Reklama

pondělí 2. dubna 2018

Nejlepší vtip na velikonoční pondělí... Jako z Dikobrazu!


Ladislav Kašuka
2.4. 2018  redakceNR
Drahoš se cítí být víceprezident a jeho program?...Opak toho co bude dělat  prezident Miloš Zeman. Bez současné hlavy státu, námi zvolené v přímé volbě to nepůjde!A není to apríl!
Poražený, zhrzený a naprosto přebytečný a neúspěšný, bývalý kandidát na prezidenta naší země, který přes drtivou podporu masmédií a prachatých „elit“ prohrál v letošních všelidových prezidentských volbách, již vymýšlí, jakým způsobem může shodit ze stolu vůli voličů pana prezidenta Zemana a škodit přímo zvolené hlavě státu!!! Jeho posledním nápadem je změna ústavy a zřízení funkce víceprezidenta!!!

Na otázku, co by jako víceprezident chtěl dělat velice předpověditelně a nepřekvapivě odpověděl, že opak toho, co by dělal pan prezident Zeman!!! Tato odpověď nepřekvapí nikoho, kdo si pamatuje na jeho prezidentskou kampaň, ve které byl jediným programem jeho „antizemanismus“.

Výkon své nově zřízené funkce, si tedy podle vlastních slov představuje tak, že když třeba pan prezident pojede do Moskvy, on, víceprezident si „okamžitě sbalí kufry“ a pojede do Washingtonu, aby tak vyvážil naší zahraniční politiku. Celé by to bylo spíše k smíchu a možná také ke konzultaci s dr. Chocholouškem, kdyby tomuto jeho plánu, dle jeho slov nevyjádřila podporu celá řada politiků (v čele s Kalouskem, Němcovou, Gazdíkem. Ferim a Bělohrádkem).

V takovém případě začíná být celá věc místo k smíchu k pláči, nebo spíše k hrůze z toho, co všechno je v naší zemi ve jménu zajištění „amerického typu“ demokracie možné. Dříve bývalo dobrým zvykem, že po volbách skončil boj, poražený sklopil hlavu, podal ruku vítězi a uznal svou prohru. Tak by to mělo být v politice, ve sportu, ale i v normálním běžném životě. Pokud totiž poražení politici budou místo uznání demokratických voleb a vůle občanů, pořád jen kout pikle a plánovat, jak uškodit těm, které zvolil do čela země samotný lid, nikdy se nedočkáme klidu a politické stability!!!

Jaký příklad dávají naši politici mládeži tím, že jim ukazují, že nic není svaté???!!!! Jací lidé vyrostou z dětí, které dnes a denně vidí, jak intriky, lži a podrazy vítězí nad pravdou, demokracií a vůlí lidu???!!! Když odmala zažívají samé mocenské převraty plánované poraženými, kteří nerespektují vůli lidu a neakceptují svou prohru???!!! Pan Drahoš navíc tvrdí, že by chtěl mít své sídlo víceprezidenta poblíž americké ambasády, aby prý mohl pravidelně konzultovat své kroky ke spokojenosti západních partnerů!!! Co to svědčí o jeho záměrech a o tom, jakým způsobem vidí tento člověk naší suverenitu a nezávislost, snad netřeba dále rozepisovat!!!!

My pane Drahoši nepotřebujeme dále plýtvat našimi penězi na další zbytečné šašky!!! My naopak potřebujeme zrušit senát, zmenšit počet poslanců a ministerstev a donutit zbylé politiky, aby jejich vláda odpovídala vůli voličů!!!

63 komentářů :

 1. Mily pane Drahosi nejlip udelate kdyz si ty kufry zbalite hned a vypadnete z republiky a uz se nikdy nevratite. potesite tim cely narod Vas pane Drahosi v tyhle zemi zadny clovek nezvoli ani do funkce starostu, protoze jste k smichu stejne jako vase napady, ktere nebudou nikdy realizovani, protoze vlastizradni povl jako Kalousek, Nemcova. Gazdik nebo Belobradek nebudou mit nikdy tolik sily aby nezmysly ktere placate mohli prosadit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo,co když ale Křivoškleba někdo v emigraci otráví nějakým ruským plynem ?Pracoval přeci pro rozvědku ČSSR !

