Reklama

úterý 10. dubna 2018

Milí presstituti z mediální žumpy Syndikátu novinářů ČR! Komentář Štěpána Chába

Pixabay
10. 4. 2018     KrajskéListy
Syndikát novinářů ČR se pomalu změnil na další udavačskou úderku, která má utišit ta stáda hlupáků rozjívených ze svobody slova, kterou zatím mají. Syndikát ústy Marka Zouzalíka, tohoto času předsedy územního sdružení pro Prahu a Středočeský kraj Syndikátu novinářů ČR a presstituta v Bakalově mediální žumpě, oznámil v pořadu Newsroom České televize, že si došlápne na svobodu slova. Prostě došlápne. Budou padat trestní oznámení. Syndikát jeho ústy tak prohlásil, že si přeje, aby byli lidé umlčeni.


A jak tak zjišťuji, tak Miloš Zeman měl zase pravdu. Česká televize ve spolupráci s Bakalovým presstitutem Zouzalíkem předstírají upřímné obavy o demokracii v republice. Jako řešení vidí v tom, v čem se shlédly všechny nesvobodné režimy. Tedy v upírání možnosti se vynadávat. Za bolševika se nesmělo zařvat, že je Husák vůl. Teď se nesmí zařvat, že Zouzalík je presstitut. A na just je, presstitut jak vyšitý a korunovaný, pokud se propůjčil k něčemu takovému. Ale čemu se divit v sektě Bakalovy mediální žumpy, že.

Syndikát jako záruka


„Aktivně se angažuje za svobodu shromažďovat, analyzovat a šířit informace prostřednictvím tištěných a elektronických médií, svobodu vyjadřovat názor včetně svobody kritizovat, oponovat vládám a politickým a ekonomickým strukturám, veřejným nebo soukromým,“ píše se na webu Syndikátu. Na tak silná slova si jeden musí říct – konečně někdo, kdo se postará o to, aby se mohlo křičet o Zouzalíkovi, že je presstitut. A ono nic, slova jsou jen slova, činy jsou činy. A Syndikát slova popírá a přechází v činy. A ty jdou zcela mimo prohlášení samotného Syndikátu. Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla, že jo, presstituti ze Syndikátu. A presstituty z mediálních žump nedefinují slova, ale právě činy.

Je označení Marka Zouzalíka presstitutem urážka? Nemyslím si to. Podle slov Syndikátu se jedná o analýzu stavu a faktickou kritiku. To vše bez dlouhých slovních průjmů shrnuto do jednoho výstižného slova presstitut. A hlavně, je to vyjádření osobního přesvědčení a postoje. Proti tomu šly represivně všechny nesvobodné režimy. Bakalova sekta se očividně snaží nastolit právě takový režim. Nebo se mu po takovém režimu stýská?


- - - 126 komentářů :

 1. Zouzalík JE presstitut. Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut.Zouzalík JE presstitut. A hlupák k tomu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chybka ve Vašem počinu, milý anonyme, je v tom, že jste anonym. Zbabělý. A pak je jedno, že vykřikujete pravdu, která je režimem zakázaná.

   Smazat
  2. Vláďa z Brna

   Smazat
  3. Tak, tak , my se nebojíme. Karel z Ostravy.

   Smazat
  4. Tento nám tuto neděli na 168 z ČT radil, jak se máme celoživotně, disciplinovaně a morálně chovat, abychom se nemuseli za své skutky stydět.

   To je výsměch z naší/jejich veřejnoprávní televize Praha, kterou musíme ze zákona platit!

   Viděla tento amorální skutek RRTV, kde vzali tu drzost nezasáhnout a viníky nepotrestat vyhazovem!

