Reklama

neděle 1. dubna 2018

Marie Zacharová celému světu předložila dlouho očekávané "PŘEKVAPENÍ" Ruska

Ruslan Chubijev
1. 4. 2018      zdroj a zdroj
"Jak si jistě pamatujete, začátkem týdne", začala Marie Zacharová pravidelný týdenní briefing tento čtvrtek, "jsme slíbili velké "překvapení" Borisi Johnsonovi a ministerstvu zahraničí Velké Británie, který srovnal Mistrovství světa ve fotbalu v Rusku 2018 s nacistickými olympijskými hrami v roce 1936". "A protože dodržujeme své sliby - poslouchejte ... 14. března britská premiérka Theresa Mayová uvedla, že na Mistrovství světa ve fotbalu v roce 2018 oficiální představitelé a členové královské rodiny do Ruska nepřijedou. A to jsou důležité informace v souvislosti s tím, oč se s vámi nyní podělíme. Za druhé, 21. března ministr zahraničí velké Británie Boris Johnson, když odpovídal na otázky členů parlamentního výboru pro zahraniční věci, souhlasil s tím, že nadcházející mistrovství lze srovnat s olympijskými hrami v roce 1936 ve třetí říši.


A teď odpovědi ...

Pokud Vy, kolego Johnsone, jste porovnával tyto hry úrovní jejich organizace, pak je to spíše sebekritika než rýpanec. Vzhledem k tomu, že Mezinárodní olympijský výbor v té době oficiálně pochválil nacisty za vysokou úroveň přípravy a provedení těchto her. Pokud jste, Borisi Johnsone, neměl na mysli sport a organizaci, ale politickou situaci, je to ještě pokrytečtější, protože Německo tohoto období a jeho zřízení mělo vaše vedení velmi rádo. Abych tuto skutečnost prokázala, chci všem Britům připomenout rozsah oficiálního zastoupení Británie na oněch nacistických OH...

Podle oficiální brožury třetí říše z roku 1936 - mám ji nyní v ruce a je mě velmi nepříjemné ji držet - byla na nich přítomna veškerá britská vysoká společnost ...

... Všichni osobně komunikovali a účastnili se různých akcí s nacistickými oficiálními činiteli. Ale víte, co je nejpokrytečtější? Skutečnost, že, na rozdíl od britského diplomatického sboru, který tam byl pracovně, oni tam přijeli z vlastní iniciativy. Do Berlína, k Hitlerovi, v roce 1936! Přijeli jako zástupci britského establishmentu, jako členové Sněmovny lordů, jako aristokrati do státu, který byl už v třicátém šestém roce otráven příslušnou ideologií a nacházel se v odpovídající politické atmosféře. A co víc, v té době, kdy britský dvůr svou přítomností prokazoval říši čest, tam již byl zřízen systém koncentračních táborů a proti občanům fungovaly norimberské rasové zákony!

A po tomto má Británie tu drzost nám něco říkat? Přičemž SSSR se na rozdíl od této země nezúčastnil nacistických olympijských her z vlastní iniciativy. Mimochodem, MOV s ohledem na tento bojkot ze strany SSSR odmítal přímý kontakt se sovětským Ruskem až do roku 1951, ale zato "velmi ocenil organizaci her" v nacistickém Německu ...

Johnsone, nepovažujete za hanebnou, nebo jak s oblibou říkáte, že "je z toho na zvracení", účast takového počtu vysokých britských funkcionářů na zahájení 36. olympijských her ve třetí říši? Co všichni tito vážení britští lordi, sirové ... dělali na návštěvě u Hitlera? Povyprávějte své zemi o této znamenité stránce své vlastní historie?

Ale tímto Británii neopustíme. Protože Boris Johnson učinil spoustu dalších výroků kromě třetí říše. Šéf britského ministerstva zahraničí ve svém vystoupení 28. března srovnal případ Skripalja s událostmi popsanými v románu Fjodora Michajloviče Dostojevského. Vypadá to spíše na začátek Zločinu a trestu v tom smyslu, že všichni jsou prý přesvědčeni o viníkovi a jedinou otázkou je, zda se sám přizná, nebo zda bude dopaden.

Takže, Johnsone, vy jste nepřečetl Zločin a trest až do konce. Měl byste se stydět ... Je tam přece jasně popsán obraz a myšlenky vyšetřovatele soudních případů (vyšetřovatel Porfirij Petrovič), který velmi pedanticky a na rozdíl od vás důsledně vedl případ vraždy lichvářky a její sestry. Tohle je naše klasika a my ji milujeme a známe, proto tady máte jeden citát ... I když, myslím si, pro mnohé z vás to bude šok:

"Ani ze sta králíků nikdy neuděláš koně, ani ze sta podezření nikdy nevznikne důkaz, neboť jak zní jedno anglické přísloví, je to jen otázka soudnosti, a vášně, vášně se pokuste ovládnout!..."

Přesně, speciálně pro Borise Johnsona je tento citát. Přece se mu líbí Dostojevský? Přečtěte si jej, bude vám k užitku. (Jedna věc je provádět vyšetřování kvůli důkazům, jiná, kvůli podněcování vášní).

A tady je další citát :

"Teď ráčíte říci, že je to důkaz, ale koneckonců, dejme tomu i když "důkaz", ale jako ostatní, pantáto, o dvou koncíchi Ale přece vyšetřovatel je také pouze člověk. Kaji se. Chtěl bych šetření, tak říkajíc, matematicky přesné. Rád bych dostal důkazeček, aby vypadal jako dvakrát dvě jsou čtyři. Přímý a nesporný důkaz!"

To je také z Dostojevského, kolego Johnsone, takto pracovali ruští vyšetřovatelé v románu Dostojevského, jehož paralelu jste uvedl. A v souvislosti s tímto Vám připomínám, že britská strana takto nepracuje. Pohrdli jste všemi normami mezinárodního práva, bez vyšetřování a důkazů, chvatně jste prohlásili, že Rusko se podílelo na této otravě. Takže se zamyslete, Britové vyhlásili výsledky ne se špatným šetřením, ale bez jakéhokoli vyšetřování vůbec! A bez jakýchkoli důkazů. Londýn nejenže doposud nepředložil žádné důkazy, dokonce ani nenačrtnul žádný konkrétní obraz toho, co se vlastně stalo! Byla však zahájena rozsáhlá politická a mediální kampaň na základě... Na základě čeho?

Znovu prohlašujeme. Rusko nemá s touto událostí nic společného, ​​a pokud už chceme provádět literární paralely, pak jejich stoprocentní zásah odpovídá jen Britům. Úloha Rodiona Raskolnikova se například doslova zrodila pro bývalého předsedu vlády této země Tonyho Blaira. Právě on se rozhodl zahájit v roce 2003 agresi proti Iráku pod záminkou, že země má zbraně hromadného ničení. Vždyť všichni věděli, že Irák žádné takové zbraně nemá, ale předstírali, že mlčky jsou s Británií solidární. Proto Blair, stejně jako Raskolnikov, později požádal o odpuštění a oznámil, že toho lituje. Připomínám osobně Johnsonovi, co přesně tehdy prohlásil:

"Jsem plně zodpovědný za jakékoli chyby bez výjimky, bez jakéhokoliv ospravedlnění. A vyjadřuji nejhlubší lítost nad oběťmi operace v Iráku ... "

Takže, pane Borisi , najdete v sobě sílu a odvahu také projevit lítost, protože neexistuje žádný důkaz proti Rusku?

Čekáme ..."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

139 komentářů :

 1. To by Johnson musel být chlap a politik a ne dosazený hlupák. Bratříčkování britských lordů s nacisty v roce 1936 by se mělo prezentovat v celém světě. Ale oni jsou naši " spojenci ", tak jim musíme věřit každou pitomost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dosud jsem si myslel, že nejblbější na světe jsou Amíci. Po delší dobu mám dojem, že Amíky zdárně dobíhají blbečkové z V. Británie! Inu, obě anglosaské rasy jak vyšité. Blbé, ale i tak bez rozumu kopou nohami!

   Smazat
  2. To je znamy fakt, ze i Ceskoslovenska exilova vlada dra.E.Benese, byla "trnem v oku" MI6, protoze U.K. "nechtelo problemy" s (v ton case pratelskym) Nemeckem.
   Navic jeste existuji spekulace, ze pocatecni prostredky na provoz exilove vlady (10mil. USD), ziskal dr.E.Benes od NKVD. Cash!, tesne pred odletem, zatimco nas "spojenec", nam nijak nepomohl. Pak by me ani neprekvapilo, ze zde existovaly jiste zavazky, ktere bylo nutne dodrzet v unoru 1948.

   Smazat
  3. Podle posledních zpráv z Británie byl prý policista, o kterém se psalo že byl zasažen chemikálií agent MI6. Měl zlikvidovat ruského agenta a jeho dceru. Akce se ale zvrtla a britský agent to odnesl. Potvrdila to prý dcera ruského agenta v nemocnici. Pravděpodobně to znamená že brzy v nemocnici zemře. Mayová už určí na co. Jako bývalá agentka a ministrně vnitra si dovede poradit.

   Smazat
  4. PS - A náš estébák Bureš za vyhoštění Ruských diplomatů získal beztrestnost v čapím hnízdě, a navíc může beztrestně prodat Budvar a letiště v Praze. Prostě vejvar.

   Smazat
  5. Johnson není hlupák- plní roli užitečného idiota.

   Smazat
  6. Jonson je pravděpodobně naprostý ignorat a Dostojevského četl asi jen jako nějaké výtažky z tohoto románu pravděpodovně zpracované pro Holyvůd studio.

   Smazat
  7. Ano dobře, že "spojenci" je v uvozovkách, žádní spojenci našeho národa to nejsou. Jsme pouze jejich rukojmí, ale při první příležitosti se doufám z toho vyvlíkneme bez ohledu na určité množství naprogramovaných milovníku USA v našich řadách. Mnozí již prohlédli.

   Smazat
  8. 1:37, zdroj, že to Skripalova řekla...!
   Lhaním si nepomůžete, není to pravda. V jakém je stavu J.Skripal, veřejnost neví.

   Prozatím je nejpravděpodobnější verze, že jed pocházel z Ruska. Ale klidně s účastí MI6, to nevylučuju. Také nevylučuju, že to mohlo pocházet z laboratoří na Ukrajině, jejichž činnost zastřešuje údajně CIA. Ovšem tyto laboratoře se soustřeďují na výzkum nebezpečných patogenů, ne BCHL.

   Smazat
  9. Důvod přežití obou zasažených - co takhle tato verze:
   Někde byli intoxikovaní, pravděpodobně velmi blízko oné lavičky (daleko by nedošli), někde mimo kamer a lidí. Aplikace nejpravděpodobněji jako u Kimova bratra - sprejem.

