Reklama

pátek 6. dubna 2018

Konečně už víme, jak přesně Putin otrávil Skripala, díl 2. aneb Jako bych těch nesmyslných a směšných lží ještě nebylo dost


Michal Brand
6. 4. 2018
Německo chce po Británii důkazy, že za údajnou otravou Skripala je Rusko. Z toho vyplývá, že německá vláda neuvěřila těm šesti stránkám blábolení v power-pointové prezentaci, které předložila Británie jako „důkaz“. Zřejmě tak německá vláda učinila pod vlivem ruské propagandy a dvou reklamních bannerů na Facebooku, které byly uhrazeny z Ruska a měly minimálně 20 shlédnutí a jeden skoro-proklik. Jeden banner byl na eskortní služby v Moskvě, Paříži, Londýně a New Yorku. Tím je potvrzena ruská vina na otravě Skripala, protože Julie Skripalová přiletěla na letiště - v Londýně. Aha, vidíte?!? A navíc z Moskvy! Aha!


Pravda je, že po vzoru Collina Powella a jeho slavné plejády „důkazů o iráckých zbraních hromadného ničení“ mohla britská vláda alespoň nechat namalovat jako „důkaz“ v Microsoft Paint nějaké obrázky – třeba Putina, jak do sklizené pohanky sype Novičok, Putina, jak s odporným šklebem lakuje Novičokem kliku u dveří Skripalova domu nebo něco podobného. Byl by to nad slunce jasnější důkaz a německá vláda by musela svými drzými dotazy přestat kazit jednotu zemí NATO a jiných poskoků globální totality.

Nedůvěra německé vlády je nicméně opravdu překvapivý skepticismus – zejména v případě té německé vlády, která je schopna uvěřit i tomu, že negramotní pasáci koz jsou ve skutečnosti univerzitně vzdělanými jadernými inženýry. Ale to je zase jiná pohádka, milé děti.

Skripalova dcera je prý ok, i Skripal se uzdravuje. Je to obdivuhodné po otravě látkou 5x vražednější než je VX, po otravě látkou, která způsobuje okamžité a nevratné poškození. Ruský člověk prostě vydrží všechno – ani nejsmrtelnější nervově paralytická látka není dost silná. Také to ukazuje na velice vyspělé britské zdravotnictví, kde běžná lékařská pomoc na první pohled pozná, že zkolabovaný člověk na lavičce v parku byl zasažen nervově paralytickou látkou (přestože nemá žádné typické příznaky pro takovou otravu, příznaky, mezi které patří zejména velice silné křeče, které mohou vést až ke zlomeninám vlastních kostí otráveného člověka). A nejen to – britská zdravotní záchranná služba má u sebe antidotum přesně proti nervově paralytickým látkám. Kdyby Skripala v parku kousla v pohance schovaná jedovatá kobra, tutově z Ruska, tak mají britští zdravotníci u sebe protijed proti jedu kobry.

Sestřenice Julie Skripalové s ní údajně mluvila po telefonu a je nyní toho názoru, že se Skripal i jeho dcera otrávili rybou.

Bezpochyby ruskou. Ulovil ji Putin. Propašoval ji do Británie maskovanou za pohanku. A pak tu rybu namazal Skripalovi na kliku u dveří.

Nejnovější zaručená informace v kauze Skripal je sdělení britské vlády, že Skripalova zvířátka (dvě morčata a kočka) jsou už dávno mrtvá. Britská vláda na to jen zapomněla a všimla si mrtvých morčat až po drzém dotazu Ruska. Kočku pak prý musela britská vláda nechat utratit. Těžko říci kdy. Snad britská vláda nebude muset nechat utratit i Skripala po nějakém drzém dotazu Ruska na nesrovnalosti v obviněních.

Škoda, že o smrti dvou morčat a kočky neinformovala britská vláda ihned. Znělo by to přeci jen trochu důvěryhodněji než sdělení po čtyřech týdnech. A navíc z toho bývaly mohly být pěkné placky a tweety jako třeba #MortcheToo, #PutinDontTouchBritishPussy nebo tak nějak.

No, to druhé, #PutinDontTouchBritishPussy, to asi ne. To by mohla britská premiérka chápat jako urážku vlastní osoby. (Pro ty, kdo neumí anglicky, malé vysvětlení – „pussy“ znamená v angličtině jednak „číča“ a jednak jedno velice podobné slovo, jen s jedním vyměněným písmenem. Pro pracovníky a pracovnice neziskovek a pro absolventy a absolventky sociálně-psychologických nebo genderových studií malá nápověda – musí se zaměnit to první písmeno. Alespoň předmět svého vlastního univerzitního studia byste mohli znát!)

