vzorečky uvedl až v r.2011, nevím, ale bez předpisu celé syntézy to není až tak všeobecně upotřebitelné. Organická synteza není pečení buchet, je to trochu složitější. První souhrnná publikace byla dle Rusů uvedena už někdy počátkem 90.let prof.Matouškem.

   Za odkaz na Hoeniga 2007 taky dík, ale nemůžu se k tomu dostat, protože tam máte odkaz do vašeho download adresáře. Leda že bych použil hackerské nástroje ))

   Identifikace je skutečně problematická, možná kvantifikací nějakých reziduí ze syntézy, Rink uvedl jako možnost takového markerů promotor katalyzátoru. Ale v tak malých množstvích vzorku si to neumím představit.

   Navíc OPCW tam nebyla od samotného počátku. Ta argumentace, že Rusko jako pachatel nemůže u toho být, je nesmyslná. Právě naopak, musí tam být. Spolu s ostatními a v případě pozitivního výsledku být tváří v tvář konfrontováno v rámci vyšetřování. Je to stejný princip jako volby, kdy jsou při sčítání přítomni všichni.

   Tímto by se důkazy z případu Skripal mohly klidně kontaminovat BCHL pocházející skutečně z bývalého SSSR (je znám jeden únik 1994 do kriminálního prostředí) a klidně třeba až dodatečně. Ovšem i kdyby, ani to neukazuje směrem ke Kremlu.

   Smazat
  6. Dle skript pro chemiky od prof pplk Halámka uvádím.
   Jako ověřená receptura pro přípravu binární CHM obsahující látku A 232, N-[1-(diethylamino)ethyliden] amido-O-methyl-fosforofluoridát, byla schválena reakce
   prekurzoru methyl-fluorfosforokyanidátu a reakce acetonitrilu s diethylaminem23.
   A234 - N-[1-(diethylamino)ethyliden] amido-O-ethyl-fosforofluoridát. Mr 270. Prof Halámek se odkazuje na americké armádní zdroje. Tak si vyberte.

   Smazat
 7. Rusové vyvinuli již dávno látku lepší, než Novičok. Jmenuje se Novišuk a poprvé ji otestovali v Oválné pracovně Bílého domu na Moniku Lewinskou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a u nás máme ještě lepší látku Babičok, nevím teda jestli ji třeba neotestoval s Monikou na Čapím hnízdě, ale o tom by zase určitě mohl něco vědět ten americkej poskok co si přijel pro toho rusáka.

   Smazat
  2. Skvrna od Clintonova sekretu na šatech Moniky byla normální, protože pracovala jako SEKRETářka.

   Smazat
 8. Taky by určitě chtělo poslat článek papežovi, církev je specialistou na zázraky a tady těch zázraků je nepočítaně. Možná by taky papež mohl píˇu Májovou a toho šaška prohlásit za blahoslavené, vždyť se přece říká blahoslavení chudí duchem, neb oni volové slouti budou. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě, že tomu uvěřil náš premiér a ministr zahraničí, oba v demisi a zbavili nás tří Rambů z Ruské ambasády. Vivat jím za jejich prozíravost. Plánovač akce, nejspíš Atlanťan, dostal zkreslené informace o kontaminaci středoevropanů, snědým obyvatelstvem severní Afriky, na IQ 65 a podle hlášek soudružky Němcové, Langšádlové, soudruhů Kupky, Rakušana, Gazdíka, Hamáčka a dalších dementů, volně se pohybujících po ČT, usoudil, že to má v "kufru" a dehonestace Ruska, nemá nejmenší trhlinu. "Jsme Světoví" pane premiére v demisi :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Asi investigativcům NATO uniklo,že už Mičurin
  vypěstoval pohanku s vysokým obsahem Novičoku.
  MI6 možná zapoměla prozkoumat exkrementy Skripalových.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mičurin tak učinil díky aplikaci pokrokových metod Lysenka a Lepešínské, po krmení touto pohankou se podařilo kolchozníkům rozdojit kozla

   Smazat
 11. Skřípala je oboustranný hajzl. Rusové ho mohli už dávno zlikvidovat na svém území. A na té druhé straně je přece taky nebezpečný. Kdo ví jak by ještě mohl být Rusku v Anglii užitečný. Takovému to zrádci na obou stranách pšenka nikde nepokvete. Nelze mu do smrti věřit. Co když časem začne pracovat třeba pro třetí zemi, třeba pro Sieru Leone? Takoví patří pod gilotinu a lehnout na záda. Tam i tam. Mnoho povyku pro nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:29 Tady přece vůbec nejde o Skřípalovce. Zkuste se stejným nadhledem vysvětlit, proč byl na něj použit vojenský otravný plyn? Když už se ho chtěl kdokoliv zbavit, proč to neudělal nějak pohodlněji, "klasicky"? Proč by to dělal tak, aby v dutých palicích vyvolal dojem, že za tím "highly likely" bylo Rusko? Vždyť jen naprostý hlupák by se pod vraždu podepsal. A jen idiot si může myslet, že Rusové jsou idioti.