   Smazat
  2. Naprostý souhlas! On je to ještě větší idiot a póvl, než se zprvu zdálo.

   Smazat
  3. Ať táhne k makrele prohlašoval jak ji obdivuje.

   Smazat
  4. VICEBLB.

   Smazat
 2. Jsem zvědav zda prezident Miloš Zeman pozve Vladimíra Putina do ČR .
  Pokud mu to nedovolí naše chunta , což mu nedovolí , tak by jim mohl dát GARDE :-) a odletět 9.5. do Moskvy na den osvobození .
  Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si dobře pamatuji, Zeman už Putina do ČR pozval. Nikoho se na to myslím neptal a ani ptát nemusí.

   Smazat
  2. nebyl by to dobrý nápad pozvat ruského prezidenta do Prahy.jen by se nahrálo do karet kavárníkům a ukrajinským fašistům, kterých je v Praze habaděj.Jsem zvědavý na to, ak znepříjemní život nočním vlkům letos.Podle mně by měli letecky do Vídně, nebo Budapešti, odtamtud pokračovat po zemi dále.

   Smazat
  3. efpe - Myslíte že by se mělo s děláním politiky, která odpovídá českým zájmům, počkat, až(jestli) nám to schválí "kavárníci" a "ukrajinští fašisté"?

   Smazat
  4. víte- beru to tak- jak se asi bude prezident putin cítit, když jej sice kolega srdečně pozve, ale v ulicích budou protesty? v televizi štvavé komentáře...jak mu bude?Jako v nepřátelské zemi-a naši kavárníci a čt jsou jedni z nejlepších lokajů západu...tak z toho hlediska to beru

   Smazat
  5. Nevím proč by měly být protesty, jasně pár debilů, mimo mísu, se vždycky najme, ale to není směroplatné. Psi štěkají a karavana jde dál.

   Smazat
 3. Kašuko, šetři vykřičníky. Vypadáš potom jako uřvaný, agresivní debil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tyhle zpravy je vykricniku porad malo.Zato ty vypadas jako tichoucky a mirumilovny ,kultivovany pravdolaskar.

   Smazat
  2. Vypadá, jak pro koho. Pro jiné zas vypadá jako uřvaný, agresivní debil někdo jiný. Tedy spíš dle svých projevů i je.

   Smazat
  3. 10:16 Hele běž za Viky pusťte si Simpsonovi a neotravuj dospělé lidi.

   Smazat
 4. Zastavit tok peněz do neziskovek a komediantům. Úchylákům zakázat jejich parády a odsunout je pryč ze společnosti. Ve školách a zamezit ideologické vymývání mozků, hlídat osnovy a jednotlivé kantory.
  Pak by nikoho ani nenapadlo podporovat člověka typu Drahoš.
  Každý člověk, živící se prací jej vidí jako zoufalce a plácala. I on má právo na život, ale moje právo je nenechat si od něj ku*vit život.
  Ať táhne do prdele i s tou svojí starou brécou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas s celým příspěvkem. Jen chybí maličkost.Kdo by to měl realizovat? Vláda?

   Smazat
  2. ano velmi dobře napsáno souhlas !!

   Smazat
 5. Drahoš prokázal všem, že je zbytečný člověk, a proto není nutné se jím vůbec zabývat.
  Jsou mnohem důležitější témata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:25
   Není zbytečný, může na poutích předvádět zabíjení a stahování králíků (možná i vypínání kožek).