Zvířátka se otrávila Novičokem. Nejdříve zvířátka snědla pohanku, kterou si přivezla Julie Skripalová z Ruska a která byla otrávena Novičokem. Následně zvířátka olízala kliku u dveří Skripalova domu, kde byl Novičok v úplně největší koncentraci. Pak se Skripalem a jeho dcerou jela zvířátka na oběd a otrávila se v autě Novičokem z klimatizce. A následně je ještě nějaký ruský agent postříkal Novičokem v parku. Tím se také vysvětluje, proč měl Skripal sebou krajíc chleba, když šel na oběd do pizzerie – protože morčata pizzu nejedí („vy tupci“, jak by řekl poručík Troník v Černých baronech). Jakákoli skepse není na místě.

Na rozdíl od Skripala a jeho dcery zvířátka nezkolabovala na místě v parku, ale došla v klidu pěšky zpět do Skripalova domu. Nebo si možná na cestu půjčila Skripalovo auto – to by vysvětlovalo stopy po Novičoku na dveřích. Daktyloskopické stopy prý ukazují, že dveře auta otevřelo to menší morče. V kleci se Skripalovými morčaty se také vyskytovalo podezřelé ruské morče, jeho totožnost zjišťuje Scotland Yard.

Zvláštní vyšetřovatel Mueller chce předvolat prezidenta Trumpa před Velkou porotu, protože má důvodné podezření, že Donald Trump byl několikrát na obědě v pizzerii a neuvedl to během své předvolební kampaně. Servírka z pizzerie na Manhattanu Donalda Trumpa žaluje, protože jí ponižoval tím, že po ní chtěl, aby mu přinesla jídelní lístek, objednané jídlo, minerálku – no prostě choval se k ní jako „macho“ a se svojí „white supremacy“ arogancí po ní chtěl, aby mu posluhovala. Do stejné pizzerie navíc podle důvěryhodných anonymních zdrojů prý přišel již nejméně dvakrát ruský turista, což ukazuje na možné ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb.

A ruský hacker Nikulin byl v České republice zatčen – na obědě v pizzerii.

Tak to vidíte. Samé nezvratné důkazy.

Za všechno může Rusko a Putin.

...pokračování příště...

38 komentářů :

 1. Prosím, už žádné další pokračování podobných rádobyvtipných blábolů. Každý den 10 článků na téma "novičok", každý "alternativní" blb má nezvladatelnou potřebu k tomu napsat svoji variaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím pište dále o Skripalovi. Zesměšňujete tím nejen Brity, ale i naše primitivní kašpary. Humoru není nikdy dost.

   Smazat
  2. Vlada , ktera neuveri nebude dlouho vladnout.

   Smazat
  3. Je to dobrý článek, dík

   Smazat
  4. proč sem lezeš, když se ti tu nelíbí. Nebo jsi jen smrdlavý havloidní troll co jen škodí?

   Smazat
  5. Jednoduše to nečti, nebo prostě musíš číst, cokoli o Skripalovi zahlédneš?

   Smazat
  6. Človíčku zlatý, ty jsi naprosto umanutý. Ale redakce ti nepochybně vyhoví, protože čím menší menšina, tím víc musí být chráněná. Tak copak broučku, copak bys chtěl za téma? Putler a jeho koncentráky, plynové komory a spalovací pece rozeseté po Sibiři, kde záhadně mizí ruská opozice, která by jinak byla TAK silná? No to nebude jednoduché získat, to by fakt bylo asi moc, moc drahé, tak něco skromnějšího. Napiš prosím. A rozhodně nás neopouštěj. A vy, co tak ošklivě na jeho vstupy reagujete, uvědomte si, že tu máte mladého rebela. Vzácný kousek. Zajišťuje NR různost názorů. :-)

   Smazat
  7. Náhodou, je to vtipné.

   Smazat
  8. nejvíce blábolů k tomu napsala Británie a její kamarádi - i naše vláda... a nebyly vůbec vtipné, pro průhlednou a nesmyslnou lež byli ochotni a taky schopni vyvolat válečný konflikt.

   vysmát se jim, to je to pravé, autorovi článku velmi děkuji

   Smazat
  9. Je spodivem,kolik lidiček se zde zastává člověka Platóna/Putina-patologického zloděje,lháře,vraha,teroristy a jeho kliky vládnoucí v Rusku.Než začněte nadávat račte si přečíst knihu od Usoltseva/Gortanova
   spolupracovníka z KGB nebo knihu Muž bez tváře od Mashy Gessen.A chcete li být v"obraze",je vám známo,že S.Skripal je spoluautorem CH.Steela, agenta MI-6,pětatřiceti stránkového spisu o zasahováni do voleb v USA,spisu jenž byl na počátku vyšetřovani FBI?

