Reklama

neděle 15. dubna 2018

Moudra pana ministra Stropnického

Ano, děti už se stydí!
- red -
15.4.2018 ČNL
"Dnešní vojenský zásah USA a spojenců vnímáme jednoznačně jako jasný vzkaz komukoli, kdo by chtěl v chemických útocích v Sýrii pokračovat,” uvedlo ministerstvo zahraničí."
Novinky.cz

"Stropnický novinářům řekl, že kdyby mezinárodní společenství čekalo se zásahem v Sýrii na mandát RB OSN, stalo by se pasivním svědkem až spolupachatelem chemických útoků."
Novinky.cz


Za toto prohlášení pana ministra Stropnického se můžeme stydět.

Dokonce si pan ministr dovolil prohlásit, že kdyby mezinárodní společenství čekalo na mandát RB OSN, stalo by se až spolupachatelem chemických útoků. A tak dal korunu svým nezapomenutelným slovům. Byli bychom velmi rádi, kdyby pan ministr zvědavým a nespokojeným občanům sdělil, o jaké normy mezinárodního práva se v tomto výroku opíral. Pokud jde výlučně o jeho inovativní chápání mezinárodního práva, pak měl sdělit, že jeho slova pocházejí výhradně z jeho myšlenkové dílny. V tom případě bychom oněměli údivem, jakého vědátora to v Černínském paláci máme.

Podle jeho slov není třeba čekat na rozhodnutí RB OSN. Zaútočit je nutné i bez tohoto mandátu. Jinak by mohlo jít, jak pan ministr scestně prohlásil, i o spolupachatelství. Údiv nás nad jeho slovy jímá, až do oči se derou slzy hořkosti.

Tak takového ministra zahraničí mít je terno. Člověk však musí mít hroší kůži, aby okřídlená slova pana ministra přežil bez zdravotní újmy.

Pan předseda vlády A. Babiš, který je současně předsedou hnutí ANO, by měl vědět, že ještě několik takových vzorově podlézavých a scestných výroků pana ministra Stropnického, či dalších ministrů za ANO, bude mít své důsledky. Preference ANO budou klesat a celá ANO může se propracovat tak k osudu ČSSD, což jí nepřejeme. Musí však mít především sama pud sebezáchovy.

Panu ministrovi Stropnickému bychom mohli ještě v dobrém vzkázat, že pro společnost je lepší dobrý herec, než špatný ministr zahraničních věcí. - - -
24 komentářů :

 1. Tady vidíte, co jsou politici zač. Ta svině Stropnická přece musí dobře vědět, že k žádnému útoku chemickými zbraněmi nedošlo a pokud už ano, tak v tom mají pazoury Američané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:25.on to samozřejmě ví, stejně jako ví, že na Ukrajině byl protistátní převrat a vládne tam fašistická junta...proč jen jsem si na to vzpomněla zrovna teď? Asi proto, že se u obou lží tvářil stejně heerecky..

   Smazat
  2. Kachní tlama nedokáže měnit mimiku. Kachní tlama, je vždy jen a jen tlama.
   To samé platí o pštrosovi. Oba mají stejný a nezaměnitelný výraz.
   S tím rozdílem, že kachna strká hlavu pod vodu a pštros do písku.
   To hovado Strop-nicky ji ale strká do US konečníku.

   Smazat
  3. Mikeš to on moc dobře ví je jak ty černoprdelníci co vykřikují že se musí Rusko potrestat.

   Smazat
  4. Mám za to, že pan Stropnický je vlastizrádce, který to všechno hraje, aby ukryl své vlastizrádné úmysly. Kdybychom čekali, až bude vše řádně vyšetřeno a projednáno u soudu, to bychom zdržovali a stali se spolupachateli jeho vlastizrádné činnosti. Proto navrhuji zavřít ho někam na Špilberk a preventivně zahodit klíče.

   Smazat
  5. 23:25 Ať žije 3 sv heil trump macron mayová že havlojugend untermensch vyhladíme a zabereme životní prostor a zdroje.

   Smazat
 2. Panove, nase TV stanice z Vero Beach, FL.,
  nam rekla (v 17:00 naseho casu - 12. dubna, ze Zioniste maji presidenta Trumpa v "BOXU" - v krabici poslusnosti !)