   Policista na kameře si všiml podivné chování, které u mladé ženy považoval za epileptický záchvat. Zavolal záchranku a pochůzkáře. ZS je o dvě ulice vedle, byli na místě během minuty. Lékař si všiml, že jsou oba v křeči a okamžitě podal Atropin na uvolnění. Tím jim zachránil život.
   Pak nastoupilo běžné vyšetřování. Nasměrováním na rychlou determinaci jedu byl jednak fakt, že se při bližším vyšetření evidentně jednalo o otravu a fakt, že postiženými byli ruští občané.
   Pokud se našly nějaké stopy na různých kličkách, to nasvědčuje pokusu o zmatení vyšetřování a pečlivě připravenou akci. "Novičok" mohl být na tato místa dopraven později.

   Smazat
  10. Útok BCHL tímto způsobem mohl být klidně rozpracován mnohem dřív, pokud by nastaly podmínky na jeho spuštění.

   Smazat
  11. Útok na Skripala (4.3.2018) časově koreluje s ofenzivou v Ghútě (28.2.2018)

   Smazat
  12. Klíčovou bude výpověď Julie Skripal. Jestli řekne, že se měli setkat s úředníkem RF ohledně návratu jejího otce do vlasti, bude to hodně zajímavé. To proto, že přítel S.Skripala avizoval, že Skripal měl o tohle zájem. Hodně se v ruských i našich médiích spekulovalo, že Británie ho nechce pustit. Jenže Kreml od samotného začátku popíral, že by dostal jakoukoliv podobnou žádost od svého bývalého agenta.

   Smazat
  13. 12:24
   Pán asi nikdy nestříkal sprejem.V tom případě by asi byl opravdu iniciatorem policista. No angláni jsou naprosto zdegenowerovaní blbci. Dle mého názoru jen idiot a za ty nepovažuji rozvědku ani bývalého agenta KGB by použil tento velmi problematický prostředek (bojovou látku ) k zlikvidování nevhodné osoby. To by snad musel projít ne intenzivním výcvikem ale naším inkluzivním školstvím
   Václav
   a jeho pokračováním na filosofické, případně nějaké církevní katedře

   Smazat
  14. Václave, nedělejte ze sebe takového nešiku, že si neumíte představit aplikaci spreje byť s takovou látkou. Jistě že to je možné.

   Rozvědka sice přemýšlí, ale jejich složkám mimo službu jsou už věci krytí u prdele, oni kryjí hlavně sebe. Kdoví jaké kšefty dělali se Skripalem.

   Taktéž není známo, jestli to neupekli další zrádci spolu s MI6 kvůli aktuálním záležitostem v Sýrii. Nebo přímo MI6. MI6 se Skripalem... atd.
   Kreml mi do toho moc nezapadá, je to stejně debilní jako s Litvinenkem a MH17.

   Smazat
  15. USA a VB označují za své spojence státy, které všestranně podporují jejich a ne své vlastní zájmy.Politika je hlavně o zájmech.Mnichov je důkazem v praxi.

   Smazat
  16. Johnson ani May to stejně nepochopí, ani kdy jim k tomu textu přidali hajlující anglické fotbalisty před zápasem s Německem a Chamberlaina, jak se objímá s Hitlerem a Goebbelsem při zahájení her...

   Smazat
  17. Kdyz se ruskej vojacek dostal od Stalingradu az do Berlina a videl na vlastni oci , zamky a hrady plne bohatstvi a prepychu, palace a vily , velice pohodlne, zarizene byty pracujicich , plne obchody atd.
   sel z toho do kolen...
   Ptal se Pocemu vy prijechali , nebylo mu k pochopeni co chteli germani v Rusku plnem bidy ukoristit. Vime ,ze Stalin dodaval Hitlerovi vse co si porucil....
   Slavna kralovska rodina byla minuly tyden pristizena chycena ,ze prese vsecky miliardy , ktery vysava z naroda investuje tam , kde muze svindlovat na danich , tedy nic se nezmenilo porad jsou nemocny bezednou ponizujici chamtivosti ubohe trapne ale pompezni "urozene" vrchnosti...Ktera ovsem predstavuje to nejbidnejsi /snad vrchol lidske /ovsem s podminkou ze to jsou lidi,/ coz neni vubec jiste po to vsem, co muzeme videt/ co na svete existuje...

   Smazat
  18. Člověče, jste hodně mimo ohledně zámků a hradů plného bohatství. To lifrovala domů hrdinná americká armáda pod záminkou ochrany historického dědictví. Jen to zapomněli jaksi vrátit, ale to tak dělají po celém světě.

   Smazat
  19. 4:17 jste hloupý překrucovač malých i velkých dějin:
   na konci války váš ruský vojáček nemohl vidět přepych zámků - byla to velitelství a polní lazarety,
   nemohl vidět plné obchody - protože v celé Evropě se jelo na přídělový lístkový systém,
   nemohl vidět "velice pohodlně zařízené byty pracujících", protože nikde na jeho cestě do Berlína neexistovaly.
   Stalinovo Rusko nebylo plné bídy.
   Stalin neplnil žádné Hitlerovy příkazy, ale obchodoval s Německem a pokoušel se co nejevíc oddálit začátek války s Německem, an kterou SSSR nebyl připraven.
   Měl byste si něco nastudovat, než začnete příště něco psát. Zatím blábolíte nesmysly!

   Smazat
  20. To strapate prasa pochybujem ze je chlap. Chlap ma vacsinou gule...
   Rusko dodalo fakty, ktore su normalnym ludom zname uz velmi dlho. Prijemnejsie prekvapenie by bolo, keby napríklad vyhlasila predaj ropy a plynu IBA ZA RUBLE... Ale aj toho sa asi coskoro dockame ;-) Ked uz Rusko lovi zlodejov oligarchov, coskoro na radu pride Centrálna banka, ktoru im ukradli za Jelcina.A potom bude aj ropa a plyn za Ruble

   Smazat
  21. 11:18 Bolševický kagal zvaný SSSR bylo jedno veliký hnojiště! - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Tazeni_v_Rusku-Degrelle.pdf

   Smazat
  22. Však i na něho došlo, když ho obvinili křivě britští novináři z islámofobie a osobně jim donesl čaj těm novinářským hyenám,aby se netrápili žízni a Anonymní je jedna z nich.

   Smazat
 2. Achillovou patou každého idiota je jeho hlava....a LžiAngláni jsou vygumovanci že svý podstaty!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to se chlubi, ze od 10.stoleti maji MAGNA CHARTU. To je propad, do 9. stoleti! Nutno pogratulovat!

   Smazat
  2. Jenže ty jsi nikdy žádnou hlavu neviděl! Expertům se spektrometrem by trvalo maximálně 10 sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele!:D:D:D

   Smazat
  3. Angličané? Jako"spojenci" : vždycky zradili. S láskou vzpomínám na princeznu Dianu........

   Smazat
 3. Skvěle, Mária, ale obávám se, že ten hňup Johnoson ani ta stará čarodějnice v křesle britské premiérky, Váš vzkaz vůbec nepochopí, ani kdybyste jim poslali fotku anglických fotbalistů, jak na zmíněné olympiádě v Berlíně hajlují před zápasem s Němci...

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Co se týče toho Iráku, který byl válečně napaden a poražen Západem z důvodu údajného vlastnictví zbraně hromadného ničení, tam byla pravda jinde a spočívala v objektivní nutnosti, protože Irák se stával vůdcem islámského světa proti Západu a to aktivně. Neměli jste jinou možnost tehdy a pravdou bylo, že skutečně ne jinou lepší. Proto jsme vás podpořily, my vesmírné civilizace. Zabránili jste válce s islámem. Nyní je na řadě Írán a vy to nejen víte, vy si to i uvědomujete a konáte tak. Opět vás v tom my vesmírné civilizace podpoříme a sdělujeme to už roky.

   Smazat
  2. --- Ještě k tomu musím dodat fakt, skutečnost, kterou vy zločinně ignorujete: Ruská vývojová úroveň je dostačující ke vzájemné komunikaci i k oboustranné dohodě. S Ruskem nemusí dojít k válečnému konfliktu. Na rozdíl například od Turecka, které je stále více a více čistě fanatickým náboženským islámským státem s Koránem určeným cílem zlikvidovat všechny v islám nevěřící a ovládnout celý svět.

   S muslimem nelze ani jednat a už vůbec se dohodnout tak, aby cokoliv smluveného mělo platnost, protože muslim uznává jen vůli Alláha a jakoukoliv dohodu jen jako prostředek k dosažení vlastního cíle, protože Alláh chce to, co on. Muslim nemá páteř a neexistuje na Zemi větší zlo a zhoubnější ideologie, respektive náboženství. To sdělujeme my vesmírné civilizace a budeme v tom duchu jednat.

   Smazat
  3. 23:13 Říkáte: "my vesmírné civilizace .. se rozhodujeme na základě myšlení". K tomu bych měl dotaz. V souvislosti s meteorem nad Čeljabinskem jste říkal, že musel být proti němu použit válečný diskˇ. Tady mi to myšlení vesmírných civilací trochu uniká. "Nemyslící" pozemzšťan, kdyby měl možnost poslat v určitou dobu na určité místo meteorit, tak by tam asi poslal nějaký menší a válečný disk by ušetřil. Zrovna tak by asi nepředpokládal, že to má být upozornění pro Rusy, že mají být hodní na Čechy, kteří jim kdysi zabíjeli dědečky a ukradli státní poklad.
   Můžete mi prosím trochu rozšifrovat logiku myšlení vesmírných civilizací, o kterém se zmiňujete? Rád bych se v tom vyznal. Předem uctivě děkuji.

   Smazat
  4. 0:23 Nemusíte mi předem _uctivě_ děkovat, já jsem člověk a vesmírné civilizace na Zemi jen zastupuji.

   Šlo o vyjádření schopnosti zasáhnout území nejen Ruské federace dostatečně silně ničivě a dokonce bez možnosti lidstva vědět-zjistit to předem. Proto byl sestřelen-zničen nad Čeljabinskem, aby nezpůsobil strašnou katastrofu na zemském povrchu a zároveň aby byla námi demonstrována-prokázána naše válečná schopnost zničit ho v jeho skutečně velmi rychlém letu, což tedy vylučuje úspěšnou možnost vašeho lidského jakéhokoliv hmotného úderu proti nám.

   U tohoto asteroidu, který ale v ten den nebyl jediným, protože velmi těsně u Země zároveň proletěl ještě jeden a v jiném směru letu aby bylo jasné, že není ze stejného "roje", což, zase, vylučuje náhodu o dost víc, bylo určujícím místo a datum. My vesmírné civilizace se tak vyjadřujeme velmi často, logicky to prokazuje důvod dění, respektive akce.