   Smazat
  10. 23:06 to jako mezi blby mám počítat i tebe ? Nebo jsi se snad k novičoku nevyjádřil?
   Jo a abych Vás lidičky ještě trochu s tím novičokem pobavil, tak Vám napíšu proč to ty Skřípalovic přežili. vysvětlení je prosté , podle jednoho diskutujícího je to tím, že seděli v parku na lavičce Václava Havla. No a já dodávám, že pravda a láska zvítězí nejen nad nenávistí a lží, ale i nad novičokem. No nekupto.

   Smazat
  11. Jen pište, aby si ta Anglická "číča" uvědomila co si o ní myslí zatím ještě někteří lidé používající vlastní rozum a nikoliv zvratky sociálních taky inženýrů.
   Děkuji za nejen vtipný článek. Příběh nešťastných němých tváří je důkazem falše našich vynikajících (bratrů) v 21. století.

   Smazat
  12. 23:06 Havloidní mainstreamový nealternativní, tedy opravdový blb

   Smazat
  13. 12:41 Ten kdo má v hlavě tu šedou hmotu, tak se nemusí zastávat nějakého Platona, stačí mu jen obyčejné cui bono. A blb jako ty, co se přišel tady vyblít, se musí prvně nakrmit nějakými románopisci, v žoldu CIA, nemohou nikoho s rozumem přesvědčit.

   Smazat
  14. 12:41 Děkuji za seznam povinné četby od Kremlin Watch. Na oplátku vám také poradím. Pokud chcete znát pravdu o liškách, tak si přečtěte zprávu "O Budulínkovi". Tam jsou o jejich skutečném chování přesné, svědecky doložené informace, které vám ostatní dezinformační zdroje neřeknou.

   Smazat
  15. 12:41 je typickým příkladem toho, že Schopenhauerův voluntarismus dokonale platí. Jeho virtuální svět mu nikdo nevezme, o pravdě a lži rozhoduje pouze přání tohoto pisatele, a to bez ohledu na fakta a logiku. V tomto případě musí mít ultralevicoví západní ideologové radost z toho, jak dokonale mu vypláchli mozek, skrze zaplacené rádoby objektivní spisovatele, a vytvořili nového českého havlokavárníka.

   Smazat
 2. Definice pojmu agent, živý agent, neví se něm!
  Mrtví agent, neví se o něm!

  Skripal to je to nejhorší svinstvo, co nemá právo se nazývat agent, ale pouze a jenom přežívající mršina!

  Prosím, v jeho případě nepoužívejte slovo agent?

  *

  OdpovědětSmazat
 3. "Sestřenice Julie Skripalové s ní údajně mluvila po telefonu a je nyní toho názoru, že se Skripal i jeho dcera otrávili rybou."
  A ten údajně zasažený policista, který je už zpátky ve službě, jedl také tu rybu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jestli neumřeli, tak tam žijou dodnes, jděte spát, děti a ať se vám něco pěkného zdá.

   Smazat
  2. Policista jedl rybu a od té doby rozumí řeči zvířat, takže ho ten otlemený blonďatý pablb pošle pro Zlatovlásku.

   Smazat
  3. 1:02 Viki plácá jako každá obyčejná ženička z Rossije. Novičok byl jasně detekován specialisty OPCW. No esi byl na oněch místech, kde se vzorkovalo taktéž před samotnou otravou, to ví jen Bůh a ten, kdo to tam matlal.

   Údajný telefonát nebyl zřejmě údajný, neboť Viki žije v Rusku a lze se jí jednoduše dotázat. S Julčou to je sporné, neboť ona komunikuje off-line a nelze to ověřit. Takže, kdo byl na druhé straně drátu, nevíme, jelikož se nebavily o osobních záležitostech.

   Smazat
 4. Dneska měl humornou poznámku Marjanovič na HN, prej nejhorší je pro Rusy potupa, že Skripal se probudil a že ho tedy nezavraždili. A taky tam blábolí o zvířátkách, že na ně Rusové sami upozornili a Britové jim to pak vrátili tím, že řekli, že zvířátka taky uhynula na novičok. A přitom psali, že kočka byla tak podvyživená, že ji museli utratit. Jak mohla být kočka podvyživená, když Skripalovi opustili byt na 4 hodiny a hned tam naklusala zásahovka a tam se údajně taky nakazil jediný ten policajt. Tak byla už v té době kočka mrtvá? A proč byla podvyživená? Jak to, že nebyla mrtvá, když se Skripalovi nakazili o kliky? Proč kočku a morčata okamžitě utratili a spálili? Marjanovič ví prd a má ve všem jasno. Putin prohrál a to je pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin prohrál a je to pravda. O tohle tady jde, kromě odvrácení pozornosti třeba od Východní Ghúty.