  To proto, ze FBI udelala protizakonny najezd na urad Trumpova advokata - MICHELA COHENA ! A nasla dokumenty o umlceni STORMY DANIELS, s kterou mel president vztah, pred mnoha lety. (HUSH-MONEY $ 130 000 = za mlceni) !

  -------------------------------------------------------

  President Putin potom rekl Israeli, - "ze nechce, aby byt prinucen k opatrenim proti Israeli".

  (NEJSEM zodpovedny za to, co se mluvi na TV ! Jsem zodpovedny za presny preklad !
  NECHCI VALKU S RUSKEM ! Chci mir s Ruskem podle agendy presidenta Trumpa, kterou rekl ve sve kampani v roce 2016 a zopakoval ji i delnikum ve state OHIO, 14 dni, pred zostreni situace v Syrii.
  Jasne rekl, ze chce ze Syrie odejit !

  Vyberte si z toho co chcete !

  OdpovědětSmazat
 3. JEDINY vas statnik v Cesku, ktery ma respekt sveta pro otevrenou mluvu - toho co ma na mysly - je vas PRESIDENT ZEMAN !

  Ti ostatni co tam mate, vyckavaji opatrne vyvin sitace a zasadne curaji po smeru politickeho vetru.
  Vas president Zeman je statnik - obklopen PRDIMUZIKY.
  (Nekdy si myslim, ze tajne utece do Argentiny, az to tam v te Praze nevydrzi - nervove .)

  OdpovědětSmazat
 4. Stropnický nezapře svého "Velkého učitele" Humanitárního bombarďáka Havla.

  OdpovědětSmazat
 5. Tady vidíte co jsou vobřezaní zač.
  Babiš a jeho skvadra trpí urputným nedostatkem profesionálních politiků a tak se neustále cpe do náručí té partě vobřezaných socanů.
  Aby mohl vládnout alespoň dočasně, uklidil HAMLETA, tak totiž po celou dobu říkali hoši v uniformách svému ministrovi, na MZV v domění, že tam toho po sere o hodně míň. Na MNO dosadil dámu protože předpokládá, že zkorumpovaní zbrojaři a "satelity" nadnárodních monopolů v uniformách naší žoldácké armády zatím tak daleko neinvestovaly.
  Hamlet na MZV se vyznamenal jak jen mohl nejdříve. Přece neprošvihne šanci.
  Víte když děkuje sionistický ministr agresora nicotné figurce na politické šachovnici v zemičce, jejíž jméno nedokáže ani vyslovit, tak to nedělá z vděčnosti, ale kvůli prospěchu. Z korupčním záměrem.
  Další tanečky v Babišově vládě předvádí Ťok, který si nechal zaplatit za tendr na mýto a hned práskl dveřmi a hned za ním ministr "spravedlnosti", který vydal občana svobodné země do rukou mučící mafie sionistů a taky práskl dveřmi. Vždyť teď má kvalifikaci přednášet na právnické fakultě o porušování lidských práv, Ústavy ČR, zákona o státní službě, atd.
  Má stejnou kvalifikaci, jako ministr Němec, který osvobodil obřezaného pedofila, prostitutka, která řídila školství, ministryně spravedlnosti, která si to rozdávala ve svém kabinetu s osobním řidičem a ještě o tom psala memoáry nebo profláknutá advokátka, co nakoupila nefunkční letadla a teď čeká už devět roků na promlčení korupčního uplácení!! jestli nevíte, o koho se jedná, tak se ze všeho nejvíce proslavila, jako ministryně uvítací písničkou.
  Samozřejmě, že problém s kádry nemá jenom Babiš. Sehnat vládu složenou jen z vobřezanejch je vždy problém. A tak Carda Retarda na MZV vykřikoval, že Lukašenko je diktátor, jel na hranice Běloruska otevřít diversní vysílačku a pak hel na hokejový šampionát do Běloruska. Podobně je na tou celá řada vobřezanejch, jako Kroupa, Benda, Kalousek, Sobotkové, Březina, Dienstbier , ...
  šalom

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hamlet dobrý, ale Kozelec lepší.

