Reklama

pátek 13. dubna 2018

Máme důkazy! Rusko oficiálně obvinilo Londýn v provokaci proti Sýrii

I. Konašenkov

13. 4. 2018, P. Ďoubalík, video z projevu generálmajora Igora Konašenkova - titulky


Záznam dnešního brífinku MO RF, ve kterém I. Konašenkov vysvětluje, jak byla zinscenována provokace s chemickým útokem v Sýrii a kdo v tom má prsty. Titulky jsou od času 3:15


Neuvěřitelné - jaká "trapárna" může rozpoutat velký válečný konflikt!překlad a titulky: Ďouba NR

Rozšiřující učivo:
zde

29 komentářů :

 1. Bohužel v dnešní době se může veřejně lhát nadávat páchat vlastizradu tak to podle toho vypadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ondráček: Všechny ty politiky, kteří hovoří o možné válce, bych poslal hned do první linie

   Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM) napsal rozčílený komentář, ve kterém vytkl válečné nálady českých politiků. Jak na možný vojenský zásah Spojených států v Sýrii reagují čeští poslanci a uživatelé sociálních sítí!

   Svůj výrok na Facebooku Ondráček adresoval „členům vlády, poslancům a europoslancům", kteří hovoří o možné válce. Ti podle něj mají sloužit v první linii, „aby mohli na poli cti a slávy položit život za NATO nebo alespoň na vlastní kůži poznali, o čem tak debilně žvaní".


   "Poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová měla o zodpovědnosti za chemický útok jasno. „Situace je opravdu vážná. Proti syrskému obyvatelstvu byly s nejvyšší pravděpodobností použity chemické zbraně a není možné mlčet. Protože ty záběry, když vidíte lidi, kteří se ukryli do podzemí, do sklepů, a ty zbraně, pravděpodobně chlor, které tam dusily děti a ženy. Je to poněkolikáté, kdy prokazatelně, dokonce usnesením OSN, bylo prokázáno, že útok v dubnu 2017 provedla vládní vojska, přestože to Asad popíral," uvedla Langšádlová v pořadu Události Komentáře.

   Mikuláš Peksa (Piráti) však s ní nesouhlasil. „V téhle fázi nemáme takové důkazy, abychom mohli bezpečně ukázat prstem na Asada, i když to zní pravděpodobně," poznamenal. „Nemyslím si, že bychom chtěli třetí světovou válku," dodal.

   Podle europoslance Tomáše Zdechovského se již americká odveta připravuje: „Pokud se to stoprocentně potvrdí, nějaká odveta bude. A bude bohužel tvrdá a uvidíme souboj nejnovějších zbraní mezi Amerikou a Ruskem."

   Podle místopředsedy sněmovního výboru pro obranu Radovana Vícha (SPD) použití chemických zbraní bylo provokací: „Podle veřejně dostupných informací ruská strana už dlouho varovala před takzvaným ‚false flag‘ — útokem chemickými zbraněmi v Sýrii. Tento útok bohužel má všechny znaky takové situace."

   Bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ze své strany Spojeným státům vytkl, že nemají dlouhodobou strategii, a poznamenal, že „jednou za čas zareagovat útokem Tomahawky neřeší vůbec nic"."!!!

   Bambůčo

   Smazat
  2. Pokud politik ve vrcholné funkci podlehne tlaku ze zahraničí a koná v rozporu s mezinárodním právem a zdravým rozumem (tím proti zájmům občanů), měl by odstoupit a nebo být odstoupen. Pokud se někteří vyslovují v kontextu s použitím chemických zbraní a podporují odvetná opatření bez důkazů, v krátké době po činu atd., považuji jejich chování jako nedůstojné člověku a odporující morálním hodnotám civilizované společnosti.
   Máme si nechat vládnout od individuí s pokrouceným morálním kodexem, s lidmi ochotnými přijmout ideologický obojek "západní civilizace", naprosto odporující zájmům České republiky?
   ABC

   Smazat
  3. Jadernou válku lze vyhrát, pokud začnete nečekaně jako první. Nejlepší okamžik byl během roku 1998 a 1999. Tehdy zaváhali. Kdyby na Rusko zaútočili a jednou provždy smetli z povrchu planety, dnes bychom neřešili podobná dilemata. Ještě stále je šance, ale to by museli okamžitě a nečekaně. Za dva tři roky může byt už definitivně pozdě. Ale oni stále doufají, že se jim podaří Rusy zdolat hybridně a vyvolat zpět rok 1998.

