AA

Reklama

bb

úterý 24. dubna 2018

KSČM in memoriam: Hlavy v oblacích, hlavy v zadnicích

Martin Koller
24. 4. 2018
Již řadu let vidíme rozklad české levice, především u ČSSD, který je produktem ničivého vlivu EU. Víkendový sjezd KSČM se podle názorů řady lidí, kteří se zabývají politikou, stal počátkem konce KSČM. Původně marxistická strana se po vzoru ČSSD vydala na cestu euromarxismu, neboli trockismu podporujícího nesvobodu a privatizaci státu nadnárodními byrokraty a nadnárodními korporacemi, a to v zájmu své nomenklatury.


Původní marxisté, nejdříve sociální demokraté a později komunisté chtěli získat moc pro sebe a pracující občanskou většinu s cílem lepší budoucnosti lidstva. Z řady hledisek se jim to nedařilo, minimálně pro dlouhodobé nepřátelství, masovou propagandu, hospodářská embarga a vojenské agrese imperialistů, především britských, později amerických. Současní euromarxisté chtějí získat moc pro sebe a nadnárodní zájmové korporace, především americké s cílem přeplněných koryt a bez ohledu na naprostou většinu občanů svých zemí. Vulgárněji řečeno, marxisté měli hlavu v oblacích a euromarxisté ji mají v zadnicích lidí, jako jsou Allbrightová a Soros. Stačí si připomenout Hamáčka a jeho přátele v Aspen Institutu. Ve zkratce bychom to mohli nazvat cestou od idejí a voličů ke korytům, případně od osobností ke slouhům, přesněji od vlasteneckých osobností k cizáckým slouhům, případně programem udržitelných koryt a pohrdání voliči, neboli bahnem, jak říkají v ČSSD. Každý čtenář ať si vybere, co se mu líbí.

Jsou strany jako TOP 09, KDU-ČSL, či jejich klon STAN, které nikdy nedělaly nic jiného, než posluhovaly cizím zájmům v Berlíně a Bruselu, neudělaly pro vlast a občanskou většinu za celou dobu svojí existence nic dobrého, staraly se beze studu pouze o svoje koryta a příliš se tím netajily, takže jednaly v podstatě na rovinu a využívaly blbost voličů schopných se nachytat na primitivní hesla. V současnosti nastoupili na jejich místo jako hlavní služebníci panstva v Bruselu a Berlíně Piráti, klon euro-Zelených, kteří se jen sofistikovaněji, možno říci mazaněji přetvařují pseudorevolučními komediemi a hesly zaměřenými na pubertální mládež bez životních zkušeností. Aspoň část voličů se něco naučila a na aroganci moci a třicet let žvanění o svobodě, demokracii a lidských právech a nadávání na Rusko a komunisty, avšak bez valného pozitivního výsledku, už přestává být zvědavá. Proto se euromarxisté zaměřují na likvidaci rodiny a ohlupování dětí od co nejnižšího věku. Levicové strany byly kdysi historicky strany občanské většiny a národa, což se v poslední dekádě stalo minulostí a splývají s hlavním proudem slouhů EU. Ukázkovým příkladem je ČSSD, stejně jako jiné socialistické strany v Evropě. Místo dřívějšího sporu pravice a levice máme spor vlastenců a cizáckých slouhů. Problém je v tom, že mezi českými politiky je vlastenců poskrovnu.

Obecně lze konstatovat, že čím je politická strana, či hnutí více propojená s EU, především s Německem, tím je méně národní, méně vlastenecká a méně přínosná pro svoji zemi. Zato je přínosná pro svoje nomenklaturní kádry. Dokladem jsou především zavedené partaje. Stačí se podívat na socialistu Roučka, typickou muženu EU, jak zuřivě propaguje EU a vykládá, že pouze EU a NATO nás ochrání. Zatím nás nedokázaly ochránit ani před neozbrojenou afroislámskou invazí, stejně jako dlouhodobou krizí hospodářství, likvidací průmyslu a zemědělství, zadlužováním státu, rozpadem bílé rodiny, ožebračováním důchodců, multikulturní zvrhlostí propagovanou neziskovkami, islámským Tureckem, které ohrožuje jižní Evropu, podporou parazitování na účet pracujících, rostoucí snahou o cenzuru myšlení a projevu, růstem kriminality, především drogové a sexuálních zvráceností, nebezpečím jaderné války a otrokářstvím v cizáckých montovnách. Dokonce ani před nekvalitními potravinovými svinstvy prodávanými s rasistickými výmluvami v hypermarketech nás Roučkova milovaná EU nechrání. Rouček by potřeboval místo mlaskání nad korytem v Bruselu a pouštění propagandistických větrů návrat do životní praxe typu práce v germánské montovně a života v Chánově za průměrný český důchod. A není sám. Po jeho boku pevně stojí propagandisti eurokoncentráku typu Jourové, Teličky, Pospíšila, či Svobody, případně předlistopadový komunistický nomenklaturní kádr Štětina i socialista Keller, což je obzvláště vypečený komediant. Sluhové cizích protinárodních zájmů napříč komedií českých politických stran, kteří budou bezohledně bránit svoje koryta v Bruselu na život a na smrt, samozřejmě naši smrt.

Z členské základny KSČM přicházely již dlouhodobě signály o rostoucí nespokojenosti mnoha členů s impotentní a nevýraznou politikou partaje, zaměřenou pouze na přežívání. Nelze popřít, že KSČ/KSČM jako jediná politická strana po listopadu 1989 kriticky zhodnotila svoji politiku, provedla sebereflexi a opakovaně se omluvila za zločiny, které někteří její členové spáchali v padesátých letech a po roce 1968, mnohdy pod nátlakem sovětského vedení a jeho poradců. Ostatně nemalou část postižených tvořili sami komunisté. KSČM byla od roku 1990 bezesporu velmi slušnou opozicí a mnozí antikomunisté, včetně poctivých předlistopadových disidentů v současnosti uznávají, že vystoupení a názory reprezentantů KSČM, obzvláště v poslední dekádě jsou velmi rozumné a realistické. KSČM za to nedostala nic, pouze téměř třicet let nadávek a urážek, mnohdy od bývalých nomenklaturních komunistů, kteří se podíleli na svinstvech padesátých let a po srpnu 1968 přišli o koryta, případně jejich potomků. Vrcholem ubohosti byla sobotní komedie skupiny demonstrantů vykřikujících v sobotu před sjezdem KSČM, že komunisté jsou vrazi. Ilustrativně se tam předvedl Horáček, kamarád Drahoše, básničkou o východní marce, kterou vymysleli kdysi komunisté. Stačí se podívat, kdo byli předkové pana sázkaře Horáčka před listopadem 1989 a čím se živil on a není co dodat. Opravdový morální vzor mladé generace.