   Smazat
  2. Je to asi tak, jako když někoho zavraždíte, vrazíte do něj kudlu, necháte ji v něm a na držadle bude vyryto vaše jméno s adresou...

   Smazat
  3. 17:22 No a pak vám vyšetřovatelé řeknou, že jste ztracenej, protože jste rafinovanej. Tu adresu a otisky prstů jste tam nastražil jen proto, aby na vás nepadlo podezření. To je logika "demokratických" dementů.

   Smazat
 12. Dámy a pánové, konec představení! Koukněte se na Novinky a nestačíte žasnout. Skřípalovi jsou zcela zdrávi, Julie komunikuje a bude brzy propuštěna. Tatínekj je taky ok a chutná mu. A vše vypadá na otravu rybou. Jsem strašně žádostiv na kabaretní číslo paní May a jejího klauna Johnsona jak nám vše vysvětlí. Nemohu se dočkat!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Větší prdel jsem již dlouho neviděl. I ty neotrávené kočky utíkaly z domu a morčata jsou také naživu.Chlapec, který první od Skripalů dostal chleba pro krmení holubů nic a když přišel policista, hned se z toho novičaku zhroutil. A nyní pánové Pospíšile, Farský, Babiši a další obrátit k národu zády, aby Vás každý mohl nakopat do prdele.Případně si k nim mohou stoupnot také další novináři havlo a další idi!!!

   Smazat
  2. 17.18 Nedočkáte se. Vše pomaloučku polehoučku vyššššššššumí a na Rusko se již připravuje nová kauza, která tuto překryje. A propó co na Slovensku? Tam byl alespoň úkol splněn. Fico od válu a už to není taková až tak moc velká věc...

   Smazat
  3. 17:18 a 17:32. Nic nevyšumí. Julija dnes promluvila k britským médiím. Poděkovala obyvatelům Salisbury, lidem svobodného světa, za podporu a okamžitou reakci, poděkovala nemocnici za obětavou péči a taktéž poděkovala Velké Británii za ochranu její osoby a osoby jejího ozce. Odmítla se setkat s kýmkoliv z ruského konzulátu s tím, že s nimi bude jednat jen přez právníky případně vůbec. Julija je strázená 24 hodin denně.

   Smazat
  4. Jen aby ta zkažená ryba nebyla Makrela. Pokud měli k večeři Makrelu s Macarony, tak se ani nedivím. Hm, to by se nám změnila světová strana traviče...

   Smazat
  5. Vy si děláte srandu, protože jste nabuzení článkem, jenže ti poškození považují britskou ochranu za záruku svých životů.

   Smazat
  6. 17:18 Pak ovšem je jenom jediné vysvětlení zjištění britských chemiků. Měli svoje přístroje tak zasviněné z vlastních pokusů s Novičokem, že jim ho to detekovalo všude, kam je strčili.

   Smazat
  7. Takže se patrně jednalo o ruskou bojovou rybu, chovanou v radioaktivní nádrži Kyštym.

   Smazat
 13. 18:18
  A čekal někdo od Lžianglánù a uASSackej zmrdů něco jinýho???!!!!
  Možná to vemeno tupý z Hovnonulanova Hovnodolní Lžilejna!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prej ho klepla pepka a nemuze klepat ve verejne knihovne do klavesnice a taky kamos Horni dolni ho jiz nenosi na zadech ,neb se pry casto pomoci a smrdi lejny Tolik zparava z Floridy .Zpravodaj

   Smazat
 14. Britové byli vždy americkými poskoky č.1 z celého světa a udělají naprosto vše, aby jimi zůstali. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 15. Německo požaduje po Anglii důkazy !

  https://www.novinky.cz/diskuse?id=521436&articleId=/zahranicni/evropa/468271-britanie-musi-predlozit-dukazy-o-ruskem-puvodu-novicoku-zaznelo-z-berlina.html&sectionId=742

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/468271-britanie-musi-predlozit-dukazy-o-ruskem-puvodu-novicoku-zaznelo-z-berlina.html

   Smazat
  2. Důležité bude, co řekne Julija Skripal, která dnes dala rozhovor pro britská média.