   Smazat
  2. Zabijení a stahování králíků jistě ne, to se nebude líbit ochráncům zvířat. Nebo to u Drahoše vadit nebude? No a k jeho schopnostem, nějak mu to nešlo, motal se okolo toho jako Káča v čepici,prostě "yntelygent"

   Smazat
  3. 10:49
   Pokud se týče nelibosti ochránců to v jeho případě není podstatné. Pokud kritizujete jeho práci při předvádění králiko vraždy
   ukázal (tedy pro chovatele) skutečně kabaretní postup. V tom s Vámi souhlasím.
   Václav

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Od nedávné doby, co "mladí historikové" zjistili tu jedinou pravou pravdu, že Evropu ve II.WW osvobodily USA, by se měla cesta na oslavy do Ruska odložit! minimálně do té doby, než "odejdou" všichni její účastníci. Proto jim přeji velmi vysokého a požehnaného věku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlepší to maj ale v Americe, tam totiž američtí vědci zjistili, že lidé věří tomu co američtí vědci zjistili. To se to potom bádá...

   Smazat
 8. Treba to rikal včera na Aprila ne ?Nejhezci je ,jak chce bydlet u usáckeho vyslanectvi.To by ani Bilak nerekl.Je to vetsi vul nez jsme mysleli

  OdpovědětSmazat
 9. Jako nic proti legraci, ale už si s těma fake news dávejte pozor, nebo to aspoň viditelně označujte. Ne každý rozliší ironii v tištěné podobě.

  OdpovědětSmazat
 10. No já za nejlepší vtip považuji v článku nazvat Kalouska, Němcovou, Gazdíka, Feriho a Bělobrádka politiky. Je třeba si uvědomit pane Kašuko rozdíl mezi politikem a politikařem.

  OdpovědětSmazat
 11. Aspoň občané vidí, co za "vědce" sídlí v akademii věd za tučné honoráře z kapes občanů. Prvním přikázáním vědce je SEBEKRITIČNOST! Můžete aspoň špetku z této kvality najít u pana Drahouška? Domýšlivý, nafoukaný, sebestředný a zřejmě řádně senilitou již pomatený člověk, potřebující kuratelu! Představa, že se může ze zkoumatele molekul stát dirigent občanů? To snad by byl prezident zcela na chvostu všech dosavadních, včetně socíku.
  Trochu bokem: do "vědy" - teče 32 miliard Kč ročně, tedy 3.200 Kč na občana, včetně novorozenců! Copak za tyto peníze světoborného naši "vědci" vymysleli? Stačil by nám výčet toho vědního pokroku u nás aspoň v hodnotě se blížící vložené! Vím, ty nezměrné objevy se nedají ani penězi vyčíslit!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:18,když si vezmeme,že zkoumal účinnost bublinek vzduchu na kapalinu,tak je to vlastně objev století a co takhle Nobelovka,nebyla by pro Drahouška,taková malinká by stačila.
   Řekla bych,zadarmo drahej.

   Smazat
  2. Anonymní 11:18
   Kolik asi jde z částky mld.na spolupráci s Mossadem.Někde to zmínil Bělobrádek něco přes 6 mld.Přitom VŠ produkují jen politology,finanční poradce a ti neschopni se chytají u neziskovek.

   Smazat
 12. Proboha, kdo skáče na tu vopičárnu s Drahošem? Ať se určí v naší zemi třeba jako vítač zástupcem Mohameda. Ti kolem Drahoše mi připadají jako sekta, která se domáhá respektu. Jakou má podporu? Jsou desetitisíce těch co volili Drahoše v prezidentských volbách a přesto Zemana respektují jako demokraticky zvolenou hlavu státu. A ti věrní, kteří nerespektují demokratické principy? Utřete si pěnu u úst a respektujte demokratické rozhodnutí většiny.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to jen loutka, tenhle Drahoš, a někdo si ji vodí n provázku, nebo spíš obojku. Peníze nalité do volební kampaně nelze jen tak promrhat, ať tedy ještě chvilku škodí, že. Přála bych si, aby občané Prahy 4 v senátních volbách dali hlasy stávající senátorce, která byla právě panem Drahošem vyhozena z AV, a teď se ji pan Drahoš rozhodl pronásledovat až do senátu. Ta ho musí mít tedy ráda! I když, v Praze je možné úplně všechno, takže se můžeme dočkat "líšnevo čelavěka" Drahoše i v senátu. Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoušek je opravdu jen loutka,je mi zazáhadou,že on při sve údajné inteligenci to nepozná,ale jeho příliš nabubřelé ego to asi nedovolí.
   Stačí ho ho dostatečně vychválit a může se nasadit obojek(pěkně vyšperkovaný),jen aby ho ha tom obojku jednou neuskrtili,to se užitečným idiotum stává.