   Smazat
  5. --- K tomu zabíjení dědečků a k té údajné krádeži státního pokladu: Českoslovenští legionáři, přičemž Slováků mezi nimi bylo jen nepatrně, porazili válečně tehdejší Rusko a to dokonce tak, že ho poráželi stále v mnoha bitvách, dobývali ruská města v početní menšině, zmocnili se tak i ruského státního zlatého pokladu a ovládli trvale nejen celou Sibiř, konkrétně oficiálně 17.500.000 km2. Snažili se dostat domů, do vlasti, která je potřebovala, protože v roce 1918 čerstvě vznikla státně. Nebyli poraženi a jejich nárok na jimi válečně na Rusích dobytá území, my vesmírné civilizace plně uznáváme.

   Českoslovenští legionáři byli těmi, kdo vyhráli celou první světovou válku, v tom smyslu, že se stali faktorem, který ji ukončil. Rusko totiž proto nebylo schopno válečně podporovat později proto poraženého nepřítele. Trochu dost nás dráždí ta ruská neoprávněná namyšlenost, ta lež o hrdinství Rusů, které spočívalo jen v tom, že za ně zvítězila extrémní zima, jak proti Napoleonovi, tak i proti Hitlerovi. Nám lhát Rusko "nemusí", jeho lži jsou proti nám skutečně naprosto neúčinné. Češi válečně porazili Rusko. Amen!

   Smazat
  6. Tak jo. Můžete poslat za katr Babiše za Čapí hnízdo? Nějak chybí důkazy, ony i prý byly, nejsou, ztratili se, nebo co.

   A raději ihned, předem děkujeme vesmírným veličinám.

   Smazat
  7. 1:03 Nač ten pluralis modestiae? ... "Trochu dost NÁS dráždí ta ruská neoprávněná namyšlenost, ta lež o hrdinství Rusů, které spočívalo JEN v tom, že za ně zvítězila extrémní zima, jak proti Napoleonovi, tak i proti Hitlerovi."... Jak víte, kolik lidí to dráždí a kolik nedráždí? Mne například ne. Byla-li tenkrát zima extrémní, pustošila nepochybně obě strany. Navíc směšujete dvě absolutně odlišné války. Proti Napoleonovi bojovalo carské vojsko (rozhodně ne mužíci), kdežto ve druhé světové válce musel bojovat lid a to bez výjimky. Ženy a děti, které nebyly na frontě, vyráběly zbraně. Oni jsou ale leta letoucí vedeni k lásce ke své zemi k tomu nevydat svou vlast nikomu. Tak silné odhodlání není ve světě až tak rozšířené. My ho nemáme. A váš konečný závěr... :-) Dejte se na psaní nejlépe fantastické literatury. Tam budete mít více uchvácených čtenářů než tady NR.

   Smazat
  8. 11:10, Napoleona kromě carského vojska, které z počátku používalo taktiku ústupu danou špatnou koordinací carských poradců, skosila špatná příprava Napoleonovy invaze, špatný odhad strategie, fatální chyba dlouhé "moskevské přestávky" a také bojový zápal partyzánské směsky mužiků a vojáků ruské armády, často šlechticů.

   Ruská armáda (Kutuzov) nebojovala až tak často, ale ve vhodnou chvíli ušetřila evropské Grande Armeé fatální úder u Borodina. Od té chvíle už byla jen otázka času, kdy velké zvíře zdechne.

   Smazat
  9. Ty jsi zřejmě řádné pako, 23:13, ty se nás pokoušíš přesvědčit, že pravda je ta virtuální realita, kterou si uplácáš v palici.

   Smazat
  10. 0:44 + 1:03 Děkuji za vysvětlení. Dovolím si konstatovat, že myšlení vesmírných civilizací a jejího zástupce tak převyšuje myšlení pozemšťanů, že se v té důmyslné symbolice ani prase nevyzná. Měl byste založit nějaký "Vesmírný večerníček", kde by se tyto akce polopaticky vysvětlovaly. A pro západní státy nejlépe formou komiksů. Psaný text je na jejich chápání už moc náročný.

   Smazat
  11. 11:10, 12:28 Dráždí nás vesmírné civilizace, zastupuji je a mluvím tedy za ně. Napoleon v Rusku neprohrál ani jedinou bitvu, přičemž z jeho 600.000 armády byla jen polovina Francouzů. U Borodina Napoleon válčil jen pouhou malou částí své armády, pouze Francouzi, a došlo k remíze a statečnost Rusů v ní byla obrovská,... také už ale bylo jisté, že jde o konečnou bitvu, protože ta extrémní zima byla už převažujícím faktorem při nefungující Napoleonově logistice, kdy zásobovací kolony, prostě kvůli přírodním podmínkám tehdy extrémním i pro zvyklé Rusy, terénem neprojely.

   Paulusova armáda dopadla stejně, musela ustoupit tehdy extrémní zimě a stejným problémům s logistikou, jeho vojáci už i umírali hlady.

   Vím, nemluví se o tom, ale Napoleon spoléhal na Moskvu, ve které se ubytuje a bude z ní provádět válečné výpady. Nemluví se o tom, co se tehdy s Moskvou stalo, protože pro to nebylo vysvětlení a dnes je to tajeno protože pro to vysvětlení je, paradoxně. Byla zničena jaderným výbuchem, mnoho obyvatel Moskvy tehdy umíralo na ozáření a existují o tom historické dokumenty. Ani ty extrémní zimy nebyly náhodné. Bránily jsme Rusko, my vesmírné civilizace a asi je všem jasné proč.

   Smazat
  12. --- Vy lidé nejste zvyklí a ani ochotní dostatečně myslet a jen opakujete text jako herci, bohužel. Proč Napoleon neobsadil Moskvu ačkoliv údajně vyhořela? Nešlo mu o teplo a o ubytování, přičemž opevnění bylo jistotou? Tehdy byla Moskva většinově dřevěná a určitě by neshořelo všechno dřevo, kterým by Napoleon mohl topit a ze kterého by ihned mohl vybudovat kasárna pro svou armádu. Ta Moskva ale byla pro následnou radiaci naprosto neobyvatelná. Dopadl stejně jako Alexandr Veliký v Indii, kde proti jeho vojákům byl použit stejný donucovací prostředek k jeho návratu zpět do vlasti, což také, máte podloženo historickými dokumenty. Když už tehdy, proč ne i později!

   Smazat
  13. 15:23 + 15:53 Můžete prosím upřesnit, z jakého štěpného materiálu byla ona bomba? Musel to být nějaký izotop s neobyčejně nízkým poločasem rozpadu, když po odchodu Napoleona byla Moskva poměrně rychle znovu postavena a nikdo tam už na radiaci neumíral.
   Ještě bych si dovolil dotaz, proč vesmírné civilazece nezastavili Napoleona už daleko dříve? Proč ho nechali jít až do zimy a do Moskvy? Vždyť jaderný výbuch někde u Grodna by Rusku pomohl mnohem lépe, než vybombardování Moskvy. Ale chápu, že rafinovast vesmírných civilizací nemůže prostý pozemšťan pochopit.

   Smazat
  14. 16:24 No, to je zase ta vaše lidská namyšlenost, kdy předpokládáte na základě vaší lidské nejvyšší vesmírné vyspělosti. Asi máte vztah k Rusku, možná, že, a logicky, alespoň dříve, k Sovětskému svazu, jehož součástí byla i Ukrajina a její Černobyl. To byla jaderná elektrárna, kterou lidští vědci naprosto nechápou. Nechápou ji proto, že se vlastně nic nestalo. Naopak stalo se to, a i v masmédiích tyto informace proběhly a několikrát, že se nad touto jadernou elektrárnou objevil velký disk, který ji většinově dekontaminoval, takže množství radiace z ní uniklé výbuchem bylo směšné a dnes tam žijí nejen lidé ale i množství zvěře, přičemž vědci zjistili, že jsou odolnější a zdravější než běžní lidé a běžná zvěř. Ale ten váš strach z jaderných zbraní a z následné radiace, je potřeba, to uznáváme. A napadlo mne i Japonsko a jeho Hirošima a Nagasaki.

   Smazat
  15. --- K tomu Napoleonovi? No, to protože my vesmírné civilizace se nesmíme vměšovat do vašeho lidského vývoje ale zároveň i máme nejen právo ale i odpovědnost za váš vývoj a ten Napoleon by ji příliš negativně ovlivnil. My jsme totiž s Bohem a ne se Satanem, kolego. Takže se to dá pochopit, přičemž, jak už jsem řekl, Napoleon v Rusku neprohrál ani jednu bitvu. Proč! To mu Rusové nedokázali vzdorovat? Nebo nebyli ochotni? Nebo co. Jeden by si skoro myslel, že nemohou být tak neschopní!

   Smazat
  16. 16:38
   Ty a Honolulan máte stejného lékaře i diagnózu....F73!!!!

   Smazat
  17. pro 15.23
   Moskvu nezničila Tartárie?

   Smazat
  18. 16:34 Havárie reaktoru a výbuch jaderné bomby jsou hodně rozdílné věci. Ale je dobře vědět, že vesmírné civilizace mají vysavač radiace. To jednoho potěší. Škoda, že ho nepoužily také ve Fukušimě.

   16:38 Nesmíte se vměšovat ale zároveň se vměšovat musíte? To jsou pravidla jako zákony z našeho parlamentu. Zřejmě máme mezi poslanci také dost mimozemšťanů.

   Smazat
  19. 20:04 Ten Čtvrtý Vesmírný zákon zní: Nezasahuješ do vývoje civilizace sféricky nižší. No, na Zemi je šest planetárních a jedna vesmírná civilizace. je logické, že ta má právo na spojenectví s vesmírnými civilizacemi a zároveň na přímé zásahy na Zemi.

   Ta Fukušima, to byla válečná akce vesmírných civilizací a já o ní tehdy okamžitě informoval a vysvětlil jsem ji. Šlo o město japonské Sendai = Send + Day anglicky. Donutily jsme vyslat válečná letadla NATO nad Libyi, tehdy, my vesmírné civilizace, státy nejen NATO o tom zrovna jednaly.

   Smazat
  20. Pro 21.06
   neodpověděl jste na otázku 17.13

   Smazat
  21. 21:06 Tak teď už jsem z toho jelen. Na takové složitosti můj pozemský rozum nestačí. Jestli vesmírné civilizace nezahují do do vývoje sféricky nižších civilizací, tak to znamená, že pokud zasahují tak je pozemská civilizace sféricky vyšší? Přestože vysávat radiaci a ovládat meteority pořád ještě neumíme.