Stále čekám podobné demonstrace proti vrahům před německou, či ukrajinskou ambasádou na téma, že fašisté jsou vrazi, případně britskou a francouzskou na téma, že kolonialisté jsou vrazi, možná i americkou na téma milionů mrtvých ve Vietnamu, Africe a Latinské Americe díky jejich demokratické politice bombardování civilistů, vyvolávání občanských válek a podpoře zkorumpovaných fašistických režimů. Zde bych připomněl, že americké a britské bombardovací letectvo pobilo na našem území kolem 10 000 lidí (počet raněných a invalidů není upřesněn), především v letech 1944 a 1945, což je víc mrtvých, než v československém odboji na všech frontách druhé světové války, nebo v době heydrichiády. Zatímco na komunistickém sjezdu pravděpodobně neseděl ani jeden vrah, mnozí ze současných demokratických vrahů z takzvaného západu, případně z Balkánu a islámských zemí si žijí a nikdo proti nim nedemonstruje.

Je pravda, že současné a předešlé vedení KSČM udrželo svoje lidi na mnoha důležitých pozicích a udrželo pro ně řadu pracovních míst, bez ohledu na téměř třicet let nenávistné mediální propagandy. Tito lidé, mnohdy špičkoví odborníci odvedli kus pozitivní práce pro tuto zemi v době, kdy od roku 1990 nastoupili do státní správy a do školství arogantní agresivní diletanti, opět mnohdy předlistopadové kádry posluhující zahraničním zájmům. V současnosti se tato zájmová skupina sdružuje především v pražské havlérce a její ikony si nechtějí přiznat, že se zasloužily o devastaci našeho průmyslu, zemědělství a školství, takže údajná výše škod a ztrát dosahuje až 505 bilionů korun. Pravděpodobně i strach z vyšetřování devastace naší země a její proměny v kolonii eurokoncentráku je udržuje v nenávistné propagandě vůči všemu vlasteneckému.

Nicméně pozitivní efekt politiky KSČM se pomalu rozplývá a mnozí bývalí komunisté a členové jejich rodin již jsou v podstatě dlouhodobými korytáři a obhájci současného vývoje, který jim přináší zisky a vede naši zemi do pekla, či spíše koncentráku EU. S původními ideály vlastenecké strany pro lidi to má stále méně společného. Uvedený vývoj nakonec vedl k ostudnému volebnímu výsledku v minulém roce, jak na objednávku ANO, či přesněji TOP 09, která má v ANO silné pozice. V minulém roce byla obrovská šance k posílení pozice cestou prosazování národních zájmů, odporem proti afroislámské politice, byrokratizaci a korupci EU, kterou si vedení KSČM nechalo utéct, možná záměrně. Podíl na tom mají samozřejmě mnohá média, počínaje ČT, které zástupcům parlamentní strany dávají minimální prostor a naopak umožňují se projevovat bez omezení kdejakému protinárodnímu neziskovkáři placenému ze zahraničí a samozřejmě všem, kteří napadají komunisty a spojují je s Ruskem a Putinem. Někteří mladší komunisté se navíc sbližují s euromarxisty, protože tam kynou přeplněná koryta. Nelze se divit nápadům z vedení KSČM na téma rozšíření spolupráce s takzvanou novou levicí, Piráty a Zelenými. Typickým příkladem této skupiny je Dolejš, který ovládá pražskou KSČM, přestože svými názory a životní praxí patří spíš do ČSSD, ne-li TOP 09. Kolaborace s Bruselem nabývá na tempu. Dolejš sice bude chvíli předvádět bojovnou komedii, ale brzy se vrátí se svému podlézání euromarxistům.

Vedení KSČM se diví, že nemohou získat mladou generaci a přitom nedokázali oslovit ani tu střední. Mladá je do značné míry ztracená a infikovaná jedem bruselského trockistického euromarxismu. Část z mladých se probere až v drsné životní realitě a ve středním věku. Mnozí další shnijí jako odpad národa a sluhové Bruselu, Berlína a Pirátů v neziskovkách, na něž postupně nebudou peníze. Možná dostanou možnost i položit život v boji proti Rusku za zájmy amerických nadnárodních korporací až potáhnou do války na východě, po zuby ozbrojení americkými zbraněmi za peníze českých daňových poplatníků. A vsadím se, že z mladých euromarxistických kádrů nebude na bojišti ani jeden, zato budou v médiích podporovat válečnou psychózu. Problém je v tom, že současná KSČM soudruha Filipa nedokázala podchytit ani nespokojenou část střední generace, nebo se o to ani nesnažila, až na čestné výjimky. Důvodů může být víc, ale za vším hledej osobní zisk a výhody. Smrádeček a teploučko u korýtek a moc to neškrábat, po nás potopa a poslanecké, či europoslanecké důchody.

Snaha o udržení korýtek, která sice nepřetékají, ale jsou příjemně plná, vede k tomu, že jsou upozaďováni členové vedení KSČM, kteří by chtěli výraznější politiku, změny a tím budoucnost pro stranu i voliče, jejichž typickým příkladem je Josef Skála, nebo policista Ondráček. Podporovat aktivní politiku je samozřejmě riziko a ti správní soudruzi by mohli o korýtka přijít ve prospěch těch aktivnějších. Je logické, že na současném vývoji mají zájem všichni nepřátelé KSČM, kteří staronové vedení komunistů radostně podporují. Cílem je unipolární svět ovládaný z USA s unipolární politika jeho kolonie EU ovládaná euromarxisty. Nějaká malá strana, která občas bude řečnit mimo hlavní proud euromarxistů jako schválená opozice se hodí. Takoví lidovci, nebo socialisté v předlistopadovém období. Kdyby nebyla žádná opozice, mohlo by to být divné a někdo by si to mohl vykládat, jako nedostatek demokracie v rámci koncentráku EU. Nicméně důležité je, že schválená opozice bude plnit hlavní úkol, a to podporovat rostoucí totalitu EU a nadnárodních byrokratů jako nové šlechty v zájmu nadnárodních korporací.