   Smazat
 14. Funkce vicepresidenta má smysl v presidentském režimu, jako je tomu v USA, kde je vicepresident, vybraný kandidátem na presidenta a zvolený spolu s ním (tedy odvozeně), z ústavy též předsedou senátu - nikoli obráceně, jak by si to asi autor návrhu představoval... Navíc je president hlavou exekutivy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a z Valdštejnské 10, kde sídlí předseda senátu, to má na Tržiště k US ambasádě nějakých čtyřista kroků (kolem sněmovny a přes Malostranské náměstí).

   Smazat
  2. A z Hellichovy, kde má senát pro předsedu byt, to je k zadnímu plotu ambasády (s vrátky v Schoenbornské zahradě) coby kamenem dohodil...

   Smazat
  3. Pane dobře jste to vysvětlil. Jenom se domnívám že je to ztráta času a energie brát vážně bláboly jistého Drahoše alias kontejnera. Znovu potvrdil, že nemá o politice ani páru. Pro jeho loutkovodiče to byly vyhozené peníze.

   Smazat
  4. An to Drahouš nemyslel s tím víceprezidentem takm, že by zaskakoval za Zemana, když je na dovolené. On použil nesprávný termín. On chce být kontraprezidentem - ovšem z vlastního pověření.
   Jistě na Praze 4 by si měli zopakovat předchozí volbu, ale kdo ví, jak se sčítá, když se potřebuje pro mocipány změna! A také víte, jaká je Praha, sama sobě drahá!

   Smazat
 15. Ten tzv "vědec", skoro náš pan Heyrovský - ne, je totální idiot!
  Je vidět kdo mu za lůzu fandí - viz článek.
  Jdu se vyb...

  OdpovědětSmazat
 16. Jenom nechte pana Drahoše ať se znemožní tak jako Schwarzenberg . Všichni svatí museli stát při M. Zemanovi . To by bylo terno , títo dva výtači . Buď si mladí zachovají hymnu , vlajku a evropskou republiku . Jinak se stanou evropany , tak jako kniže a republika bude africlého typu . Pražské kuzlátka neposlouchejte fanaticky politické dvacetiminutovky od vašich pubertálnich učitelů a opilých celebrit .

  OdpovědětSmazat
 17. Ten Drahoš alias Kontejner je ještě větší vůl a než jsme si mysleli.... Jestli mu to tomu šaškovi stojí za to. Kdyby byl po prohrané volbě zticha, tak by odešel jako neúspěšný kandidát. Takhle se sebe udělal kašpara a idiota....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jestliže jde o koryto všechny žerty stranou kor když si to soudruch drahouš vymyslel a vyplatu si bude určovat určitě sam otazkou je proč lidi na to skačou a proč nejdřive nezašel za svymi soudruhy do posranecke a sernatorske podat změnu ustavy takto je to jen nepovedeny april a placani nesmyslu asi tak jako jeho neexistujici věděcke uspěchy něco jako vysedět si koryto jako třeba klivie klaus jako falešna velvysrankině bez praxe a bez konkursu proto že umi slovenski jako rozena čobolka ale zato z největši cinknute rodiny ale k podojeni statniho rozpočtu určitě vynosny projekt ala po nas potopa ana dvě věci na nic a nah----

   Smazat
 18. Nebyl by odkaz na zdroj těchto neuvěřitelně komických výroků? To přece nelze nezdokumentovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Více: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Porizek-Drahos-touzi-po-funkci-viceprezidenta-530319

   Smazat
 19. Zrušíme vládu a Soroš nám ustaví demokratickou komisi.:))

  OdpovědětSmazat
 20. Není to tak dávno,co naši "demokrati" kritizovali presidenta Zemana ,že zavádí prvky presidentského systému.A teď budou podporovat Drahoše-vicepresident?