   Smazat
  22. 1:03 Ti legionáři nemohli tehdy ty ychtyle porazit žádné Rusko, ani válečně, an neválečně, páč žádný takový v době jejich pohybu na Sibiři neexistovalo!!! Esis si blbe nevšim, tak legionáři byli součástí ruské armády jako tzv. Česká družina, a po únorovém puči 1917 kdy se ruská vláda přihlásila k válečným závazkům Ruského Impéria a tudíž byla spojenec Francie, tedy Dohody, svedla na frontě bitvu s Němci u Bachmače! Jenže nová bolševická vláda která měla kontrolu jen nad částí Ruska, chtěla uzavřít s Němci mír a ti požadovali, aby jim vydala naše legionáře! Trocký je vyzval aby odevzdali zbraně a oni se vzbouřili a ovládli pár špatně ozbrojených posádek podél magistrály! Větší uskupení Rudé armády by je snadno rozdrilo v prach! Jenže takové v té době ještě bolševici neměli k dispozici, blbe! Rudá armáda se teprvá formovala! navíc na straně čsl. legií stála ruská bílá armáda admirála Kolčaka, kterého oni měli bránit, ale nakonec ho zbaběle vydali bolševikům za slib volného průchodu. Tak tu nelži sračky, debile ...

   Smazat
 5. Jak bylo dnes v pohádce:" On není blázen, on má jen dlouhodobé problémy s s hlavou".:o)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boris je klon neznámého původu. BRAVO paní Zacharová, fandím vám. Vždyť abdikovaný král mazal i s tou americkou courou za Hitlérem, třásl si s nima rukama, až se začali ve VB bát průseru, tak ho odeslali někam na Bahamy. Vždyť celá královská rodina je v podstatě německá, tak se radši z Hóhencoler Gothaj Gotburg nebo jak se původně jmenovali překřtili na Windsor. Ani to nevědí, tak jim to halt musela paní Zacharová připomenout. Blbečkům anglánskejm.

   Smazat
 6. Tereza i Boris jsou vedeni svými loutkovodiči...
  U nás mě moc zklamal Andy. Od herce se to jako kavárníka dalo čekat. Je vidět, že i naši jsou jen vybrané loutky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně taky překvapil a zklamal Andy. Najednou se z osoby, která vypadala docela jako svižný chlap s názorem, vyklubalo něco jako "koňský handlíř".

   Smazat
  2. Jak jsem někde četl: Babiš klidně prodá svou babičku, hlavně že z toho bude mít prospěch. Je v takovém "balíku" a proř něco podobného nemám já. Jen jsem jen "makal".

   Smazat
  3. Naši kavárníci jsou bezpáteřní láčkovci stejně jako muslimové.....

   Smazat
 7. lordi chodily poza skolu.Fajcit jed.. .....ho.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak vidite panove, tak pani Zacharova ukazala svetu Johnsona jako
  mentalni nedochdce ! On je hloupej , ale nemuze za to, (propadl ve skole v dejepise !)

  Ja jsem daleko vzdelanejsi - pamatuji si z dejepisu, ze LIOYD GEORGE - velka osobnost ve vlade UK - Hitlera chvalil az do nebe, navstivil a sezral mu tam kybl nakladaneho zeli !
  A take si pamatuji, ze Norimberske zakony byly vyhlaseny 15. zari 1935 a , ze my Cesi jsme se proto nemohli stat generali v armade ! I kdyz mnozi Cesi chteli !
  Tomu se rika diskriminace !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskriminací je, že mi stále ještě nefungují mé MMO bojové simulátory. Skutečně si myslíte, že tak máte právo jednat proti vesmírným civilizacím? Jakým právem konkrétně? Právem vyvolat válku s nimi? Kdokoliv napadá mne, přímo i je. Já je na Zemi oficiálně zastupuji.

   Smazat
  2. 23:45 běž už do řiti, ty vesmírná civilizce

   Smazat
  3. Tak nám ukaž 23:45 pověřovací list a nebo už táhni do vesmírný pr--le.

   Smazat
  4. 14:12 Ano, správně, ale já ho už ukázal a to nejen státním úředním orgánům. Samozřejmě jsem takto vesmírnými civilizacemi vybaven, samozřejmě, protože vy lidé takové důkazy potřebujete, jste natolik líní myslet a neochotní jednat na základě logické úvahy, že se bez toho obejít nelze. Je naprosto průkazný a není v lidských silách, respektive schopnostech ho vytvořit, samozřejmě, protože jinak by byl neúčinný, neprůkazný, ne dostatečně.

   Smazat
 9. Zápaďáci se bojí, strach je zahání do kouta nutí k vyšinutým, nebezpečným činům.
  Nyní jde o jejich, ale i naše občany, snad je nevyslyší a nezačnou se chovat stejně iracionálně jako jejich politici?!
  Stačí sledovat, jak se chová 90% Prahy!

  To je nebezpečné a slabomyslné, někteří pražští "odvážní", již deklarují. Spím s pasem pod polštářem - to je to IN řešení, alias Praha? Rozvrtat a zmizet.

  Vova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vovo, prosím vás KAM chcete s tím pasem vycestovat? Všude je to horší. A do RF potřebujete víza, upozorňuji. Já tam jezdím. A čeká se na ně týden. Tak si klidně ten pas vyndejte a uvažujte dál racionálněji.

   Smazat
  2. Anonymní 2. dubna 2018 11:24

   Podrobnější rozbor ještě jednou, mám totiž pro vás slabost(od žaludku?).

   "Stačí sledovat, jak se chová 90% PRAHY!

   To je nebezpečné a slabomyslné, někteří PRAŽŠTÍ "odvážní", již deklarují: "Spím s pasem pod polštářem!" - to je to IN řešení, alias PRAHA? Rozvrtat a zmizet."

   Vova

   Ps. Použil jsem vyjádření jednoho z vašich slovenských pražáků a to Roberta Vani (umělec) ve Všechnopárty z minulého pátku!
   Nebojte, muj pas leží pěkně v šuplíku. A vyndavám jej, jen pokud cestujeme za příbuznými do Vancouveru, to je město v Kanadě.
   My tam létáme, vy po světě jezdíte ono jeto asi rychlejší?
   Prosím, dejte si, alespoň přezdívku, ať nemusím odpovídat duchům.

   Smazat
 10. Herci jsou "lidmi v pozadí" oblíbení. Dokáží dobře zahrát různé role, naučit se text, vžít se do role bez vlastních emocí a hrají pro peníze.
  Proto je herec angažován. Kolik máme dnes politiků, chovajících se jako politici a ne jako kuplíři na trhu při smlouvání ceny?
  K naší škodě se namísto myšlenek vede boj za odstranění Zemana a postupnými kroky, po celé ty roky, směřovat k cíli. Evropě, řízené velmi úzkou skupinkou mocných.
  Anglie a její pikle. Co nabízí, co nabízela a co udělala? Zrovna my, Češi bychom si měli vzpomenout a rozhodně si nemyslet, že od třicátých let se něco z pokrytectví politik změnilo.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 11. Ten pán na obrázku, není západní Turek, tedy Chazar, zřejmě anglická obdoba, nic netušícího, vydíratelného tupého kašpara, jako Sobotka. Po použití znehodnotit. Ti Chazaři mají hodně do sebe a občas jim začínám fandit. Pozor, nezaměňovat se Židy, které mají za nepřátele a jejich soukmenovec Adolf je možná cíleně likvidoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Též si myslím, že je někým vydírán a tlačen. Dnes v politice mohou být jen lidé, kteří "spolu mluvěj" a tím pádem tam každý na každého něco ví. A ve světě, kde na klíčové funkce ve vládách angažovaných států mohou být jen lidé "schválení" USA - není tak těžké uhádnout, odkud vítr fouká. Nikdo by se přece nechoval jen tak sám od sebe jako blbý kretén, aby předváděl úplně nesmyslné excesy. Existují způsoby vydírání, které i z vlivného a bohatého člověka dokážou udělat vyždímaný hadr - podle toho, čím je mu vyhrožováno, a co na něho lze z minulosti vyhrabat. Proto žádný nevydíratelný a čistý člověk v žádné vrcholné politice být nemůže - funguje to jako mafie, a mafiáni nikdy nevyzývali ke spolupráci čisté a nezprofanované lidi, ba právě naopak. Takže - bůhví co za tím vězí. Totéž se traduje i o Merkelové, ta je vydírána určitě, a proto také může být pořád v čele státu i přes svoje skopičiny, za nimiž stojí její loutkovodiči. Strach - to je velký prevít.

   Smazat
 12. Zacharova plny souhlas. Ten hnijici zapad porazime !!!
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západ se musí historicky znemožnit.

   Smazat
 13. I bez tohoto "Překvapení" Ruska, je každému soudnému tvorovi, už dávno jasné, jak to všechno ve skutečnosti bylo. Toto lze považovat za tečku za aférou a potvrzení hlouposti a neschopnosti VB a s nimi solidárních lokajů, včetně našich vlezdoprdelních vlastizrádných politiků v čele s připosraným Babičokem. Hanba jim všem.

  OdpovědětSmazat
 14. Johnson si také zahrál v tomto filmu....

  https://www.google.cz/search?q=blb%C3%BD+a+blb%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjDqKf47ZraAhVDZVAKHS9hBTYQ_AUICigB#imgrc=uLZa-y1VuTd3LM:

  OdpovědětSmazat
 15. Když to tak shrnu, rekordní účast v Ruských volbách, ano i díky Británii. No, díky. Zmizely předem blbé kecy v článcích o "beztak nízke účasti"

  Jak dlouhé období CELÝ ZÁPAD obviňoval Rusko z ovlivňování voleb v USA. To se šel mainstream roztrhnout. A zde? Uff.
  Ale neee, to Britotská společnost a přes youtube.
  Velmi trestuhodným způsobem, nabouráním se do soukromí obrovského počtů lidí. Samozřejmě za Trupma. Pác ho, jako přidanou hodnotu letí akcie toho sociálního póvlu dolů.
  Opět nezbývá, než poděkovat. Limpopo byl unikát.

  A tím, že lobovala Británie ve všech zemích EU, tím zviditelnila všechny vlády a "osobnosti" na odstřel z politiky. Nezbývá než poděkovat potřetí. Část lidí se i u nás v předčasných volbách bude možná rozhodovat jinak.

  A Rusko vlastně tímto krokem oplatilo Británii její vstřícnost. Zacharová ukázala té hloubavější části Britů (moc jich není, ale umí se tak alespoň tvářit), jak stupidní politiky mají ve vládě a že je tam také čas na výměnu.

  Hezky to idioti válejí, jeden politik v EU větší blb než druhý. Konečně jsou jedností a můžou si někde na oploceném ostrově založit vlastní stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, jen bych to mírně rozšířil: -lobovala z USA lobotomovaná Británie-.

   Smazat
  2. 8:14 "Zacharová ukázala té hloubavější části Britů...".
   Jste optimista. K jaké části hloubavěších Britů se ta zpráva asi dostala, když ve VB je stejná "svoboda slova a objektivita sdělovacích prostředků" jako u nás? Nebýt NR a PhDr. Grulichové, tak se z vyjádření mluvčí MZV RF nedozvíte ani slovo. Nebo ho snad u nás nějaké veřejnoprávní médium zveřejnilo? V zájmu objektivity a vyváženosti nařízené zákonem, by v tak vážném sporu určitě zveřejnit mělo. A skutečnost? Ani prd.