Musíme se zeptat, zda se v případě KSČM nejedná rovněž a záměrný rozvrat, jaký nám předvedla svojí likvidací ČSSD? Jak jsem uvedl, KSČM za svoji slušnou politiku za 27 let nic nedostala a chápu, že jsou z toho mnozí soudruzi unavení a otrávení. Připomněl bych hradecký sjezd ČSSD v roce 1993, kdy zvítězil v boji o vedení strany Miloš Zeman. Tehdejší předseda KSČM Svoboda nabídl ČSSD a dalším levicovým stranám spolupráci. Byl rázně odmítnut a ČSSD vydala usnesení a zákazu spolupráce s KSČM. Přitom již tehdy byla členy ČSSD, včetně vedení, řada bývalých členů předlistopadové KSČ, která měla víc másla na hlavě, než novější KSČM. Tento tah socialistů zabránil vytvoření efektivní levicové opozice, která by chránila zájmy státu a občanské většiny před zájmy cizácké expanze, kterou v současnosti reprezentuje EU a Německo. Jaký je v současnosti rozdíl mezi ČSSD na jedné a KDU-ČSL, TOP 09, případně STAN a Piráty na druhé straně dělící čáry takzvané levice a pravice?

Po převzetí moci Hamáčkem nevidím žádný rozdíl a vykřikování přítele Foldyny je možná jen obyčejná komedie, která má zabránit odchodu znechucených voličů a členů ČSSD. Kdyby se všichni socialističtí revolucionáři spojili, nikdy by se Sobotka, nebo Hamáček k moci nedostali. Jenže ubožácký slouha cizích zájmů Sobotka vládl řadu let a Hamáček má dokonce podporu z USA. Každopádně oba tyto šedé úřednické figurky zapadají do systémové likvidace politických osobností v EU, řízené z Bruselu, Berlína a Washingtonu. Stačí si položit otázku, kdo je vlasteneckou osobností v Bruselu, Berlíně, Paříži i Praze. Zoufalá pustina naplněná šedými slouhy, případně placenými šašky a sprosťáky s čestnou výjimkou prezidentů Zemana a především Orbána. Takže socialisté Zimola, nebo Foldyna jsou s velkou pravděpodobností jen komedianti bojující za udržení svých koryt. Opět komedie s hodným (Foldyna a Zimola) a zlým (Hamáček) policajtem pro hloupé voliče. Jinak by bojovně žvanící socialisté dávno odešli a připojili se k vlasteneckým stranám, či politikům, nebo založili vlasteneckou sociální demokracii opírající se o tradice boje proti za práva pracující občanské většiny a proti náboženským demagogiím. Kecy a komedie však končí ve chvíli, kdy se začínají kývat koryta. Jenže politiky si národ nezvolil proto, aby hájili svoje koryta, kašlali na voliče a podlézali EU a NATO. To platí pro většinu českých i evropských politických stran.

Musíme se tedy logicky ptát, co vede předsedu KSČM Filipa a jeho partu, především Dolejše, Vostrou, Mrencovou a Konečnou k nadšené podpoře ČSSD a ANO? Že by se soudruh Filip na stará kolena zamiloval do Allbrighta-Hamáčka, nebo dokonce do vůdce ANO? Pan Babiš je aspoň zachovalý a zámožný fešák, dobrá partie pro chudého majitele prosperující advokátní kanceláře. Ale co ten Hamáček, ukázkový arogantní posluha cizích zájmů a likvidátor ČSSD, horší, než Sobotka se svými podivnými pudy? Na místě je otázka, jak, případně čím dokázal pan Babiš přesvědčit soudruha Filipa, aby podpořil vládu ANO a ČSSD, jestliže za to KSČM nic nedostane. Advokát Filip není naivní pitomec, aby věřil tomu, že KSČM bude prosazovat svoji politiku v rámci vlády ANO (kde stále silnější pozici získává pražská havlérka řízená TOP 09 a reprezentovaná Stropnickým) a ČSSD, která se vůči KSČM chovala dlouhodobě vyloženě sprostě a záměrně zahodila možnost vytvoření účinné levicové opozice. Jestliže KSČM nebude mít ministry, možnost ovlivňovat politiku nedostane. Proč Filip vykládá nesmysly voličům? Nestává se nakonec staronový předseda KSČM stejným hrobařem poslední levicové strany, stejně jako Sobotka a v současnosti Hamáček hrobařem ČSSD jako historické strany pro občanskou většinu?

Kromě neprokázané možnosti vydírání je zde samozřejmě korupční vliv EU. Dokladem je i soudružka Konečná, europoslankyně, kamarádka Filipa a nová místopředsedkyně KSČM. Ta se v roce 2013 vyjádřila ve smyslu, že EU je vlastně socialistický projekt. Hlavně původně německý národně socialistický pod názvem Panaevropa. Málem vedl k vyhlazení Slovanů a v současnosti se snaží obyvatele střední a východní Evropa aspoň zotročit. Podle měřítek současné ČSSD posluhující cizáckým zájmům je socialistický zcela jistě. A to roku 2013 ještě nebyla soudružka Konečná u koryta v Bruselu, kde se zabývá výfukovými plyny, poněkud mimo svoji odbornost, ale za odpovídající výplatu z našich daní.

K čemu bude straně tato profesionální svazačka, která se od mládí živí politikou a pracuje v Bruselu, je velkou otázkou. Pouze vzorová kumulace funkcí a podpora předsedy Filipa. Do socialisty Haška s 28 placenými funkcemi a jemu podobných v dalších demokratických a státotvorných partajích má ještě daleko. Hlavně, aby se nezapsala do historie jako socialistky Buzková a především zakyslá Valachová do českého školství. Vzpomínám si, že ji kdosi z ÚV KSČ, či KSČM v roce 1990, nebo 1991 přivedl na jakousi armádní prezentaci. Všichni jsme se podivovali, jak může takový smrad ze střední školy a bez životních zkušeností, který pro vlast a národ nic neudělal, patřit k perspektivnímu vedení partaje. Od té doby mne to už přestalo udivovat při pohledu na „osobnosti“ jako Benda, Feri, Stropnický, vedení Zelených a Pirátů, dříve Gros, Sobotka, Zaorálek, Hamáček a řadu dalších méně známých figurek. Především takoví arogantní a hrabiví profesionální svazáci bez vztahu k národu jsou nejlepšími sluhy cizích zájmů. Kdo z nich pro tuto zemi něco pozitivního udělal a udělá? Bez ohledu na partaj, kterou oficiálně reprezentují, jsou to samí euromarxisti bez ohledu na to, co plácají v médiích.