   Smazat
  3. Julia Skripal řekne jenom to , co jí nadiktuje Terka a šašek Boris .

   Smazat
  4. 19:39, a já bych řekl, že to bude stačit. S ruským konzulem mluvit nechce.

   Smazat
 16. A ještě jedna nová informace, Julija se spojila telefonicky se svou sestřenicí Viktorií s tom, aby si okamžitě vybavila víza do Británie a odjela ihned z Ruska. Její otec je prý už v pořádku, jí, pije a oddychuje. Když se Viktorija ptala, jestli ji hrozí nějaké další nebezpečí, odpověděla, že Británie je oba stráží jako oko v hlavě.

  Pokud jsou oba v pořádku, pak Británie musí disponovat nějakými mimořádně účinnými léčebnými prostředky. Porton Down je světovou špičkou v oblasti a spolupracuje právě s tou nemocnicí, kde oba leží. To je celkem zajímavá náhoda.

  OdpovědětSmazat
 17. Americani maji svoje starosti s jedy, plyny a ostatnimi lahudkami k vyvrazdovani civilniho obyvatelstva. Je to v podstate to same jako vyvoj neutronovych zbrani ktere "pouze" vyvrazdi obyvatele ale nic neznici . Pentagon ranuji zelene mozky a k tomu min zahranici kde nepracuje nikdo jiny nezli zid .Zpet k tem chemickym zbranim ,videl jsem kdysi film (dokonce na verejne televizi)o tom jak prorezavele sudy s vrazdicimi chemikaliemi tecou do betonovych specialnich bunkru a armada ktera to spravuje nevi co s tim . K tomu ucelu se kdesi v pousti vybudovala spalovna techto sracek ktera stala desitky milionu ,mozna bilionu (coz dnes neni nic extra neb armada plati vse ve velkem neb prachy tecou od tech co jeste delaji).Vse co se jiz nehodi s etam po troskach spaluje za hrozne penize . Mozna ze se to pohani solarni energii aby dalsi zlodej si privydelal. Hlavne ze nam stale vysvetluji jak buduji mir ,jinak bych snad ani strachy nespal

  OdpovědětSmazat
 18. Celá ta kauza potvrzuje kvantovou mechaniku. To, že Britové Novičok neznali, ale přesto znali, když ho uměli detekovat, atd.
  Doufám, že toho Putin využije a přizná se, že Novičok se vždy vyráběl jen a pouze v RF, což mu následně umožní připojit Velkou Británii, Česko, Švédsko a další státy k RF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No v NYT vyšel článek s odvolávkou na MI6, kde se lokalizovala laboratoř, odkud ta BCHL pocházela. Je to na okraji Moskvy, ve velmi přísně střeženém komplexu. Británie bude požadovat vstup do tohoto objektu a vydání veškeré dokumentace. Pokud RF odmítne, bude to jednoznačné potvrzení jejich verze o vině.

   OPCW taktéž nechce, aby Rusko bylo účastno vyšetřování, protože je podezřelým, jako pachatel teroristického činu chemickou zbraní. Ve všech zprávách se nemluví o otravné látce, ale výhradně jen o zbraních.

   K ruské výzvě v OSN o vytvoření mezinárodního týmu na vyšetření kauzy Skripal se připojily tři státy, osm se zdrželo, dva nehlasovaly a 28 bylo proti, včetně Indie. Ta se domnívá, že Británie má nejvyšší zájem na rozkrytí pokusu o vraždu a disponuje nejvyspělejšími prostředky.

   Smazat
  2. Di ty brepto.

   Smazat
 19. Ale to už víme asi tak po sté. Kolikrát to ještě budeme muset vědět? Kolik o tom bude ještě článků, a k tomu množství už přitroublých - protože stále stejných - diskuzí od přitroublých - protože stále stejných - diskutérů? Už by to snad mohlo i skončit - ne? Nějaké hromadné znásilnění od migrantů by nebylo? Aby se diskuzní vášně obrátily zase na chvíli jiným směrem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud už víte, jak se to stalo, zkuste tohle číslo a sdělte jim svoje info, určitě to uvítají.
   44 (0)1980 950000

   Smazat
  2. :-) :-) :-) Pán by si zasloužil ještě další užitečná čísla. Třeba
   +420 284 016 111

   Smazat
 20. a co na to eurovazal Babiš ???

  OdpovědětSmazat
 21. Nejhorší je, že hned jak zavraždil Skripala a jeho dceru se Putin převlékl za Mayovou a blekotal jejím jménem a na její účet takové nesmysly, že je Theresa na doživotí za blbku. To je kua džentlmen?

