Reklama

úterý 10. dubna 2018

Korektní člověk přece nemůže o nikom říci něco určitého

10. 4. 2018

14 komentářů :

 1. A tak stalo se ze Usacky President Trump oznacil sveho presidentskeho kolegu Assada , ze jest zviretem.
  Take v dusledku skripajici afery Skripal,ktera se jevi jako Preskripnuta ....V dusledku jedincu , kteri samou snahou pozbyli moznost mluvit logicky a rozumne...
  Krivdi se zde zviratkum v lune Matky Prirody, ktere zdaleka a dlouho nebudou vystupovat a cinit vse jako lide. Maji to stesti ani prevychova ke korektnosti na ne nepusobi. A teroristicke utoky , marna snaha nic takoveho neumi a nebudou umet...Ani se nikdy zajic nanauci zaplynovat Vlka !!! Zvire Nepolidstis.
  Po splynuti MOnsanta s Bayer , tyto korporace naridili EU, ze bude povolena vyroba monsantickych potravin ktere totalne zmeni posledni zbyle rysy lidskosti i lidi a postupne i prevychovaji lesni a jina zviratka a cely svet bude ZMONSARIZOVAN a Totalne...

  OdpovědětSmazat
 2. Ano, chcete nás zblbnout a poté ovládat jako ovce, že pane Soroši a vám podobní. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:18
   Neboj, Karle, tebe už nikdo nezblbne. To by bylo jen nošenídříví do lesa.

   Smazat
  2. Anonymní10. dubna 2018 5:18
   Přesně tak, politická „korektnost“ brání pojmenovat škodlivé jevy a tedy i proti nim cokoliv dělat. Takový správňácký krůček, k následnému zavedení totality. P.K.

   Smazat
  3. 9:17
   Přesně tak. Proti škodlivým jevům máme Pitomia. Zvolili jsme ho, abychom ho měli...

   Smazat
  4. Anonymní10. dubna 2018 9:23
   Pitomia, který se projevuje v 8:49 a v 9:23 nemáme proti škodlivým jevům, neboť nemá žádný názor. P.K.

   Smazat
  5. 10:09

   Ale má jasný názor, ctěný P.K., jenže mylně předpokládal, že jej vyčtete mezi řádky. Přepočítal se, protože se ukazuje, že jste ještě větší zabedněnci, než se na první pohled může zdát.

   Jak zoufalý musí být člověk, aby vkládal naděje do Okamury? Jak chatrné musí být jeho znalost lidí, politiky a dějin? A koho si takoví nešťastníci budou muset hledat v budoucnu, až jejich hvězda pohasne (což už nebude dlouho trvat)? Vítek Bárta redivivus?

   Smazat
  6. Hned se pozná génius co to má vymykaný a nechce to nikomu zdělit aby nepřišel o genialitu.

   Smazat
  7. Anonymní10. dubna 2018 10:19
   Dost jste mě zviklal. Koho mi tedy doporučujete? Prosím, ne meziřádky, víte že jsem ještě větší zabedněnec, … P.K.

   Smazat
 3. Vtipné, parodie na Sagu Norénovou, policie Malmö. Fakt je, že v prvních dílech se vůbec neobjevoval kdokoliv tmavé pleti. Stejně jako u docela dobrého severského seriálu Premiérka, nebo jak se to jmenovalo, který šel i u nás, tam se ale v závěru řešilo, jaká blbost je inkluze, takže to je snad přípustné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem neviděl poslední sérii Mostu, takže možná tam už se i imigranti objevují.

   Smazat
 4. http://svobodnenoviny.eu/polska-zena-doufala-v-poklidny-zivot-ve-svedsku-ale-byla-znasilnena-araby-a-ignorovana-policii/

  OdpovědětSmazat
 5. Soudě podle vzhledu, tak tím zvířetem je spíše Trump. Soudě ovšem podly snů Trumpa o další válce "ala" Afghanistán či Irák, je tomu jinak, ovšem v každém případě se SSA nechovají vůbec jako zvíře, ale jako němečtí naciszé neblahé paměti. Marné, marné, marné, kdyby na sůl nebylo, válka musí být, hej pane hejtmane! Kolik asi ten kšeft s dalším milionem mrtvých kapitálu SSA hodí? To je to, co řídí Černý dům či SSA Reichstag!

  OdpovědětSmazat
 6. No on Vám to Honolulu vysvětlí. Dočkejte času jako husa klasu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.