Stejně jako mnoha jiným občanům mi není jasné, proč bych měl na podzim podporovat politiky ANO, jestliže jejich partaj chce spolupracovat s ČSSD, kterou naprostá většina voličů minulý rok odmítla, a to ještě v Allbrightovsko-Hamáčkovském provedení. Poté co neuspěli Svobodní a z ODS je slyšet nejvíc válečnický jekot ženských „osobností“ Černochové a Udženije je výběr vlasteneckých stran a politiků opravdu úzký. Bývalý předseda ODS Topolánek už zcela ztratil stud a v rámci podlézání převzal i evropskou vyjadřovací úroveň reprezentantů pražské havlérky Rejžka, nebo Pavla Novotného. Jako pozitivní osobu využívající vlastní mozek lze v ODS vnímat především Václava Klause mladšího. Jednoznačně proti EU a válce jsou pouze osamělí bojovníci typu senátora Valenty a jako celá strana pouze SPD. Část politických stran je rozpolcená, což by nemělo trvat věčně a voliči by si to měli uvědomit. Rovněž by si měli uvědomit, že vlast a národ ničím nenahradíš, tím méně evropským koncentrákem, který naši zemi nestydatě vyžírá a krok za krokem zotročuje.

Vlastencům se dnes nadává do extrémistů. Buďme my všichni, kteří budeme slavit sto let vzniku Československé republiky jako výrazu velikosti našich národů a civilizovaných tradic hrdými extrémisty, jako byli prezident Masaryk, naši legionáři ve Francii, Rusku a Itálii, odbojáři za druhé světové války doma i na všech frontách, parašutisté, kteří popravili německého vraha Heydricha a další. Ti ostatní, kteří pohrdají vlastí a národem, ať si jdou v říjnu za mrzký peníz slavit koncentrák do Bruselu, kam patří slouhové a otroci.

Je na čase, aby se lidé v naší, nikoli evropské zemi spojili pod heslem „třikrát ne.“ Nechceme afroislámskou invazi a multikulturalismus, nechceme jadernou válku v Evropě, nechceme otroctví v koncentráku EU!

Pozn. aut.: Výše uvedený text je upravený a rozšířený článek, který byl zveřejněn na parlamentních listech 23. 4. v 21.52 hod.

57 komentářů :

 1. Pokud u politických stran nefunguje vazba na nejširší členskou základnu, a třeba celostátní vedení nereflektuje přání nižších samospráv nebo jak to nazvat, je to špatně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V kapitalismu se jedná pouze o buržoazní demokracii a záleží na voličích , kdy si té šaškárny všimnou ! To, že znechucených 40 % voličů k volbám nechodí je odrazem politiky vedení KSČM, které to vůbec netrápí, což je tragédii pro slušnou pracující většinu ! Dnes, když se vedení jediné, kdysi revoluční strany kamarádí s oligarchou přes zkorumpovaného Filipa a jeho věrné, znamená pro nás dřívější voliče, že tato strana je dále nevolitelná !!! Stranu, která se paktuje se symbolem pravicového rozkrádání naší země panem Babišem nemůže nikdo soudný volit !!

   Smazat
  2. Pan KOLLER je známý tim,že velkohubě popisuje kde co,ale aby na konci navrhl alespoň náznak řešeni a nim tady přišel, to očividně neumí nebo nechce!

   Smazat
  3. Reseni je stale, je jedine, nevolit zadne nove strany a zasadne ne ty strany, co byly po r. 1990 ve vlade. Jsem proti VRSR, zvladnou to volby. Jenze to by nesmeli volit voli, kterych ma tento narod tak 90%.

   Smazat
  4. pan K. podrobil situaci kritice, není politik a nemůže a snad ani nechce nastavit cestu k řešení. Za to dostávají naši volení zástupci hromadu peněz a kromě SPD si s námi hrají na schovávanou.

   Smazat
  5. 21:50

   Jasně, SPD jde po penězích jak slepice po flusu!

   Smazat
  6. 18:52 "...znamená pro nás dřívější voliče, že tato strana je dále nevolitelná !!! Stranu, která se paktuje se symbolem pravicového rozkrádání naší země panem Babišem nemůže nikdo soudný volit ". Koho tedy budete volit jako náhradu za dříve vámi volenou KSČM? Z těch, které jsou v PS nelze náhradu najít, je nějaké jiná mimo PS, která by měla alespoň minimální šanci dostat se nad 5%? A potom neskončit hned v prvním volebním období?

   Smazat
  7. Krindapána, jaká vazba na členskou základnu. Copak tady nějaká strana (vyjma komančů a lidovců) má nějaké členy? Má pouze svůj z našich peněz placený aparát v okresních a krajských výborech. Proto také žádná strana nežije z členských příspěvků, jak tomu bylo kdysi, ještě za 1. republiky

   Smazat
  8. 20:49 napsal: "Pan KOLLER je známý tim,že velkohubě popisuje kde co ...". 20:49 nenapsal a neodůvodnil, co je v kritizovaném textu velkohubého, ale do osoby autora se naváží a svoji omezenost korunuje požadavkem, co všechno by ještě autor článku měl dokázat. Sám je intelektuálně zcela impotentní. Hrůza.

   Smazat
  9. Byla strana, byla silná i po převratu v roce 1989, měla i silnou mládežnickou základnu. Kde je ta základna dneska? Žádná není, a já se ani nedivím. Možná že si mnozí vzpomenou na pietní setkání v Lidicích před zhruba deseti lety. Tam přišli mládenci a děvy s komunistickými prapory a symboly poklonit se zavražděným... A co se stalo? Členka užšího vedení naší strany M. Vostrá na tyto mládežníky kvůli komunistickým vlajkám a symbolům zavolala policii!!! To podle mne byl začátek pádu. Možná to bylo i zvolení V. Filipa a odstranění M. Grebeníčka pár měsíců před tímto incidentem, nevím. Ale co vím, že od té doby jde pomalu, ale jistě strana do kopru, bohužel!