   Smazat
 2. No, pro ty co jim to alespoň trochu pálí je tu pár zajímavých věcí. Kde se tam ty bílé přilby tak rychle vzaly. Že by byli skovaní v nějakém tunelu IS. A najednou vyskákali, oni nezasažení s kamerami a satelitními vysílači a stovkami metrů hadic nepřirozeně polévali syrské děti. Kdo má rád pravdu, pusťte si to několikrát za sebou. Ty nezůčastněné pohledy zfetovanejch arabů. Hovad, která hrajou za peníze komedii, a o nějaké zachraňování dětí jim ani trochu nejde. Arab se totiž pro to aby někomu pomáhal nenarodil. Ti se rodí s pravou rukou delší než levou. V Evropě má pravou ruku delší než levou Porošenko. Je to z toho, že už když leze z letadla, tak ji má žebrota nataženou.

  OdpovědětSmazat
 3. No jo , mirumilovná organizace NATO i USSACI se už nudí, tak potřebujou válčit. Všechno se jim pro válku hodí a tak zinscenovali falešnej chemickej útok aby mohli opět válčit i s přispěním našich sdelovacích médii i našich skurvených havlozmrdú.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic o tom nevíš a meleš kraviny.

   Smazat
  2. Ďakujem, toto v Tv nieje.
   AN

   Smazat
 4. Chudák Trump, teď si musí připadat jako sofistikovaný kašpar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu se přestane mluvit o jeho údajném rozvodu, o údajném poměru s údajnou pornohvězdou... I toto všechno může být hra o zakrytí jiných problémů...
   Hlavně se točí peníze ve zbrojním průmyslu...
   Na tom videu je také vidět, jak chlapci běží a asi vběhli do špatné ulice, tak jsou instruováni, kudy správně běžet. Taky zajímavý moment. Kdo by dopředu věděl, kde co najde.
   Všichni píší a mluví o chem. útoku a tam beze všeho polévají malé děti studenou vodou. Kde jsou jejich rodiče? Příbuzní? Těm záchranářům nic nebylo? Kdo viděl fotky nebo video s umírajícími nebo mrtvými...? Asi jako u Skřípalů.
   Všichni normální by okamžitě umřeli, jen oni pojedou do Států...

   Smazat
 5. Prolhané zasrané rusácké věrchušce poté co lhala, že zakuklenci na Krymu nejsou ruští vojáci a na východě Ukrajiny tak nebojují, že do Sýrie jedou maximálně na 3 měsíce atd atd, nevěřím ani dobrý den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tvůj názor všichni slušní lidé serou stejně, jak na toho amerického dementního starce s přehazovačkou, stupidní anglickou suchou tresku a francouzského nedomrdka.

   Smazat
 6. https://zpravy.idnes.cz/trump-syrie-exploze-utok-damasek-utok-asad-fkf-/zahranicni.aspx?c=A180414_031609_zahranicni_aha

  Tak co, vy ruští užiteční idioti? Kde jsou vaše svalnaté kecy o všemocné ruské vojenské technice a udatném nekompromisním Putinovi a jeho generálech? Kde jsou ty potopené US lodě, sestřelená letadla, drtivý ruský protiútok?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4:01 Užitečné idioty hledej jinde. Třeba na iDnes, kde originální zprávu o sestřelení 13ti raket dokáží přeložit jako "syrské síly vypálily 13 raket". Užitečné idioty také nepřekvapí to, že začal útok ve stejný den, kdy do Sýrie dorazili vyšetřovatelé OPCW, kteří mají prošetřit ono obvinění z chemického útoku. I když ho nepotvdí, tak teď už to bude jedno, že? Jaká bude odpověď se ještě uvidí. Ale jásat nad blbostí západních "demokratů" a zabíjením lidí, to dokáže jen superidiot, jako seš ty.

   Smazat
  2. 4:01 = fašistické prase.

   Smazat
  3. 04:01 nemusí být "fašistické prase", i když tam má nakročeno. Může se jednat jen o blba, který neumí pracovat s informacemi a fakty. Pro něj a podobné opakuji:
   - všechny cílové oblasti bombardování jsou již několik dní vyklizeny,
   - bombardování je předem s Rusy konzultováno a Rusové včas upozornili Syřany
   - jde o divadlo určené především pro zblblé "západní" občanstvo,
   - USA a další výtečníci z NATO musí odejít ze Sýrie s vytyčenou hlavou, když už ti jejich proxy-bojovníci z Islámského státu dostali na prdel.