  OdpovědětSmazat
 21. 9:49 - Vas prispevek me zaujal !
  Uvolnila by se napjata politicka situace ve svete - kdyby president Zeman pozval do Prahy NEJEN presidenta Putina, ale i presidenta Trumpa !

  Jenze to asi NEPUJDE ! Pritizilo by se presidentu Zemanovi - napadli by ho veliciny vsech Globalistu !

  Utoky proti presidentu Trumpovi se denne stupnuji a neni jim konec !

  President Zeman je obliben u vsech Americanu, kteri volili Trumpa. Zemana znaji i cernosi, ktere zaujal samostatnym myslenim a citi k nemu respect i Hispanci.
  Globaliste mu vsak nezapomenou podporu Trumpa v dobe, kdy jsme nevedeli, jak dopadnou volby !

  Mozna je lepsi drzet odstup ! Snad bude zmena k lepsimu po letosnich volbach na podzim !

  OdpovědětSmazat
 22. Kde jako to Jirka z Jablunkova prohlásil ?

  Lidi neblbněte a podívejte se na datum zveřejnění !!!

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/drahos-touzi-po-funkci-viceprezidenta

  http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/drahos-viceprezidentem-na-t-velebnosti.html

  Máte někdo jiný zdroj této informace ?

  OdpovědětSmazat
 23. Kdyby president Zeman mohl byt pozvan presidentem Trumpem sem na Floridu, tak by byl mezi vybornymi lidmi, kteri jsou silne na strane presidenta Trumpa ! Citil by se zde dobre !
  Rush Limbough zde bydli, kousek od presidenta Trumpa, stejne jako Mark Levin a Sean Hannity !

  Florida je srdcem i mozkem na strane presidenta Trumpa, ALE MIDIA V RUKOU nepratel presidenta Trumpa, by se urcite vrhla na presidenta Zemana ! - Za jeho predvolebni podporu !
  A Drahos - kdo to je ? Americane ho neznaji !

  OdpovědětSmazat
 24. Ty volby na podzim jsou zajímavé. Ale blbost lidí je stálá. Pardon omlouvám se, důvěra ve strany takzvaně tradiční. Jsou to strany které se liší od netradičních (pro neznalé) cca od 18ti let do 7.let.
  A k těm tradičním lze počítat i Piráty ti tu jsou už možná tisíc let, ale zatím nikdo nebyl takový blázen aby je zvolil do třeba zemského zastupitelstva. Jen Anglická královna jim dala glejt že můžou beztrestně jen za úplatu přepadat koráby jiné než anglické. Uplata byla část kořisti. A u těch tradičních je ještě takový nesoulad. Od r. 1948 do r. 1989 u nás vládla KSČ podporovaná sociální demokracií, českou stranou lidovou a českou stranou demokratickou. Po sametu špičky komunistů zahodili rudé knížky a vyměnili je za OF a poté za modré ptáky. Zbylé tři strany asi 4 roky válčili o to kdo se přizpůsobí rychleji. soc. dem. se vzpamatovala za vedení Zemana celkem rychle (možná až příliš rychle což se projevilo po odchodu Zemana. lidovci a demokraté aby přežili se museli spojit. Dodne je to strana na pokraji volebního propadu. Tak prosím Vás jaké tradice. Tradiční by v tomto případě mohla být strana domkařů, nebo domovnic udavaček.

  OdpovědětSmazat
 25. Was is das MIDIA,trotl?