   Pokud nás zastupují za naše peníze?!


   https://pornfile.cz/!xXPSbOYin02b/patrik-jakl-jakub-janda-lobbista-a-zastupce-reditele-nevladni-organizace-evropske-hodnoty-ktera-si-vytycila-za-ukol-zvysovani-kultury-v-politice-natocil-porno-pro-gaye-mp4


   Dvořáček

   Smazat
 2. Jak říkával W.CH. a např. E.Beneš - přijde doba, když největší zastánci totality si budou hrát na ty správné demokraty a největší náckové či fašisté zase na antifa šisty! Ta doba je tady a lidé musejí tak více přemýšlet, co je jim předkládáno za informace, než je pouze bez rozmyslu konzumovat. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 3. A jsi tu zase trubko Radosto, není ti pomoci! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta je provokující troll duševně na úrovni uklízečky v ÚSTRku.

   Smazat
  2. Hlupáku, neurážejte profese jako je uklizečka.
   Shnili bychom špínou, kdyby svou práci neodváděly za žebrácké drobné.
   Stark

   Smazat
  3. 10:56 - uklizečka z ÚSTRku je terminus technicus pro prověřeného antikomunistického pablba neschopného se živit mušlením.

   Smazat
 4. Tak to je síla! Stojí za přečtení, včetně komentářů!
  Teď mi řekněte, co to je za hovada tyhle chartisti?
  Nechat se živit Sorošem a CIA a kázat o morálce?
  Ani to nejšpinavější prase není takové čuně!

  https://zpravy.idnes.cz/rozhovor-frantisek-janouch-nadace-charty-77-havel-soros-pg9-/domaci.aspx?c=A180406_205555_domaci_pmk

  OdpovědětSmazat
 5. 17:14
  To se dalo čekat!!!!!
  Ten zrzavej idiot ,vožrala a udavač měl bejt připravené a uASSackej odpad by měl po prdeli!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Administrátore na co v těchto příspěvcích čekáte? Tyto vulgarity, zde nemají co dělat!


   Anonymní 10. dubna 2018 20:25
   Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu???

   Anonymní 10. dubna 2018 17:17
   Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu!!!

   Anonymní 10. dubna 2018 21:27
   Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu???


   DOUFÁM, ŽE NEODSTRANÍTE NAOPAK MOU VÝZVU ...!

   Hradecký

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 7:28
   nic jiného napsat neumíš? Je to pořád stejné.Požádej někoho,ať tě napíše jiné slohové cvičení ,frustráte.

   Smazat
  7. NEmocná uASS debilokracie,která v rámci OPERACE TRVALÁ OKUPACE VRAŽDÍ A LŽE OD SVÝHO VZNIKU!!!!!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 15.20
   zase se jenom opakuješ kreténe

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 17:08
   ale ano,jsi kretén

   Smazat
  12. 18:41 To je a řeknu ti proč! Jeho zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů a on se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách a vytahaným svetru a udělal mu pořádnej rejhanec přes plány a tak je frustrovanej a má celoživotní trauma - Havla v každý větě:))) Jeho fotr z toho zdech, - uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ...

   Smazat
 6. Když není pravda, tak musí nastoupit hrubá síla a moc bych se divil, kdyby sloupy spravedlnosti na toto volání slouhů kapitálu nepřispěchaly se svými váhami, zavázanýma očima a zacpanýma ušima.

  OdpovědětSmazat
 7. 17:32
  Jeho pohoupat nestihneme,ale tebe přemřelo věčně zlitý s DIAGNOZAMA F73,A52,Q56,Q54 a Q90,který nejsi schopnější vyhledat,protože MOZKU NEMÁŠ,TU HOUPAČKU S OPÉKÁNÍM URČITĚ ČEŠI STIHNOU!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Prosím vás - administrátore blogu - odstraňte ihned z diskuzí ten sprostej dobytek 19.46 a 19.40 - je vůbec možné, aby tak sprosté,úchylné a perverzní prase mě,lo tu drzost tady sprostě nadávat? Vždyť to nejsou obyčejné sprosté nadávky, jsou to úchylné a perverzní slinty magora, kterej potřebuje přivázat někam do sklepa, předtím pořádně zmlátit, vyrazit mu všechny zuby z huby, a nechat pojít bez pomoci jako smradlavýho tchoře. Tchoř je proti tomu dobytkovi normální, slušný živočich. A víc ať se na diskuze nedostane - takovej odpornej dobytek. Uvědomujete si, že zde mohou číst i mladí lidé? Co si pomyslí? Vždyť je to úchylné!

