Reklama

pondělí 16. dubna 2018

Naši zločinci

Pavel Letko
16.4.2018 E-republika
Náš premiér, ministryně obrany a ministr zahraničí podpořili napadení Sýrie Spojenými státy, Velkou Británií a Francií a tím podpořili zločin proti míru. USA nám poděkovaly za spoluúčast na zločinu. Máme z toho mít radost? 
Co říci k současné situaci? Náš premiér, ministryně obrany a ministr zahraničí podpořili napadení Sýrie Spojenými státy, Velkou Británií a Francií a tím podpořili zločin proti míru. USA nám za toto spojenectví ve zločinu oficiálně poděkovaly. Není to poprvé a zřejmě ne naposledy. Dokud bude tato planeta obývaná lidmi, zločinci budou páchat své zločiny s omluvenkami a vyznamenáními opatřenými razítky momentální moci. Nic nehledí na právo, nic nehledí na spravedlnost.

V televizi jsme viděli slzet děti a oni tam šoupnou bombu. Toť řešení skutečných zločinců bez skrupulí a svědomí. Šoupnou tam ovšem bombu ne ledajakou, ale úžasně chytrou. Mnohem chytřejší než byly ty svržené na děti Hirošimy a Nagasaki. Mnohem přesnější než byly rakety, které v roce 1999 zasáhly Čínské velvyslanectví v Bělehradu. Jde o bomby „nové, chytré a krásné“ jak nás ujistil president Impéria Donald Trump.

A já naproti tomu věřím, že spravedlnost nejvyšší jednou sevře srdce těchto pánů a dam jako do svěráku a budou hledět v hrůze na to, co způsobili. Dočkají se svého pekla. Ti šťastnější stanou před pozemským soudem České republiky, aby se zpovídali ze zločinů proti míru dle § 405a a následujících Trestního zákoníku.


Související články:

27 komentářů :

 1. Jsou to poskoci, šmejdi bez páteře!!!!!!!!!!!! Není to reprezentace většiny tohoto národa!!! Je mi hanba za ně!!!
  Ale přijde doba, kdy za to dostanou o tlamě!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česká televize a radiožurnál si také vytvořila politologického brouka Pytlíka z rovněž všeumělce bývalého angažovaného svazáka, absolventa Moskevské univerzity Vladimíra Votápka!


   Ředitele EPSI Research Czech Republic, s.r.o., národní platformy evropské sítě EPSI Rating. Odpovídá za rozvoj aktivit EPSI v ČR a oblasti Střední Evropy.

   Vladimír Votápek (*1960) působí v EPSI Research od r. 2006. Předtím působil 3 roky jako výkonný ředitel České společnosti pro jakost? Předchozích 11 let věnoval mezinárodním vztahům, když pracoval 8 let na Ministerstvu zahraničních věcí jako diplomat (naposledy jako Generální konzul ČR v Sankt Peterburgu) a tři roky jako výzkumný pracovník v Ústavu mezinárodních vztahů. Pan Votápek je členem České společnosti pro politické vědy a České společnosti pro jakost. Pravidelně vystupuje ve sdělovacích prostředcích s komentáři k mezinárodně politickým otázkám, je kritikem Ruska, kde rovněž dříve studoval!

   Také absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT, absolvoval stáže na Moskevské státní universitě
   Za druhé téma si vybral neuvěřitelný úkaz na aktuální mediální scéně, o němž se už jednou v minulosti zmínil. „Jde o zrod samozvaného odborníka na Rusko, inženýra Vladimíra Votápka. Ten titul nezmiňuji pro nic za nic. Kvalifikací pana inženýra je elektrotechnika, kterou vystudoval na ČVUT. Vedle toho se od roku 2006 angažoval ve společnosti EPSI Research, která monitoruje služby bankovních institucí,“, jehož veřejnoprávní média často využívají pro komentáře k Ruské federaci.


   „Elektrotechnik Votápek ve svém hodnocení učinil z ruského prezidenta do slova a do písmene psychopata a prohlásil, že jeho slova nezasluhují jinou než psychologickou analýzu. Nicméně sám Votápek nepřidal k tématu ani jediný argument. Jeho vyjádření bylo velmi bojovně, až emotivně protiruské, v podstatě papouškoval základní teze bruselské a washingtonské propagandy. Nejzajímavější bylo, že Votápek opakovaně – asi čtyřikrát – uvedl, že Rusko ´se izoluje od moderního světa´,“ poznamenává Petr Žantovský.

   Bambůčo

   Smazat
  2. Dopbře připomínáte Votápka. Jeho vyjádření uvedená v ČT byla vždy velmi skandální, vlezdoprdelistická, neobjektivní... a jen takové lidi berou do "diskuzí" a "rozhovorů" redaktoři ČT (presstituti).

   Smazat
  3. Votápek nosí motýla na podporu svého guru knížete

   Smazat
  4. 13:37
   Dle jeho dikce a ústní mimiky, bych ho netipoval na dvě dcery. Spíše dva hošánky?
   Ano motýlek sedí, diplomať.
   Ramón

   Smazat
  5. Votápek je slouha Nového světového řádu, 4.říše a obdivovatel Bandery.