   Smazat
 16. Britové stále projevují nadřazené chování vůči světu, Evropě a zejména Východoevropským států, i když impérium dávno padlo, nepatří jim pomalu jediná automobilka v zemi a nemít City, která vytváří 10% HDP a přísun " pochybných miliardářů" z Ruska (Abramovič, Berezovskij, atd) Egypta ( Al Fayed - Obchodní dům Harrods), ze zemí OPEC atd , z nichž velká část těchto lidí pere " peníze z pochybných privatizací " neměli by daleko ke krachu.
  Boris Johnson je šílenec( což v politice nevadí, tam je takových lidí plno) a Tereza May neumí ani držet své vlastní slovo, které dala loni před mimořádnými volbami ve kterých chtěla upevnit pozici své strany. Ŕekla, že pokud její strana ztratí více než 6 křesel odstoupí ( její strana ztratila těch křesel rovnou 12 a ona neodstoupila).
  V současné době vytváří největšího nepřítele Evropy z RF. Ve skutečnosti je to Británie, která nese lví podíl za zaplavení Evropy migranty. Byl to nechvalně známý premiér Británie Blair kdo lhal o zbraních hromadného ničení v Iráku a podporoval válku ( Německo a France byly proti válce) , Británie měla po USA největší kontingent vojáků v Iráků i Afganistánu i Libyi a zúčastnila se i operací v Sýrii.
  Británie je ostudou Evropy, "pěkně děkuji " za takového spojence , co nás v roce 1938 předhodil Hitlerovi (Británie nutila Francii k odstoupení od pomoci Českoslovenku).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, vy jste na to káp hned v první větě - "Nemít Citi". Ale oni ji mají a množství uzavřených obchodů, které tudy protečou, strčí do kapsy celé Rusko i s Čínou. Bez ohledu na Hong Kong a Šanghaj. Citi je jedničkou, až potom následuje New York.

   Proto je Malá Británie na špici finančního byznysu a přitahuje všechny boháče světa podobně jako Dubaj. Hong Kong si ještě stále udržel jistý kredit, protože je do značné míry anglofonní, ale přece jen to už není ta sláva jako kdysi. Zato velbloudáři raketově stoupají, takový Dubaj patří mezi první dvacítku, pokud si ještě nepolepšil.

   Smazat
 17. Tak to je moc dobře, že to Zacharovová splnila, co slíbila. Už jsem měl obavy, že se nějak sekli. I když to jsou všeobecně známé věci, tak konkrétně zasazené a na papíře je to všechno mnohem více ostudné, než bylo doposud. A navíc se to teď může pořád omílat jako pakt Molotov Ribbentrop. Kdo s čím zachází, tím schází. Dobré bylo, že naťukla taky královskou rodinu, ti by totiž mohli ty mopslíky trošku zklidnit. Johnson je nevzdělaný hlupák a má co si zasloužil. Teď si dá týden času, aby jeho fámulové zapracovali v archívech a vytáhne tradá smlouvu Molotov Ribbentrop.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, tak zmíněný pakt sejmenoval O neútočení, nikoliv o přátelství. Smlouva o neútočení se přece neuzavírá s přítelem, ale s někým, koho se obávám, ne? Tohle je ale hodně nad chápacími schopnostmi našich pravdoláskařů.

   Smazat
  2. Skvělá poznámka, proto se taky pořád mluví jenom o Paktu M-R a nikoli o Smlouvě o neútočení, to je hned něco jiného. Děkuju, budu to používat.

   Smazat
  3. Navíc SSSR byl posledním státem, který takovou smlouvu s Německem uzavíral. Obdobnou uzavřely mnohem dříve i ostatní evropské státy, včetně Polska.

   Smazat
 18. Ano, již dávno to řekl dobrý voják Švejk-
  Gott, strafe England..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aáááále,to predsa povedala tá stará generálska vdova.

   Smazat
 19. No jo anglosaský magoři v akci ale víc je musí štvát jejich zajatí teroristé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vojáky SAS do klecí a vozit po Evropě od města k městu a s každým udělat interview.

   Smazat
 20. Vcera jsem mel rozhovor se znamym(ziju v anglii),tady uz dokazali tak zmanipulovat lidi,ze kdyz jsem mu oponoval ze rusko toho agenta nezabilo,tak mi zacal rikat ze mam jit doruska,ze tady v anglii je ta pravda a nebudou trpet podryvani autority BBC a Vlady.
  Tak jsem zklapl,protoze jsem si vzpomel na film tankovy prapor(ta pasaz ve vezeni,Smiricky vs malej rudej dabel).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:09 Měl jste mu připomenout roli BBC a vlády při vyvolání války s Irákem. A zeptat se, jestli také posílali do Iráku ty, kteří pochybovali o pravdivosti tehdejších tvrzení. Mohl jste ho naučit starou moudrost, že "Jen blbec se spálí dvakrát o stejná kamna". Možná to v Anglii ještě neznají.

   Smazat
 21. Prolhanost, podrazáctví, pokrytectví, nadutost. To všechno asi mají anglosaxofonové v genech, proto znějí tak falešně a je z nich na blití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale děte brepto... Všichni?

   Smazat
  2. Ano všichni. A vůbec o tom nepochybujte, stejně jako oni nepochybují o zlém Rusovi a extra zlém Putinovi.

   Smazat
 22. Drahá Marie
  máme co do činění s cela veřejným rasizmem.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. U Ruska se praktiky rasismu i nacismu tolerují. Toleruje se přímé vyhrožování, zesměšňování, pohrdání, ponižování, zneužívání, dehonestace národa, dokonce i zabíjení... hysterie nabírá na obrátkách.

   Možná se dočkáme nějakých těch hvězd, jen tentokrát budou červené a pěticípé. Jestlipak je bude nosit i takový Mitrofanov? Když se bude snažit ještě víc, tak možná ne.

   Smazat
 23. Západ by asi s velkou radostí bojkotoval a postaral se o zrušení MS ve fotbale v Rusku. Rád by, ale nemůže, protože právě na dobu MS je podle Pjakina naplánován majdan pro Rusko. Trochu Rusku pomůže vypovězení diplomatů, ale mělo to být určitě dříve. O působení zahraničních médií a neziskovek škoda mluvit. Požár v Kemerovu ukázal, že pátá kolona je k majdanu už připravena a pokud nebude do MS izolována, tak bude v Rusku horké léto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusku už vyhrožuje atentáty na MS kdekdo. Naposledy někdo, kdo tvrdí, že je ISIL.

   Smazat
  2. Anonymní 2. dubna 2018 12:32

   Na toto téma moc zajímavě odpověděl J. Jágr, když se ho novinář zeptal, zda-li se nebojí na XXII. zimních olympijských hrách v ruském přímořském městě Soči teroristů a pojede-li tam!?
   On odpověděl: "Pokud je tam Putin, tak vím, že si to už ohlídá, nebojím se a těším se tam".
   A redaktor zklapl, to nechtěl slyšet.
   Tak uvidíme, co jim tam "naservíruje" za problémy, ten ctihodný, vyspělý západ?
   Který dělá, vše proto, abychom se vrátili zpět do jeskyň.

   Vova

   Ps. "Žaludeční šťávo", dal jsem vám sám přezdívku. Když vy ji nezvládnete. Opět se ptejte a poté se odmlčte, jezditeli s vízem?

   Smazat
 24. Čudujem sa, že Zacharovová nepripomenula, že celá "kráľovskáá" britská rodina Windsorovcov sú NEMCI, kt.sa na začiatku vojny premenovali na Windsorovcov. V rodine bol vždy obdiv k nacizmu. Stačí zalistovať trochu na internete a v histórii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice nejsou Němci, ale zato mají hodně společného s Romanovci.

   Smazat
  2. Kateřina Veliká - Němka, manželka Mikoláše carevna Alexandra - Němka, mám pokračovat? Královna Victoria - manžel Němec! Těch tam bylo

   Smazat
  3. Jediná Němka na ruském trůně byla Jekatěrina. Ostatní si psali národnost Rus a Jekatěrina v podstatě také. Přešla z protestantismu na pravoslaví. To že měla ruská carská rodina v příbuzenstvu celou Evropu (hemofilii zdědil Alexej po britské větvi), to ještě neznamená, že nebyli Rusové. Vládnoucí rody Evropy byly propletené navzájem.

   Smazat
  4. Na jedné fotografii je rodinná idylka ku příležitosti křtu. Je na ní stará královna imperátorka Viktorie, její syn s chotí, a ti mají na rukách několikaměsíční budoucí královnu matku - Mary. Matku dnešní Alžběty II. No a jako kmotr je zam s nimi jeden sličný junák, Nikolaj II.

   Smazat
 25. Takže, pane Johnsone, až budete svým spoluobčanům vyprávět tyto kapitoly dějin, nezapomeňte je seznámit i s chováním Británie vůči Československu v roce 1938 !

  OdpovědětSmazat
 26. Od diktatury kapitálu žádat důkazy? Takové ponížení pro panstvo, taková troufalost a nestoudnost občanů něco takového žádat po lhářích i žhářích, masových vrazích a majdanistech, výrobcích pučů, pohrobků nacistické ideologie a praxe, mistrů Křišťálových nocí a Nocí dlouhých nožů v hávu NATO a EU?!
  STARŠÍ SI PAMATUJÍ, JAK MJ. TO BYLA MISE LORDA RUNCIMANA V ČSR, KTERÁ SE PODÍLELA NA ROZPOUTÁNÍ 2. SVĚTOVÉ VÁLKY, ŽE TO BYL KENEDY ST., KDO BYL PLNÝ OBDIVU K HITLEROVI A NACISTICKÉMU NĚMECKU, STARŠÍ VZPOMÍNAJÍ, JAK LORDSTVO S NADŠENÍM SLEDOVALO "ROZKVĚT NACISMU", JEHOŽ PODOBENSTVÍM MĚLO BÝT O 30 R. POZDĚJI PRAŽSKÉ JARO. OBDIVOVATELEM NEBYL JEN CHAMBERLEIN, ALE TAKÉ CHURCHILL - DO DOBY, NEŽ HITLER STANUL U KANÁLU LA MANCH, PAK MU BYL STALIN DOBRÝ!
  BRITÁNIE SE ZRODILA ZE ZNÁSILŃOVÁNÍ, PONIŽOVÁNÍ A UTLAČOVÁNÍ JINÝCH NÁRODŮ, CELÁ BRITANIE SE TÍM UDRŽOVALA A CELÁ BRITÁNIE HYNE Z NEDOSTATKU MOŽNOSTÍ TERORIZOVAT, PONIŽOVAT A EKONOMICKY DEVASTOVAT JINÉ STÁTY! PROTO TO KOPÁNÍ DO DRUHÝCH - TO BYLA A JE NADÁLE PORAXE KOLONIZÁTORŮ, JEJICH VELKOPANSKÉHO DUCHA - SHODNÉHO S NACISTICKÝM NÁDNÁRODEM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys vypnul CAPS/LOCK možná by to i někdo četl.