   Smazat
  8. Takto by mělo vypadat, odstranění nevhodného, vulgárního příspěvku a nemám sebemenších námitek. Pouhé zmizení příspěvku, beze stopy je stupidní a o něčem to svědčí, navíc to z diskuze udělá zbytečný paskvil.

   "Anonymní 10. dubna 2018 18:37

   Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu."

   Ramón

   Smazat
  9. Ramóne, systém Blogger, na kterém je provozována Nová republika, nedovoluje archivovat závadné diskuzní příspěvky pro účely případné žaloby (zjištění počítače, z kterého byl závadný příspěvek zaslán) jinak, než archivace v kategorii "spam". Při této archivaci však příspěvek mizí beze stopy.

   IT Béda

   Smazat
  10. 7.31
   jsi stále stejný kretén

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 9.20
   ano,ano,jsi kretén

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 15:19
   zase stejné výblitky.Nic jiného neumíš kreténe?

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. 17:07
   už mluvíš z cesty kreténe

   Smazat
  17. 18:44 A kdo na těhle stránkách ne?

   ☺☺☺☺

   Smazat
 8. Takže na webu mají jakýsi program, ale dělají pravý opak...
  Mazat med kolem huby, vtírat se za účelem manipulace a jednat v rozporu se svými prohlášeními - toť typický rozpoznávací znak psychopatů, najdete ho v každé učebnici psychiatrie.

  Proto nechápu větu v článku: "Na tak silná slova si jeden musí říct – konečně někdo, kdo se postará..."
  NAOPAK! JEDINÝ správný přístup k JAKÉMUKOLI prohlášení KOHOKOLI je: "Nejsem tříletý harant, abych vycházel z toho, co nějaké individuum říká; vycházím zásadně z toho, co dělá. Tak to zatím beru, jako by ono individuum NIC NEŘEKLO, a počkám si, až předvede nějaký čin. Pak bude jasné, zda to myslí vážně, nebo zda je to psychopatická verbež, které NIKDY a za žádných okolností nesmím uvěřit NIC, ani pozdrav."

  Lidi, začněte už konečně myslet takhle!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to fakt síla, když kdejaké tupé hovado jako Zouzalík pasuje sebe sama do role elitního hlídače správných norem a pořádků. Soudruzi měli alespoň koule na to aby přiznali, že cenzurujou a omlouvali to třídním bojem. Dnes mají ti samí cenzoři ještě tu drzost, že si berou do svých tlam slova jako demokracie, svoboda, pravda apod. a vytírají si s tím prdele.

   Smazat
 9. 17.32
  18.26
  no,ty musíš být teda obrkretén

  OdpovědětSmazat
 10. To jsem teda nevěděl, že i sengruba musí být v syndikátu.
  Nestačilo by esero.

  OdpovědětSmazat
 11. 19:02
  už nemusíš nic psát.Přesvědčil jsi nás .Jsi frustrovaný kretén.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.26
   kreténe,piš už konečně něco jiného.Opakuješ se .Požádej někoho, ať tě napíše už konečně jiný koncept.

   Smazat
  2. Sprosťák vymazán redakcí. Dík!

   Smazat
  3. 19:33
   Ty myslíš,že ten volotrk má nějaký kamarády???!!!!
   Ani v blázinci s ním nikdo nechce mít nic společnýho...ovsem v base mu silnejsi muklové říkali Kubíček Janda!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  4. 19.44
   upadl jsi na hlavu ?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 7.33 ..dvakrát
   už nepiš,přesvědčil jsi.Jsi kretén.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 9.25
   pořád zůstáváš kreténem

   Smazat
  11. 10.04
   pořád jsi kretén

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. 17:06
   to víš kreténe

   Smazat
  15. Konečně si soudruzi z NR našli pro sebe příhodné oslovení!

   Smazat
 12. 19;19
  Vidíš,nebyl jsi vyslyšen...A pokud ho redakce nevymaže,bude tady ten humuSSÀK bez mozku tapetovat do NEKONEČNA!!!!
  GOTT MIT UNS☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:34
   to jsi vymyslel vlastní hlavou kreténe?