  OdpovědětSmazat
 26. Ad 15:53
  Za komunistů byly v Čechách, na Moravě ve Slezsku tyto strany:
  Komunistická strana Československa,
  Československá strana socialistická,
  toť vše.
  Československá strana lidová, toť vše.
  ***
  Pokud jde o viceprezidentství pro pana Drahoše, tak jen tolik. V USA je prezidentský systém, který se vyznačuje kromě jiného tím, že vláda USA nemá předsedu vlády, ale tuto funkci vykonává prezident. Viceprezident je funkce, která se stane významnou tehdy, pokud prezident zemře, anebo pro nemoc anebo z jiných důvodů není schopen vykonávat funkci prezidenta. Je to vlastně záložník, neboť v rukou amerického prezidenta je značná moc a tato moc potřebuje v každé chvíli svého držitele.
  Nápad p. Drahoše je hodný pomstychtivého šestnástiletého narcistického floutka, který o životě ví kulové. Je zřejmé, že dlouhodobý život v zátiší AV se projevil o pana Drahoše takovým způsobem. Navíc Česko patří počtem obyvatel k evropskému průměru a není mi známo, že by Srbsko, Řecko, Bulharsko, Maďarsko, Finsko, Potugalsko, mělo takový systém. O Německu a Francii se nebudu raději ani zmiňovat.
  Pan Drahoš by nám však mohl říci něco o tom, proč pětimilionové Dánsko za rok vyprodukuje více než tisíc patentů a Česko s bídou pět set.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevěřím. že ten nápad je z drahošovy hlavy

   Smazat
  2. No to je pravda a jedna z těch dvou jmenovaných stran měla v Ostravě Mar.Hory náměstí Prosklenou nástěnku s velkým titulkem "KSČ NÁŠ VZOR"

   Smazat
 27. Smutné je, že občan Drahoš nedisponuje žádnými zvláštními schopnostmi, krom dovednosti poskytnout žádanou posluhu svým podporovatelům a současně eliminovat odpor mocnějším zájmům. Na rozdíl například od pánů Kalouska, snad i Fialy, má nulovou tvůrčí schopnost, nepřesvědčivé a nic neříkající vystupování, zjev, gesta a mimiku budící nedůvěru. Je pouze snaživým opisovačem všeho, co podpoří jeho kariéru, co poslouží jeho podporovatelům nebo má pozdvihnout vlnu, která ho ponese v kariéře. V tom je blízký pánům Gazdíkovi, Farskému, méně už Bělobrádkovi, když ten je daleko víc držen služebností, tedy nucen konat třeba i ke své škodě. Občan Drahoš, tlačen do „vrcholové“ politiky je nižší kategorií úrovně pánů Hermana, Pitharta, či staršího Sobotky. Je dostatečně srozumitelné proč a komu se právě takoví do „čela české politiky“ náramně hodí. JiH

  OdpovědětSmazat
 28. Mám pocit, že všechny ty pomluvy na pana Drahoše v prezidentské kampani byly jen konstatováním pravdy. Ten člověk je snad ještě horší než se zdál.

  OdpovědětSmazat
 29. Navrhuji aby Americka ambasada bila a to jedna na Pražskem hrade a druha bila zloučená s úřadem vlády.Aneb zrušít funkci premiera a prezidenta a rovnou nám múže úřadovat us.ambasador jako protektor viď už nic v Česku nezústalo púvodní a ani hymna.Pepek František Vyskoč z Buenos Aires.

  OdpovědětSmazat
 30. 15:56 - Mr. "professor" ! - It is mistake in spelling - YOU MONKEY FUCK !
  It is not grammar mistake !
  Your "EMBARRASSED student" nick honolulu !

  OdpovědětSmazat
 31. Na Protiproudu vysel velmi vystihujici a pravdivy clanek o Pakistanu ! (Me znama vec !)
  Vam doporucuji k precteni - kazdemu !

  OdpovědětSmazat
 32. Je mi až toho Drahoše líto, myslím že jim jenom sednul na lep a protože nikoho na Zemana neměli, tak mu nakecali jak
  je senzační a mvyjímečnej a jak ho lidi žerou. Kdyby byl trošinininku soudnej tak po volbách sbalí svých pět švestek, zaleze do kanálu a dál už neblbne.

  OdpovědětSmazat
 33. 18:38
  Soudnost u havlokurvy podporovaný Sörösem...apríl byl včera kolego.

  OdpovědětSmazat
 34. Pravda-Apríl byl včera, pravda-Želé to nevzdal, bude kandidovat do Senátu za Prahu 4. �� Další ďůkaz, že senát není pojistkou demokracie, ale trafikou pro odložené politiky

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.