   Smazat
  10. O tom jsem neslyšel.
   Ale: komunistické ženy iniciovaly znovuobnovení růžového sadu!
   Masově členové strany, v bílých košilích a červenými šálami po oficiálním aktu, přijdou od potoka kde se shromáždili, přijdou k místu pietnímu se poklonit.
   A animozita vůči komunistům tam je nepřehlédnutelná. Loni jsem tam komunistickou mládež neviděl - přijede tam vždy doslova pár sociálních demokratu z Německa. Potkal jsem tam syna lidického občana, možná lidické ženy či přiženěného k lidické rodině, a ten vykládal, že komunisti si uzurpují pietu atd.
   Nemohu také nepřipomenout prvá léta po roce 1989, kdy Havel mluvil o "bombastickém památníku", který byl rozestaven a zbořili ho ... atd.
   A horníci již u pomníčku při pietním obřadu nestojí, již nejsou ...
   -- Tož tak.

   Smazat
  11. 0:23

   Tvrdíte, že M.Vostrá zavolala policii. Oč toto své tvrzení opíráte? Možná se Vám to trochu pomíchalo?

   Každopádně v podrobné novinové zprávě o tehdejších sporech se nic takového neobjevilo. Že by si zrovna novináři Mladé fronty takovou úžasnou šanci nechali utéct a nezmínili to, kdyby to byla pravda?
   Je zmíněna policie, ale neříká se, kdo ji přivolal.

   https://zpravy.idnes.cz/v-lidicich-zavlaly-prapory-levicovych-extremistu-nikdo-nic-nevidel-11v-/domaci.aspx?c=A090613_171112_domaci_pei

   Smazat
 2. Slušnost se KSČM nevyplatila, tak to zkoušejí jinak. Něco jako vlez jako veš do kožichu koaly a kousej. Jestli to ty vši vydrží je otázkou, jaký babičok na ně koala použije.
  Ale pokud se koala konečně dohodne kdo a jaké koryto, tak by je ty vši mohly držet na špagátě.
  Bude záležet jak k tomu maglajzu přistoupí Fiala. Ve svatém boji proti komunismu by mohli veškám ten špagát odříznout.
  Takže teď to bude hop nebo trop. Pokud vešky nezbourají vládu hned na počátku, tak by se jim ta vysněna taktika rozplynula vniveč. Pokud podpoří vládu koblih a sosanů a pak budou vyšachování Fialou, bude to konec KSČM. S uznáním, že babičok funguje.

  OdpovědětSmazat
 3. Článek zbytečně dlouhý, po pár větách je patrné, že dochází ke štěpení strany, bohužel. Filipovo současné "vládní počínání" je poslední pokus získat zpět voliče. Výtky o neschopnosti oslovit mladé voliče a o tom jací jsou kabrňáci Skála a spol. se může diskutovat donekonečna. Blíží se 1. máj a na Křižíkově fontáně bude Martička Semelová, nic proti ní, a z mladých jedině letitý "mladý" poblázněmec v nádražácké uniformě plné medajlí se sovětským a českým praporem. Smutný pohled. Dál je zbytečné situaci komentovat. Část strany která nepodporuje Filipa, ta méně početná, neuzná demokratickou volbu a stranu rozbije. No co se dá dělat. Smutný konec.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Kollere, vystřihl jste to na výbornou! Současné názorová skladba u nás je přesně taková, jak ji popisujete a to je tragické. Nejvíc děsí ta nastupující generace zocelených profíků, kteří mají priority jasně posazené v rozmezí JÁ/MOC a na konci plebs/Bohmen und Mahren a schopných to zobchodovat, jak jen nejlépe budou umět; počínaje Hamánkem přes rozkošné pirátky a konče Koečnou.

  OdpovědětSmazat
 5. Dosti tristní a pravdivý pohled na naši politickou scénu a nejlepší je ten program ČSSD "program udržitelných koryt a pohrdání voliči", nevím zda to nepasuje i na ostatní strany. Nejlepší by bylo nejdřív zrušit Senát se všemi darmožrouty v čele se Štechem a potom zrušit všechny strany protože jejich korytářské účinkování je zhoubné a řešící pouze své prebendy a udržení se u moci, vyřvávajíce hlasitě hesla o svobodě a ohrožené demokracii.

  OdpovědětSmazat
 6. Je evidentní, že Babiš "potřebuje" ČSSD a ČSSD jen k získání důvěry jeho vlády v PS PČR.
  Zákony, a smlouvy, přikázané EU, NATO, apod. bude následně v PS prohlasovávat s podporou tzv. "Demokratického bloku" a části poslanců ČSSD Hamáček, Zaorálek, apod.)
  Ve vedení ČSSD a KSČM jsou lidé, kteří to dobře ví, ale svým spolustraníkům namlouvají, že vše bude "zabezpečeno" pomocí smluv.
  Kolik takových "smluv" historie zná, naprostá většina z nich skončila v "koši na papír"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opr.: ..."potřebuje" ČSSD a KSČM" jen...

   Smazat
 7. pořádný rozbor naší politické reprezentace.plný souhlas

  OdpovědětSmazat
 8. Kritika Jana Kellera není zde vůbec na místě a brání pokračovat v četbě. Po toto místo se dá ale plně souhlasit. Rozhádat nějakou stranu na základě různě viděnou momentální nejvhodnější strategii není problém. Umění je syntéza programů, nikoliv jen kritika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keller byl možná kdysi autorita pro levici, ale teď už je jen nedůvěryhodná figurka. Ušpinil se paktováním s vyděračskou socdem stranou. Okamuru sice nemusím, avšak dostal takové funkce jako odpovídají volební podpoře. Socani na celé čáře volby prohráli, ať jdou do análního otvoru Kalouskovi, Fialovi, Gazdíkovi, Bělobrádkovi a Bartošovi.

   Smazat
  2. 20:00

   Můžete konkrétně doložit, čím se Jan Keller ušpinil.
   - Tím, že se na návrh ČSSD nechal zvolit do Evropského parlamentu?
   - Nebo nějakým svým konkrétním jednáním v EP?

   - Je známo, že ČSSD nezřídka kritizoval a že svou kritiku narozdíl od mnoha jiných dokázal vždy věcně odůvodnit.
   - Je známo, že Prof. Keller v příštím období už do EP kandidovat nehodlá.

   Kde berete oprávnění nazývat ho nedůvěryhodnou figurkou a schovávat se přitom za anonymitu?

   Kdo je pro Vás autoritou?