   Smazat
  4. nic to nemění na tom, že kdyby byla válka, pak s Němci proti Čechům a s Rusy proti všem..

   Smazat
  5. 4:01

   A máme zde dalšího adepta do prvních linií!

   Bohužel tito chcípáčci, jsou zpravidla schovaní v bunkrech z plínkami u análu. Ale spíše zdrhnou jako první do bezpečí, kde se neválčí.

   Když je po všem se vrací, "pokud bude kam", jako hrdinové, tak my to zde opět přebíráme, ku oblbování a VLÁDĚ LIDU ...! ZMETCI PŘIPOS®ANÍ AŽ ZA UŠIMA.

   "Jako důstojníci ve Švejkovi".

   Vova

   Ps. Jak říká pan Kopecký, nemají odvahu se ani podepsat?

   Smazat
 7. 4:40
  uASSackej odpad stáhnul občas mezi nohy,dementní klaun Trump dostal umělý vojačky a mapu a přesunovat neexistující jednotky jako VELKEJ FÜRER...TO JE STÁT PLNEJ DEBILÙ!!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 8. TICHO TAM !
  Zde je mezinarodni klepna nick honolulu !
  Zpozornete !

  Cina dela masivni namorni cviceni, na podporu Ruska !

  Nejvyssi velitel vojaku v IRANU prohlasil, ze znici Israel v pripade eskalace valky.

  Asad - president Syrie prohlasil, ze v pripade eskalace valky Israel bude ten , ktery bude nejvice ztratny !

  Nejvyssi diplomat Syrie v OSN prohlasil - cituji :
  "America ma v Syrii GENETICALLY
  MODIFIED SUPER SOLDIER" ! (Nevite nekdo, co
  to znamena ?) - Ja nevim !

  Rusky general v Syrii, prohlasil, ze ma prostredky na ochranu svych vojaku k dispozici proti raketam !"

  Valka nebude, lode se od sebe vzdaluji a nick honolulu oslavuje MIR sklenkou Burgundy !

  Rikam sklenice (4:45) a ne papundeklove krabice TY vulvo - (latinsky) - ale cesky je to CENZUROVANO !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty máš teda fakt dost.

   Smazat
  2. Honolulan zase zatřásl rolničkami. Hahaha

   Smazat
  3. Honolulu, zatím nic takového neexistuje, až tak daleko nejsme. Navíc tito lidé by se museli napřed narodit, vyrůst a vycvičit. Nemluvě o etice. Jediné, co by mohlo být "genetically modified", je pes. Anebo někdo se super vlastnostmi a super speciálním výcvikem.

   Smazat
 9. (GENETICALLY
  MODIFIED SUPER SOLDIER" ! (Nevite nekdo, co
  to znamena ?) - Ja nevim !)
  To jsou SUPERVOJÁCI - vytvoření,nemají lisdský původ.

  OdpovědětSmazat
 10. Ty a tebou podporovanej debil jste z jedný žumpy vzešli!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Také jsme si mysleli, že došlo ke skutečnému primitivnímu chemickému útoku, ale nepochybovali jsme, že tento útok provedly teroristicvé jednotky pod vedením SSA, aby, samozřejmě, jak to dělával Adolf Hitler a spol., útok svedly na nevinné - k ospravedlnění pak vlastního vražedného řádění. Ale nyní se dozvídáme, že šlo jen o divadelní hororovu inscenaci, kterou si SSA objednali v Malé Británii. Jenže důsledky stejné. Běsnící politická zvířata usilují vražděním civilistů o rozpoutání války. Diktatura kapitálu a SSA militaristé neví, jak ze slepé uličky, děsí je mír a dorozumnění mezi národy, státy. A tak se z nich stávají kati horší, než kdy byli nacisté. Jsou to strůjci genocid národů, které potřebuje kapitál tunelovat - vykrádat ke svému obohacení!

  OdpovědětSmazat
 12. SSA odveta za jejich nepovedenou divadelní inscenaci? To snad bylo nesplněným snem německých nacistů. Jsou překonáni SSA zvlčilými a vzteklinou stiženými militaristy ve službách diktatury SSA oligarchů!

  OdpovědětSmazat
 13. Zjednodušeně - členové vlády z ANO se stali agresory z hlediska mezinárodního práva - kdo souhlasí s vraždu je také vrahem. Dav, který lynčoval /v USA/byl vzdy soudem shledán vinen a následně pověšen každý, kdo se na tom aktivně podílel.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.