Reklama

neděle 29. dubna 2018

Krasobruslení pro maminku - tip kulturně - sportovního referenta NR

N. Zinina s maminkou
29. 4. 2018, P. Ďoubalík

Pokračuje krasobruslařská soutěž "Doba ledová - Děti". Dnes bylo opět mnoho krásných vystoupení, vybral jsem jedno z prvních, které mě zaujalo. Snad potěší i některé z vás.


Nasťa Zinina (11 let) věnovala svoji jízdu mamince a všem maminkám, určitě i těm našim. Zpěvem ji doprovázela Lara Fabian.


Doba ledová - Děti, 29. 4. 2018
a jako bonus třeba ještě dnešní Liza Berestovskaja:
a Sofja Akatěva jako polámaný ptáček:
a na závěr Mark Lukin:

17 komentářů :

 1. Doufám, že Ďoubalík nemá dceru, protože podle toho co tu neustále s oblibou zveřejňuje (zmalované, načesané dívky ve věku 10-15 let, v uplých šatičkách a často jen v kalhotkách) mám čí dál silnější dojem, že je latentním pedofilem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zoufalcovi 21:51 - dcery mám tři, nejsem pedofilem, ale pedagogem. Vy byste potřeboval vyšetření u psychiatra nebo výslech na policii. Rusové mají jednu pěknou moudrost, odpovídá tomu, co napsal 22:07 - "Zločinec každého podezřívá". Prosím, nemáte-li co zajímavého říci, mlčte. Nekazte normálním lidem diskusi a náladu.

   Smazat
  2. 21:51 - musíte hodně trpět, když vzorem pro evropské hovnoty, je honimír Janda. Mně se líbilo, když psali, že statečně onanoval pro gaye (buzeranty) a takých súdruhou nám třeba.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaň se na mě neustále lepit, přiteplený, otravný dementíku.

   Smazat
  2. 22:07
   Nikdo se na tebe nelepí,hulibrku z pornoJandovo trenek!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 3. ty jsi ale osel. Pokud tě tohle napadá při dokonalých a citově podaných výkonech těch nadějných krasobluslařek tak by ses měl sám vyhýbat dětským hřištím a koupalištím. Podle hesla... kdo se cítí ten se vtípí. Zamysli se nad sebou.

  Slávek z Brna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O nějaké krasobruslařky vůbec nejde, troubo!

   http://www.novarepublika.cz/2018/03/uz-chapete-co-jste-vyvedli-v-putin-v.html

   http://www.novarepublika.cz/2015/12/modri-ptacci-doleteli-do-finale-tip.html

   http://www.novarepublika.cz/2018/04/mala-holcicka-aneb-neco-pozitivniho-z.html

   http://www.novarepublika.cz/2018/04/modry-ptacek-pro-kemerovo.html

   atd atd

   Smazat
  2. pro 22:16 - vynechal jste mnoho dalších krásných věcí, které jsem publikoval na NR, kde malé děti přinášejí radost všem normálním, vnímavým lidem. Přesto váš komentář svědčí o tom, že vy nekomentujete, ale pracujete. Co se týká obviňování někoho z pedofilie, doporučuji vám - přibrzděte. Nebyl byste první případ, který prohrál soud, viz poslední případ: bloger Anatolij Šarij versus Mark Fejgin. Fejgin byl dokonce zbaven statusu advokáta. Není to poprvé, co takto útočíte. Asi žijete v klamné představě, že jste anonym. Je mi vás líto.

   Smazat
  3. 22:35

   Já vás z něčeho obviňuji? Kde, jak a z čeho
   :-D? Vašimi výhružkami soudem opět dokazujete jaký jste mimoň a taky že jsem trefil do černého.
   Mě vás líto vůbec není.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Ďoubo, tohle je v podstatě nešťastný člověk který žije ve svém světě nenávisti. Ignorovat stejně jako Radostu, včšect trolů starostu.

  Slávek z Brna

  OdpovědětSmazat
 6. Odpovědi
  1. Slávku, souhlasím a děkuji za podporu. Už jsem si zakázal reagovat na podobné komentáře, ale včera jsem se neudržel. Budu se lépe ovládat a doporučuji to i všem ostatním přátelům NR, Ď.

   Smazat
 7. Pane Ďoubalík, to je prostě paráda ...
  Kolik tak asi dětí vystoupí během té doby ledové ?
  Úplně mě fascinuje jak moc talentovaných dětí s pohybovou kulturou na profesionální úrovni tam vychovali.
  A přitom - je to jen můj dojem - chtějí ne všechny ostatní porazit, ale prostě zajet své číslo co nejlíp ...

  Nikdy jsem na krasobruslení nekoukal, ani tato videa nejsou pro mně uměleckým zážitkem protože tomu prostě nerozumím, ale ta atmosféra a pohled na ty drobky, s jakou grácii tam tančí ( sám bych asi na bruslích nedokázal ani stát ), to je nádhera.
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím vás Koloději! Nevím přesně, kolik dětí se zúčastní Doby ledové, soutěž se teď koná každý týden (v neděli), vždy někdo postoupí dál a někdo vypadne, je to podobné pěveckým soutěžím. Kdo postoupí, vybere si svého patrona z řad krasobruslařských velikánů (Kostomarov, Navka, Averbuch, Traňkov) a s nimi pak trénují a připravují další vystoupení. Jsem podobný případ jako vy, brusle nebyly můj nejoblíbenější sport a dnes, kvůli pochroumané noze, už bruslit nemohu vůbec. Ale to mi nebrání jásat, když vidím Dobu ledovou. To je prostě radost! Tak se těšme na pokračování, vždy něco vyberu (díky internete!)

   Smazat
  2. Ďoubalíku, Ďoubalíku, koukám pořád! A tentokrát mi bylo moc líto, že vypadla ta mrňavá holčička - tu to tak bavilo a jezdila tak nadšeně!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.