Reklama

neděle 15. dubna 2018

My máme svoje holuby z ocele, lítají v Salisbury vesele

15. 4. 2018, P. Ďoubalík

Tak nevím, hlásili vyšetřovatelé případu Skripalových nějaký úhyn holubů v Salisbury? Při pohledu na snímek, zveřejněný v Newsvire, napadlo mnoho myslících čtenářů (snímek se zakroužkovanými holuby koluje internetem), že holubi nejsou moc dokonale protichemicky oblečeni, na rozdíl od postaviček za nimi. 
Snímek doputoval i do NR, tak jsme raději zkontrolovali, zda tam nejsou ptáci vmontováni dodatečně. Nejsou, přikládáme původní foto z výše uvedeného zdroje i foto se zakroužkovanými odolnými holoubky.
Teď už je případ vlastně veselou historkou s dobrým koncem, všichni "jestli neumřeli, tak tam žijí šťastně a spokojeně dodnes", jen se neví, kdo tu pohádku napsal a proč. Tedy je povoleno trochu vtipkovat. Tak se stalo, že při pohledu na neohrožené holuby se mi vybavila jedna budovatelská píseň (...my máme svoje ptáky z ocele, lítáme na svých ptácích vesele), upravenou verzi jsem si dovolil použít jako nadpis.

zdroj: Newsvire

vysoce odolní ptáci zakroužkováni, dva méně odolní za nimi v protichemických oblecích

19 komentářů :

 1. On ten zelený mužíček sype holubům zrní. Co je na tom divného? Třeba se báli ptačí chřipky.

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud tenhle žvást ĎouBalíku myslíš vážně, tak máš opravdu IQ tykve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na rozdíl od Ďoubalíka, tobě chybí mozek úplně.

   Smazat
  2. Irko, ty máš místo mozku holuba, blbe

   Smazat
  3. 13:27 Pokud považuješ za mozek tu tykev co máš v šišce, tak s tím bych se nechlubil.

   Smazat
  4. Nešťastný nepozorný anonyme 13:09 - ptát se, zda to autor myslí vážně, pod článkem, kde je napsáno, cituji: "...Tedy je povoleno trochu vtipkovat...", je docela hloupoučké, nemyslíte? Já ano. Čtěte pozorně, soustřeďte se a neukvapujte se. Pěkný den, Ď.

   Smazat
 3. Pro všechny havloidní blbečky, co žerou Mek-kenzímu ty kecy o tom, že Syřany porazili:
  Nejprve start antirakety za tomahawkem, 0:33 zásah jiného tomahawku PVO.
  https://youtu.be/wswIRdPyqYA
  Další práce syrské PVO, start antirakety, 0:56 zásah tomahawku,
  2:02 zásah tomahawku za kopcem.
  https://youtu.be/pvwtuKY8D54
  Další, 0:22 zásah nízko nad zemí, 0:59 další zásah.
  https://youtu.be/6CKHrX1dqIo
  Další, 0:45 zásah.
  https://youtu.be/H08yU8FcJsg
  Další, 0:26 zásah:
  https://youtu.be/2PbIEXclYcs
  Další PVO, 0:36 zásah, 0:39 zásah.
  https://youtu.be/NjLPljZZL1Y
  Tady se trefili do těch baráků:
  https://youtu.be/QO5EHTcGD8o

  Zpráva SOHR ze včerejška :
  Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), která dění v Sýrii sleduje z Británie, uvedla, že syrská armáda dokázala zastavit přes 65 střel vypálených spojenci. Rusko již dříve sdělilo, že ze 103 spojeneckých střel jich 71 syrská protivzdušná obrana zlikvidovala.
  http://www.syriahr.com/en/?p=89324

  Komentář z toho letiště Dumir, velitel tamní PVO, fotbalisti.
  https://youtu.be/EoJph3WZq4Y

  Shrnuto, drtivé vítězství syrské PVO.

  OdpovědětSmazat
 4. Ty nedokonalé herecké výkony anglosasů jak v případě škrpála tak v Syrii, jsou opravdu k smíchu. Kdyby na druhé straně by mohly v budoucnu být zárodkem konce světa.
  Protože není všem dnům konec, zatím, tak jak prohlásila ta "hejlyová kometa" z USA v OSN, pokud se objeví v Syrii další útok Assadovými vojsky (rozuměj americkou provokací , s následným divadlem), bude odveta spojených kašparů západu ještě silnější.
  As sad potřebuje atomovou zbraň, jako kldr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Atomovou zbraň do každé rodiny!!!