   Kokotko

   Smazat
  3. To R.P. 18:35 a všem obdivovatelům Kellera :
   doplňte si vzdělání a informace !
   Keller hlasuje v EU parlamentu za velké prachy pro imigrantské kvóty a proti Orbánovi a Maďarsku. Hlasuje proti českým zájmům. Hlasuje pro zájmy Socialistické Internacionály.
   Stačí si to vyhledat na veřejných stránkách EU parlamentu - to dá strašnou práci, že ?

   Smazat
  4. 21:16

   Sprotě lžeš, anonymní denunciante.
   Stačí si to vyhledat na stránkách EP - tu práci sis ty nedal.

   Kokotko

   Smazat
  5. Milý Kokotko, snažil jsem se na stránkách www.kdejsme.cz zjistit, kde žijete, ovšem nikdo s takovým jménem na území ČR nežije. Teď k tomu, co udělal Keller špatně. 1) Prodloužil politický život Sobotkovi a jemu podobných ksichtů. Kdyby prohráli už dříve, byli bychom na tom lépe. 2) Když už před volbami do EP byl ve vztahu k socdem tak politicky negramotný, byl už před rokem čas se s socdem rozejít a nereprezentovat je. Ta strana je záludnější než Kraďousek a předvádí neskutečně drzé chování.

   Keller je také pěkný vzor bývalého komunisty. Do strany snad vstoupil za středoškolských studií. Ještě nic nedokázal a už byl nomenklaturní kádr. Jiné do strany vzali daleko později až měli za sebou nějaké pracovní výsledky (patenty apod.). Po čistkách se jim kariéra skončila. Komediant Keller se uměl přizpůsobit a dotáhl to až na bezpartijního významného socana.

   Autoritou jsou pro mne například Ivan David nebo Jiří Jírovec a kterýkoliv komunista. Ze socdem nikdo.

   Smazat
  6. Pan Keller se nechal slyšet, že už s tím EU nechce mít nic společného a nemíní se tam dál ztrapňovat, tudíž nebude znovu kandidovat

   Smazat
  7. Kokotko i Mikeš mají natolik pravdu, že bych jejich argumenty jenom opakoval. Jejich oponent či oponenti argumentují nesmyslně, dokonce coby, kdyby. Spíš než z hlouposti, špiní za každou cenu, úmyslně.

   Smazat
  8. 21:24

   Milý anonyme,

   Možná - pakliže chcete být objektivní a seriózní - se přece jen vyplatí, pečlivěji sledovat, co Prof. Keller dělá a píše. A osvěžit si jeho životpois, abyste ne,musel psát, že "snad"... byl "nomenklaturní kádr". Navíc Vám sice nechci upírat právo házet někdejší členy KSČ do jednoho pytle, ale nepovažuji takový přístup za příliš moudrý.

   Kokotko

   PS:
   1) Třeba se jedná o pseudonym?
   2) Počet výskytů příjmení "Kokotko" v roce 2010: 3 v celé ČR. - Počet výskytů příjmení "Kokotko" v roce 2011: 3 v celé ČR
   3) Třeba jste nezvážil možnost, že bych se třeba posléze mohl odstěhovat na Slovensko nebo kamkoli jinam?

   Smazat
  9. 6:32
   Milý anonyme,

   přijetím do strany v raném věku se Keller netají.
   Co je přes čáru slušnosti je napsat knihu Tři sociální světy a podporovat stranu, která zde kapitalismus zrestaurovala. Nechal se vyznamenat vykutáleným prezidentem, který přisuzuje vinu za chudobu jen chudým samotným, viz jeho stanovisko k exekucím a podlézání podnikatelům.
   Socdem je vzteky bez sebe, že Andrej vytáhl do Česka 50 melounů na Čapí hnízdo. Keller pomáhá Sobotkovi, který se přičinil, že z Česka odešlo pěkných pár miliard do ciziny, což se veřejně vědělo i v době, kdy Keller tvrdil, že Sobotka je to nejlepší, co socdem má.

   Celkově se může chovat Keller jak chce. Vadí mi, že jako socdem předstírá, čím není.

   Smazat
 9. Zbývá dodat, že naprostá většina politických stran je vedena " vyvoleným etnikem ", proto je politika tak hrozná a ČR zdevastována jak morálně tak ekonomicky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže to by lidi museli mít větší zájem o politiku než co 4 roky volby nebo někým zinscenované demonstrace- bylo by třeba opravdu aktivní občanský přístup a ten tady není

   Smazat
  2. Zhodnocení situace je zajímavé a jistě ve své podstatě správné. Ne každý to dokáže tak výstižně, ale .... Znáte-li dnešní mládež, zvláště vzdělanou - co ji může levice nabídnout - idealismus, spravedlnost pro všechny ...ATD. Zkusili alespoň ti levicoví přesvědčit SVÉ potomky !!! Víme jak je to v dnešní době IT techniky těžké, když již od prvních tříd jsou vedeni k potírání pravdy. Nezávidím Filipovi.

   Smazat
  3. dobře,ale pořád nikdo nedoložil, co udělal svým hlasováním Keller špatně? Tak ještě jednou a lépe. Pindy o ničem,jak psn K. něco podělal a hlavně nedoložené neberu. To už vypadá jako předvolební taškařice o hovn..ě.

   Smazat
  4. Článek pana Kollera je velmi kvalitní, zasvěcený postoj k současné situaci, který má jen jednu drobnou vadu, a to tu, že panu Kollerovi jde o co největší srozumitelnost pro každého a to má za následek určitou polopatičnost, kdy „znalý“ už to znova nepotřebuje slyšet, zatímco „neznalý“ ano.
   Je škoda, že článek díky tomu přichází o „údernost“.
   Řešení, kromě trpělivé práce při vzdělávání sebe a svého okolí zatím autor nevidí.
   A říkat, že je to „dryáčnický povyk“ – viz A z 19:53 h je pouze snaha o očernění bez jakékoliv argumentační hodnoty.