   Smazat
  6. Kromě Votápka a Romancova bychom neměli zapomenout na "zásluhy" Mitrofanova a Fištejna. A hned tu máme nekonečný seriál "Čtyři v tom"...

   Smazat
 2. Česká televize si vytvořila politologického Ferdu Mravence z všeumělce Michaela Romancova, bývalého učitele Občanské nauky před 1989!

  Důvod ke kritice však v uplynulém týdnu neměl jen u veřejnoprávního rozhlasu, ale i televize. „Česká televize si ve středu pozvala do pořadu Události komentáře Michaela Romancova. To by neudivilo, neboť jeho tvář se z obrazovek dívá bezmála denně, obvykle v souvislosti s děním na Ukrajině. Tentokrát se však Romancov vyjadřoval k tématu šíření viru Ebola ve střední Africe. Sám Romancov musel několikrát během rozhovoru přiznat, že na téma opravdu není expertem, editorům ČT to však zjevně nevadí,“ podivuje se mediální odborník.

  Vytýká jim, že Michaela Romancova využívají jako univerzálního vševěda. „Vytvořili z něj jakéhosi politologického Ferdu Mravence, podobně jako předtím z Vladimíry Dvořákové. Co ty dva spojuje? Ochota být vždy ´na značkách´, tedy ve studiu, ochota vyjádřit se k čemukoli, ačkoli je to daleko za rámcem jejich odbornosti, a apodiktický přednes neomylných pravd, jichž jsou jedinými oprávněnými nositeli, žádné jiné se netrpí,“ poukazuje Petr Žantovský.

  Zbývá už jen komentář ke sklizni rýže v Laosu

  „Očekávám, zda to příště bude Romancov či Dvořáková, kdo se v České televizi vyjádří k aktuální sklizni rýže v Laosu či společenskému dopadu býčích zápasů v Andalusii. Nicméně oba mají ještě něco jiného společné: vystudovali učitelství. Dvořáková se počátkem osmdesátých let připravovala na Univerzitě Karlově na dráhu středoškolské ruštinářky, kdežto Romancovova odbornost, s níž nastoupil v roce 1988 na studia učitelství druhého stupně, byla – světe div se – občanská nauka,“ konstatuje mediální analytik.

  Aby byl spravedlivý, tak připouští, že si Michael Romancov mohl od té doby doplnit znalosti o viru Ebola, třeba o něm i cosi odborně sepsat. „Ale ne, Romancovova bibliografie je rámována dvěma knihami podobného charakteru. V roce 2002 vydal – spolu s Evou Romancovovou – knihu Evropské politické a ekonomické instituce a v roce 2011 publikaci Mezinárodní organizace. V obou případech jde o učebnicově využitelný přehled faktografických dat, nikoli o ucelený názorový sukus, který by vyjadřoval, co si vlastně Romancov o ´svých´ tématech myslí,“ upozorňuje Petr Žantovský.

  Bambůčo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ta ebola, spalničky, nové druhy neléčitelné kapavky,jiných přenosných nemocí a podobně, může být s pohybujícími se migranty velký problém pro evropskou populaci

   Smazat
  2. Větším problémem pro českou společnost a její sebezáchovnou reflexi jsou osůbky Votápků a Romancovů a jejich partnerů ve sdělovadlech. Vytvářejí nepravdivý, pokřivený obraz skutečnosti a nutí tak lidi, kteří nemají čas si informace ověřovat, aby se chovali nepřirozeně, proti svým a proti národním zájmům.
   Leo

   Smazat
  3. 14:34

   Sebezáchovná reflexe, pokřivený obraz - co to je za pseudointelektuální žargón?!
   To nedokážete mluvit jednoduše?

   - Propagandisté že někoho k něčemu "nutí"? Taková kravina! Normální člověk, pokud to náhodou zahlédne/zaslechne, přece jednoduše televizi nebo rádio vypne.

   A pak ještě národní zájmy .....

   Smazat
 3. Opravdu,je to absurdní.co provádějí i naši politici.
  Naprosto bez jasných důkazů,bombardují Sýrii a lokajové to schvalují.
  Je to něco na ten způsob,pověsit člověka,že spáchal vraždu a potom se zjistí,že byl nevinný.

  OdpovědětSmazat
 4. Aha, takže premiér, který sám chce od ostatních presumci neviny, ministryně, lesbička, která požaduje úctu k odlištnostem a průměrný herec, pocházející z rodiny, kde za min.režimu rodiče pracovali v diplomacii ( :) ), všichni samozřejmě demokraté, bez doloženého důkazu schvalují válku a zabíjení lidí...
  Opravdu jsou ty peníze a poslušnost až na prvním místě?
  Ještě že jste dostali pochvalu a uznání od cizozemského páníčka...