   Smazat
 27. Dobrá argumentace, ale od britských degenerátů a jejich sluhů se paměť ani myšlení neočekává

  OdpovědětSmazat
 28. Bránenie VB v prístupe k Škripalovi a Škripalovej ponúka aj realistickejšiu verziu ich "otravy":
  Škrípal ako bývalý agent má kontakty s ruskými bandami, ktoré určite disponuju Novičokom a MI6 má veľký záujem o túto látku. V Salisbury je dokonca elokované laboratórium na nervovoparalytické látka. Škrípal nič iné ako predávať tajomstvá jednej alebo druhej strane nevie robiť. Sú v tom veľké prachy za malé "fľaštičky". A kedže vstup do Ruska Škrípal nemá, využíva ako kuriéra svoju dcéru. To je dôvod, prečo ani dcéra ani Škrípal zasiahnutí Novičokom pri vybaľovaní nezomreli. Okamžite si pichli protilátku, ktorú pre takú príhodu (nehodu) mali po ruke. Rozhodujú sekundy. Možno Škrípalová si pichla prvá a už je z kómy, potom otcovi a odišli na lavičku. Policajtovi, ktorý sa tam nachomejtnul už protilátku nikto nepichol. Preto umrel.
  No a to je zrejmý dôvod, prečo Angličania nechcú dovoliť prístup Rusov k svojim občanom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kousek před vámi jsem nabídl ne tak nepodobnou variantu s tím, že první pomoc mohl poskytnout lékař záchranky, protože ta přijela poměrně rychle. Při křečích se podává atropin, tím je mohl zachránit před smrtí. Ty dva uviděl policajt na monitoru z kamery. Záchrana mohla být velmi rychlá, aniž by se vedelo, o co jde.

   Smazat
 29. Trocha faktů:
  červen 1935 - uzavřena Britsko-německá námořní dohoda - revize námořního zbrojení Německa dané versailleskou mírovou smlouvou z r. 1919; Německo mohlo zbudovat loďstvo do výše 35 % britského.
  3. června 1938 - britská vláda rozhodně žádá čs. vládu, aby se dohodla s HENLEINEM.
  13. června 1938 - britský novinář KNICKEBOCKER cituje činitele libereckého sekretariátu SdP:„Dohoda mezi československou vládou a SdP není možná. Německo a SdP prostě nemohou trpět existenci Československa. Obsadíme Prahu, celé Čechy a Moravu. Snad se nám během několika generací podaří Čechy germanizovat.“ – poznámka – věděli to britští novináři, tak ať nikdo nekecá, že o tom britská vláda nevěděla!!!!
  20. července 1938 - návrh britské vlády československé vládě na přijetí nezávislého vyšetřovatele a zprostředkovatele.
  3. srpna 1938 - o Prahy přijel Walter RUNCIMAN -„ nezávislý vyšetřovatel a zprostředkovatel“.
  18. srpna 1938 - RUNCIMAN se na Červeném Hrádku sešel s HENLEINEM. Schůzku zprostředkoval kníže M.Hohenlohe-Langeburg. Během schůzky SdP zorganizována demonstrace sudetských Němců, při které demonstranti volali „ Wir wollen heim ins Reich!“(Chceme domů do říše!).
  30. srpna 1938 - CHAMBERLAIN informoval britskou vládu o záměru jednat s Hitlerem o ČSR.
  15. září 1938 - jednání mezi HITLEREM a CHAMBERLAINEM v Berchtesgadenu -HITLER - požaduje odstoupení českého pohraničí Německu.
  16.září 1938 RUNCIMAN opustil Prahu.
  17. září 1938 RUNCIMAN podal v Londýně svou zprávu. Vyslovil se v ní pro připojení „Sudet“ k Německu.
  19. září 1938 vyslanci Francie a Velké Británie předali čsl. vládě ultimativní nótu svých vlád. V nótě vysloven požadavek na odstoupení čsl. pohraničních území, které mají více než 50% německého obyvatelstva Německu.
  20.září 1938 řsl. vláda franko-britskou nótu zamítla. Sovětská vláda ujistila dr. BENEŠE o své ochotě pomoci Československu.
  21. září 1938 po druhé hodině ranní požádali vyslanci Francie a Británie prezidenta BENEŠE v ultimativním rozhovoru, aby vláda své stanovisko změnila. Na toto ultimátum vláda týž den přistoupila. Lidový komisař zahraničních věcí M.M.LITVINOV se na plenárním zasedání Rady Společnosti národů vyslovil za nezbytnost přijmout naléhavá opatření na podporu Československa. LITVINOV se vyslovil za nezbytnost přijmout naléhavá opatření na podporu Československa, požadoval, aby ve Společnosti národů byla nastolena otázka německé agrese, znovu potvrdil připravenost SSSR splnit své závazky a naléhal na svolání porady evropských mocností a dalších zainteresovaných států, na níž by byla vypracována společná demarše.
  22. září 1938 V Bad Godesbergu se konala druhá schůzka HITLERA s CHAMBERLAINEM.HITLER předal CHAMBERLAINOVI memorandum s požadavkem připojení českého pohraničí k Německu. Územní požadavky HITLER rozšířil o požadavky Polska a Maďarska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má váš dlouhý příspěvek společného s případem v Salisbury?

   Smazat
  2. Třeba to, že důvěryhodnost Británie i na základě předložených faktů je dlouhodobě nulová. Třeba to, že Británie je pro svůj prospěch schopná podněcovat válečné konflikty, které odsírá kontinentální Evropa. Třeba to, že Británie v současnosti potřebuje co nejvíce poškodit kontinentální Evropu, protože jinak se z Brexitu pose*u. Je tedy třeba překazit jakoukoliv spolupráci Evropy a Ruska, o což se třeba "případem Skripal" snaží. Vždy a všude postupovala tak, jak se domnívala, že jí to přinese prospěch - WW I, WW II, Sýrie, lybie, Irák ... a nyní znovu kontinentální Evropa. Kdyby se totiž Eu dala dohromady s Ruskem, propojily by setechnologie s nerostným bohatstvím a taakové uskupení by dlouhodobě hrálo prim - ekonomický i politický. To by z Velké Británie a jejího vlivu už natrvalo udělalo Malou Británii. Samozřejmě by to nevyhovolo ani USA a Číně. Z předkládaných faktů je zcela zřejmé, že nyní se Británie jen snaží překazit jakoukoliv spolupráci EU a Ruska a také to, jakou zvolí taktiku - cokoli, co by tyto vztahy mohlo poškodit udělají. Na právo a morálku kašlou, kdykoli je to pro ně výhodné. nemají je, mají jen zájmy, které se pokusí prosadit na úkor kohokoliv.

   Smazat
  3. 13:51 "Kdyby se totiž EU dala dohromady s Ruskem, propojily by se technologie s nerostným bohatstvím...". Nebuďte namyšlený. Technologie a výroba všeho možného je nyní v Číně, ne v Evropě. Rusko od EU může zatím potřebovat jen některé stavební stroje a "luxusní" potraviny. Běžné potraviny už mají díky sankcím svoje, spotřební elektroniku a různé bebechy nakoupí levně v Číně, jako ostatně celý svět. Do Ruska se snaží dostat především obchodní řetězce a výrobci stavebních materiálů. Pro ty představuje RF bezedný trh a je výhodnější vyrábět "cihly" na místě, než je vozit přes půl světa. Panika na Západě vypuká právě proto, že Rusko na něj brzo bude moci "hodit bobek". A suroviny budou potřeba pořád, proto je nutné Rusku to "brzo" co nejvíce prodloužit.

   Smazat
  4. 16:06, třetí ekonomické centrum je reálný pojem a určitě jste slyšel i něco o Heartlandu.
   V r.2011 navrhnul Putin EU projekt Lisabon - Vladivostok. Ůnyje se zježila jak starý kocour pred buldogem a Putinovi vysmála. Rusko začalo se svým projektem Eurasia, který Ůnyje zas napadla, že se jedná o restart SSSR
   A hádejte, kdo byl iniciátor odmítnutí?
   Začátkem roku 2015 měl svoje pravidelné expozé můj oblíbenec, šéf Statfor, kde naprosto otevřeně, dle teorie Heartland, popisoval, co musí USA udělat, aby nedošlo ke spojení EU a Ruska, především Německa a Ruska. Německo je klíčové. V tu chvíli se spustil projekt Medea a Euromed, který v podstatě trvá dodnes.

   A kdo je ten hlavní rozj*****č?

   No a naposledy loni, Zeman, zcela nepokrytě rozzuřil havlérku větou: "Rusko bude v EU nebo, chcete-li, Evropa v Eurasii", na návštěvě v Kremlu. A kdo je ......? atd. Takže asi tak.

   Smazat
 30. Trocha faktů II:
  23. září HITLER a CHAMBERLAIN si vyměnili dopisy o rozsahu území, které musí Československo ustoupit Německu.
  25. září 1938 čsl. vláda odmítla tzv. Godesbergské memorandum. Čs. vláda prohlásila, že je odhodlána bránit se proti německé agresi, vlády Francie a Velké Británie dále naléhaly na čs. vládu, aby memorandum přijala.
  26. září 1938CHAMBERLAIN vyslal do Berlína svého emisara H.WILSONA s návrhem, aby byla k československé otázce svolána konference velmocí.
  27. září 1938 se CHAMBERLAINŮV posel WILSON setkává podruhé s HITLEREM.
  27.září 1938 V britském rozhlase vysvětluje CHAMBERLAIN britské veřejnosti své stanovisko k událostem kolem Československa : „..Jak je to hrozné, fantastické, neuvěřitelné, mají-li Britové připravovat zákopy a zkoušet plynové masky v Anglii pro spor v daleké zemi a mezi lidem, o němž my nevíme nic…A i kdybychom měli sebevětší sympatie s malým národem, proti němuž stojí veliký a mocný soused, nemůžeme jednat za všech okolností tak, abychom přivedli celou britskou říši do války prostě jen kvůli němu …“.
  29. září 1938 byla v Mnichově podepsána tzv. „Mnichovská dohoda“ Podepsali :
  Za Německo HITLER
  Za Itálii MUSSOLINI
  Za V.Británii CHAMBERLAIN
  Za Francii DALADIER
  Zástupcům Československa nebylo umožněno se jednání zúčastnit.
  Následkem Mnichovského diktátu bylo Československu uloupeno 41 tisíc km2 , z toho Německo obsadilo více než 28 tisíc km2, Maďarsko 11 tisíc km2 a Polsko 1 tisíc km2. V tomto území žilo cca 5 miliónů obyvatel, z toho 1.161.616 Čechů a Slováků. Z českého a moravského pohraničí před koncem roku 1938 uprchlo 114.577 Čechů, 11.647 Němců – antifašistů, 7.325 Židů, 1.000 osob různých národností. HITLER získal 1.582 letadel, 2.175 děl, 469 tanků ,501 letadlové dělo, 115.000 pistolí, 43.000 kulometů, 3.000.000 dělostřeleckých nábojů, cca 1.000.000.000 kusů pěchotního střeliva a další vojenský materiál.
  23. července 1939 začalo na návrh SSSR jednání o uzavření vojenské úmluvy mezi Velkou Británií, Francií a SSSR. Jednání byl. Jednání bylo neúspěšné pro nezájem o spolupráci se SSSR a 17.8.1939 skončilo – Rumunsko ani Polsko nemínily se SSSR spolupracovat.
  SSSR navrhoval vojenský plán, počítající se společným postupem ozbrojených sil tří mocností. Obsahoval tři varianty :
  1. – počítala s možností útoku Německa na Velkou Británii a Francii, v takovém případě měl SSSR zasadit 70 % těch ozbrojených sil, které by postavila Velká Británie a Francie proti Německu.
  2. – zahrnovala opatření k zabránění německé agrese proti Polsku a Rumunsku, pod ní měly obě napadené země zasadit všechny své síly, Velká Británie a Francie měly okamžitě vyhlásit Německu válku a zahájit vojenské operace, SSSR měl zasadit tolik divizí, kolik společně postavily Velká Británie a Francie.
  3. – počítala s možností, že Německo využije území Finska, Estonska a Litvy k agresi proti SSSR, v tom případě Francie a Velká Británie měly okamžitě vstoupit do války s Německem a zasadit 70 % sil a prostředků, které rozvine SSSR, Polsko mělo vystoupit proti Německu a zasadit nejméně 45 divizí, pokud by do války bylo vtaženo Rumunsko, mělo rozvinout všechny své síly.
  Pozn. : V únoru 1945 prohlásil britský ministr zahraničí Anthony Eden v britském parlamentě : „ Sotva může nyní někdo pochybovat o tom, že pokud by k jednotě mezi Ruskem, Británií a Spojenými státy, kterou navázaly v Jaltě, došlo v roce 1939, potom by tato válka (2. světová) nikdy nevzplanula.“