  OdpovědětSmazat

 22. Taky dobré. Min.zahraničí Velké Británie prohlásilo, že stejný rukopis jako u Skripalů nesou i útoky v Sýrii, konkrétně v Chan-Šejchun, kde je velké podezření na použití A234. Británie bude mít konečné výsledky během pár dnů, včetně lokalizace výrobny CHZ, která je podle nich na dvou místech v Rusku. Ty nebyly OPCW v 90.letech auditovány a zjevně se jedná o nové objekty. Už je prý připraven materiál pro BR OSN a bude se týkat státního terorismu nejhorší kategorie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto vše bylo přichystáno ke spuštění po tzv. chemickém útoku syrské armády (ve skutečnosti připraveno zahraničními specialisty). Všechno vyletělo komínem, protože Sýrie ten sklad našla příliš brzy a východní Ghútu předčasně vystěhovala humanitárními koridory. Euroatlantická sebranka se opět vyznamenala a ti naši křiváčci s ní.

   Smazat
  2. 20:35 To už stačí. Už jsme všichni přesvědčeni.

   Smazat
 23. Post Scriptum:
  Německo chce po Británii důkazy, že za údajnou otravou Skripala je Rusko. Z toho vyplývá, že pod vlivem ruské propagandy německé vláda neuvěřila těm šesti stránkám blábolení v power-pointové prezentaci, které předložila Británie.
  Je to obdivuhodný skepticismus v případě německé vlády, která je schopna uvěřit i tomu, že negramotní pasáci koz jsou ve skutečnosti univerzitně vzdělanými jadernými inženýry.

  Skripalova dcera je prý ok, i Skripal se uzdravuje. Je to obdivuhodné po otravě látkou 5x vražednější než je VX, po otravě látkou, která způsobuje okamžité a nevratné poškození.

  Sestřenice Julie Skripalové s ní údajně mluvila po telefonu a je nyní toho názoru, že se Skripal i jeho dcera otrávili rybou.
  Bezpochyby ruskou. Ulovil ji Putin. Propašoval ji do Británie maskovanou za pohanku. A pak tu rybu namazal Skripalovi na kliku u dveří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sestřenice Viki je přesvědčena, že za otravou její příbuzné stojí FSB a Kreml. O tomtéž je přesvědčena i Marina Litviněnko. V Evropě se budou prozkoumávat sporné případy otrav, které nebyly uspokojivě vyšetřeny.

   Smazat
  2. Anonymní 5.dubna 2018 20:54

   PRAMEN = ?

   Smazat
  3. STAROPRAMEN Smichov Hovnocuc vr
   Totalne retarded Alzheimer v konecnem stadiu

   Smazat
  4. 21:30, panebože, třeba Lidovky. A určitě o tom mluví i v bedně, je toho všude plno.

   Smazat
  5. 20:54 Panečku, ty jsi mudrlant, určitě máš poslední zprávy od organizace SOHR. Prostě blbec zůstane blbcem, to je jistota...

   Smazat
  6. Samý rudocancy užgryndaných čechomužiků! Tu přeci nejde o žádný "důkazy"! Thereska May je geniální politička která vstoupí do světové historie vedle takových velkých mužů a žen jako Vilém Dobyvatel, Alžběta Veliká, admirál Nelson, Winston Churchill či Margaret Thatcherová! Ona dokázala to o čem Cibulka blouzní! Totiž odhalila kdo je a kdo není ruský agent pouhou nadhozenou udičkou! Zcela bez použití psychotroniky dokázala tím dát Putleroj a jeho pátý koloně v EU přes hubu

   Smazat
  7. 20:54 ty chuj jsi taky otrávený, tak se přihlas na vyšetření, magore

   Smazat
 24. 20:54
  A teď tu o Červený Karkulce,havlomagore!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemám tady nic říkat že zdrojů, kterým se zjevně vyhýbáš? Tohle najdeš i v ruských.

   Smazat
  2. Tak si všímám - ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... takže si dej bacha abych ti brzo osobně nezvážil tu sračku co ti vymokvává z toho odhavnýho smradlavýho mozolu, kterej ti raší mezi těmi rachitickými ramínky, rudej udavačskej dobytku!

   Smazat
 25. Starší verze z řady NPL je vilemčok, který již dávno tomu vyvinul Pražský výběr pod vedením Michaela Kocába.