   Smazat
  2. Provokující "kretén" vymazán redakcí. Fajn.

   Smazat
  3. 19:34 Klon P.Radosty? V.J.Horák

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 19.45
   už jsi nás přesvědčil,že jsi kretén,už se nemusíš snažit

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 7.34
   piš konečně už něco jiného.Jinak jsi za kreténa bez fantazie.

   Smazat
  9. 8:49 Viz výše!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 15.18
   a pořád jsi stejný kretén

   Smazat
  12. 16:17 To je čest tak bejt otitulován takovým putleroffským pšoukem! ☺☺☺☺☺

   Smazat
  13. 16.28
   i tato tvoje odpověď svědčí o tvém kreténství

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. 17:04
   jo,jo,jsi kretén

   Smazat
  16. 17:04
   jsi tak velký kretén,že už odpovídáš i sám sobě

   Smazat
  17. 18:59 všichni se soudruhu zodpovídáme tomu nejvyššímu z nás! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  18. 8:49 Něco "nového" žádáš? Ty kerej tu dokola sere na slídu soubor několika nesrozumitelnejch skřeků, ty UaSSáckolejnolahvárnickohavlobandeovskotrumpetovskonesvéprávnomongoloidolžinegerskejvječnězlitej klapehaltuntermehschskejčokopičí frustrovanej potrate co nikde nikdy nebyl, rusky neumí, ale hraje si tu jakej je megarusák, hovne tupej?

   Smazat
 13. 19:45
  Blbe,blbe,blbe,blbeček jóóó....zase tapetuje uASSacký slabomyslný notičky..a ne jen jen tady,ale i jinde je to PÓČTENÍČKO,INU S DIAGNÓZOU F73 není divu!!!!!!☺☺☺☺☺☺
  Doufám,že se redakce dobře baví.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Toho znám! 73-letej frustrát na tři! F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

   Smazat
  5. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!
   A to urychleně, mamrde!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  6. 17:23 Já to nepotřebuju, mám překladatele. A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   ☺☺☺☺

   Smazat
  7. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!!
   A to urychleně, mamrde!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  8. Zajímavý, a v jakým jazyce ti on dává pokyny? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Nebo tě vypouští z lejnolíhně pokaždý už naprogramovanýho? ☺☺☺☺☺

   Smazat
 14. 20:17
  Tady je tě škoda havlobezmozku,měl bys oblažovat Blicí listy nebo Fuckingtown post,tam tu inkluzivní havlovýuku pro mozkem NENADANÉ OCENÍ!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 20.25
   ano,jsi kretén

   Smazat
  3. Ano je to kretén, ale dost nebezpečný. V.J.Horák

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 7:36
   jsi stále stejný kretén

   Smazat
  6. 10:05
   ty jako kretén nezklameš

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 15.16
   máš pořád stejný výblitky kreténe

   Smazat
  9. 16.26
   i tvá zábava svědčí o tvém kretenismu

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 17;03
   Určitě jooooo,ty sračko májová!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  12. 17:03
   zase ty???...kreténe

   Smazat
  13. A tebe je škoda tu, rudoprde, tak padej za Ural, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, ty velká obrsračko říjnová!

   ☺☺☺☺

   Smazat
  14. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!
   A to urychleně,mamrde!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  15. 8:23 Že nerozumíš vlastním skřekům? Ty UaSSáckolejnolahvárnickohavlobandeovskotrumpetovskonesvéprávnomongoloidolžinegerskejvječnězlitej klapehaltuntermehschskejčokopičípotrat co nikde nikdy nebyl, rusky neumí, ale hraje si tu jakej je megarusák, hovne tupej?

   Smazat
 15. 21:24
  F73....To na toho Mozkomora z
  20:25 sedí.Bohužel,těma dokola se opakující tapetama se projevuje jeho nemoc!!!!!
  Zřejmě není v moci redakce TOHO PINDALOSE NAVŽDY ELIMINOVAT!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Redakce smazala sprosté blby a troly.