   Smazat
 6. Jaké,že to má BABIŠ "kádry" ? Nechutného a velmi hloupého komedianta Stropnického....hloupou ale hodně namyšlenou Lesbu Šlichtu.....zcela "nevinnou" vítačku Jourovou(která chudinka přežila svůj sebevražedný pokus)....vítače a vyhrožovače vlastencům Pelikána...TikŤaka co staví roky to co by Číňané postavili za týden s 1/4 náklady....nebo ten zmetek Zlatuška nebo spolupachatel Bakaly Telička(exčlen),to je jen velmi krátký výběr zmetků u Babiše !!!

  A tato verbež o nás rozhoduje !A Babiši hlavně NE s vlasteneckou SPD,když tak řve Demokratická žumpa !

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
 7. Babiš znovu udělal korouhvičku !
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/zasah-v-syrii-nic-neresi-vlada-k-nemu-nemela-jednotny-postoj/r~5a68eb1240a111e885e30cc47ab5f122/

  OdpovědětSmazat
 8. Co jste si zvolili, to máte.
  Za mě tento komediant ani jeho partaj nemluví, já jsem je nevolil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten, který vysloví takovou větu na sebe říká, že neumí používat rozum!!!

   Je to jen člen stáda a vybekl, protože to je jediné, co umí.

   Smazat
 9. Pan komediant Stropnický nám nějak tak naznačil, že nemáme vyčkávat na rozodnutí soudu a máme vzít právo do svých rukou. To je jediné pozitivní od tohoto vyhlášeného blba.
  Václav Plzeň

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Začíná se tu zavádět pravidlo, kdy "tvrzení bude důkaz". Nejprve se otestuje na mezinárodní scéně a potom se zakotví v zákonech západních zemí.
   Na obhajobu herce bych snad uvedl, že svůj part zahrál přesvědčivě. Nemá sice asi vlastní názor, ale předepsaný text podá velmi působivě.
   ABC

   Smazat
  2. Tento idiot Žilka tu svou mentální chrabrost už předvedl několikrát, např. když mu z té jeho smradlavé mordy vyšly nesmysly ""že má zaručené údaje od nějakého ministra Maďarska, že za migraci ze středního východu můžou Rusové". To je ultraidiot k pohledání, to mu snad žere jen ta jeho skřehotavá fuchtle a Agátou a tím jejich buzíkem.

   Smazat
  3. Žilka podporuje Ukrajinské fašisty . Pokud by západ otevřeně podporoval alkajdu tak ti naši soudruzi z EU by je podporovali .

   Smazat
 10. Jak na to tak koukám, tak si Babiš pěkně mydlí schody. Těch mejdlíček s jelenem tam má plný pytel.
  Sám k tomu také hodně pomáhá. Pořád řve, jakej to je samec a co všechno odmaká, ale běda, když stáhne kalhoty...
  Ten už by předčasné volby neustál. Vypadá to, že je řízen nějakou šedou vlivovou zónou, nebo je to obyčejný břídil s velkou hubou.

  OdpovědětSmazat
 11. Doufám, že to hovado Babiš přijde rozdávat koblihy do Plzně. Rád si od něj někkoli vezmu a vmetu mu je do ksichtu.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:00

   Zahájení IV.odboje v Plzni - no to bude slávy!

   Smazat
 12. Babiš a Stropnický se tímto patolízalským chovánim začleňuje do klubu Venci bombarďáka . Jediný kdo je chlap s ko..... je prezident MILOŠ ZEMAN . Marcel

  OdpovědětSmazat
 13. Hlášky v článku, jako "stydět se za Stropnického", "Babiš by měl vědět", "Stropnickému bychom měli vzkázat", mne už vážně vytáčejí. To autor článku vážně neví, že chtít, aby těžký a společensky extrémně nebezpečný psychopat vzal něco v potaz, je nesmysl, stejně jako je nesmyslem se za toho psychopata stydět. Psychopatické verbeži NEMÁ CENU cokoli říkat, o čemkoli ji přesvědčovat. Když jí něco vytknete, JEDINÝM efektem je, že vás zaregistruje jako nepřítele, kterého dříve či později bude muset zničit. Na ni platí jedině mříže blázince nebo levnější špagát. O TOM je nutno mluvit, ne o tom, co by měli nebo neměli.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.