   K panu Kellerovi, je mi líto, ale bohužel pana Kellera, tak jako mnoho jiných zkazili peníze a asi i prostředí, ve kterém se začal pohybovat. To potvrzuji ze své osobní zkušenosti.
   Asi před 10 či 12 lety jsem ho potkal na cestě do Francie, kam on jezdil za svými francouzskými přáteli sociology a když jsem mu gratuloval k jeho nahlas projevovaným postojům a názorům, skromně mne odbýval, že si je „vozí z Francie..“
   Pak jsem ho párkrát mailem kontaktoval a normálně jsme komunikovali až pak, cca před 5 – 6 lety jsem ho požádal, aby vyjádřil podporu jedné pozitivní akci a neobtěžoval se ani odpovědět, že nemá zájem a proč a této akci se vyhnul.
   Duchaplnost a schopnost pronikavé analýzy stále asi má, ale už delší dobu není ochoten ji používat při hodnocení významu a smyslu EU, Evropského parlamentu a jeho frakcí a jeho fungování. Naopak je pro něj E. parlament smysluplná a důležitá instituce.
   Jeho hlasování v E. parlamentu, ohledně podpory generového programu, které i zde na stránkách NR obhajoval, je zjevná podpora multi-kulturalismu = trockismu = euromarxismu – dá se to nazývat různě, ale většina z nás už ví, o co jde a kdo si dá tu práci prokousat se oním „Usnesením“ E. parlamentu, tak ho převálcuje „generový mráz“!
   Že se měl včas demonstrativně oddělit od ČSSD, je naprostá pravda.
   Že jeho boj proti „zlu světa“ je v poslední době jen neškodný, pozérský, je taky bohužel pravda.
   Pavel p

   Smazat
  5. Oprava : ..převálcuje "genderový mráz"..
   Pavel p

   Smazat
  6. 23:27

   Jak to tak čtu, Vy v tom "boji proti "zlusvěta"" musíte být jiný pašák.

   Smazat
  7. Anonymní24. dubna 2018 23:27
   Asi nejlépe jste zde popsal stav mysli pana Kellera.
   Podle mého názoru, to je inteligentní člověk, který dokáže vtipně přednést své (nebo francouzských autorů) myšlenky. Rád jsem četl jeho články ale posléze jsem z nich nabyl dojmu, že v tom europarlamentu si uvědomil, že to je obrovská mýdlová bublina, která se blyští, ale není zde žádná možnost něco změnit. Nejspíš ho to působení tam a kontakt s lidmi typu pana Svobody, nebo Zdechovského, kteří vesele plují na vlně eurohujerismu, ubíjí. P.K.

   Smazat
  8. 10:25

   (Zapomněl jste na Štětinu, Pocheho, Zahradila nebo Teličku a další) -
   Myslím si, že ho to neubíjí, ale docela obyčejně sere. Natolik mám důvěru nejen k jeho vědecké erudici, ale i k jeho zdravému rozumu.
   J.K. po návratu domů hodlá napsat knihu o populismu. Je na co se těšit.

   Změnit EU nemohou poslanci, ale občané. Musí ovšem chtít. Ti, kdo hlásají nutnost vystoupit jako jedinou možnost, si to pěkně zjednodušují! Bude to tím, že nic nepochopili. A kdo nic nechápe, mívá ve všem "jasno". = C'est la vie!

   Smazat
  9. Pro A z 25.4. v 10:25 h :
   Velmi rád bych společně s Vámi věřil, „že volby mohou něco změnit“, ale veškerá (možná, ne jen) moderní historie nás učí, že aby se něco mohlo změnit, napřed se někde něco musí pořádně „podělat“ (rozsypat - nebo můžete použít jiný eufemismus). A pak, v tom zmatku, chvíli demokracie funguje. Bohužel jen „chvíli“!
   A jestli stále věříte v „umělý konstrukt Evropské unie“, vzniklý z celní unie (a to zcela vynechávám kdo a za jakým účelem ho realizuje) tak jste jak první křesťané, co skočili Ježíšovi na špek, že“.. všichni si rovni budou..“, nebo jako první komunisté věřící heslu „..rovnost, svornost, bratrství..“
   Z Vaší věty, cituji: „.. J.K. po návratu domů hodlá napsat knihu o populismu…“, bohužel není poznat z jakého úhlu pohledu a jaký populismus, bude J.K. rozebírat.
   Tak se necháme překvapit.
   Pavel p

   Smazat
 10. Vše, co pan Koller nabízí, je dryáčnický povyk.
  Žvásty o euromarxismu = trockismu (CO TO JE ZA IDIOTA, který něco takového dokáže napsat?), přehnané hloupé osobní útoky.

  Jistěže si mnozí jmenovaní zaslouží kritiku. Pravděpodobně mnozí z nich jsou opravdu "hrobaři" svých stran, to se časem ukáže.

  Jenže tohle je spíš plivání než kritika. Ubohé láteření ... na úrovni Konvičky nebo Hampla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O trockizmu se informujte .A clanek pokladam za velmi fundovany.

   Smazat
 11. právník Filip míří neochvějně za svým vzorem Sobotkou.
  Komunisté vzpamatujete se.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel se nevzpamatovali a tím končí.

   Smazat
 12. Tim nemyslím aby jste utíkali do jiných pochybných stran, ale udělali si pořádek na vlastním dvorku.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Koller to napsal přesně co říkám já bývalý dlouholetý volič KSČM.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Radosto, nechte Putina na pokoji a neotirejte si o nej hubu !Nechte vy a vsichni Rusko na pokoji a bude mir ve svete !Chapu , ze juesej investovala do rozkladu Ruska majland a naraz se objevil maly skrcek Vladimir Vladimirovic Putin , muz c.1 ve svete , podle us magazinu Forbes a rekl -dost zlodejinam a radeni zapadu v RF- Ato je cely o zlym , agresivnim Rusku , proto smyslene divadelni predstaveni a obvinovani lidomila Putina.Ceska vlada jako ukazku podrizenosti USA vydala Ruskeho obcana Nikulina do usa , i kdyz vedi , ze usa muci vezne.Je to hole svinstvo a ukazka , jak velice se chce Cesko zalibit novemu protektoru - usa! tady resite ficoviny o komunistech...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta se svými bláboly je soustavně redakcí NR vymazáván. Nereagujte na něj. Budete pak vypadat jako oslíci.

   Smazat
 15. Hlavne 3× NE vrazdeni v Lybii,Syrii ,Iraku ,Afghanistanu a jinde.Pak by nebyly uprchlicke vlny .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bagoun25. dubna 2018 7:54
   Uprchlické vlny nejsou důsledek vraždění. Vraždí se celá dlouhá desetiletí a tyto vlny nebyly. Tímto nechci souhlasit s vražděním, nýbrž chci uvést, že uprchlické vlny jsou organizovány po celém zaostalém světě, kde jsou verbováni lidé k odvozu do Evropy. Samozřejmě, že i oblasti válek jsou pro verbování oblíbené, ale smyslem uprchlických vln je pouze rozvrat Evropy, nikoliv nějaká pomoc těm převáženým etnikům.
   Pro ně by bylo větší pomocí, kdyby se ty ohromné prostředky, které se věnují na přepravu a neziskovkám, které asistují na trasách, raději věnovaly na obnovu jejich zemí a do které by se mohli pracovně zapojit. P.K.