  OdpovědětSmazat
 5. Ale kdo je odstíhá?? jsou kryti imunitou a národ do ulic nepůjde..jen se zase o něco zhorší nálada, klesne sebevědomí a zvýší se bezmoc..ale časem se zapomene důvod..tak jako v tisíce jiných předchozích případech ponížení

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dobře , že národ do ulic nepůjde ( rozumní-vědí, že je to stejně k ničemu a udělali by ze sebe jen blbce, jako studenti, kteří se nedávno vyvalili do ulic), kotrmelce Sobotky s demisí nedemisí ČSSD voliči spočítali. Doufám, že spousta voličů věřících v ANO, jim to již za 3 roky taky spočítá. Pak se přejmenují na ANO 2021 nebude líp , a to bude to nejpravdivější z jejich hnutí.

   Smazat
  2. I ta demonstrace v ulicích má smysl, pokud jsou volby daleko a konání vůdců je nepochybně v rozporu se základními veřejnými zájmy - a bezpečnost obyvatel takovýmto zájmem zcela jistě je. Schvalování nezákonné agrese, zatahování země do mezinárodního konfliktu, členství ve zločinném vojenském uskupení NATO, odsudky bez důkazů, upřednostňování silové politiky před cestou míru a vyjednávání - to je snad málo ? Za blbce je ten, kdo si to nechá líbit !!! Co se ještě musí stát, abychom zvedli zadky ? Ano, ještě pořád lidé mají svůj chléb a své hry, ještě pořád nepocítili bezprostřední zlo, ještě si mohou užívat - jenže je to jako s tou vyhrávající kapelou na potápějícím se Titaniku.

   Smazat
 6. Krásné bomby. Kačer Donald je přítel smrti, stejně jako Adolf Hitler. Vysvětlení - knihy Ericha Fromma.

  OdpovědětSmazat
 7. Zločinci nejsou nebo nebudou jen ti, kteří jsou v článku jmenovaní, ale všichni z ČSSD a KSČM, příp. z jiných stran a hnutí, kteří budou přímo či nepřímo Babišovu vládu podporovat.
  Otázkou je, zda lákavá "vidina možných koryt" zatemní i nyní jejich mysl ?!

  OdpovědětSmazat
 8. Záleží na lidech, jsou li ovce nebo národ

  OdpovědětSmazat
 9. Nic není černobílé jak se tady presentuje. Babiš chce strašně moc dokázat, že je lepší premiér než všichni předním,možná by se mu to i povedlo, kdyby byl premiérem suvereního státu. Tak musí poslouchat chvíli Brusel, chvíli ulici, chvíli Donalda, chvíli kulturní frontu pak zase demokratickou opozici, no řekněte, není to ke zbláznění ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude třeba hledat českého Orbána. Tento blb je horší jak sralbotka.

   Smazat
  2. 14:27 No jo má bobky že mu to viky nandá.

   Smazat
 10. Pokud se člověk opravdu zamyslí, tak to jednoduché nemá.
  V Bruselu musí poslouchat, jinak nedostane žádné dotace.
  V Nato musí poslouchat, jinak Hnízdo skončí tak, že bude jako " Asánž " a jeho rodina si neškrtne.
  Na druhé straně půjde strmě dolů doma popularita jeho i hnutí.
  Těžká situace.
  Ale kdo chce s vlky...
  To je jak o tom ledu s pány...

  OdpovědětSmazat
 11. Všichni takoví ke zdi ! A aby jsme projevili humanitu, tak je celý den bombardovat shnilými rajčaty, brambory, smradlavým masem a záprtky. Vše takové je v "hezky českých" supermarketech dostatek.

  OdpovědětSmazat
 12. Pokud by byl zájem, tak §405 TZ lze úspěšně aplikovat na všechny imámy a propagátory islámského učení ihned.

  OdpovědětSmazat
 13. Také si myslím - a vyslechl jsem mnohé komentáře dnes na autobusovém nádraží ... k agresi SSA, Brtánie a Ferencie. Myslím, že kdyby byly volby, že by si velmi utužila postavení KSČM. Tak prosím, příští zločiny tohoto druhu načasovat před volbami u nás!

  OdpovědětSmazat
 14. Souhrn práce syrské PVO:

  "K odražení úderu použila PVO Sýrie celkem 112 PLŘS (cílem se zde myslí střely s plochou dráhou letu)
  Pancir-S1/2: vystřeleno 25 PLŘS , zasaženo 23 cílů
  Buk-M2E: vystřeleno 29 PLŘS, zasaženo 24 cílů
  9K33 Osa: vystřeleno 9 PLŘS, zasaženo 5 cílů
  S-125: vystřeleno 13 PLŘS, zasaženo 5 cílů
  9K35 Strela-10: vystřeleno 5 PLŘS, zasaženo 3 cílů
  2K12 Kub: vystřeleno 21 PLŘS, zasaženo 11 cílů
  S-200: vystřeleno 8 PLŘS, zasaženo 0 cílů, tento komplet není určen k postřelování výše uvedených typů cílů. Není to tak dávno co tento komplet sestřelil letoun jednoho sousedního státu."

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.