  OdpovědětSmazat
 31. Trocha faktů III:
  24. července 1939 byla v Tokiu podepsána dohoda mezi Japonskem a Velkou Británií. Velká Británie uznávala japonskou okupaci Číny a zavazovala se nebránit činnosti japonských vojsk v této zemi („Východní Mnichov“).
  1. září 1939. Napadení Polska Německem.
  3. září 1939 Velká Británie a Francie vypovídají válku Německu. Za polského tažení zůstalo cca 110 francouzských a britských divizí, které stály proti 23 německým divizím, zcela pasivní.Od září do konce roku 1939 ztratila Francie na západní frontě 1.430 lidí, britský expediční sbor ve Francii 3 muže.
  19. ledna 1940 uložila Francouzská vláda po dohodě s britskou generálovi Gamelinovi a odmirálovi Darlanovi, aby vypracovali plán přímého útoku na Kavkaz (tedy útoku na SSSR).
  26. května1940 plk. Heliodor PÍKA hlásil dr. Benešovi postoje členů sovětské delegace, s nimiž udržoval vztah.
  Dr. Beneš byl vícekrát informován různými kanály a lidmi o postojích SSSR. Dosavadní dorozumění s Německem je taktické opatření a pro strategický zásah ještě nenastal čas.
  V depeši z 29.7. se oznamuje „ Sověty mají zájem a zprávy pro ně jsou velmi cenné. Počítají v budoucnu s ČSR jako nejkonstruktivnějším prvkem Centroevropy. Chápou náš boj zde i v cizině. Nemají nás mýlit oficiální projevy sovětské a německé. Skutečnost je a bude jiná.“
  V depeši z domova do Londýna o průběhu schůzky pplk. Balabána se sovětským konzulem v Praze ze dne 30.7. – sovětský diplomat předvídal, že sovětsko-německý konflikt je „nutný a blízký“, v rámci příprav k němu souhlasil se spoluprací s „českým národním hnutím podřízeným Benešovi.“
  11. ledna 1940 na schůzce mezi představiteli SSSR a čs. zástupců konstatoval gen. FOKIN, že SSSR musí vůči Německu zachovat zevní korektnost, ale válka s Hitlerem na sebe nedá již dlouho čekat. Je třeba jednat rychle, otázka vstupu SSSR do války může být otázkou několika měsíců. Naznačil, že Sovětský svaz bude po válce souhlasit s obnovou Československa.
  K okupaci evropských zemí Německu stačilo :
  1 den v případě Dánska
  5 dnů v případě Nizozemí
  19 dnů v případě Belgie
  35 dnů v případě Polska
  44 dny v případě Francie
  63 dny v případě Norska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:34
   Fakta josu fakta. Jde o to zda jsme právní stát nebo stát, který se řídí ne důkazy, ale politickým tvrzení (ničím a nikým neověřeným)
   Při rozhodování o osudu zloděje nebo vraha v nepolitické porcesu se táhle zjišťování údajů a to jsou třeba zdokumentovány na kameře a výpovědí svědků táhne (u nás třeba 3 roky) v civilizované Anglii je pravda pokud zabíjí čecha a je to zdokumentováno kamerovým záznamem a výpovědí svědků soud rozhodne během několika týdnů a osvobodí vrahy. Prostě britská spravedlnost, která nám byla určována jako nějaká boží stojí za velké h...o. A to mluvím o běžné kriminalitě. Pokud se týče politické spravedlnosti je to na úrovni T.B. ministerského předsedy VB. Za neoprávněné a smyšlené napadení státu vyjádřil hlubokou soustrast a upřimnou omluvu. Jak prosím může být ještě na svobodě když se přiznal obrovskému finančnímu podvodu (ta válka VB nebyla za hubičku) a ztráty na životecha to jak civilního obyvatelstva Iráku tak materiální ztráty a ztráty vojáků a policistů jsou vlastně nenahraditelné ztracené životy nelze peněžně nahradit. Kdyby se to hodnotilo dle pojišťoven při pádu letadla asi by se VB stala rázem nejchudším královstvím a vůbec zemí na naši planetě. A hlavně T. B. by seděl v Hagu jako masový vrah. Skutečný oproti Jugoslávským státnímům a vojákům.
   Václav

   Smazat
 32. Trocha faktů IV:
  30. září 1940 britský ministerský předseda W.CHURCHILL zavrhl v rozhlasovém projevu mnichovskou dohodu. Neplatnost mnichovské dohody byla britskou vládou oficiálně vyhlášena až 5. srpna 1942.
  22. června 1941 napadlo Německo SSSR. Proti SSSR bylo soustředěno cca 5,5 milionu vojáků, více než 47.000 děl a minometů, cca 4.300 tanků a samohybných děl a téměř 5.000 letounů.
  V průběhu války bylo na sovětsko-německé frontě zničeno 607 ( na ostatních frontách 176) divizí Německa a jeho satelitů a tři čtvrtiny bojové techniky. Německo utrpělo na této frontě více než 73% ztrát v živé síle, v tancích a letectvu 75% a v dělostřelectvu 74% - jde o procenta ze všech jeho ztrát za 2. světové války.
  Sevastopol se bránil více jak 8 měsíců a za jeho obležení Němci ztratili více než 300.000 vojáků a důstojníků.
  Partyzáni vyřadili z bojů 1,5 milionů vojáků, z železničních náspů svrhli cca 20.000 vlaků, vyhodili do vzduchu cca 12.000 železničních a silničních mostů, zničili cca 65.000 automobilů, více než 4.000 tanků a 1.100 letounů. K ochraně svého týlu před útoky partyzánů Němci museli vyčleňovat krom strážních a policejních jednotek i cca 10% svých pravidelných vojsk.
  Na východní frontě se ze 1.418 válečných dnů aktivně bojovalo 1.320 dnů.
  1. srpna 1945 byla podepsána postupimská dohoda tří spojeneckých mocností, ke které se později připojila i Francie. Dohoda upravovala i odsun Němců z Polska a z Ćeskoslovenska – odsun Němců měl zabránit, aby jejich národní menšina nemohla být opět využita jako záminka k narušení celistvosti Polska nebo Československa.
  Druhé světové války se účastnilo 61 států s 1.700.000.000 lidí, což představovalo 80 % obyvatelstva naší planety. Válečné operace probíhaly na území 40 států a ve zbrani bylo ve všech zemích asi 100.000.000 vojáků. Válka si vyžádala více než 50.000.000 lidských životů – 20.000.000 občanů SSSR, 6.000.000 občanů Polska, 5.000.000 občanů Číny, 1.706.000 občanů Jugoslávie, 1.000.000 Filipínců, 653.000 občanů Francie, 375.000 Britů, 360.000 Čechoslováků a 300.000 Američanů a statisíce občanů dalších národů. To vše ve jménu cesty na Východ ... pořád dokola.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jděte do prdele, vy fakte.

   Smazat
  2. 12:34
   Ti mrtví se musí obracet v hrobě asi tak jako se obracejí díky manipulatorům dějiny.
   Václav

   Smazat
  3. Václav, taky by mě zajímalo, co by na dnešní dobu říkali některé již zemřelé osobnosti. Hitlera bych si vychutnal :) Omlouvám se, že jsem ho zařadil mezi "osobnosti".

   Smazat
 33. 12:41
  Váš příspěvek má vypovídací schopnost jen k vám. A to je fakt, který by soudného člověka vedl k zamyšlení se nad sebou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo už i já sám jsem se zamotal do diskusí off topic.

   Smazat
 34. na dnešek modifikovaný projev Čembrlejna z osmatřicátého - stejně solidání, jako byli Briti k nám:
  „..Jak je to hrozné, fantastické, neuvěřitelné, mají-li národy EU připravovat zákopy a zkoušet plynové masky v EU pro vymyšlený spor v daleké zemi a mezi lidem, o němž my nevíme nic…A i kdybychom měli sebevětší sympatie s malým národem, proti němuž stojí veliký a mocný soused, nemůžeme jednat za všech okolností tak, abychom přivedli celou EU říši do války prostě jen kvůli němu …“.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to naši pitomí mladý kluci vyrazili do Anglie jim pomáhat proti Němčourům a sestřelovat je letadlama. Ani se nedivím, když je komouši označili za vlastizrádce.

   Smazat
  2. Anonymní 2. dubna 2018 17:31

   A já bych k těmto vypsaným, tvrdě nakopal do prdele, komplet odvážnou prchající odletem "EXILOVOU (V)LÁDU"! V čele s Éčkem Benešem.
   Žaludeční šťáva

   Smazat
  3. Za ty naše piloty a vůbec všechny naše vojáky co spolu s brity válčili proti němčourům jsme museli anglánům zaplatit i poslední hřebík do rakve. Vydělali i na smrti svých spojenců. A dodávali za to flintičky co se v rozhodujících momentech totálně podělaly. Rainhard by mohl vyprávět.