   Smazat
  2. P.K. 10:42

   Podléháte propagandě a popíráte zákony trhu. Tím pádem se pohybujete mimo realitu. To je dnes taková móda. Prostě jste si našel své místečko v tupém davu, který vykřikuje hesla.

   Nejde ani (jen) o pomoc ani o záměrný rozvrat - jde o procesy vyvolané řadou faktorů.

   Okamura (něco jako a jemu podobní konjunkturálně zneužívají lidskou hloupost a moc dobře na tom vydělávají. To, že svým kecům věří, na tom nic nemění.

   Pitomio je takový náš moravský "Tamagoči". Musíte ho krmit, uklízet jeho výkaly a mazlit se s ním! Tož - hodně zdaru!

   Smazat
  3. Anonymní25. dubna 2018 10:54
   Z těch Vašich nepodložených blábolů „od Šumavy k Tatrám“ jsem vybral jeden, který mi přijde nejblíže k tématu:
   „Nejde ani (jen) o pomoc ani o záměrný rozvrat - jde o procesy vyvolané řadou faktorů“
   Ať se na to dívám jakkoliv, nejvíce ze všeho mi to připomíná právě to Vaše kritizované „vykřikování hesla“. Ničím jste to nepodložil, takže to dělá dojem jenom takového plivance primitiva. P.K.

   Smazat
  4. 11:40 P.K.

   Jste ideální volič Okamury: Ať se na to díváte, jak chcete, nic nechápete. A tak se jen bezmocně vztekáte - nadarmo.....

   Smazat
  5. Anonymní25. dubna 2018 11:45
   Hlavně že, Vy si myslíte, že všechno chápete. Ani nevíte koho volit! P.K.

   Smazat
 16. !!! POZOR !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3:20.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. Levičáctví je dětská nemoc putinismu
  Aneb
  Soudružské slovo do vlastních řad

  Soudruzi!
  Jako že je Lenin nade mnou, věřte mi, dělám to nerad! Konečně - každý zde ví, že ZDRCUJÍCÍ většinu příspěvků zdejších soudruhů a soukmenovců autorů vítám přímo JÁSAVĚ.
  Zde však musím káravě pozvednout svůj mozolnatý prst: Takto nelze, soudruhu Kollere! Tolik slov jsi nadatloval, a v nich jen taková sr… nehezká, ošklivá věc.

  Ano, pokoušet se o kritiku naší Strany zleva – to je prostě výraz TAKOVÉHO levičáctví, takového ODPORNÉHO neomarxismu, že našinci až hanba, že až vrchní neomarxista Soros si potěšeně mne své hrabivé pracky.

  Prostě, soudruhu Kollere, Ty sis zjevně neuvědomil, v jaké etapě vývoje se nacházíme. Že?
  Ty sis neuvědomil, že u nás v Česku zatím nepůsobí (myslím samozřejmě PŘÍMO nepůsobí) Единая Россия, nejleninštější strana současnosti. Jsou k tomu různé důvody, jež hoc et nunc*) nebudeme rozebírat.
  Takže jaké strany zatím nahrazují Jednotné Rusko? No samozřejmě ANO, SPD, a právě KSČM.
  Ano, tyto tři naše Strany se musely spojit, aby našemu lidu poskytovaly to, co našim starším ruským bratřím poskytuje Единая Россия.
  (Mimochodem: Jestli tento nezpochybnitelný fakt nedokazuje autochtonní*) genialitu Velikého Putina, tak co už jiného?!)

  Co z toho plyne? Že KSČM musíme podporovat, my všichni opravdoví komunisti a putinisti, neboť PŘESNĚ plní zadaču: V soudružské spolupráci s ANO a SPD ničit zbytečky zrůdného protilidového polistopadového režimu, a připravovat obyvatelstvo na blížící se osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Prostě, soudruhu Kollere, Ty jsi svým nepromyšleným, neleninským textem posloužil jako příslovečný „užitečný idiot“ našim dědičným nepřátelům – Euroameričanům, trockistům, neomarxistům, revizionistům všech barev a odstínů, elitám, a především NATO a EU.
  Styď se, jestli se dosud nestydíš, nestydo!

  „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)

  P. Radosta

  -------------------------------------------------------
  *) Prosím, soudruzi: To NEJSOU sprostá slova, vážně ne; tak mezi sebou mluvíme my proletáři, co pliveme na elity s oprávněným a neustále vzrůstajícím odporem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neduhem NR je, že nemá obranyschopnost, před takovou alochtonní*) nestvůrou, jako Radosta.
   *) To je myšleno, jako sprosté slovo

   Smazat
 18. Pan Kolller to ve svém článku vystihl přesně, že levice je v úpadku a proč. Já nejsem politický génius, ale obyčejný člověk a o rozkladu levice píši občas v internetových diskusích už delší dobu.To už bije do očí , že levice je v naprostém úpadku. O ČSSD se dá říct, že vrátila Drábkovi nucené práce pro nezaměstnané, Paroubek zavedl příšerné nájmy, paní Marksová ožebračuje dlouhodobě nuceně nezaměstnané 2200Kč a ještě v televizní diskuzi tvrdila, jak se mají čeští důchodci dobře.Komunisté v halo novinách publikovali články označující nezaměstnané za lenochy a korunu tomu nasadila 16.1.2018 paní Aulická Jírovcová, která označila nezaměstnané kompletně za opilce, feťáky a lenochy, s tím, že si z nezaměstnanosti udělali životní styl. Nikdo neřeší problémy střední generace, že lidi po padesátce nikdo zaměstnat nechce ,já jsem ČID, nemohu dělat manuálně a mám 58 let a nikdo mě před 60 do práce nevezme, jsem v sociální pasti, do starobního důchodu nemohu dřív než v 64 letech a nikdo tyhle problémy neřeší a kdyby to šlo, tak nechat tuto příšernou situaci paní Aulickou Jírovcovou zažívat aspoň dva roky.Nikdo neřeší bytovou otázku a nezajímají tyto problémy vůbec nikoho, ani tzv. levici. Mladí si neuvědomují, že do této situace se mohou dostat také anebo to nechtějí vědět.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.