   Smazat
  2. 13:47
   "Byl bych radši", kdyby ji vlastnilo Mexiko?
   Co říkáte, migrovali by do amerikánska mexikáni?
   Stark

   Smazat
  3. 15:26 - když jim ji Trump poskytne, nemusí utrácet za novou zídku mezi sousedy.

   Smazat
 5. Hm, záběry pěkné, ale záběry letícího V-1 a následné drcení Londýna jsou hezčí. V-2, to už byla na tu dobu také nádherná zbraň. její start v týdenících promítaných v Protektorátu B-M. naplňovaly tehdejší české pamětníky rovněž hrdostí. Hořící Dresden je nezapomenutelný, Angličani a Ameeričani vraždit umí,to se musí nechat. Radost je číst, jak představitel národa, který má na svědomí indiánskou genocidu, děkuje České republice. Jeden je naplněn hrdostí na vládu v demisi, jejího premiéra a prezidenta. A hrdý, že patří do vyspělé a kulturní české země.

  OdpovědětSmazat
 6. Co jste si zvolili to máme. pan premiér je stejný sráč a zbabělec jak jeho předchůdce. Hledejme českého Orbána.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nezvolil, nicméně věčná opozice efekt také nepřinesla. Téměř vše, jsem předpověděl, se vyplnilo. Radost z toho žádnou nemám, ´ba naopak.

   Smazat
 7. Samozřejmě že jen mentální deficit může se domnívat, že by holubi přežili, na co umírají desítky lidí, jak nám množství demonstrovali na špentlíkové hlavičce v televizi. Už to, že se "otrávení" probrali z mrákot, kddyž bylo vymalováno, dělá celou tu incenaci pochybnou. A nyní když víme, že táž Malomocná Britanie inscenovala i plynový útok v syrskou armádou prakticky dobyté Dumě, tak jen blb by se mohl domnívat, že něco z toho, co tvrdí spolek mezinárodního teroru = frantíci + britíci + amíci je ASPOŃ ODLESKEM PRAVDY. Ale k čemu je těmto fandům masového vraždění pravda, ani zadek si s tím neotřou, neb je pro jejich podzádí pravdaq příliš tvrdá.
  Novyčok, novyčok, toho mají Briti plný žok, mají ho v dobré skrýši, v českém zámku na Dobříši. To, že je britské provenience je jisté již z toho, že byla Británie schopna tento prchavý jed z kliky (odběr po týdnu) dát studovat hned do 4 "nezávislých" laboratoří - které po analýze toho NIC dospěli k závěru, že to NIC je totožné ve všech 4 vzorcích. Kdyby se mne zeptali, tak jsem jim to hned řekl, neb jsem to viděl ve skleněný kouli a měli by to z lásky zdarma.
  Jinak ad 16:O6. Prý se traduje, že vatra hořících Drážďan dělala impozantní siluetu Krušných hor, dobře viditelnou z Petřína. A také prý si v Brně užili "vycházejícího slunce" netypicky za Pálavou, když hořela Vídeň - po teoristických náletech SSA a Anglie. Přejeme pěkné vzpomínky Němcům i Vídeňákům!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, traduje, můj tchán v Teplicích za války žil a vyprávěl o osvětleném nebi nad Krušnými horami. A jiné věci. Jeden by řekl, pomsta za Cowentry. Ale co Prag a další města v Čechách a na Moravě? Civilní oběti dnes vyčítají Rudé armádě, ale jak je vidět, nemají co vyčítat a stud je pro ně slovo cizí.

   Smazat
  2. 18:29 Osvětlené nebe při bombardování Drážďan bylo též vidět z Ládví v Ďáblicích(Praha)

   Smazat
 8. Těm holubům nikdo nesdělil, že se nacházejí v zamořené oblasti. Narozdíl od žížal a slimáků, kteří se prý po vyhlášení chemického poplachu bleskově, avšak organizovaně, zavrtali 5 metrů blíže k zemskému jádru.

  OdpovědětSmazat
 9. Kujme pikle GB .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.