   Smazat
  2. 22:27
   Nevymazala,podívej se na 20:26.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 7:57
   zalez frustráte

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9.27
   ano,jsi frustrát a ještě k tomu kretén

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 15:15
   jenom se opakuješ kreténe

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 16.24
   je to dost srozumitelné...jsi kretén

   Smazat
  12. 16:30 A já věděl že jsem na něco zapomněl! A vím i proč. U opic totiž panuje polygamie, takže žádný kurvy nepotřebujou! ☺☺☺☺

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. Nechoďte na fuckbok a další sítě kde budou udávat.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. POZOR!
  V posledních hodinách se na web Nové republiky vplížili speciální agenti CIA a Mossadu, a zbaběle mažou vlastenecké levicové příspěvky!
  A zastánci cenzury, kavárníci + Kalouskovi a Bakalovi presstituti, z toho mají OBROVSKOU psinu … Fuj tajfl, vážně.
  Takže znovu vkládám svůj příspěvek, pravičákům a havlistům navzdory:

  Z Malé encyklopedie velkých budovatelů:

  Presstitut = podlý tvor, nestydící se podvracet mír a socialismus ve prospěch elit, Pravdy a Lásky. Příklady: K. Čapek, F. Peroutka, R. Scruton

  Zodpovědný novinář = žurnalista, dávající své schopnosti plně ve prospěch míru a socialismu, bojující za vítězství Naší Pravdy a zdravé třídní/národní nenávisti.
  Příklady: Jan Šverma, Jaroslav Kojzar, Михаил Юрьевич Лесин

  „Dobré je vše, co posílí naši moc.“ (V. I. Lenin)

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé čtení, to vaše. Jestli Vám nebude dělat potíž sdělit mi (nám), váš názor na pana Paula Craiga Robertse (působil v administrativě R. Reagana).
   Ten je zde tak potentní, že nám téměř, každý den předpovídá, "jaderné apokalyptické změny klimatu světa" ze strany U$A?

   Jak je u Vás vnímán, zda-li vůbec prezentuje své vize u Vás v médiích? Co je to za člověka.

   https://www.paulcraigroberts.org/2002/10/07/my-time-with-soviet-economics-2/

   Smazat
  2. POZOR!
   V posledních hodinách se na web Nové republiky vplížili speciální agenti CIA a Mossadu, a zbaběle mažou vlastenecké levicové příspěvky!
   A zastánci cenzury, kavárníci + Kalouskovi a Bakalovi presstituti, z toho mají OBROVSKOU psinu … Fuj tajfl, vážně.
   Takže znovu vkládám svůj příspěvek, odpověď na dotazy anonymního soudruha z 12. dubna 2018 23:12, pravičákům a havlistům navzdory:

   Zdar anonymní soudruhu!
   Zajisté, že mně nedělá potíže odpovídat na správné dotazy; vždyť jsem přece docela dobrý komunista a putinista, ve vší skromnosti, že.
   Takže k věci: Soudruh P. C. Roberts zde NENÍ potentní, nýbrž aktivní, vážně. Navíc četnost uveřejňování jeho textíků záleží na soudruzích z redakce Nové Republiky, a na jejich nadřízených v Moskvě, nikoli na něm a jeho pracovitosti.
   Jak je u nás s. Roberts vnímán? Záleží na významu výrazu „u nás“: U nás v Česku ho známe jen my komunisti a putinisti, my čtenáři pokrokových, marx-leninsko-stalinsko-putinských webů. Čili nadpoloviční většina voličů; viz ČAROKRÁSNÉ výsledky voleb v několika posledních letech.
   U nás v ZO Strany ho znám jenom já, neboť ostatní soudruzi a soudružky nemají internet, a požadují jeho zrušení (internetu, ne s. Robertse). Na angličtinu mají stejný názor. Proto jim teze s. Robertse pravidelně tlumočím, ale jako výroky našich Vůdců Miloše a Babiše, a samozřejmě Velikého Putina. Tomu moji přestárlí soudruzi a soudružky rozumějí, tomu s chutí tleskají vrásčitými, upracovanými, třesoucími se dlaněmi.
   Takže tak.

   Čest a Nazdar!

   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.