   Čekám, kdy se budou dožadovat rozsáhlého auditu po ruských laboratořích a úřadech, kam je samozřejmě nikdo nepustí. Určitě ne všude a určitě ne na základě podobného "podezření". To bude další voda na mlýn hysterie.

   Bohužel, podobné masírovací praktiky mají výrazně negativní vliv hlavně na mládež.

   Smazat
 5. Nejvíc se těším, že teďka Julie bude mít zakázano se stýkat s Rusy (už prý nedali vízum její sestřenici), odeberou jí pas a to všem pro její dobro. Když nás komunisti nechtěli pouštět na Západ, tak to bylo taky pro naše dobro, abysme neutrpěli újmu asi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Julča se nechce stýkat s žádnými Rusy. Chce jen lékaře, Scotland Yard, MI6 a městské orgány v Salisbury. Nechce ani svůj telefon (zřejmě zapomněla heslo) a raději používá půjčený. Ale už se těším, až ji uvidíme i v aktuální obrazové podobě a doufám, že to bude rozhovor s gestikulací a mimikou, ne jen nějaký šot. Dneskaj ta potvora technika de děsně rychle kupředu a Holyvůd za chvíli nebude potřebovat herce.

   Smazat
 6. S británií přerušit diplomatické styky, zřejmě se rozšířila nemoc šílených krav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:44 Jak to tak pozoruji, tak ten dobytek to tenkrát nejspíš chytil od lidských krav a volů. Z tohotu důvodu bych našim "demokratkám a demokratům" preventivně zakázal přístup do zemědělských podniků.

   Smazat
 7. Collin Powell a Blair se omluvili a první svého činu litoval a řekl, že se nechal obalamutit CIA. Jsem zvědav jestli se čarodějnice z Downing Street a prasečí blondýn /to je o barvě jeho vlasů, ale možná nejen o ni/ omluví.

  OdpovědětSmazat
 8. Provokační protiruská kauza "skripal & NOVIČOK" se tak po krátké době svého mediálního a propagandistického života stává dobrou leda tak jako námět pro satiru či frašku na téma ubohost, podlost a malost.
  Ve které hlavní role kašparů a darebáků v jednom náleží tak těm dvěma povedeným z londýnské Downing Str. 10 a houfu jejich neochvějných následovníků. Spolupachatelů. Všech EU babičoků a stropničoků. Kterým - zdá se - ani nevadí, že z ostudy mají kabát.

  OdpovědětSmazat
 9. za mně vtipné a bezva, jen tak dál

  OdpovědětSmazat
 10. Jako for dne považuji výblitek jistého Teodora Marjanoviče v "hospodských novinách", že přežití škrpála je potupou pro Rusko. Jak prosté, řekl by Holmes. I když kabát naruby se dá taky nosit.
  Jen aby ten škrpál s Julčou opravdu přežil, protože to jejich přežití je pro Malou britanny dost nepříjemné.
  Vypadá to opravdu na malou otravu s toho žrádla, co ti angloši v těch jejich noblhospodách žerou.

  OdpovědětSmazat
 11. Nějak z těch viníků světových katastrof vypadla Čína a KLDR. Prosím o nápravu. Jinak když se řekne ona má pěknou číču alias pussy, je obecnou češtinou vnímána obojetnost významu. Jinak bych upozornil na volný prodej jedu na krysy u nás, a prý krysy mají pak bílou pěnu u úst, jako May a Johnson na tiskovkách!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:46 - a rovněž na Lukašenka z Běloruska, co provedl, že si ho přestali médianté všímat?
   Ramón

   Smazat
 12. Ružový panter - nový specialni serial

  OdpovědětSmazat
 13. Prosím o pokračování, protože v dnešní době se člověk nezasměje a tohle je skvělé. Také prosím, jestli by se pan Brand zamyslel, proč nechali Skřípalovy ožít, to mi stále vrtá hlavou, přece když vražda, tak vražda, ne?

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem zvědavý jak zareagují naši "bdělí a demokratičtí" umělci.Nedávno sesmolili taškařici "Ovčáček- čtveráček", tak by mohli sesmolit aktuální "May-vičok,novičok"

  OdpovědětSmazat
 15. Dobrý příspěvek, že jed na krysy způsobuje u nich pěnu na čumáku. Pak je tu další důležitá stopa pro Holmese, že Ti Skripalové jedli rybu, která před tím sežrala tu otrávenou krysu a to v luxusní britské restauraci.

  OdpovědětSmazat
 16. Fraška která má znaky totální debility musela vymyslet jedině vládnoucí zdegenerovaná královská tlupa, která v nedávné minulosti byla schopna zamordovat jednoho ze svých členů a přitom ani okem nemrkla.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.