   Smazat
 35. Syrší vojáci ulovili v tunelech Východní Húty celý oddíl britských SAS a po jendom izraelském a americkém zpravodajci. Borisek s Terezkou asi pozvrací pískoviště, kde si hrají.

  OdpovědětSmazat
 36. Krista pána, to je překvapení jak hovado, to jim to dali.
  Tahle sebranka rozumí jedině spravedlnosti a demokracii, ve stylu klasika: "Spravedlnost, to je marxistická propaganda. Já vám povím, co je to spravedlnost. Spravedlnost, to je kopnutí kolenem do břicha pěkně zdola od podlahy, rána pěstí do brady, bodnutí nožem mezi žebra někde potmě v podpalubí bitevní lodi, pytlík písku, kterým bez výstrahy bacíte někoho po hlavě. Uškrcení člověka v několika málo vteřinách. To je ta pravá spravedlnost
  Z Dostojevského, o kterém v životě neslyšeli, mají tak akorát srandu.

  OdpovědětSmazat
 37. On Trump jsou si nápadně podobný,oba mají NEODOLATELNĚ INTELIGENTNÍ VÝRAZ ALA NÁVRAT IDIOTA III.☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 38. Britania svetovy vrah !!

  OdpovědětSmazat
 39. Západní politici, zdá sa, patria do profesnej sféry záujmu Dr.Ivana Davida.

  OdpovědětSmazat
 40. 12:3O a další komentáře a rovněž zřejmě 13:51 kde je odpověď na otázku, co mají fakta společného se Sripalem: Perfektní komentář děkuji. Jinak o velmi nebezpečném spojení mezi Ruskem a Německem pro USSA říká Emeričan, maďarského původu Friedman, jmeno zdalo by se mluví o muži míru - ani náhodou. Emeričané proto obnovili projekt Pilsudského - Intermare /?/, buforové země mezi Ruskem a Německem, patří tam i Polsko, které opět má politiky s prázdnými lebkami /chybí tam mozek/, jak před druhou světovou válkou. Poláci jsou zase na špatné straně, to jest tentokráte na straně USSA, předím na straně Velké Britanie, která řídila začátek II. světové války - opoždění mobilizace Polska bylo v zájmu Německa. Polský generál, který velel armadě Poznaň, místo zautočit na Něměcko a odhlehčit tak jižním polským armádam vandroval na příkaz jakéhosi Angličana několik dní po severním Polsku, než vydal Němcům největší polskou bitvu v září 1939 - Kutno nad Bzurou. Vyhledejte si na youtube - Friedman - muž, který s podobně blbým usměvem jak Bush vypovídající válku Iraku v roce 2002, rovněž mluví o hrozných věcech - to napsal u jednoho jeho videa jeden komentátor. To vzpomínka na Bushe, ale je moje. Zájmem Britanie před druhou světovou válkou bylo nasměrovat Hitlera na Sověty. Škaredě se spletli. Nevím kde všude měl Hitler půjčeny peníze na stavbu Wehrmachtu a obnovu ekonomie, vím jen o Rotschildovi, zřejmě to nebylo u anglických bankéřů, protože zautočil na Brity, ale na druhé straně je nechtěl rozdrtit a všemožně se snažil s ními na začátku II. světové války dohodnout. Nepište mě prosím Vás o tom, že se mu invaze na Britanii nepovedla. Nemám na jeho debakl potřebné vědomosti. Všichni mluví o tom, že Kriegsmarine by nestačila na britské loďtstvo. Nevím jestli to je pravda, možná ano. Faktem je že německé ponorky málem nerozhodly II. světovou válku - nebýt okolnosti, že Britové rozlouskli Enigmu.

  OdpovědětSmazat
 41. Je fascinující vidět, jak si tady rusofilové, či v lepším případě (jednoduše) odpůrci Západu staví společně hezkou věžičku polopravd a pseudožvástů. Jasně, historie se dá vykládat na sto způsobů...Nicméně, držel bych se doložitelných faktů. Nacistické Německo a stalinovo Rusko společně podepsalo předválečné smlouvy, které narozdíl od Británie, stavěly vztahy Něměcka a Ruska na úroveň faktických spojenců, a faktickým důsledkem pak byly uzemní změny, de facto rozdělení si Polska, dohody o baltických státech, Finsku atd. atd. Stalin věřil Hitlerovi až do hodiny, kdy byla spuštěná Barbarossa. Velká Británie musela mít v Něměcku velké diplomatické zastoupení, protože to mimochodem pořád byla jedna z vítězných velmocí po 1 světové, a měla za úkol kontrolu nad body mezinárodních úmluv, které stanovovaly podmínky a průběh sankcí vůči Německu. To se týkalo i skladby,vyzbrojení a výcviku německé armády...Britové pak spíš potřebovali naklonit Rusko na svoji stranu (po tom, jak se Německo rychle zmocnilo západní Evropy), ale nebyli to oni, kdo navedl Hitlera, aby Rusko napadl. Hitler o tom byl přesvědčen na základě geopolitických teorií, tzv. Lebensraum (Rudolf Kjellen, Ratzel, Ritter a další), kde Rusko je územím, jehož vlastník může geopoliticky ovládat celý svět. Na základě toho Hitler vnutil nutnost útoku na SSSR i svým generálům, přesto všechno, že se mu to snažili vymluvit. Je mi jasné, že se teď dozvím, jaká jsem ovce atd. Nevadí. Hlavně, že nejsem ovce ve vašem stádu.

  OdpovědětSmazat
 42. 13:52: Tak zatím jsem slyšel pouze ty pseudožvásty, to jest o zájmech Britů a Francie nasměrovat Hitlera na na Sověty. Proto tyto státy od 3. září do války nevstoupily, respektive v tom Porúří udělaly jakýchsi l5 km a měly nad Němci drtivou převahu. Jinak samozřejmě v době, když byla poražena Francie, Hitlera k ničemu nenávaděli. To byla Britanie tak akorát ráda, že přežila nálety Luftwaffe. Zdá se mi, že Vám chybí velmi důležitá vlastnost - nechci napsat kritického intelektu - totiž skepse. Více indicií se mi jeví na to, že Britanie si přála válku sovětského Ruska s Německem. Nejhorší diskutéři jsou s předpojatými úsuddky. Více nediskutuji, nechci více diskutovat. Pokud napíšete nějaké zdůvodnění svých nikoliv pseudožvástů ale ryzích pravd, tak to tu můžete napsat. Vezmu to v potaz a bude se snažit dosíci pravdy. V tom co jste napsal není žádné zdůvodnění. Britanie vždy se snažila na kontinentu oslabovat protihrače - proto např. vznikla i krymská válka. Nejdříve si ověřte jak to bylo skutečně s tou polskou mobilizací a třeba s tou armádou Poznaň. Když o tom nic nevíte, tak zde nepište že Britanie je holubice míru.

  OdpovědětSmazat
 43. České legie vznikly v Rusku z českých zajatců, kteří proti Rusku bojovali po boku Rakouska-Uherska a Německa. Rusko po revoluci jejich sociálně demokratické levicové frakce - jichž byla většina = bolševici a ve smyslu své protiválečné ideologie ukončilo válku v listopadu 1917. Válka na západní frontě pokračovala a tak v naději, že přesun legionářů na tuto frontu by mohl pomoci, došlo k transportu přes Vladivostok. Že válka i na Západní frontě skončila o více jak rok dříve, než návrat legionářů z Ruska domů, bylo jen špatnou kalkulací. Fakt je ten, že legie měly v držení carský zlatý poklad, fakt je i ten, že se pak již nikdy nikde nenašel, že legionáři založili v ČSR nejbohatší banku - Legiobanku, která ihned vlastnila řadu lukrativních nemovistostí, mj. i hotelů.
  Fakt je i to, že samotní legionáři skončili spíše v té chudší části populace na trafikách, jako pošťáci a jiní nižší státní zaměstnanci a těžko se mohli na bohatství Legiobanky složit. Fakt je i to, že Jaroslav Hašek a mnoho dalích přešlo na stranů "bolševiků" a v tomto směru došlo i k velké vzpouře na Sibíři, kterou neunesl mj. velitel legionářů , později in memoria plk. Švec, který proto spáchal sebevraždu. A sám Masaryk dal příkaz, aby se legie nevměšovaly do vnitřních záležitostí Ruska - rodícího se SSSR. Legionáři žádnou válku proti Rusku nevedly a nevyhráli, válku vedly po Rakousku a Němešcku Anglie, Francie, USA a Japonsko, ale i to všichni dostali tehdy na frak a museli SSSR opustit. Válku vedlo i Polsko mpod velením prvního nacisty a předchůdce Hitlera maršála Pilsudského, okupovali rozsáhle Ukrajinu a skoro celé Bělorusko, ale i oni se museli stáhnout, tehdy Poláci vyvraždili na okupovaném území mnoho vesnic, které chtěli kolonizovat Poláky. Nicméně až do r. 1939 okupovalo Polsko západní části SSSR.
  Pokud jde o Británii a jeho taktiku dostat do války proti sobě SSSR a Německo, tak to je fakt, proto byl i Mnichov, proto Západ pro Poláky "nehnul prstem", proto Británie odmítala po měsících jednání - či spíše nejednání - uzavřít s SSSR protihitlerovskou koalici, proto toho Německo využilo, "zajelo" do Modkvy si pro smlouvu Ribbentrop-Molotov o vzájemném neútočení. To jsou fakta. Faktem je i snaha Churchilla ve válce pokračovat s jednotkami SS proti SSSR - postavil se tomu ale Roosevelt. Byl to Chirchill, který hned v první den míru, 9.5.1945 se pustil do rozbití Spojenecké Velké trojky! Shrnuto: na rozpoutání 2. světové války a jejich všech obětech má lví podíl Velká Británie, která šla, nejen díky jejich aristokracii, fandící Hitlerovi - na roku nacismu. Británie viděla hlavního nepřítele ne v kapitalistickém Německu, ale socializujícím SSSR. Churchill stejně Jako Chamberlein, byl velice nečestný člověk - krajně slušně řečeno! Byla to obva z infekce Světa humanismem, což pro imperialismus je smrt!

  OdpovědětSmazat
 44. Je Boris Johnson normalni clovek? Ke kdejakemu cloveku se vyjadrovali kdejaci psychologove. Tak by se mohli vyjadrit i k nemu. Co na to pade Dejvide? Koukolik tez.

  OdpovědětSmazat
 45. 13:52: Co Vy, fascinován rusofily, říkáte na to, co napsal 18:02? Zapomněl jsem napsat ve svém příspěvku 14:39, že přece nejlepším důkazem pravých umyslů Britanie, to znamená přání aby Německo válčilo s Sověty je to co je bytostně důležité pro Československo - Mnichovská dohoda. Ta přeče měla ukázat Hitlerovi další směr jeho expanze. To neměl být západ ale východ. Vám opravdu chybí ta skepse, jak jsem se o tom zmínil.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.