  OdpovědětSmazat
 26. Mayové, Johnson, Stropnický a Babiš jsou ještě ve funkci??? Uvědomujete si všichni jak moc jsme v prd-li, když to řídí takováhle individua? Myslíte že blbá Mirka co má dneska svátek a nařkla presidenta z velezrady vůbec pochopí co se děje?

  OdpovědětSmazat
 27. Herec a pidnikatel řídí naši republiku .

  OdpovědětSmazat
 28. Každy se zde raduje jak to bylo hloupé a jak jsme nakonec mněli pravdu. Bohužel jsme se asi nepoučili. Rzstříhaná standarta, denodnení útoky na dmokraticky v přímé volbě zvoleného presidenta.Útoky na SPD jenom proto, že prosazuje přímou demokracii, odvolatelnost politiků a jijich zodpovědnost, zodpovědnost soudců, prokuratorů, a jiných státnich úředníků. Proto je představitel tohoto hnutí nazíván asiatem, japončíkem, xenofobem, nacistou a jinými naprosto nepříhodnými přezdívkami. Neustále je mu předhazováno nějaké hloupé obohacení, které bylo vyvráceno policejním vyšetřováním. Mimo jiné jiným se podařilo okrást republiku a její obyvalele o částky které si normální člověk ani neumí představit. A dodnes figurují na nejvyšším postech. Zítra budou naši republiku snad řídit dvanáctileté školačky církevní školy pod vedením někoho koho vůbec neznáme. To je náš osud?

  OdpovědětSmazat
 29. Od počátku jsem věřil Ladislavu Větvičkovi, zvanému Větva.
  A teď si s chutí poslechnu z TV záznamu rozhovory s odborníky, pořádně vzatými. Myslím na slovo, pochopitelně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doporučuji zejména bratry Dvořákovy, ty rozhodně nikdo nepřekoná :-)

   Smazat
 30. Mayová má smůlu, mrtvé příslušníky britských SAS v Sýrii to již neoživí a ty živé ji za Skripalovy nevymění. A prolhaného Boriska bude muset obětovat.

  OdpovědětSmazat
 31. Autore bravo,krásný článek,odhalující tupost Britů na míle daleko!!Sdílím Váš názor a děkuji!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Tak jsem se "pročetl" až sem, tedy od začátku článku autora Branda po poslední diskusní příspěvek. Jediné co si odnáším je poznatek, že i v dnešní moderní a uspěchané době se dějí zázraky. No řekněte sami, není to krásné zjištění? František

  OdpovědětSmazat
 33. Od začátku tvrdím blbost.
  Kdyby se na tomhle středověkém ostrůvku
  opravdu stalo něco podobného
  a Britové by neměli tušení kdo to byl
  uvalili by na celý případ informační embargo a né mediální kampaň...

  Angličtina je primitivní jazyk
  jak mluvíš tak uvažuješ...
  ... prima naaranžovaní inteligenti ze západu
  jsou primitivové*

  OdpovědětSmazat
 34. Srandičky, srandičky, ale představte si milí občané, že tak fungují státy EU a Británie. S takovým dokonalým přehledem, jistotou, přesnosti, definovatelností a předvidatelností pracují státy EU a NATO. Braňme ty chytré hlavy našich politruků, politických loutek i loutkoherců, buďme hrdi na tu naší koncentrovanou korporátní duchovní jasnozřivou blbost, genia loci - než přijdou Čapkovi mloci. Neb ti jsou a přiznejme si to , chytřejší, než my!

  OdpovědětSmazat
 35. Lžou, lžou a lžou... po kolikáté už... Irák, Libye, Afganistán... jednou nás už i prodali - Mnichov... A argumenty našich pomazaných hlav - že prý solidarita byly od samého počátku směšné. A ten, kdy vyzval ke klidnému posouzení byl nazýván vlastizrádcem a dalšími nadávkami. Kdo chce, vidí, kdo ne... není mu pomoci!

  OdpovědětSmazat
 36. Jedna věc je Novičok, druhá věc ovšem je, že prohnilá média v Británii zveřejní i pochyby. Uprostřed světa, v Čechách, by média nic tak proradného neprovedla. Lžou a drží basu až do konce. Volení zástupci lidu vykážou bez důkazu tři ruské diplomaty, pardon špiony a statečný prezident nechá STB prověřit, zda se u nás Novičok vyráběl. A mlčení a mlčení. Doufám, že RF nakoupí tisíce Zetorů v jiné zemi..

  OdpovědětSmazat
 37. S takovými západními přáteli dojdem maximálně do atomového inferna. Je to tam všechno banda šílenců, jako ten západní Hitler.

  OdpovědětSmazat
 38. Je to jako s tím ušrum proti šakalům.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.